Malajsie

Naše doporučení - Malajsii jsme procestovali

 

Za každým úsměvem se skrývá příslib dokonalé dovolené

Vydejte se na cestu po jihoasijské zemi za závratně vysokými mrakodrapy a nevídanými druhy exotického ovoce. Díky historii, výhodné poloze a ekonomické prosperitě stačí navštívit jedinou zemi – Malajsii. Její tvář určují města, která svým vzhledem naplňují představu asijského tygra, ale i terasová pole šplhající se po svazích vysočiny a harmonické soužití buddhismu, islámu a hinduismu.

Záleží jen na Vás, jak svou dovolenou prožijete - můžete si vybrat opuštěné pláže nebo centra plná života. Odpočinek v Malajsii můžete libovolně kombinovat na jednotlivých ostrovech. Klientům, kteří nechtějí strávit celou dovolenou v jedné destinaci, nabízíme možnost zastávky mezi lety v historickém a bohatém městě Doha. 

Velkou výhodou Malajsie je vysoká úroveň hotelů za velmi příznivé ceny.

malajsie-031.jpg 
 
 

 

Malajsii jsme opakovaně navštívili. Klientům, kteří využívají naše služby, poskytujeme nonstop poradenství.

Malajsie je specializací české cestovní kanceláře DELUXEA založené roku 1995. Zájezd do hotelu Vám připravíme na klíč, odlety jsou možné z Prahy nebo Vídně každý den, délka vašeho pobytu může být libovolná. Hotel, transfer a další služby pro Vás objednáváme přímo v Malajsii. S místní cestovní kanceláří Tour East s dlouholetými zkušenostmi máme přímou spolupráci. Služby pro Vás nekupujeme u německé cestovní kanceláře a při cestování nebudete členy žádné skupiny. Pokud byste potřebovali jakoukoliv změnu v zájezdu, tak přímo my Vám vše v Malajsii vyřídíme, rychle a operativně. Postaráme se o Vás.

Ing. Martina Melková
Procestovala jsem svět, poradím Vám. ONLINE od 08:00

dnes 23.07. od 08:00 do 12:00
 

 

Langkawi

Kouzelné souostroví Langkawi plné zeleně, tvořené 99 malými ostrovy, patří mezi nejnavštěvovanější místa v celé Malajsii. Souostroví se nachází na severo západní straně Malajsie v duty free zóně a nabízí nádherné písečné pláže s klidnou mořskou hladinou, vodopády uprostřed divokých džunglí, kde se můžete vykoupat v jezírkách. Těšit se můžete také na místní výtečnou gastronomii například na nočních trzích.

Co na Langkawi navštívit? 

  • Sky Bridge - za 500 Kč budete vyvezeni lanovkou k mostu/lávce Sky Bridge, která visí nad 650 metrů vysokou propastí. Užijete si panoramatických výhledů na celé souostroví Langkawi, ale dokonce i na nedaleké thajské ostrovy. 
  • Seven Wells Waterfall - přibližně 3 minuty autem od Sky Bridge se nachází vodopády. Taxík Vás zaveze na parkoviště pod parkem a po přibližně 10 minutové chůzi do kopce odbočíte na první, větší vodopád Telaga. O něco výš se nachází Seven Wells Waterfall, který se pyšní i přírodní skluzavkou.
  • Pláž Cenang Beach - krásná roztáhlá pláž s bílým pískem a čistou vodou, při přílivu zde ale narazíte na medúzy. Podél pobřeží vede dlouhá hlavní cesta, na které jsou samé restaurace, obchůdky, masáže... Po západu slunce si můžete na pláži vychutnat koktejly, masáže a podobně.
  • Tanjung Rhu Beach - obecně je Tanjung Rhu tišší oblastí, nenarazíte zde na žádná  městečka či obchůdky. Pláž patří mezi nejznámější na ostrově a tedy v hlavní sezóně bude více navštěvovaná turisty. 
  • Eagle Square - socha typického místního orla, výlet je na pár minut. Na náměstí najdete pár obchůdků s bižuterií, v okolí pouze přístav Kuah. 
malajsie-039.jpg 
 

 

Očkování při cestě do Malajsie

Při cestě do Malajsie není vyžadováno žádné speciální očkování. Nebezpečí tropických chorob, jako je malárie, je v turistických centrech prakticky mizivé, profylaxe antimalariky není tudíž všeobecně doporučována (pokud nepobýváte v malarické oblasti, kterou je především džungle podél hranice v Malajsii). Očkování sice do Malajsie není povinné, ale před cestou je vždy lepší informovat se o aktuální situaci v zemi na hygienické stanici, nebo v centru cestovní medicíny v Praze. Doporučujeme očkování alespoň proti hepatitidě typu A a B a břišnímu tyfu.

 

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.