Kypr

Kypr

 

Přemýšlíte nad dovolenou na Kypru? Na první pohled se tento ostrov jeví jako nenápadný, malý kousek pevniny uprostřed Středozemního moře. Na druhý pohled ale zjistíte, že je třetím největším ostrovem Středozemního moře, oplývá přírodními krásami a je opředen prastarými bájemi a pověstmi. Věříme, že tento kouzelný ostrov za návštěvu rozhodně stojí.

Kypr má poloviční velikost Tasmánie v Austrálii a je dokonce menší než americký stát New Jersey. To ale nemění nic na tom, že má za sebou tisíciletou bohatou historii, tak trochu svázanou s blízkým Řeckem. Možná vás naláká skutečnost, že téměř všechny dny v roce jsou slunečné s příjemnými teplotami okolo 20°C. Deštivých dnů je tu opravdu velmi málo.

Každý zájezd do Evropy je vytvořen speciálně s ohledem na individuální přání a potřeby klienta. Termín, délka pobytu, místo nebo styl ubytování, vše bude sestaveno podle Vašich přání. Stejně jako Vy jste jedinečná osobnost, bude individuálně připraven i zájezd pro Vás. Délka Vašeho pobytu může být zcela libovolná. Rádi Vám doporučíme to nejlepší ubytování, které bude vyhovovat všem Vašim přáním a potřebám.

 kypr-novy-web-008.jpg
 

 

 

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.