The Ritz-Carlton Ras Al Khaimah *****

Ras Al Khaimah

Vydejte se za romantikou do beduínského prostředí na pláži

Destinaci
jsme
navštívili

Hotel The Ritz-Carlton Ras Al Khaimah *****

Lokalita Ras Al Khaimah, Rás al-Khaimah, Ras Al Khaimah | Zobrazit mapu
Strava Snídaně, Plná penze | Více o gastronomii
Tipy specialistů Soukromé vilky Romantický beduínský styl Krásné koupání

Popis hotelu The Ritz-Carlton Ras Al Khaimah ***** Ras Al Khaimah

Nechte se vplést do barevné tapiserie s jemným pískem, pouštními palmami, vodami Arabského zálivu a zlatým sluncem. Takový je emirát Ras Al Khaimah, zabírající severní území Spojených arabských emirátů.

The Ritz Carlton je jedno z nejexkluzivnějších plážových letovisek v tomto regionu. Je situován v těsné blízkosti soukromí pláže s jemným bílým pískem. Zve všechny cestovatele z celého světa, aby přijeli a prožili zde svůj románek s arabským světem.

Resort své hosty poprvé přivítal v roce 2010. Návštěvníci jsou dodnes udivování unikátním ubytováním v beduínském stylu. Architektura vil vyznává tradiční arabský design, jsou zastřešeny stanovými plachtami, které evokují život v poušti.

Areál resortu zahrnuje bazén, lázně, galerii a fitness centrum. Ritz Carlton e je také skvělým místem pro uspořádání romantické svatby.

Mezinárodní letiště v Dubaji je od resortu Ritz Carlton vzdáleno 85 kilometrů, autem tuto cestu ujedete za 45 minut. 

Zobrazit více  Mám zájem o hotel

Plánek hotelu a nabídka pokojů

Plánek hotelu

Plánek hotelu

Rozkliknutím si plánek zvětšíte.

Al Bahar Tented Beach Pool Villa

Al Bahar Tented Beach Pool Villa

Al Bahar Tented Beach Pool Villa o velikosti 181 m² je vhodný pro max. 4 osoby. Vily mají soukromé bazény, přímý vstup do moře a interiér je inspirován tradiční beduínskou architekturou...

Al Naseem Tented Beach Pool Villa

Al Naseem Tented Beach Pool Villa

Al Naseem Tented Beach Pool Villa o velikosti 181 m² je vhodný pro max. 4 osoby. Vily mají soukromé bazény, příjemný interiér a zvýšený pocit odhlučnění...

Al Shamal Ocean View Villa

Al Shamal Ocean View Villa

Al Shamal Ocean View Villa o velikosti 194 m² je vhodný pro max. 3 osoby. Vily mají soukromé bazény, terasu s výhledem na moře, možnost připravit snídani na terase...

Gastronomie a hotelové restaurace

Shore

Restaurace s výhledem na Arabský záliv servíruje grilovaná jídla, a čerstvé místní mořské plody. Bar v této restauraci je ideálním místem pro trávení klidných večerů při popíjení koktejlů či dobrého vína a zároveň nabízí tradiční arabskou vodní dýmku.

Otevřeno: 7:00-23:00

In-villa dining

Profesionální tým je připraven vám zajistit stolování se šampaňským, lahodným obědem či večeří v intimním prostředí vašeho ubytování.

V cestovní kanceláři DELUXEA Vám připravíme dovolenou na míru

 

Odlety jsou možné z Prahy nebo Vídně každý den. Létáme luxusními letadly Emirates. Délka Vašeho pobytu může být libovolná. Můžete si vybrat typ pokoje nebo formu stravování. Ras Al Khaimah jsme opakovaně navštívili a poskytneme Vám osobní rady. Hotel, transfer a další služby pro Vás objednáváme přímo na Ras Al Khaimah. S místní cestovní kanceláří Emotions s dlouholetými zkušenostmi a nejširším portfóliem služeb přímo spolupracujeme. Při pobytu na ostrově se o Vás bude starat český reprezentant. Služby pro Vás nekupujeme u německé cestovní kanceláře a při cestování nebudete členy žádné skupiny. Pokud byste potřebovali jakoukoliv změnu v zájezdu, tak přímo my Vám vše na Ras Al Khaimah vyřídíme, rychle a operativně. Postaráme se o Vás.

Kategorie a vybavení pokojů The Ritz-Carlton Ras Al Khaimah

 The Ritz-Carlton nabízí 32  privátních vil podél pobřeží. Tyto vily jsou vybaveny postelí s nebesy velikosti king, zvukovým systémem Bose, bezplatnou WiFi, interaktivní LCD televizí, aromalampou, vonnými tyčinkami, dřevěnými podlahami, denním tiskem a měsíčně časopisy, mini-barem, zařízením k přípravě čaje a kávy, hedvábnými župany, trezorem, lehátky s matracemi a plážovou chatkou cabana. Každá vila nabízí vlastní bazén, velkou terasu a přímý vstup na pláž.

Plánek hotelu a nabídka pokojů

Plánek hotelu

Plánek hotelu

Rozkliknutím si plánek zvětšíte.

Al Bahar Tented Beach Pool Villa

Al Bahar Tented Beach Pool Villa foto

Al Bahar Tented Beach Pool Villa o velikosti 181 m² je vhodný pro max. 4 osoby. Vily mají soukromé bazény, přímý vstup do moře a interiér je inspirován tradiční beduínskou architekturou. Vybavení vily zahrnuje: privátní bazén, lehátka slunečníky, venkovní vanu a sprchu, privátní vstup na pláž, bezplatnou Wi-Fi, LCD televizi, iPod dokovací stanici, rádio, kávovar a rychlovarnou konvici a denní úklid.

Al Naseem Tented Beach Pool Villa

Al Naseem Tented Beach Pool Villa foto

Al Naseem Tented Beach Pool Villa o velikosti 181 m² je vhodný pro max. 4 osoby. Vily mají soukromé bazény, příjemný interiér a zvýšený pocit odhlučnění. Vybavení vily zahrnuje: privátní bazén, lehátka slunečníky, venkovní vanu a sprchu, privátní vstup na pláž, bezplatnou Wi-Fi, LCD televizi, iPod dokovací stanici, rádio, kávovar a rychlovarnou konvici a denní úklid.

Al Shamal Ocean View Villa

Al Shamal Ocean View Villa foto

Al Shamal Ocean View Villa o velikosti 194 m² je vhodný pro max. 3 osoby. Vily mají soukromé bazény, terasu s výhledem na moře, možnost připravit snídani na terase. Vybavení vily zahrnuje: privátní bazén, lehátka slunečníky, venkovní vanu a sprchu, privátní vstup na pláž, bezplatnou Wi-Fi, LCD televizi, iPod dokovací stanici, rádio, kávovar a rychlovarnou konvici a denní úklid.

Pláž a moře

Krásná písčitá pláž se táhne podél celého resortu. Kromě jemného písku, který protéká mezi prsty, vám nabídne i zastíněná místa k relaxaci v beduínském stylu. Pláž je omývána Arabským mořem, ve kterém se odrážejí vroucí sluneční paprsky.

Online cena a slevy The Ritz-Carlton Ras Al Khaimah *****

Profi foto hotelu The Ritz-Carlton Ras Al Khaimah *****

Video

Gastronomie a hotelové restaurace The Ritz-Carlton Ras Al Khaimah

Shore

Restaurace s výhledem na Arabský záliv servíruje grilovaná jídla, a čerstvé místní mořské plody. Bar v této restauraci je ideálním místem pro trávení klidných večerů při popíjení koktejlů či dobrého vína a zároveň nabízí tradiční arabskou vodní dýmku.

Otevřeno: 7:00-23:00

In-villa dining

Profesionální tým je připraven vám zajistit stolování se šampaňským, lahodným obědem či večeří v intimním prostředí vašeho ubytování.

Aktivity

Resort nabízí mnoho aktivit: plavba při západu Slunce, paddleboarding, rybaření, stavění přistřešků, hledání pokladů, lukostřelba, prohlídka okolní přírody, prozkoumání přírodní rezervace Al Wadi nebo sokolnickou show.

Vybrané aktivity nabízené mimo resort jsou za příplatek. pro plážový voljebal, paddleboarding nebo jízdu na kajaku je nutné zapůjčit vybavení. 

Lukostřelba

Kurzy se konají na soukormé pláži a jsou vhodné jak pro dospělé, tak i pro děti od 7 let.

Rybaření

Ať už jste zkušený rybář nebo začátečník v kurzu vám pomohou naučit se nahazovat vlasec a budou vám po ruce, aby vám popovídali o prastarém umění rybaření.

Kayaking

Jízda na kajaku je skvělé cvičení pro celé tělo.

 

Sport a wellness hotelu The Ritz-Carlton Ras Al Khaimah *****

Zábavné i dobrodružné aktivity si připravuje pro zamilované páry i pro rodiny s dětmi.

Aktivity vhodné pro páry:

 • Plavba při západu slunce v tradiční loďce Abra
 • Jóga při východu a při západu slunce
 • Privátní večeře v poušti
 • Safran Tower – vystoupejte na vrchol věže Safran a užijte si soukromou večeři vysoko nad měkkými písečnými dunami
 • Zážitek z Deštného pralesa – hydrotermální terapie
 • Royal Wadi – dokonalé vyhlazení a ozdravení pokožky
 • Privátní lekce sokolnictví
 • Privátní jízda na koni
 • Jízda pouští při západu slunce
 • Piknik v přírodě

Aktivity vhodné pro rodiny s dětmi:

 • Sokolnická show
 • Jízda na horských kolech
 • Dětský klub plný her a zábavy
 • Jízda na velbloudech
 • BBQ v písečných dunách
 • Piknik v přírodní rezervaci
 • Safari v poušti a v horách
 • Pozorování ptáků
 • Trail Tails – pozorování života v poušti

V resortu vám bude plně k dispozici venkovní bazén a fitness centrum.

Lázně Banyan Tree Spa. Relaxujte v poušti a pociťte opravdovou revitalizaci. Jen 20 minut jízdy bezplatnou kyvadlovou dopravou nabízí tyto lázně své vytříbené holistické procedury. Zkušení terapeuti pomocí aromatických olejů a bylinných přípravků dopřejí vaší mysli, tělu i duši maximální lázeňské uspokojení.

Lázně se nacházejí v klidné a ekologicky bohaté oblasti s oceňovanými lázeňskými pavilony a prvotřídním zařízením pro vodní terapie. V prostředí mezi písečnými dunami a tradiční arabskou architekturou dosáhnete naprosté vnitřní harmonie. Kochejte se dokonalými terapiemi a užijte si báječné léčebné procedury v tomto pouštním útočišti.

Děti v hotelu The Ritz-Carlton Ras Al Khaimah *****

Malí hosté od čtyř let mohou navštívit dětský klub, který je nekonečným zdrojem zábavy. Budou hrát nejrůznější hry, pobaví se na hřišti a najdou si nové kamarády z celého světa.

Mapa - The Ritz-Carlton Ras Al Khaimah *****

Osobní poradenství u DELUXEA zájezdů do Ras Al Khaimah do hotelu The Ritz-Carlton Ras Al Khaimah *****

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem The Ritz-Carlton Ras Al Khaimah *****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

Recenze hotelu The Ritz-Carlton Ras Al Khaimah *****

Factsheet

Podobný hotel

Letová spojení do Ras Al Khaimah

Ing. Dominika Huňková
The Ritz-Carlton Ras Al Khaimah
„Procestovala jsem svět. Ráda Vám poradím.“
Odlet
Nocí
Strava
Hotel za osobu
x

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.