Brennia Kottefaru *****

Maledivy

Ostrovní resort obklopený bohatým podmořským životem

Rychlá kalkulace hotelu

Odlet
Nocí v hotelu
Brennia Kottefaru

Pro hotel Brennia Kottefaru není dostupná online kalkulace. Cenu Vám rádi sdělíme na vyžádání – prosím vyplňte svůj požadavek v kontaktním formuláři. Detail hotelu Brennia Kottefaru.

Typ pokoje
Strava

Letecká společnost
Bonus
EUR
Počítáme cenu Vašeho zájezdu. Vyčkejte prosím.
Počítáme cenu
Vašeho zájezdu.
Vyčkejte prosím.
Cena zájezdu
- /osoba
Původní cena
-/osoba
Hotel,
- /osoba- /osoba
Naše ceny hotelů v Emirátech již zahrnují DPH ve výši 5%, poplatek obci ve výši 10% i poplatek za služby v ubytování ve výši 10%.
Dospělý
Dítě do let
Dítě do let
Dítě do let
Dítě do let
Dítě do let
Garance nejlepší ceny
Transfer
- /osoba
Dospělý
Dítě 2 až 12 let
Český delegátDelegát      
- /osoba
Akční sleva
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dospělý
Dítě 2 až 12 let
Dítě do 2 let
Cena platí v případě volných míst v nejvýhodnější rezervační třídě
Podmínky zájezdu
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Počítáme cenu Vašeho zájezdu. Vyčkejte prosím.
Počítáme cenu
Vašeho zájezdu.
Vyčkejte prosím.

Hotel Brennia Kottefaru *****

Hodnocení 9.3 Hodnotí 1 klientů
Detailní hodnocení
Lokalita Maledivy, Raa atoll | Zobrazit mapu
Strava All Inclusive | Více o gastronomii
Tipy specialistů Autentické Maledivy Bohatá vegetace 40 minut od Male

Popis hotelu Brennia Kottefaru ***** Maledivy

Hotel Brennia Kottefaru se nachází na odlehlém maledivském ostrově lemovaném nádhernou písečnou pláží a tyrkysovou lagunou, který je součástí atolu Raa a pyšní se korálovým útesem s výjimečnou mořskou biodiverzitou. Jedná se o jedno z mála míst, kde můžete po celý rok pozorovat mantu obrovskou. Scenérie tropického ráje doplňují špičkové služby a vybavení včetně jedinečných zážitků, vodních aktivit, plně vybaveného potápěčského centra, posilovny i luxusních lázní.
Resort nabízí několik kategorií vil rozmístěných na pevnině a nad vodou. Každá z nich představuje exkluzivní útočiště uprostřed nedotčené krajiny. Díky 3 restauracím a 3 barům se můžete těšit na rozmanité kulinářské zážitky. Pokud si chcete svůj pobyt užít naplno, využijte balíček All-Inclusive se spoustou unikátních výhod pro nezapomenutelnou dovolenou.

Zobrazit více  Mám zájem o hotel

Plánek hotelu a nabídka pokojů

Plánek hotelu

Plánek hotelu

Rozkliknutím si plánek zvětšíte.

Bougain Villa (42 m2)

Bougain Villa (42 m2)

Pod korunami stromů se nachází 10 zahradních vil s útulným interiérem, které jsou obklopeny místní flórou a nabízí soukromé zázemí s vlastní zahradou...

Beach Villa (75 m²)

Beach Villa (75 m²)

U pobřeží ostrova je rozmístěno 45 plážových vil s úchvatným výhledem na oceán. Tyto vily se pyšní přímým přístupem na bílou písečnou pláž Brennia a venkovní sprchou. ..

Beach Pool Villa (75 m2)

Beach Pool Villa (75 m2)

Dopřejte si luxus v podobě soukromého bazénu, odkud můžete pozorovat západ slunce nad obzorem...

Gastronomie a hotelové restaurace

Hotel Brennia Kottefaru nabízí rozmanité kulinářské zážitky. K dispozici jsou tři špičkové restaurace – hlavní restaurace Lime s mezinárodním tematickým bufetem, asijská restaurace Manta a Sunset Grill s grilovanými specialitami a výhledem na západ slunce. Bohatou nabídku doplňují dva stylové bary a exkluzivní vinný sklep. Hosté můžou využívat pokojovou službu 24 hodin denně. Pokud si chcete svůj pobyt užít naplno, využijte balíček All-Inclusive, který zahrnuje spoustu výhod.
Restaurace
Lime – Hlavní hotelová restaurace nabízí celodenní stravování (snídaně, obědy a večeře) formou bufetu, který zahrnuje pokrmy z různých koutů světa. Restaurace má kapacitu 500 osob a skládá se z vnitřních i venkovních prostor. Na terase si můžete vychutnat svěží mořský vánek spolu s nádherným výhledem na pláž.
Manta – Tato à la carte restaurace potěší vaše chuťové buňky nejrůznějšími asijskými specialitami, od pálivých pokrmů až po sladké dezerty. Venkovní i vnitřní prostory s kapacitou 100 osob se pyšní výhledem na malebné vily tyčící se přímo nad oceánem. Můžete si také rezervovat soukromou večeři na pláži (v závislosti na dostupnosti a počasí).
Sunset Grill & Bar – Vychutnejte si dechberoucí západ slunce spolu s výběrem lahodných grilovaných pokrmů. V této à la carte restauraci se podává vše od grilovaných mořských plodů až po maso podle vašeho výběru. Restaurace s vnitřním i venkovním posezením (kapacita 100 osob) se nachází hned vedle obrovské pláže a nabízí výhled na vily tyčící se přímo nad vodou. Můžete si také rezervovat romantickou večeři na pláži (v závislosti na dostupnosti a počasí).
Bary
La Pella – Po vzrušujícím odpoledni stráveném u oceánu se můžete přijít osvěžit nápojem a lehkým občerstvením do hlavního hotelového baru, který slouží zároveň jako kavárna a obsluhuje salónek u bazénu. Bar La Pella je otevřen denně až do půlnoci a večer se zde konají nejrůznější aktivity od vystoupení DJ přes potápěčské lekce až po letní kino.
Sports Bar – Tento bar se nachází ve východní části ostrova a nabízí přístup na rozlehlou pláž, kde se můžete vyhřívat na slunci se svým oblíbeným drinkem. Každý si tu přijde na své – sportovní fanoušci ocení jedinečnou atmosféru a vychlazené pivo a milovníci přírody zase krásný interiér z vyplaveného dřeva spolu s výhledem na východ slunce.
Wine Cellar – Vydejte se na vzrušující cestu světem vína pod vedením profesionálních someliérů. Během pečlivě sestavených degustací se dozvíte zajímavé poznatky o umění výroby vína a naučíte se rozpoznat bohatou chuť a komplexnost každé láhve. Intimní prostředí vinného sklepa vytváří sofistikovanou atmosféru. Ochutnávky vín lze přizpůsobit vašim preferencím, ať už chcete prozkoumat vzácné ročníky, objevit nové odrůdy nebo si vychutnat dokonalou kombinaci vína a lahodných pokrmů.

V cestovní kanceláři DELUXEA Vám připravíme dovolenou na míru

 

Odlety jsou možné z Prahy nebo Vídně každý den. Létáme luxusními letadly Emirates. Délka Vašeho pobytu může být libovolná. Můžete si vybrat typ pokoje nebo formu stravování. Maledivy jsme opakovaně navštívili a poskytneme Vám osobní rady. Jsou specializací české cestovní kanceláře DELUXEA a.s. založené roku 1995. Hotel, transfer a další služby pro Vás objednáváme přímo na Maledivách. Služby pro Vás nekupujeme u německé cestovní kanceláře a při cestování nebudete členy žádné skupiny. Pokud byste potřebovali jakoukoliv změnu v zájezdu, tak přímo my Vám vše na Maledivách vyřídíme, rychle a operativně. Postaráme se o Vás.

Kategorie a vybavení pokojů Brennia Kottefaru

Hotel Brennia Kottefaru nabízí 7 kategorií vil rozmístěných po celém ostrově – na pevnině i nad vodou. Každá z nich představuje luxusní útočiště uprostřed nedotčené krajiny.

Plánek hotelu a nabídka pokojů

Plánek hotelu

Plánek hotelu

Rozkliknutím si plánek zvětšíte.

Bougain Villa (42 m2)

Bougain Villa (42 m2) foto

Pod korunami stromů se nachází 10 zahradních vil s útulným interiérem, které jsou obklopeny místní flórou a nabízí soukromé zázemí s vlastní zahradou.

Beach Villa (75 m²)

Beach Villa (75 m²) foto

U pobřeží ostrova je rozmístěno 45 plážových vil s úchvatným výhledem na oceán. Tyto vily se pyšní přímým přístupem na bílou písečnou pláž Brennia a venkovní sprchou.

Beach Pool Villa (75 m2)

Beach Pool Villa (75 m2) foto

Dopřejte si luxus v podobě soukromého bazénu, odkud můžete pozorovat západ slunce nad obzorem. Stačí se ubytovat v jedné z těchto 30 nádherných plážových vil, které jsou kromě bazénu vybavené také venkovní sprchou.

Deluxe Beach Pool Villa (84 m2)

Deluxe Beach Pool Villa (84 m2) foto

Pro ty, kteří si chtějí dopřát nadstandardní pohodlí, je k dispozici 14 plážových vil Deluxe se soukromým bazénem a venkovní sprchou, které nabízejí více prostoru a exkluzivní vybavení.

Water Villa (68 m2)

Water Villa (68 m2) foto

Přímo nad oceánem lemujícím ostrov se tyčí 20 vil, které disponují schody vedoucími do vody. Kromě vlastního přírodního bazénu v podobě oceánu se můžete těšit na venkovní sprchu.

Ocean Pool Villa (70 m2)

Ocean Pool Villa (70 m2) foto

Pokud hledáte perfektní zázemí pro romantický pobyt, ubytujte se v jedné z těchto 20 úžasných vil, které se tyčí přímo nad oceánem. Během dne se můžete koupat v soukromém bazénu s výhledem na oceán a večer popíjet drink pod hvězdami. K dispozici je také venkovní sprcha.

Two Bedroom Bougain Villa

Two Bedroom Beach Villa

Two Bedroom Beach Residence (148 m2)

Two Bedroom Beach Residence (148 m2) foto

Rodiny s dětmi či větší skupiny přátel se můžou ubytovat v této prostorné plážové rezidenci, která se skládá z dvou ložnic a obývacího pokoje. Součástí vily je také soukromý bazén, venkovní sprcha, houpací síť a koupelna s vanou.

Over Water Villa

Over Water Pool Villa

Over Water Suite

Over Water Residence

Pláž a moře

Celý ostrov lemuje nádherná přírodní pláž s jemným pískem, kde můžete relaxovat nebo využít příležitosti k objevování podmořského světa u úchvatného korálového útesu, který se nachází jen minutu od pobřeží.

Online cena a slevy Brennia Kottefaru *****

Profi foto hotelu Brennia Kottefaru *****

Gastronomie a hotelové restaurace Brennia Kottefaru

Hotel Brennia Kottefaru nabízí rozmanité kulinářské zážitky. K dispozici jsou tři špičkové restaurace – hlavní restaurace Lime s mezinárodním tematickým bufetem, asijská restaurace Manta a Sunset Grill s grilovanými specialitami a výhledem na západ slunce. Bohatou nabídku doplňují dva stylové bary a exkluzivní vinný sklep. Hosté můžou využívat pokojovou službu 24 hodin denně. Pokud si chcete svůj pobyt užít naplno, využijte balíček All-Inclusive, který zahrnuje spoustu výhod.
Restaurace
Lime – Hlavní hotelová restaurace nabízí celodenní stravování (snídaně, obědy a večeře) formou bufetu, který zahrnuje pokrmy z různých koutů světa. Restaurace má kapacitu 500 osob a skládá se z vnitřních i venkovních prostor. Na terase si můžete vychutnat svěží mořský vánek spolu s nádherným výhledem na pláž.
Manta – Tato à la carte restaurace potěší vaše chuťové buňky nejrůznějšími asijskými specialitami, od pálivých pokrmů až po sladké dezerty. Venkovní i vnitřní prostory s kapacitou 100 osob se pyšní výhledem na malebné vily tyčící se přímo nad oceánem. Můžete si také rezervovat soukromou večeři na pláži (v závislosti na dostupnosti a počasí).
Sunset Grill & Bar – Vychutnejte si dechberoucí západ slunce spolu s výběrem lahodných grilovaných pokrmů. V této à la carte restauraci se podává vše od grilovaných mořských plodů až po maso podle vašeho výběru. Restaurace s vnitřním i venkovním posezením (kapacita 100 osob) se nachází hned vedle obrovské pláže a nabízí výhled na vily tyčící se přímo nad vodou. Můžete si také rezervovat romantickou večeři na pláži (v závislosti na dostupnosti a počasí).
Bary
La Pella – Po vzrušujícím odpoledni stráveném u oceánu se můžete přijít osvěžit nápojem a lehkým občerstvením do hlavního hotelového baru, který slouží zároveň jako kavárna a obsluhuje salónek u bazénu. Bar La Pella je otevřen denně až do půlnoci a večer se zde konají nejrůznější aktivity od vystoupení DJ přes potápěčské lekce až po letní kino.
Sports Bar – Tento bar se nachází ve východní části ostrova a nabízí přístup na rozlehlou pláž, kde se můžete vyhřívat na slunci se svým oblíbeným drinkem. Každý si tu přijde na své – sportovní fanoušci ocení jedinečnou atmosféru a vychlazené pivo a milovníci přírody zase krásný interiér z vyplaveného dřeva spolu s výhledem na východ slunce.
Wine Cellar – Vydejte se na vzrušující cestu světem vína pod vedením profesionálních someliérů. Během pečlivě sestavených degustací se dozvíte zajímavé poznatky o umění výroby vína a naučíte se rozpoznat bohatou chuť a komplexnost každé láhve. Intimní prostředí vinného sklepa vytváří sofistikovanou atmosféru. Ochutnávky vín lze přizpůsobit vašim preferencím, ať už chcete prozkoumat vzácné ročníky, objevit nové odrůdy nebo si vychutnat dokonalou kombinaci vína a lahodných pokrmů.

All Inclusive

All-Inclusive
Balíček All-Inclusive zahrnuje*:

 • snídani (7:30–10:00), oběd (12:30–14:30) a večeři (18:30–21:00) v restauraci Lime
 • odpolední čaj s občerstvením v baru La Pella (16:30–17:30)
 • vybrané alkoholické a nealkoholické nápoje v baru La Pella (10:00–0:00) a během oběda a večeře v restauraci Lime (vybrané červené/bílé víno, pivo, neperlivá voda, nealkoholické nápoje a ovocné šťávy)
 • minibar s vybranými alkoholickými i nealkoholickými nápoji (doplňovaný jednou denně)
 • 25% slevu v à la carte restauracích
 • jeden výlet se šnorchlováním v doprovodu průvodce a jednu plavbu při západu slunce za pobyt (v závislosti na dostupnosti a počasí)
 • vybavení pro nemotorizované vodní sporty a šnorchlování po celou dobu pobytu (nezahrnuje katamarán)
 • fitness centrum, tenisový kurt a plážový volejbal
 • 20% slevu na vybrané lázeňské procedury během prvních 2 dnů pobytu
 • dětský klub pro děti od 3 do 12 let
 • službu Meet and Greet na letišti při příletu i odletu
 • občerstvení, drink na uvítanou a internet v salónku při příjezdu
 • službu rozestýlání postele (každý den)
 • herní místnost se stolním fotbálkem, stolním tenisem, kulečníkem a dalšími hrami
 • koktejlovou party Brennia Meet and Greet jednou týdně
 • večery s DJ třikrát týdně
 • karaoke večer jednou týdně
 • filmový večer jednou týdně

 

Konzumaci v baru po půlnoci si hradí host zvlášť. Stravovací balíček lze čerpat do 12:00 v den odjezdu.
* Hotel Brennia Kottefaru si vyhrazuje právo na úpravu všech balíčků.

Aktivity

Hotel Brennia Kottefaru nabízí následující aktivity:

 • podmořské safari se šnorchlováním
 • plavba při západu slunce s pozorováním delfínů
 • pozorování manty obrovské
 • výlet na ostrov Mídú
 • lovení ryb
 • piknik na pustém ostrově

Sport a wellness hotelu Brennia Kottefaru *****

Pobyt v tropickém ráji nemusí znamenat jen povalování se na pláži. Hotel Brennia Kottefaru nabízí spoustu sportovních aktivit a vybavení, díky kterým se nebudete ani chvíli nudit. Kromě venkovního bazénu je k dispozici plně vybavené moderní fitness centrum, tenisový kurt i hřiště na plážový volejbal. Pokud chcete zlepšit svou fyzickou kondici i duševní pohodu, můžete využít skupinové lekce jógy. Milovníci vodních sportů si můžou zpestřit dovolenou jízdou na vodním skútru, parasailingem, vodním lyžováním, wakeboardingem, jízdou na fun-tubes či kajaku, windsurfingem, plavbou na katamaránu a dalšími atrakcemi. Pro začátečníky jsou k dispozici lekce s instruktorem. Součástí resortu je také špičkové potápěčské centrum Ocean Dimensions Brennia Kottefaru, které nabízí pravidelné výlety s průvodcem, prodej, půjčování a opravy vybavení a kompletní pětihvězdičkové školicí středisko PADI.


Uprostřed ostrova se nachází lázně Eternity Spa, které se zaměřují na zdraví těla, mysli i duše. Areál lázní se skládá z 18 místností koncipovaných do tvaru listu, a vytváří tak atmosféru malé vesničky obklopené exotickou bujnou vegetací a palmami, které symbolizují naději, obnovu a oživení. Dopřejte si některou z exkluzivních masáží a nechte se hýčkat zkušenými terapeuty. Naproti hlavnímu bazénu se nachází rozšíření lázní Foot Spa, které se věnuje péči o chodidla. Pokud jsou vaše nohy unavené z chození po okolí nebo jim chcete dopřát zvláštní pozornost, místní terapeuti jsou vám k dispozici. Předchozí rezervace je nutná (v případě menšího vytížení i bez rezervace).

Děti v hotelu Brennia Kottefaru *****

Doprava do hotelu Brennia Kottefaru

Na ostrov se dostanete po 40 minutách dechberoucího letu hydroplánem z mezinárodního letiště v Malé. Využít můžete také místní let z Ifuru Airport (20 minut) následovaný plavbou rychločlunem přímo k resortu (20 minut).

 

Let hydroplánem - jak probíhá a jaké zážitky přináší

Let hydroplánem na ostrovní resort na Maledivách je jedinečný zážitek. Hydroplány jsou malá letadla, která přistávají a vzlétají z vodní hladiny a na Maledivách jsou zcela běžným dopravním prostředkem. Létají pouze za denního světla a v nižší výšce než standardní letadla. Můžete si užívat nezapomenutelné výhledy na tyrkysovou vodní hladinu a zelené ostrovy olemované bílými písečnými plážemi nejrůznějších tvarů pod Vámi. Za letu můžete fotit i natáčet.

Nevšední zážitek začíná již na letištním terminálu, kdy u pontonů parkuje několik desítek letadel. Na odlet čekáte v salonku s výhledy na vzlétající i přistávající letadla. Když je Vaše letadlo připraveno ke startu, personál Vás osobně doprovodí a pomůže Vám nastoupit. Nabízí prostor pro max. 15 osob a nutno říci, že prostoru zde není nazbyt.

Po krátké instruktáži již slyšíte startující motory a díky plynulému zrychlení se pomalu začínáte opírat o sedadlo. Při vzletu si můžete prohlédnout přistávací plochu mezinárodního letiště, hlavní město Malé a dále už jen stovky přímo katalogových ostrůvků, nejluxusnějších resortů, plujících jachet i opuštěných tyrkysových lagun.

Po dobu letu můžete také sledovat dění v pilotní kabině, která je oddělená pouze neuzavřenou přepážkou. Posádku tvoří standardně 2 piloti a 1 asistent, který pomáhá při nástupu a po přistání kotví letadlo lanem k pontonu.

Přistání je pohodové, díky odporu vody je krátké a díky způsobu ovládání pozvolné. Po přistání letadlo pomalu doplave k hotelovému molu, kde Vás personál přivítá v ráji, nebo k pontonu, na který si pro Vás přijede člun. Hydroplány mohou létat pouze za denního světla a při běžných vlnách. Cena letenky není levná, ale přináší jeden z nejsilnějších zážitků dovolené na Maledivách.

Mapa - Brennia Kottefaru *****

Osobní poradenství u DELUXEA zájezdů na Maledivy do hotelu Brennia Kottefaru *****

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem Brennia Kottefaru *****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

Recenze hotelu Brennia Kottefaru *****

Factsheet

Letová spojení na Maledivy

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.