Palmera Camp Wadi Rum *****

Jordánsko

Luxusní kemp v samém srdci chráněného území Vádí Rum

Hotel Palmera Camp Wadi Rum *****

Lokalita Jordánsko, Wadi Rum | Zobrazit mapu
Strava Polopenze | Více o gastronomii
Tipy specialistů Úchvatné výhledy na poušť a hory Venkovní bazén s lehátky Jedinečná restaurace

Popis hotelu Palmera Camp Wadi Rum ***** Jordánsko

Resort Palmera Camp Wadi Rum představuje luxusní kemp v samém srdci chráněného území Vádí Rum. Byl vybudován v tradičním stylu a zároveň tak, aby vyhovoval všem moderním potřebám. Ubytovat se můžete v některém ze dvou typů pokojů – v kupolovitém marťanském, nebo prostorném beduínském stanu. Obě varianty nabízí dokonalé pohodlí spolu s úchvatnými výhledy na okolní poušť a hory. Součástí resortu je také venkovní bazén obklopený lehátky, prostor na grilování a jedinečná restaurace s širokou kulinářskou nabídkou. V tomto osobitém resortu zažijete jordánskou poušť opravdu zblízka a odvezete si nezapomenutelné zážitky.

Zobrazit více  Mám zájem o hotel

Nabídka pokojů

Martian Tent (Deluxe/Dome) (30 m²)

Martian Tent (Deluxe/Dome) (30 m²)

Tyto útulné stany ve tvaru kupole nabízí příjemné zázemí se vším, co potřebujete pro pohodlný pobyt...

Sultana Tent (32 m²)

Sultana Tent (32 m²)

Ubytujte se v tomto prostorném beduínském stanu s exkluzivním vybavením, kde budete obklopeni divokou krajinou a zároveň si užijete dokonalé pohodlí...

Gastronomie a hotelové restaurace

Součástí resortu Palmera Camp Wadi Rum je luxusní restaurace Al Majlis, která nabízí neomezené stravovací možnosti ve formě bufetu či à la carte. Po celý den jsou také k dispozici nealkoholické nápoje.

Kategorie a vybavení pokojů Palmera Camp Wadi Rum

Resort Palmera Camp Wadi Rum nabízí dva typy pokojů ve stylu tradičních pouštních stanů s moderním vybavením včetně klimatizace. Všechny typy pokojů disponují vlastní koupelnou, skříní a nádhernými výhledy.

Nabídka pokojů

Martian Tent (Deluxe/Dome) (30 m²)

Martian Tent (Deluxe/Dome) (30 m²) foto

Tyto útulné stany ve tvaru kupole nabízí příjemné zázemí se vším, co potřebujete pro pohodlný pobyt. Součástí stanu je manželská postel nebo dvě samostatná lůžka, obývací prostor a koupelna. Interiér vyniká velkými okny, která nabízí dechberoucí výhled na poušť a okolní hory. K dispozici budete mít také soukromou terasu s posezením.

Sultana Tent (32 m²)

Sultana Tent (32 m²) foto

Ubytujte se v tomto prostorném beduínském stanu s exkluzivním vybavením, kde budete obklopeni divokou krajinou a zároveň si užijete dokonalé pohodlí. Uvnitř najdete manželskou postel, obývací prostor a koupelnu. Interiéru dominují velká okna, která nabízí úchvatný výhled na poušť a okolní hory. Kromě toho se můžete těšit na soukromou terasu s posezením.

Online cena a slevy Palmera Camp Wadi Rum *****

Profi foto hotelu Palmera Camp *****

Gastronomie a hotelové restaurace Palmera Camp Wadi Rum

Součástí resortu Palmera Camp Wadi Rum je luxusní restaurace Al Majlis, která nabízí neomezené stravovací možnosti ve formě bufetu či à la carte. Po celý den jsou také k dispozici nealkoholické nápoje.

Sport a wellness hotelu Palmera Camp *****

Hosté resortu Palmera Camp Wadi Rum mohou využívat nádherný venkovní bazén s lehátky.

Děti v hotelu Palmera Camp *****

Resort Palmera Camp Wadi Rum ubytuje děti všech věkových kategorií.

Doprava do hotelu Palmera Camp Wadi Rum

Palmera Camp Wadi Rum je od letiště King Hussein International Airport vzdálený asi 80 km a 1 hodinu 20 minut jízdy autem.

Mapa - Palmera Camp Wadi Rum *****

Osobní poradenství u DELUXEA zájezdů do Jordánska do hotelu Palmera Camp Wadi Rum *****

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem Palmera Camp Wadi Rum *****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

Recenze hotelu Palmera Camp Wadi Rum *****

Letová spojení do Jordánska

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.