&Beyond Benguerra Island ****

Mosambik

Esence klidu a romantiky u krásné pláže

Destinaci
jsme
navštívili

Hotel &Beyond Benguerra Island ****

Lokalita Mosambik | Zobrazit mapu

Popis hotelu &Beyond Benguerra Island **** Mosambik

Na ostrově Benguerra, druhém největším ostrově souostroví Bazaruto, se nachází idylické místo pro Vaši dovolenou – hotel &Beyond Benguerra Island. Z jedné strany jej lemuje hustý les přesličníků, ze strany druhé se vine nádherná písečná pláž, kterou omývají vody indického oceánu.

Ubytování je poskytováno v 10 luxusních chatách, 2 vilkách a v jedné třípokojové vile, která je ideální pro rodiny a početnější skupiny. Hotel má tedy maximální kapacitu pouhých 32 hostů, což přispívá k neskutečně klidné a pohodové atmosféře. Ve vilách Vám mimo jiné bude k dispozici soukromý bazén, venkovní sprcha i WiFi připojení.

Od všech vilek se otevírají panoramatické výhledy na klidnou hladinu oceánu. Ten je díky kanálu vedoucímu až k pláži vhodný ke koupání i za velkého odlivu, který je v této oblasti běžný. Podél ostrova se vine hluboký Mosambický průliv, proslulý bohatým podmořským životem – oblast se pyšní nejen ideálními podmínkami pro potápění a šnorchlování, ale i sportovní rybolov.

Z bohaté vybavených útulných společných prostor budete mít krásný výhled do bujného tropického pralesa. V okolí pláže a bazénu se zase nachází důmyslná stinná zákoutí s lenoškami, kde můžete celý den nerušeně polehávat a těšit se z přátelské a klidné atmosféry tohoto kouzleného prostředí.

Své místo na pláži nalezla i tradiční dřevěná plachetnice dhau, bohatě zdobená a vyřezávaná krásnými ornamenty, která nyní slouží hostům jako originální bar a místo pro ochutnání vynikajících pokrmů z čerstvých ryb a mořských plodů.

Zobrazit více  Mám zájem o hotel

Naše doporučení k &Beyond Benguerra Island

  • Stylové ubytování v soukromí, v neuvěřitelně klidném prostředí s uvolněnou atmosférou
  • Skvělé místo pro romantickou dovolenou nebo relax s rodinou
  • Delikátní gastronomie a zajímavý bar přímo na pláži
  • Potápění a šnorchlování při jednom z nejkrásnějších útesů na světě
  • Skvělé podmínky pro rybolov a muškaření
  • Romantické projížďky na koních podél pláže nebo mezi vyprahlými písečnými dunami a sladkovodními jezírky vnitrozemí
  • Výjezdy na tradiční plachetnici dhau, plavby na okolní ostrovy, pikniky, romantické výlety na katamaránu
  • V hotelu se nachází bazén, obchod s plážovým vybavením, potápěčské centrum, WiFi připojení ve společných prostorách, prádelna

Plánek hotelu a nabídka pokojů

Plánek hotelu

Plánek hotelu

Rozkliknutím si plánek zvětšíte.

Casinha

Casinha

Luxusní chata s prostornou ložnicí, otevřenou koupelnou a odpočinkovou zónou s příjemným posezením...

Cabana

Cabana

Dvě vilky s názvem Cabana se stejně jako Casinhas nachází jen kousíček od pláže, v divokém palmovém háji...

Casa Familia

Casa Familia

Tato větší vila je ideální pro rodiny nebo skupiny přátel. Vila se nachází na okraji pozemku, ale přesto stále u pláže, takže Vám poskytne maximální soukromí...

Gastronomie a hotelové restaurace

Na ostrově Benguerra si vychutnáte prvotřídní lahůdky, speciality z čerstvých ryb a mořských plodů, i originální koktejly v krásném baru přímo na pláži. Romantické prostředí se skvělým výhledem je vždy zaručeno.

Kategorie a vybavení pokojů &Beyond Benguerra Island

Ubytování je poskytováno v 10 luxusních chatách, 2 vilkách a v jedné třípokojové vile, která je ideální pro rodiny a početnější skupiny. K dispozici Vám bude soukromý bazén, venkovní sprcha i WiFi připojení.

Chaty jsou rozmístěny mezi vzrostlými palmami, které Vám zajistí dokonalý pocit soukromí, a z velkých oken s krásnými dřevěnými okenicemi budete mít krásný výhled k pláži a do lesa. Chaty v sobě spojují tradiční vzhled domorodých obydlí, s doškovými střechami a bílými stěnami, a moderní interiéry plné důmyslných detailů odkazujících k africkým kořenům i portugalskému odkazu.

Místnosti jsou vzdušné, laděné do světlých barev zemitých tónů, které působí velmi útulně. K chatám náleží malý bazén, který je ideální alternativou ke koupání v moři. Samozřejmostí je terasa s lehátky a hamakem, altánek a posezení, venkovní sprcha skvělá k osvěžení v parných dnech, velká koupelna s vanou pro dva a pohodlná postel s nebesy.

Plánek hotelu a nabídka pokojů

Plánek hotelu

Plánek hotelu

Rozkliknutím si plánek zvětšíte.

Casinha

Casinha foto

Luxusní chata s prostornou ložnicí, otevřenou koupelnou a odpočinkovou zónou s příjemným posezením. Před ní se nachází velká terasa s bazénkem, altánem, venkovní postelí a lehátky, ze které se otevírají báječné romantické výhledy na pláž a oceán. Jsou ideální volbou pro páry.

Cabana

Cabana foto

Dvě vilky s názvem Cabana se stejně jako Casinhas nachází jen kousíček od pláže, v divokém palmovém háji. Z chat se otevírá skvělý výhled na moře, rovněž disponují velkou ložnicí s otevřenou koupelnou a obývacím prostorem. Venku Vás příjemně překvapí soukromý bazének, lehátka a altánek, který terasu rázem promění ve Vaše oblíbené místo. Jsou vhodné pro 3 osoby.

Casa Familia

Casa Familia foto

Tato větší vila je ideální pro rodiny nebo skupiny přátel. Vila se nachází na okraji pozemku, ale přesto stále u pláže, takže Vám poskytne maximální soukromí. Disponuje třemi ložnicemi s vlastní koupelnou, verandou a bazénem. Luxusní vybavení a krásny interiérový design je vždy samozřejmostí.

Pláž a moře

&Beyond Benguerra Island se nachází přímo u krásné písečné pláže. Moře je díky hlubokému kanálu, který sahá až k pláži, vhodné ke koupání i při odlivu. Kanál rovněž umožňuje kotvení malých loděk blíže u pláže. 

K službám Vám bude i originální bar zabudovaný v krásné vyřezávané tradiční plachetnici, nebo stolky k posezení a pohodlná lehátka.

Online cena a slevy &Beyond Benguerra Island ****

Profi foto hotelu Benguerra Island ****

Gastronomie a hotelové restaurace &Beyond Benguerra Island

Na ostrově Benguerra si vychutnáte prvotřídní lahůdky, speciality z čerstvých ryb a mořských plodů, i originální koktejly v krásném baru přímo na pláži. Romantické prostředí se skvělým výhledem je vždy zaručeno.

Aktivity

V základní nabídce se objevují nejrůznější druhy aktivit, jako například potápění, šnorchlování, paddleboarding, romantické vyjížďky na plachetnici, v kajaku, projížďky na koni po pláži či plavení koní, pozorování ptactva, piknik na osamocené pláži, ostrovní expedice, nebo poznávání místní kultury.

Pokud toužíte zažít něco víc, můžete si přikoupit další z exkluzivních aktivit, které si pro Vás &Beyond Benguerra Island připravil. Z nich stojí za zmínku zejména sportovní rybaření v hlubokých vodách, muškaření, výjezdy na katamaránu nebo vyhlídkový let vrtulníkem.

Sport a wellness hotelu Benguerra Island ****

V hotelu se nachází masážní salonek, kde si můžete odpočinout po náročném dni.

Oceán zase vybízí ke koupání a zkoušení různých vodních sportů, z nichž rozhodně stojí za zkoušku potápění či sportovní rybaření a plavby. Pokud preferujete pevnou půdu pod nohama, můžete si zapůjčit jógamatky a meditovat i cvičit přímo na pláži, s nezapomenutelným výhledem na třpytivou hladinu.

Doprava do hotelu &Beyond Benguerra Island

Doprava je zajišťována soukromými aerolinkami z letiště ve Villankulos. Na ostrově Benguerra Vás přímo k hotelu připraví vrtulník.

Mapa - &Beyond Benguerra Island ****

Osobní poradenství u DELUXEA zájezdů do Mosambiku do hotelu &Beyond Benguerra Island ****

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem &Beyond Benguerra Island ****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

Recenze hotelu &Beyond Benguerra Island ****

Factsheet

Letová spojení do Mosambiku

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.