Manava Beach Resort & Spa Moorea ****

Polynésie

Vynikající hotel s kvalitními službami na nádherném místě ideální pro milovníky aktivní dovolené

Destinaci
jsme
navštívili

Hotel Manava Beach Resort & Spa Moorea ****

Lokalita Polynésie, Moorea | Zobrazit mapu
Strava Snídaně, Polopenze, Plná penze | Více o gastronomii

Popis hotelu Manava Beach Resort & Spa Moorea **** Polynésie

Manava Beach Resort je součástí Francouzské Polynésie. Nachází se na ostrově Moorea, což je sesterský ostrov známého Tahiti. Moorea je překrásným kouskem ráje, kde si užijete bělostné pláže, tropický prales, ale i vysoké hory, jejichž vrcholky jsou zahaleny v mracích. Ostrov je domovem vzácné černé perly, po které je také resort pojmenován.

Tento prvotřídní butikový hotel je perfektní kombinací luxusu, pohodlí a klidu, což z něj dělá ideální destinaci pro páry, novomanžele na líbánkách, potápěče i rodiny. V tradičním polynéském stylu zde najdete 94 pokojů a bungalovů. K dispozici je 28 nadvodních bungalovů, 8 plážových nebo 28 zahradních a dále 30 zahradních a rodinných pokojů. Zahradní bungalovy mají vlastní bazény, ale hosté mohou využívat také hotelový bazén s nekonečným okrajem – jeden z největších na ostrově. Ostatní bungalovy pak mají přímý přístup k laguně. Prémiové nadvodní bungalovy jsou navíc situovány přímo nad korálovým útesem, což umožňuje neuvěřitelné šnorchlování na dosah ruky.

Resort se může pochlubit dvěma restauracemi pro gurmánské chvíle a barem s terasou, který je ideální pro odpolední občerstvení a osvěžující nápoje. Dále zde najdete další bar, dvě konferenční místnosti, butik a širokou nabídku pozemních i vodních aktivit a výletů. Hotel disponuje vlastním potápěčským centrem, lázeňským centrem a polynéským tatérem. V lázních Manea Spa na vás čekají tradiční polynéské masáže v kombinaci se 100% přírodními produkty. Hotel přispívá také k ochraně životního prostředí a to v podobě „korálových školek“, které umožňují vytvářet kolonie korálů v perfektních ekologických podmínkách. Hosté tato místa pak mohou objevovat při šnorchlování.

Resort je ideálně situován poblíž vesnice Maharepa, přibližně 3 kilometry od velkolepého zálivu Cook’s Bay. Na letiště to budete mít deset minut, k přístavu pak patnáct minut. V blízkosti se nachází i golfové hřiště Temae (5 minut), nákupní centrum (5 minut), záliv Opunohu (10 minut), vesnice Tiki (20 minut) a Belvedere s panoramatickým výhledem (10 minut).

Hotel Manva Beach Resort je postaven na místě prvního hotelu ostrova, Bali Hai. V roce 1961 se tři mladí lidé z Kalifornie nechali inspirovat Polynésií a vytvořili mytický hotel. Tito pánové pokračovali v budování hotelu také na Raiateia v roce 1966, kde vynalezli nadvodní bungalovy.

Manava Beach Resort & Spa Moorea disponuje také třemi kamennými sochami tiki (mýtické postavy Polynésie), které ctí bohatou polynéskou kulturu a tradice.

Zobrazit více  Mám zájem o hotel

Plánek hotelu a nabídka pokojů

Plánek hotelu

Plánek hotelu

Rozkliknutím si plánek zvětšíte.

Garden View Room

Garden View Room

Garden View Rooms (44 m²) poskytují výhledy do zahrady a jsou vhodné až pro tři dospělé plus jedno dítě (přistýlka). V koupelně je umístěna sprcha...

Garden View Duplex

Garden View Duplex

Garden View Duplex (59 m²) představují dvoupatrové pokoje s výhledem do zahrady, jež jsou ideální volbou pro rodiny, jelikož mohou ubytovat až 4 dospělé osoby a jedno dítě (přistýlka)...

Premium Garden Pool Bungalows

Premium Garden Pool Bungalows

Premium Garden Pool Bungalows (48 m²) se mohou pochlubit vlastním bazénkem a terasou s lehátky. Jsou situovány přímo v hotelových zahradách a mohou ubytovat až tři dospělé plus jedno dít..

Gastronomie a hotelové restaurace

Resort hostům nabízí dvě restaurace a jeden bar s širokým spektrem zábavy.

Mahana'i Restaurant vám umožní začít svůj den v typicky polynéském prostředí s chutnou snídaní formou bufetu, ve kterém najdete všechny vůně a chutě ostrova Moorea. Elegantní prostředí restaurace jde ruku v ruce s výtvory šéfkuchaře, které jsou nádhernou kombinací francouzské a polynéské kuchyně. Zdejší cukrář vás pak potěší lahodným dezertem. V této restauraci můžete zažít také tematické večery, zejména v sobotu s tradiční polynéskou show.

Nechejte své gurmánské sny, aby se staly skutečností. Kulinářské umění kuchařů v Matiehani Restaurant je na denním pořadu a vy si užijete potěšení v podobě chutí Polynésie. V nabídce jsou také prvotřídní vína, která ideálně doplňují lahodné pokrmy a úžasnou atmosféru restaurace Matiehani.

Exotické prostředí baru Autera'a u bazénu je ideálním místem pro povídání s přáteli, zábavu či popíjení osvěžujících drinků. Středy jsou známé pro přípravu marinovaných polynéských ryb a čtvrtky pro květinové korunky a tahitské tance. V baru na terase vás přivítá stín slunečníků a uvolněná nálada po celý den. V odpoledních hodinách je pak k dispozici občerstvení v podobě lehkých jídel a polynéských specialit. Na konci dne barmani připraví váš oblíbený nápoj, koktejl pod hvězdami či při polynéské hudbě ve středeční a páteční večery.

V cestovní kanceláři DELUXEA Vám připravíme dovolenou na míru

 

V cestovní kanceláři Deluxea stojíte na prvním místě Vy, naši klienti. Na souostroví Polynésie se specializujeme již po mnoho let a ostrovy známe dokonale. Již 15 roků vlastníme platnou koncesi. Pojištěni proti úpadku jsme u ERV Evropská pojišťovna, a. s. Naši zaměstnanci Polynésii opakovaně navštívili a detailně poznali místní prostředí, nabídku služeb a ubytování. Díky tomu Vám mohou velmi odborně na základě osobních zkušeností poradit a sestavit zájezd přesně podle Vašich přání.

Jsme specialisté na zájezdy na klíč. Každý takový zájezd do Francouzské Polynésie je individuálně připraven na míru dle jednotlivých požadavků klienta. Na začátku se snažíme zjistit, co od své zasloužené dovolené očekáváte. Jednáme s Vámi individuálně, protože každý náš zákazník má jiné požadavky na délku pobytu, kombinaci míst nebo kvalitu ubytování.Pečlivě se věnujeme všem detailům spojeným s cestováním do exotických destinací. Chápeme, že plánujete cestu na místa, kde jste nikdy nebyli a oceníte pomoc od odborníků. Od roku 1995 se specializujeme na prodej individuálních zájezdů. Proto nabízíme různé služby, které učiní koupi Vašeho zájezdu od naší cestovní kanceláře stejně příjemnou, jako bude následující pobyt.

Cenová nabídka, kterou od nás obdržíte, bude konečná a kompletní – tedy žádné přirážky nebo skryté poplatky. Pracujeme rychle a nabídku od nás obdržíte do 24 hodin, při větší složitosti nejpozději do 48 hodin. Po návratu ze zájezdu Vám zatelefonujeme s dotazem na zhodnocení Vámi vybraného místa pobytu a poskytnutých služeb. Vyžádejte si náš specializovaný katalog (posíláme poštou – zdarma).

Kategorie a vybavení pokojů Manava Beach Resort & Spa Moorea

Manava Beach Resort & Spa Moorea nabízí velkolepé ubytování v podobě 28 Over Water Bungalows, 8 Beach Bungalows, 28 Garden Bungalows a 30 Garden Rooms & Family.

Všechny jsou vybaveny stropním ventilátorem, klimatizací, zařízením na přípravu čaje a kávy, vysoušečem vlasů, bezpečnostní schránkou, TV a telefonem s IDD. Mezi další vybavení patří postel o velikosti king nebo dvě oddělená lůžka, mini-bar na vyžádání, DVD a CD přehrávač a žehlička a žehlicí prkno.

Plánek hotelu a nabídka pokojů

Plánek hotelu

Plánek hotelu

Rozkliknutím si plánek zvětšíte.

Garden View Room

Garden View Room foto

Garden View Rooms (44 m²) poskytují výhledy do zahrady a jsou vhodné až pro tři dospělé plus jedno dítě (přistýlka). V koupelně je umístěna sprcha. Jsou umístěny v dvoupatrové estetické hotelové budově v zadní části resortu, přibližně 50 metrů od pláže.

Garden View Duplex

Garden View Duplex foto

Garden View Duplex (59 m²) představují dvoupatrové pokoje s výhledem do zahrady, jež jsou ideální volbou pro rodiny, jelikož mohou ubytovat až 4 dospělé osoby a jedno dítě (přistýlka). Hlavní ložnice nabízí schody u stěny, které vedou do polovičního horního patra, kde se nachází manželská postel.

Premium Garden Pool Bungalows

Premium Garden Pool Bungalows foto

Premium Garden Pool Bungalows (48 m²) se mohou pochlubit vlastním bazénkem a terasou s lehátky. Jsou situovány přímo v hotelových zahradách a mohou ubytovat až tři dospělé plus jedno dítě (přistýlka).

Beach Bungalow

Beach Bungalow foto

Beach Bungalows and Premium Beach Bungalows (44 m²) mají identické interiéry, liší se pouze polohou. Dva Beach Bungalows jsou situovány u restaurace a centra s aktivitami. Jejich součástí je terasa s lehátky. Mohou ubytovat až tři dospělé plus jedno dítě (přistýlka).

Overwater Bungalows

Overwater Bungalows foto

Overwater Bungalows a Premium Overwater Bungalows (48 m²) disponují terasou a prostorem pro posezení s přímým přístupem do laguny. Osm Overwater Bungalows nabízí stejné interiéry jako ostatní bungalovy a poskytují výhledy na hory a mělkou lagunu. Mohou ubytovat až tři dospělé plus jedno dítě (přistýlka).

Premium Beach Bungalow

Beach Bungalows and Premium Beach Bungalows (44 m²) mají identické interiéry. Premium Beach Bungalows se nacházejí přímo na písku pláže. Jejich součástí je terasa s lehátky. Mohou ubytovat až tři dospělé plus jedno dítě (přistýlka).

Premium Overwater Bungalow

Overwater Bungalows a Premium Overwater Bungalows (48 m²) disponují terasou a prostorem pro posezení s přímým přístupem do laguny. Premium Overwater Bungalows jsou nasměrovány k širému oceánu a pyšní se lepším soukromím. Mohou ubytovat až tři dospělé plus jedno dítě (přistýlka).

Pláž a moře

Resort Manava Beach se pyšní atraktivní polohou přímo u laguny, do které i zasahuje díky svým nadvodním bungalovům, které se táhnou podél mola. Pláže tu najdete menší, pokryté jemným bílým pískem. Resort dbá na ochranu životního prostředí, a tak pomáhá vytvářet tzv. korálové školky. Jedná se o uskupení korálů, které si sami můžete pod vodou prohlédnout.

Online cena a slevy Manava Beach Resort & Spa Moorea ****

Profi foto hotelu Manava Beach Resort ****

Video

Gastronomie a hotelové restaurace Manava Beach Resort & Spa Moorea

Resort hostům nabízí dvě restaurace a jeden bar s širokým spektrem zábavy.

Mahana'i Restaurant vám umožní začít svůj den v typicky polynéském prostředí s chutnou snídaní formou bufetu, ve kterém najdete všechny vůně a chutě ostrova Moorea. Elegantní prostředí restaurace jde ruku v ruce s výtvory šéfkuchaře, které jsou nádhernou kombinací francouzské a polynéské kuchyně. Zdejší cukrář vás pak potěší lahodným dezertem. V této restauraci můžete zažít také tematické večery, zejména v sobotu s tradiční polynéskou show.

Nechejte své gurmánské sny, aby se staly skutečností. Kulinářské umění kuchařů v Matiehani Restaurant je na denním pořadu a vy si užijete potěšení v podobě chutí Polynésie. V nabídce jsou také prvotřídní vína, která ideálně doplňují lahodné pokrmy a úžasnou atmosféru restaurace Matiehani.

Exotické prostředí baru Autera'a u bazénu je ideálním místem pro povídání s přáteli, zábavu či popíjení osvěžujících drinků. Středy jsou známé pro přípravu marinovaných polynéských ryb a čtvrtky pro květinové korunky a tahitské tance. V baru na terase vás přivítá stín slunečníků a uvolněná nálada po celý den. V odpoledních hodinách je pak k dispozici občerstvení v podobě lehkých jídel a polynéských specialit. Na konci dne barmani připraví váš oblíbený nápoj, koktejl pod hvězdami či při polynéské hudbě ve středeční a páteční večery.

Sport a wellness hotelu Manava Beach Resort ****

Recepce pro aktivity vám ochotně poradí při dotazech na různé aktivity a výlety během pobytu. Budete mít příležitost objevit krásu ostrova Moorea při šnorchlování, potápění, safari v jeepu, vyhlídkovém letu vrtulníkem, pikniku na malém ostrůvku a při mnoho dalších aktivitách a výletech na ostrově a v jeho okolí.

Mezi bezplatné aktivity a vybavení resortu patří: bazén s nekonečným okrajem (696 m²), přilehlé jacuzzi, lehátka a slunečníky, vybavení pro šnorchlování, kajaky a kánoe, stolní tenis, pétanque, badminton, volejbal a „korálová školka“.

Placené aktivity zahrnují: hlubokomořský rybolov, potápění, pronájem automobilů a kol, pozorování delfínů a velryb, jízdu na koni, golf, safari v jeepu, vodní lyžování, plavby na katamaránu, vodní skútry, loď s proskleným dnem, parasailing, piknik na malém ostrůvku, soukromou plavbu po laguně, okružní výlet a jízdu na čtyřkolkách.

Mnoho pláží ostrova je lemováno bohatým podmořským životem s korálovými útesy. Proto je tato destinace speciálním cílem potápěčů z celého světa a je známá pro působivé krmení žraloků. Ostrov disponuje mnoha potápěčskými lokalitami v blízkosti dvou zálivů – Cook’s Bay a Opunohu Bay. Zdejší vody jsou velmi bohaté na korály a exotické barevné ryby. Pro potěšení potápěčů se zde vyskytuje mnoho velkolepých podvodních kaňonů a údolí s prvotřídní podívanou. Moorea je oblíbeným potápěčským místem také díky skvělé viditelnosti pod vodou.

Za zmínku stojí i možnost zahrát si golf. Krásné golfové hřiště v Temae na svěžím ostrově Moorea bylo vybudováno společností Nicklaus Design od slavného golfisty. Je dokonale situováno mezi lagunou a horami, zatímco od Manava Beach Resort se nachází pouhých pět minut jízdy. Speciální architektura hřiště potěší nejen profesionály, ale také začátečníky, a to díky rozmanitosti terénu, bunkrům, vodním prvkům a úžasnému cvičnému odpališti nad jezerem. Osmnáct jamek je strategicky rozmístěno na svazích, okrajích jezera, plážích i mezi kokosovými palmami. Tyto charakteristiky z hřiště dělají atraktivní a jedinečné místo pro golf v Polynésii. K dispozici je veškeré vybavení od golfových holí přes golfové vozíky až po nosiče holí. Golfový klub nabízí také lekce golfu s profesionálním lektorem.

Manava Beach Resort & Spa je idylickým místem pro strávení zamilovaných okamžiků. K dispozici je mnoho romantických možností, které ještě více zvýrazní vaši lásku. Váš bungalov může být tematicky vyzdoben, abyste si v něm dopřáli relaxační masáž ve dvou. Skvělou příležitostí je také romantická večeře či snídaně ať už v restauraci nebo pod širým nebem s hvězdami. Resort nabízí i idylické plavby v laguně při západu slunce.

Resort se snaží hostům nabídnout opravdové polynéské zážitky včetně zkušeného polynéského tetovacího umělce. Pomocí černého inkoustu si můžete nechat udělat tetování podle vašeho výběru, a to s použitím moderních přístrojů za vysoce hygienických podmínek. Hosté si mohou domluvit schůzku s tatérem přímo v jeho stánku u bazénu a domluvit se na všech podrobnostech.

V rámci programu polynéských zážitků můžete přijít do kontaktu s místními umělci, kteří zasvětili svůj život tradicím a následování předků. Francouzská Polynésie je hluboce zakořeněna v mytické minulosti, která je bohatá na příběhy epických legend, záznamy slavných cestovatelů, kulturní zvyky a umělecké praktiky předávané z generace na generaci.

V srdci resortu najdete hotelové lázně, které byly vybudovány v čisté polynéské tradici s autentickou atmosférou. K dispozici jsou čtyři profesionální terapeutky a jeden terapeut, aby vaše relaxační chvíle strávené zde byly dokonalé. Pro obyvatele Polynésie byly masáže vždy nedílnou součástí tradičního lékařství, životní filosofie či zvyků. V tahitštině se tomu říká „taurumi“ a vy tak můžete přijít a zažít opravdové taurumi se vším všudy.

Děti v hotelu Manava Beach Resort ****

V Manava Beach Resort mohou rodiny využít celou řadu rekreačních aktivit a výletů jak na ostrově, tak i v jeho okolních vodách. Resort nabízí skvělé ubytování, možnosti stravování a personalizované služby i pro děti do 14 let.

Děti mohou využít sadu hraček na pláž i různé další hry, záchrannou vestu, vybavení pro šnorchlování v dětské velikosti, uvítací košík s bonbóny, sadu na kreslení, zdarma ubytování pro děti mladší 15 let, pokud sdílí pokoj s rodiči a zdarma pokrmy pro děti mladší 15 let (aplikovatelné jen na dětské menu, netýká se nápojů, minibaru, pokojové služby a gurmánské restaurace).

Mapa - Manava Beach Resort & Spa Moorea ****

Osobní poradenství u DELUXEA zájezdů Francouzské Polynésie do hotelu Manava Beach Resort & Spa Moorea ****

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem Manava Beach Resort & Spa Moorea ****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

Recenze hotelu Manava Beach Resort & Spa Moorea ****

Factsheet

Podobný hotel

Letová spojení Francouzské Polynésie

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.