Le Taha'a Island Resort & Spa *****

Polynésie

Neskutečně krásná příroda s luxusní známkou kvality

Destinaci
jsme
navštívili

Hotel Le Taha'a Island Resort & Spa *****

Hodnocení 10 Hodnotí 2 klientů
Detailní hodnocení
Lokalita Polynésie, Tahaa | Zobrazit mapu
Strava Snídaně, Polopenze, Plná penze | Více o gastronomii
Tipy specialistů Polynéská architektura Mnoho vyznamenaní Výhled na ostrov a siluetu Bora Bora

Popis hotelu Le Taha'a Island Resort & Spa ***** Polynésie

Od svého otevření v červenci 2002 byl Le Taha’a Island Resort & Spa několikrát vyznamenán jako „nejlepší světové místo k pobytu“. Byl také oceněn v několika publikacích, například „The World's Best Places to Stay“ od Condé Nast Traveler's GOLD LIST za rok 2012. Tento resort je součástí unikátního řetězce Relais & Châteaux a přivítá vás do světa neposkvrněné krásy a nadčasového prostoru plného sofistikovanosti a autenticity.

Nachází se na panenském ostrově Motu Tautau s výhledem na svěží ostrov Taha’a na straně jedné a majestátní Bora Bora na straně druhé. Hostí 57 apartmánů a vil v tradiční polynéské architektuře. Resort je v dokonalém souladu s životním prostředím, místními lidmi a polynéskou kulturou. Vítejte ve světě Le Taha’a!

Ostrov Taha’a, dříve nazývaný Uporu je součástí Society Islands a sdílí stejnou lagunu jako jeho sesterský ostrov Raiatea. Taha’a bývá také někdy nazýván jako „Vanilkový ostrov“, neboť vanilka se zde hojně pěstuje. Nachází se zde i několik perlových farem. Ostrov je také obdařen svěžími horami a údolími i tyrkysovou lagunou. Rybářství, vanilka, perly, zemědělství a cestovní ruch, to jsou atributy každodenního života zde na ostrově.

Le Taha’a Island Resort se nachází třicet pět minut od letiště na ostrově Raiatea a pět minut plavby lodí od města Tapuamu, na hlavním ostrově Taha’a. Zavítat můžete i na slavný ostrov Bora Bora, od kterého vás bude dělit jen čtrnácti minut letu vrtulníkem.

Zobrazit více  Mám zájem o hotel

Plánek hotelu a nabídka pokojů

Plánek hotelu

Plánek hotelu

Rozkliknutím si plánek zvětšíte.

Taha'a Overwater Suite

Taha'a Overwater Suite

The Taha’a Overwater Suites (27 suit) dodávají svým hostům skvělý pocit uvolnění nad hladinou laguny s překrásnými výhledy na ostrov Vanilla Island...

The Bora Bora Overwater Suite

The Bora Bora Overwater Suite

The Bora Bora Overwater Suites (8 suit) vám umožní kochat se výhledem na siluetu Bora Bora v dáli společně s korálovou zahradou a malými ostrůvky motu...

The Sunset Overwater Suite

The Sunset Overwater Suite

The Sunset Overwater Suites (6 suit) slibují ten nejlepší výhled. Před vámi bude už jen obzor, a tak budete mít výhled na oceán, útes a lagunu, jako na dlani. Kouzelným okamžikem je západ slunce...

Gastronomie a hotelové restaurace

Dovolená na ostrově Taha'a, to je mnohem více než jen palmy, pláže a laguny. Je to také o kulinářských zážitcích, které jsou hluboce zakořeněny ve filosofii a identitě Relais et Châteaux. Díky třem restauracím si pochutnáte na světových specialitách a budete příjemně překvapeni, kolik gurmánských okamžiků můžete prožít na tak malém ostrově.

Své speciální požadavky na stravování předem sdělte personálu. Je možné také připravit romantické večeře, soukromé pikniky a další.

Hlavní hotelová restaurace Le Vanille Restaurant je otevřena na snídaně a večeře. Usaďte se vysoko mezi stromy a kochejte se klidným výhledem na lagunu a resort se svěžími zahradami. Le Vanille je skvělým místem pro započetí nového dne s nabídkou čerstvě vymačkaných ovocných šťáv, plněných koláčů, muffinů, tropického ovoce či teplého i studeného bufetu. Vychutnat si můžete také místní lahůdky a jednou za týden se pobavit při tradiční polynéské taneční show.

Restaurace La Plage je otevřena na obědy a nabízí „al fresco“ stolování pod širým nebem přímo na pláži s nohama v písku. Šéfkuchařovy speciality zahrnují chutné a čerstvé saláty, grilované ryby či maso, sashimi a samozřejmě nespočet tradičních tahitských specialit, jako je salát se syrovým tuňákem, marinovanou zeleninou, limetkovou šťávou a kokosovým mlékem. Pokud je restaurace zavřená, nabízí lehké občerstvení plážový bar.

Ohiri Restaurant je gurmánskou volbou pro jedinečné stolování. Šéfkuchař vás potěší spojením kreativní francouzské a polynéské kuchyně, zatímco someliér vám nabídne renomovaná vína z hotelového sklípku. Nasajte příjemnou atmosféru a užijte si kulinářský vrchol. Je nutná rezervace předem.

Manuia Bar se nachází u restaurace La Plage a zahrnuje také bazénový bar. Je ideální pro osvěžení v podobě koktejlu při relaxaci u bazénu či na pláži. Podává se zde také lehké občerstvení.

Bar Tehutu je připojený k restauraci Le Vanille a je skvělým místem pro vychutnání si večerních nápojů s koktejly a jinými drinky v doprovodu lahodného tapas.

Užijte si stolování v soukromí a pohodlí své suity či vily ať už je to v interiérech nebo ve venkovních prostorách. Můžete vyzkoušet také něco úplně jiného, a to například snídani v kánoi za zvuků ukulele – naprosto unikátní zážitek.

V cestovní kanceláři DELUXEA Vám připravíme dovolenou na míru

 

V cestovní kanceláři Deluxea stojíte na prvním místě Vy, naši klienti. Na souostroví Polynésie se specializujeme již po mnoho let a ostrovy známe dokonale. Již 15 roků vlastníme platnou koncesi. Pojištěni proti úpadku jsme u ERV Evropská pojišťovna, a. s. Naši zaměstnanci Polynésii opakovaně navštívili a detailně poznali místní prostředí, nabídku služeb a ubytování. Díky tomu Vám mohou velmi odborně na základě osobních zkušeností poradit a sestavit zájezd přesně podle Vašich přání.

Jsme specialisté na zájezdy na klíč. Každý takový zájezd do Francouzské Polynésie je individuálně připraven na míru dle jednotlivých požadavků klienta. Na začátku se snažíme zjistit, co od své zasloužené dovolené očekáváte. Jednáme s Vámi individuálně, protože každý náš zákazník má jiné požadavky na délku pobytu, kombinaci míst nebo kvalitu ubytování.Pečlivě se věnujeme všem detailům spojeným s cestováním do exotických destinací. Chápeme, že plánujete cestu na místa, kde jste nikdy nebyli a oceníte pomoc od odborníků. Od roku 1995 se specializujeme na prodej individuálních zájezdů. Proto nabízíme různé služby, které učiní koupi Vašeho zájezdu od naší cestovní kanceláře stejně příjemnou, jako bude následující pobyt.

Cenová nabídka, kterou od nás obdržíte, bude konečná a kompletní – tedy žádné přirážky nebo skryté poplatky. Pracujeme rychle a nabídku od nás obdržíte do 24 hodin, při větší složitosti nejpozději do 48 hodin. Po návratu ze zájezdu Vám zatelefonujeme s dotazem na zhodnocení Vámi vybraného místa pobytu a poskytnutých služeb. Vyžádejte si náš specializovaný katalog (posíláme poštou – zdarma).

Kategorie a vybavení pokojů Le Taha'a Island Resort & Spa

Všechny suity a vily v resortu na ostrově Le Taha'a jsou postaveny s polynéskou tradicí v duši a zahrnují nespočet přírodních materiálů jak v konstrukci, tak v dekoraci. Ať už si vyberete ubytování na pláži nebo nad třpytící se lagunou, užijete si idylické prostředí s tropickým životním stylem v podobě rafinované elegance a nefalšovaného luxusu. K dispozici je:

  • 45 nadvodních suit
  • 10 plážových vil
  • 2 královské plážové vily

Nadvodní suity

Všechny nadvodní suity mají stejné rozvržení, ale rozdílnou polohu, výhled a vybavení. Jedním z hlavních společných rysů je ale nepřekonatelný výhled na šumivou lagunu s kaleidoskopem modrých odstínů.

 

Plánek hotelu a nabídka pokojů

Plánek hotelu

Plánek hotelu

Rozkliknutím si plánek zvětšíte.

Taha'a Overwater Suite

Taha'a Overwater Suite foto

The Taha’a Overwater Suites (27 suit) dodávají svým hostům skvělý pocit uvolnění nad hladinou laguny s překrásnými výhledy na ostrov Vanilla Island.

The Bora Bora Overwater Suite

The Bora Bora Overwater Suite foto

The Bora Bora Overwater Suites (8 suit) vám umožní kochat se výhledem na siluetu Bora Bora v dáli společně s korálovou zahradou a malými ostrůvky motu. Bez pochyby je to jeden z nejoblíbenějších typ suit.

The Sunset Overwater Suite

The Sunset Overwater Suite foto

The Sunset Overwater Suites (6 suit) slibují ten nejlepší výhled. Před vámi bude už jen obzor, a tak budete mít výhled na oceán, útes a lagunu, jako na dlani. Kouzelným okamžikem je západ slunce.

The End of Pontoon Overwater Suite

The End of Pontoon Overwater Suite foto

The End of Pontoon Overwater Suites (4 suity) jsou zaručeně to nejlepší, co si můžete z hotelových suit vybrat s ohledem na požadavek soukromí. Z konce pontonu si užijte výhled na ostrov Taha'a a pokocháte se také pohádkovým svítáním.

The Beach Villas

The Beach Villas foto

The Beach Villas (10 vil) by mohly být považovány za unikátní kategorii ubytování (stejně jako královské plážové vily), která je specifická pro tento resort. Jsou naprosto harmonicky zabudované do zdejšího prostředí a poskytují přímý přístup k bílým písčitým plážím a tyrkysové laguně. Mají jednu ložnici, samostatný obývací pokoj, vlastní bazén, altánek s doškovou střechou a tropickou zahradu. K dispozici je také venkovní vana a sprcha pro sledování polynéské hvězdné oblohy.

The Royal Beach Villas

The Royal Beach Villas foto

The Royal Beach Villas (2 vily) se mohou pochlubit dvěma ložnicemi a koupelnami, stejně jako dvěma vanami a sprchami. Užijete si tu maximální komfort s vlastním bazénem či doškovým altánkem v tropické zahradě. Tyto vily jsou ideální pro rodiny nebo skupinky přátel, které chtějí zůstat co nejblíže svým nejdražším.

Pláž a moře

Malý ostrůvek objímají prosluněné pláže posypané jemným bílým pískem. Ten je smýván vodami laguny, která je bohatým zdrojem podmořského života. Najdete tu nádherné korálové zahrady i pozoruhodnou pestrost světa pod hladinou.

Online cena a slevy Le Taha'a Island Resort & Spa *****

Profi foto hotelu Le Taha'a Island Resort & Spa *****

Video

Gastronomie a hotelové restaurace Le Taha'a Island Resort & Spa

Dovolená na ostrově Taha'a, to je mnohem více než jen palmy, pláže a laguny. Je to také o kulinářských zážitcích, které jsou hluboce zakořeněny ve filosofii a identitě Relais et Châteaux. Díky třem restauracím si pochutnáte na světových specialitách a budete příjemně překvapeni, kolik gurmánských okamžiků můžete prožít na tak malém ostrově.

Své speciální požadavky na stravování předem sdělte personálu. Je možné také připravit romantické večeře, soukromé pikniky a další.

Hlavní hotelová restaurace Le Vanille Restaurant je otevřena na snídaně a večeře. Usaďte se vysoko mezi stromy a kochejte se klidným výhledem na lagunu a resort se svěžími zahradami. Le Vanille je skvělým místem pro započetí nového dne s nabídkou čerstvě vymačkaných ovocných šťáv, plněných koláčů, muffinů, tropického ovoce či teplého i studeného bufetu. Vychutnat si můžete také místní lahůdky a jednou za týden se pobavit při tradiční polynéské taneční show.

Restaurace La Plage je otevřena na obědy a nabízí „al fresco“ stolování pod širým nebem přímo na pláži s nohama v písku. Šéfkuchařovy speciality zahrnují chutné a čerstvé saláty, grilované ryby či maso, sashimi a samozřejmě nespočet tradičních tahitských specialit, jako je salát se syrovým tuňákem, marinovanou zeleninou, limetkovou šťávou a kokosovým mlékem. Pokud je restaurace zavřená, nabízí lehké občerstvení plážový bar.

Ohiri Restaurant je gurmánskou volbou pro jedinečné stolování. Šéfkuchař vás potěší spojením kreativní francouzské a polynéské kuchyně, zatímco someliér vám nabídne renomovaná vína z hotelového sklípku. Nasajte příjemnou atmosféru a užijte si kulinářský vrchol. Je nutná rezervace předem.

Manuia Bar se nachází u restaurace La Plage a zahrnuje také bazénový bar. Je ideální pro osvěžení v podobě koktejlu při relaxaci u bazénu či na pláži. Podává se zde také lehké občerstvení.

Bar Tehutu je připojený k restauraci Le Vanille a je skvělým místem pro vychutnání si večerních nápojů s koktejly a jinými drinky v doprovodu lahodného tapas.

Užijte si stolování v soukromí a pohodlí své suity či vily ať už je to v interiérech nebo ve venkovních prostorách. Můžete vyzkoušet také něco úplně jiného, a to například snídani v kánoi za zvuků ukulele – naprosto unikátní zážitek.

Sport a wellness hotelu Le Taha'a Island Resort & Spa *****

Le Taha’a je obklopen panenskou lagunou a nachází se jen pár kroků od pohádkové korálové laguny. Podmořské krásy ale nejsou jediným důvodem, proč byste měli tento ostrov navštívit. Tady jsou některé důvody:

Šnorchlování. Budete tu obdivovat pestrobarevný podmořský život a ti nejodvážnější se mohou vydat od menšího korálového útesu na okraji ostrůvku až do srdce již zmíněných korálových zahrad.

Potápění. Ponořte se do světa ticha v teplých tahitských vodách. Zdejší potápěčské programy zahrnují některé expedice, které vás zavedou do hlubin okolních vod ostrovů Taha'a a Raiatea. Ať už jste profesionální potápěč či začátečník, není důvod, proč byste se nemohli pokochat úžasným podmořským představením. Potápěčské centrum na ostrově je jedním z 16 potápěčských center na 12 ostrovech v okolí a disponuje tak náležitými zkušenostmi.

Transfery helikoptérou. Výlety a transfery helikoptérou jsou jistě jedním z nejlepších způsobů, jak jedinečnou cestou poznat zdejší prostředí s unikátní paletou barev. Můžete se vydat na Bora Bora a užít si chvíle při přeletu z ostrova na ostrov. Mohou být také zorganizovány charterové lety. Pro více informací je nutné kontaktovat hotelovou recepci.

Výlety. Dva ostrovy a jedna laguna otevírají dveře k mnoha výletům, které jen stěží zažijete někde jinde. Hotelový specializovaný personál vám pomůže se vším při organizaci výletů - od výběru až po jeho realizaci, aby tyto chvíle byly zábavné, vzrušující a obohacující. Jelikož hotel při těchto výletech spolupracuje s různými operátory, je vhodné si takové aktivity zarezervovat s dostatečným předstihem. Můžete se tedy těšit na poznávání kulturních a historických památek, turistiku, potápění, šnorchlování, prozkoumávání malých ostrůvků, jízdu na vodním skútru, safari v jeepu s průvodcem, objevování přírody, plavbu při západu slunce, výlety vrtulníkem a mnohé další.

Fitness centrum. Udržujte svůj fitness režim a zacvičte si v prvotřídním fitness centru s moderním vybavením, kardio zařízením, velkými zrcadly, audio systémem a výhledem na lagunu.

Procházky a jogging. Svižnější procházka po resortu či v křišťálově čisté laguně může být skvělým startem vašich dnů strávených zde. Můžete se také pomocí kyvadlového lodního transferu (zdarma) dostat na hlavní ostrov Taha'a a vyzkoušet tamější podmínky pro procházky či jogging.

Tenisový kurt. U fitness centra najdete osvětlený tenisový kurt, který lze využívat ve dne i v noci. Vybavení pro tenis je k dispozici k vypůjčení na recepci.

Vodní sporty. Kajaky a kánoe outrigger jsou k dispozici pro všechny hosty. Tuto vodní flotilu doplňují také paddle boardy, aby nabídka vyžití byla rozmanitější. Navíc tyto aktivity nejsou jen o zábavě, ale také o cvičení.

Hotelové lázně jsou umístěny v krásné exotické zahradě s bambusovými stromy a výhledem na klidnou vnitřní lagunu resortu. Tato oáza klidu je útěkem do světa barev, energie a naprosté pohody. K dispozici je celá řada masáží, zábalů a dalších pečujících procedur, které si můžete dopřát také na pláži u laguny. Po příletu si můžete dopřát také balneoterapii proti pásmové nemoci a únavě.

Lázně využívají léčebných účinků posvátného polynéského oleje monoi z kokosových ořechů a květů. Také díky tomu se přenesete do světa plného harmonie, který je odměnou pro všechny smysly.

Lázně nabízí celou řadu masáží, péči o tělo (peeling, tělové masky,…), péči o pleť a vlasy, kosmetické služby, lázeňské procedury na míru a nejrůznější balíčky s procedurami.

Děti v hotelu Le Taha'a Island Resort & Spa *****

Mapa - Le Taha'a Island Resort & Spa *****

Osobní poradenství u DELUXEA zájezdů Francouzské Polynésie do hotelu Le Taha'a Island Resort & Spa *****

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem Le Taha'a Island Resort & Spa *****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

Recenze hotelu Le Taha'a Island Resort & Spa *****

Factsheet

Podobný hotel

Letová spojení Francouzské Polynésie

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.