Tikehau Pearl Beach Resort ****

Polynésie

Panenské pláže s růžovým pískem

Osobně
jsme
bydleli

Hotel Tikehau Pearl Beach Resort ****

Lokalita Polynésie, Tikehau | Zobrazit mapu
Strava Snídaně, Polopenze, Plná penze | Více o gastronomii
Tipy specialistů Růžové písečné pláže Manea Spa v luxusním plážovém bungalovu Plážové i nadvodní vilky
Specialisté, kteří
v hotelu bydleli

Popis hotelu Tikehau Pearl Beach Resort **** Polynésie

Jedno z nejlépe střežených tajemství Pacifiku se nachází na atolu Tikehau. Pyšní se zachovalou přírodní krásou mezi tropickým nebem a vlnami oceánu. Tikehau je korunou korálových ostrůvků, které formují lagunu o 26 kilometrech. Najdete zde divoké kokosové háje i růžové písečné pláže. Tikehau Pearl Beach Resort je zkrátka ztělesněním tropického ráje.

Hotel nabízí nadvodních i plážové bungalovy a plážovou vilu, které se rozkládají na pečlivě vybraném a udržovaném pozemku o 10 akrech. Bar a restaurace se nesou v tradičním designu a jsou situovány u bazénů s nekonečným okrajem. Resort vás jistě potěší nabídkou mnoha výletů a aktivit, v čele s potápěním, šnorchlováním, plavbou při západu slunce, pikniku či výletu na kole. Lázně vám poskytnou jedinečné zážitky s tradičními polynéskými masážemi a procedurami založenými výhradně na přírodních produktech a oleji monoi. Můžete zde poznávat bohatý podmořský a ostrovní život, stejně jako životní styl původních obyvatel, kteří vám rádi ukážou tajemství tohoto speciálního místa. Hotel přispívá také k ochraně životního prostředí a to nejen v podobě korálových zahrad, které umožňují vytvářet kolonie korálů v perfektních ekologických podmínkách. Hosté tato místa pak mohou objevovat při šnorchlování či potápění.

Tikehau Pearl Beach Resort se nachází na ostrůvku motu Tiano a je vzdálen přibližně 15 minut od hlavní vesnice Tuherahera. Se svým přirozeným prostředím v okolí nabízí bezkonkurenční podmínky pro exotickou dovolenou. Dva sousední ostrůvky, které resort úmyslně nechává v naprosto nedotčeném stavu, nabízí možnost spatřit a zažít klidné a zachovalé prostředí v plné své kráse. Tyto ostrůvky jsou navíc dosažitelné pouhou chůzí v mělkých tyrkysových vodách laguny.

Hotel se nachází patnáct minut plavby lodí od přístavu a pět minut jízdy autobusem z přístavu na letiště.

Zobrazit více  Mám zájem o hotel

Plánek hotelu a nabídka pokojů

Plánek hotelu

Plánek hotelu

Rozkliknutím si plánek zvětšíte.

Beach Bungalow

Beach Bungalow

Beach Bungalows (55 m², max. kapacita 3 dospělé osoby nebo 2 dospělí a 2 děti) jsou situovány přímo na pláži s výhledem na lagunu a její modré odstíny...

Overwater Bungalow

Overwater Bungalow

Overwater Bungalows (55 m², max. kapacita 3 dospělé osoby nebo 2 dospělí a 2 děti) jsou postavené nad lagunou korálového atolu a nacházejí se na prvním pontonu...

Premium Overwater Bungalow

Premium Overwater Bungalow

Premium Overwater Bungalows (55 m², max. kapacita 3 dospělé osoby nebo 2 dospělí a 2 děti) se pyšní polohou na konci pontonu. Tak budete mít maximální soukromí...

Gastronomie a hotelové restaurace

V restauraci Poreho Restaurant s tradiční polynéskou architekturou strávíte příjemné kulinářské okamžiky. Z terasy se vám nabídnou pohledy na lagunu, zatímco kuchaři pro vás připraví polynéské i evropské pokrmy nejvyšší kvality z čerstvých místních produktů.

V prostředí bílé písčité pláže, bazénu s nekonečným okrajem a lagunou najdete bar Tianoa s romantickou atmosférou.

V cestovní kanceláři DELUXEA Vám připravíme dovolenou na míru

 

V cestovní kanceláři Deluxea stojíte na prvním místě Vy, naši klienti. Na souostroví Polynésie se specializujeme již po mnoho let a ostrovy známe dokonale. Již 15 roků vlastníme platnou koncesi. Pojištěni proti úpadku jsme u ERV Evropská pojišťovna, a. s. Naši zaměstnanci Polynésii opakovaně navštívili a detailně poznali místní prostředí, nabídku služeb a ubytování. Díky tomu Vám mohou velmi odborně na základě osobních zkušeností poradit a sestavit zájezd přesně podle Vašich přání.

Jsme specialisté na zájezdy na klíč. Každý takový zájezd do Francouzské Polynésie je individuálně připraven na míru dle jednotlivých požadavků klienta. Na začátku se snažíme zjistit, co od své zasloužené dovolené očekáváte. Jednáme s Vámi individuálně, protože každý náš zákazník má jiné požadavky na délku pobytu, kombinaci míst nebo kvalitu ubytování.Pečlivě se věnujeme všem detailům spojeným s cestováním do exotických destinací. Chápeme, že plánujete cestu na místa, kde jste nikdy nebyli a oceníte pomoc od odborníků. Od roku 1995 se specializujeme na prodej individuálních zájezdů. Proto nabízíme různé služby, které učiní koupi Vašeho zájezdu od naší cestovní kanceláře stejně příjemnou, jako bude následující pobyt.

Cenová nabídka, kterou od nás obdržíte, bude konečná a kompletní – tedy žádné přirážky nebo skryté poplatky. Pracujeme rychle a nabídku od nás obdržíte do 24 hodin, při větší složitosti nejpozději do 48 hodin. Po návratu ze zájezdu Vám zatelefonujeme s dotazem na zhodnocení Vámi vybraného místa pobytu a poskytnutých služeb. Vyžádejte si náš specializovaný katalog (posíláme poštou – zdarma).

Kategorie a vybavení pokojů Tikehau Pearl Beach Resort

V Tikehau Pearl Beach Resort si můžete vybrat z rozmanitých možností ubytování v bungalovech na pláži či nad vodou a také v suitách. Všechny kategorie jsou navrženy v pravém polynéském stylu s doškovými střechami a přírodními materiály, jako je bambus či týkové a místní dřevo. Díky dostatečnému prostoru (od 55 m² do 93 m²) si užijete opravdové pohodlí. Do vybavení patří vlastní terasa, minibar, zařízení na přípravu kávy a čaje, telefon s přímou volbou, sejf či TV. To vše poskytuje ideální podmínky pro klidný a romantický pobyt v srdci nedotčené přírody. Prosklená část podlahy v nadvodním bungalovu vám navíc umožní obdivovat krásy podmořského světa.

Plánek hotelu a nabídka pokojů

Plánek hotelu

Plánek hotelu

Rozkliknutím si plánek zvětšíte.

Beach Bungalow

Beach Bungalow foto

Beach Bungalows (55 m², max. kapacita 3 dospělé osoby nebo 2 dospělí a 2 děti) jsou situovány přímo na pláži s výhledem na lagunu a její modré odstíny. Strávíte zde skvělé chvíle ve stínu tropických stromů a kokosových palem. Můžete se těšit také na vnitřní i venkovní koupelnu s menší exotickou zahradou.

Overwater Bungalow

Overwater Bungalow foto

Overwater Bungalows (55 m², max. kapacita 3 dospělé osoby nebo 2 dospělí a 2 děti) jsou postavené nad lagunou korálového atolu a nacházejí se na prvním pontonu. Disponují proskleným stolkem v podlaze, který vám umožní pozorování života pod vodní hladinou.

Premium Overwater Bungalow

Premium Overwater Bungalow foto

Premium Overwater Bungalows (55 m², max. kapacita 3 dospělé osoby nebo 2 dospělí a 2 děti) se pyšní polohou na konci pontonu. Tak budete mít maximální soukromí. Tyto prémiové nadvodní bungalovy jsou vybaveny proskleným stolkem a přímým přístupem do laguny.

Overwater Suites

Overwater Suites foto

Overwater Suites (93 m², max. kapacita 3 dospělé osoby nebo 2 dospělí a 2 děti) jsou umístěny kousek dál na druhém pontonu. Disponují výhledem na klidné a čisté vody laguny s písčitým dnem. Kochejte se nádherným západem či východem slunce a dopřejte si relaxaci ve velké vaně s klimatizovanými interiéry.

Beach Villa

Beach Villa foto

Beach Villa (93 m², max. kapacita 4 dospělé osoby a 2 děti) s polohou na klidném místě v resortu vás tato velká vila s doškovými střechami a tropickým dřevem může jen příjemně překvapit. Je ideální pro rodiny, které chtějí trávit čas společně se svými nejdražšími nebo pro páry, které si chtějí uchovat maximální soukromí. K dispozici je jedna ložnice a velký obývací pokoj, dále pak vnitřní/venkovní koupelna s vlastní zahradou, velká dřevěná terasa se zastíněným prostorem pro stolování, vlastní bazén a dokonce i vlastní pláž.

Pláž a moře

Tikehau je úžasným vodním rájem, který vás ohromí svými lagunami těch nejkrásnějších odstínů modré. Kromě proslulého objevování podmořského života si tu užijete i ikonické pláže s jemným bílým pískem, který protéká mezi prsty.

Online cena a slevy Tikehau Pearl Beach Resort ****

Profi foto hotelu Tikehau Pearl Beach Resort ****

Naše foto hotelu Tikehau Pearl Beach Resort ****

Video

Gastronomie a hotelové restaurace Tikehau Pearl Beach Resort

V restauraci Poreho Restaurant s tradiční polynéskou architekturou strávíte příjemné kulinářské okamžiky. Z terasy se vám nabídnou pohledy na lagunu, zatímco kuchaři pro vás připraví polynéské i evropské pokrmy nejvyšší kvality z čerstvých místních produktů.

V prostředí bílé písčité pláže, bazénu s nekonečným okrajem a lagunou najdete bar Tianoa s romantickou atmosférou.

Sport a wellness hotelu Tikehau Pearl Beach Resort ****

Dovolená na Tikehau je příležitostí k aktivnímu objevování kouzelného života ve Francouzské Polynésii. K dispozici vám bude nabídka mnoha výletů a aktivit, abyste měli dostatek možností a vybrali si podle svých preferencí.

Miliony rozmanitých ostrovů a jejich krásné prostředí je bohaté na laguny s tisíci druhy ryb, mušlí či hvězdic a také na bujnou vegetaci, která zaujme mnoho cestovatelů. Zdejší lidé „Pau'motu“ jsou navíc vstřícní a přátelští již od prvního setkání. Ve Francouzské Polynésii budete mít krásu přírodního bohatství na dosah ruky. Díky zážitkůmv Tikehau Pearl Beach Resort se vám naskytne možnost seznámit se s historií, tradicemi, každodenním životem místních obyvatel a přírodním prostředím.

V roce 1987 prohlásil Jacques-Yves Cousteau, že vody v okolí ostrova Tikehau jsou nejbohatší na podmořský život v podobě výskytu ryb. Ve skutečnosti se lidé na ostrově opravdu živí převážně rybolovem a jsou hlavními dodavateli trhu v Papeete. Mimo to jsou tato místa také rájem pro potápěče. Tento oválný atol má několik ostrůvků motu a je jedním z nejkrásnějších ve Francouzské Polynésii. Potápění je vlastně jednou z největších atraktivit ostrova, a to díky rozmanitosti podmořského života s mantami, barakudami, tuňáky či žraloky. Čtyři hlavní potápěčské lokality jsou situovány asi 30 minut jízdy lodí z resortu.

Zcela bezplatně si můžete užít tyto aktivity: badminton, plážový volejbal, kajaky, venkovní bazén, stolní tenis, biliár, hřiště na bocce a zapůjčit si také můžete vybavení na šnorchlování.

Za poplatek pak vyzkoušíte hlubokomořský rybolov, rybolov na laguně, piknik na osamělém ostrůvku, plavbu při západu slunce, navštívíte lagunárium, vyjedete si na Ptačí ostrov, zapůjčíte si jízdní kolo a nahlédnete pod mořskou hladinu díky potápění.

Lázně TAVAI Spa jsou situovány v luxusním plážovém bungalovu, který je vybaven dvěma masážními stoly s výhledem na pláž a nedaleký ostrůvek motu. Před tímto bungalovem se nachází svěží tropická zahrada obklopená kokosovými stromy a perfektním místem pro relaxaci a meditaci v čase mezi procedurami. Lázně Manea Spa vám umožní prožití neuvěřitelných relaxačních a obnovujících okamžiků v doprovodu 100% přírodních produktů.

K dispozici jsou následující procedury:

 • masáže (exfoliační, pro relaxaci těla, lagunová, s horkými kameny, …)
 • péče o tělo (před a po opalování, peeling,…)
 • péče o pleť
 • péče o vlasy

Děti v hotelu Tikehau Pearl Beach Resort ****

Tikehau Pearl Beach Resort je absolutním rájem pro rodiny s dětmi. Laguna nabízí pro každého člena rodiny velký výběr bezpečných a fascinujících aktivit či výletů. Bylo by škoda neumožnit vašim dětem, užít si magii tohoto okouzlujícího místa, proto jsou k dispozici různé výhody, týkající se ubytování a stravování pro tyto nejmenší hosty mladší 15 let.

Zázemí pro rodiny s dětmi tvoří:

 • sada plážových hraček (hrábě, lopatka, kbelík a různé hry)
 • dětské záchranné vesty
 • dětské vybavení pro šnorchlování
 • sladkosti v pokoji
 • DVD pro děti
 • dětské menu
 • sada na kreslení pro děti
 • zdarma ubytování pro děti do 14 let, pokud sdílí pokoj s rodiči (bez přistýlky)
 • zdarma pokrmy pro děti do 14 let (aplikovatelné jen na dětské menu, netýká se nápojů, minibaru, pokojové služby a gurmánské restaurace)

Mapa - Tikehau Pearl Beach Resort ****

Osobní poradenství u DELUXEA zájezdů Francouzské Polynésie do hotelu Tikehau Pearl Beach Resort ****

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem Tikehau Pearl Beach Resort ****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

 
Mgr. Zuzana Zjavková
Poslední inspekce hotelu
Mgr. Zuzana Zjavková +421 915 647 333

Recenze hotelu Tikehau Pearl Beach Resort ****

Factsheet

Podobný hotel

Letová spojení Francouzské Polynésie

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.