The Brando *****

Polynésie

Váš soukromý ostrov v ráji

Destinaci
jsme
navštívili

Hotel The Brando *****

Lokalita Polynésie | Zobrazit mapu
Strava All Inclusive | Více o gastronomii

Popis hotelu The Brando ***** Polynésie

The Brando je luxusní resort na soukromém ostrově Tetiaora, pokladu Francouzské Polynésie. Atol Tetiaora se skládá z několika menších ostrůvků obklopených korálovým útesem rozmístěných kolem zářivě modré laguny, vzdálený necelých 50 km od hlavního ostrova Tahiti. Resort nabízí pětihvězdičkový luxus zasazený do panenské tropické přírody, kterou díky pečlivě navrženému plánu na ochranu životního prostředí nijak výrazně nezatěžuje.

Tetiaroa od roku 1966 vlastnil Marlon Brando, jehož jméno právě tento resort nese. Brando ale nebyl jediným významným člověkem, kdo si atol Tetiaroa zamiloval: od nepaměti byl oblíbeným útočištěm tahitských králů a v současnosti se stal vyhlášenou destinací světoznámých osobností. The Brando je totiž charakteristický absolutním soukromím a klidem, který na ostrově panuje. Je dostupný pouze letecky, linkou, která je operována soukromou společností Air Tetiaroa.

Na ostrově Vám bude k dispozici 35 vil umístěných důmyslně přímo na pláži, zřízených tak, aby dokonale odrážely typickou polynéskou kulturu a životní styl. Všechny vily jsou orientovány čelem k laguně a nabízí neuvěřitelné výhledy do okolí, které si můžete vychutnávat z přilehlé terasy nebo soukromého bazénu.

Zobrazit více  Mám zájem o hotel

Naše doporučení k The Brando

The Brando se proslavil dokonalým „all inclusive“ a špičkovým servisem. Ve dvou prvotřídních restauracích si vychutnáte to nejlepší, co Polynésie nabízí, v kombinaci s klasickou francouzskou kuchyní. Dále byste si rozhodně neměli nechat ujít masáže v luxusním wellness, procházku místní zahradou s ovocnými stromy a se záhony plnými čerstvé zeleniny pro místní restaurace, bar s výhledem na lagunu a palmový les, plážový bar poblíž velkého bazénu s nekonečným okrajem, tenisový kurt, knihovnu a společenské centrum, butik, nebo výzkumnou stanici s expozicí o místní přírodě a různými programy pro hosty resortu.

Pro ty aktivní z Vás si The Brando připravil pestrou škálu aktivit. Každá z vil má k dispozici bicykly, na kterých můžete volně objevovat krásu ostrova, nebo se vydat na piknik na Vaši oblíbenou pláž. Rozhodně vyzkoušejte šnorchlováni a potápění za pestrobarevnými tropickými rybkami, vyzkoušejte vyjížďku na lodi přes lagunu, zapůjčte si paddleboard a přesuňte se na sousední ostrůvek, kajakujte nad vzácnými formacemi korálů, využijte služby zkušených průvodců a vydejte se objevovat bohatou faunu a floru ostrovů, nebo jen tak brouzdejte po pláži za svitu zapadajícího slunce.

Video hotelu

Nabídka pokojů

Vila s 1 ložnicí

Vila s 1 ložnicí

Prostorná třípokojová vila s obytnou plochou 96 m² je naprostým zhmotněním luxusu. Centrální místností je prostorný obývací pokoj s pohovkou a křesly, po levé straně se nachází tzv..

Vila se 2 ložnicemi

Vila se 2 ložnicemi

Vila (168 m²) je rozdělena do dvou celků: obytného a odpočinkového. Centrální obytný prostor v sobě zahrnuje obývací pokoj s TV a multimediálním zařízením, prostornou jídelnu a kuchy..

Vila se 3 ložnicemi

Vila se 3 ložnicemi

Tato jedinečná vila s rozlohou 246 m² je koncipována stejně jako vila se dvěma ložnicemi, akorát v ještě větším měřítku...

Gastronomie a hotelové restaurace

V obou restauracích resortu The Brando si budete moci vychutnat dokonalé souznění chutí pokrmů inspirovaných polynéskou tradicí a opěvovanou francouzskou kuchyní. Jednotlivé recepty pro Vás připravil Guy Martin, šéfkuchař restaurace Le Grand Véfour v Paříži, která pod jeho taktovkou získala dokonce dvě Michelinské hvězdy.

Ochutnáte tu nejlepší čerstvou zeleninu a ovoce, které roste přímo na ostrově, v záhonech a sadech patřících resortu The Brando: sladké a voňavé papáje, banány, svěží citrony, okurky, cukety, rajčata, lilky a nejrůznější druhy bylinek. Většina podávaných ryb i mořských plodů pochází z polynéských vod, a vysoce kvalitní maso je důkladně vybíráno. Veškeré slané i sladké pečivo, zákusky a sladkosti se připravují přímo na místě.

Pro vegany je k dispozici i speciálně navržené menu od Kelvina Au-Ieonga, šéfkuchaře veganského bistra Invitation V z kanadského Montrealu. Pokrmy se servírují v restauraci Les Mutinés, v Beachcomber Café a na vyžádání i přímo u Vás ve vile.

Beachcomber Café

Hlavní restaurace se nachází v samém srdci resortu, nedaleko Bob’s Baru, bazénu a pláže, na kterou budete mít skvělý výhled přímo od stolu. V tomto moderním a uvolněném prostředí si vychutnáte pokrmy inspirované klasickou francouzskou kuchyní a tradičními polynéskými lahůdkami.

V restauraci se každý den podávají bohaté snídaně formou bufetu, delikátní a lehké obědy i svačiny, a lahodné večeře ze speciálně sestaveného menu.

Les Mutinés

Zajímavě navržená restaurace je klenotem celého resortu. Úchvatný design, intimní osvětlení a exkluzivní ručně malované nádobí dokonale dotváří luxusní atmosféru. V tomto jedinečném prostředí si vychutnáte vyladěné večerní menu sestavené šéfkuchařem Guyem Martinem za doprovodu vybraných světových vín.

Prostor pojme pouze 22 hostů, proto je v restauraci nutná rezervace.

Bar Manu

Panoramatický open-air Manu Bar se nachází ve druhém patře a nabídne Vám nezaměnitelné 360° výhledy do okolí. Otevírá každý den v 16:00 a je ideálním místem pro pozorování zapadajícího slunce u sklenky některého z originálních autorských koktejlů barmanů resortu The Brando.

Bob’s Bar

Tento bar s uvolněnou atmosférou je postavený přímo na pláži, můžete si sem tedy odskočit bosí, jen tak z pláže nebo od bazénu. Skvělé koktejly Vám barmani z Bob’s mohou přinést i přímo k Vašemu lehátku.

V cestovní kanceláři DELUXEA Vám připravíme dovolenou na míru

 

V cestovní kanceláři Deluxea stojíte na prvním místě Vy, naši klienti. Na souostroví Polynésie se specializujeme již po mnoho let a ostrovy známe dokonale. Již 15 roků vlastníme platnou koncesi. Pojištěni proti úpadku jsme u ERV Evropská pojišťovna, a. s. Naši zaměstnanci Polynésii opakovaně navštívili a detailně poznali místní prostředí, nabídku služeb a ubytování. Díky tomu Vám mohou velmi odborně na základě osobních zkušeností poradit a sestavit zájezd přesně podle Vašich přání.

Jsme specialisté na zájezdy na klíč. Každý takový zájezd do Francouzské Polynésie je individuálně připraven na míru dle jednotlivých požadavků klienta. Na začátku se snažíme zjistit, co od své zasloužené dovolené očekáváte. Jednáme s Vámi individuálně, protože každý náš zákazník má jiné požadavky na délku pobytu, kombinaci míst nebo kvalitu ubytování.Pečlivě se věnujeme všem detailům spojeným s cestováním do exotických destinací. Chápeme, že plánujete cestu na místa, kde jste nikdy nebyli a oceníte pomoc od odborníků. Od roku 1995 se specializujeme na prodej individuálních zájezdů. Proto nabízíme různé služby, které učiní koupi Vašeho zájezdu od naší cestovní kanceláře stejně příjemnou, jako bude následující pobyt.

Cenová nabídka, kterou od nás obdržíte, bude konečná a kompletní – tedy žádné přirážky nebo skryté poplatky. Pracujeme rychle a nabídku od nás obdržíte do 24 hodin, při větší složitosti nejpozději do 48 hodin. Po návratu ze zájezdu Vám zatelefonujeme s dotazem na zhodnocení Vámi vybraného místa pobytu a poskytnutých služeb. Vyžádejte si náš specializovaný katalog (posíláme poštou – zdarma).

Kategorie a vybavení pokojů The Brando

Všech 22 vil vybudovaných podél pláže Turtle Beach, i 13 vil kolem zátoky Maremaid Bay, bylo navrženo v tak, aby dokonale odrážely tradiční polynéskou kulturu a zvyklosti. Každá z nich se nachází přímo na bílé písčité pláži, má vlastní terasu s posezením, lehátky a bazénem, a přímým přístupem k laguně. Nechybí ani bohaté a luxusní vybavení interiéru v podobě kvalitního nábytku, čalounění, či velkých oken, která dokonale prosvětlí celý prostor a nabídnou úchvatné výhledy do okolí. Samozřejmostí jsou i WiFi nebo obývací pokoj s TV, multimediální výbavou a bohatým výběrem filmů.

Součástí vybavení všech vil je mimo jiné klimatizace, trezor, TV, DVD přehrávač, telefon, minibar, kávovar, set pro přípravu kávy a čaje, vana, sprcha, župany, ručníky, papuče, kosmetický balíček, vysoušeč vlasů nebo denní úklid pokoje.

Nabídka pokojů

Vila s 1 ložnicí

Vila s 1 ložnicí foto

Prostorná třípokojová vila s obytnou plochou 96 m² je naprostým zhmotněním luxusu. Centrální místností je prostorný obývací pokoj s pohovkou a křesly, po levé straně se nachází tzv. multimediální místnost s pracovnou a napravo pak prostorná ložnice, na kterou se napojuje šatna a luxusní koupelna s venkovní vanou. Venku se nachází prostorná terasa (56 m²) s lehátky, krytým posezením a bazénem (10 m²). Z terasy je přímý přístup k překrásné písčité pláži. Vila ubytuje 2 dospělé a 2 děti.

Vila se 2 ložnicemi

Vila se 2 ložnicemi foto

Vila (168 m²) je rozdělena do dvou celků: obytného a odpočinkového. Centrální obytný prostor v sobě zahrnuje obývací pokoj s TV a multimediálním zařízením, prostornou jídelnu a kuchyni, kde Vám soukromý šéfkuchař může uvařit delikátní pokrmy při soukromých akcích. Vpravo se pak nachází dvě odhlučněné ložnice, jedna v přízemí a druhá v patře. Obě ložnice jsou identické, s TV, prostornou šatnou a nádhernou navazující koupelnou. Ke každému pokoji také náleží soukromá terasa. Venkovní prostor s velkorysou rozlohou 154 m² je vybaven lehátky, krytým posezením a bazénem (13 m²). Z terasy je přímý přístup k překrásné písčité pláži. Vila ubytuje až 4 dospělé.

Vila se 3 ložnicemi

Vila se 3 ložnicemi foto

Tato jedinečná vila s rozlohou 246 m² je koncipována stejně jako vila se dvěma ložnicemi, akorát v ještě větším měřítku. Centrální místností je obývací pokoj s kuchyní a jídelnou, na který jsou napojeny dvě ze tří ložnic, rozdělené do dvou podlaží a perfektně odhlučněné. Třetí ložnice je od tohoto prostoru oddělena, nachází se v samostatné vile cca 9 metrů od hlavní budovy. Ani zde nechybí terasa a soukromý venkovní prostor, který je s rozlohou 206 m² největší ze všech. Samozřejmě ani zde nechybí lehátka, posezení a bazén (22 m²) s přímým vstupem na pláž. Ve vile se ubytuje až 6 dospělých.

Pláž a moře

Pláže na celém atolu Tetiaora jsou úchvatným dílem přírody. Jemný písek lemuje všech dvanáct soukromých ostrovů, na které budete jako hosté mít exkluzivní přístup: uvidíte, že vybrat si tu nejoblíbenější pro Vás bude velice obtížné.

Pláže omývá průzračná voda mělké laguny, která se nachází ve středu atolu, skupiny dvanácti ostrůvků. Vstup do vody je pozvolný a moře je příjemně rozehřáté. Rozhodně byste neměli zapomenout prozkoumat pestrý podmořský život, který ukrývá korálový útes – využijte proto nabídky šnorchlování nebo potápění, buďto sami, nebo se zkušenými instruktory.

Online cena a slevy The Brando *****

Profi foto hotelu The Brando *****

Video

Gastronomie a hotelové restaurace The Brando

V obou restauracích resortu The Brando si budete moci vychutnat dokonalé souznění chutí pokrmů inspirovaných polynéskou tradicí a opěvovanou francouzskou kuchyní. Jednotlivé recepty pro Vás připravil Guy Martin, šéfkuchař restaurace Le Grand Véfour v Paříži, která pod jeho taktovkou získala dokonce dvě Michelinské hvězdy.

Ochutnáte tu nejlepší čerstvou zeleninu a ovoce, které roste přímo na ostrově, v záhonech a sadech patřících resortu The Brando: sladké a voňavé papáje, banány, svěží citrony, okurky, cukety, rajčata, lilky a nejrůznější druhy bylinek. Většina podávaných ryb i mořských plodů pochází z polynéských vod, a vysoce kvalitní maso je důkladně vybíráno. Veškeré slané i sladké pečivo, zákusky a sladkosti se připravují přímo na místě.

Pro vegany je k dispozici i speciálně navržené menu od Kelvina Au-Ieonga, šéfkuchaře veganského bistra Invitation V z kanadského Montrealu. Pokrmy se servírují v restauraci Les Mutinés, v Beachcomber Café a na vyžádání i přímo u Vás ve vile.

Beachcomber Café

Hlavní restaurace se nachází v samém srdci resortu, nedaleko Bob’s Baru, bazénu a pláže, na kterou budete mít skvělý výhled přímo od stolu. V tomto moderním a uvolněném prostředí si vychutnáte pokrmy inspirované klasickou francouzskou kuchyní a tradičními polynéskými lahůdkami.

V restauraci se každý den podávají bohaté snídaně formou bufetu, delikátní a lehké obědy i svačiny, a lahodné večeře ze speciálně sestaveného menu.

Les Mutinés

Zajímavě navržená restaurace je klenotem celého resortu. Úchvatný design, intimní osvětlení a exkluzivní ručně malované nádobí dokonale dotváří luxusní atmosféru. V tomto jedinečném prostředí si vychutnáte vyladěné večerní menu sestavené šéfkuchařem Guyem Martinem za doprovodu vybraných světových vín.

Prostor pojme pouze 22 hostů, proto je v restauraci nutná rezervace.

Bar Manu

Panoramatický open-air Manu Bar se nachází ve druhém patře a nabídne Vám nezaměnitelné 360° výhledy do okolí. Otevírá každý den v 16:00 a je ideálním místem pro pozorování zapadajícího slunce u sklenky některého z originálních autorských koktejlů barmanů resortu The Brando.

Bob’s Bar

Tento bar s uvolněnou atmosférou je postavený přímo na pláži, můžete si sem tedy odskočit bosí, jen tak z pláže nebo od bazénu. Skvělé koktejly Vám barmani z Bob’s mohou přinést i přímo k Vašemu lehátku.

Aktivity

V Brandu nebudete muset jen pozorovat přírodu z povzdálí, budete přímo v ní! Škála nabízených aktivit je tak široká, že si vybere skutečně každý: od cyklistiky, přes pozorování ptactva či šnorchlování, až po hloubkové potápění či paddleboarding.

Další zajímavostí je rozhodně Explore Center a knihovna, které uspokojí Vaši zvídavost. Dočtete se zde o zajímavostech z polynéské kultury, historie a způsobu života, nebo vyrazíte s průvodcem přímo do terénu.

U aktivit je nutno připomenout nesmírné přírodní bohatství, které se na atolu Tetiaroa ukrývá. Neuvěřitelné množství exotických druhů ptáků, ryb, a zejména želv, které na ostrovech od listopadu do března kladou vajíčka. Jestli budete mít štěstí, podaří se Vám v noci spatřit želví samice při kladení vajec, nebo čerstvě vylíhnutá mláďata při jejich první cestě do moře.

Aktivity v ceně ubytování:
-          Aquagym
-          Zapůjčení jízdních kol
-          Kulečník
-          Fitness centrum
-          Kajaky
-          Kánoe
-          Knihovna
-          Deskové hry
-          Paddleboard
-          Výbava na šnorchlování
-          Tenis

Dále:
-          Hlídání dětí
-          Butik se suvenýry a základními nezbytnostmi
-          Služba vrátného
-          Prádelna
-          Dětský klub

Sport a wellness hotelu The Brando *****

Sport

Mezi nejzajímavější sportovní aktivity lze zařadit pravidelné lekce Aquagym v bazénu, možnost zapůjčení jízdních kol, různých malých vodních plavidel, výbavy na šnorchlovnání, anebo si zahrát tenis na hotelovém kurtu. K dispozici Vám bude samozřejmě i bohatě vybavená posilovna.

Wellness

Polynéské spa Varua je učiněným rájem klidu a přírodních krás, zasazeným do neskutečné pobřežní přírody. Právě zde Vás budou maséři hýčkat nejrůznějšími procedurami, inspirovanými tradičními postupy i moderními technikami. Součástí je několik menších masážních sálů a domků, parní lázně, relaxační čajová zóna s lehátky a výhledem na relaxační jezírko, přístřešek ideální pro cvičení jógy a speciální spa suite pro páry v korunách stromů.

Děti v hotelu The Brando *****

Pro děti ve věku od 6 do 12 let je v The Brando k dispozici speciálně navržený edukační program proložený zábavnými hrami, workshopy, minipřednáškami, výlety, hledáním pokladu a hromadou dalších překvapení. Program se na vyžádání konná denně od 8:30 do 16:30. Pro menší ratoletsti resort nabízí i služby chůvy a hlídání.

Doprava do hotelu The Brando

Na ostrov se dopravíte malými 8místnými lety soukromé společnosti Air Tetiaroa. Ty na ostrov přilétají pravidelně dvakrát denně z Tahiti a Moorea. Let trvá zhruba 15 až 20 minut a doprava k hotelu je zajištěna elektrickým vozidlem. Po příjezdu Vás přivítá personál lahví šampaňského a lahodnými makronkami.

*Soukromé lety z jiných ostrovů je možné po domluvě zařídit.

Mapa - The Brando *****

Osobní poradenství u DELUXEA zájezdů Francouzské Polynésie do hotelu The Brando *****

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem The Brando *****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

Recenze hotelu The Brando *****

Factsheet

Letová spojení Francouzské Polynésie

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.