Anantara Medjumbe Island Resort & Spa *****

Mosambik

Relaxujte na překrásné písčité pláži

Destinaci
jsme
navštívili

Hotel Anantara Medjumbe Island Resort & Spa *****

Lokalita Mosambik | Zobrazit mapu

Popis hotelu Anantara Medjumbe Island Resort & Spa ***** Mosambik

Resort Anantara Medjumbe se nachází na maličkém soukromém ostrově, který je perlou v souostrovím Quirimbas. Souostroví je situováno v blízkosti severního pobřeží Mosambiku. Resort na ostrově Medjumbe zve všechny cestovatele, co touží po relaxaci, exkluzivitě a soukromí. Davů turistů se tu obávat nemusíte, ostrov má na délku jen jeden kilometr a na šířku 300 metrů. Typické jsou pro něj panensky bílé písčité pláže a jedna z nejlepších míst na světě k potápění. Exotika a romantika zde jdou ruku v ruce.

Ubytování zajišťuje 12 plážových vil s panoramatickými výhledy na oceán. Nechybí zde ani venkovní bazén, restaurace, salonek, lázně a centrum aktivit a vodních sportů.

Zobrazit více  Mám zájem o hotel

Gastronomie a hotelové restaurace

V restauraci Jahazi nastartujete svůj den chutnou a zdravou snídaní, která se podává od 7:00 do 10:00. Od 12:00 sem můžete zavítat na oběd, který je stejně jako večeře servírovaný formou menu á la carte. Pochutnáte si na místních specialitách, mezinárodních pokrmech i na čerstvých mořských plodech.

Bahari je název plážového baru, kde můžete relaxovat s výhledem na oceán.

Kategorie a vybavení pokojů Anantara Medjumbe Island Resort & Spa

Užijte si luxusní rustikální ubytování ve 12 plážových vilách s doškovými střechami. Všechny se nacházejí přímo na bělostné pláži a potěší i výhledem na oceán. Na venkovní terase se můžete v klidu opalovat, poté se osvěžit v soukromém bazénku nebo odpočívat v houpací síti.

Vybavení vil zahrnuje klimatizaci, stropní ventilátory, minibar, televizi, trezor, fén, příslušenství k přípravě čaje a kávy, privátní venkovní sprchu a venkovní posezení.

Interiéry vil měří 36 m², exteriéry zabírají plochu 30 m². Každá vila ubytuje max. 2 dospělé.

Nabídka pokojů

Pláž a moře

Medjumbe je malý soukromý ostrov, přičemž většinu jeho plochy zabírají překrásné pláže pokryté jemným bílým pískem. Ostrov omývá životadárný Indický oceán.

Online cena a slevy Anantara Medjumbe Island Resort & Spa *****

Profi foto hotelu Anantara Medjumbe Island Resort & Spa *****

Gastronomie a hotelové restaurace Anantara Medjumbe Island Resort & Spa

V restauraci Jahazi nastartujete svůj den chutnou a zdravou snídaní, která se podává od 7:00 do 10:00. Od 12:00 sem můžete zavítat na oběd, který je stejně jako večeře servírovaný formou menu á la carte. Pochutnáte si na místních specialitách, mezinárodních pokrmech i na čerstvých mořských plodech.

Bahari je název plážového baru, kde můžete relaxovat s výhledem na oceán.

Sport a wellness hotelu Anantara Medjumbe Island Resort & Spa *****

Ostrov Medjumbe doslova přetéká přírodním bohatstvím. Vody oceánu, které jej obklopují, hýří životem a zvou k nezapomenutelným dobrodružstvím.

Mezi aktivity v resortu patří:

  • Pozorování ptáků
  • Pozorování velryb (od července do října)
  • Plavby při západu slunce
  • Vodní sporty
  • Potápění
  • Místní exkurze
  • Piknik na ostrově Quissanga (vzdálen 15 minut lodí)

Anantara Spa se nacházejí ve velké plážové vile a nabízejí pečující a omlazující rituály, při kterých se používají jen ty nejlepší produkty. Maséři čerpají z východní i západní moudrosti a hosté zde mohou vyzkoušet například Glacial Marble masáž, při které na pokožku působí chladivé kameny a hřejivé doteky. Lázně jsou otevřeny denně od 10:00 do 22:00.

Mapa - Anantara Medjumbe Island Resort & Spa *****

Osobní poradenství u DELUXEA zájezdů do Mosambiku do hotelu Anantara Medjumbe Island Resort & Spa *****

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem Anantara Medjumbe Island Resort & Spa *****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

Recenze hotelu Anantara Medjumbe Island Resort & Spa *****

Letová spojení do Mosambiku

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.