Grecotel Mykonos Blu *****

Řecko

Překrásný rodinný hotel nad světoznámou pláží Psarou

Rychlá kalkulace hotelu

Odlet
Nocí v hotelu
Grecotel Mykonos Blu

Pro hotel Grecotel Mykonos Blu není dostupná online kalkulace. Cenu Vám rádi sdělíme na vyžádání – prosím vyplňte svůj požadavek v kontaktním formuláři. Detail hotelu Grecotel Mykonos Blu.

Typ pokoje
Strava

Letecká společnost
Bonus
EUR
Počítáme cenu Vašeho zájezdu. Vyčkejte prosím.
Počítáme cenu
Vašeho zájezdu.
Vyčkejte prosím.
Cena zájezdu
- /osoba
Původní cena
-/osoba
Hotel,
- /osoba- /osoba
Naše ceny hotelů v Emirátech již zahrnují DPH ve výši 5%, poplatek obci ve výši 10% i poplatek za služby v ubytování ve výši 10%.
Dospělý
Dítě do let
Dítě do let
Dítě do let
Dítě do let
Dítě do let
Garance nejlepší ceny
Transfer
- /osoba
Dospělý
Dítě 2 až 12 let
Český delegátDelegát      
- /osoba
Akční sleva
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dospělý
Dítě 2 až 12 let
Dítě do 2 let
Cena platí v případě volných míst v nejvýhodnější rezervační třídě
Podmínky zájezdu
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Počítáme cenu Vašeho zájezdu. Vyčkejte prosím.
Počítáme cenu
Vašeho zájezdu.
Vyčkejte prosím.
Destinaci
jsme
navštívili

Hotel Grecotel Mykonos Blu *****

Hodnocení 9.7 Hodnotí 1 klientů
Detailní hodnocení
Lokalita Řecko, Mykonos | Zobrazit mapu
Strava Snídaně, Polopenze | Více o gastronomii
Tipy specialistů Vily a bungalovy v barvách Řeckaano Infinity pool s překrásnými výhledy Krásná písčitá pláž

Popis hotelu Grecotel Mykonos Blu ***** Řecko

Představte si místo, kde se moře potkává s nebem a kde překrásné bíle písčité pláže obklopuje azurově modré moře. Představili jste si to? Rádi byste se na takové místo vydali? Pak není nic jednoduššího, než navštívit hotel Mykonos Blu, který se nachází na krásném ostrově Mykonos.

V hotelu najdete bungalovy i privátní vily, které byly cíleně navrženy tak, aby reflektovaly kubistické linie souostroví Kyklad. Samotný resort se tyčí nad světově známou pláží Psarou, na kterou budete mít výhledy ze soukromých bazénů s nekonečným okrajem, jež vypadají, jakoby plavaly v oblacích. Díky centru Elixir Fitness Gallery a romantickým suitám se soukromými bazény patří tenhle hotel mezi ty nejvyhledávanější v oblasti Egejského moře. Mezi hlavní atraktivity tohoto ostrova bezpochyby patří blízké město Mykonos, které každý večer ožívá typickým řeckým nočním životem.

Bungalovy, suity a vily, z nichž některé se pyšní soukromým bazénem, jsou postavené z tradičního bílého kamene a zdobí je přírodní tkaniny v národních bílých a modrých barvách Řecka. Z bungalovů, suit a vil se vám naskytne krásný výhled na třpytící se Egejské moře. Krásné suity Island Bungalow se pyšní prvotřídní polohou, vnitřní nebo venkovní vanou s hydromasážemi a zejména jedinečným pohodlím a luxusem.

Hotel je postavený nad zálivem Psarou, na jehož písčité pláže vedou schody. Převlékací kabinky, sprchy, opalovací lehátka s měkkými matracemi, plážové ručníky a slunečníky jsou vám k dispozici zdarma. Užijte si skvělé jídlo a nápoje, které vám budou doneseny přímo na vaše opalovací lehátko. Vydejte se na pláž oceněnou prestižní mezinárodní cenou Blue Flag.

Ostrov Mykonos je opravdovým klenotem souostroví Kyklad a těší se celosvětové oblíbenosti zejména díky svým snovým plážím, unikátnímu prostředí, tradičním bílým budovám, větrným mlýnům, malým kostelům a malebným přístavům, ve kterých najdete tradiční rybářské lodě kotvící hned vedle luxusních jachet. Na ostrov se můžete dopravit pomocí trajektu či letadla.

Zobrazit více  Mám zájem o hotel

Nabídka pokojů

Island Garden Room

Island Garden Room

Užijte si dovolenou v pohodlí bungalovů Island Garden Room o rozloze až 29 m2, které se pyšní zahradou o velikosti 5 m2...

Island Bungalow Sea Side View

Island Bungalow Sea Side View

Bungalovy Island Sea Side View o rozloze 29 m2 se oproti Island Garden Room pyšní většími venkovními prostory a částečným výhledem na moře...

Island Bungalow Deluxe

Island Bungalow Deluxe

V pokojích Island Bungalow Deluxe o rozloze 29 m2 se můžete těšit na vzdušné prostory plné světla a krásný výhled na moře...

Waterfront Bungalow

Waterfront Bungalow

Waterfront Bungalow o rozloze až 29 m2 se pyšní luxusním umístěním u pláže a přímým výhledem na moře. Tento romantický bungalov je stylově vyzdoben a prvotřídně vybaven...

Gastronomie a hotelové restaurace

Kulinářské umění a gurmánské stolování bylo vždy důležitou složkou řecké kultury. Restaurace v hotelu Mykonos Blu nabízí pečlivě vybrané delikatesy z oblasti Egejského moře, evropské pokrmy, dokonalé služby a bohatou výzdobu. Všechny tyto prvky, společně s krásným výhledem, jsou klíčem k dlouhodobému úspěchu kulinářské scény na ostrově Mykonos.

V hotelu se můžete těšit na ostrovní kuchyni v gurmánské restauraci Aegean Poets, výjimečný výhled v restauraci L’Archipel, chutné svačiny a nápoje v salónku Delos, bezkonkurenční výhled na terase Sky, osvěžující koktejly v plážovém baru, speciální dětská menu dostupná po celý den, stolování v soukromí svých suit a romantické rodinné večeře na pláži.

Aegan Poets

V restauraci Aegean Poets se vaří podle starobylé principů a receptů z řecké kuchyně a využívají se pouze čerstvé suroviny. Celé jídelní menu je založené na bohaté řecké tradici, z části ovlivněné Itálií a Francií. Přijďte si pochutnat na snídani, á la carte obědu a večeři skládající se z chutných řeckých a mořských pokrmů, k nimž vám budou jako doprovod sloužit velká okna a okouzlující verandy s krásným výhledem na moře. K dispozici jsou také dětská menu (na požádání).

L' Archipel

Pivnice L’Archipel se pyšní stolováním al fresco a moderními pokrmy vycházejících z mořských plodů a dalších středomořských specialit. Využijte nabídku kontinentální snídaně a užijte si chutné řecké pokrmy společně s výhledem na pláž Psarou.

Delos Lounges

Dechberoucí výhled, dokonalá služba a bohatá výzdoba jsou klíčem k úspěchu salónků Delos Lounges. Pochutnejte si na tradičním řeckém nápoji ouzo nebo si objednejte šampaňské a pozorujte s klidem západ slunce ze zdejší verandy s výhledem na bazén, zahrady a světoznámou pláž Psarou.

Hello Beach

Milovníci pláže si nemusí pro osvěžující nápoj chodit daleko. Bar Hello Beach se nachází přímo na pláži a je tak skvělým místem pro rychlé občerstvení po každé chvilce strávené na ostrém řeckém slunci. V nabídce baru najdete také lehké svačiny, které jsou výborné na zahnání dopoledního či odpoledního hladu. 

Speciální stolování

Ať už si chcete pochutnat na výborné svačině před večeří, uspořádat společenský dýchánek, soukromé stolování, pozorování západu slunce, posezení u bazénu nebo na pláži, tak není speciálnější večer, než ten ušitý prímo vám na míru. Kulinářské pokrmy připravují poravdoví profesionálové a v nabídce najdete pokrmy se širokou tematikou - od mořských plodů až po evropské tradiční pochutiny. Nezapomeňte se zeptat číšníka na výtečné koktejly či exkluzivní plážové menu.

Stolování ve vile – speciální služby promění vaši vilu v perfektní místo pro soukromé stolování při svíčkách, které může být natolik formální či neformální, jak si jen budete přát. O všechny detaily bude postaráno pečlivým číšníkem, který vás bude obsluhovat po celý večer.

Barbecue ve vile – uspořádejte si vlastní barbecue v soukromí vaší vily. O vše okolo barbecue se postarají šéfkuchař a číšník.

Romantická večeře na pláži – užijte si romantickou večeři na pláži při západu slunce. K dispozici vám bude váš soukromý číšník, menu šité na míru, skvělé umístění na pláži a nápadité dekorace.

Rodinná večeře na pláži – užijte si jedinečnost vaší rodiny při soukromé večeři na pláži. Tuto večeři si může dopřát až 12 osob a kolem vás budou plát pochodně. Jeden ze zdejších kuchařů pro vás připraví vámi vybrané menu. Na požádání pro vás personál hotelu připraví také květiny a zábavu, která pozvedne úroveň vašeho večera.

V cestovní kanceláři DELUXEA Vám připravíme dovolenou na míru

 

Každý z Vás jste jedinečný. Určitě máte své vlastní sny a přání. Zavřete oči a představte si dovolenou po jaké toužíte – plnou hřejivého slunce, klidných pláží obklopených průzračným azurovým mořem, gastronomických zážitků a golfových greenů či tradičních lázní. Luxus nejvyšší světové třídy, na který jste zvyklí v exotice pro Vás nyní nabízíme i v Řecku.

Individuální zájezd dle přání klienta

Každý zájezd do Evropy je vytvořen speciálně s ohledem na individuální přání a potřeby klienta. Termín, délka pobytu, místo nebo styl ubytování, vše bude sestaveno podle Vašich přání. Stejně jako Vy jste jedinečná osobnost, bude individuálně připraven i zájezd pro Vás. Můžete nám zavolat na tel. číslo +420 724 730 018 nebo +420 724 730 016, napsat svou představu na email zajezdy@deluxea.cz, nebo nás navštívit osobně v jedné z našich kanceláří v Praze, Brně či Bratislavě. 

 

 

Kategorie a vybavení pokojů Grecotel Mykonos Blu

Obklopte se elegancí a moderním stylem suit Junior, ve kterých se budete cítit skoro jako doma. Vybrat si můžete také vily pyšnící se luxusní polohou a především soukromím. Vily byly navrženy tak, abyste z nich měli krásný výhled a zároveň byly vzdušné a plné slunečního svitu. Pokud se potřebujete před sluncem naopak schovat, odpočiňte si na zastíněné terase s krásným výhledem na moře. Každá vila je jedinečná, ovšem ve všech se můžete těšit na skvělé vybavení.

V hotelu najdete 103 bungalovů, suit a vil, které jsou vyzdobeny do modro bílé kombinace. Některé pokoje se pyšní soukromým bazénem, venkovními vanami s hydromasážemi, soukromými zahradami, terasou vhodnou pro opalování či privátní posilovnou. Extravagantní koupelny jsou vybaveny zabudovanou vanou vyrobenou z opracovaného kamene a sprchou s fototerapií. Pro maximální komfort si můžete vybrat služby Famous Class, které potěší svou bohatou nabídkou i ty nejnáročnější hosty.

Island Bungalows vybavení

Župany, plážové a bazénové ručníky, pantofle, fén, zásuvka pro strojek na holení, zvětšující zrcadlo, kosmetické přípravky, LCD plochá televize s úhlopříčkou 74 nebo 81 cm se satelitními programy, telefon s přímým vytáčením, klimatizace/topení, elektronický trezor, přístup na internet zdarma přes Wi-Fi (ve veřejných prostorách a v pokojích), soukromý bar s mezinárodními značkami (na požádání/za příplatek), bezpečnostní box na cennosti, 24 hodin dostupná pokojová služba (na požádání/za příplatek), předpříjezdové služby nakupování (na požádání/za příplatek)

Služby Guest Relations a Privilege Club, uvítání v hotelu a eskort do pokoje, welcome drink a osvěžující ručník při příjezdu, uvítací balíček na pokoj ve formě čerstvého ovoce, vína a minerální vody, soukromá exkurze po hotelu (na požádání/za příplatek), expresní přihlášení a odhlášení z hotelu na požádání, pozdní odhlášení z hotelu (na požádání/za příplatek), dvakrát denně pokojová služba, výlety (túry, nakupování, zábava - na požádání/za příplatek), leštění bot (na požádání/za příplatek)

Vybavení suit Island

Župany, plážové a bazénové ručníky, pantofle, fén, zásuvka pro strojek na holení, zvětšující zrcadlo, kosmetické přípravky, LCD plochá televize s úhlopříčkou 74 nebo 81 cm se satelitními programy, telefon s přímým vytáčením, klimatizace/topení, elektronický trezor, přístup na internet zdarma přes Wi-Fi (ve veřejných prostorách a v pokojích), soukromý bar s mezinárodními značkami (na požádání/za příplatek), bezpečnostní box na cennosti, 24 hodin dostupná pokojová služba (na požádání/za příplatek), předpříjezdové služby nakupování (na požádání/za příplatek), služby Guest Relations a Privilege Club, uvítání v hotelu a eskort do pokoje, welcome drink a osvěžující ručník při příjezdu, uvítací balíček na pokoj ve formě čerstvého ovoce, vína a minerální vody, soukromá exkurze po hotelu (na požádání/za příplatek), expresní přihlášení a odhlášení z hotelu na požádání, pozdní odhlášení z hotelu (na požádání/za příplatek), dvakrát denně pokojová služba, výlety (túry, nakupování, zábava - na požádání/za příplatek), leštění bot (na požádání/za příplatek

Vybavení ve vilách Blu

Župany, plážové a bazénové ručníky, pantofle, fén, zásuvka pro strojek na holení, zvětšující zrcadlo, kosmetické přípravky, slunečníky a opalovací lehátka, LCD plochá televize s úhlopříčkou 74 nebo 81 cm se satelitními programy, telefon s přímým vytáčením, CD/DVD přehrávač, klimatizace/topení, elektronický trezor, praní, sušení a žehlení prádla (na požádání/za příplatek), přístup na internet zdarma přes Wi-Fi (ve veřejných prostorách a v pokojích), soukromý bar s mezinárodními značkami (na požádání/za příplatek), bezpečnostní box na cennosti, 24 hodin dostupná pokojová služba (na požádání/za příplatek), kosmetická chladnička, bezplatný transfer z/na letiště (na požádání/za příplatek), služby Guest Relations a Privilege Club, uvítání v hotelu a eskort do pokoje, welcome drink a osvěžující ručník při příjezdu, pozdní odhlášení (na požádání/za příplatek), šampaňské, čerstvé džusy ze sezónního ovoce nebo tradiční občerstvení při příjezdu, denní donáška minerální vody/čerstvého džusu každé dva dny, dvakrát denně služby uklídového týmu, kávovar Espresso, rychlovarná konvice a zařízení pro přípravu čaje a kávy (na požádání), služby vybalování členy personálu (na požádání/za příplatek), speciální stolovací preference (na požádání/za příplatek), plážový koš s ručníky a plážovým vybavením, soukromý kuchař (na požádání/za příplatek), osobní komorník (na požádání/za příplatek), pronajmutí luxusního transportu (helikoptéra, jachta, limuzína-na požádání/za příplatek), leštění bot přes noc, předpříjezdové služby (stolování, nakupování, transport a další - na požádání/za příplatek), privátní vinný sklípek s možností ovládat teplotu, vinný sklípek a bar s vámi vybraným obsahem (na požádání/za příplatek), romantické a vonné svíčky (na požádání/za příplatek), lednice na víno, rozmanité koupelnové přípravky a kosmetické přípravky pro děti, dětské doplňky Famous Class, pokojové zkrášlující procedury (na požádání/za příplatek), vlastnoručně vybraná knihovna (knihy, časopisy, DVD, hry - na požádání/za příplatek), rozsáhlý VIP uvítací balíček zahrnující čerstvé ovoce, květiny, řecké sladké pečivo, víno, vodu a limonády, sladkosti a minerální voda každý večer, bezplatný transfer z/na letiště, sekretářské a business služby (na požádání/za příplatek), expresní VIP přihlášení a odhlášení

Nabídka pokojů

Island Garden Room

Island Garden Room

Užijte si dovolenou v pohodlí bungalovů Island Garden Room o rozloze až 29 m2, které se pyšní zahradou o velikosti 5 m2. Interiér je zdoben v kykladském stylu s romantickými a stylovými prvky. V ložnici najdete postel o velikosti king a pohovku, zatímco koupelna je vybavena jednoím umyvadlem a vanou. Ve většině pokojů na vás bude čekat také sprcha z opracovaného kamene se zabudovanou fototerapií. Můžete se těšit na výhled na okolí hotelu a zahrad.

Island Bungalow Sea Side View

Island Bungalow Sea Side View

Bungalovy Island Sea Side View o rozloze 29 m2 se oproti Island Garden Room pyšní většími venkovními prostory a částečným výhledem na moře.

Island Bungalow Deluxe

Island Bungalow Deluxe

V pokojích Island Bungalow Deluxe o rozloze 29 m2 se můžete těšit na vzdušné prostory plné světla a krásný výhled na moře. Pokoje se chlubí prvotřídním umístěním, postelí o velikosti king, pohovkou a koupelnou s umyvadlem, klasickou vanou a velkým zrcadlem. Ve vybraných pokojích se můžete těšit na sprchu osazenou kamenem se zabudovanou technologií pro fototerapii.

Waterfront Bungalow

Waterfront Bungalow

Waterfront Bungalow o rozloze až 29 m2 se pyšní luxusním umístěním u pláže a přímým výhledem na moře. Tento romantický bungalov je stylově vyzdoben a prvotřídně vybaven. V ložnicích se můžete těšit na postel o velikosti king a jednu pohovku, zatímco v koupelně najdete sprchu oděnou do kamene s fototerapií. K dispozici vám budou také venkovní prostory o velikosti 7 m2.

Luxury Bungalow with Outdoor Hydro-Massage Bathtub

Luxury Bungalow with Outdoor Hydro-Massage Bathtub

Zažijte opravdový komfort v Luxury Bungalow with Outdoor Hydro-Massage Bathtub o rozloze 29 m2. Těšit se můžete zejména na venkovní prostory o úctyhodné velikosti 60 m2 a hydromasážní vanu ideální pro dlouhé večery s milovanou osobou. Dále se můžete těšit na postel o velikosti king, pohovku, privátní zastíněnou terasu s již zmíněnou vyhřívanou vířivkou, prostornou koupelnu se sprchou s fototerapií a výhled do zahrad.

Island Bungalow with Private Pool

Island Bungalow with Private Pool

Užijte si luxusní dovolenou s vaším soukromým bazénem o velikosti 12-15 m2. Island Bungalow with Private Pool o rozloze 35 m2 se pyšní umístěním v zahradách a velkými venkovními prostory o velikosti 60 m2. V ložnici se můžete těšit na postel o velikosti king, dále pak na pohovku, prostornou koupelnu se dvěma umyvadly, vanou a oddělenou sprchou s fototerapií, soukromou zahradu a částečný výhled na moře.

Mykonos Blu Apartment

Mykonos Blu Apartment

Apartmány Mykonos Blu o rozloze 52-70 m2 s venkovními prostory o velikosti 10 m2 se nachází v prvotřídní lokaci u moře a pyšní se výhledem na moře či zahradu. Apartmány byly navrženy speciálně pro rodiny - je zde perfektně řešená rovnováha mezi rodičovskou potřebou být svým dětem na blízku a zároveň mít tolik potřebné soukromí. Těšit se můžete na postel o velikosti king, dvě pohodlné pohovky a hned dvě koupelny, z nichž jedna je vybavena speciální sprchou oděnou do kamene a disponující technologií fototerapie. V rámci těchto apartmánů se můžete těšit na rozšířenou nabídku služeb a vybavení. Tato nabídka zahrnuje praní, sušení a žehlení prádla (na požádání/za příplatek), přivítání a doprovod do pokoje členy manažerského týmu, šampaňské, čerstvé sezónní ovoce nebo tradiční občerstvení při příjezdu, denní doručení minerální vody/čerstvého ovoce každý druhý den, vybalovací služby členy personálu (na požádání/za příplatek), speciální preference v pokrmech (na požádání/za příplatek), plážový koš s ručníky a plážovým vybavením, soukromý kuchař (na požádání/za příplatek), osobní komorník (na požádání/za příplatek), najmutí luxusního transportu (helikoptéra, jachta, limuzína - na požádání/za příplatek), předpříjezdové služby (stolování, nakupování, transport a další - na požádání/za příplatek), navržení vlastního pokojového sklípku – preferovaná vína (na požádání/za příplatek), vlastní vinný sklípek a bar (na požádání/za příplatek), romantické a vonné svíčky (na požádání/za příplatek), rozmanité koupelnové přípravy a kosmetické přípravky pro děti, dětské doplňky Famous Class, vlastnoručně vybraná knihovna (knihy, časopisy, DVD, hry - na požádání/za příplatek), rozsáhlý VIP uvítací balíček zahrnující čerstvé ovoce, květiny, řecké sladké pečivo, víno, vodu a limonády, sladkosti a minerální vody každý večer, bezplatný transfer z/na letiště, pokojové zkrášlující procedury (na požádání/za příplatek), sekretářské a business služby (na požádání/za příplatek), expresní VIP přihlášení a odhlášení

Mykonos Blu Apartment with Sharing Pool

Mykonos Blu Apartment with Sharing Pool

Apartmány Mykonos Blu with Sharing Pool o rozloze 52-70 m2 nabízejí stejné vybavení i služby jako Mykonos Blu Apartment. Těšit se můžete zejména na sdílený bazén o velikosti 15 m2 a zastíněnou terasu s výhledem na hotel nebo prostory zahrad.

Junior Bungalow Suite

Junior Bungalow Suite

Suity Junior Bungalow o rozloze 35-40 m2 se nachází v blízkosti moře v oblasti zahrad a pyšní se zejména soukromou terasou s výhledem na moře a venkovními prostory o velikosti 40 m2. Tyto suity byly navrženy tak, aby se zde novomanželyé cítili opravdu výjimečně. Můžete se tal těšit na ložnici s postelí o velikosti king a prostornou koupelnu s kosmetickým koutkem, zabudovanou vanou a oddělenou sprchou nebo koupelnu oděnou do kamene se zaoblenou vanou pro dva. V případě cestování s jedním dítětem je k dispozici také příjemná pohovka vhodná pro spaní.

Exclusive Bungalow Suite

Exclusive Bungalow Suite

Oddejte se čirému luxusu v na zakázku navržených suitách Exclusive Bungalow o rozloze 52 m2 a naplno si užijte všechny výhody, které k tomu patří. Tyto suity se pyšní prvotřídním umístěním, venkovními prostory o velikosti 20 m2 a panoramatickým výhledem na moře. Těšit se můžete na postel s nebesy o velikosti king, která je natočena směrem k moři, dvě pohovky, koupelnu s hlubokou vanou a oddělenou sprchu s fototerapií a velké šatní skříně. Ve vybraných suitách budete v blízkosti přírody díky odhalené kamenné stěny. V rámci těchto suit se můžete těšit na rozšířenou nabídku služeb a vybavení. Tato nabídka zahrnuje praní, sušení a žehlení prádla (na požádání/za příplatek), přivítání a doprovod do pokoje členy manažerského týmu, šampaňské, čerstvé sezónní ovoce nebo tradiční občerstvení při příjezdu, denní doručení minerální vody/čerstvého ovoce každý druhý den, vybalovací služby členy personálu (na požádání/za příplatek), speciální preference v rámci stolování (na požádání/za příplatek), plážový koš s ručníky a plážovým vybavením, soukromého kuchaře (na požádání/za příplatek), osobního komorníka (na požádání/za příplatek), pronajmutí luxusního transportu (helikoptéra, jachta, limuzína - na požádání/za příplatek), předpříjezdové služby (stolování, nakupování, transport a další - na požádání/za příplatek), navržení vlastního pokojového sklípku – preferovaná vína (na požádání/za příplatek), vlastní vinný sklípek a bar (na požádání/za příplatek), romantické a vonné svíčky (na požádání/za příplatek), rozmanité koupelnové přípravky a kosmetické přípravky pro děti, dětské doplňky Famous Class, vlastnoručně vybraná knihovna (knihy, časopisy, DVD, hry - na požádání/za příplatek), rozsáhlý VIP uvítací balíček zahrnující čerstvé ovoce, květiny, řecké sladké pečivo, víno, vodu a limonády, sladkosti a minerální voda každý večer, bezplatný transfer z/na letiště, pokojové zkrášlující procedury (na požádání/za příplatek), sekretářské a business služby (na požádání/za příplatek), expresní VIP přihlášení a odhlášení

Exclusive Bungalow Suite with Outdoor Hydro-Massage Bathtub

Exclusive Bungalow Suite with Outdoor Hydro-Massage Bathtub

Suity Exclusive Bungalow with Outdoor Hydro-Massage Bathtub o rozloze 55 m2 se oproti Exclusive Bungalow Suite pyšní soukromou zastíněnou terasou s vyhřívanou hydromasážní vanou. I zde vám budou k dispozici rozšířené služby jako v Exclusive Bungalow Suite, avšak navíc vám budou na terase k dispozici opalovací lehátka a slunečník. U televize najdete také CD/DVD systém, na kterém si můžete přehrát vybrané filmy.

Open Plan Suite with Private Pool

Open Plan Suite with Private Pool

Suity Open Plan with Private Pool o rozloze 45 m2 se pyšní až 50 m2 venkovními prostory a soukromou terasou s privátním bazénem s nekonečným okrajem o velikosti 13-18 m2 s krásným výhledem na moře. Připravte se na romantickou výzdobu, postel s nebesy o velikosti king, pohovku a koupelnu s umyvadlem, vanou a sprchou. Vedle služeb a vybavení zmíněných u Exclusive Bungalow Suite, se zde můžete těšit také na B&O televizi se satelitními programy, zařízení pro přípravu čaje a kávy a chladničku na kosmetiku.

Luna Blu Suite Private Heated Indoor Pool

Luna Blu Suite Private Heated Indoor Pool

Suity Luna Blu Private Heated Indoor o rozloze 125 m2 najdete v prvotřídní lokaci u moře. Toto ubytování nabízí venkovní prostory o velikosti 15 m2, bazén o velikosti 20 m2 oddělený od ložnice s postelí o velikosti king skládacími skleněnými dveřmi a koupelnu se dvěma umyvadly a oddělenou sprchou s fototerapií. Kromě rozšířených služeb zmíněných u Exclusive Bungalow Suite, se můžete těšit také na soukromou travnatou zahradu plnou květin.

S-cape Suite

S-cape Suite

Užijte si jedinečnou dovolenou v suitách S-cape o rozloze 80 m2, na kterou nikdy nezapomenete. Těšit se můžete na dvě oddělené ložnice, výhled na moře a jím omývanou pláž Psarou, šatní skříň, venkovní prostory o velikosti 35 m2 a již u Exclusive Bungalow Suite zmíněné rozšířené služby a vybavení. Ložnice jsou vybaveny postelí o velikosti king a dvěma pohovkami a v koupelně najdete vanu vytvořenou z leštěného betonu, oddělenou toaletu a umyvadlo.

Euphoria Suite

Euphoria Suite

Extravagantní suity Euphoria o rozloze 110 m2 se mohou pochlubit privilegovaným umístěním, vzdušnými prostory, dvěma hlavními ložnicemi a salónkem, který může fungovat také jako ložnice navíc. Najdete v nich dvě postele o velikosti king, dvě pohovky a tři balkóny s výhledem na moře a pláž Psarou. I tyto suity poskytnou svým návštěvníkům rozšířený balíček služeb a hned dvě koupelny s vanou, sprchou, oddělenou toaletou a šatní skříň.

Grand Blu Suite with Private Pool

Grand Blu Suite with Private Pool

Suity Grand Blu with Private Pool o rozloze 70 m2 jsou vyzdobeny unikátním dekorem. Tyto suity se pyšní dvěma oddělenými ložnicemi se dvěma postelemi o velikosti king a dvěma pohovkami, koupelnou s jedním umyvadlem, vanou a oddělenou toaletou, soukromým vyhřívaným bazénem o velikosti 25 m2 a venkovními prostory o rozloze 70 m2. Jistě vás potěší zastíněná terasa s vybavením pro stolování a opalování, rozšířený balíček služeb a výhled na moře.

Mykonos Blu Junior Villa Private Pool

Mykonos Blu Junior Villa Private Pool

Vily Mykonos Blue Junior Private Pool o rozloze až 50 m2 se mohou pochlubit venkovními prostory o velikosti 100 m2 a soukromým bazénem s nekonečným okrajem o velikosti 25 m2. Pyšní se svým prvotřídním umístěním u pláže, krásným výhledem na moře, postelí s nebesy o velikosti king, pohovkou a koupelnou se dvěma umyvadly, velkým zrcadlem a sprchou s fotoerapií. Mezi speciálními prvky těchto vil najdete například zastíněnou terasu s prostory pro stolování, travnatou zahradu s květinami a otevřenou kamennou jeskyni.

Cobalt Blu Villa on the Waterfront Private Pool

Cobalt Blu Villa on the Waterfront Private Pool

Vily Cobalt Blu on the Waterfront Private Pool o rozloze 60-80 m2 nabízí chytrý design ve formě dvou pater, úžasné umístění u moře, venkovní prostory o velikosti 150 m2 a vyhřívaný bazén s nekonečným okrajem o velikosti 25 m2. Tyto vily postavené v párech, jsou ideální pro rodinu čítající až pět členů! Vily jsou vybaveny postelí o velikosti king, dvěma pohovkami, koupelnou se zapuštěnou vanou, sprchou s fototerapií, dvěma umyvadly a oddělenou toaletou a B&O televizí se satelitními programy. Těšit se můžete zejména na velkou travnatou zahradu a zastíněnou terasu s krásným výhledem na moře.

Island Blu Villa with Private Pool

Island Blu Villa with Private Pool

Unikátně navržené vily Island Blu with Private Pool o rozloze 100 m2 jsou skvělou volbou pro návštěvníky toužící po jedinečném luxusu a pohodlí. Pyšní se venkovními prostory o velikosti 65 m2, soukromým bazénem o rozloze 30 m2, otevřenou jeskyní a terasou s výhledem na moře. V ložnicích se můžete těšit na jednu postel s nebesy o velikosti king směřující čelem k moři, jednu klasickou postel o velikosti king a dvě pohovky. Koupelna je vybavena vanou z uhlazeného betonu, dvěma umyvadly a dešťovou sprchou s fototerapií.

Endless Blu Villa with Private Pool

Endless Blu Villa with Private Pool

Užijte si dovolenou naplno se všemi možnými výhodami a luxusním vybavením ve vilách Endless Blu with Private Pool o rozloze 82 m2. Čekají vás zde hned dvě hlavní ložnice s postelemi s nebesy o velikosti king, ze kterých budete mít přímý výhled na moře. Dále pak obývací pokoj s velkou zabudovanou vanou s výhledem na okolí a koupelna s luxusní sprchou ve výklenku připomínající modrou jeskyni Grotto Azzurra. K dispozici vám bude také zastíněná terasa s prostory a vybavením pro stolování, travnatá zahrada s květinami a šatní skříň.

Deep Blu Villa with Private Pool

Deep Blu Villa with Private Pool

Tu nejlepší dovolenou pro rodiny najdete ve vilách s názvem Deep Blu with Private Pool o rozloze 125 m2. Tyto rezidence se dvěma patry nabízí venkovní prostory o velikosti 80 m2, soukromý vyhřívaný bazén o rozloze 30 m2 se stínem a privátní terasu s hydromasážní vanou a krásným výhledem na moře. V ložnicích se můžete těšit na dvě postele o velikosti king a dvě jednolůžka. Zdejší koupelna se pyšní zabudovanou vanou z vyhlazeného betonu a modrým grottem, což je sprcha ve výklenku. K dispozici vám budou také šatní prostory, privátní vstup s výtahem, prostorný obývací pokoj s velkými skládacími panely ze skla a venkovní hydromasážní vana.

Royal Blu Mansion with Private Pool

Royal Blu Mansion with Private Pool

Užijte si opravdu jedinečnou dovolednou v sídle Royal Blu Mansion with Private Pool o úctyhodné rozloze 300 m2. Najdete v něm čtyři ložnice se třemi postelemi o velikosti king, z nichž dvě se pyšní privátní koupelnou s ručně vyřezávanou vanou, dvě jednolůžka a hlavní koupelnu s vanou, oddělenou sprchou, dvěma umyvadly a toaletou. Těšit se můžete také na venkovní prostory o rozloze 200 m2, vyhřívaný bazén se stínem o velikosti 30 m2, soukromý vstup a výtah, extravagantní lobby a salónek, kuchyň, privátní obývací pokoj s bazénem, tři plně vybavené terasy s výhledem na moře a hydromasážní vanou, soukromé šatní prostory, pokoje pro děti a parkování. Ubytování Royal Blu Mansion with Private Pool bylo uděleno ocenění nejlepší vila v Řecku v rámci World Travel Awards 2019.

Pláž a moře

Hotel je postavený nad zálivem Psarou, na jehož písčité pláže vedou schody. Převlékací kabinky, sprchy, opalovací lehátka s měkkými matracemi, plážové ručníky a slunečníky jsou vám k dispozici zdarma. Užijte si skvělé jídlo a nápoje, které vám budou doneseny přímo na vaše opalovací lehátko. Vydejte se na pláž oceněnou prestižní mezinárodní cenou Blue Flag.

Online cena a slevy Grecotel Mykonos Blu *****

Profi foto hotelu Grecotel Mykonos Blu *****

Video

Gastronomie a hotelové restaurace Grecotel Mykonos Blu

Kulinářské umění a gurmánské stolování bylo vždy důležitou složkou řecké kultury. Restaurace v hotelu Mykonos Blu nabízí pečlivě vybrané delikatesy z oblasti Egejského moře, evropské pokrmy, dokonalé služby a bohatou výzdobu. Všechny tyto prvky, společně s krásným výhledem, jsou klíčem k dlouhodobému úspěchu kulinářské scény na ostrově Mykonos.

V hotelu se můžete těšit na ostrovní kuchyni v gurmánské restauraci Aegean Poets, výjimečný výhled v restauraci L’Archipel, chutné svačiny a nápoje v salónku Delos, bezkonkurenční výhled na terase Sky, osvěžující koktejly v plážovém baru, speciální dětská menu dostupná po celý den, stolování v soukromí svých suit a romantické rodinné večeře na pláži.

Aegan Poets

V restauraci Aegean Poets se vaří podle starobylé principů a receptů z řecké kuchyně a využívají se pouze čerstvé suroviny. Celé jídelní menu je založené na bohaté řecké tradici, z části ovlivněné Itálií a Francií. Přijďte si pochutnat na snídani, á la carte obědu a večeři skládající se z chutných řeckých a mořských pokrmů, k nimž vám budou jako doprovod sloužit velká okna a okouzlující verandy s krásným výhledem na moře. K dispozici jsou také dětská menu (na požádání).

L' Archipel

Pivnice L’Archipel se pyšní stolováním al fresco a moderními pokrmy vycházejících z mořských plodů a dalších středomořských specialit. Využijte nabídku kontinentální snídaně a užijte si chutné řecké pokrmy společně s výhledem na pláž Psarou.

Delos Lounges

Dechberoucí výhled, dokonalá služba a bohatá výzdoba jsou klíčem k úspěchu salónků Delos Lounges. Pochutnejte si na tradičním řeckém nápoji ouzo nebo si objednejte šampaňské a pozorujte s klidem západ slunce ze zdejší verandy s výhledem na bazén, zahrady a světoznámou pláž Psarou.

Hello Beach

Milovníci pláže si nemusí pro osvěžující nápoj chodit daleko. Bar Hello Beach se nachází přímo na pláži a je tak skvělým místem pro rychlé občerstvení po každé chvilce strávené na ostrém řeckém slunci. V nabídce baru najdete také lehké svačiny, které jsou výborné na zahnání dopoledního či odpoledního hladu. 

Speciální stolování

Ať už si chcete pochutnat na výborné svačině před večeří, uspořádat společenský dýchánek, soukromé stolování, pozorování západu slunce, posezení u bazénu nebo na pláži, tak není speciálnější večer, než ten ušitý prímo vám na míru. Kulinářské pokrmy připravují poravdoví profesionálové a v nabídce najdete pokrmy se širokou tematikou - od mořských plodů až po evropské tradiční pochutiny. Nezapomeňte se zeptat číšníka na výtečné koktejly či exkluzivní plážové menu.

Stolování ve vile – speciální služby promění vaši vilu v perfektní místo pro soukromé stolování při svíčkách, které může být natolik formální či neformální, jak si jen budete přát. O všechny detaily bude postaráno pečlivým číšníkem, který vás bude obsluhovat po celý večer.

Barbecue ve vile – uspořádejte si vlastní barbecue v soukromí vaší vily. O vše okolo barbecue se postarají šéfkuchař a číšník.

Romantická večeře na pláži – užijte si romantickou večeři na pláži při západu slunce. K dispozici vám bude váš soukromý číšník, menu šité na míru, skvělé umístění na pláži a nápadité dekorace.

Rodinná večeře na pláži – užijte si jedinečnost vaší rodiny při soukromé večeři na pláži. Tuto večeři si může dopřát až 12 osob a kolem vás budou plát pochodně. Jeden ze zdejších kuchařů pro vás připraví vámi vybrané menu. Na požádání pro vás personál hotelu připraví také květiny a zábavu, která pozvedne úroveň vašeho večera.

Aktivity

Bazény

Resort Mykonos Blu se pyšní bazénem s nekonečným okrajem, třemi sdílenými bazény pro dané typy pokojů, jedním bazénem s nekonečným okrajem a slanou vodou rozloženým do dvou pater (250 m2 a 40 m2), dvěma sdílenými bazény pro bungalovy Island, 11 soukromými venkovními bazény a jedním krytým bazénem pro suity Luna Blu, jedním sdíleným bazénem pro vily a pěti privátními bazény ve vilách.

Vybavení resortu

Víceúčelové prostory, zázemí pro plážové události, parkovací místa, herní místnost, živá hudba (jednou týdně), Wi-Fi zdarma v celém hotelu a v pokojích, konferenční místnost s moderním vybavením a internetový koutek

Sport a wellness hotelu Grecotel Mykonos Blu *****

V hotelu vám bude bezplatně k dispozici sauna a fitness místnost, zpoplatněné lekce jógy, vodní sporty a potápění, rybolov, soukromé cestování po plážích, safari, běhání, jízda na koni a lázně.

Lázně Elixir

Nechte se hýčkat na procedurách dle vaší volby. V lázních budete mít k dispozici saunu, masážní místnosti, převlékací kabinky, elixíry určené pro tělesný a spirituální odpočinek, manikúru a pedikúru.

Děti v hotelu Grecotel Mykonos Blu *****

Dětské kluby a aktivity

Klub Grecoland představuje nekonečně možností pro vaše děti. Děti si zde užijí velkou spoustu zábavy a zároveň se i něco málo naučí.
Děti si v klubu užijí:
stolní hry
aktivity ve vodě
týmové a skupinové aktivity
tematické dny
řecký tanec
dětské a rodinné akce
rodinnou diskotéka
zelené a modré dny životního prostředí
Děti se také mohou vyřádit v dětském bazénu o rozloze 200 m2. Do bazénu mohou sjet hned po dvou skluzavkách.

GrecoBaby (0-3 roky)
Řešení pro cestování s nejmenšími dětmi máte na dosah! Klub GrecoBaby nabízí luxusní dětské vybavení, jehož výčet zahrnuje dětskou postýlku, dětskou židličku, dětskou jídelní židli, tréninkové schůdky, nočník, kočárek, ohřívače lahví, dětskou vanu a dětskou chůvičku (některé položky mohou být zpoplatněny). Žádost o vybavení z GrecoBaby by měla být učiněna před příjezdem a přímo u personálu hotelu.
Grecokids (4-6 let)
Kluby GrecoKids jsou hlavně o kombinaci zábavy a učení. Děti si zde mohou vyzkoušet umění a řemesla, vodní aktivity, týmové hry, tematické akce, dny životního prostředí, lov pokladů a zahradničení a k tomu všemu se ještě dozví vše o řecké kultuře a ochraně životního prostředí. Děti zde mohou prožít klidně celý den. I co se týče jídla bude o děti celý den postaráno. V koutku Tasty Corner pro ně budou připraveny zdravé svačiny.
Grecojuniors (7-12 let)
Děti v dětském klubu Grecojuniors se mohou těšit na plno nových objevů, dobrodružství, akcí a diskoték. Ze zdejší nabídky aktivit si vybere sebenáročnější dítko. Personál klubu Grecoland se snaží propojit zábavu a vzdělání. Děti se tak během her dozvědí i něco o řecké kultuře a ochraně životního prostředí.
Grecoteens (13 a více let)
Od brzkého rána až do noci se mohou teenageři těšit na aktivity, během nichž se nestačí nudit. V klubu se mohou těšit na plážový volejbal, basketbal, plážový fotbal, turnaje, hip hop tanec, řecký tanec, bezpečné surfování po internetu, párty a mnoho dalšího.

Mapa - Grecotel Mykonos Blu *****

Osobní poradenství u DELUXEA zájezdů do Řecka do hotelu Grecotel Mykonos Blu *****

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem Grecotel Mykonos Blu *****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

Recenze hotelu Grecotel Mykonos Blu *****

Letová spojení do Řecka

Bc. Martina Klevetová
Grecotel Mykonos Blu
„Procestovala jsem svět. Ráda Vám poradím.“
Odlet
Nocí
Strava
Cena za osobu
x

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.