Le Bora Bora by Pearl Beach Resort & Spa ****

Polynésie

Vítejte v ráji uprostřed tyrkysové laguny

Rychlá kalkulace hotelu

Odlet
Nocí v hotelu
Le Bora Bora by Pearl Beach Resort & Spa

Pro hotel Le Bora Bora by Pearl Beach Resort & Spa není dostupná online kalkulace. Cenu Vám rádi sdělíme na vyžádání – prosím vyplňte svůj požadavek v kontaktním formuláři. Detail hotelu Le Bora Bora by Pearl Beach Resort & Spa.

Typ pokoje
Strava

Letecká společnost
Bonus
EUR
Počítáme cenu Vašeho zájezdu. Vyčkejte prosím.
Počítáme cenu
Vašeho zájezdu.
Vyčkejte prosím.
Cena zájezdu
- /osoba
Původní cena
-/osoba
Hotel,
- /osoba- /osoba
Naše ceny hotelů v Emirátech již zahrnují DPH ve výši 5%, poplatek obci ve výši 10% i poplatek za služby v ubytování ve výši 10%.
Dospělý
Dítě do let
Dítě do let
Dítě do let
Dítě do let
Dítě do let
Garance nejlepší ceny
Transfer
- /osoba
Dospělý
Dítě 2 až 12 let
Český delegátDelegát      
- /osoba
Akční sleva
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dospělý
Dítě 2 až 12 let
Dítě do 2 let
Cena platí v případě volných míst v nejvýhodnější rezervační třídě
Podmínky zájezdu
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Počítáme cenu Vašeho zájezdu. Vyčkejte prosím.
Počítáme cenu
Vašeho zájezdu.
Vyčkejte prosím.
Osobně
jsme
navštívili

Hotel Le Bora Bora by Pearl Beach Resort & Spa ****

Hodnocení 9.4 Hodnotí 3 klientů
Detailní hodnocení
Lokalita Polynésie, Bora Bora | Zobrazit mapu
Strava Snídaně, Polopenze | Více o gastronomii
Tipy specialistů Tyrkysově modrá laguna Úchvatný výhled na horu Otemanu Luxusní ubytování v polynéském stylu
Specialisté, kteří
hotel navštívili

Popis hotelu Le Bora Bora by Pearl Beach Resort & Spa **** Polynésie

Maeva! Vítejte na ostrově Bora Bora, kterému se přezdívá „ostrov Bohů“. Ráj na zemi… To je přesné spojení, které vystihuje charakteristiku Bora Bora Pearl Beach Resort & Spa. Prostředí s jemnou krásou korálového útesu, který se nad hladinou mění v ostrov, je právě tím místem, jež nabízí autentické polynéské zážitky spolu s luxusním ubytováním, gastronomií a službami.

Kromě dech beroucích výhledů na Bora Bora s horou Otemanu a ubytování v nadvodních bungalovech nabízí resort 108 pokojů a vil na ostrůvku Motu Tevairaoa, které představují naprostý luxus. Dále se můžete těšit na vynikající kuchyni či lázeňské procedury zaručující nezapomenutelnou relaxaci.

Hotel disponuje třemi restauracemi, dvěma bary, dvěma zasedacími místnostmi, butikem a potápěčským centrem. K dalším zařízením na vynikající úrovni patří fitness centrum, bazén, osvětlený tenisový kurt, minigolf a mnohé další aktivity či výlety.

Bora Bora Pearl Beach Resort & Spa poskytuje také plnohodnotné služby pro páry, které zde chtějí potvrdit svou lásku při svatebním obřadu či romantickém pobytu. Hotel přispívá také k ochraně životního prostředí a to v podobě „korálových školek“, které umožňují vytvářet kolonie korálů v perfektních ekologických podmínkách. Hosté tato místa pak mohou objevovat při šnorchlování.

Hotel se nachází na jednom z největších ostrůvků, které tvoří Motu Tevairoa s výhledem na hlavní ostrov Bora Bora. Disponuje stinnými tropickými zahradami, bílým pískem a tyrkysovými vodami společně s pohledem na slavnou horu Otemanu. V okolí se nachází:

 • letiště (10 minut soukromou lodí)
 • vesnice Vaitape (15 minut)
 • hlavní potápěčské lokality (10 minut)
 • šnorchlovací lokality – korálové zahrady (10 minut)
Zobrazit více  Mám zájem o hotel

Plánek hotelu a nabídka pokojů

Plánek hotelu

Plánek hotelu

Rozkliknutím si plánek zvětšíte.

Garden Villa with Pool

Garden Villa with Pool

Garden Villa with Pool (122 m²) se nacházejí v bujné tropické zahradě a patří mezi kategorie pokojů s největším soukromím...

Beach Villa with Pool

Beach Villa with Pool

Beach Villa with Pool (143 m²) má ideální polohu přímo na pláži a je jednou z největších kategorií pokojů...

Overwater Bungalow

Overwater Bungalow

Overwater Bungalows (79 m²) byly poprvé použity ve Francouzské Polynésii a tak je zdejší prostředí ideálním místem právě pro dovolenou v této kategorii ubytování...

Gastronomie a hotelové restaurace

Le Bora Bora by Pearl Beach Resort & Spa disponuje třemi restauracemi a dvěma bary.

Miki Miki Restaurant se nachází hned vedle bazénu a jen pár kroků od pláže. Nabízí obědy a barové služby u hotelového bazénu nebo pod stinnými přístřešky. Restaurace se může pochlubit širokou nabídkou pokrmů od tahitských syrových a grilovaných ryb až po pizzu, těstoviny či vegetariánská jídla. V menu figurují také delikátní masa, burgery, saláty a chutné dezerty.

Otemanu Restaurant nabízí mezinárodní kuchyni s kreativním francouzsko-polynéským nádechem. Snídaně se zde podává formou bufetu s klidným výhledem na oslnivou lagunu a horu Otemanu, zatímco večeře vám dává možnost stolovat pod hvězdnou oblohou. Každé pondělí si zde můžete užít živou polynéskou show.

Užijte si kulinářský zážitek v intimním a útulném prostředí gurmánské restaurace Poerava Gourmet Restaurant.

Uaina Bar, který se nachází v prvním patře vedle hlavní restaurace, nabízí úchvatný výhled na horu Otemanu. Naše vinárna s výhledem na hlavní bazén je intimním místem s jedinečným kouzlem, kde můžete popíjet jedno z vín vystavených ve velkých prosklených vitrínách. V době aperitivu si zde rádi užijete nějaký čas a ochutnáte lahodné sushi a sýrové talíře. Po večeři naše hosty potěší tlumená atmosféra a pestrý výběr digestivů.

Manuia Bar, který sousedí s bazénem, je ideálním místem pro koktejly, když zrovna budete nasávat tahitské slunce. Večer si vychutnejte krásné ostrovní vibrace s osvěžujícím nápojem nebo digestivem.

K dispozici je Vám také pokojová služba, můžete si tak nechat přinést snídani do Vašeho bungalovu.

 

V cestovní kanceláři DELUXEA Vám připravíme dovolenou na míru

 

V cestovní kanceláři Deluxea stojíte na prvním místě Vy, naši klienti. Na souostroví Polynésie se specializujeme již po mnoho let a ostrovy známe dokonale. Již 15 roků vlastníme platnou koncesi. Pojištěni proti úpadku jsme u ERV Evropská pojišťovna, a. s. Naši zaměstnanci Polynésii opakovaně navštívili a detailně poznali místní prostředí, nabídku služeb a ubytování. Díky tomu Vám mohou velmi odborně na základě osobních zkušeností poradit a sestavit zájezd přesně podle Vašich přání.

Jsme specialisté na zájezdy na klíč. Každý takový zájezd do Francouzské Polynésie je individuálně připraven na míru dle jednotlivých požadavků klienta. Na začátku se snažíme zjistit, co od své zasloužené dovolené očekáváte. Jednáme s Vámi individuálně, protože každý náš zákazník má jiné požadavky na délku pobytu, kombinaci míst nebo kvalitu ubytování.Pečlivě se věnujeme všem detailům spojeným s cestováním do exotických destinací. Chápeme, že plánujete cestu na místa, kde jste nikdy nebyli a oceníte pomoc od odborníků. Od roku 1995 se specializujeme na prodej individuálních zájezdů. Proto nabízíme různé služby, které učiní koupi Vašeho zájezdu od naší cestovní kanceláře stejně příjemnou, jako bude následující pobyt.

Cenová nabídka, kterou od nás obdržíte, bude konečná a kompletní – tedy žádné přirážky nebo skryté poplatky. Pracujeme rychle a nabídku od nás obdržíte do 24 hodin, při větší složitosti nejpozději do 48 hodin. Po návratu ze zájezdu Vám zatelefonujeme s dotazem na zhodnocení Vámi vybraného místa pobytu a poskytnutých služeb. Vyžádejte si náš specializovaný katalog (posíláme poštou – zdarma).

Kategorie a vybavení pokojů Le Bora Bora by Pearl Beach Resort & Spa

Bora Bora Pearl Beach Resort & Spa se nachází na menším ostrůvku s nádhernými výhledy a nabízí polynéské doškové bungalovy, které jsou vysněným cílem mnoha cestovatelů. K dispozici jsou zahradní bungalovy s bazénem, plážové suity či exkluzivní nadvodní bungalovy. Vše je vybaveno klimatizací, satelitními kanály včetně CNN, seriálů, filmů, dokumentů a sportovních programů.

Mezi další vybavení patří soukromá terasa s bazénem, sprcha v tropické zahradě, IDD telefon, satelitní LCD TV, CD a DVD přehrávač, mini-bar, zařízení k přípravě čaje a kávy, fén, žehlička a žehlicí prkno na vyžádání a trezor.

 

Plánek hotelu a nabídka pokojů

Plánek hotelu

Plánek hotelu

Rozkliknutím si plánek zvětšíte.

Garden Villa with Pool

Garden Villa with Pool foto

Garden Villa with Pool (122 m²) se nacházejí v bujné tropické zahradě a patří mezi kategorie pokojů s největším soukromím. Každá vila byla postavena jako tradiční polynéské „faré“ (domov) a je uzavřena ve vlastní soukromé zahradě, má prostornou ložnici, vlastní koupelnu s vnitřní sprchou a velkou terasu na opalování s bazénkem a altánkem.

Beach Villa with Pool

Beach Villa with Pool foto

Beach Villa with Pool (143 m²) má ideální polohu přímo na pláži a je jednou z největších kategorií pokojů. Tyto pokoje jsou postaveny v polynéské architektuře a stylu a jsou uzavřeny ve vlastní soukromé zahradě s prostornou ložnici, vnitřní sprchou, pohodlným obývacím pokojem a oslnivým výhledem na lagunu, horu Otemanu a bazén.

Overwater Bungalow

Overwater Bungalow foto

Overwater Bungalows (79 m²) byly poprvé použity ve Francouzské Polynésii a tak je zdejší prostředí ideálním místem právě pro dovolenou v této kategorii ubytování. Prostorné bungalovy zahrnují terasu s lehátky a klidným posezením. Můžete využít prostorů pro opalování a snadný přístup do laguny. Plocha je rozdělena na prostornou ložnici s vlastní koupelnou s vanou a samostatnou sprchou, zařízenou terasu na opalování s altánem a přímým přístupem do laguny, otevírací skleněný panel na konci postele, stejně jako u vany.

Lagoon Overwater Bungalow

Lagoon Overwater Bungalow foto

Lagoon Overwater Bungalow se nachází blíže ke konci pontonu s nádherným výhledem na lagunu a pláž. Plocha 79 m² je rozdělena na prostornou ložnici s vlastní koupelnou s vanou a samostatnou sprchou, zařízenou terasu na opalování s altánem a přímým přístupem do laguny, otevírací skleněný panel na konci postele, stejně jako u vany.

Otemanu Overwater Bungalow

Otemanu Overwater Bungalow foto

S jedinečným výhledem na ikonickou horu Otemanu patří mezi nejoblíbenější kategorie v resortu. Plocha 79 m² je rozdělena na prostornou ložnici s vlastní koupelnou s vanou a samostatnou sprchou, zařízenou terasu na opalování s altánem a přímým přístupem do laguny, otevírací skleněný panel na konci postele, stejně jako u vany.

Pool Overwater Villa

Pool Overwater Villa foto

Pool Overwater Villas (93 m²) se nacházejí na konci pontonu a nabízejí výhled na horu Otemanu. Jsou vybavené prostornou ložnicí s vlastní koupelnou (oddělená vana a sprchový kout) a venkovní terasou s jídelním koutem a přímým vstupem do laguny. Nejvíce si zde užijete postel se skleněným dnem a ponorný bazén směřující k hoře Otemanu.

End of Pontoon Overwater Suite with Pool

End of Pontoon Overwater Suite with Pool foto

End of Pontoon Overwater Suite with Pool (170 m²) vás přivítá s výhledem na nádhernou lagunu Bora Bora a horu Otemanu. S hlavní ložnicí s vlastní koupelnou a odděleným obývacím pokojem s přilehlou koupelnou se v něm mohou ubytovat až 4 dospělé osoby. Disponuje velkými venkovními prostory s bazénem, moderním komfortem s IPTV, klimatizací, USB zásuvkami a minibarem.

Royal Beach Villa with Pool

Royal Beach Villa with Pool foto

Royal Beach Villa s bazénem je velmi populární, nabízí nepolapitelný výhled na horu Otemanu. Při příjezdu vás vrhne do velkého obývacího pokoje s výhledem na palubu a soukromý bazén s výhledem na lagunu. Má také kuchyň s jídelnou. Na každé straně obývacího pokoje najdete jeden pokoj. Tyto pokoje jsou uzavřeny ve vlastní soukromé zahradě a disponují prostornou ložnicí, dvojitou sprchou, obývacím pokojem a oslnivým výhledem na lagunu a horu Otemanu. Vila je ideální pro rodiny nebo přátele, kteří chtějí zůstat spolu.

Pláž a moře

Pearl Resort se nachází na malém ostrůvku, který má hlavní ostrov Bora Bora na dohled. Užijete si tak svět sám pro sebe, který je rovněž skvělým výchozím bodem k poznávání Francouzské Polynésie. Těšit se můžete na krásné pláže s jemným bílým pískem provoněným sluncem i na tyrkysovou lagunu s korálovými zahradami a bohatým podmořským životem.

 

Online cena a slevy Le Bora Bora by Pearl Beach Resort & Spa ****

Profi foto hotelu Bora Bora Pearl Beach Resort ****

Video

Gastronomie a hotelové restaurace Le Bora Bora by Pearl Beach Resort & Spa

Le Bora Bora by Pearl Beach Resort & Spa disponuje třemi restauracemi a dvěma bary.

Miki Miki Restaurant se nachází hned vedle bazénu a jen pár kroků od pláže. Nabízí obědy a barové služby u hotelového bazénu nebo pod stinnými přístřešky. Restaurace se může pochlubit širokou nabídkou pokrmů od tahitských syrových a grilovaných ryb až po pizzu, těstoviny či vegetariánská jídla. V menu figurují také delikátní masa, burgery, saláty a chutné dezerty.

Otemanu Restaurant nabízí mezinárodní kuchyni s kreativním francouzsko-polynéským nádechem. Snídaně se zde podává formou bufetu s klidným výhledem na oslnivou lagunu a horu Otemanu, zatímco večeře vám dává možnost stolovat pod hvězdnou oblohou. Každé pondělí si zde můžete užít živou polynéskou show.

Užijte si kulinářský zážitek v intimním a útulném prostředí gurmánské restaurace Poerava Gourmet Restaurant.

Uaina Bar, který se nachází v prvním patře vedle hlavní restaurace, nabízí úchvatný výhled na horu Otemanu. Naše vinárna s výhledem na hlavní bazén je intimním místem s jedinečným kouzlem, kde můžete popíjet jedno z vín vystavených ve velkých prosklených vitrínách. V době aperitivu si zde rádi užijete nějaký čas a ochutnáte lahodné sushi a sýrové talíře. Po večeři naše hosty potěší tlumená atmosféra a pestrý výběr digestivů.

Manuia Bar, který sousedí s bazénem, je ideálním místem pro koktejly, když zrovna budete nasávat tahitské slunce. Večer si vychutnejte krásné ostrovní vibrace s osvěžujícím nápojem nebo digestivem.

K dispozici je Vám také pokojová služba, můžete si tak nechat přinést snídani do Vašeho bungalovu.

 

Sport a wellness hotelu Bora Bora Pearl Beach Resort ****

Kromě nádherné písčité pláže nabízí Bora Bora Pearl Beach Resort & Spa bazén s vodní kaskádou a jacuzzi uprostřed. Tento bazén se nachází hned vedle pláže a je obklopen terasou a vydlážděným prostorem s lehátky. 

Navštivte chatku pro organizování aktivit a vyzvedněte si šnorchlovací vybavení, které následně využijete pro objevování rozmanitých korálů a exotického podmořského života. K dispozici jsou také kajaky a kánoe pro brázdění vod kolem ostrůvku. Resort dále oplývá nespočtem možností jako je tenis, minigolf či bocce ve stinných zahradách. Navštivte i hotelový butik se smíšeným zbožím a množstvím řemeslných výrobků a výtvorů se světově proslulými černými tahitskými perlami.

Objevte také mnoho způsobů, jak prozkoumat Bora Bora, a to v podobě kulturního ostrovního výletu, 4×4 safari, výšlapu do hor, plavby na moři v katamaránu či lodi s proskleným dnem a dále také na vodním skútru. Je zde možné zažít i vyhlídkový let vrtulníkem či parasailing.

Bora Bora Pearl Resort & Spa je idylickým místem pro strávení zamilovaných okamžiků společně s partnerem. K dispozici je mnoho romantických možností, které ještě více zvýrazní vaši lásku. Zažít zde můžete speciální uvítací balíčky pro páry, romantické večeře na pláži, v restauraci či pod hvězdami nebo soukromé pozorování žraloků a rejnoků či půldenní soukromé safari v jeepu.

Bora Bora má také výjimečné postavení ve světě potápění a je jedním z mála míst, kde můžete pozorovat rejnoky po celý rok. Pozorujte podvodní svět s nespočtem žraloků, hejny barakud a famózním baletem mant, na který nikdy nezapomenete. Ostrov disponuje celou řadou potápěčských lokalit s krásnou podmořskou scenérií. Můžete zůstat v prostorách laguny nebo se vydat dál na moře. Potápěčská místa se nacházejí 5 – 15 minut lodí od resortu.

Najdete tu i velkolepé lázně Tāvai Spa, které kombinují tradiční tahitskou architekturu a materiály s komfortem nejmodernějšího vybavení a pečujících služeb. Místnosti pro procedury s exotickým dřevem vytváří pocit tepla a pohodlí, zatímco tahitská atmosféra je navozena díky kokosovým palmám, kaori, bambusu a lávovým kamenům. Lázně v poklidných doškových pavilonech nad liliovým jezírkem si tak oblíbíte, že už nebudete chtít odejít. Ve stínu tropické zeleně si užijete autentických a relaxačních procedur v soukromí, kde lázeňské rituály zanechají zážitky na celý život.

Zcela bezplatně si můžete užít: šnorchlování, paddle board, kajaky a kánoe, tenis, volejbal, bocce ball, minigolf, hernu s kulečníkem, stolní tenis, korálovou zahradu a transfer mezi hotelem a ostrovem Bora Bora.

Za poplatek pak hotel nabízí: potápěčské centrum, katamaránové plavby, plavby při západu slunce se šampaňským, aquasafari, návštěvu lagunária, plavbu lodí s proskleným dnem, výlety na vodních skútrech s průvodcem, rybolov, krmení žraloků a rejnoků, návštěvu farmy s tahitskými perlami, safari po ostrově, ostrovní výlet v minibusu s průvodcem, vyhlídkový let a půjčovnu automobilů.

 

Děti v hotelu Bora Bora Pearl Beach Resort ****

V Bora Bora Pearl Beach Resort & Spa si rodiny mohou užít mnoha rekreačních aktivit a výletů, a to jak pozemních, tak také vodních. Hotel nabízí vhodné ubytování a stravování, stejně jako některé speciální služby, které si malí hosté do 14 let jistě oblíbí.

Zázemí pro děti:

 • pro děti od 1 do 6 let koupelové vybavení a košík se sladkostmi při příjezdu,
 • pro děti od 3 do 8 let plážové hračky a košík se sladkostmi při příjezdu,
 • pro děti od 8 do 12 let společenské hry a a košík se sladkostmi při příjezdu,
 • šnorchlovací vybavení a záchranná vesta k dispozici,
 • dětské menu,
 • dětská stolní sada na kreslení,
 • TV kanál s 5 pohádkami za den,
 • zdarma ubytování pro děti mladší 14 let, pokud sdílí pokoj s rodiči (bez přistýlky)
 • zdarma pokrmy pro děti mladší 14 let (aplikovatelné jen na dětské menu, netýká se nápojů, minibaru, pokojové služby a gurmánské restaurace).

Mapa - Le Bora Bora by Pearl Beach Resort & Spa ****

Osobní poradenství u DELUXEA zájezdů Francouzské Polynésie do hotelu Le Bora Bora by Pearl Beach Resort & Spa ****

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem Le Bora Bora by Pearl Beach Resort & Spa ****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

 
Mgr. Zuzana Zjavková
Poslední inspekce hotelu
Mgr. Zuzana Zjavková +421 915 647 333

Recenze hotelu Le Bora Bora by Pearl Beach Resort & Spa ****

Podobný hotel

Letová spojení Francouzské Polynésie

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.