Naši specialisté na destinaci Mosambik

Dovolená Mosambik 2024 - zájezdy na klíč

Mosambik je africkou destinací, kde najdete kouzelné pláže, které ještě masy turistů neobjevily, a tudíž se může stát, že na nich budete úplně sami. Přitom lze směle a bez nadsázky konstatovat, že zdejší pláže s bílým pískem můžou klidně konkurovat takovým vyhlášeným tropickým destinacím jako Seychely, Mauritius či Maledivy. A co víc? Pobyt v této zemi na jihovýchodě černého kontinentu nemusí být jen o relaxační dovolené v komfortním resortu na pobřeží dechberoucího Indického oceánu. Můžete se také vydat poznávat krásy mosambického vnitrozemí s pravou africkou divočinou i rozmanitým pohořím. A ani v tomto prostředí se přitom nemusíte bát o pohodlí  během ubytování.

galerie

Specialista na Mosambik cestovní kancelář DELUXEA

V cestovní kanceláři DELUXEA stojíte na prvním místě Vy, naši klienti. Již od roku 1995 vlastníme platnou koncesi. Proti úpadku jsme pojištěni u ERV Evropská pojišťovna, a. s. Od našeho založení v roce 1995 se specializujeme na cesty do exotických destinací.

Každý pobyt v Mosambiku je vytvořen speciálně s ohledem na individuální přání a potřeby klienta. Termín, délka pobytu, výlety nebo kvalita ubytování – všechno bude sestaveno podle Vašich přání. Stejně jako Vy jste jedinečná osobnost, bude individuálně připraven zájezd pro Vás.

  • Odletové letiště může být Praha nebo Vídeň případně jiné
  • Letenky nakupujeme jen u vybraných leteckých společností Emirates, Turkish Airlines, Egyptair.
  • Váš pobyt může být libovolně dlouhý (5, 6, 7, 8, 9,… nocí)
  • Stop over v Dubaji v rámci letenky může být dlouhý maximálně 96 hodin
  • Odletět můžete každý den
  • Expresní odlety zařídíme během 48 hodin

 

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.

Ing. Jana Paseková

Praha

Na Příkopě 392/9
Ing. Jana Paseková
jana.p@deluxea.cz
+420 724 065 779
ONLINE zítra
zítra 24.07. od 08:00 do 09:00 a od 14:00 do 18:00