Le Méridien Tahiti ****
Le Méridien Tahiti ****

Lokalita: Polynésie, Tahiti | Mapa

Strava: Polopenze, All Inclusive, Plná penze, Snídaně

Inspekce: Zuzana Zjavková, 915 647 333

Ideální k objevování okolních krás přírody

Huahine Relais Mahana ***

Rodinný hotel s přátelskou atmosférou

Relais Mahana
Polynésie, Huahine

Huahine Relais Mahana *** Polynésie

Sníte o chvíli, kdy vypnete laptop, zabalíte si letní oblečení a oblíbené knížky a uniknete od všech starostí a stresu? Pokud ano, vydejte se do Polynésie, na severozápad malého ostrova Huahine, kde se nachází malebný záliv s hotelem Relais Mahana.

Lokalita: Polynésie, HuahineMapa

Už teď si můžete představovat relaxaci v tropické zahradě, bílou písčitou pláž, i to, jak si vychutnáváte oblíbený koktejl na soukromé terase jednoho z 18 hotelových bungalovů. Bar a restaurace potěší vaše chuťové pohárky díky polynéským specialitám a tradiční kuchyni. K dispozici je mnoho pozemních i vodních sportů pro zpestření pobytu v tomto tropickém prostředí.

Ostrov Huahine je znám pro svou historii a prastarou kulturu a je místem s mnoha fascinujícími archeologickými nalezišti. Resort je situován poblíž vesnice Parea s pohádkovými výhledy v prostředí zálivu Avea. Na dosah ruky tu budete mít bílé pláže, korálové zahrady, pestrobarevný podmořský svět a svěží exotickou zeleň.

Huahine se nachází 175 kilometrů od Tahiti (25 minut letu) a 50 kilometrů od Bora Bora (15 minut letu).

 

Poslední inspekce hotelu zaměstnancem cestovní kanceláře DELUXEA:
Mgr. Zuzana Zjavková, 915 647 333,

V cestovní kanceláři DELUXEA Vám zájezd připravíme na klíč

 

V cestovní kanceláři Deluxea stojíte na prvním místě Vy, naši klienti. Na souostroví Polynésie se specializujeme již po mnoho let a ostrovy známe dokonale. Již 15 roků vlastníme platnou koncesi. Pojištěni proti úpadku jsme u ERV Evropská pojišťovna, a. s. Naši zaměstnanci Polynésii opakovaně navštívili a detailně poznali místní prostředí, nabídku služeb a ubytování. Díky tomu Vám mohou velmi odborně na základě osobních zkušeností poradit a sestavit zájezd přesně podle Vašich přání.

Jsme specialisté na zájezdy na klíč. Každý takový zájezd do Francouzské Polynésie je individuálně připraven na míru dle jednotlivých požadavků klienta. Na začátku se snažíme zjistit, co od své zasloužené dovolené očekáváte. Jednáme s Vámi individuálně, protože každý náš zákazník má jiné požadavky na délku pobytu, kombinaci míst nebo kvalitu ubytování.Pečlivě se věnujeme všem detailům spojeným s cestováním do exotických destinací. Chápeme, že plánujete cestu na místa, kde jste nikdy nebyli a oceníte pomoc od odborníků. Od roku 1995 se specializujeme na prodej individuálních zájezdů. Proto nabízíme různé služby, které učiní koupi Vašeho zájezdu od naší cestovní kanceláře stejně příjemnou, jako bude následující pobyt.

Cenová nabídka, kterou od nás obdržíte, bude konečná a kompletní – tedy žádné přirážky nebo skryté poplatky. Pracujeme rychle a nabídku od nás obdržíte do 24 hodin, při větší složitosti nejpozději do 48 hodin. Po návratu ze zájezdu Vám zatelefonujeme s dotazem na zhodnocení Vámi vybraného místa pobytu a poskytnutých služeb. Vyžádejte si náš specializovaný katalog (posíláme poštou – zdarma).

Kategorie a vybavení pokojů Huahine Relais Mahana

Relais Mahana láká hosty z celého světa na ubytování v bungalovech z přírodních materiálů. Vybírat můžete ze tří kategorií.

Všechny bungalovy jsou vybaveny klimatizací, stropními ventilátory, koupelnou se sprchovým koutem, fénem, zařízením k přípravě čaje a kávy, mini-barem, TV, telefonem, bezdrátovým internetem (zdarma v lobby), ledničkou, postelí o velikosti king a samostatným lůžkem.

Nabídka pokojů

Garden Bungalow

Garden Bungalow (26 m²+ 6 m² terasa) vám umožní příjemný rodinný pobyt v Pacifiku. Prostorné bungalovy mohou ubytovat 2 – 3 osoby a nabízejí možnost procházet z jednoho bungalovu do druhého (2 bungalovy jsou propojeny dveřmi). K dispozici jsou dva zahradní bungalovy speciálně upravené pro hosty s omezenou pohyblivostí.

Garden Bungalow Garden Bungalow

Deluxe Garden Bungalow

Deluxe Garden Bungalow (48 m² + 15 m² terasa + 14m² zahrada) vám zaručí prožití romantických a intimních chvíl. K dispozici budete mít vlastní zahradu se sprchou a soukromou terasu. Dopřejte si výhledy na lagunu z bungalovu, který je vhodný pro 2 – 3 osoby.

Deluxe Garden Bungalow Deluxe Garden Bungalow

Deluxe Beach Bungalow

Deluxe Beach Bungalow (48 m² +15 m² terasa + 14m² zahrada) jedná se o plážový bungalov, který je skvělým místem pro novomanžele a poskytuje překrásné výhledy na západ slunce. Může ubytovat 2 –3 osoby.

Deluxe Beach Bungalow Deluxe Beach Bungalow

Beach Kokone Bungalow (28 m² + 8 m² terasa)

Perfektní bungalov vhodný pro rodiny umístěný přímo v srdci zahradního resortu může snadno ubytovat až 2 dospělé a 2 děti. Do vybavení patří: klimatizace a stropní ventilátor, koupelna se sprchovým koutem, vysoušeč vlasů, zařízení na přípravu kávy a čaje, minibar, TV, telefon, bezdrátový internet (zdarma v lobby), lednička, postel o velikosti king (200 x 203 cm) a 2 samostatné lůžka (120 x 203 cm).

Beach Kokone Bungalow (28 m² + 8 m² terasa) Beach Kokone Bungalow (28 m² + 8 m² terasa)

Garden Kokone Bungalow (28 m² + 8 m² terasa)

Tyto řadové bungalovy můžou snadno ubytovat až 4 osoby a do vybavení patří: klimatizace a stropní ventilátor, koupelna se sprchovým koutem, vysoušeč vlasů, zařízení na přípravu kávy a čaje, minibar, TV, telefon, bezdrátový internet (zdarma v lobby), lednička, postel o velikosti king (200 x 203 cm) a 2 samostatné lůžka (120 x 203 cm).

Garden Kokone Bungalow (28 m² + 8 m² terasa) Garden Kokone Bungalow (28 m² + 8 m² terasa)

Pláž a moře

Bungalovy hotelu jsou umístěny přímo na pláži s jemným bílým pískem, která se táhne po celém pobřeží. Relaxovat tu můžete na lehátkách ve stínu tropických stromů nebo se ponořit do laguny a dopřát si dokonalé osvěžení.

 

Online cena a slevy Huahine Relais Mahana ***

Výhody od DELUXEA pro svatbu v zahraničí nebo svatební cestu

V termíne 01.04.2011-31.03.2012 zľava 20% pre nevestu. Minimálny dĺžka trvania 3 noci. Ako bonus naviac dostanete CD, 2 poháre šampanského a pol fľaše vína podávanéhé počas večere. Podmienkou je zalatenie stravovania formou polpenzie. Akciu nemožno kombinovať s inou akciou a platí pre všetky typy ubytovania.

Svatba v hotelu = právoplatný svatební obřad v hotelu. Získáváte slevu na nevěstu uvedenou níže. Svatební cesta = pobyt v hotelu do 0 měsíců po svatbě uskutečněné kdekoliv. Získáváte slevu na nevěstu uvedenou níže.

Cena zájezdu od naší specializované cestovní kanceláře zahrnuje

- Širokou nabídku pozemních a vodních sportů
- Pojištění cestovní kanceláře proti úpadku
- "Průvodce Polynesie" - kniha z edice Lonely Planet v češtině
- Mapa Polynesie - s vyznačenými místy, která doporučujeme navštívit
- Informace před cestou za zájezd s naší cestovní kanceláří - 9 stran
- Help desk v průběhu Vašeho pobytu od naší cestovní kanceláře v České republice 24h/7d

Podmínky a zvýhodnění pro rodiny s dětmi

Dieťa do 4 rokov ubytovanie s rodičmi zdarma (bez nároku na stravu)

Dieťa do 12 rokov ubytovanie s rodičmi zdarma.Špeciálna cena za detské jedlo.

Cestovní pojištění

Vyberte si optimální variantu cestovního pojištění a my Vám ho uzavřeme.
Sbaleno - kompletní ochrana na zájezd nebo Multi Trip - celoroční pojištění.


Profi foto hotelu Relais Mahana ***

Video

Gastronomie a hotelové restaurace Huahine Relais Mahana

V resortu Relais Mahana vám šéfkuchař a jeho kulinářský tým připraví lahodné pokrmy v příjemném prostředí. V menu figurují tahitské recepty i kombinace s evropskou kuchyní. Všichni gurmáni budou spokojeni.

Te Nahe Restaurant disponuje terasou a výhledem na pláž. Snadno dokáže potěšit vaše chuťové pohárky. Různé menu pro snídaně, obědy či večeře disponuje rozmanitou nabídkou s výběrem pro děti i dospělé. Každou sobotu večer pak budete mít možnost sledovat tradiční taneční představení.

Osvěžující oáza v podobě baru Avea je ideálním místem pro vychutnání si lahodných koktejlů a dalších nápojů.

Sport a wellness hotelu Relais Mahana ***

Využijte svůj volný čas v resortu k relaxačním i aktivním činnostem, které se zde nabízejí. Můžete jen tak polehávat ve stínu bílé písčité pláže se sklenkou koktejlu v ruce nebo se vydat na malý ostrůvek Motu Ara Ara s bílým pískem, kokosovými palmami a modrým oceánem.

Program výletu: Opustíte resort na palubě motorové kánoe se stinným přístřeškem a budete svědky nezapomenutelných momentů při objevování Huahine Iti – menšího a nedotčeného ostrova. Budete krmit úhoře, navštívíte farmu s mořskými perlami či si zašnorchlujete v korálových zahradách s exotickými rybami. Na ostůvku Ara'ara vás přivítá manželský pár, který následně připraví lahodný pokrm z čerstvě ulovených ryb v laguně a spoustu tropického ovoce. Při zpáteční cestě pak budete moci pozorovat rejnoky v majestátních vodách modré laguny.

Skvělou příležitostí je výlet lodí do laguny přímo z hotelové pláže. Nasedněte do kánoe a brázděte zdejší pobřežní vody až na malý ostrůvek.

Relais Mahana vás také zve k zakotvení v zátoce v přední části hotelu. Můžete nechat svou loď v soukromém přístavišti. Poté jste vítání ve zdejší restauraci, baru, butiku či v bungalovu pro strávení pár nocí, abyste si odpočinuli v překrásném prostředí. Můžete se účastnit také mnoha aktivit či představení v prostorách hotelu.

Děti v hotelu Relais Mahana ***

Realis Mahana je přátelský hotel, který své brány otevírá i rodinám s dětmi. Společně tu můžete strávit čas, na který budete vzpomínat po celý život.

Výhody od DELUXEA pro svatbu v zahraničí nebo svatební cestu

V termíne 01.04.2011-31.03.2012 zľava 20% pre nevestu. Minimálny dĺžka trvania 3 noci. Ako bonus naviac dostanete CD, 2 poháre šampanského a pol fľaše vína podávanéhé počas večere. Podmienkou je zalatenie stravovania formou polpenzie. Akciu nemožno kombinovať s inou akciou a platí pre všetky typy ubytovania.

Svatba v hotelu = právoplatný svatební obřad v hotelu. Získáváte slevu na nevěstu uvedenou níže. Svatební cesta = pobyt v hotelu do 0 měsíců po svatbě uskutečněné kdekoliv. Získáváte slevu na nevěstu uvedenou níže.

Mapa - Huahine Relais Mahana ***

Osobní poradenství u DELUXEA zájezdů Francouzské Polynésie do hotelu Huahine Relais Mahana ***

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem Huahine Relais Mahana ***, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

Poslední inspekce hotelu zaměstnancem cestovní kanceláře DELUXEA:
Mgr. Zuzana Zjavková, 915 647 333,

Recenze hotelu Huahine Relais Mahana ***

Hodnocení poskytli naši zákazníci po ukončení pobytu v hotelu Relais Mahana ***

Pláž
0
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení
Pláž
0
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení
Pláž
0
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení
Pláž
0
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení
Pláž
0
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení

Ohlasy klientů DELUXEA

Podobný hotel

Letová spojení Francouzské Polynésie

Máte dotaz k dovolené?

Zavoláme a poradíme Vám. Zájezd připravíme na míru.

Poskytujeme
Mezinárodní standard
kvality cestovních služeb
Více info
Ing. Pavlína Zbořilová
Huahine Relais Mahana
„Procestovala jsem svět. Ráda Vám poradím.“
Odlet
Nocí
Strava
Cena za osobu
x

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.