Domes of Corfu, Autograph Collection *****

Řecko

Brána Jónského moře

Rychlá kalkulace hotelu

Odlet
Nocí v hotelu
Domes of Corfu, Autograph Collection

Pro hotel Domes of Corfu, Autograph Collection není dostupná online kalkulace. Cenu Vám rádi sdělíme na vyžádání – prosím vyplňte svůj požadavek v kontaktním formuláři. Detail hotelu Domes of Corfu, Autograph Collection.

Typ pokoje
Strava

Letecká společnost
Bonus
EUR
Cena zájezdu
- /osoba
Původní cena
-/osoba
Hotel,
- /osoba- /osoba
Naše ceny hotelů v Emirátech již zahrnují DPH ve výši 5%, poplatek obci ve výši 10% i poplatek za služby v ubytování ve výši 10%.
Dospělý
Dítě do let
Dítě do let
Dítě do let
Dítě do let
Dítě do let
Garance nejlepší ceny
Transfer
- /osoba
Dospělý
Dítě 2 až 12 let
Český delegátDelegát      
- /osoba
Akční sleva
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dospělý
Dítě 2 až 12 let
Dítě do 2 let
Cena platí v případě volných míst v nejvýhodnější rezervační třídě
Podmínky zájezdu
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Počítáme cenu Vašeho zájezdu. Vyčkejte prosím.
Počítáme cenu
Vašeho zájezdu.
Vyčkejte prosím.
Osobně
jsme
bydleli

Hotel Domes of Corfu, Autograph Collection *****

Hodnocení 9.6 Hodnotí 3 klientů
Detailní hodnocení
Lokalita Řecko, Korfu | Zobrazit mapu
Strava Polopenze, Plná penze | Více o gastronomii
Tipy specialistů Nově otevřený hotel ideální pro rodinnou dovolenou s dětmi Vynikající řecká kuchyně
Specialisté, kteří
v hotelu bydleli
Specialisté, kteří
hotel navštívili

Popis hotelu Domes of Corfu, Autograph Collection ***** Řecko

Resort Domes of Corfu se nachází v prostředí plném ohromující přírody. Jedná se o rodinný resort na pobřeží ostrova Korfu, který nabízí holistický zážitek ve Středomoří.

Tento pěti hvězdičkový hotel si zakládá na bájné pohostinnosti Homéra, díky čemuž se můžete těšit na bohaté a vřelé prostředí, které je plné zemitých tónů, jež perfektně zapadají do krásy okolí. Čeká vás zde čiré Jónské nebe, průzračně modré moře, divoká a ničím nenarušená příroda a uvolněná, avšak sofistikovaná atmosféra. Milovníci dobrodružství, historie, ale především poznávání nových věcí, se pak mohou těšit na město Korfu, které skrývá plno antických pokladů.

Jako jedna z nejstarších osad na světě představuje město Korfu lákavou kombinaci historického a novodobého. Ostrov je svázán s řeckou historií od počátku řecké mytologie. Již od samotného zrození, bylo toto místo dějištěm bojů o jeho bohatství. Když se posuneme v čase až do současnosti, najdeme ostrov Korfu v seznamu nejoblíbenějších destinací v rámci Středomoří, stojící bok po boku ostrovům Capri a Mallorca.

The Core - spojení volného času, umění a urbanismu. Ve společenské části se pořádají aktivity pro děti, akce s unikátním programem, workshopy, interaktivní výstavy a tématické večery ve spolupráci s vyhlášenými řeckými značkami. 

 

 

Zobrazit více  Mám zájem o hotel

Naše doporučení k Domes of Corfu, Autograph Collection

Pokud toužíte po klidné dovolené na krásném zeleném ostrově, Korfu je pro Vás tou pravou volbou. Hotel svou neformální atmosférou budí dojem destinace v exotice jako je například Mauricius. Pláž je opravdu hezká, dlouhá a písčitá, jedna z nejlepších na ostrově. Hotel se navíc nachází na klidné, západní straně ostrova. V docházkové vzdálenosti jsou i další restaurace a bary. Hotel spadá pod ověřený a kvalitní hotelový řetězec Domes, který si klade důraz na moderní design ubytování, kvalitní služby a prvotřídní gastronomii s akcentem na lokální suroviny a receptury. Zažijte Řecko na úrovni a moderně. Zde se Vám to určitě podaří, na jednom z nejkrásnějších míst tohoto ostrova.

2023
Bc. Petra Melková
Poslední inspekce hotelu
Bc. Petra Melková 724 065 777

Nabídka pokojů

Tropical Retreat

Tropical Retreat

Pokoje Tropical Retreat o rozloze 24m² nabízí pohodlnou manželskou postel a soukromý balkón poskytující výhledy na zahrady. Samotný interiér byl sladěn do posledního detailu...

Inland Retreat

Inland Retreat

Užijte si skvělou dovolenou v těchto pokojích o velikosti 24 m², které nabízejí pohodlnou manželskou postel, dětskou přistýlku (na vyžádání), koupelnu se sprchovým koutem a balkon s v..

Sapphire Retreat

Sapphire Retreat

Vsaďte na jednoduché, ovšem na vybavení bohaté pokoje Sapphire Retreat o rozloze 24m². Obsahují pohodlná dvoulůžka, jedno dětské lůžko (na vyžádání) a soukromý balkón nabízející..

Horizon Open Plan Suite

Horizon Open Plan Suite

Suity Horizon Open Plan o rozloze 28 m² představují ideální volbu pro rodiče s dítětem. Kromě manželské postele s povlečením z organických látek se hosté mohou těšit také na poho..

Gastronomie a hotelové restaurace

Vyzkoušejte si kreativní pokrmy podle lokálních i mezinárodních receptů! Hlavní roli zde hrají především chutě ostrova Korfu a samotného Řecka. Resort Domes of Corfu nabízí celou řadu kulinářských zážitků, které se nechaly inspirovat tradicí, ale i moderním stylem vaření. Pokrmy se zde připravují z těch nejčerstvějších surovin ostrova Korfu, jehož obyvatelé berou stolování jako příležitost pro socializaci a oslavu.

V nabídce místních restaurací najdete také menu pro děti a batolata, vegetariánské pokrmy nebo jídla vhodná pro keto a veganskou dietu. Na požádání si můžete nechat připravit také pokrmy bez lepku či jiných alergenů.

Agora Restaurant

Slovo agora označovalo v antickém Řecku tržnici nebo veřejné prostranství, které sloužilo hlavně jako místo různých shromáždění, při kterých se sdílely zkušenosti a vědomosti. Tu samou atmosféru zažijete právě ve stejnojmenné restauraci, která nabízí stolování plné chutí, barev a vůní. Zdejší hosté se mohou těšit na zajímavé pokrmy, ohromující výhledy na pláž, překrásné interiéry, zelené nádvoří a kulinářské dílny. Restaurace Agora servíruje snídaně a večeře, při kterých si hosté vychutnají lahodná jídla připravená místními talentovanými šéfkuchaři.

Frourio Restaurant

Milovníci gastronomie a rozmanitých pokrmů se mohou těšit na "fine dining" Frourio restauraci se zaměřením na italská jídla. Klid, klasicismus a rozmanitá kuchyně, to jsou prvky, které najdete právě zde! Ikonické prostory restaurace vám umožní ochutnat originální italskou gastronomii s prvky Řecka, které doplňují mezinárodní a místní vína.

Topos Beach Restaurant

Řecká města na pobřeží se velmi často pyšní také malebnou krajinou, ve které se nacházejí. Díky tomuto umístění jsou zde mořské plody tradiční komoditou, jež se servíruje v hospůdkách známých pod názvem ,,psaro-taverny". Tato zařízení představují součást životního stylu a přátelského charakteru Řeků, kteří milují večerní sešlosti a poznávání nových lidí. Vaše smysly potěší kromě dobrého jídla také ohromující výhledy na moře a lákavé vůně.

Spianada Food Market

Restaurace Spianada se nachází na stejnojmenném náměstí ve městě Korfu. Pokud si chcete užít živou večerní atmosféru, pak neexistuje lepšího místa! Najdete zde jídelní vozy nabízející gurmánské pouliční pokrmy, tradiční předkrmy meze a organické pokrmy připravované z těch nejčerstvějších místních ingrediencí. Stejně jako ostatní tradiční řecká náměstí, představuje i Spianada místo pro setkávání a vytváření nezapomenutelných vzpomínek.

Nkaleri Lounge Bar

Osvěžte se originálním koktejlem či jiným lahodným nápojem v baru Nkaleri! V období francouzské a britské nadvlády se na ostrově Korfu rozmohla symbolická architektura, kterou poznáte i v baru Nkaleri. Bar představuje kombinaci dvou míst v jednom, takže si zde můžete užít luxusní ochutnávky kvalitních lihovin a kreativních koktejlů před večeří, ale také společenské události po večeři. Během vaší konzumace vám bude dělat doprovod melodická hudba.

Xenia Lobby Bar

Poznejte opravdovou pohostinnost antických Řeků, pro které jsou velkorysost a zdvořilost hlavními vlastnostmi. Po náročném dni není nic lepšího než si dopřát osvěžující nápoj, svačinu, či obojí hned za vstupem do hotelu v baru Xenia.

Paralia Beach & Pool Bar

V současné době již není Řecko známé pouze pro svou bohatou historii, ale také idylické písčité pláže. Při opalování a dovádění v mořských vodách pak není nic lepšího než mít kvalitní bar hned vedle sebe. Paralia je přesně takové místo; tento bar se nachází přímo na pláži, a kromě  výhledů na kouzelné západy slunce nabízí také rychlé svačiny, prvotřídní služby, a především inovativní koktejly.

Freskada Fruit Bar

S každým dnem si lidé na celém světě více váží zdravého životního stylu, který prospívá jejich tělesnému zdraví. To samozřejmě obnáší i konzumaci ovoce. Dopřejte si tyto čerstvé plody v baru Freskada, který se kromě ovocné nabídky pyšní také skvělým umístěním a zajímavou výzdobou evokující klid a rovnováhu.

  

Hotel nabízí dva druhy stravování – Standardní a Dine Around – podle kategorie ubytování.
- Standardní polopenzi a plnou penzi nabízí pokoje Tropical Retreat, Inland Retreat,
Sapphire Retreat, Horizon Open Plan Suite a Patio Open Plan Suite.
- Dine Around polopenzi a plnou penzi nabízí pokoje Sapphire Open Plan Suite,
Sapphire Open Plan Suite with Swim Up Pool, Sapphire Sublime Suite, Sapphire
Sublime Suite with Swim Up Pool, Sapphire Family Suite, Sapphire Sublime Family
Retreat with Swim Up Pool, Tropical Sublime Family Suite, Sapphire Presidential Suite
a Sapphire Family 2 Bedroom Suite.


Standardní polopenze:

- snídaně formou amerického bufetu v restauraci Agora – denně
- večeře v podobě mezinárodního bufetu v restauraci Agora – denně
- nezahrnuje nápoje
- kredit ve výši 15 euro za dospělou osobu / 7 euro za dítě na večeři v jiných hotelových
restauracích (místo večeře zahrnuté v balíčku), který bude odečten z konečného účtu
à la carte
- tento balíček je zahrnut v ceně ubytování

 

Dine Around polopenze (u kategorií Haute Living)
 snídaně formou amerického bufetu v restauraci Agora – denně
 večeře v podobě mezinárodního bufetu v restauraci Agora (nezahrnuje nápoje) –
denně
 jedna à la carte večeře o 3 chodech v restauraci Topos Beach Restaurant při pobytu
minimálně na 7 nocí (vybrané pokrmy a nápoje nejsou zahrnuty v balíčku, nutná
rezervace předem)
 dvě večeře ve formě bufetu nebo à la carte o třech chodech ve venkovní restauraci
Spianada Food Market při pobytu minimálně na 7 nocí (vybrané pokrmy a nápoje
nejsou zahrnuty v balíčku, nutná rezervace předem) / v případě nepřízně počasí nebo
plné obsazenosti mohou hosté alternativně využít restauraci Frourio Restaurant a
NKaleri Lounge Bar (nutná rezervace předem)
 tento balíček se nevztahuje na tematické večery (například BBQ večer apod.)
 tento balíček je zahrnut v ceně ubytování z kategorie Haute Living Selection


Standardní plná penze
 snídaně formou amerického bufetu v restauraci Agora – denně
 oběd s určeným menu o 3 chodech v restauraci Spianada (nezahrnuje vybrané
pokrmy a nápoje) – denně
 večeře v podobě mezinárodního bufetu v restauraci Agora (nezahrnuje vybrané
pokrmy a nápoje) – denně

 kredit ve výši 15 euro za dospělou osobu / 7 euro za dítě na večeři v jiných hotelových
restauracích (místo večeře zahrnuté v balíčku), který bude odečten z konečného účtu
à la carte


Dine Around plná penze (kategorie Haute Living)
 snídaně formou amerického bufetu v restauraci Agora – denně
 oběd s určeným menu o 3 chodech v restauraci Topos Beach Restaurant NEBO The
Core – Spianada (nezahrnuje vybrané pokrmy a nápoje) – denně
 každodenní večeře o 3 chodech v jakékoliv z à la carte restaurací (na principu rotace –
alespoň jednou v každé restauraci za pobyt, některé položky nejsou zahrnuty; nutná
rezervace předem) NEBO večeře v podobě mezinárodního bufetu v restauraci Agora
NEBO večeře s určeným menu o 3 chodech v restauraci The Core – Spianada (street
food)
 nezahrnuje nápoje
 tento balíček se nevztahuje na tematické večery (například BBQ večer apod.)
 tento balíček je vyhrazen pouze pro hosty ubytované v kategorii Haute Living
Selection

 

V cestovní kanceláři DELUXEA Vám připravíme dovolenou na míru

 

Každý z Vás jste jedinečný. Určitě máte své vlastní sny a přání. Zavřete oči a představte si dovolenou po jaké toužíte – plnou hřejivého slunce, klidných pláží obklopených průzračným azurovým mořem, gastronomických zážitků a golfových greenů či tradičních lázní. Luxus nejvyšší světové třídy, na který jste zvyklí v exotice pro Vás nyní nabízíme i v Řecku.

Individuální zájezd dle přání klienta

Každý zájezd do Evropy je vytvořen speciálně s ohledem na individuální přání a potřeby klienta. Termín, délka pobytu, místo nebo styl ubytování, vše bude sestaveno podle Vašich přání. Stejně jako Vy jste jedinečná osobnost, bude individuálně připraven i zájezd pro Vás. Můžete nám zavolat na tel. číslo +420 724 730 018 nebo +420 724 730 016, napsat svou představu na email zajezdy@deluxea.cz, nebo nás navštívit osobně v jedné z našich kanceláří v Praze, Brně či Bratislavě. 

 

 

Kategorie a vybavení pokojů Domes of Corfu, Autograph Collection

Udržitelnost, intimnost a osobitost, to jsou jen některá hesla, která vystihují pobyt v hotelu Domes of Corfu. Tento resort se zaměřuje především na klidné vychutnávání života obohacené o pohodlí a velkou dávku přírody. Jednoduše řečeno, tento hotel se řadí mezi nejlepší na ostrově Korfu, protože svým hostům
poskytuje veškeré služby a vybavení, díky kterým si budou moci užívat bezstarostný a poklidný život na dovolené.

 

Haute Living
Od výjimečného stolování až po velkorysé lázeňské procedury a kreativní dětské aktivity v kouzelném prostředí, to vše naleznete v hotelu Domes of Corfu. Kromě toho se i v rámci ubytování můžete těšit na něco speciálního. Koncept ubytování Haute Living zahrnuje luxus, jednoduchost a především soukromí. Díky těmto vlastnostem představuje ubytování v hotelu Domes of Corfu zážitek vyjímající se tradiční dovolené.

 

Vyšší kategorie ubytování přináší výhody Haute Living Selection, které zahrnují:

 

· Haute Living Room - salónek

· Dedikovaný concierge se službami 24/7

· Překvapení při příjezdu

· Sofistikovanější kosmetika

· Bohatý výběr polštářů pro klidný spánek

· Dále je hlavní výhodou Haute Living Selection tzv. dine around koncept při večeřích, kdy kromě hlavní bufetové restaruace Agora můžete využít také ostatní restaurace - Topos Beach restauraci (jednou za pobyt) anebo Spianada food market (dvakrát za pobyt) bez příplatku

 

 

Vybavení

Vybavení pokojů zahrnuje prémiové koupelnové doplňky, klimatizaci, bezplatné připojení na internet přes Wi-Fi, satelitní televizi, bezpečnostní trezor, koupelnu se sprchou, fénem, župany a pantoflemi, minibar (za příplatek), přístroj pro přípravu kávy a čaje (za příplatek), telefon s přímým vytáčením (za příplatek), pohodlnou postel o velikosti king s na dotek příjemným povlečením a možnost postele či dětské postýlky navíc.

 

 

Nabídka pokojů

Tropical Retreat

Tropical Retreat foto

Pokoje Tropical Retreat o rozloze 24m² nabízí pohodlnou manželskou postel a soukromý balkón poskytující výhledy na zahrady. Samotný interiér byl sladěn do posledního detailu. Maximálně se zde mohou ubytovat 2 osoby, přičemž pro menšího hosta lze požádat o dětskou postýlku.

Inland Retreat

Inland Retreat foto

Užijte si skvělou dovolenou v těchto pokojích o velikosti 24 m², které nabízejí pohodlnou manželskou postel, dětskou přistýlku (na vyžádání), koupelnu se sprchovým koutem a balkon s výhledem do vnitrozemí.

Sapphire Retreat

Sapphire Retreat foto

Vsaďte na jednoduché, ovšem na vybavení bohaté pokoje Sapphire Retreat o rozloze 24m². Obsahují pohodlná dvoulůžka, jedno dětské lůžko (na vyžádání) a soukromý balkón nabízející výhledy na moře a bazén.

Horizon Open Plan Suite

Horizon Open Plan Suite foto

Suity Horizon Open Plan o rozloze 28 m² představují ideální volbu pro rodiče s dítětem. Kromě manželské postele s povlečením z organických látek se hosté mohou těšit také na pohovku, balkón s ohromujícími výhledy a jedno lůžko pro dítě navíc.

Patio Open Plan Suite

Patio Open Plan Suite foto

Suity Patio Open Plan o rozloze 28 m² představují ideální volbu pro rodiče s dítětem. Kromě manželské postele, pohovky a dětské přistýlky (na vyžádání), se hosté mohou těšit na moderní koupelnu se sprchovým koutem a balkón s ohromujícími výhledy.

Sapphire Open Plan Suite HLS

Sapphire Open Plan Suite HLS foto

Užijte si naplno útulnou atmosféru suit Sapphire Open Plan o rozloze 29m², které v seznamu vybavení mají manželskou postel, obývací pokoj s pohovkou a balkón. Tyto suity jsou vhodné pro až tři osoby, přičemž je možné požádat o jednu postel navíc.

Sapphire Open Plan Suite With Swim Up Pool HLS

Sapphire Open Plan Suite With Swim Up Pool HLS foto

Suity Sapphire Open Plan with Swim up Pool o rozloze 28m² se nachází v přízemí, díky čemuž to zdejší hosté budou mít blízko ke všem hotelovým zařízením. Suity obsahují obývací prostory, terasu se sdíleným bazénem a ložnici s postelí king s velmi kvalitním povlečením. Maximálně se zde mohou ubytovat tři osoby.

Sapphire Sublime Suite HLS

Sapphire Sublime Suite HLS foto

Suity Sapphire Sublime o rozloze 36 m² nabízí jednu ložnici s manželskou postelí, propojený obývací pokoj s pohovkou a dětskou postýlkou (na požádání) a prostorný balkón. Zdejší hosté se mohou těšit na perfektní balíček služeb a vybavení Haute Living Selection.

Sapphire Sublime Suite with Swim Up Pool HLS

Sapphire Sublime Suite with Swim Up Pool HLS foto

Suity Sapphire Sublime Suite with Swim Up Pool o rozloze 36 m² se nachází v přízemí a svým hostům nabízí velké vnitřní i venkovní prostory. Těšit se můžete zejména na soukromou terasu poskytující půvabné výhledy do okolí, přístup do sdíleného bazénu, pohodlnou manželskou postel, pohovku a dětskou postýlku (dostupná na požádání). Díky klidnému prostředí, ležérní atmosféře a sofistikovanému interiéru se zde budete cítit jako doma. Zdejší ubytování sebou nese veškeré výhody Haute Living Selection.

Tropical Sublime Family Suite HLS

Tropical Sublime Family Suite HLS foto

Udělejte si příjemnou dovolenou v suitách Tropical Sublime Family o rozloze 45 m²! Najdete v nich ložnici s pohodlnou manželskou postelí, obývací pokoj s pohovkou, na které se pohodlně vyspí 2 osoby, a dětskou postýlkou (na požádání), dvě koupelny a balkón poskytující velkolepé pohledy. Samotný interiér si zakládá na neutrálních barvách, jemných detailech a rafinovaných materiálech. Jako hostům této suity vám pak budou k dispozici všechna privilegia Haute Living Selection.

Sapphire Family Suite HLS

Sapphire Family Suite HLS foto

Ubytujte se v útulné suitě Sapphire Family o rozloze 35 m² , v níž na vás bude čekat ložnice s manželskou postelí, oddělený obývací pokoj s dvojitou pohovkou a dětskou postýlkou (na požádání). Součástí je i balkón s překrásnými výhledy do okolí. Výzdoba interiéru si zakládá na uklidňujících neutrálních barvách, které výtečně kontrastují s pestrostí letních barev okolí. Hosté této suity budou mít k dispozici privilegia zahrnuté v Haute Living Selection.

Sapphire Sublime Family Retreat With Swim Up Pool HLS

Sapphire Sublime Family Retreat With Swim Up Pool HLS foto

Suity Sapphire Sublime Family Retreat With Swim Up Pool o rozloze 34 m² najdete v přízemí, což představuje skvělé umístění pro rychlý přístup ke všem resortním zařízením. Toto ubytování se pyšní především soukromou terasou poskytující výhledy na moře, a sdíleným bazénem. V rámci interiéru se můžete těšit na organickou jednoduchost s velkým důrazem kladenou i ty na nejmenší detaily. Maximálně zde lze ubytovat dva dospělé hosty, dvě děti a jedno batole. Hostům této suity budou k dispozici veškerá privilegia zahrnutá v Haute Living Selection.

Sapphire Presidental Suite HLS

Sapphire Presidental Suite HLS foto

Dopřejte si naprostý luxus v 50 m² velkém prezidentském apartmá, které nabízí velké prostory k vnitřnímu i venkovnímu vyžití. Apartmá se pyšní ložnicí s manželskou postelí a obývacím pokojem s dvojitou rozkládací pohovkou, koupelnou se sprchou, a samozřejmě prostorným balkónem. Také se můžete těšit na klimatizaci, WiFi zdarma, satelitní televizi, minibar (za poplatek), trezor zdarma, kávovar a zařízení na přípravu čaje (za poplatek), fén, župany a pantofle a telefon s přímým vytáčením (za poplatek).

Sapphire Family 2 Bedroom Suite HLS

Sapphire Family 2 Bedroom Suite HLS foto

Nechte se rozmazlovat v 65 m² velkém apartmá, které nabízí velké prostory k vnitřnímu i venkovnímu vyžití. Apartmá se pyšní dvěma ložnicemi, každá má manželskou postel a dvě jednolůžka. Apartmá disponuje obývacím pokojem s dvojitou válendou, dvěma koupelnami se sprchou a jednu s vanou, a dále se pochlubí i prostorným balkónem. Také se můžete těšit na klimatizaci, WiFi zdarma, satelitní televizi, minibar (za poplatek), trezor zdarma, kávovar a zařízení na přípravu čaje (za poplatek), fén, župany a pantofle a telefon s přímým vytáčením (za poplatek).Také se můžete těšit na klimatizaci, WiFi zdarma, satelitní televizi, minibar (za poplatek), trezor zdarma, kávovar a zařízení na přípravu čaje (za poplatek), fén, župany a pantofle a telefon s přímým vytáčením (za poplatek).

Pláž a moře

Nejlepší pláže v okolí
Vyberte si dovolenou, kde můžete v klidu odpočívat s celou svou rodinou. Hotel Domes of Corfu nabízí celou řadu pláží, nad kterými zaplesá i srdce zkušeného cestovatele. Hotel nabízí opravdu hezkou písčitou pláž, jednu z nejlepších na ostrově.

Online cena a slevy Domes of Corfu, Autograph Collection *****

Profi foto hotelu Domes of Corfu *****

Naše foto hotelu Domes of Corfu *****

Gastronomie a hotelové restaurace Domes of Corfu, Autograph Collection

Vyzkoušejte si kreativní pokrmy podle lokálních i mezinárodních receptů! Hlavní roli zde hrají především chutě ostrova Korfu a samotného Řecka. Resort Domes of Corfu nabízí celou řadu kulinářských zážitků, které se nechaly inspirovat tradicí, ale i moderním stylem vaření. Pokrmy se zde připravují z těch nejčerstvějších surovin ostrova Korfu, jehož obyvatelé berou stolování jako příležitost pro socializaci a oslavu.

V nabídce místních restaurací najdete také menu pro děti a batolata, vegetariánské pokrmy nebo jídla vhodná pro keto a veganskou dietu. Na požádání si můžete nechat připravit také pokrmy bez lepku či jiných alergenů.

Agora Restaurant

Slovo agora označovalo v antickém Řecku tržnici nebo veřejné prostranství, které sloužilo hlavně jako místo různých shromáždění, při kterých se sdílely zkušenosti a vědomosti. Tu samou atmosféru zažijete právě ve stejnojmenné restauraci, která nabízí stolování plné chutí, barev a vůní. Zdejší hosté se mohou těšit na zajímavé pokrmy, ohromující výhledy na pláž, překrásné interiéry, zelené nádvoří a kulinářské dílny. Restaurace Agora servíruje snídaně a večeře, při kterých si hosté vychutnají lahodná jídla připravená místními talentovanými šéfkuchaři.

Frourio Restaurant

Milovníci gastronomie a rozmanitých pokrmů se mohou těšit na "fine dining" Frourio restauraci se zaměřením na italská jídla. Klid, klasicismus a rozmanitá kuchyně, to jsou prvky, které najdete právě zde! Ikonické prostory restaurace vám umožní ochutnat originální italskou gastronomii s prvky Řecka, které doplňují mezinárodní a místní vína.

Topos Beach Restaurant

Řecká města na pobřeží se velmi často pyšní také malebnou krajinou, ve které se nacházejí. Díky tomuto umístění jsou zde mořské plody tradiční komoditou, jež se servíruje v hospůdkách známých pod názvem ,,psaro-taverny". Tato zařízení představují součást životního stylu a přátelského charakteru Řeků, kteří milují večerní sešlosti a poznávání nových lidí. Vaše smysly potěší kromě dobrého jídla také ohromující výhledy na moře a lákavé vůně.

Spianada Food Market

Restaurace Spianada se nachází na stejnojmenném náměstí ve městě Korfu. Pokud si chcete užít živou večerní atmosféru, pak neexistuje lepšího místa! Najdete zde jídelní vozy nabízející gurmánské pouliční pokrmy, tradiční předkrmy meze a organické pokrmy připravované z těch nejčerstvějších místních ingrediencí. Stejně jako ostatní tradiční řecká náměstí, představuje i Spianada místo pro setkávání a vytváření nezapomenutelných vzpomínek.

Nkaleri Lounge Bar

Osvěžte se originálním koktejlem či jiným lahodným nápojem v baru Nkaleri! V období francouzské a britské nadvlády se na ostrově Korfu rozmohla symbolická architektura, kterou poznáte i v baru Nkaleri. Bar představuje kombinaci dvou míst v jednom, takže si zde můžete užít luxusní ochutnávky kvalitních lihovin a kreativních koktejlů před večeří, ale také společenské události po večeři. Během vaší konzumace vám bude dělat doprovod melodická hudba.

Xenia Lobby Bar

Poznejte opravdovou pohostinnost antických Řeků, pro které jsou velkorysost a zdvořilost hlavními vlastnostmi. Po náročném dni není nic lepšího než si dopřát osvěžující nápoj, svačinu, či obojí hned za vstupem do hotelu v baru Xenia.

Paralia Beach & Pool Bar

V současné době již není Řecko známé pouze pro svou bohatou historii, ale také idylické písčité pláže. Při opalování a dovádění v mořských vodách pak není nic lepšího než mít kvalitní bar hned vedle sebe. Paralia je přesně takové místo; tento bar se nachází přímo na pláži, a kromě  výhledů na kouzelné západy slunce nabízí také rychlé svačiny, prvotřídní služby, a především inovativní koktejly.

Freskada Fruit Bar

S každým dnem si lidé na celém světě více váží zdravého životního stylu, který prospívá jejich tělesnému zdraví. To samozřejmě obnáší i konzumaci ovoce. Dopřejte si tyto čerstvé plody v baru Freskada, který se kromě ovocné nabídky pyšní také skvělým umístěním a zajímavou výzdobou evokující klid a rovnováhu.

  

Hotel nabízí dva druhy stravování – Standardní a Dine Around – podle kategorie ubytování.
- Standardní polopenzi a plnou penzi nabízí pokoje Tropical Retreat, Inland Retreat,
Sapphire Retreat, Horizon Open Plan Suite a Patio Open Plan Suite.
- Dine Around polopenzi a plnou penzi nabízí pokoje Sapphire Open Plan Suite,
Sapphire Open Plan Suite with Swim Up Pool, Sapphire Sublime Suite, Sapphire
Sublime Suite with Swim Up Pool, Sapphire Family Suite, Sapphire Sublime Family
Retreat with Swim Up Pool, Tropical Sublime Family Suite, Sapphire Presidential Suite
a Sapphire Family 2 Bedroom Suite.


Standardní polopenze:

- snídaně formou amerického bufetu v restauraci Agora – denně
- večeře v podobě mezinárodního bufetu v restauraci Agora – denně
- nezahrnuje nápoje
- kredit ve výši 15 euro za dospělou osobu / 7 euro za dítě na večeři v jiných hotelových
restauracích (místo večeře zahrnuté v balíčku), který bude odečten z konečného účtu
à la carte
- tento balíček je zahrnut v ceně ubytování

 

Dine Around polopenze (u kategorií Haute Living)
 snídaně formou amerického bufetu v restauraci Agora – denně
 večeře v podobě mezinárodního bufetu v restauraci Agora (nezahrnuje nápoje) –
denně
 jedna à la carte večeře o 3 chodech v restauraci Topos Beach Restaurant při pobytu
minimálně na 7 nocí (vybrané pokrmy a nápoje nejsou zahrnuty v balíčku, nutná
rezervace předem)
 dvě večeře ve formě bufetu nebo à la carte o třech chodech ve venkovní restauraci
Spianada Food Market při pobytu minimálně na 7 nocí (vybrané pokrmy a nápoje
nejsou zahrnuty v balíčku, nutná rezervace předem) / v případě nepřízně počasí nebo
plné obsazenosti mohou hosté alternativně využít restauraci Frourio Restaurant a
NKaleri Lounge Bar (nutná rezervace předem)
 tento balíček se nevztahuje na tematické večery (například BBQ večer apod.)
 tento balíček je zahrnut v ceně ubytování z kategorie Haute Living Selection


Standardní plná penze
 snídaně formou amerického bufetu v restauraci Agora – denně
 oběd s určeným menu o 3 chodech v restauraci Spianada (nezahrnuje vybrané
pokrmy a nápoje) – denně
 večeře v podobě mezinárodního bufetu v restauraci Agora (nezahrnuje vybrané
pokrmy a nápoje) – denně

 kredit ve výši 15 euro za dospělou osobu / 7 euro za dítě na večeři v jiných hotelových
restauracích (místo večeře zahrnuté v balíčku), který bude odečten z konečného účtu
à la carte


Dine Around plná penze (kategorie Haute Living)
 snídaně formou amerického bufetu v restauraci Agora – denně
 oběd s určeným menu o 3 chodech v restauraci Topos Beach Restaurant NEBO The
Core – Spianada (nezahrnuje vybrané pokrmy a nápoje) – denně
 každodenní večeře o 3 chodech v jakékoliv z à la carte restaurací (na principu rotace –
alespoň jednou v každé restauraci za pobyt, některé položky nejsou zahrnuty; nutná
rezervace předem) NEBO večeře v podobě mezinárodního bufetu v restauraci Agora
NEBO večeře s určeným menu o 3 chodech v restauraci The Core – Spianada (street
food)
 nezahrnuje nápoje
 tento balíček se nevztahuje na tematické večery (například BBQ večer apod.)
 tento balíček je vyhrazen pouze pro hosty ubytované v kategorii Haute Living
Selection

 

Aktivity

Užijte si rozsáhlou zeleň, na které se setkávají světy umění, gastronomie, wellness, kultury, módy a aktivit, která je určena jen pro návštěvníky hotelu. CORE je inovativní koncept představující jedinečný životní styl v resortech Domes. Díky tomuto konceptu se můžete těšit na velkou dávku zábavy, vzrušení a radosti.

 

Objevte venkovní výstavy, fascinující zábavní zařízení, zahrady ležící na úctyhodné ploše 40 000m² , vodní atrakce, venkovní filmové promítání, místa pro odpočinek, jídelní vozy a turistické stezky. To vše dohromady vytváří stylové prostředí, které můžete se svou rodinou či přáteli objevovat snad do nekonečna. Mezi pavilony najdete také park vhodný pro uvolněné odpoledne plné umění, wellness procedur a stezek pro večerní procházky za doprovodu zpěvu cikád.

 

Mezi ty nejlepší součásti konceptu CORE pak samozřejmě patří pohostinství a kulinářské umění. Kolem celého hlavního prostranství najdete rozmanité stánky s jídlem, jídelní vozy servírující zdejší i mezinárodní pouliční pokrmy, kavárny a bary podávající zmrzlinu, vafle a perfektně připravené koktejly.

 

CORE dále nabízí pódium pro představení, festivaly, výstavy umění, hudební koncerty, divadlo a mnohé další. V resortu Domes of Corfu se něco děje každou chvíli, od trhů s výrobky místních řemeslníků, přes módní akce, až po různé workshopy, semináře a mnohé další. Pokud nejste přílišní příznivci společenských událostí a většího davu lidí, pak se nechte zlákat na romantickou procházku skrze zelená zákoutí, líbezná nádvoří a přírodní cestičky vedoucí přes zachovalé kamenické skvosty, které zůstaly po starobylých hradbách. Milovníci venkovního cvičení se mohou těšit na prostory k tomu určené a různé lekce.

 

CORE nezapomíná ani na děti, pro které si připravil zónu virtuální reality, jež naláká každého nadšence moderních technologií a her. Zdejší hřiště je pak výtvorem přímo ze snů malých návštěvníků, kterým nabízí rozmanité hry a četné aktivity, jako je například malování na obličej či venkovní sporty.

 

Jak už je u moderních městských prostorů zvykem, i zde se můžete těšit na malé butiky, „pop-up“ obchody a mnohé další. Nechte své oči spočinout na výlohách s luxusním zbožím, oblečením, hračkami, technologiemi či místním uměním a vyberte si dárek, který přivezete domů svým nejbližším.

 

Romantika

Vezměte svého partnera na kouzelné místo, kde bude postaráno o veškeré vaše přání. Zvolte si vnitřní prostory suity či venkovní posezení u moře, a sledujte společně romantický západ slunce nad Středozemním mořem! Prázdniny v Řecku se nacházejí na seznamu přání mnoha párů právě proto, že se jedná o půvabné místo, jež je pro romantiké chvilky přímo stvořené!

 

Zažijte východ i západ slunce, bohatou barevnou paletu moře a korfské krajiny, malebné prostředí ostrovního pobřeží a výjimečné nebe se svými nejbližšími. Těšit se můžete na velmi pozorný personál a maximální soukromí a klid, což dohromady vytváří pohádkovou atmosféru. 

 

Jako pár zajisté nechcete poslouchat hrající se děti hned pod vašimi okny. Využijte tedy možnosti ubytování v hotelovém křídle určeném pouze pro dospělé a užijte si naprostý klid při své dovolené.

 

Romantické chvilky naplněné řeckým sluncem

Dopřejte si to nejlepší společně se svou milovanou polovičkou:

 

- Soukromá venkovní vířivka a/nebo soukromý bazén v kterémkoliv zvoleném ubytování
- Gurmánské stolování v romantickém a stylovém prostředí

- Odpočinek na pláži a u bazénu určeném pouze pro dospělé
- Plážový bar Moët &Chandon servírující prémiové nápoje za doprovodu hudby od DJ
- Kreativní koktejlové menu připravené Apallou mixology
- Procedury a masáže pro páry v lázních Soma
- Společné cvičení venku či vevnitř – nabídka lekcí jógy
- Nová dobrodružství a zajímavé zážitky
- Večer plný umění, kultury, jídla a nakupování

 

Nezapomenutelné zážitky

Kromě samotné vesnice obsahující resort Domes of Corfu se můžete těšit také na rozmanitá dobrodružství po celém ostrově, řemeslnické workshopy, tajuplná místa a celou řadu dalších divů. Uchopte program svého dne pevně do svých rukou a využijte možnosti zažít autentickou, fascinující, a hlavně nezapomenutelnou dovolenou na řeckém ostrově Korfu.

 

Degustace vína a olivového oleje

Nenechte si ujít možnost vyzkoušet ty nejexkluzivnější vína a olivové oleje vytvořené vybranými farmáři z ostrova! Seznamte se s velkou rozmanitostí korfských hroznů a vraťte se domů jako opravdový znalec.

 

Keramické dílny

Svěřte své ruce pod velení zkušeného řemeslníka, a vytvořte si keramické doplňky, které vám budou tuto úžasnou dovolenou připomínat po celý život!

 

Průzkum okolních ostrovů
Vydat se můžete také za hranice ostrova Korfu. Celé jeho okolí nabízí překrásné přírodní scenérie, které prostě musíte vidět!

 

Prohlídka starého města
Kometované prohlídky starého centra města Korfu vám poskytnou nový pohled na tuto antickou baštu pyšnící se bohatou historií. Město Korfu vás nenechá pouze nahlédnout, ale přímo vás vtáhne do divokého víru nočního života a historických budov. Od staré přístavní oblasti čišící romantikou, přes ikonický zámek Mon Repos a impozantní palác Achilleion, až po okouzlující tržnice s velkou nabídkou lokálně produkovaných potravin, se zde vždy budete mít na co těšit.

 

Návštěva světa krásy
Poznejte na vlastní oči, jak místní výrobci vytváří inovativní kosmetické doplňky, které si zakládají na tradičních řemeslných technikách.

 

Akce a události
Resort Domes of Corfu respektuje krédo všech resortů Domes, které slibují výjimečnou dovolenou, jež nezahrnuje pouze luxusní zařízení a pěti-hvězdičkovou službu, ale také další důležité prvky. Důraz se zde klade na dostatečnou nabídku zábavy a možnost svobodného výběru. Těšit se můžete na hudbu od DJ a spousty dalších večerních událostí. K dobrému večeru pak samozřejmě patří skvělá atmosféra a kreativní koktejly.

 

Ostrov zahrad

Kromě své historie a kultury nabízí Korfu také nejbohatší flóru z celé oblasti Středozemních ostrovů a představuje tak opravdový ráj přírodního bohatství, včetně 6000 vzácných druhů květin. V rámci přírodních scenérií na vás budou čekat také písčité pobřeží s líry přímořskými, které našli svůj domov mezi zdejšími kamennými formacemi. Milovníci přírody to tady budou přímo zbožňovat.

 

Resort Domes of Corfu se nachází v tichém zálivu, který je před větry a rozmary počasí dobře chráněn okolními kopci posetými divokou a ničím nenarušenou přírodou. Najdete na nich cypřiše, olivové stromy a divoké květiny.

 

 

Sport a wellness hotelu Domes of Corfu *****

Lázně Soma
Jakožto jedna z nejstarších osad na světě nabízí město Korfu lákavou kombinaci starého a nového světa. Za každým rohem najdete důkazy o strategické důležitosti tohoto místa, o které se přely mnohé civilizace. Lázně Soma přirozeně kombinují minimalismus vesnice a nezpochybnitelně překrásnou krajinu ostrova Korfu. Jedná se o chrám klidu, krásy a rovnováhy.

 

Vyberte si ze široké nabídky moderních procedur, které se zaměřují na tělo i tvář, a čerpají svou sílu z přírody a nadčasových tradic. Čekají vás zde energetické a tradiční masáže, terapie s kameny, procedury pro těhotné odehrávající se venku, péče o nohy a ruce, rituály krásy a mnohé další. Dopřejte sobě i svým milovaným trochu hýčkání z rukou zkušených profesionálů a užijte si při tom naplno mořský vánek a příjemně teplé paprsky slunce, které probudí vaše smysly, pomohou vám se zbavit únavy a znova nastaví vaše centrum soustředění.

 

Posilovna
Cvičební pomůcky a karimatky najdete v posilovně, ve které si můžete udržet svůj fitness režim pod jasně modrým nebem. Nechte se naplnit motivací a překročte svůj potenciál v lekcích, které se odehrávají po širým nebem. Po cvičení vám budou k dispozici zdravé svačiny k doplnění energie, jež si můžete užít při pohledech na uklidňující řecké moře.

 

Dobrodružství a sporty
Milovníci adrenalinu se mohou těšit na zbrusu nové zážitky, jako je například turistika na stezce Pantokrator, která se nachází jen krátkou jízdu od hotelu a svým návštěvníkům nabízí dvanáctikilometrovou túru přírodou. 

 

V nabídce aktivit najdete také horskou cyklistiku, jízdu na koni, potápění a výlet plachetnicí pro celou rodinu. Příznivci sportu se pak mohou těšit na golf, tenis, jógu a další.

 

 

 

Děti v hotelu Domes of Corfu *****

Resort Domes of Corfu představuje jednu z nejlepších destinací pro rodiny v celém Řecku. Toto místo bylo původně navrženo právě pro rodiny, které si chtějí odpočinout, pozvednout své vztahy na novou úroveň, a dopřát si kvalitní společné chvíle v prostředí plném přirozené krásy.

 

Jednoduše řečeno, v resortu Domes of Corfu vám bude k dispozici vše, co potřebujete, abyste si mohli odpočinout a doplnit svou energii. Těšit se můžete na výjimečné pokrmy, lákavé lázeňské procedury či kreativní aktivity pro děti v interiérech s pohádkovou tematikou. Zdejší pečlivě vytvořená atmosféra je ideální pro rodiny s dětmi jakéhokoliv věku.

 

Myšlenka cestování do Řecka s menším dítětem se často může zdát nepříjemná, především kvůli souvisejícímu plánování a převozu dětského vybavení. V jednom z nejlepších rodinných hotelů na ostrově Korfu se však jedná o příjemnou záležitost, kde je kvalitně strávený čas samozřejmostí pro rodiče, děti, teenagery i prarodiče!

 

Objevte širokou nabídku rodinného ubytování pro rozmanité množství hostů. Vybírat můžete například mezi suitami s bazénem či s umístěním v přízemí, které poskytuje přímý vstup do bohatě zelených zahrad.

 

Bát se nemusíte ani o dětské vybavení, které si zde můžete domluvit a případně zapůjčit dle libosti! V nabídce najdete dětské postýlky, postele navíc, dětské menu a mnohé další. Pro možnost mít k dispozici 24 hodin denně dostupný tým připravený splnit veškeré vaše přánísi potom stačí zvolit ubytování s privilegii Haute Living Selection.

 

Dětský klub KiEPOS
Sledujte tváře vašich dětí, jak se rozsvítí při vstupu do své vlastní středomořské pohádky! Ve zdejším dětském klubu na ně budou čekat hřiště, bazén, vzdělávací aktivity a rozmanité hry. Samotné zařízení bylo postaveno za použití přírodních, recyklovatelných materiálů, a představují tak perfektní místo pro uvolněnou zábavu!

 

Děti se mohou v parných letních dnech osvěžovat ve svém bazénku, zatímco energii mohou doplňovat formou zdravé svačiny či čerstvého ovocného džusu. Všechny aktivity se odehrávají pod dohledem zkušených profesionálů, kteří naplno využívají svou kreativitu k přípravě prvotřídní dětské zábavy.

 

Trénovaný personál využívá celou řadu schopností a studií ohledně více modelových pedagogických metod, jako je například školka v přírodě Montessori. Důraz se zde klade na vývoj pohybových schopností, učení skrze zkušenost a spolupráce při hře, což dětem umožňuje rozvinout jejich senzorické, kognitivní, sociální, emocionální a fyzické dovednosti.

 

Rodinná zábava na slunci
Vydejte se na překrásnou soukromou pláž se svými dětmi i batolaty a užijte si společnou rodinnou zábavu po celé hodiny! Opalovací lehátka, slunečníky a plážové ručníky na vás budou samozřejmě čekat zdarma.

 

Co chtějí vaše nejmenší?
Zábavné rodinné dobrodružství, při kterém stráví svůj den s mámou a tátou hraním na pláži a děláním nových zábavných věcí. V resortu Domes of Corfu to není problém! Pro děti od 4 měsíců do 4 let jsou v resortu možné za příplatek jesle. Zároveň je možné zajistit hlídání dětí.

 

Co chtějí vaše děti (věk 4-12) ?
Zábavné rodinné dobrodružství v resortu, kde si mohou po večerech hrát s jinými dětmi, pobíhat kolem a prozkoumávat blízké okolí bez jakéhokoliv strachu a nutnosti dozoru rodičů. Děti ve věku 4-12 let se mohou těšit na speciální klub, ve kterém se konají rozmanité večerní akce.

 

Co chtějí vaši teenageři (12 - 16 let)?
Své vlastní místo, kde si mohou beztrestně užívat svobody a vlastní zábavy. V resortu Domes of Corfu se jim dostane možnosti vyzkoušet nové zajímavé aktivity, jako je například surfing. Teenageři se mohou těšit také na kempování pod hvězdami posetým nebem s ostatními vrstevníky,večerní plavání, diskotéku, barbecue, filmové večery a mnohé další!

 

 

 

 

Mapa - Domes of Corfu, Autograph Collection *****

Osobní poradenství u DELUXEA zájezdů do Řecka do hotelu Domes of Corfu, Autograph Collection *****

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem Domes of Corfu, Autograph Collection *****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

2023
Bc. Petra Melková
Poslední inspekce hotelu
Bc. Petra Melková 724 065 777

Recenze hotelu Domes of Corfu, Autograph Collection *****

Podobný hotel

Letová spojení do Řecka

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.