Cañon Lodge ***
Cañon Lodge ***

Lokalita: Namibie | Mapa

Strava:

Nezapomenutelné chvíle u druhého největšího kaňonu na světě

Swakopmund Guesthouse ***

Na pobřeží za delfíny a lachtany

Swakopmund Guesthouse

Swakopmund Guesthouse *** Namibie

Swakopmund Guesthouse je malý útulný hotel nacházející se v největším přímořském letovisku Namibie, Swakopmundu (360 km od Windhoeku). Město je rozlohou sice nevelké, při dovolené v Namibii je však ideální zastávkou: při procházce po krásné palmové promenádě podél rozlehlé pláže si vychutnáte vlahé klima Atlantského oceánu, v některém z mnoha obchodů si nakoupíte suvenýry, uvidíte pozůstatky německé koloniální architektury z dob, kdy Namibie spadala pod německou nadvládu; největším lákadlem je ale bezesporu mořské safari – vyjížďka člunem v zátoce Walvis Bay, kdy se dostanete do bezprostřední blízkosti delfínů, lachtanů a plameňáků a kdy pořídíte fotky, které budou po návratu chloubou vašeho alba. Hotel se nachází v klidné části Swakopmundu, blízko hlavní turistické třídy i blízko pláže.

Lokalita: NamibieMapa

 

V cestovní kanceláři DELUXEA Vám zájezd připravíme na klíč

 

V cestovní kanceláři DELUXEA stojíte na prvním místě Vy, naši klienti. Snažíme se vyhovět všem Vašim přáním a představám, proto je každý zájezd do Namibie sestaven individuálně pouze pro Vás. Termín, délka pobytu, výlety nebo kvalita ubytování při dovolené v Namibii – vše záleží jen na Vás.

Jak postupujeme? Nejprve zjistíme, co všechno chcete na dovolené zažít; poté kontaktujeme kolegy v Namibii, u nichž ověříme volné ubytovací kapacity a dostupnost doprovodných programů jako jsou safari, vyhlídkové lety, večeře v poušti, adrenalinové aktivity a další. Na základě těchto informací pro Vás sestavíme zájezd a vyhotovíme cenovou nabídku. Před zájezdem Vám vyřídíme víza do Namibie, která jsou pro vstup potřeba (vyhotovení zabere cca 14 dnů), zajistíme Vám vhodné letenky do Windhoeku v Namibii a vybavíme Vás podrobným itinerářem cesty.

  • odletové letiště může být Praha nebo Vídeň, případně jiné
  • odletět můžete jakýkoli den
  • pobyt může být libovolně dlouhý (7, 8, 9, … nocí)

Součástí našeho servisu klientům je exkluzivní osobní poradenství. Zaměstnanci naší CK nabízené destinace procestovali a ze svých poznatků čerpají k tomu, aby pro vás vytvořili zájezd té nejlepší kvality a vybavili vás praktickými radami a tipy na cestu. Specialistky na celou Afriku: Petra Melková navštívila Jihoafrickou republiku, Botswanu, Zambii, Zanzibar a Desislava Kirova navštívila Jihoafrickou republiku, Namibii, Tanzanii, Keňu a Zanzibar. Předají Vám své osobní zkušenosti ze safari a svého cestování. Kontakujte je na emailu petra@deluxea.cz a na tel. 724 065 777 nebo desislava@deluxea.cz a na tel. 724 065 775. Chtěli byste prožít podobné chvíle nebo máte k zájezdům do Namibie jakékoli dotazy? Neváhejte a kontaktujte nás. Těšíme se na vás!

Kategorie a vybavení pokojů Swakopmund Guesthouse

Swakopmund Guesthouse nabízí tři kategorie pokojů: 8 standardních pokojů, 7 luxusních pokojů a jednu suitu a je vhodný zejména pro páry. Pokoje jsou laděny převážně do bíla a působí tak velmi svěžím dojmem. V hotelu panuje až rodinná atmosféra. Hledáte-li při dovolené klidná místa, pak je Swakopmund Guesthouse tou pravou volbou pro Vás!

Nabídka pokojů

Online cena a slevy Swakopmund Guesthouse ***

Profi foto hotelu Swakopmund Guesthouse ***

Sport a wellness hotelu Swakopmund Guesthouse ***

Aktivity a volný čas

Swakopmund je turistické městě, v němž najdete řadu obchodů s tradičními africkými suvenýry, velmi oblíbené jsou zejména vyřezávané sošky z různých druhů tropických dřev. Chcete-li si vyzkoušet smlouvání, navštivte řemeslný trh nacházející se u pláže vedle palmové promenády. Nákup můžete spojit s obědem či večeří ve vyhlášené restauraci Lighthouse, která se nalézá přímo pod místní nepřehlédnutelnou dominantou – majákem. Pokud jste zastánci aktivní dovolené, vyberete si ze široké řady aktivit, které se ve Swakopmundu v Namibii dají provozovat.

Plavba za delfíny a lachtany

Vyjížďka na člunu po zátoce Walvis Bay s nevšedními zážitky. Uvidíte delfíny, jak se přibližují až těsně k člunu a vyskakují nad hladinu; lachtany, kteří se odváží vyskočit až do člunu a vy si je budete moct pohladit; mohutná hejna plameňáků, vykreslující na obloze zajímavé obrazce. To vše se stylovou svačinkou: čerstvě nalovenými ústřicemi a sklenkou sektu.

Projížďka na čtyřkolkách

Vyjížďka na čtyřkolkách do pouště v délce 35 km, nabízející krásné výhledy z pouštních dun na moře.

Sand-boarding

V Namibii se nacházejí jedny z nejvyšších dun na světě. Sjeďte je odshora dolů na speciálním pouštním snowboardu – sand-boardu.

Projížďka na koních nebo velbloudech

Vyhoupněte se na koňský hřbet a vychutnejte si projížďku po pláži podél oceánu.

Parasailing

Připněte si na nohy vodní lyže a nechte se unášet větrem po mořské hladině za pomoci zvláštního draka.

Mapa - Swakopmund Guesthouse ***

Osobní poradenství u DELUXEA zájezdů do Namibie do hotelu Swakopmund Guesthouse ***

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem Swakopmund Guesthouse ***, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

Recenze hotelu Swakopmund Guesthouse ***

Hodnocení poskytli naši zákazníci po ukončení pobytu v hotelu Swakopmund Guesthouse ***

Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Aktivity
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Aktivity
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Aktivity
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Aktivity
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Aktivity
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení

Ohlasy klientů DELUXEA

Letová spojení do Namibie

Máte dotaz k dovolené?

Zavoláme a poradíme Vám. Zájezd připravíme na míru.

Poskytujeme
Mezinárodní standard
kvality cestovních služeb
Více info
Ing. Pavlína Zbořilová
Swakopmund Guesthouse
„Procestovala jsem svět. Ráda Vám poradím.“
Odlet
Nocí
Strava
Cena za osobu
x

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.