Vilamendhoo Island Resort & Spa ****

Maledivy

Nezapomenutelné zážitky plné ostrovního dobrodružství

Rychlá kalkulace hotelu

Odlet
Nocí v hotelu
Vilamendhoo Island Resort & Spa

Pro hotel Vilamendhoo Island Resort & Spa není dostupná online kalkulace. Cenu Vám rádi sdělíme na vyžádání – prosím vyplňte svůj požadavek v kontaktním formuláři. Detail hotelu Vilamendhoo Island Resort & Spa.

Typ pokoje
Strava

Transfer hydroplánem
Český delegát
Letecká společnost
Bonus
EUR
Cena zájezdu
- /osoba
Původní cena
-/osoba
Hotel,
- /osoba- /osoba
Naše ceny hotelů v Emirátech již zahrnují DPH ve výši 5%, poplatek obci ve výši 10% i poplatek za služby v ubytování ve výši 10%.
Dospělý
Dítě do let
Dítě do let
Dítě do let
Dítě do let
Dítě do let
Garance nejlepší ceny
Transfer
- /osoba
Dospělý
Dítě 2 až 12 let
Český delegátDelegát      
- /osoba
Akční sleva
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dospělý
Dítě 2 až 12 let
Dítě do 2 let
Cena platí v případě volných míst v nejvýhodnější rezervační třídě
Podmínky zájezdu
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Počítáme cenu Vašeho zájezdu. Vyčkejte prosím.
Počítáme cenu
Vašeho zájezdu.
Vyčkejte prosím.
Osobně
jsme
bydleli

Hotel Vilamendhoo Island Resort & Spa ****

Hodnocení 9.6 Hodnotí 81 klientů
Detailní hodnocení
Lokalita Maledivy, Ari atoll | Zobrazit mapu
Strava Plná penze, All Inclusive | Více o gastronomii
Tipy specialistů Překrásný korálový útes Kvalitní gastronomie Samostatný bazén pro rodiny s dětmi

Nulové storno do 8 dnů před začátkem pobytu od 07.05.2020 do 31.10.2021
(platí při rezervaci od 07.05.2020 do 31.10.2021).

Popis hotelu Vilamendhoo Island Resort & Spa **** Maledivy

Maledivy Vás přivítají v ráji tropických palem, bílých písečných plážích, šumivých a teplých vod tyrkysových lagun a barevných korálových útesů s bohatým podmořským životem.

Vilamendhoo Island Resort je obklopený krásnou lagunou, unikátním korálovým útesem a dlouhými úseky bílých pláží. Je jediným resortem ve Vilamendhoo na Jižním Ari Atolu s délkou 900 m, šířkou 250 m a rozlohou přibližně 55 akrů. Do hotelu se můžete dostat hydroplánem z mezinárodního letiště Ibrahim Nasir, přičemž se při letu dlouhém 25 minut budete moci kochat scénickými výhledy na ostrovy Malediv.

Můžete se těšit na komfortní ubytování v pokojích a vilách s veškerým vybavením potřebným pro exotickou dovolenou na Maledivách. V resortu najdete dvě hlavní restaurace a další doplňkové s rozmanitou nabídkou kuchyní. Můžete si dopřát také osvěžující drinky v několika barech ať už u pláže nebo u bazénu.

Resort Vilamendhoo nabízí také nespočet možností pro trávení volného času v čele s lázněmi, sporty a rekreačními aktivitami či potápěním.

Zdejší prostředí, vybavení a služby představují ideální podmínky pro prožití romantické tropické dovolené ať už při svatbě v ráji, exotických líbánkách, obnovení svatebního slibu či „pouze“ pohádkového romantického pobytu s milovanou polovičkou.

Zobrazit více  Mám zájem o hotel

Naše doporučení k Vilamendhoo Island Resort & Spa

Resort Vilamendhoo Vás uchvátí pobřežím s krásným bílým pískem a výbornými podmínkami pro šnorchlování. Kousek od břehu se nachází již korálový reef, které je obklopené spousty rybiček. Sem tam můžete narazit i na korálového žraloka. 

Resort se nachází v jižním Ari atolu, kde jsou velmi dobré podmínky pro výlety s plaváním či šnorchlováním s mantami a velrybími žralokami po většinu roku.

Ostrov je necelý 1 km velký, v klidu jej obejdete kolem dokola.  K dispozici jsou dva bazény, jeden ideální pro rodiny s dětmi, druhý se nachází na západní straně ostrova, odkud můžete pozorovat s drinkem v ruce krásné západy slunce. K dispozici máte široký výběr aktivit pro volný čas. Celým ostrovem se táhne příjemná maledivská atmosféra.

Vyhutnejte si rozmanitou kuchyni v některé z restaurací, večer se zabavíte u hudebních večerů v hlavním baru.

Ubytování je možné v prostorných plážových vilkách s otevřenou koupelnou. Pro páry hledající klid bez děti, doporučujeme ubytování v Jacuzzi Beach Villa nacházející se v části pouze pro dospělé, kteří mají vlastní restauraci.

 

 

Poslední inspekce hoteluzaměstnancem cestovníkanceláře DELUXEA
 
Ing. Vendula Kudelová (Pilátová)
Ing. Vendula Kudelová (Pilátová) 724 730 016

Video hotelu

Plánek hotelu a nabídka pokojů

Plánek hotelu

Plánek hotelu

Rozkliknutím si plánek zvětšíte.

Garden Room (50 m2)

Garden Room (50 m2)

Zahradní pokoje jsou podobné plážovým vilám, ale jsou situovány v zahradním prostředí. Jsou situovány ve třech blocích o 4 až 5 pokojích a poskytují dostatek soukromí...

Adjoining Beach Villa (55 m2)

Adjoining Beach Villa (55 m2)

Tato kategorie plážových vil se nachází podél bílé písčité pláže a má stejné vybavení jako samostatné plážové vilky...

Standalone Beach Villa

Standalone Beach Villa

Samostatně umístěné plážové vily jsou se nacházejí jen pár kroků od pláže a nabízejí veškeré potřebné vybavení pro pohodlnou dovolenou na Maledivách...

Gastronomie a hotelové restaurace

Bufetová restaurace

Hlavní restaurace nabízí pokrmy na bázi „all you can eat“ (=vše, co můžete sníst) formou bufetu jak pro snídaně, tak i pro obědy a večeře. K dispozici jsou pokrmy mezinárodní a místní kuchyně, které potěší každého hosta. V pátky se pak můžete těšit na maledivské večery s tematickým menu a číšníky v tradičním oděvu, zatímco nedělní snídaně je doprovázena šumivým vínem.

Polévky, pečivo a dezerty jsou připravovány podle domácích receptur a ovoce je čerstvé a chutné. Číšník Vás usadí ke stolu podle Vašich preferencí a Vy tak pocítíte pozornost a přátelskost obsluhy.

Restaurace je rozdělena na 2 oddělené jídelní prostory s otevřenou atmosférou, písečnými podlahami a doškovou střechou. K dispozici je také venkovní posezení s dřevěnou terasou. Je možné vyhovět nejrůznějším dietním požadavkům.

À La Carte restaurace

Asian Wok Restaurant – Restaurace specializující se na asijskou kuchyni a teppanyaki se nachází nad vodní hladinou. Doporučuje se udělat rezervaci předem.

Hot Rock Restaurant – Pochutnejte si na mořských plodech, kuřecím mase a exotických masech připravených pečlivým způsobem. Restaurace je určená pouze pro dospělé hosty. Doporučuje se udělat rezervaci předem.

Další občerstvení je podáváno v barech Bonthi a Sunset.

Bary

Bonthi Bar – Tento bar se nachází na pláži vedle restaurace Funama a kromě kvalitních nápojů nabízí vysílání sportovních programů a diskotéky. Disponuje také venkovní terasou.

Boashi Bar – Vedle bazénu najdete tento bar, který představuje nejvýchodnější bod ostrova.

Sunset Bar – Vedle restaurace Ahima a bazénu se nachází tento bar pro osoby starší 18 let. Budete se moci kochat skvělými výhledy na západ slunce při posezení v interiérech, na terase u bazénu nebo na pláži.

Asian Wok Bar – Osvěžte se lahodným drinkem v asijském baru.

Večeře na pláži

Chcete svou drahou polovičku překvapit něčím nečekaným a naprosto romantickým? Nebo byste chtěli strávit večer společně v příjemné atmosféře, na kterou nezapomenete? V resortu Vilamendhoo se Vám to může splnit.

Doporučujeme pláže poblíže restaurace Ahima. Prostředí pod širým nebem a obloha prozářená hvězdami udělá z tohoto místa romantický ráj. Pokud preferujete více soukromí, pak můžete využít například vlastní terasu nebo pláž před vilou.

Personál bude po ruce po celou dobu večeře. Večeře při svíčkách je k dispozici od 19:00 do 22:00.

V cestovní kanceláři DELUXEA Vám připravíme dovolenou na míru

 

Odlety jsou možné z Prahy nebo Vídně každý den. Létáme luxusními letadly Emirates. Délka Vašeho pobytu může být libovolná. Můžete si vybrat typ pokoje nebo formu stravování. Maledivy jsme opakovaně navštívili a poskytneme Vám osobní rady. Jsou specializací české cestovní kanceláře DELUXEA a.s. založené roku 1995. Hotel, transfer a další služby pro Vás objednáváme přímo na Maledivách. Služby pro Vás nekupujeme u německé cestovní kanceláře a při cestování nebudete členy žádné skupiny. Pokud byste potřebovali jakoukoliv změnu v zájezdu, tak přímo my Vám vše na Maledivách vyřídíme, rychle a operativně. Postaráme se o Vás.

Kategorie a vybavení pokojů Vilamendhoo Island Resort & Spa

Plánek hotelu a nabídka pokojů

Plánek hotelu

Plánek hotelu

Rozkliknutím si plánek zvětšíte.

Garden Room (50 m2)

Garden Room (50 m2) fotoGarden Room (50 m2)

Zahradní pokoje jsou podobné plážovým vilám, ale jsou situovány v zahradním prostředí. Jsou situovány ve třech blocích o 4 až 5 pokojích a poskytují dostatek soukromí. Do vybavení patří tropická dekorace, postel o velikosti king, dlaždicová podlaha, veranda s nábytkem, klimatizace, osobní sejf, zásobovaný minibar, bezplatný čaj/káva, TV s plochou obrazovkou, DVD/CD přehrávač, bezplatný internet, otevřená koupelna, dvojitá umyvadla, dešťová sprcha a plážové osušky.

Adjoining Beach Villa (55 m2)

Adjoining Beach Villa (55 m2) fotoAdjoining Beach Villa (55 m2)

Tato kategorie plážových vil se nachází podél bílé písčité pláže a má stejné vybavení jako samostatné plážové vilky. Nicméně nestojí samostatně, ale je připojena k další vile, což může být výhoda pro rodiny s dětmi, které chtějí více soukromí a ubytování ve dvou vilách vedle sebe. Do vybavení patří tropická dekorace, postel o velikosti king, dlaždicová nebo dřevěná podlaha, veranda s nábytkem, klimatizace, osobní sejf, zásobovaný minibar, kávovar Espresso, TV s plochou obrazovkou, DVD/CD přehrávač, bezplatný internet, otevřená koupelna, dvojitá umyvadla, dešťová sprcha a plážové osušky.

Standalone Beach Villa

Standalone Beach Villa fotoStandalone Beach Villa

Samostatně umístěné plážové vily jsou se nacházejí jen pár kroků od pláže a nabízejí veškeré potřebné vybavení pro pohodlnou dovolenou na Maledivách. Do vybavení patří tropická dekorace, postel o velikosti king, dlaždicová nebo dřevěná podlaha, veranda s posezením, klimatizace, osobní sejf, zásobovaný minibar, kávovar Espresso, TV s plochou obrazovkou, DVD/CD přehrávač, bezplatný internet, otevřená koupelna, dvojitá umyvadla, dešťová sprcha a plážové osušky.

Jacuzzi Beach Villa (65 m2)

Jacuzzi Beach Villa (65 m2) fotoJacuzzi Beach Villa (65 m2)

Plážové vily s jacuzzi jsou prostorné a nabízejí plno výhod v podobě dřevěné podlahy, dokovací stanice pro iPod, soukromého venkovního jacuzzi pro dvě osoby, dřevěnou terasu s lehátky, slunečník, tropické rostliny a krásný výhled na lagunu. Dále do vybavení patří tropická dekorace, postel o velikosti king, veranda s nábytkem, klimatizace, osobní sejf, zásobovaný minibar, kávovar Espresso, TV s plochou obrazovkou, DVD/CD přehrávač, bezplatný internet, otevřená koupelna, dvojitá umyvadla a dešťová sprcha.

Jacuzzi Water Villa (85 m2)

Jacuzzi Water Villa (85 m2) fotoJacuzzi Water Villa (85 m2)

Tyto vily jsou situovány nad vodní hladinou v laguně. Po krátké chůzi po molu se dostanete do vlastního útočiště s dostatkem soukromí, jacuzzi pro dvě osoby pod širým nebem, lehátky, stinným prostorem, tropickými rostlinami, soukromou terasou se schody vedoucími do vody a s úchvatnými výhledy. Do vybavení dále patří tropická dekorace, postel o velikosti king, dlaždicová nebo dřevěná podlaha, veranda s nábytkem, klimatizace, osobní sejf, zásobovaný minibar, kávovar Espresso, TV s plochou obrazovkou, dokovací stanice pro iPod, DVD/CD přehrávač, bezplatný internet, otevřená koupelna, dvojitá umyvadla a dešťová sprcha.

Online cena a slevy Vilamendhoo Island Resort & Spa ****

 
Typ pokoje / kapacita
Cena zájezdu / info
Zahrnuto v ceně
Garden Room
Max. kapacita ++

Zahradní pokoje jsou podobné plážovým vilám, ale jsou situovány v zahradním prostředí. Jsou situovány ve třech blocích o 4 až 5 pokojích a poskytují dostatek soukromí. Do vybavení patří tropická dekorace, postel o velikosti king, dlaždicová podlaha, veranda s nábytkem, klimatizace, osobní sejf, zásobovaný minibar, bezplatný čaj/káva, TV s plochou obrazovkou, DVD/CD přehrávač, bezplatný internet, otevřená koupelna, dvojitá umyvadla, dešťová sprcha a plážové osušky.

Cena pokoje se načítá...
Strava
Cena zájezdu
- /os
Původní cena
- /os
/ dítě do let
/ dítě do let
/ dítě do let
/ dítě do let
/ dítě do let
Odlet - Přílet
, dnů
Pobyt v hotelu
, nocí
Český delegát
Delegát
Letenka
Transfer
Počítáme cenu Vašeho zájezdu. Vyčkejte prosím. Počítáme cenu Vašeho zájezdu. Vyčkejte prosím.
Garden Room
Max. kapacita ++

Zahradní pokoje jsou podobné plážovým vilám, ale jsou situovány v zahradním prostředí. Jsou situovány ve třech blocích o 4 až 5 pokojích a poskytují dostatek soukromí. Do vybavení patří tropická dekorace, postel o velikosti king, dlaždicová podlaha, veranda s nábytkem, klimatizace, osobní sejf, zásobovaný minibar, bezplatný čaj/káva, TV s plochou obrazovkou, DVD/CD přehrávač, bezplatný internet, otevřená koupelna, dvojitá umyvadla, dešťová sprcha a plážové osušky.

Cena pokoje se načítá...
Strava
Cena zájezdu
- /os
Původní cena
- /os
/ dítě do let
/ dítě do let
/ dítě do let
/ dítě do let
/ dítě do let
Odlet - Přílet
, dnů
Pobyt v hotelu
, nocí
Český delegát
Delegát
Letenka
Transfer
Počítáme cenu Vašeho zájezdu. Vyčkejte prosím. Počítáme cenu Vašeho zájezdu. Vyčkejte prosím.
Adjoning Beach Villa
Max. kapacita +++

Tato kategorie plážových vil se nachází podél bílé písčité pláže a má stejné vybavení jako samostatné plážové vilky. Nicméně nestojí samostatně, ale je připojena k další vile, což může být výhoda pro rodiny s dětmi, které chtějí více soukromí a ubytování ve dvou vilách vedle sebe. Do vybavení patří tropická dekorace, postel o velikosti king, dlaždicová nebo dřevěná podlaha, veranda s nábytkem, klimatizace, osobní sejf, zásobovaný minibar, kávovar Espresso, TV s plochou obrazovkou, DVD/CD přehrávač, bezplatný internet, otevřená koupelna, dvojitá umyvadla, dešťová sprcha a plážové osušky.

Cena pokoje se načítá...
Strava
Cena zájezdu
- /os
Původní cena
- /os
/ dítě do let
/ dítě do let
/ dítě do let
/ dítě do let
/ dítě do let
Odlet - Přílet
, dnů
Pobyt v hotelu
, nocí
Český delegát
Delegát
Letenka
Transfer
Počítáme cenu Vašeho zájezdu. Vyčkejte prosím. Počítáme cenu Vašeho zájezdu. Vyčkejte prosím.
Adjoning Beach Villa
Max. kapacita +++

Tato kategorie plážových vil se nachází podél bílé písčité pláže a má stejné vybavení jako samostatné plážové vilky. Nicméně nestojí samostatně, ale je připojena k další vile, což může být výhoda pro rodiny s dětmi, které chtějí více soukromí a ubytování ve dvou vilách vedle sebe. Do vybavení patří tropická dekorace, postel o velikosti king, dlaždicová nebo dřevěná podlaha, veranda s nábytkem, klimatizace, osobní sejf, zásobovaný minibar, kávovar Espresso, TV s plochou obrazovkou, DVD/CD přehrávač, bezplatný internet, otevřená koupelna, dvojitá umyvadla, dešťová sprcha a plážové osušky.

Cena pokoje se načítá...
Strava
Cena zájezdu
- /os
Původní cena
- /os
/ dítě do let
/ dítě do let
/ dítě do let
/ dítě do let
/ dítě do let
Odlet - Přílet
, dnů
Pobyt v hotelu
, nocí
Český delegát
Delegát
Letenka
Transfer
Počítáme cenu Vašeho zájezdu. Vyčkejte prosím. Počítáme cenu Vašeho zájezdu. Vyčkejte prosím.
Standalone Beach Villa
Max. kapacita +++

Samostatně umístěné plážové vily jsou se nacházejí jen pár kroků od pláže a nabízejí veškeré potřebné vybavení pro pohodlnou dovolenou na Maledivách. Do vybavení patří tropická dekorace, postel o velikosti king, dlaždicová nebo dřevěná podlaha, veranda s posezením, klimatizace, osobní sejf, zásobovaný minibar, kávovar Espresso, TV s plochou obrazovkou, DVD/CD přehrávač, bezplatný internet, otevřená koupelna, dvojitá umyvadla, dešťová sprcha a plážové osušky.

Cena pokoje se načítá...
Strava
Cena zájezdu
- /os
Původní cena
- /os
/ dítě do let
/ dítě do let
/ dítě do let
/ dítě do let
/ dítě do let
Odlet - Přílet
, dnů
Pobyt v hotelu
, nocí
Český delegát
Delegát
Letenka
Transfer
Počítáme cenu Vašeho zájezdu. Vyčkejte prosím. Počítáme cenu Vašeho zájezdu. Vyčkejte prosím.
Standalone Beach Villa
Max. kapacita +++

Samostatně umístěné plážové vily jsou se nacházejí jen pár kroků od pláže a nabízejí veškeré potřebné vybavení pro pohodlnou dovolenou na Maledivách. Do vybavení patří tropická dekorace, postel o velikosti king, dlaždicová nebo dřevěná podlaha, veranda s posezením, klimatizace, osobní sejf, zásobovaný minibar, kávovar Espresso, TV s plochou obrazovkou, DVD/CD přehrávač, bezplatný internet, otevřená koupelna, dvojitá umyvadla, dešťová sprcha a plážové osušky.

Cena pokoje se načítá...
Strava
Cena zájezdu
- /os
Původní cena
- /os
/ dítě do let
/ dítě do let
/ dítě do let
/ dítě do let
/ dítě do let
Odlet - Přílet
, dnů
Pobyt v hotelu
, nocí
Český delegát
Delegát
Letenka
Transfer
Počítáme cenu Vašeho zájezdu. Vyčkejte prosím. Počítáme cenu Vašeho zájezdu. Vyčkejte prosím.
Jacuzzi Beach Villa
Max. kapacita ++

Plážové vily s jacuzzi jsou prostorné a nabízejí plno výhod v podobě dřevěné podlahy, dokovací stanice pro iPod, soukromého venkovního jacuzzi pro dvě osoby, dřevěnou terasu s lehátky, slunečník, tropické rostliny a krásný výhled na lagunu. Dále do vybavení patří tropická dekorace, postel o velikosti king, veranda s nábytkem, klimatizace, osobní sejf, zásobovaný minibar, kávovar Espresso, TV s plochou obrazovkou, DVD/CD přehrávač, bezplatný internet, otevřená koupelna, dvojitá umyvadla a dešťová sprcha.

Cena pokoje se načítá...
Strava
Cena zájezdu
- /os
Původní cena
- /os
/ dítě do let
/ dítě do let
/ dítě do let
/ dítě do let
/ dítě do let
Odlet - Přílet
, dnů
Pobyt v hotelu
, nocí
Český delegát
Delegát
Letenka
Transfer
Počítáme cenu Vašeho zájezdu. Vyčkejte prosím. Počítáme cenu Vašeho zájezdu. Vyčkejte prosím.
Jacuzzi Beach Villa
Max. kapacita ++

Plážové vily s jacuzzi jsou prostorné a nabízejí plno výhod v podobě dřevěné podlahy, dokovací stanice pro iPod, soukromého venkovního jacuzzi pro dvě osoby, dřevěnou terasu s lehátky, slunečník, tropické rostliny a krásný výhled na lagunu. Dále do vybavení patří tropická dekorace, postel o velikosti king, veranda s nábytkem, klimatizace, osobní sejf, zásobovaný minibar, kávovar Espresso, TV s plochou obrazovkou, DVD/CD přehrávač, bezplatný internet, otevřená koupelna, dvojitá umyvadla a dešťová sprcha.

Cena pokoje se načítá...
Strava
Cena zájezdu
- /os
Původní cena
- /os
/ dítě do let
/ dítě do let
/ dítě do let
/ dítě do let
/ dítě do let
Odlet - Přílet
, dnů
Pobyt v hotelu
, nocí
Český delegát
Delegát
Letenka
Transfer
Počítáme cenu Vašeho zájezdu. Vyčkejte prosím. Počítáme cenu Vašeho zájezdu. Vyčkejte prosím.
Jacuzzi Water Villa
Max. kapacita ++

Tyto vily jsou situovány nad vodní hladinou v laguně. Po krátké chůzi po molu se dostanete do vlastního útočiště s dostatkem soukromí, jacuzzi pro dvě osoby pod širým nebem, lehátky, stinným prostorem, tropickými rostlinami, soukromou terasou se schody vedoucími do vody a s úchvatnými výhledy. Do vybavení dále patří tropická dekorace, postel o velikosti king, dlaždicová nebo dřevěná podlaha, veranda s nábytkem, klimatizace, osobní sejf, zásobovaný minibar, kávovar Espresso, TV s plochou obrazovkou, dokovací stanice pro iPod, DVD/CD přehrávač, bezplatný internet, otevřená koupelna, dvojitá umyvadla a dešťová sprcha.

Cena pokoje se načítá...
Strava
Cena zájezdu
- /os
Původní cena
- /os
/ dítě do let
/ dítě do let
/ dítě do let
/ dítě do let
/ dítě do let
Odlet - Přílet
, dnů
Pobyt v hotelu
, nocí
Český delegát
Delegát
Letenka
Transfer
Počítáme cenu Vašeho zájezdu. Vyčkejte prosím. Počítáme cenu Vašeho zájezdu. Vyčkejte prosím.
Jacuzzi Water Villa
Max. kapacita ++

Tyto vily jsou situovány nad vodní hladinou v laguně. Po krátké chůzi po molu se dostanete do vlastního útočiště s dostatkem soukromí, jacuzzi pro dvě osoby pod širým nebem, lehátky, stinným prostorem, tropickými rostlinami, soukromou terasou se schody vedoucími do vody a s úchvatnými výhledy. Do vybavení dále patří tropická dekorace, postel o velikosti king, dlaždicová nebo dřevěná podlaha, veranda s nábytkem, klimatizace, osobní sejf, zásobovaný minibar, kávovar Espresso, TV s plochou obrazovkou, dokovací stanice pro iPod, DVD/CD přehrávač, bezplatný internet, otevřená koupelna, dvojitá umyvadla a dešťová sprcha.

Cena pokoje se načítá...
Strava
Cena zájezdu
- /os
Původní cena
- /os
/ dítě do let
/ dítě do let
/ dítě do let
/ dítě do let
/ dítě do let
Odlet - Přílet
, dnů
Pobyt v hotelu
, nocí
Český delegát
Delegát
Letenka
Transfer
Počítáme cenu Vašeho zájezdu. Vyčkejte prosím. Počítáme cenu Vašeho zájezdu. Vyčkejte prosím.
Nejnižší cena od 3 344 Kč / osoba, noc, plná penze v Garden Room
v termínu od 01.06.2021 do 12.07.2021

Nulové storno do 8 dní před začátkem pobytu od 07.05.2020 do 31.10.2021 (platí při rezervaci od 07.05.2020 do 31.10.2021)

Výhody od DELUXEA pro svatbu v zahraničí nebo svatební cestu

Svatební cesta: Láhev šumivého vína a květiny po příjezdu. Výročí stříbné a zlaté svatby: Košík ovoce, láhev šumivého vína a květiny po příjezdu.

Svatba v hotelu = právoplatný svatební obřad v hotelu. Získáváte slevu na nevěstu uvedenou níže. Svatební cesta = pobyt v hotelu do 6 měsíců po svatbě uskutečněné kdekoliv. Získáváte slevu na nevěstu uvedenou níže.

Cena zájezdu od naší specializované cestovní kanceláře zahrnuje

Osobní poradenství - v hotelech jsme bydleli
Zpáteční letenku (z Prahy, Vídně či jiného letiště dle kalkulace) vč. letištních tax v uvedené cestovní třídě
Ubytování na vybraný počet nocí
Stravování kalkulace
Zpáteční transfer hydroplánem, rychlolodí nebo místní linkou z letiště přímo do hotelu
Na Maledivách česky mluvící delegát (v případě, že jej máte zahrnutého v kalkulaci)
Help desk naší cestovní kanceláře v České republice 24h/7d
Cestovní kancelář DELUXEA a.s. získala prodloužení pojištění proti úpadku do 27.01.2022. Náš limit pojistného plnění je extrémně vysoký, 70.000.000 Kč (více zde)
Informace před cestou na zájezd s naší cestovní kanceláří
knižní "Průvodce Maledivy" - kniha z edice Lonely Planet
SLUŽBY NEKUPUJEME U ŽÁDNÉ NĚMECKÉ CESTOVNÍ KANCELÁŘE A PŘI CESTOVÁNÍ NEBUDETE ČLENY NĚMECKÉ SKUPINY. ZÁJEZD OBJEDNÁVÁ NAŠE CESTOVNÍ KANCELÁŘ PŘÍMO NA MALEDIVÁCH. PŘÍPADNÉ ZMĚNY VYŘÍDÍME RYCHLE

Podmínky a zvýhodnění pro rodiny s dětmi

Ceny za dítě lze aplikovat pouze pokud sdílí pokoj se dvěma dospělými.  Děti do 1,99 let mají transfer zdarma.

 

Pro pobyty v termínu 19.04.2022 - 31.10.2022 a při rezervaci do 31.03.2022 mají až dvě děti ubytování a stravu zdarma (kategorie GR, ABV a SBV), platí pouze místní daň (8 USD) a transfery dle ceníku. Stravu mají stejnou jako rodiče. Sdílí-li vilu pouze s jedním rodičem, pak tento platí singe rate.

 

Max. kapacity 2020/21 a 2021/22

Garden Room: max. 3 dospělí nebo 2 dospělí a 1 dítě

Adjoining Beach Villa, Standalone Beach Villa: max. 3 dospělí nebo 2 dospělí a 2 děti

Jacuzzi Beach Villa, Jacuzzi Water Villa: max. 3 dospělí (v této kategorii lze ubytovat pouze osoby starší 18 let)

Cestovní pojištění

Vyberte si optimální variantu cestovního pojištění a my Vám ho uzavřeme.
Sbaleno - kompletní ochrana na zájezd nebo Multi Trip - celoroční pojištění.


Garance nejlepší ceny

Profi foto hotelu Vilamendhoo Island ****

Naše foto hotelu Vilamendhoo Island ****

Video

Gastronomie a hotelové restaurace Vilamendhoo Island Resort & Spa

Bufetová restaurace

Hlavní restaurace nabízí pokrmy na bázi „all you can eat“ (=vše, co můžete sníst) formou bufetu jak pro snídaně, tak i pro obědy a večeře. K dispozici jsou pokrmy mezinárodní a místní kuchyně, které potěší každého hosta. V pátky se pak můžete těšit na maledivské večery s tematickým menu a číšníky v tradičním oděvu, zatímco nedělní snídaně je doprovázena šumivým vínem.

Polévky, pečivo a dezerty jsou připravovány podle domácích receptur a ovoce je čerstvé a chutné. Číšník Vás usadí ke stolu podle Vašich preferencí a Vy tak pocítíte pozornost a přátelskost obsluhy.

Restaurace je rozdělena na 2 oddělené jídelní prostory s otevřenou atmosférou, písečnými podlahami a doškovou střechou. K dispozici je také venkovní posezení s dřevěnou terasou. Je možné vyhovět nejrůznějším dietním požadavkům.

À La Carte restaurace

Asian Wok Restaurant – Restaurace specializující se na asijskou kuchyni a teppanyaki se nachází nad vodní hladinou. Doporučuje se udělat rezervaci předem.

Hot Rock Restaurant – Pochutnejte si na mořských plodech, kuřecím mase a exotických masech připravených pečlivým způsobem. Restaurace je určená pouze pro dospělé hosty. Doporučuje se udělat rezervaci předem.

Další občerstvení je podáváno v barech Bonthi a Sunset.

Bary

Bonthi Bar – Tento bar se nachází na pláži vedle restaurace Funama a kromě kvalitních nápojů nabízí vysílání sportovních programů a diskotéky. Disponuje také venkovní terasou.

Boashi Bar – Vedle bazénu najdete tento bar, který představuje nejvýchodnější bod ostrova.

Sunset Bar – Vedle restaurace Ahima a bazénu se nachází tento bar pro osoby starší 18 let. Budete se moci kochat skvělými výhledy na západ slunce při posezení v interiérech, na terase u bazénu nebo na pláži.

Asian Wok Bar – Osvěžte se lahodným drinkem v asijském baru.

Večeře na pláži

Chcete svou drahou polovičku překvapit něčím nečekaným a naprosto romantickým? Nebo byste chtěli strávit večer společně v příjemné atmosféře, na kterou nezapomenete? V resortu Vilamendhoo se Vám to může splnit.

Doporučujeme pláže poblíže restaurace Ahima. Prostředí pod širým nebem a obloha prozářená hvězdami udělá z tohoto místa romantický ráj. Pokud preferujete více soukromí, pak můžete využít například vlastní terasu nebo pláž před vilou.

Personál bude po ruce po celou dobu večeře. Večeře při svíčkách je k dispozici od 19:00 do 22:00.

All Inclusive

Balíček All Inclusive platný od 01.11.2020 do 31.10.2021

Balíček „All inclusive plus“ zahrnuje:

 • Snídaně (7:30 – 10:00), obědy (12:30 – 14:00) a večeře (19:00 – 21:00) servírované v restauraci Funama pro hosty ubytované v Garden Rooms a Beach Villas a v restauraci Ahima pro hosty ubytované v Jacuzzi Beach Villas a Jacuzzi Water Villas. Stolování probíhá formou „all you can eat“ bufetu společně s velkým výběrem z nabídnutých menu, které potěší chuťové buňky každého gurmána
 • Svačinové menu podávané 24/7 v baru Bonthi a od 10:00 do 22:00 v baru Sunset
 • 20 % slevu na všechna jídla v restauracích Asian Wok a Hot Rock (slevu není možné uplatnit při speciálních událostech)
 • Jeden oběd nebo večeři v restauraci Asian Wok za každých pět dní pobytu (nutnost rezervace předem a privilegium není možné uplatnit při speciálních událostech)
 • 20 % slevu na vybrané spa procedury v prvních dvou dnech pobytu
 • Speciální „all you can eat“ svačinové menu zahrnující pizzy a hamburgery od 10:00 do 19:00 v baru Bonthi a Sunset (zmrzlina je dostupná v baru Boashi)
 • Neomezenou „all you can drink“ konzumaci alkoholických a nealkoholických nápojů z následující nabídky:

Balená voda Vilamendhoo

Limonády

Balené džusy

Čepované pivo

Káva, čaj, ledová káva, ledový čaj, espresso, cappuccino, latte a macchiato

Mléčné šejky a smoothies

Rozlévané červené, bílé a růžové víno

Lihoviny (gin, vodka, rum, whisky, tequilla a brandy)

Alkoholické a nealkoholické koktejly

 • Minibar obsahující:

Balenou vodu Vilamendhoo (2 x 1 litr)

Limonády

Džusy

Pivo

Červené, bílé a růžové víno

Kávu, čaj, ledovou kávu a ledový čaj

Vybrané svačiny

Minibar se doplňuje jednou denně dle pravidelného plánu

 • Jednu malou láhev šampaňského na pokoj
 • Jednu plavbu při západu slunce
 • Jednu půlhodinovou skupinovou lekci šnorchlování (vybavení není zahrnuto)
 • Jeden výlet za šnorchlováním (vybavení není zahrnuto)
 • Jednu půlhodinovou skupinovou lekci windsurfingu (včetně vybavení)
 • Jednu půlhodinovou skupinovou lekci tenisu (vybavení zahrnuto)
 • Bezplatné využití fitness centra, tenisu ve dne, volejbalu, badmintonu, stolního tenisu, biliardu, snookeru, šipek a fotbalového hřiště (včetně vybavení)
 • Zdarma zapůjčení kajaků a windsurfů (vybavení zahrnuto)
 • Bezplatná účast na skupinových lekcích jógy v lázních Duniye (těšit se můžete na styly Pranayama, Asanas a Yoga Nidra)

Balíček „All inclusive plus“ nezahrnuje:

 • Jídlo z výše nezmíněných restaurací
 • Pokojovou službu
 • Položky z dárkových obchodů
 • Položky z minibaru či výlety, jež nejsou zmíněny výše
 • Nápoje od pokojové služby a vstup do sportovního centra
 • Nápoje, které nejsou zmíněny výše – jako jsou například jiné lihoviny, likéry, prémiová vína a čerstvě vymačkané džusy
 • Mixované drinky a koktejly připravované z prémiových lihovin

Český / slovenský delegát a služby na Maledivách

Klienti cestovní kanceláře DELUXEA mohou během pobytu na Maledivách využívat služby českého delegáta -  paní Radka Kaiserová/pan Hynek Sláma. Na Maledivách žijí dlouhodobě a velmi dobře znají místní poměry, kulturu i zvyklosti. Kontakt na delegáta (v případě objednání jeho služby) získáte již před odletem na Vaši dovolenou (v rámci odbavení k dovolené v „Informacích před cestou“ či na voucherech), abyste je mohli kontaktovat v případě náhlých změn během Vaší cesty.

Po příletu na Maledivy Vás delegát osobně přivítá na letišti a doprovodí Vás na navazující transfer na resort. Během této schůzky se můžete delegáta zeptat na vše, co Vás zajímá a pro případ nouze dostanete na delegáta i číslo na mobil či whatsapp. Delegát vždy zůstává v Male a na okolní ostrůvky nepřelétává ani nepřejíždí.

Při odletu z Malediv Vám delegát bude v případě potřeby opět k dispozici na telefonu. Standardní služby českého nebo slovenského delegáta jsou jen za malý příplatek.

Navíc během celé dovolené jsme pro Vás na telefonu 24 hodin denně i my v cestovní kanceláři. Můžete nás požádat o asistenci nebo jenom poslat fotky, jak si užíváte moře či místní kuchyni.

Během pobytu na Maledivách Vám bude k dispozici delegát z naší partnerské cestovní kanceláře Colours of Maldives. Její služby po příletu, v průběhu pobytu a před odletem zahrnují:

 • Přivítání v příletové hale v českém jazyce od delegátů s cedulkou s logem DELUXEA
 • Asistenci během registrace na hotelovém stánku na letišti v Male a následně doprovod na místo, kde na Vás bude čekat navazující transfer do hotelu
 • Předání telefonního čísla delegáta jako kontakt v případě potřeby či nouze – český/slovenský delegát Vám bude během pobytu v hotelu k dispozici na telefonu či whatsappu
 • Pomoc při řešení případných problémů či poskytnutí osobních rad během pobytu v hotelu v češtině po telefonu
 • Telefonní asistenci po transferu z hotelu na letiště v Male a během odbavení před odletem z Malediv

Sport a wellness hotelu Vilamendhoo Island ****

Šnorchlování

Útes v okolí Vilamendhoo je velkolepý a nachází se velmi blízko pláže. Je to jedinečný zážitek objevit kouzelný korálový útes s podmořským životem během šnorchlování.

Abyste se dostali k útesu, stačí jednoduše vejít do vod laguny a šnorchlováním můžete začít báječnou podívanou. Můžete se vydat do jakéhokoliv z 10 „kanálů“ skrze útes, abyste dosáhli vnějšího útesu. Podél něj proti proudu, který je občas silnější a občas slabší, budete moci spatřit opravdu velkolepé a pestré podmořské představení. A pokud je proud pro opravdu silný, můžete se vrátit do vnitřního útesu.

Šnorchlovací lodní výlet

 • Užijte si podmořskou říši divů po transferu lodí Dhoni k nedalekému útesu.
 • Můžete si půjčit šnorchlovací vybavení v potápěčském centru nebo si jej zakoupit v hotelovém obchodu.
 • Je třeba připomenout, že není povoleno dotýkat se korálů nebo dalších podmořských živočichů. Je ilegální sbírat mušle nebo trhat korály.
 • Výlet je k dispozici pouze pro plavce.
 • Minimálně pro 10 osob a pro osoby od 12 let. Děti do 16 let musí být v doprovodu rodiče.

Potápění

Maledivy zahrnují úchvatné korálové ostrovy obklopené živým korálovým útesem a zdejší teplé vody vytvářejí ideální podmínky pro potápění a objevování podmořského světa. Navíc je zde iniciativa ochrany korálů, proto je zakázáno se jich dotýkat či na ně šahat, aby nepřestaly i nadále růst a vytvářet dech beroucí podvodní scenérie.

Kromě korálových útesů se můžete těšit na nespočet dalších podmořských živočichů v čele se 150 druhy tropických ryb. Většina zdejších ryb není nebezpečná, ovšem najdou se zde druhy, které mohou člověka poranit. Sice se v písečné laguně nijak často nevyskytují, ale je dobré si dát pozor, kam svou bosou nohou šlápnete.

V laguně se také občas mladí žraloci či rejnoci učí přežít a někdy se přesunou do vnějšího útesu. Je velmi zajímavé sledovat malé žraloky, jak chytají rybky a učí se životu v oceánu, stejně jak rejnoci hledají kraby v písku. Oblast je známá také pro výskyt žraloků obrovských, ale spatřit zde můžete mnoho dalších druhů těchto výjimečných stvoření. Narazit můžete také na delfíny, i když tyto plaché mořské savce je možné pozorovat lépe z paluby lodi.

PADI kurzy – Zdejší mezinárodní profesionální tým 10-12 instruktorů vám bude k dispozici pro kurzy potápění ať už v angličtině, němčině, francouzštině, holandštině či japonštině. Materiály pro PADI kurzy jsou pak k dispozici v angličtině, němčině, španělštině, francouzštině, italštině, ruštině, holandštině a japonštině. Zdejší služby a vybavení zahrnují potápěčské a šnorchlovací výlety, vybavení k zapůjčení, vybavení k zakoupení atd.

„Bubliny“ – Zábavné potápění pro děti ve vodě ne hlubší než 2 metry. Pro děti ve věku 8+.

Objevte potápění – Začátečnické ponory v mělké vodě pro hosty ve věku 10+.

PADI potápění – Získejte začátečnické zkušenosti, abyste se cítili pohodlně s vybavením a s instruktorem začněte prozkoumávat korálový útes s maximální hloubkou 12 metrů. Během dovolené pak můžete pokračovat v objevování podmořského světa a zdokonalovat své potápěčské dovednosti.

Denní potápění – Každý den jsou v nabídce potápěčské výlety až na 8 míst, a to během ranního a odpoledního potápění, potápění se žraloky obrovskými a mantami, celodenní potápění (2-3 ponory) či noční ponory. Můžete se vydat na potápění pro zkušenější jedince či na lehčí a méně náročnější ponory pro začátečníky či mírně pokročilé.

Můžete si vypůjčit veškeré potřebné vybavení včetně podmořské kamery pro zdokumentování zdejšího dobrodružství.

Vodní sporty

Centrum vodních sportů – Kromě šnorchlování a potápění je zde v nabídce celá řada vodních sportů s vybavením, abyste si mohli užít dovolenou trochu více aktivním způsobem. Vybavení může být zapůjčeno v centru vodních sportů. Zde také můžete rezervovat jednotlivé aktivity. Vyzkoušejte windsurfing, plavbu katamaránem či prozkoumejte zdejší vody v kajaku.

Vodní sporty jsou k dispozici podle obsazenosti a v závislosti na počasí. Poškození či ztráta vybavení bude účtováno na účet hosta podle rozsahu škody.

Pozemní sporty

Vilamendhoo poskytuje mnoho sportovních zařízení včetně fitness centra, volejbalového hřiště, badmintonu, pétanque, kulečníku, stolního tenisu, mahjongu, biliárdu, šipek, fotbalového hřiště, bazénu a dětského bazénu.

Výlety

Vilamendhoo Island Resort & Spa je skvělým výchozím bodem pro výlety do tropického okolí. Patří zde výlety jako:

 • šnorchlovací výlet lodí Dhoni k nedalekému korálovému útesu,
 • výlet „lodí lásky“ na soukromý písečný břeh s relaxací, plaváním, šnorchlováním a občerstvením,
 • plavba lodí při západu slunce s lahodným punčem,
 • výlet na písečné pobřeží soukromého ostrova ve stylu Robinsona Crusoe s piknikem a šnorchlováním,
 • výlet na ostrov Dhangheti s tradičním životním stylem, suvenýry a autentickými obchůdky,
 • výlet s pozorováním žraloků obrovských,
 • výlet s pozorováním mant a želv,
 • celodenní objevování oceánu se šnorchlováním na dvou nejlepších místech v okolí,
 • Dhigurah a Lonubo jako podmořská říše divů se šnorchlováním, objevováním korálového útesu a piknikem a barbecue na ostrově,
 • půldenní rybaření na lodi Dhoni a
 • hlubokomořský rybolov (půldenní i celodenní).

Zábava a rekreace

Během týdne si můžete užít nespočet zábavných a rekreačních programů organizovaných hotelem. Patří zde oceánský večer v baru Bonthi, prezentace mořského národního parku v baru Sunset, karaoke noc v baru Bonthi, krabí závody v baru Bonthi, diskotéka s živou hudbou v baru Bonthi, prezentace o maledivské kultuře a historii v baru Bonthi, kulturní tance Bodu Beru v baru Bonthi, hudba v baru Sunset, diskotéka s DJem v baru Bonthi a sportovní nebo filmový TV večer.

Lázně

Vstupte do světa péče, kde pojem času je nechán před dveřmi a nová cesta začíná.

Cítíte se unavení nebo ve stresu? Chcete znovu nabít energií, osvěžit tělo a mysl? V lázních Duniye Spa byl vytvořen ozdravný prostor s autentickým aroma pro potěšení Vašich smyslů klidem, radostí a relaxací.

Budete moci zažít harmonii mezi vnitřní a vnější krásou, která přináší pocit uspokojení. Nechejte se unést kombinací orientálních tradicí a moderní péčí o pleť v inspirující atmosféře.

Nechejte zdejší lázně, aby pečovaly o Vaše tělo, uklidnily mysl a povzbudily duši. Lázně Duniye se nesou v duchu holistického přístupu ke zdraví a celkové pohodě. Zdejší služby jsou inspirovány tradičními i moderními terapiemi z celého světa, přičemž důraz je kladen na procedury z Asie a Afriky.

Zkušený a pečující tým poskytuje služby na nejvyšší úrovni s nejvyšší profesionalitou. To je doplněno o přírodní produkty, které jsou pro procedury využívány.

Lázně Duniye nabízejí nespočet procedur, ke kterým patří:

 • speciální místní procedury s masážemi, péčí o pleť, atd.,
 • procedury pro páry,
 • světové masáže (antistresová masáž zad, balijská, orientální, thajská, masáž svalů, reflexologie, reiki),
 • péče o pleť (bio-procedury, hydratační péče, péče o mužskou pleť, péče proti stárnutí pokožky, péče o oči,…),
 • péče o tělo (africký rituál Mongongo proti stárnutí, tropická aloe vera rituál, kokosová péče o tělo, péče o vlasy s kokosovým olejem, …),
 • další procedury (manikúra, pedikúra, masáž zad, krku a ramen, expresní péče o pleť, povzbuzení očí).

Děti v hotelu Vilamendhoo Island ****

Vilamendhoo Island Resort & Spa je vhodným místem pro rodinnou dovolenou. Děti tvoří asi 5 % hostů Malediv a mnoho hotelů se soustřeďuje z velké části převážně na dospělé hosty, přičemž děti jsou opomíjeny. Vilamendhoo má pokoje pro dospělé, ale přitom se dokáže postarat také o rodiny s dětmi.

Díky rodinnému plánu se stane Vaše společná dovolená dostupnější. Dětský pokoj (sdílený s rodiči), stravování (plná penze nebo All Inclusive) a transfery hydroplánem jsou pro děti účtovány za polovinu ceny pro dospělou osobu. To platí pro děti mladší 15 let. Děti do 3 let mohou v hotelu pobývat s rodiči bez placení.

Vilamendhoo je na pohled malý ostrov, ale zároveň nabízí dostatek prostoru pro děti, aby si mohli plnohodnotně užít dovolenou, aniž by rušili někoho ostatního. Mohou bez obav pobíhat v jemném písku kouzelné pláže a je jen potřeba dávat pozor, když se Vaši nejmenší pohybují v okolí bazénů nebo vod laguny.

Vily Beach Villas mohou ubytovat 2 dospělé osoby a 2 děti, takže není potřeba si pronajmout další vily pro děti. K dispozici jsou také dětské postýlky.

Stravování typu „all you can eat“ je podáváno formou bufetu, takže si Vy i Vaše děti můžete vybrat, na co máte chuť. Šéfkuchař rád splní také případné dietní požadavky. Nedaleko baru Boashi u bazénu se nachází brouzdaliště a bar nabízí zmrzlinu a občerstvení. K dispozici jsou také možnosti výletů a večerní aktivity s krabími závody, kulturní taneční show či představením maledivské kultury.

Budete si moci užít také potápění či šnorchlování, kdy potápěčské centrum nabízí kurzy i pro dětské začátečníky. Po kontaktování recepce předem je možné uspořádat také hlídání dětí. Pro pohodlí hostů je zde také lékařská ordinace a rezidentní doktor.

Hotel také nabízí herní místnost, kde je možné si zahrát stolní tenis, biliár, stolní fotbal a další.

Výhody od DELUXEA pro svatbu v zahraničí nebo svatební cestu

Svatební cesta: Láhev šumivého vína a květiny po příjezdu. Výročí stříbné a zlaté svatby: Košík ovoce, láhev šumivého vína a květiny po příjezdu.

Svatba v hotelu = právoplatný svatební obřad v hotelu. Získáváte slevu na nevěstu uvedenou níže. Svatební cesta = pobyt v hotelu do 6 měsíců po svatbě uskutečněné kdekoliv. Získáváte slevu na nevěstu uvedenou níže.

Doprava do hotelu Vilamendhoo Island Resort & Spa

Do hotelu se dostanete hydroplánem z mezinárodního letiště Ibrahim Nasir, přičemž se při letu dlouhém 25 minut budete moci kochat scénickými výhledy na ostrovy Malediv.

Let hydroplánem - jak probíhá a jaké zážitky přináší

Let hydroplánem na ostrovní resort na Maledivách je jedinečný zážitek. Hydroplány jsou malá letadla, která přistávají a vzlétají z vodní hladiny a na Maledivách jsou zcela běžným dopravním prostředkem. Létají pouze za denního světla a v nižší výšce než standardní letadla. Můžete si užívat nezapomenutelné výhledy na tyrkysovou vodní hladinu a zelené ostrovy olemované bílými písečnými plážemi nejrůznějších tvarů pod Vámi. Za letu můžete fotit i natáčet.

Nevšední zážitek začíná již na letištním terminálu, kdy u pontonů parkuje několik desítek letadel. Na odlet čekáte v salonku s výhledy na vzlétající i přistávající letadla. Když je Vaše letadlo připraveno ke startu, personál Vás osobně doprovodí a pomůže Vám nastoupit. Nabízí prostor pro max. 15 osob a nutno říci, že prostoru zde není nazbyt.

Po krátké instruktáži již slyšíte startující motory a díky plynulému zrychlení se pomalu začínáte opírat o sedadlo. Při vzletu si můžete prohlédnout přistávací plochu mezinárodního letiště, hlavní město Malé a dále už jen stovky přímo katalogových ostrůvků, nejluxusnějších resortů, plujících jachet i opuštěných tyrkysových lagun.

Po dobu letu můžete také sledovat dění v pilotní kabině, která je oddělená pouze neuzavřenou přepážkou. Posádku tvoří standardně 2 piloti a 1 asistent, který pomáhá při nástupu a po přistání kotví letadlo lanem k pontonu.

Přistání je pohodové, díky odporu vody je krátké a díky způsobu ovládání pozvolné. Po přistání letadlo pomalu doplave k hotelovému molu, kde Vás personál přivítá v ráji, nebo k pontonu, na který si pro Vás přijede člun. Hydroplány mohou létat pouze za denního světla a při běžných vlnách. Cena letenky není levná, ale přináší jeden z nejsilnějších zážitků dovolené na Maledivách.

Mapa - Vilamendhoo Island Resort & Spa ****

Osobní poradenství u DELUXEA zájezdů na Maledivy do hotelu Vilamendhoo Island Resort & Spa ****

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem Vilamendhoo Island Resort & Spa ****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

Poslední inspekce hoteluzaměstnancem cestovníkanceláře DELUXEA
 
Bc. Hana Nádvorníková
Bc. Hana Nádvorníková 724 730 005

Recenze hotelu Vilamendhoo Island Resort & Spa ****

Pláž
9.8
Ubytování
9.5
Strava
9.5
Poloha
9.8
Cena / Kvalita
9.1
Služby Deluxea
9.8
Průměrné hodnocení
9.6
81 hodnocení
Pláž
9.8
Ubytování
9.4
Strava
9.5
Poloha
9.9
Cena / Kvalita
9.3
Služby Deluxea
9.9
Průměrné hodnocení
9.6
28 hodnocení
Pláž
9.6
Ubytování
9.8
Strava
9.6
Poloha
10
Cena / Kvalita
9.6
Služby Deluxea
10
Průměrné hodnocení
9.8
5 hodnocení
Pláž
9.7
Ubytování
9.5
Strava
8.9
Poloha
9.6
Cena / Kvalita
9.3
Služby Deluxea
9.7
Průměrné hodnocení
9.5
11 hodnocení
Pláž
9.8
Ubytování
9.5
Strava
9.8
Poloha
9.7
Cena / Kvalita
8.9
Služby Deluxea
9.8
Průměrné hodnocení
9.6
37 hodnocení
Novomanželé
Praha 6
Datum recenze:
06. 05. 2021
Datum pobytu:
25. 04. - 04. 05. 2021
Průměr
9.8
Pláž
10
Ubytování
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
9
Služby Deluxea
10
Moc bychom chtěli poděkovat za zprostředkování naší dovolené na Maledivách. Krásné prostředí a spolupráce s Delxueou úžasná.
Starší dvojice
Hodonín
Datum recenze:
03. 05. 2021
Datum pobytu:
16. 04. - 30. 04. 2021
Průměr
10
Pláž
10
Ubytování
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
10
Služby Deluxea
10
Vynikající služby CK DELUXEA jmenně p ing Neveselé Kláře , maximální ochota a vstřícnost , nutno vyzvednout , v dnešní době
moc potřebné , děkujeme čapkovi
Rodina s dětmi
Chomutov
Datum recenze:
20. 04. 2021
Datum pobytu:
30. 03. - 08. 04. 2021
Průměr
8.5
Pláž
10
Ubytování
9
Strava
6
Poloha
10
Cena / Kvalita
6
Služby Deluxea
10
+ krásná pláž okolo celého ostrova
+ ideální pro šnorchlování, snadno přístupný reef z každé části ostrova, snadný šnorchl i pro děti
+ ostrov s bujnou vegetací, uprostřed ostrova mnoho upravených cest, procházka jako v botanické
+ dobře umístěné restaurace a bary přímo na pláži s pěkným výhledem
+ stálý stůl v restauraci po celý pobyt + volné stoly na terase
+ prostorné vily, všechny umístěné blízko pláže
+ písek na cestách dokonale uklizený, ostrov vhodný pro dovolenou bez bot
- na nejhezčí části ostrova jsou umístěné vodní i plážové vily jen pro dospělé
- štípali nejen komáři, ale i malí červení mravenci, kteří se neostýchali obsadit i lehátko na pláži
- nečekaně velké množství lezoucího hmyzu i na pokoji, ještěrky nestíhaly. asi daň za bohatou zeleň ostrova.
Rodina s dětmi
Chomutov
Datum recenze:
19. 04. 2021
Datum pobytu:
30. 03. - 08. 04. 2021
Průměr
10
Pláž
10
Ubytování
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
10
Služby Deluxea
10
Rodina s dětmi
Datum recenze:
08. 03. 2021
Datum pobytu:
25. 02. - 05. 03. 2021
Průměr
9.7
Pláž
10
Ubytování
9
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
9
Služby Deluxea
10
Dovolenka prebehla presnw podľa našich predstáv, pobyt sme si za a asistencie spoločnosti Deluxea sa ešte predĺžili. Ostrov má okolo nádherný koral , takže kto chce šnorchlovať,nemusí chodiť na žiadne výlety. Gastronómia je na veľmi dobrej úrovni a rezort ponuka veľmi veľa možnosti na športové vyžitie, ale aj na relax,... výlety za žralokmi, mantami, krásne SPA.
Hotel je vhodný ako pre páry, tak aj pre rodiny s deťmi.
Ďakujeme Marici Verešovej!
Mladší dvojice
25101
Datum recenze:
28. 01. 2021
Datum pobytu:
13. 01. - 24. 01. 2021
Průměr
10
Pláž
10
Ubytování
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
10
Služby Deluxea
10
Vše bylo jako vždy perfektní, včetně dodatečného prodloužení pobytu.
Starší dvojice
Vinařice
Datum recenze:
19. 01. 2021
Datum pobytu:
03. 01. - 13. 01. 2021
Průměr
9.7
Pláž
10
Ubytování
9
Strava
9
Poloha
10
Cena / Kvalita
10
Služby Deluxea
10
Nerad využívám služeb CK, ale v případě destinací jako Maledivy je to někdy nutné. Služby, které nám Deluxea poskytla byly na velmi vysoké úrovni a všechny všetečné dotazy a požadavky byly splněny s maximální spokojeností.
Na Maledivách jsme byli několikrát a resort Vilamendhoo splnil veškerá očekávání, která jsme měli. Moře plné života, servis téměř dokonalý a celkový klid nám dal zapomenout na to, co se děje tady doma.
Rodina s dětmi
Pardubice
Datum recenze:
18. 02. 2020
Datum pobytu:
08. 02. - 17. 02. 2020
Průměr
10
Pláž
10
Ubytování
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
10
Služby Deluxea
10
Velmi oceňujeme profesionalitu a ochotu Ing. Světlíka při organizaci celého zájezdu. Dovolená byla úžasná, dokonalé služby recepce, úklidu,veškerého personálu, vynikající strava. Krásný ostrov i pro šnorchlování s dětmi, klidná atmosféra. Všude jemný písek, nejenom na pláži, ale i v restauracích, barech, recepci, takže všichni zde celý pobyt chodí bez bot. Zvláštní, ale příjemný a zdravý zážitek nejenom pro děti, ale i dospělé.
Starší dvojice
Lázně Bohdaneč
Datum recenze:
18. 02. 2020
Datum pobytu:
08. 02. - 17. 02. 2020
Průměr
10
Pláž
10
Ubytování
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
10
Služby Deluxea
10
Děkujeme za krásnou dovolenou prožitou zcela podle našich představ. Pan Ing. Ondřej Světlík nám svým velice vstřícným jednáním pomohl s organizací celé cesty, ochotně odpovídal na naše dotazy ohledně ubytování, průběhu cesty,pojištění apod. Ještě jednou mu za tyto služby velmi děkujeme.Hotel má vynikající služby-ubytování, úklid a výbornou stravu. Krásné palmy, šnorchlování, koupání. Jako bonus-celý pobyt všichni chodí bosi. Všude jemný písek-v restauracích, barech, na pláži.
Nový zážitek.
Starší dvojice
Datum recenze:
19. 12. 2019
Datum pobytu:
21. 11. - 05. 12. 2019
Průměr
8
Pláž
9
Ubytování
8
Strava
9
Poloha
7
Cena / Kvalita
7
Služby Deluxea
8
pěkný přístup na útes
bezproblémová výměna vily (problémoví sousedi)
transfer pouze hydroplánem, čekání na letišti v Male (8hod!)
Starší dvojice
Praha 5-Slivenec
Datum recenze:
19. 05. 2019
Datum pobytu:
01. 05. - 13. 05. 2019
Průměr
9.8
Pláž
10
Ubytování
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
9
Služby Deluxea
10
Velice si ceníme precizní a profesionální organizace celého zájezdu ze strany cestovní kanceláře.
Na ubytování se nám líbila nikým a ničím nerušené prostředí a nevtíravým citlivým způsobem zajištěné úklidové služby. SPA bylo dokonalé.
Starší dvojice
Hodonín
Datum recenze:
15. 04. 2019
Datum pobytu:
26. 03. - 08. 04. 2019
Průměr
10
Pláž
10
Ubytování
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
10
Služby Deluxea
10
Resort Vilamendhoo jsme navštívili po druhé, opět naprostá spokojenost , vřele doporučujeme.

Služby CK Deluxesa - Ing Borutové , exelentní !!!!!

čapkovi Hodonín
Starší dvojice
Zdiby
Datum recenze:
11. 03. 2019
Datum pobytu:
26. 02. - 07. 03. 2019
Průměr
9.5
Pláž
10
Ubytování
10
Strava
10
Poloha
7
Cena / Kvalita
10
Služby Deluxea
10
Vše bylo O.K., jen korál. útes nás trochu zklamal, podle nabídky a recenzí jsme čekaly více. Ale to samozřejmě nemůžete ovlivnit.
Jen mě překvapila jedna záležitost. Nebyla jsem na Maledivách poprvé a nikde jinde jsem se s tím nepotkala.
Nabízíte ve své nabídce garden vilky - tu jsme právě obývaly. K nim ale připadají na počet obyvatel i počet lehátek, která jsou očíslována podle čísla vilky. Plážové vilky jsou v pohodě, ale ty zahradní mají vyčleněn?
Starší dvojice
Horní Heřmanice v Čechách
Datum recenze:
10. 03. 2019
Datum pobytu:
22. 02. - 05. 03. 2019
Průměr
9.8
Pláž
10
Ubytování
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
9
Služby Deluxea
10
Naše dovolaná neměla z naši strany jedinou chybu a byla naprosto úžasná .
Ostrov je nádherný , pláže čisté a útes plný života, Servis celého resortu na vysoké úrovni . Gastronomie je rozmanitá ve všech směrech - každý si přijde na své .
Resort je vhodný na prožití klidné dovolené.
Celý pobyt pro nás připravila slečna Jana Paseková , která nám byla ve všech směrech nápomocná a tímto ji za její služby moc děkujeme.
Mladší dvojice
Trnava
Datum recenze:
07. 03. 2019
Datum pobytu:
09. 01. - 16. 01. 2019
Průměr
8.8
Pláž
9
Ubytování
8
Strava
7
Poloha
10
Cena / Kvalita
9
Služby Deluxea
10
relatívne čistý ostrov, upravená flora, športové aktivity(viac zábavy ako na iných ostrovoch), obsuha OK, upratovanie v poriadku, voda zdarma celý deň(aj mimo AI), veľmi peký ostrov, ubytovanie- nič nám nechýbalo(kávovar na izbe OK). Jaccuzi Beach villa je v časti, kam by nemali chodiť deti. Plus je na ostrove jeden pekný bazén v strede ostrova medzi stromami. Ostrov odporúčam hlavne kvôli pekným fotografiám.
Plus - občerstvenie, myslím platené, keďže sme mali PP, j
Trošku slabšie jedlo a tiež jeho výber(v recenziách to bolo prechválené, ale podľa môjho názoru slabé), sme z tých čo sa neprejedajú, ale vychutnávajú.
Najväčší mínus- zákusky(asi najslabšie,čo som kedy zažil- kdekoľvek,nie iba na Maldivoch)
Samozrejme vždy sme sa najedli, nie je to žiadny druhoradý hotel, ale slabo dochutené ( v porovnaní s inými hotelmi v okolí)
Koral- veľmi veľký okolo celého ostrova, dobrý prístup, ale zväčša mŕtvy, videl som už aj
Starší dvojice
Praha 5
Datum recenze:
18. 02. 2019
Datum pobytu:
08. 02. - 16. 02. 2019
Průměr
9.7
Pláž
10
Ubytování
9
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
9
Služby Deluxea
10
Jednou z hlavních výhod Vilamendhoo je perfektně přístupný house reef, takže kdo chce hodně šnorchlovat, může tak činit bez nutnosti chodit daleko mělčinou, slézat z nějakého mola nebo plavat v otevřeném moři. Mořský život je zejména na jižní straně ostrova velmi pestrý (viděli jsme i želvy).
Služby a jídlo bylo perfektní. Doporučujeme vzít beach vilu, lepší jsou na severní straně kvůli výhledu. Přestože má ostrov dost návštěvníků, lidé se \"rozp
Starší dvojice
Kopřivnice
Datum recenze:
10. 12. 2018
Datum pobytu:
21. 11. - 01. 12. 2018
Průměr
9.5
Pláž
10
Ubytování
9
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
8
Služby Deluxea
10
Realita předčila naše očekávání! Nádherný resort,průzračné tyrkysové moře,čisté bílé pláže,reef krásný a dlouhý,podmořský svět úžasný a pestrý,kouzelní malí žraločci u pláže. Pohodlné a čisté ubytování v Jacuzzi Beach Villas v palmovém háji jen pár kroků od pláže,strava vynikající a pestrá. Ochotný,uctivý a věčně usměvavý personál.Nejkrásnější dovolená....
Starší dvojice
Slavětín
Datum recenze:
30. 09. 2018
Datum pobytu:
13. 09. - 21. 09. 2018
Průměr
9.7
Pláž
10
Ubytování
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
8
Služby Deluxea
10
Skvělé místo pro potápění, šnorchlování i odpočinek. Nádherný ostrov nebo spíš ostrůvek. Klidný, čistý, skvělé služby. Určitě doporučuji i když cena poněkud vyšší. a to je snad jediný zápor.
Starší dvojice
Datum recenze:
27. 02. 2018
Datum pobytu:
08. 02. - 20. 02. 2018
Průměr
9.4
Pláž
9
Ubytování
10
Strava
10
Poloha
-
Cena / Kvalita
8
Služby Deluxea
10
Nebyla to naše první dovolená na Maledivách. Každý ostrov má svá specifika. Tady například zatím nejlepší korál na šnorchlování přímo u hotelu. Celkově dovolená super. Služby CK Deluxea a spolupráce s Pavlínou Zbořilovou byly naprosto bezchybné a skvělé.
Mladší dvojice
Kostelec nad Orlicí
Datum recenze:
25. 02. 2018
Datum pobytu:
08. 02. - 20. 02. 2018
Průměr
9.8
Pláž
10
Ubytování
10
Strava
9
Poloha
10
Cena / Kvalita
10
Služby Deluxea
10
Resort Vilamendhoo je idealní místo pro dovolenou k odpočinku a relaxaci. Ostrov je udržován v čistotě a vše je přizpůsobeno pro maximální spokojenost hostů. Musím pochválit kvalitu diving centra a lokace k ponorům.
Rodina s dětmi
Praha 9
Datum recenze:
29. 12. 2017
Datum pobytu:
02. 12. - 10. 12. 2017
Průměr
9.8
Pláž
10
Ubytování
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
9
Služby Deluxea
10
Děkujeme za velice rychlou a naprosto precizní organizaci naší dovolené. Pěkné šnorchlování, výborná strava a milý personál. Severní strana ostrova, na níž jsme byli ubytováni poskytovala příjemný stín a klid.
Starší dvojice
Datum recenze:
31. 10. 2017
Datum pobytu:
20. 10. - 29. 10. 2017
Průměr
9.5
Pláž
9
Ubytování
9
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
9
Služby Deluxea
10
Děkujeme za perfektně zorganizovanou dovolenou, vše fungovalo bez jediného zádrhele. Hotel vynikající, hlavně v části pro dospělé, stravování též výborné, rozmanité. Reef byl pro nás v první chvíli (krátké) trochu zklamání, místy se zdál v ne úplně dobré kondici, nicméně podmořský život předčil naše očekáváni a hodnotíme velmi kladně. Nebyl to náš první pobyt na Maledivách, můžeme tedy srovnávat.
Ještě jednou děkujeme Jindřišce Jelínkové a těšíme se na další spolupráci.
Rodina s dětmi
Datum recenze:
21. 09. 2017
Datum pobytu:
29. 06. - 08. 07. 2017
Průměr
9.2
Pláž
9
Ubytování
7
Strava
9
Poloha
10
Cena / Kvalita
10
Služby Deluxea
10
Ostrov, podmořský život i kvalita služeb byla velmi dobrá a jsem ráda, že přítel i jeho rodiče jeli se mnou sem a měli důstojné představení Malediv :)
Díky a v případě opětovného zájmu o zájezd se na vás obrátím.
Při příletu jsme měli pokoje přesně na druhé straně ostrova, když jsem to upomínkovala, tak se tvářili že neví o co jde, naštěstí jsem si vytiskla email od vás, že jste jim to psala a od té doby to začali řešit.
Rodina s dětmi
Datum recenze:
20. 09. 2017
Datum pobytu:
11. 09. - 18. 09. 2017
Průměr
9.3
Pláž
9
Ubytování
9
Strava
10
Poloha
9
Cena / Kvalita
9
Služby Deluxea
10
Vzhledem ke skutečnostem při objednání, jednalo se o náhradní dovolenou za zrušenou a době vyřízení za jeden den odvedla Deluxea více než profesionální služby. Projevil se u ní zájem o klienta. Děkuji moc
Starší dvojice
Chrást
Datum recenze:
29. 05. 2017
Datum pobytu:
06. 05. - 15. 05. 2017
Průměr
8.8
Pláž
9
Ubytování
8
Strava
10
Poloha
9
Cena / Kvalita
7
Služby Deluxea
10
- Výborné jídlo - Doporučuji All Inclusive, - Výborné šnorchlování (doporučuji svoje vlastní vybaveni) - Teplé moře - Všude písek, i v restauracích , chodí se na boso - Výborné koktejly, kafe, pivo - 2x bazen, uprostřed ostrova prázdný a bar jen pro vás - Vlastní lehátka, vlastní pláž - doporučuji výlet na žraloky a želvy -plaž u vilek s jakuzy je výborná (jižní a severní strana) jinde je zničená a ošklivá s betonovou zábranou vln, což kazí pohled na krásné moře. - Výřivka je super
- zmatky při ubytování , kdy jsme po příletu čekali 7 hodin na pokoj a zrovna pršelo. Druhý den následné vše zabalit a stěhování po ostrově, kdy jsme museli opustit pokoj ve 12:00 a náš původní dostali až 15:30. Takže z týdne dovolené 2 dny neustále dohadování a stěhování. I když je odlet poslední den z Male ve 23:00, tak z ostrova odlet v 15:00 a vystěhování z pokoje ve 12:00. - Nutné boty do vody
Starší dvojice
Olomouc
Datum recenze:
22. 05. 2017
Datum pobytu:
06. 05. - 18. 05. 2017
Průměr
9.8
Pláž
10
Ubytování
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
9
Služby Deluxea
10
Veškeré služby byly 100 %, jednotlivé části pobytu na sebe výborně navazovaly včetně asistenčních služeb zástupců cestovní kanceláře. Doporučení a vlastní výběr destinace naprosto odpovídal představám o dovolené. Zastávka v Dubaji výborně zajištěna včetně kontaktu na výborného průvodce po Dubaji. Maximální spokojenost.
Starší dvojice
14000
Datum recenze:
15. 05. 2017
Datum pobytu:
31. 03. - 10. 04. 2017
Průměr
9.8
Pláž
10
Ubytování
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
9
Služby Deluxea
10
S dovolenou jsem byli velmi spokojeni- chtěli jsme hlavně šnorchlovat, což se na nám na ostrově Vilamendhoo bohatě splnilo. Šnorchlovat se dá kolem celého ostrova rovnou z pláže a podmořský svět opravdu bohatý- kromě spousty nádherných ryb jsme viděli želvy, chobotnice, murény, rejnoky.. Při výletě kolem lodi spousta delfínů - paráda. Ostrov tichý, ubytování a jídlo výborné, personál velmi příjemný, ochotný. Moc děkujeme paní Tůmové za doporučení a organizaci dovolené.
Mladší dvojice
Praha 6
Datum recenze:
15. 05. 2017
Datum pobytu:
02. 05. - 09. 05. 2017
Průměr
9.7
Pláž
10
Ubytování
10
Strava
8
Poloha
10
Cena / Kvalita
10
Služby Deluxea
10
S resortem jsme byli velmi spokojeni, Krásné ubytování a nádherný podmořský život. Děkujeme Vám za organizaci zájezdu.
V restauraci nám chyběl větší výběr místních surovin - tj. ryby a mořské plody.
Starší dvojice
Zábřeh
Datum recenze:
12. 05. 2017
Datum pobytu:
12. 04. - 28. 04. 2017
Průměr
9.7
Pláž
10
Ubytování
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
8
Služby Deluxea
10
Dovolená byla v kombinaci pobytu se Srí Lankou. Měli jsme okruh s českým průvodcem a bylo to pro nás ideální. Průvodce nám byl velmi nápomocen a dovolenou jsme si užili. Vyzkoušeli jsme i lékařské ošetření na Srí Lance a vše bylo na vysoké úrovni.
Rodina s dětmi
Praha 6
Datum recenze:
11. 05. 2017
Datum pobytu:
21. 04. - 01. 05. 2017
Průměr
10
Pláž
10
Ubytování
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
10
Služby Deluxea
10
Je to tady fakt pekny. Mame prima ubytovani. Koupani super. Mela jste pravdu, ze je to proti Mauriciu na jine urovni. Jsme spokojeni a dekujeme za doporuceni.
Starší dvojice
Hodonín
Datum recenze:
20. 04. 2017
Datum pobytu:
04. 04. - 18. 04. 2017
Průměr
10
Pláž
10
Ubytování
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
10
Personál
10
Super dovolená pro milovníky potápění . Ubytování v nadvodnich vilkách doporučujeme
Rodina s dětmi
Žilina
Datum recenze:
11. 04. 2017
Datum pobytu:
20. 03. - 31. 03. 2017
Průměr
9.7
Pláž
10
Ubytování
10
Strava
8
Poloha
10
Cena / Kvalita
10
Personál
10
Hotel pekný aj strava dobrá, problém s delegátom, ktorý ich nenašiel ani ja jednom lete. Izby im dali ďaleko od seba aj keď requestli vedľa seba (rodina)
Starší dvojice
Datum recenze:
01. 04. 2017
Datum pobytu:
01. 03. - 09. 03. 2017
Průměr
10
Pláž
10
Ubytování
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
10
Personál
10
Navštívili jsme tento hotel 1.3.-9.3.2017 první dva dny foukalo a spadlo i několik kapiček, ale teploučko bylo stále. Jinak nádhera, teplota moře i vzduchu skoro stejná, dokonce i rozdíl teplot v noci a ve dne byl minimální. Prostě ráj.Neviděli jsme žádný otravný hmyz, všude jen pohodička. Šnorchlování je zde naprosto super, pod vodou jsme denně strávili víc času než na pláži. Zážitek je let hydroplánem. Děkujeme paní Tóthové za pomoc s výběrem resortu a staráním se o nás po celou dobu pobytu.
Rodina s dětmi
Datum recenze:
28. 03. 2017
Datum pobytu:
11. 03. - 19. 03. 2017
Průměr
9.5
Pláž
10
Ubytování
9
Strava
9
Poloha
10
Cena / Kvalita
9
Personál
10
Krásný ostrov vhodný k potápění, čisté bílé pláže, průzračná voda a pohodové ubytování. Děkujeme Janě Tóthové za doporučení, perfektní servis a organizaci. ZV
Novomanželé
Teplice
Datum recenze:
14. 03. 2017
Datum pobytu:
27. 02. - 08. 03. 2017
Průměr
9.8
Pláž
10
Ubytování
10
Strava
9
Poloha
10
Cena / Kvalita
10
Personál
10
Dojmy? Musím jen chválit :) Užili jsme si to na 100% - šnorchlování/potápění bylo vážně skvělé. Viděli jsme manty, želvy, octopusy, rejnoky, žraloky a tisíce korálových rybek. Jídlo a služby hotelu + jejich chování na jedničku s hvězdičkou. Jsem občas hnidopich, ale tady vážně nebylo co vytknout - vše dokonale zorganizované, 100% zvládnuté procesy a organizace, všichni přemíru příjemní (přitom nevtíraví). Pro milovníky podmořského života, dobrého jídla, odpočinku, a 100% péče ideální volba!
Starší dvojice
Dalovice
Datum recenze:
16. 02. 2017
Datum pobytu:
04. 02. - 14. 02. 2017
Průměr
9.7
Pláž
10
Ubytování
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
8
Personál
10
Na Maledivy jsme cestovali poprvé a dnes už víme,že né naposledy. Cestovní kancelář vše perfektně zařídila a nic nebyl problém. Vodní bungalovy byly v zoně pro,,dospělé,, takže nerušil hluk dětí,koupání,šnorchlování,čisto,vynikající jídlo,koktejly,vzorná obsluha,pohodoví lidé,prostě ráj na zemi. Tento resort mohu jenom vřele doporučit.
Starší dvojice
Sadská
Datum recenze:
06. 02. 2017
Datum pobytu:
27. 01. - 05. 02. 2017
Průměr
9.8
Pláž
10
Ubytování
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
9
Personál
10
Starší dvojice
Bakov nad Jizerou
Datum recenze:
23. 10. 2016
Datum pobytu:
06. 07. - 14. 07. 2016
Průměr
9
Pláž
10
Ubytování
10
Strava
9
Poloha
9
Cena / Kvalita
8
Personál
8
+přímý vstup na pláž +bar a restaurace na úrovni +klidný resort (vodní vily a jacuzzi vily mají restauraci a bar bez přístupu dětí) +kolem celého ostrova korály se spoustou ryb, super potápění :) +každý den večeře indická,asijská a také tématická např. italská aj. +žádné třenice o lehátka, každá vila má své +nemusíte si brát obuv, nikde nejsou podlahy, jen písek -zábava nás vůbec nenadchla a někdo se zde může nudit a proto doporučuji vybrat nějaké výlety po okolí
Novomanželé
Havířov - Šumbark
Datum recenze:
22. 09. 2016
Datum pobytu:
03. 09. - 12. 09. 2016
Průměr
10
Pláž
10
Ubytování
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
10
Personál
10
Parádní dovolená :)
Vytknout můžu jen dlouhé čekání na přestup v Dubaji, ale za to vy nemůžete :)
Mladší dvojice
Opočno
Datum recenze:
29. 08. 2016
Datum pobytu:
11. 08. - 20. 08. 2016
Průměr
9.7
Pláž
10
Ubytování
10
Strava
9
Poloha
10
Cena / Kvalita
9
Personál
10
Nádherný korálový útes, skvělé šnorchlování. Můžeme jen doporučit.
Starší dvojice
České Budějovice
Datum recenze:
04. 05. 2016
Datum pobytu:
22. 02. - 08. 03. 2016
Průměr
9.2
Pláž
10
Ubytování
9
Strava
8
Poloha
10
Cena / Kvalita
8
Personál
10
Jsem velmi spokojen se zajištěním dovolené firmou Deluxea ,zvláště pak s jednáním s ing. Tóthovou
Starší dvojice
Praha 5
Datum recenze:
19. 08. 2015
Datum pobytu:
06. 08. - 17. 08. 2015
Průměr
9.5
Pláž
9
Ubytování
9
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
9
Personál
10
Ocenujeme perfektni, rychle a vstricne jednani cestovni kancelare.

Ohlasy klientů DELUXEA

Vilamendhoo, listopad 2018

Maledivy , hodnocení ze dne 07. 12. 2018

Dobré ráno,paní Mlejnská,
dovolená byla úžasná a realita předčila naše představy - děkujeme!!!! Ráj na zemi....
Vila č.205 dle požadavků na severní straně měla výbornou polohu, jídlo fantastické, podmořský svět překrásný a ti malí žraločci u pláže!!!!
Delegátka Pavla Wolfová se snažila moc, přestože byla na Maledivách chvíli.

Jen pro upřesnění Vašich informací pitná voda v lahvích (2-3l) ve vile dvakrát denně doplňována
a při konzumaci jídla také zdarma neomezené množství.
I k plné penzi bylo možno využít kávovar - denně 4 kapsle.
Úklid vily 2x denně včetně výměny ručníků a osušek, povlečení obden. Komára jsme neviděli, prováděli jedenkrát chemický postřik stromů,
ještěrka na zdi v koupelně byla milá.

Recenzi na stránky napíšu během víkendu. Budete-li se chtít ještě na něco zeptat, neváhejte mne kontaktovat.

Ještě jednou díky za všechno.

Zobrazit více

Srí Lanka & Vilamendhoo duben 2017

Hodnocení ze dne 03. 06. 2017

Dobrý den paní Melková.

 

Úvodem se musím omluvit, že jsem Vám nenapsal již dříve, ale byl jsem trochu více pracovně zaneprázdněný.

 

Na naší dovolené proběhlo vše v naprostém pořádku, za což Vám tímto velice děkujeme .Myslím si, že mohu hovořit za všechny účastníky zájezdu, všichni jsme byli  spokojeni .

Náš průvodce „ Tonda“ byl výborný a velice jsme si rozuměli.

I následný transfer a pobyt na Maledivách proběhl zcela bez problémů a musíme říci, že kvalita resortu a služby byly excelentní.

 

Měli jsme jeden malý problém, a to byla bolest zubu u mé manželky. Takže jsme museli ihned po příletu do Kolomba vyhledat zubaře a manželka si nechala zub vytrhnout a bylo po bolesti a tím i po problému. Manželčina zubařka jí ten zub již delší dobu léčila a stále bez úspěchu a tak vytržení bylo lepší řešení.

 

Ještě jednou Vám chci jménem celé skupiny poděkovat za takto zorganizovanou dovolenou a budeme se těšit na příští.

Zobrazit více

Líbánky na Vilamendhoo

Maledivy , hodnocení ze dne 06. 09. 2016

Dobrý deň, všetko prebehlo super, naprostá spokojenost :) Dosť nám pršalo pár dní, asi sme chytili aj podľa delegáta niečo neobvyklé ale aj tak to bolo super. Ubytovanie tiež super, starali sa o nás a mali sme vilu otočenú na západ ako sme chceli, strava pestrá a každý si vyberie. Reef na Vilamendhoo úžasný. Nič okrem prestojov pri návrate sa tomu nedá vytknúť. Ani nič luxusnejšie by sme inokedy nechceli, toto bolo presne akurát. :) Ďakujeme aj za dort v letadle.:) To bolo poriadne prekvapenie. S pozdravom, Saša

Zobrazit více

Podobný hotel

Letová spojení na Maledivy

Ing. Jana Höferová (Tóthová)
Vilamendhoo Island Resort & Spa
„V hotelu jsem bydlela.“
Odlet
Nocí
Strava
Cena za osobu
x

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.