Cañon Lodge ***

Nezapomenutelné chvíle u druhého největšího kaňonu na světě

Cañon Lodge

Cañon Lodge *** Namibie

Hotel Cañon Lodge se nachází v jižní Namibii, pouhých 25 km od jednoho z předních turistických lákadel při dovolené v Namibii – světoznámého přírodního divu Fish River Canyon. Jde o druhý největší kaňon světa, o jehož majestátnosti svědčí tyto rozměry: délka 160 km, šířka 27 km a hloubka až 550 m. Z některé z vyhlídek umístěných při okraji kaňonu můžete obdivovat strmé srázy, padající až dolů k k Rybí řece (Fish River). Na dno kaňonu vede stezka, je ovšem přístupná pouze se zkušeným průvodcem.

Lokalita: NamibieMapa

 

V cestovní kanceláři DELUXEA Vám zájezd připravíme na klíč

 

V cestovní kanceláři DELUXEA stojíte na prvním místě Vy, naši klienti. Snažíme se vyhovět všem Vašim přáním a představám, proto je každý zájezd do Namibie sestaven individuálně pouze pro Vás. Termín, délka pobytu, výlety nebo kvalita ubytování při dovolené v Namibii – vše záleží jen na Vás.

Jak postupujeme? Nejprve zjistíme, co všechno chcete na dovolené zažít; poté kontaktujeme kolegy v Namibii, u nichž ověříme volné ubytovací kapacity a dostupnost doprovodných programů jako jsou safari, vyhlídkové lety, večeře v poušti, adrenalinové aktivity a další. Na základě těchto informací pro Vás sestavíme zájezd a vyhotovíme cenovou nabídku. Před zájezdem Vám vyřídíme víza do Namibie, která jsou pro vstup potřeba (vyhotovení zabere cca 14 dnů), zajistíme Vám vhodné letenky do Windhoeku v Namibii a vybavíme Vás podrobným itinerářem cesty.

  • odletové letiště může být Praha nebo Vídeň, případně jiné
  • odletět můžete jakýkoli den
  • pobyt může být libovolně dlouhý (7, 8, 9, … nocí)

Součástí našeho servisu klientům je exkluzivní osobní poradenství. Zaměstnanci naší CK nabízené destinace procestovali a ze svých poznatků čerpají k tomu, aby pro vás vytvořili zájezd té nejlepší kvality a vybavili vás praktickými radami a tipy na cestu. Specialistky na celou Afriku: Petra Melková navštívila Jihoafrickou republiku, Botswanu, Zambii, Zanzibar a Desislava Kirova navštívila Jihoafrickou republiku, Namibii, Tanzanii, Keňu a Zanzibar. Předají Vám své osobní zkušenosti ze safari a svého cestování. Kontakujte je na emailu petra@deluxea.cz a na tel. 724 065 777 nebo desislava@deluxea.cz a na tel. 724 065 775. Chtěli byste prožít podobné chvíle nebo máte k zájezdům do Namibie jakékoli dotazy? Neváhejte a kontaktujte nás. Těšíme se na vás!

Kategorie a vybavení pokojů Cañon Lodge

Hotel se rozkládá pod velkolepě vypadající žulovou horou a nabízí ubytování v 25 dvoulůžkových kamenných chatách, zasazených vkusně do okolního prostředí. Chaty mají doškovou střechu, jsou klimatizované a vybavené odděleným sociálním zařízením. Z hotelového bazénu se nabízejí výhledy na široké pláně směrem k Fish River Canyon. Hezčí a romantičtější západ slunce nikde jinde nezažijete – pláně postupně mění svou barvu ze sytě žluté na temně oranžovou. Máte-li štěstí, zahlédnete při západu i antilopy.

Nabídka pokojů

Online cena a slevy Cañon Lodge ***

Profi foto hotelu Cañon Lodge ***

Sport a wellness hotelu Cañon Lodge ***

Procházka při východu slunce

Ráno si přivstaňte a vydejte se na užít si africký východ slunce! Průvodce Vás zaveze na vyvýšené místo a naservíruje Vám čaj nebo kávu. Pak už jen sedíte a pozorujete, jak se příroda v Namibii probouzí do dalšího dne.

Ranní výlet

Vydejte se na 6 km dlouhou ranní vycházku do parku Gondwana Canyon. Zkušený průvodce, který Vás povede, se s Vámi podělí o své znalosti namibijské přírody.

Vyjížďka ke kaňonu Fish River Canyon

Průvodce Vás zaveze na dvě nejvyhlášenější vyhlídky u Fish River Canyonu.

Vyhlídkový let nad Fish River Canyon

Chcete zažít opravdu nezapomenutelný zážitek? Proleťte se nad kaňonem letadlem. Pohled z ptačí perspektivy na obrovskou propast pod Vámi budou patřit k jedinečným životním okamžikům.

Mapa - Cañon Lodge ***

Osobní poradenství u DELUXEA zájezdů do Namibie do hotelu Cañon Lodge ***

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem Cañon Lodge ***, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

Recenze hotelu Cañon Lodge ***

Hodnocení poskytli naši zákazníci po ukončení pobytu v hotelu Cañon Lodge ***

Safari
0
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Služby Deluxea
0
Cena / Kvalita
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení
Safari
0
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Služby Deluxea
0
Cena / Kvalita
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení
Safari
0
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Služby Deluxea
0
Cena / Kvalita
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení
Safari
0
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Služby Deluxea
0
Cena / Kvalita
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení
Safari
0
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Služby Deluxea
0
Cena / Kvalita
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení

Ohlasy klientů DELUXEA

Letová spojení do Namibie

Máte dotaz k dovolené?

Zavoláme a poradíme Vám. Zájezd připravíme na míru.

Poskytujeme
Mezinárodní standard
kvality cestovních služeb
Více info
Mgr. Zuzana Zjavková
Cañon Lodge
„Procestovala jsem svět. Ráda Vám poradím.“
Odlet
Nocí
Strava
Cena za osobu
x

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.