Mövenpick Resort & Spa Dead Sea *****

Jordánsko

Resort se špičkovými lázněmi na břehu Mrtvého moře

Hotel Mövenpick Resort & Spa Dead Sea *****

Lokalita Jordánsko, Mrtvé moře | Zobrazit mapu
Strava Snídaně, Polopenze, Plná penze | Více o gastronomii
Tipy specialistů Jedinečný lázeňský komplex Zajímavá místa v okolí 10 stylových restaurací a barů

Popis hotelu Mövenpick Resort & Spa Dead Sea ***** Jordánsko

Luxusní hotel Mövenpick Resort & Spa Dead Sea připomíná tradiční vesničku zasazenou do svěžích zahrad. Resort se nachází na severním břehu Mrtvého moře – na nejnižším místě na Zemi. Tato oáza klidu představuje kombinaci okouzlujícího prostředí a prvotřídních služeb. Hlavní předností hotelu je obrovský lázeňský komplex, který patří mezi nejmodernější na celém Blízkém Východě. Můžete se tak těšit na celou řadu špičkových procedur inspirovaných léčivými účinky Mrtvého moře.

Hotel nabízí celkem 346 nádherně zařízených pokojů a apartmá, které jsou vybavené vlastním balkónem či terasou s úchvatným výhledem na okolní zahrady nebo přímo na Mrtvé moře. K dispozici je také luxusní soukromá vila s vlastním bazénem. Součástí resortu je 10 stylových restaurací a barů s rozmanitou nabídkou – od tradiční italské kuchyně přes asijské speciality až po grilované pochoutky. Hotel Mövenpick Resort & Spa Dead Sea je ideálním výchozím bodem pro objevování zajímavých míst v okolí, mezi které patří i soutěska Vádí Mudžíb, hora Nebo, historické město Madaba či al-Maghtas – místo, kde Jan Křtitel údajně pokřtil Ježíše Krista.

Zobrazit více  Mám zájem o hotel

Plánek hotelu a nabídka pokojů

Plánek hotelu

Plánek hotelu

Rozkliknutím si plánek zvětšíte.

Classic King (29 m²)

Classic King (29 m²)

Pokoj s výhledem na hory, manželskou postelí a koupelnou, která je vybavená vanou i sprchou. Maximální kapacita: 2 osoby...

Classic Twin (29 m²)

Classic Twin (29 m²)

Pokoj s výhledem na hory, dvěma samostatnými lůžky a koupelnou, která je vybavená vanou i sprchou. Maximální kapacita: 2 osoby...

Classic King Sea View (29 m²)

Classic King Sea View (29 m²)

Pokoj s manželskou postelí a balkónem, odkud se nabízí výhled na Mrtvé moře. Maximální kapacita: 2 osoby...

Gastronomie a hotelové restaurace

Hotel Mövenpick Resort & Spa Dead Sea se pyšní kolekcí 10 stylových restaurací a barů s rozmanitou nabídkou inspirovanou různými kouty světa. Díky velkému výběru – od tradiční italské kuchyně přes asijské speciality až po grilované pochoutky – si vybere opravdu každý.

Al Saraya

Hlavní hotelová restaurace se nachází v krásných prostorách s klenutými okny, kamennými prvky a dlážděnými podlahami. Svou atmosférou připomíná kuchyni na středomořském venkově. Po celý den je k dispozici jak à la carte nabídka, tak snídaně, obědy i večeře ve formě bufetu. Můžete se těšit na široký výběr pokrmů z celého světa, orientální vyřezávané stánky s otevřeným bufetem i živé ukázky kuchařského umění. Restaurace nabízí vnitřní i venkovní posezení s nádherným výhledem na zahradu.

Otevírací doba: snídaně (od pondělí do pátku) 6:30–10:30, snídaně (o víkendu) 6:30–11:00, oběd 13:00–16:00 (v pátek 13:00–16:30), večeře 18:30–22:30

Al Mashrabiyeh

Tato stylová restaurace v hlavní budově hotelu nabízí bohaté snídaně a večeře ve formě bufetu. Součástí restaurace je útulný interiér i příjemná venkovní terasa s výhledem na Mrtvé moře. Tato restaurace je otevřena v případě plné obsazenosti hlavní hotelové restaurace Al Saraya nebo na speciální objednávku.

Luigi’s

Na náměstí hotelové vesničky se nachází tato příjemná restaurace s tradiční pecí na pizzu, nejrůznějšími italskými specialitami včetně domácích těstovin a širokou nabídkou grapy i vín. Vynikající oběd či večeři si můžete vychutnat v uvolněném prostředí uvnitř nebo venku.

Otevírací doba: 13:00–23:00

Chopsticks

Objevte pestré chutě asijské kuchyně v této sofistikované restauraci na náměstí hotelové vesničky. Interiér je vyzdoben hřejivými tóny a židlemi ze slámy a bambusu. Můžete si vybrat, zda se chcete kochat výhledem na Mrtvé moře z terasy nebo výhledem na náměstí.

Otevírací doba: 18:00–22:00

The Grill

Vychutnejte si večeři při svíčkách v intimním prostředí pod kamennou klenbou terasy této luxusní orientální restaurace, která se nachází na náměstí hotelové vesničky. Můžete se těšit na prvotřídní steaky, grilované kuřecí maso i široký výběr čerstvých mořských plodů.

Otevírací doba: 18:30–22:00

Beach Lounge

Tento bar se nachází u nekonečného bazénu a nabízí příjemné stolování pod širým nebem. Opalování a odpočívání u bazénu či na pláži si tak můžete zpestřit vynikajícím jídlem a

osvěžujícími nápoji. Nechybí ani nádherný výhled na Mrtvé moře a široká nabídka koktejlů podávaných při západu slunce. Můžete si zde také uspořádat soukromý večírek nebo oslavu.

Otevírací doba: 9:00–20:00 (v letní sezóně)

Al Khayyam Bar and Al Hana Lounge

Autentická arabská atmosféra a výhled na mystické Mrtvé moře dělají z tohoto baru s posezením ideální místo pro pozorování západu slunce s drinkem v ruce. Najdete zde široký výběr čerstvého sladkého pečiva, drobného občerstvení a nápojů. Každý den od 17:00 do 19:00 platí na vybrané nápoje speciální akce 1 + 1 zdarma. K dispozici je také nabídka vodních dýmek.

Otevírací doba: 9:00–0:00

Valley Café & Bar

Zajděte si do této útulné tradiční arabské kavárny uprostřed hotelové vesničky na něco dobrého, šálek kávy nebo čaje či na kopeček prémiové zmrzliny Mövenpick. Nenechte si ujít večerní program včetně ukázky břišních tanců (každý den kromě pondělí) a živé hudby (každý den kromě úterý). K dispozici je také aromatická vodní dýmka.

Otevírací doba: od pondělí do pátku 16:00–0:00, o víkendu 13:00–1:00

The Splash Bar and Restaurant

U hlavních hotelových bazénů se podávají osvěžující nápoje, rozmanité občerstvení a prémiová zmrzlina Mövenpick. Můžete se slunit na terase s výhledem na Mrtvé moře, u bazénu nebo si zajít na studený koktejl do bazénového baru.

Otevírací doba: 9:00–19:00

Juice Bar

Tato restaurace nabízí kromě dechberoucích výhledů také jedinečné zdravé menu, a představuje tak ideální místo, kde doplnit energii po návštěvě lázní Zara Spa. Můžete se těšit na očistné čaje, čerstvé džusy, přírodní jogurty či pokrmy z kuřecího masa.

Otevírací doba: 8:30–20:30

Kategorie a vybavení pokojů Mövenpick Resort & Spa Dead Sea

Hotel Mövenpick Resort & Spa Dead Sea nabízí celkem 346 nádherně zařízených pokojů a apartmá, které jsou rozmístěny v útulných bungalovech a hlavní hotelové budově. Každý z nich se pyšní vlastním balkónem nebo terasou s úchvatným výhledem na okolní zahrady nebo přímo na Mrtvé moře. K dispozici je také luxusní soukromá vila s vlastním bazénem.

Součástí vybavení všech typů ubytování je: bezdrátové připojení k internetu, příslušenství na přípravu čaje a kávy, TV, klimatizace a služba buzení telefonem.

Plánek hotelu a nabídka pokojů

Plánek hotelu

Plánek hotelu

Rozkliknutím si plánek zvětšíte.

Classic King (29 m²)

Classic King (29 m²) foto

Pokoj s výhledem na hory, manželskou postelí a koupelnou, která je vybavená vanou i sprchou. Maximální kapacita: 2 osoby.

Classic Twin (29 m²)

Classic Twin (29 m²) foto

Pokoj s výhledem na hory, dvěma samostatnými lůžky a koupelnou, která je vybavená vanou i sprchou. Maximální kapacita: 2 osoby.

Classic King Sea View (29 m²)

Classic King Sea View (29 m²) foto

Pokoj s manželskou postelí a balkónem, odkud se nabízí výhled na Mrtvé moře. Maximální kapacita: 2 osoby.

Classic Twin Sea View (29 m²)

Classic Twin Sea View (29 m²) foto

Pokoj se dvěma samostatnými lůžky a balkónem, odkud se můžete kochat výhledem na Mrtvé moře. Maximální kapacita: 2 osoby.

Superior King (30 m²)

Superior King (30 m²) foto

Pokoj s manželskou postelí a vlastním balkónem/terasou, odkud se odkrývá výhled do zahrady. Koupelna je vybavená vanou a sprchou. Maximální kapacita: 2 osoby.

Superior Twin (30 m²)

Superior Twin (30 m²) foto

Pokoj se dvěma samostatnými lůžky a vlastním balkónem/terasou, odkud se nabízí výhled na zahradu. Koupelna je vybavená vanou a sprchou. Maximální kapacita: 2 osoby.

Superior King Sea View (30 m²)

Superior King Sea View (30 m²) foto

Pokoj s manželskou postelí a balkónem, odkud se můžete kochat výhledem na Mrtvé moře. Koupelna je vybavená vanou a sprchou. Maximální kapacita: 2 osoby.

Superior Twin Sea View (30 m²)

Superior Twin Sea View (30 m²) foto

Pokoj se dvěma samostatnými lůžky a balkónem, který se pyšní výhledem na Mrtvé moře. Koupelna je vybavená vanou a sprchou. Maximální kapacita: 2 osoby.

Deluxe King (34 m²)

Deluxe King (34 m²) foto

Tento pokoj se nachází v preferované části resortu. Je vybaven manželskou postelí, obývacím koutem s pohovkou nebo křesílky a koupelnou s dešťovou sprchou. Součástí pokoje je i balkón/terasa s posezením v orientálním stylu a výhledem do zahrady. Maximální kapacita: 3 osoby.

Deluxe Twin (34 m²)

Deluxe Twin (34 m²) foto

Součástí tohoto pokoje v preferované části resortu je vlastní balkón/terasa s posezením v orientálním stylu a výhledem do zahrady. Uvnitř najdete dvě samostatná lůžka, obývací kout s pohovkou nebo křesílky a koupelnu s dešťovou sprchou. Maximální kapacita: 3 osoby.

Family Connecting Rooms (60 m²)

Family Connecting Rooms (60 m²) foto

Dvě propojené ložnice v klidné části resortu. Maximální kapacita: 5 osob.

Premium King Pool View (38 m²)

Premium King Pool View (38 m²) foto

Tento pokoj s přímým výhledem na bazén se nachází v nerušené části resortu a je vyhrazen pouze pro dospělé. Je vybaven manželskou postelí, vlastní terasou/balkónem s posezením v orientálním stylu a vířivkou. Maximální kapacita: 2 osoby.

Premium Twin Pool View (38 m²)

Premium Twin Pool View (38 m²) foto

Tento pokoj nabízí dokonalé pohodlí a soukromí. Nachází se v nerušené části resortu a je vyhrazen pouze pro dospělé. Součástí pokoje jsou dvě samostatná lůžka, vířivka a vlastní terasa/balkón s posezením v orientálním stylu a přímým výhledem na bazén. Maximální kapacita: 2 osoby.

Premium King Sea View (40 m²)

Premium King Sea View (40 m²) foto

Prostorný pokoj s manželskou postelí a rozlehlou terasou/balkónem, odkud se nabízí výhled na moře. Koupelna je vybavená vanou a sprchou. Maximální kapacita: 2 osoby.

Premium Twin Sea View (40 m²)

Premium Twin Sea View (40 m²) foto

Prostorný pokoj se dvěma samostatnými lůžky a rozlehlou terasou/balkónem, odkud se můžete kochat výhledem na moře. Koupelna je vybavená vanou a sprchou. Maximální kapacita: 2 osoby.

Suite King (61 m²)

Suite King (61 m²) foto

Toto apartmá se skládá ze samostatného obývacího pokoje, dvou koupelen a ložnice s manželskou postelí a pohovkou. Kromě toho se můžete těšit na prostorný balkón/terasu s krásným výhledem na údolí a zahradu. Maximální kapacita: 3 osoby.

Suite Twin (61 m²)

Suite Twin (61 m²) foto

Součástí tohoto apartmá je obývací pokoj, dvě koupelny a ložnice se dvěma samostatnými lůžky a pohovkou. K pokoji patří také velký balkón/terasa, odkud se nabízí krásný výhled na údolí a zahradu. Maximální kapacita: 3 osoby.

Suite King Sea View (71 m²)

Suite King Sea View (71 m²) foto

Vychutnejte si dechberoucí výhled na Mrtvé moře z tohoto prostorného apartmá, které se skládá ze samostatného obývacího pokoje s pohovkou v orientálním stylu a ložnice s manželskou postelí nebo dvěma lůžky. Koupelna je vybavená vanou a sprchou. Maximální kapacita: 2 osoby.

Presidential Suite (min. 100 m²)

Presidential Suite (min. 100 m²) foto

Toto luxusní apartmá se nachází v hlavní budově hotelu a pyšní se úchvatnými výhledy na Mrtvé moře z prostorné terasy. Uvnitř najdete samostatný obývací pokoj zařízený v orientálním stylu, který je vybaven velkou pohovkou a jídelním koutem, ložnici s manželskou postelí a koupelnu s vanou i sprchou. Maximální kapacita: 2 osoby.

Royal Villa Sea View (185 m²)

Royal Villa Sea View (185 m²) foto

V nerušené části hotelu uprostřed soukromé zahrady se nachází tato úchvatná luxusní vila s vlastním bazénem a dechberoucím výhledem na Mrtvé moře. Vila se skládá z jednoho apartmá se dvěma ložnicemi a čtyř pokojů s jednou ložnicí. Maximální kapacita: 12 osob.

Pláž a moře

Vyzkoušejte na vlastní kůži úžasné léčivé účinky Mrtvého moře, které daly před tisíci lety vzniknout prvním lázním v historii. Příběh Mrtvého moře je starý téměř jako lidstvo samo. O jeho pozoruhodných vodách psal už Aristoteles a královna Kleopatra prý jako jedna z prvních rozpoznala jeho kosmetické a farmaceutické účinky. Mrtvé moře obsahuje více než 30 % minerálů a solí, které blahodárně působí na pleť. Menší intenzita škodlivého UVB záření, nízká vlhkost a čistý vzduch jsou hlavními přednostmi této lokality. Škodlivé ultrafialové sluneční paprsky jsou filtrovány několika vrstvami atmosféry, což umožňuje delší pobyt na slunci se sníženým rizikem pro pokožku. Tento jedinečný jev můžete zažít pouze na březích Mrtvého moře a nikde jinde na světě.

Online cena a slevy Mövenpick Resort & Spa Dead Sea *****

Profi foto hotelu Mövenpick Resort Dead Sea *****

Gastronomie a hotelové restaurace Mövenpick Resort & Spa Dead Sea

Hotel Mövenpick Resort & Spa Dead Sea se pyšní kolekcí 10 stylových restaurací a barů s rozmanitou nabídkou inspirovanou různými kouty světa. Díky velkému výběru – od tradiční italské kuchyně přes asijské speciality až po grilované pochoutky – si vybere opravdu každý.

Al Saraya

Hlavní hotelová restaurace se nachází v krásných prostorách s klenutými okny, kamennými prvky a dlážděnými podlahami. Svou atmosférou připomíná kuchyni na středomořském venkově. Po celý den je k dispozici jak à la carte nabídka, tak snídaně, obědy i večeře ve formě bufetu. Můžete se těšit na široký výběr pokrmů z celého světa, orientální vyřezávané stánky s otevřeným bufetem i živé ukázky kuchařského umění. Restaurace nabízí vnitřní i venkovní posezení s nádherným výhledem na zahradu.

Otevírací doba: snídaně (od pondělí do pátku) 6:30–10:30, snídaně (o víkendu) 6:30–11:00, oběd 13:00–16:00 (v pátek 13:00–16:30), večeře 18:30–22:30

Al Mashrabiyeh

Tato stylová restaurace v hlavní budově hotelu nabízí bohaté snídaně a večeře ve formě bufetu. Součástí restaurace je útulný interiér i příjemná venkovní terasa s výhledem na Mrtvé moře. Tato restaurace je otevřena v případě plné obsazenosti hlavní hotelové restaurace Al Saraya nebo na speciální objednávku.

Luigi’s

Na náměstí hotelové vesničky se nachází tato příjemná restaurace s tradiční pecí na pizzu, nejrůznějšími italskými specialitami včetně domácích těstovin a širokou nabídkou grapy i vín. Vynikající oběd či večeři si můžete vychutnat v uvolněném prostředí uvnitř nebo venku.

Otevírací doba: 13:00–23:00

Chopsticks

Objevte pestré chutě asijské kuchyně v této sofistikované restauraci na náměstí hotelové vesničky. Interiér je vyzdoben hřejivými tóny a židlemi ze slámy a bambusu. Můžete si vybrat, zda se chcete kochat výhledem na Mrtvé moře z terasy nebo výhledem na náměstí.

Otevírací doba: 18:00–22:00

The Grill

Vychutnejte si večeři při svíčkách v intimním prostředí pod kamennou klenbou terasy této luxusní orientální restaurace, která se nachází na náměstí hotelové vesničky. Můžete se těšit na prvotřídní steaky, grilované kuřecí maso i široký výběr čerstvých mořských plodů.

Otevírací doba: 18:30–22:00

Beach Lounge

Tento bar se nachází u nekonečného bazénu a nabízí příjemné stolování pod širým nebem. Opalování a odpočívání u bazénu či na pláži si tak můžete zpestřit vynikajícím jídlem a

osvěžujícími nápoji. Nechybí ani nádherný výhled na Mrtvé moře a široká nabídka koktejlů podávaných při západu slunce. Můžete si zde také uspořádat soukromý večírek nebo oslavu.

Otevírací doba: 9:00–20:00 (v letní sezóně)

Al Khayyam Bar and Al Hana Lounge

Autentická arabská atmosféra a výhled na mystické Mrtvé moře dělají z tohoto baru s posezením ideální místo pro pozorování západu slunce s drinkem v ruce. Najdete zde široký výběr čerstvého sladkého pečiva, drobného občerstvení a nápojů. Každý den od 17:00 do 19:00 platí na vybrané nápoje speciální akce 1 + 1 zdarma. K dispozici je také nabídka vodních dýmek.

Otevírací doba: 9:00–0:00

Valley Café & Bar

Zajděte si do této útulné tradiční arabské kavárny uprostřed hotelové vesničky na něco dobrého, šálek kávy nebo čaje či na kopeček prémiové zmrzliny Mövenpick. Nenechte si ujít večerní program včetně ukázky břišních tanců (každý den kromě pondělí) a živé hudby (každý den kromě úterý). K dispozici je také aromatická vodní dýmka.

Otevírací doba: od pondělí do pátku 16:00–0:00, o víkendu 13:00–1:00

The Splash Bar and Restaurant

U hlavních hotelových bazénů se podávají osvěžující nápoje, rozmanité občerstvení a prémiová zmrzlina Mövenpick. Můžete se slunit na terase s výhledem na Mrtvé moře, u bazénu nebo si zajít na studený koktejl do bazénového baru.

Otevírací doba: 9:00–19:00

Juice Bar

Tato restaurace nabízí kromě dechberoucích výhledů také jedinečné zdravé menu, a představuje tak ideální místo, kde doplnit energii po návštěvě lázní Zara Spa. Můžete se těšit na očistné čaje, čerstvé džusy, přírodní jogurty či pokrmy z kuřecího masa.

Otevírací doba: 8:30–20:30

Sport a wellness hotelu Mövenpick Resort Dead Sea *****

Hotel Mövenpick Resort & Spa Dead Sea nabízí celou řadu rekreačních aktivit. K dispozici jsou tenisové kurty, hřiště na plážový volejbal, fitness centrum, několik nádherných bazénů a tři vířivky (dvě z nich jsou vyhrazené pouze pro dospělé hosty ubytované v pokojích deluxe v jižní a severní části vesnice).

Zara Spa patří mezi nejmodernější lázeňské komplexy na Blízkém východě a přední lázně v Jordánsku. Unikátní zázemí o ploše 6 000 m2 zahrnuje bazény s hydromasážními tryskami a vodou z Mrtvého moře, vířivky, parní lázně, aromatické tropické sprchy, tradiční lázně hammam, 31 místností určených na procedury a VIP lázeňské apartmá. Profesionální tým terapeutů vás provede nejrůznějšími procedurami a masážemi, které jsou zaměřeny na hýčkání smyslů, relaxaci, regeneraci a povzbuzení mysli. Pokud si zaplatíte některou ze 70 lázeňských procedur a masáží v hodnotě minimálně 100 JOD na osobu/den budete mít vstup do celého komplexu zdarma. Otevírací doba lázní: 8:30–20:30 (jen pro hosty nad 18 let).

Součástí hotelu je i terapeutické centrum, které se specializuje na oblast dermatologie a fyzioterapie. K dispozici je celá řada léčebných i terapeutických procedur včetně hydroterapie, elektroterapie a přírodního solária. Centrum těží z jedinečných přírodních zdrojů Mrtvého moře, místního podnebí, čistého vzduchu, 350 dní slunečního svitu ročně se sníženou intenzitou UVB záření, extrémně slané mořské vody bohaté na minerály a léčivých účinků bahna z Mrtvého moře. Otevírací doba: 9:00–17:00.

Děti v hotelu Mövenpick Resort Dead Sea *****

V hotelu Mövenpick Resort & Spa Dead Sea je k dispozici dětský klub s bazénem pro děti.

Doprava do hotelu Mövenpick Resort & Spa Dead Sea

Hotel Mövenpick Resort & Spa Dead Sea je od mezinárodního letiště Ammán vzdálený asi 60 km a 1 hodinu jízdy autem.

Mapa - Mövenpick Resort & Spa Dead Sea *****

Osobní poradenství u DELUXEA zájezdů do Jordánska do hotelu Mövenpick Resort & Spa Dead Sea *****

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem Mövenpick Resort & Spa Dead Sea *****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

Recenze hotelu Mövenpick Resort & Spa Dead Sea *****

Letová spojení do Jordánska

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.