Cañon Lodge ***

Namibie

Nezapomenutelné chvíle u druhého největšího kaňonu na světě

Destinaci
jsme
navštívili

Hotel Cañon Lodge ***

Lokalita Namibie | Zobrazit mapu

Popis hotelu Cañon Lodge *** Namibie

Hotel Cañon Lodge se nachází v jižní Namibii, pouhých 25 km od jednoho z předních turistických lákadel při dovolené v Namibii – světoznámého přírodního divu Fish River Canyon. Jde o druhý největší kaňon světa, o jehož majestátnosti svědčí tyto rozměry: délka 160 km, šířka 27 km a hloubka až 550 m. Z některé z vyhlídek umístěných při okraji kaňonu můžete obdivovat strmé srázy, padající až dolů k k Rybí řece (Fish River). Na dno kaňonu vede stezka, je ovšem přístupná pouze se zkušeným průvodcem.

Zobrazit více  Mám zájem o hotel

V cestovní kanceláři DELUXEA Vám připravíme dovolenou na míru

 

V cestovní kanceláři DELUXEA stojíte na prvním místě Vy, naši klienti. Snažíme se vyhovět všem Vašim přáním a představám, proto je každý zájezd do Namibie sestaven individuálně pouze pro Vás. Termín, délka pobytu, výlety nebo kvalita ubytování při dovolené v Namibii – vše záleží jen na Vás.

Jak postupujeme? Nejprve zjistíme, co všechno chcete na dovolené zažít; poté kontaktujeme kolegy v Namibii, u nichž ověříme volné ubytovací kapacity a dostupnost doprovodných programů jako jsou safari, vyhlídkové lety, večeře v poušti, adrenalinové aktivity a další. Na základě těchto informací pro Vás sestavíme zájezd a vyhotovíme cenovou nabídku. Před zájezdem Vám vyřídíme víza do Namibie, která jsou pro vstup potřeba (vyhotovení zabere cca 14 dnů), zajistíme Vám vhodné letenky do Windhoeku v Namibii a vybavíme Vás podrobným itinerářem cesty.

  • odletové letiště může být Praha nebo Vídeň, případně jiné
  • odletět můžete jakýkoli den
  • pobyt může být libovolně dlouhý (7, 8, 9, … nocí)

Součástí našeho servisu klientům je exkluzivní osobní poradenství. Zaměstnanci naší CK nabízené destinace procestovali a ze svých poznatků čerpají k tomu, aby pro vás vytvořili zájezd té nejlepší kvality a vybavili vás praktickými radami a tipy na cestu. Specialistky na celou Afriku: Petra Melková navštívila Jihoafrickou republiku, Botswanu, Zambii, Zanzibar a Desislava Kirova navštívila Jihoafrickou republiku, Namibii, Tanzanii, Keňu a Zanzibar. Předají Vám své osobní zkušenosti ze safari a svého cestování. Kontakujte je na emailu petra@deluxea.cz a na tel. 724 065 777 nebo desislava@deluxea.cz a na tel. 724 065 775. Chtěli byste prožít podobné chvíle nebo máte k zájezdům do Namibie jakékoli dotazy? Neváhejte a kontaktujte nás. Těšíme se na vás!

Kategorie a vybavení pokojů Cañon Lodge

Hotel se rozkládá pod velkolepě vypadající žulovou horou a nabízí ubytování v 25 dvoulůžkových kamenných chatách, zasazených vkusně do okolního prostředí. Chaty mají doškovou střechu, jsou klimatizované a vybavené odděleným sociálním zařízením. Z hotelového bazénu se nabízejí výhledy na široké pláně směrem k Fish River Canyon. Hezčí a romantičtější západ slunce nikde jinde nezažijete – pláně postupně mění svou barvu ze sytě žluté na temně oranžovou. Máte-li štěstí, zahlédnete při západu i antilopy.

Nabídka pokojů

Online cena a slevy Cañon Lodge ***

Profi foto hotelu Cañon Lodge ***

Sport a wellness hotelu Cañon Lodge ***

Procházka při východu slunce

Ráno si přivstaňte a vydejte se na užít si africký východ slunce! Průvodce Vás zaveze na vyvýšené místo a naservíruje Vám čaj nebo kávu. Pak už jen sedíte a pozorujete, jak se příroda v Namibii probouzí do dalšího dne.

Ranní výlet

Vydejte se na 6 km dlouhou ranní vycházku do parku Gondwana Canyon. Zkušený průvodce, který Vás povede, se s Vámi podělí o své znalosti namibijské přírody.

Vyjížďka ke kaňonu Fish River Canyon

Průvodce Vás zaveze na dvě nejvyhlášenější vyhlídky u Fish River Canyonu.

Vyhlídkový let nad Fish River Canyon

Chcete zažít opravdu nezapomenutelný zážitek? Proleťte se nad kaňonem letadlem. Pohled z ptačí perspektivy na obrovskou propast pod Vámi budou patřit k jedinečným životním okamžikům.

Mapa - Cañon Lodge ***

Osobní poradenství u DELUXEA zájezdů do Namibie do hotelu Cañon Lodge ***

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem Cañon Lodge ***, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

Recenze hotelu Cañon Lodge ***

Letová spojení do Namibie

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.