InterContinental Tahiti Resort ****

InterContinental Tahiti Resort

Intercontinental Resort

InterContinental Tahiti Resort **** Polynésie

InterContinental Tahiti Resort & Spa je dlouhodobě hodnocen jako jeden z nejlepších hotelů na ostrově Tahiti. Nachází se podél pobřeží laguny a poskytuje výhled na sesterský ostrov Moorea. Je to ideální místo, kde můžete začít svou exotickou návštěvu Francouzské Polynésie.

Lokalita: Polynésie, TahitiMapa

Resort je umístěn přímo v srdci 12 hektarové tropické zahrady a může se pochlubit dvěma nádhernými bazény s nekonečným okrajem a širokou nabídkou volnočasových aktivit.

Z letiště Tahiti-Faa´a Airport je resort vzdálen pouhých pět minut a do hlavního města Papeete dojedete za 15 minut.

Resort InterContinental Tahiti podporuje životní prostřední a jeho udržitelnost, aby i budoucí generace mohly obdivovat krásu tohoto ráje.

 

V cestovní kanceláři DELUXEA Vám zájezd připravíme na klíč

 

V cestovní kanceláři Deluxea stojíte na prvním místě Vy, naši klienti. Na souostroví Polynésie se specializujeme již po mnoho let a ostrovy známe dokonale. Již 15 roků vlastníme platnou koncesi. Pojištěni proti úpadku jsme u ERV Evropská pojišťovna, a. s. Naši zaměstnanci Polynésii opakovaně navštívili a detailně poznali místní prostředí, nabídku služeb a ubytování. Díky tomu Vám mohou velmi odborně na základě osobních zkušeností poradit a sestavit zájezd přesně podle Vašich přání.

Jsme specialisté na zájezdy na klíč. Každý takový zájezd do Francouzské Polynésie je individuálně připraven na míru dle jednotlivých požadavků klienta. Na začátku se snažíme zjistit, co od své zasloužené dovolené očekáváte. Jednáme s Vámi individuálně, protože každý náš zákazník má jiné požadavky na délku pobytu, kombinaci míst nebo kvalitu ubytování.Pečlivě se věnujeme všem detailům spojeným s cestováním do exotických destinací. Chápeme, že plánujete cestu na místa, kde jste nikdy nebyli a oceníte pomoc od odborníků. Od roku 1995 se specializujeme na prodej individuálních zájezdů. Proto nabízíme různé služby, které učiní koupi Vašeho zájezdu od naší cestovní kanceláře stejně příjemnou, jako bude následující pobyt.

Cenová nabídka, kterou od nás obdržíte, bude konečná a kompletní – tedy žádné přirážky nebo skryté poplatky. Pracujeme rychle a nabídku od nás obdržíte do 24 hodin, při větší složitosti nejpozději do 48 hodin. Po návratu ze zájezdu Vám zatelefonujeme s dotazem na zhodnocení Vámi vybraného místa pobytu a poskytnutých služeb. Vyžádejte si náš specializovaný katalog (posíláme poštou – zdarma).

Kategorie a vybavení pokojů InterContinental Tahiti Resort

InterContinental Tahiti Resort disponuje celkem 258 pokoji, suitami a bungalovy včetně nadvodních bungalovů a pokojů rozprostřených v osmi budovách o třech patrech. K dispozici je také možnost propojení pokojů.

K dispozici je:

   18 Standard Rooms

   62 Garden View Rooms

   86 Lagoon View Rooms (zahrnující 2 pokoje pro hendikepované hosty),

   60 Panoramic View Rooms

   16 Overwater Motu Bungalows

   14 Overwater Lagoon Bungalows Junior Suite

   1 Panoramic Suite

   1 Overwater Motu Villa

Vybavení zahrnuje: terasu nebo balkon, koupelnu s vanou a sprchou, individuálně nastavitelnou klimatizaci, kabelovou TV s plochou obrazovkou, IDD telefon, internetové připojení, trezor, ledničku, elektrické zásuvky (110V/220V), příslušenství k přípravě čaje a kávy, fén, žehličku a žehlicí prkno.

Nabídka pokojů

Rooms

Rooms (34.5 m², celkem 165) se v hotelu vyskytují ve třech kategoriích a to: Standard, Garden View a Lagoon View. Všechny mají balkon a postel velikosti king či dvě oddělená lůžka. Obývat je mohou až dvě dospělé osoby a jedno dítě do patnácti let.

Rooms Rooms

Panoramic Rooms

Panoramic Rooms (47.5 m²) jsou situovány v hlavní budově, jsou velice prostorné. Některé disponují postelí velikosti king, jiné dvěma lůžky queen. Tyto pokoje jsou rozděleny po dvou budovách a všechny nabízejí krásný výhled na bazén, lagunu a ostrov Moorea. Panoramic Rooms jsou perfektní volbou pro novomanžele na svatební cestě.

Panoramic Rooms Panoramic Rooms

Overwater Bungalows

Overwater Bungalows (46.5 m² a 50.5 m²) si plují přímo nad mořskou hladinou. Jsou modelem tradičního polynéského domu, kterému se říká „fare“. Právem jsou považovány za romantické příbytky díky svým terasám nad vodou, ze které se můžete rovnou ponořit do osvěžujících vod nebo pozorovat úžasné západy slunce. Šestnáct z nich je postaveno kolem vlastního ostrůvku, dalších patnáct se pak táhne podél mola na konci letoviska.

Overwater Bungalows Overwater Bungalows

Overwater Villa

Overwater Villa (přes 93 m²) se pyšní moderním vybavením a technologiemi. Je situována na samotě, a tak si zde budete připadat jako Adam a Eva, osamělá dvojice v ráji.

Antares Suite

Antares Suite (115 m²) představují dokonalý luxus a velkorysý prostor. Zahrnují ložnici, koupelnu, salonek, privátní bar a obývací pokoj. Samozřejmostí je moderní vybavení. Nachází se v hlavní budově a nabízí úžasný výhled na lagunu a ostrov Moorea.

Antares Suite Antares Suite

Pláž a moře

Resort je situován na výběžku přímo na okraji laguny, přičemž některé ubytovací jednotky se táhnou až nad moře. Vodní svět si tu tak užijete se vším všudy. Za zmínku stojí i jemný prachový písek bílé barvy, který je součástí tohoto tropického ráje.

Online cena a slevy InterContinental Tahiti Resort ****

Výhody od DELUXEA pro svatbu v zahraničí nebo svatební cestu

V termíne 01.04.2013 - 31.03.2014 15% zľava pre mladomanželov na izbu (platí pre svadobné cesty do 12 mesiacov od termínu sobáša).

V termíne 01.04.2013 - 31.03.2014 ponúkame pre mladomanželov darček na privítanie (platí pre svadobné cesty do 12 mesiacov od termínu sobáša).

V termíne 01.04.2013 - 31.03.2014 ponúkame pre mladomanželov (platí pre svadobné cesty do 12 mesiacov od termínu sobáša):

- darček na privítanie a fľašu šampanského (3 noci v hoteli)

- darček na privítanie, fľašu šampanského a raňajky na izbu alebo raňajky v kanoe pri Overwater kategóriách (5 nocí)

- darček na privítanie, fľašu šampanského, raňajky na izbu alebo raňajky v kanoe pri Overwater kategóriách a večeru pre dvoch v Lotus Gastronomic Restaurant (7 nocí).


Svatba v hotelu = právoplatný svatební obřad v hotelu. Získáváte slevu na nevěstu uvedenou níže. Svatební cesta = pobyt v hotelu do 0 měsíců po svatbě uskutečněné kdekoliv. Získáváte slevu na nevěstu uvedenou níže.

Cena zájezdu od naší specializované cestovní kanceláře zahrnuje

- Širokou nabídku pozemních a vodních sportů
- Pojištění cestovní kanceláře proti úpadku
- "Průvodce Polynesie" - kniha z edice Lonely Planet v češtině
- Informace před cestou za zájezd s naší cestovní kanceláří - 9 stran
- Help desk v průběhu Vašeho pobytu od naší cestovní kanceláře v České republice 24h/7d

Podmínky a zvýhodnění pro rodiny s dětmi

Od 01.01.2013 - 31.03.2014 jedno dítě do 14 let s 2 dospělými na pokoji zdarma. Stravování zdarma + nápoje při obědě a večeři zdarma ( výběr z dětského menu).

Cestovní pojištění

Vyberte si optimální variantu cestovního pojištění a my Vám ho uzavřeme.
Sbaleno - kompletní ochrana na zájezd nebo Multi Trip - celoroční pojištění.


Profi foto hotelu Intercontinental Resort ****

Gastronomie a hotelové restaurace InterContinental Tahiti Resort

Te Tiare Restaurant s otevřenou kuchyní je srdcem hotelového přízemí s krásným výhledem na bazén, vodopády, siluetu ostrova Moorea a hory. Menu zahrnuje jak lehké občerstvení či saláty, tak speciality z čerstvých ryb a vybraná masa z Nového Zélandu. A pokud chcete zažít opravdovou Polynésii, pak si během večerů můžete užít show tradičního tanečního vystoupení s tahitskou a markézskou tematikou.

Le Lotus Restaurant se nachází na osamoceném místě na druhém konci areálu. Disponuje podmanivou atmosférou pod doškovou sprchou nad vodami laguny. Najdete zde romantické prostředí s výhledem na ostrov Moorea. Zde budete potěšeni gurmánským menu, které je inspirováno přední francouzskou restaurací L' Auberge de l'ILL se třemi Michelinskými hvězdami. Jistě oceníte vytříbenou nabídku doplněnou o výběr kvalitních francouzských vín.

Hlavní bar resortu Tiki Bar je situován blízko restaurace Te Tiare a je populárním místem k setkáváním, zejména při živé večerní zábavě. Můžete si zde dát svůj oblíbený nápoj nebo zkusit tropické koktejly podávané v ananasu či kokosové skořápce, zatímco se budete kochat výhledem na ostrov Moorea v dáli.

Využijte také příležitosti doplavat si pro jeden ze zdejších výborných koktejlů přímo v průzračné vodě hotelového bazénu.

Bar v hotelovém lobby je otevřen po celou noc, aby pohostil hosty i mimo denní hodiny.

InterContinental Resort organizuje také tematické večery. Užít si můžete například: „Les Grands Ballets“, který je považován za nejtalentovanější taneční skupinu na ostrově a čerpá inspiraci z tradičních choreografií tanců z různých okolních ostrovů. Některé tance byly tak smyslné, že je misionáři zakázali. Tato taneční skupina byla u znovuzrození tahitského tance a může se chlubit také zámořskými vystoupeními. Během středečních večerů objevíte legendární tance Markéz s působivou skupinou válečníků Toa Huhina. V pátek pak jsou na programu polynéské bufety s tahitskou taneční show v podání „Les Grands Ballets“.

 

Sport a wellness hotelu Intercontinental Resort ****

Na Tahiti to žije. Cestovatelé z celého světa sem přijíždějí, aby na vlastní oči spatřili tropickou krásu ostrova a nahlédli pod pokličku fascinujícího světa pod hladinou oceánu. Zažijte tu nejlepší dovolenou a prožijte ji naplno, InterContinental resort vám nabízí mnoho způsobů.

Horké podnebí láká k vodním aktivitám, jako je šnorchlování, kajaking, vodní lyžování, plavba za delfíny a potápění.

Potápěčské centrum TOPDIVE Tahiti nabízí mnoho zajímavých aktivit v podobě pětihvězdičkového PADI potápění, objevování laguny v kajaku či pozorování velryb v bezpečném prostředí, které oplývá zábavou a vzrušením. Recepce zabývající se těmito aktivitami se nachází v recepční oblasti hotelu a personál vám poskytne veškeré informace ohledně vodních i pozemních aktivit v resortu.

Pokud jste si jistější s nohama pevně na zemi, můžete se pobavit třeba u joggingu, tenisu či volejbalu.

Oblíbené jsou i různé exkurze, co třeba výlet na ostrovy Moorea či Bora Bora? Můžete se také zúčastnit výletu v helikoptéře, nebo si protáhnout svaly při pěším výletu.

Zapomínat by se nemělo ani na kulturu. V průběhu týdne vám resort nabídne různé akce, jako třeba barvení parea, tradiční tahitskou tvorbu, výrobu náhrdelníků, pletení košíků, apod.

V srdci InterContinental Resort Tahiti, na úrovni hotelových zahrad u laguny, se nachází oáza pro tělo a mysl o 300 m² v podobě lázeňského komplexu Deep Nature Spa, který posouvá relaxaci a hýčkání na novou úroveň. Lázně nabízejí mořské kosmetické procedury, stejně jako celou řadu masáží kombinujících techniku Algotherm a polynéské know-how. Používané produkty obsahují mořské vitamíny z hlubin oceánu, které prospívají pokožce Vašeho těla.

Najdete zde také relaxační centrum s parní lázní, sprchovým koutem a bazénkem se studenou vodou pro probuzení smyslů, čajový salonek a prvotřídní fitness centrum s volným výhledem na lagunu a ostrov Moorea. Deep Nature Spa jsou rájem klidu a harmonie s profesionálním týmem, který oddaně pečuje o hosty.

Děti v hotelu Intercontinental Resort ****

Do resortu InterContinental můžete přijet i s dětmi. Nabízí se vám řada zábavných aktivit, při kterých se pobavíte a užijete si společně strávený čas. Děti se mohou naučit pozorovat svět pod vodní hladinou i na vlastní oči spatřit delfíny. Doporučit můžeme návštěvu unikátního přírodního lagunária, které se nachází přímo v resortu.

Výhody od DELUXEA pro svatbu v zahraničí nebo svatební cestu

V termíne 01.04.2013 - 31.03.2014 15% zľava pre mladomanželov na izbu (platí pre svadobné cesty do 12 mesiacov od termínu sobáša).

V termíne 01.04.2013 - 31.03.2014 ponúkame pre mladomanželov darček na privítanie (platí pre svadobné cesty do 12 mesiacov od termínu sobáša).

V termíne 01.04.2013 - 31.03.2014 ponúkame pre mladomanželov (platí pre svadobné cesty do 12 mesiacov od termínu sobáša):

- darček na privítanie a fľašu šampanského (3 noci v hoteli)

- darček na privítanie, fľašu šampanského a raňajky na izbu alebo raňajky v kanoe pri Overwater kategóriách (5 nocí)

- darček na privítanie, fľašu šampanského, raňajky na izbu alebo raňajky v kanoe pri Overwater kategóriách a večeru pre dvoch v Lotus Gastronomic Restaurant (7 nocí).


Svatba v hotelu = právoplatný svatební obřad v hotelu. Získáváte slevu na nevěstu uvedenou níže. Svatební cesta = pobyt v hotelu do 0 měsíců po svatbě uskutečněné kdekoliv. Získáváte slevu na nevěstu uvedenou níže.

Mapa - InterContinental Tahiti Resort

Osobní poradenství u DELUXEA zájezdů Francouzské Polynésie do hotelu InterContinental Tahiti Resort ****

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem InterContinental Tahiti Resort ****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

Recenze hotelu InterContinental Tahiti Resort ****

Hodnocení poskytli naši zákazníci po ukončení pobytu v hotelu Intercontinental Resort ****

Pláž
0
Ubytování
7
Strava
0
Poloha
10
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
8
Průměrné hodnocení
8.3
2 hodnocení
Pláž
0
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení
Pláž
0
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení
Pláž
0
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení
Pláž
0
Ubytování
7
Strava
0
Poloha
10
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
8
Průměrné hodnocení
8.3
2 hodnocení

Ohlasy klientů DELUXEA

Podobný hotel

Letová spojení Francouzské Polynésie

Máte dotaz k dovolené?

Zavoláme a poradíme Vám. Zájezd připravíme na míru.

Poskytujeme
Mezinárodní standard
kvality cestovních služeb
Více info
Bc. Petra Melková
InterContinental Tahiti Resort
„Hotely znám osobně.“
Odlet
Nocí
Strava
Cena za osobu

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.