Swakopmund Guesthouse ***

Namibie

Na pobřeží za delfíny a lachtany

Destinaci
jsme
navštívili

Hotel Swakopmund Guesthouse ***

Lokalita Namibie | Zobrazit mapu

Popis hotelu Swakopmund Guesthouse *** Namibie

Swakopmund Guesthouse je malý útulný hotel nacházející se v největším přímořském letovisku Namibie, Swakopmundu (360 km od Windhoeku). Město je rozlohou sice nevelké, při dovolené v Namibii je však ideální zastávkou: při procházce po krásné palmové promenádě podél rozlehlé pláže si vychutnáte vlahé klima Atlantského oceánu, v některém z mnoha obchodů si nakoupíte suvenýry, uvidíte pozůstatky německé koloniální architektury z dob, kdy Namibie spadala pod německou nadvládu; největším lákadlem je ale bezesporu mořské safari – vyjížďka člunem v zátoce Walvis Bay, kdy se dostanete do bezprostřední blízkosti delfínů, lachtanů a plameňáků a kdy pořídíte fotky, které budou po návratu chloubou vašeho alba. Hotel se nachází v klidné části Swakopmundu, blízko hlavní turistické třídy i blízko pláže.

Zobrazit více  Mám zájem o hotel

V cestovní kanceláři DELUXEA Vám připravíme dovolenou na míru

 

V cestovní kanceláři DELUXEA stojíte na prvním místě Vy, naši klienti. Snažíme se vyhovět všem Vašim přáním a představám, proto je každý zájezd do Namibie sestaven individuálně pouze pro Vás. Termín, délka pobytu, výlety nebo kvalita ubytování při dovolené v Namibii – vše záleží jen na Vás.

Jak postupujeme? Nejprve zjistíme, co všechno chcete na dovolené zažít; poté kontaktujeme kolegy v Namibii, u nichž ověříme volné ubytovací kapacity a dostupnost doprovodných programů jako jsou safari, vyhlídkové lety, večeře v poušti, adrenalinové aktivity a další. Na základě těchto informací pro Vás sestavíme zájezd a vyhotovíme cenovou nabídku. Před zájezdem Vám vyřídíme víza do Namibie, která jsou pro vstup potřeba (vyhotovení zabere cca 14 dnů), zajistíme Vám vhodné letenky do Windhoeku v Namibii a vybavíme Vás podrobným itinerářem cesty.

  • odletové letiště může být Praha nebo Vídeň, případně jiné
  • odletět můžete jakýkoli den
  • pobyt může být libovolně dlouhý (7, 8, 9, … nocí)

Součástí našeho servisu klientům je exkluzivní osobní poradenství. Zaměstnanci naší CK nabízené destinace procestovali a ze svých poznatků čerpají k tomu, aby pro vás vytvořili zájezd té nejlepší kvality a vybavili vás praktickými radami a tipy na cestu. Specialistky na celou Afriku: Petra Melková navštívila Jihoafrickou republiku, Botswanu, Zambii, Zanzibar a Desislava Kirova navštívila Jihoafrickou republiku, Namibii, Tanzanii, Keňu a Zanzibar. Předají Vám své osobní zkušenosti ze safari a svého cestování. Kontakujte je na emailu petra@deluxea.cz a na tel. 724 065 777 nebo desislava@deluxea.cz a na tel. 724 065 775. Chtěli byste prožít podobné chvíle nebo máte k zájezdům do Namibie jakékoli dotazy? Neváhejte a kontaktujte nás. Těšíme se na vás!

Kategorie a vybavení pokojů Swakopmund Guesthouse

Swakopmund Guesthouse nabízí tři kategorie pokojů: 8 standardních pokojů, 7 luxusních pokojů a jednu suitu a je vhodný zejména pro páry. Pokoje jsou laděny převážně do bíla a působí tak velmi svěžím dojmem. V hotelu panuje až rodinná atmosféra. Hledáte-li při dovolené klidná místa, pak je Swakopmund Guesthouse tou pravou volbou pro Vás!

Nabídka pokojů

Online cena a slevy Swakopmund Guesthouse ***

Profi foto hotelu Swakopmund Guesthouse ***

Sport a wellness hotelu Swakopmund Guesthouse ***

Aktivity a volný čas

Swakopmund je turistické městě, v němž najdete řadu obchodů s tradičními africkými suvenýry, velmi oblíbené jsou zejména vyřezávané sošky z různých druhů tropických dřev. Chcete-li si vyzkoušet smlouvání, navštivte řemeslný trh nacházející se u pláže vedle palmové promenády. Nákup můžete spojit s obědem či večeří ve vyhlášené restauraci Lighthouse, která se nalézá přímo pod místní nepřehlédnutelnou dominantou – majákem. Pokud jste zastánci aktivní dovolené, vyberete si ze široké řady aktivit, které se ve Swakopmundu v Namibii dají provozovat.

Plavba za delfíny a lachtany

Vyjížďka na člunu po zátoce Walvis Bay s nevšedními zážitky. Uvidíte delfíny, jak se přibližují až těsně k člunu a vyskakují nad hladinu; lachtany, kteří se odváží vyskočit až do člunu a vy si je budete moct pohladit; mohutná hejna plameňáků, vykreslující na obloze zajímavé obrazce. To vše se stylovou svačinkou: čerstvě nalovenými ústřicemi a sklenkou sektu.

Projížďka na čtyřkolkách

Vyjížďka na čtyřkolkách do pouště v délce 35 km, nabízející krásné výhledy z pouštních dun na moře.

Sand-boarding

V Namibii se nacházejí jedny z nejvyšších dun na světě. Sjeďte je odshora dolů na speciálním pouštním snowboardu – sand-boardu.

Projížďka na koních nebo velbloudech

Vyhoupněte se na koňský hřbet a vychutnejte si projížďku po pláži podél oceánu.

Parasailing

Připněte si na nohy vodní lyže a nechte se unášet větrem po mořské hladině za pomoci zvláštního draka.

Mapa - Swakopmund Guesthouse ***

Osobní poradenství u DELUXEA zájezdů do Namibie do hotelu Swakopmund Guesthouse ***

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem Swakopmund Guesthouse ***, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

Recenze hotelu Swakopmund Guesthouse ***

Letová spojení do Namibie

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.