Grecotel Mykonos Blu *****

Řecko

Překrásný rodinný hotel nad světoznámou pláží Psarou

Rychlá kalkulace hotelu

Odlet
Nocí v hotelu
Grecotel Mykonos Blu

Pro hotel Grecotel Mykonos Blu není dostupná online kalkulace. Cenu Vám rádi sdělíme na vyžádání – prosím vyplňte svůj požadavek v kontaktním formuláři. Detail hotelu Grecotel Mykonos Blu.

Typ pokoje
Strava

Letecká společnost
Bonus
EUR
Cena zájezdu
- /osoba
Původní cena
-/osoba
Hotel,
- /osoba- /osoba
Naše ceny hotelů v Emirátech již zahrnují DPH ve výši 5%, poplatek obci ve výši 10% i poplatek za služby v ubytování ve výši 10%.
Dospělý
Dítě do let
Dítě do let
Dítě do let
Dítě do let
Dítě do let
Garance nejlepší ceny
Transfer
- /osoba
Dospělý
Dítě 2 až 12 let
Český delegátDelegát      
- /osoba
Akční sleva
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dospělý
Dítě 2 až 12 let
Dítě do 2 let
Cena platí v případě volných míst v nejvýhodnější rezervační třídě
Podmínky zájezdu
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Počítáme cenu Vašeho zájezdu. Vyčkejte prosím.
Počítáme cenu
Vašeho zájezdu.
Vyčkejte prosím.
Destinaci
jsme
navštívili

Hotel Grecotel Mykonos Blu *****

Hodnocení 9.7 Hodnotí 1 klientů
Detailní hodnocení
Lokalita Řecko, Mykonos | Zobrazit mapu
Strava Snídaně, Polopenze | Více o gastronomii
Tipy specialistů Vily a bungalovy v barvách Řeckaano Infinity pool s překrásnými výhledy Krásná písčitá pláž

Popis hotelu Grecotel Mykonos Blu ***** Řecko

Představte si místo, kde se moře potkává s nebem a kde překrásné písčité pláže obklopuje azurově modré moře. Rádi byste se na takové místo vydali? Pak není nic jednoduššího, než navštívit hotel Mykonos Blu, který se nachází na krásném a vyhlášeném ostrově Mykonos.

V hotelu najdete bungalovy i privátní vily, které byly cíleně navrženy tak, aby reflektovaly kubistické linie souostroví Kyklady. Samotný resort se tyčí nad okrajem světově známé pláže Psarou, na kterou budete mít výhledy ze soukromých bazénů s nekonečným okrajem. Díky komfotnímu ubytování v pokojích, bungalovech a suitách či vilách, z nichž mnohé disponují privátním bazénem, patří tenhle hotel mezi ty nejvyhledávanější v oblasti Egejského moře. Mezi hlavní atraktivity tohoto ostrova bezpochyby patří blízké město Mykonos, které každý večer ožívá typickým řeckým nočním životem. Nudit se tedy určitě nebudete.

Pokoje, bungalovy, suity a vily, z nichž některé se pyšní soukromým bazénem, jsou postavené z tradičního bílého kamene a zdobí je přírodní tkaniny v národních bílých a modrých barvách Řecka. Z ubytování se vám naskytne krásný výhled na třpytící se Egejské moře.

Hotel je postavený nad zálivem Psarou, na jehož písčité pláže vedou schody. Převlékací kabinky, sprchy, opalovací lehátka s měkkými matracemi, plážové ručníky a slunečníky jsou vám k dispozici zdarma. Užijte si skvělé jídlo a nápoje, které vám budou doneseny přímo na vaše opalovací lehátko. Vydejte se na pláž oceněnou prestižní mezinárodní cenou Blue Flag.

Ostrov Mykonos je opravdovým klenotem souostroví Kyklad a těší se celosvětové oblíbenosti zejména díky svým snovým plážím, unikátnímu prostředí, tradičním bílým budovám, větrným mlýnům, malým kostelům a malebným přístavům, ve kterých najdete tradiční rybářské lodě kotvící hned vedle luxusních jachet. Na ostrov se můžete dopravit pomocí trajektu či letadla.

Zobrazit více  Mám zájem o hotel

Plánek hotelu a nabídka pokojů

Plánek hotelu

Plánek hotelu

Rozkliknutím si plánek zvětšíte.

Island Garden Room

Island Garden Room

Užijte si dovolenou v pohodlí bungalovů Island Garden Room o rozloze až 29 m2, které se pyšní zahradou o velikosti 5 m2...

Island Bungalow Side Sea View

Island Bungalow Side Sea View

Bungalovy Island Sea Side View o rozloze 29 m2 se oproti Island Garden Room pyšní většími venkovními prostory (10 m2) a částečným výhledem na moře...

Island Bungalow Deluxe Sea View

Island Bungalow Deluxe Sea View

V pokojích Island Bungalow Deluxe o rozloze 29 m2 (+ 6 m2 venkovních prostor) se můžete těšit na vzdušné interiéry plné světla a krásný výhled na moře...

Gastronomie a hotelové restaurace

Kulinářské umění a gurmánské stolování bylo vždy důležitou složkou řecké kultury. Restaurace v hotelu Mykonos Blu nabízí pečlivě vybrané delikatesy z oblasti Egejského moře, evropské pokrmy, dokonalé služby a bohatou výzdobu. Všechny tyto prvky, společně s krásným výhledem, jsou klíčem k dlouhodobému úspěchu kulinářské scény na ostrově Mykonos.

V hotelu se můžete těšit na ostrovní kuchyni v gurmánské restauraci Aegean Poets, výjimečný výhled v restauraci L’Archipel, chutné občerstvení a nápoje v salónku Delos, osvěžující koktejly v hotelových barech, speciální dětská menu dostupná po celý den, stolování v soukromí svých pokojů a romantické či rodinné večeře na pláži.

Aegan Poets

V restauraci Aegean Poets se vaří podle starobylé principů a receptů z řecké kuchyně a využívají se pouze čerstvé suroviny. Celé jídelní menu je založené na bohaté řecké tradici, z části ovlivněné Itálií a Francií. Přijďte si pochutnat na snídani, á la carte obědu a večeři skládající se z chutných řeckých pokrmů a mořských plodů, k nimž vám budou jako doprovod sloužit velká okna a okouzlující verandy s krásným výhledem na moře. K dispozici jsou také dětská menu (na požádání).

L' Archipel

Restaurace L’Archipel se pyšní stolováním al fresco a moderními pokrmy vycházejících z mořských plodů, grilování a dalších středomořských specialit či pokrmů s asijským nádechem.

Delos Lounges

Dechberoucí výhled, dokonalá služba a bohatá výzdoba jsou klíčem k úspěchu salónků Delos Lounges. Pochutnejte si na tradičním řeckém nápoji ouzo nebo si objednejte šampaňské a pozorujte s klidem západ slunce ze zdejší verandy s výhledem na bazén, zahrady a světoznámou pláž Psarou. V menu najdete také kanapky, sushi, sorbety či čerstvou zmrzlinu.

The Beach

Dopřejte si sushi a pokrmy z místních zahrad díky sofistikované donáškové službě.

Little Bars

Hotelové bary Vás pohostí velkým výběrem alkoholických i nealkoholických nápojů, které dokonale poslouží k osvěžení během horkých slunečných dnů na pláži či u bazénu.

Speciální stolování

Ať už si chcete pochutnat na výborné svačině před večeří, uspořádat společenský dýchánek, soukromé stolování, pozorování západu slunce, posezení u bazénu nebo na pláži, tak není speciálnější večer, než ten ušitý přímo vám na míru. Kulinářské pokrmy připravují poravdoví profesionálové a v nabídce najdete pokrmy se širokou tematikou - od mořských plodů až po evropské tradiční pochutiny. Nezapomeňte se zeptat číšníka na výtečné koktejly či exkluzivní plážové menu.

 • Stolování ve vile – speciální služby promění vaši vilu v perfektní místo pro soukromé stolování při svíčkách, které může být natolik formální či neformální, jak si jen budete přát. O všechny detaily bude postaráno pečlivým číšníkem, který vás bude obsluhovat po celý večer.
 • Barbecue ve vile – uspořádejte si vlastní barbecue v soukromí vaší vily. O vše okolo barbecue se postarají šéfkuchař a číšník.
 • Romantická večeře na pláži – užijte si romantickou večeři na pláži při západu slunce. K dispozici vám bude váš soukromý číšník, menu šité na míru, skvělé umístění na pláži a nápadité dekorace.
 • Rodinná večeře na pláži – užijte si jedinečnost vaší rodiny při soukromé večeři na pláži. Tuto večeři si může dopřát až 12 osob a kolem vás budou plát pochodně. Jeden ze zdejších kuchařů pro vás připraví vámi vybrané menu. Na požádání pro vás personál hotelu připraví také květiny a zábavu, která pozvedne úroveň vašeho večera.

V cestovní kanceláři DELUXEA Vám připravíme dovolenou na míru

 

Každý z Vás jste jedinečný. Určitě máte své vlastní sny a přání. Zavřete oči a představte si dovolenou po jaké toužíte – plnou hřejivého slunce, klidných pláží obklopených průzračným azurovým mořem, gastronomických zážitků a golfových greenů či tradičních lázní. Luxus nejvyšší světové třídy, na který jste zvyklí v exotice pro Vás nyní nabízíme i v Řecku.

Individuální zájezd dle přání klienta

Každý zájezd do Evropy je vytvořen speciálně s ohledem na individuální přání a potřeby klienta. Termín, délka pobytu, místo nebo styl ubytování, vše bude sestaveno podle Vašich přání. Stejně jako Vy jste jedinečná osobnost, bude individuálně připraven i zájezd pro Vás. Můžete nám zavolat na tel. číslo +420 724 730 018 nebo +420 724 730 016, napsat svou představu na email zajezdy@deluxea.cz, nebo nás navštívit osobně v jedné z našich kanceláří v Praze, Brně či Bratislavě. 

 

 

Kategorie a vybavení pokojů Grecotel Mykonos Blu

Úžasné pobřežní prostředí ostrova Mykonos je dokonale sladěno s hotelem Grecotel Mykonos Blu.  Vyberte si některý z bungalovů, suit či vil, z nichž některé nabízejí privátní bazén. Tradiční bílá architektura je ve spojení s překrásnými výhledy na moře dokonalou kombinací pro relaxační dovolenou.

Obklopte se elegancí a moderním stylem komfortních bungalovů, ve kterých se budete cítit skoro jako doma. Vybrat si můžete také vily pyšnící se luxusní polohou a především soukromím. Vily byly navrženy tak, abyste z nich měli krásný výhled a zároveň byly vzdušné a plné slunečního svitu. Pokud se potřebujete před sluncem naopak schovat, odpočiňte si na zastíněné terase s krásným výhledem na moře. Každá vila je jedinečná, ovšem ve všech se můžete těšit na skvělé vybavení. Některé pokoje se pyšní soukromým bazénem, venkovními vanami s hydromasážemi, soukromými zahradami, terasou vhodnou pro opalování či privátní posilovnou. Extravagantní koupelny jsou vybaveny zabudovanou vanou vyrobenou z opracovaného kamene a sprchou s fototerapií.

Island Bungalows - vybavení

 • Platí pro Island Garden Room, Island Bungalow, Side Sea View, Island Bungalow, Deluxe Sea View, Waterfront Bungalow, Luxury Island Bungalow with private pool, Luxury Bungalow with outdoor Hydro-massage Bathtub, Mykonos Blu Apartment, Mykonos Blu Apartment with sharing pool.

Župany, plážové a bazénové ručníky, pantofle, fén, zásuvka pro strojek na holení, zvětšující zrcadlo, kosmetické přípravky, LCD plochá televize se satelitními programy, telefon s přímým vytáčením, klimatizace/topení, elektronický trezor, přístup na internet zdarma přes Wi-Fi (ve veřejných prostorách a v pokojích), soukromý bar s mezinárodními značkami (na požádání, za příplatek), bezpečnostní box na cennosti, 24 hodin dostupná pokojová služba (na požádání, za příplatek), předpříjezdové služby nakupování (na požádání, za příplatek)

Dále pak služby Guest Relations a Privilege Club, uvítání v hotelu a přesun do pokoje, welcome drink a osvěžující ručník při příjezdu, uvítací balíček na pokoj ve formě čerstvého ovoce, vína a minerální vody, soukromá exkurze po hotelu (na požádání, za příplatek), expresní check-in a check-out z pokoje (na požádání, za příplatek), pozdní check-out z pokoje (na požádání, za příplatek), dvakrát denně pokojová služba, zařízení na přípravu kávy a čaje (na vyžádání), výlety (túry, nakupování, zábava - na požádání, za příplatek), leštění bot přes noc (na požádání, za příplatek).

Island Suites - vybavení

 • Platí pro Junior Bungalow Suite, Exclusive Bungalow Suite, Exclusive Bungalow Suite with Outdoor Hydro-massage Bathtub, Open Plan Suite with Private Pool, Luna Blu Suite with Private Indoor Pool, S-Cape Suite, Euphoria Suite, Grand Blu Suite with Private Pool.

Župany, plážové a bazénové ručníky, pantofle, fén, zásuvka pro strojek na holení, zvětšující zrcadlo, kosmetické přípravky, LCD plochá televize se satelitními programy, telefon s přímým vytáčením, klimatizace/topení, elektronický trezor, přístup na internet zdarma přes Wi-Fi (ve veřejných prostorách a v pokojích), soukromý bar s mezinárodními značkami (na požádání/za příplatek), bezpečnostní box na cennosti, 24 hodin dostupná pokojová služba (na požádání/za příplatek), předpříjezdové služby nakupování (na požádání/za příplatek), služby Guest Relations a Privilege Club, uvítání v hotelu a doprovod do pokoje, welcome drink a osvěžující ručník při příjezdu, uvítací balíček na pokoj ve formě čerstvého ovoce, vína a minerální vody, soukromá exkurze po hotelu (na požádání/za příplatek), expresní check-in a check-out z pokoje na požádání, pozdní check-out z pokoje (na požádání/za příplatek), dvakrát denně pokojová služba, výlety (túry, nakupování, zábava - na požádání/za příplatek), leštění bot přes noc (na požádání/za příplatek), zařízení na přípravu kávy a čaje (na požádání/za příplatek).

Blu Villas - vybavení

 • Platí pro Mykonos Blu Junior Villa with Private Pool, Cobalt Blu with Private Pool, Island Blu Villa with Private Pool, Endless Blu on the Waterfront with Private Pool, Deep Blu with Private Pool, Royal Blu Mansion (Mykonos Royal Villa) with Private Pool.

Župany, plážové a bazénové ručníky, pantofle, fén, zásuvka pro strojek na holení, zvětšující zrcadlo, kosmetické přípravky, slunečníky a opalovací lehátka, LCD plochá televize se satelitními programy, telefon s přímým vytáčením, CD/DVD přehrávač, klimatizace/topení, elektronický trezor, praní, sušení a žehlení prádla (na požádání/za příplatek), přístup na internet zdarma přes Wi-Fi (ve veřejných prostorách a v pokojích), soukromý bar s mezinárodními značkami (na požádání/za příplatek), bezpečnostní box na cennosti, 24 hodin dostupná pokojová služba (na požádání/za příplatek), zařízení na přípravu kávy a čaje, služby Guest Relations a Privilege Club, uvítání v hotelu a doprovod do pokoje, welcome drink a osvěžující ručník při příjezdu, pozdní check-out (na požádání/za příplatek), šampaňské, čerstvé džusy ze sezónního ovoce nebo tradiční občerstvení při příjezdu, denní donáška minerální vody/čerstvého džusu každé dva dny, dvakrát denně služby uklídového týmu, kávovar Espresso, služby vybalování členy personálu (na požádání/za příplatek), speciální stravovací preference (na požádání/za příplatek), plážový koš s ručníky a plážovým vybavením, soukromý kuchař (na požádání/za příplatek), osobní komorník (na požádání/za příplatek), pronajmutí luxusního transportu (helikoptéra, jachta, limuzína-na požádání/za příplatek), leštění bot přes noc, předpříjezdové služby (stolování, nakupování, transport a další - na požádání/za příplatek), privátní vinný sklípek s možností ovládat teplotu, vinný sklípek a bar s vámi vybraným obsahem (na požádání/za příplatek), romantické a vonné svíčky (na požádání/za příplatek), lednice na víno, rozmanité koupelnové přípravky a kosmetické přípravky pro děti, dětské doplňky Famous Class, pokojové zkrášlující procedury (na požádání/za příplatek), personalizovaná knihovna (knihy, časopisy, DVD, hry - na požádání/za příplatek), rozsáhlý VIP uvítací balíček zahrnující čerstvé ovoce, květiny, řecké sladké pečivo, víno, vodu a limonády, sladkosti a minerální voda každý večer, sekretářské a business služby (na požádání/za příplatek), expresní VIP check-in a check-out.

 

Pozn. Dispozice jednotlivých pokojů/bungalovů/suit/vil dané kategorie se mohou lišit.

Plánek hotelu a nabídka pokojů

Plánek hotelu

Plánek hotelu

Rozkliknutím si plánek zvětšíte.

Island Garden Room

Island Garden Room foto

Užijte si dovolenou v pohodlí bungalovů Island Garden Room o rozloze až 29 m2, které se pyšní zahradou o velikosti 5 m2. Interiér je zdoben v kykladském stylu s romantickými a stylovými prvky. V ložnici najdete postel o velikosti king a pohovku, zatímco koupelna je vybavena jedním umyvadlem a vanou. Ve většině pokojů na vás bude čekat také sprcha z opracovaného kamene se zabudovanou fototerapií. Můžete se těšit na výhled na okolí hotelu a zahrad.

Island Bungalow Side Sea View

Island Bungalow Side Sea View foto

Bungalovy Island Sea Side View o rozloze 29 m2 se oproti Island Garden Room pyšní většími venkovními prostory (10 m2) a částečným výhledem na moře.

Island Bungalow Deluxe Sea View

Island Bungalow Deluxe Sea View foto

V pokojích Island Bungalow Deluxe o rozloze 29 m2 (+ 6 m2 venkovních prostor) se můžete těšit na vzdušné interiéry plné světla a krásný výhled na moře. Pokoje se chlubí prvotřídním umístěním, postelí o velikosti king, pohovkou a koupelnou s umyvadlem, klasickou vanou a velkým zrcadlem. Ve vybraných pokojích se můžete těšit na sprchu osazenou kamenem se zabudovanou technologií pro fototerapii.

Waterfront Bungalow

Waterfront Bungalow foto

Waterfront Bungalow o rozloze až 29 m2 se pyšní luxusním umístěním u pláže a přímým výhledem na moře. Tento romantický bungalov je stylově vyzdoben a prvotřídně vybaven. V ložnicích se můžete těšit na postel o velikosti king a jednu pohovku, zatímco v koupelně najdete sprchu oděnou do kamene s fototerapií. K dispozici vám budou také venkovní prostory o velikosti 7 m2.

Luxury Bungalow with Outdoor Hydro-Massage Bathtub

Luxury Bungalow with Outdoor Hydro-Massage Bathtub foto

Zažijte opravdový komfort v Luxury Bungalow with Outdoor Hydro-Massage Bathtub o rozloze 29 m2. Těšit se můžete zejména na venkovní prostory o úctyhodné velikosti až 60 m2 a hydromasážní vanu ideální pro dokonalou relaxaci. Dále se můžete těšit na postel o velikosti king, pohovku, privátní zastíněnou terasu s již zmíněnou vyhřívanou vířivkou, prostornou koupelnu se sprchou s fototerapií a výhled do zahrad.

Luxury Island Bungalow with Private Pool

Luxury Island Bungalow with Private Pool foto

Užijte si luxusní dovolenou s vaším soukromým bazénem o velikosti 12-15 m2. Island Bungalow with Private Pool o rozloze až 40 m2 se pyšní umístěním v zahradách a velkými venkovními prostory o velikosti až 60 m2. V ložnici se můžete těšit na postel o velikosti king, dále pak na pohovku, prostornou koupelnu se dvěma umyvadly, vanou a oddělenou sprchou s fototerapií, soukromou zahradu a částečný výhled na moře.

Mykonos Blu Apartment

Mykonos Blu Apartment foto

Apartmány Mykonos Blu o rozloze 52-70 m2 s venkovními prostory o velikosti 10 m2 se nachází v prvotřídní lokaci u moře a pyšní se plným či částečným výhledem na moře nebo do zahrady. Apartmány byly navrženy speciálně pro rodiny - je zde perfektně řešená rovnováha mezi rodičovskou potřebou být svým dětem na blízku a zároveň mít tolik potřebné soukromí. Těšit se můžete na postel o velikosti king, dvě pohodlné pohovky a hned dvě koupelny, z nichž jedna je vybavena speciální sprchou oděnou do kamene a disponující technologií fototerapie. V rámci těchto apartmánů se můžete těšit na rozšířenou nabídku služeb a vybavení. Tato nabídka zahrnuje: praní, sušení a žehlení prádla (na požádání/za příplatek), přivítání a doprovod do pokoje členy manažerského týmu, šampaňské, čerstvé sezónní ovoce nebo tradiční občerstvení při příjezdu, denní doručení minerální vody/čerstvého ovoce každý druhý den, vybalovací služby členy personálu (na požádání/za příplatek), speciální preference v pokrmech (na požádání/za příplatek), plážový koš s ručníky a plážovým vybavením, soukromý kuchař (na požádání/za příplatek), osobní komorník (na požádání/za příplatek), služby koupelového komorníka (na požádání/za příplatek), najmutí luxusního transportu (helikoptéra, jachta, limuzína - na požádání/za příplatek), navržení vlastního pokojového sklípku – preferovaná vína (na požádání/za příplatek), vlastní vinný sklípek a bar (na požádání/za příplatek), svíčky na pokoji (na požádání/za příplatek), personalizovaná knihovna (knihy, časopisy, DVD, hry - na požádání/za příplatek), rozsáhlý VIP uvítací balíček zahrnující čerstvé ovoce, květiny, řecké sladké pečivo, víno, vodu a limonády, sladkosti a minerální vody každý večer, pokojové zkrášlující procedury (na požádání/za příplatek), sekretářské a business služby (na požádání/za příplatek), expresní VIP check-in a check-out.

Mykonos Blu Apartment with Sharing Pool

Mykonos Blu Apartment with Sharing Pool foto

Apartmány Mykonos Blu with Sharing Pool o rozloze 52-70 m2 nabízejí stejné vybavení i služby jako Mykonos Blu Apartment. Těšit se můžete ale zejména na sdílený bazén o velikosti 15 m2 a zastíněnou terasu s výhledem na hotel nebo prostory zahrad.

Honeymooon Bungalow/ Junior Bungalow Suite

Honeymooon Bungalow/ Junior Bungalow Suite foto

Suity Junior Bungalow o rozloze 35-40 m2 se nachází v blízkosti moře v oblasti zahrad a pyšní se zejména soukromou terasou s výhledem na moře a venkovními prostory o velikosti 40 m2. Tyto suity byly navrženy tak, aby se zde novomanželé cítili opravdu výjimečně. Můžete se tak těšit na ložnici s postelí o velikosti king, pohovku a prostornou koupelnu s kosmetickým koutkem, zabudovanou vanou a oddělenou sprchou nebo koupelnu oděnou do kamene se zaoblenou vanou pro dva ve vybraných suitách. K dispozici jsou i dvojitá umyvadla (ve vybraných suitách).

Exclusive Bungalow Suite

Exclusive Bungalow Suite foto

Oddejte se čirému luxusu v na zakázku navržených suitách Exclusive Bungalow o rozloze 52 m2 a naplno si užijte všechny výhody, které k tomu patří. Tyto suity se pyšní prvotřídním umístěním, venkovními prostory o velikosti 20 m2 a panoramatickým výhledem na moře. Těšit se můžete na postel s nebesy (ve vybraných pokojích) o velikosti king, která je natočena směrem k moři, dvě pohovky, koupelnu s hlubokou vanou a oddělenou sprchu s fototerapií a velké šatní skříně. V rámci těchto suit se můžete těšit na rozšířenou nabídku služeb a vybavení. Tato nabídka zahrnuje: praní, sušení a žehlení prádla (na požádání/za příplatek), přivítání a doprovod do pokoje členy manažerského týmu, šampaňské, čerstvé sezónní ovoce nebo tradiční občerstvení při příjezdu, denní doručení minerální vody/čerstvého ovoce každý druhý den, vybalovací služby členy personálu (na požádání/za příplatek), speciální preference v rámci stolování (na požádání/za příplatek), plážový koš s ručníky a plážovým vybavením, soukromého kuchaře (na požádání/za příplatek), osobního komorníka (na požádání/za příplatek), pronajmutí luxusního transportu (helikoptéra, jachta, limuzína - na požádání/za příplatek), předpříjezdové služby (stolování, nakupování, transport a další - na požádání/za příplatek), navržení vlastního pokojového sklípku – preferovaná vína (na požádání/za příplatek), vlastní vinný sklípek a bar (na požádání/za příplatek), romantické a vonné svíčky (na požádání/za příplatek), rozmanité koupelnové přípravky a kosmetické přípravky pro děti, dětské doplňky Famous Class, personalizovaná knihovna (knihy, časopisy, DVD, hry - na požádání/za příplatek), rozsáhlý VIP uvítací balíček zahrnující čerstvé ovoce, květiny, řecké sladké pečivo, víno, vodu a limonády, sladkosti a minerální voda každý večer, pokojové zkrášlující procedury (na požádání/za příplatek), sekretářské a business služby (na požádání/za příplatek), expresní VIP check-in a check-out.

Exclusive Bungalow Suite with Outdoor Hydro-Massage Bathtub

Exclusive Bungalow Suite with Outdoor Hydro-Massage Bathtub foto

Suity Exclusive Bungalow with Outdoor Hydro-Massage Bathtub o rozloze 55 m2 se oproti Exclusive Bungalow Suite pyšní soukromou zastíněnou terasou s vyhřívanou hydromasážní vanou a výhledem na pláž. I zde vám budou k dispozici rozšířené služby jako v Exclusive Bungalow Suite, avšak navíc vám budou na terase k dispozici opalovací lehátka a slunečník. U televize najdete také CD/DVD systém, na kterém si můžete přehrát vybrané filmy.

Open Plan Suite with Private Pool

Open Plan Suite with Private Pool foto

Suity Open Plan with Private Pool o rozloze až 45 m2 se pyšní až 50 m2 venkovními prostory a soukromou terasou s privátním bazénem s nekonečným okrajem o velikosti 13-18 m2 s krásným výhledem na moře. Připravte se na romantickou výzdobu, postel o velikosti king, pohovku a koupelnu s umyvadlem, vanou a sprchou. Vedle služeb a vybavení zmíněných u Exclusive Bungalow Suite, se zde můžete těšit také na B&O televizi se satelitními programy, CD/DVD systém, lehátka a slunečník.

Luna Blu Suite Private Heated Indoor Pool

Luna Blu Suite Private Heated Indoor Pool foto

Suity Luna Blu Private Heated Indoor o rozloze 125 m2 najdete v prvotřídní lokaci u moře. Toto ubytování nabízí venkovní prostory o velikosti 15 m2, bazén o velikosti 20 m2 oddělený od ložnice s postelí o velikosti king skládacími skleněnými dveřmi a koupelnu se dvěma umyvadly a oddělenou sprchou s fototerapií. Kromě rozšířených služeb zmíněných u Exclusive Bungalow Suite, se můžete těšit také na soukromou travnatou zahradu s květinami, B&O televizi se satelitními programy, CD/DVD systém, lehátka a slunečník.

S-cape Suite

S-cape Suite foto

Užijte si jedinečnou dovolenou v suitách S-cape o rozloze 80 m2, na kterou nikdy nezapomenete. Těšit se můžete na dvě oddělené ložnice (spíše se jedná o ložnici a obývací pokoj, který je využíván jako pokoj pro děti) a výhled na moře a pláž Psarou, Dále je k dispozici šatní skříň, venkovní prostory o velikosti až 35 m2 a již u Exclusive Bungalow Suite zmíněné rozšířené služby a vybavení. Ložnice je vybavena postelí o velikosti king a obývací pokoj dvěma pohovkami. V koupelně najdete vanu vytvořenou z leštěného betonu, oddělenou toaletu a umyvadlo.

Euphoria Suite

Euphoria Suite foto

Extravagantní suity Euphoria o rozloze 110 m2 se mohou pochlubit privilegovaným umístěním, vzdušnými prostory, dvěma hlavními ložnicemi a salónkem )obývacím pokojem), který může fungovat také jako ložnice navíc. Najdete v nich dvě postele o velikosti king, dvě pohovky a tři balkóny s výhledem na moře a pláž Psarou. I tyto suity poskytnou svým návštěvníkům rozšířený balíček služeb jako u Exclusive Bungalow Suite a hned dvě koupelny s vanou/sprchou, oddělenou toaletou a šatní skříň. K dispozici je i CD/DVD systém, lehátka a slunečník.

Grand Blu Suite with Private Pool

Grand Blu Suite with Private Pool foto

Suity Grand Blu with Private Pool o rozloze 70 m2 jsou vyzdobeny unikátním dekorem. Tyto suity se pyšní ložnicí s postelí king a obývacím pokojem se dvěma pohovkami, koupelnou s jedním umyvadlem, vanou a oddělenou toaletou, soukromým vyhřívaným bazénem o velikosti 25 m2 a venkovními prostory o rozloze 70 m2. Jistě vás potěší zastíněná terasa s vybavením pro stolování a opalování, rozšířený balíček služeb jako u jako u Exclusive Bungalow Suite a výhled na moře.

Mykonos Blu Junior Villa with Private Pool

Mykonos Blu Junior Villa with Private Pool foto

Vily Mykonos Blue Junior with Private Pool o rozloze až 50 m2 se mohou pochlubit venkovními prostory o velikosti až 100 m2 a soukromým bazénem s nekonečným okrajem o velikosti 25 m2. Pyšní se svým prvotřídním umístěním u pláže, krásným výhledem na moře, postelí s nebesy o velikosti king, pohovkou a koupelnou se dvěma umyvadly, velkým zrcadlem a sprchou s fotoerapií. Mezi speciálními prvky těchto vil najdete například zastíněnou terasu s prostory pro stolování a travnatou zahradu s květinami.

Cobalt Blu Villa wih Private Pool

Cobalt Blu Villa wih Private Pool foto

Vily Cobalt Blu on the Waterfront Private Pool o rozloze 60-80 m2 nabízí sofistikovaný design se dvěma patry, úžasné umístění u moře, venkovní prostory o velikosti až o 150 m2 a vyhřívaný bazén s nekonečným okrajem o velikosti 25 m2. Tyto vily postavené v párech, jsou ideální pro rodinu čítající až pět členů! Vily jsou vybaveny postelí o velikosti king, dvěma pohovkami, koupelnou se zapuštěnou vanou, sprchou s fototerapií, dvěma umyvadly a oddělenou toaletou a B&O televizí se satelitními programy. Těšit se můžete i na velkou travnatou zahradu a zastíněnou terasu s krásným výhledem na moře.

Island Blu Villa with Private Pool

Island Blu Villa with Private Pool foto

Unikátně navržené přízemní vily Island Blu with Private Pool o rozloze 100 m2 jsou skvělou volbou pro návštěvníky toužící po jedinečném luxusu a pohodlí. Pyšní se venkovními prostory o velikosti 65 m2, soukromým bazénem o rozloze 30 m2 a bazénovou terasou s výhledem na moře. K dispozici jsou dvě ložnice oddělené právě terasou s bazénem. V ložnicích se můžete těšit na jednu postel s nebesy o velikosti king směřující čelem k moři, jednu klasickou postel o velikosti king a dvě pohovky. Koupelna je vybavena vanou z uhlazeného betonu, dvěma umyvadly a dešťovou sprchou s fototerapií.

Endless Blu Villa in Waterfront with Private Pool

Endless Blu Villa in Waterfront with Private Pool foto

Užijte si dovolenou naplno se všemi možnými výhodami a luxusním vybavením ve vilách Endless Blu with Private Pool o rozloze 82 m2. Čekají vás zde hned dvě hlavní ložnice s postelemi s nebesy o velikosti king, ze kterých budete mít přímý výhled na moře. K dispozici jsou také dvě pohovky. Dále pak obývací pokoj s velkou zabudovanou vanou s výhledem na okolí a koupelna s luxusní sprchou ve výklenku. K dispozici vám bude také zastíněná terasa s prostory a vybavením pro stolování, travnatá zahrada s květinami a šatní skříň.

Deep Blu Villa with Private Pool

Deep Blu Villa with Private Pool foto

Tu nejlepší dovolenou pro rodiny najdete ve vilách s názvem Deep Blu with Private Pool o rozloze 125 m2. Tyto rezidence se dvěma patry nabízí venkovní prostory o velikosti 80 m2, soukromý vyhřívaný bazén o rozloze 30 m2 se stínem a privátní terasu s hydromasážní vanou a krásným výhledem na moře. V ložnicích se můžete těšit na dvě postele o velikosti king a dvě pohovky v obývacím pokoji. Zdejší koupelna se pyšní zabudovanou vanou z vyhlazeného betonu a komfortní sprchou v unikátním výklenku. K dispozici vám budou také šatní prostory, privátní vstup s výtahem, prostorný obývací pokoj s posuvnými prosklenými dveřmi vedoucími přímo k bazénu.

Royal Blu Mansion (Mykonos Royal Villa) with Private Pool

Royal Blu Mansion (Mykonos Royal Villa) with Private Pool foto

Užijte si opravdu jedinečnou dovolenou v sídle Royal Blu Mansion with Private Pool o úctyhodné rozloze 300 m2. Najdete v něm celkem čtyři ložnice. K dispozici jsou 3 postele o velikosti king a dále 2 jednolůžka, dále pak jedna koupelna s vanou, sprchou, WC a dvojitým umyvadlem. Další dvě koupelny jsou vybaveny vanou. Těšit se můžete také na venkovní prostory o rozloze 200 m2, vyhřívaný bazén se stínem o velikosti 30 m2, soukromý vstup a výtah, důmyslné lobby/salónek, kuchyň, komfortní obývací pokoj s bazénem, tři plně vybavené terasy s výhledem na moře a hydromasážní vanou, soukromé šatní prostory a parkování. Ubytování Royal Blu Mansion with Private Pool bylo několikrát uděleno ocenění nejlepší vila v Řecku v rámci World Travel Awards.

Pláž a moře

Hotel je postavený nad zálivem Psarou, na jehož písčité pláže vedou schody. Převlékací kabinky, sprchy, opalovací lehátka s měkkými matracemi, plážové ručníky a slunečníky jsou vám k dispozici zdarma. Užijte si skvělé jídlo a nápoje, které vám budou doneseny přímo na vaše opalovací lehátko. Vydejte se na pláž oceněnou prestižní mezinárodní cenou Blue Flag.

Online cena a slevy Grecotel Mykonos Blu *****

Profi foto hotelu Grecotel Mykonos Blu *****

Video

Gastronomie a hotelové restaurace Grecotel Mykonos Blu

Kulinářské umění a gurmánské stolování bylo vždy důležitou složkou řecké kultury. Restaurace v hotelu Mykonos Blu nabízí pečlivě vybrané delikatesy z oblasti Egejského moře, evropské pokrmy, dokonalé služby a bohatou výzdobu. Všechny tyto prvky, společně s krásným výhledem, jsou klíčem k dlouhodobému úspěchu kulinářské scény na ostrově Mykonos.

V hotelu se můžete těšit na ostrovní kuchyni v gurmánské restauraci Aegean Poets, výjimečný výhled v restauraci L’Archipel, chutné občerstvení a nápoje v salónku Delos, osvěžující koktejly v hotelových barech, speciální dětská menu dostupná po celý den, stolování v soukromí svých pokojů a romantické či rodinné večeře na pláži.

Aegan Poets

V restauraci Aegean Poets se vaří podle starobylé principů a receptů z řecké kuchyně a využívají se pouze čerstvé suroviny. Celé jídelní menu je založené na bohaté řecké tradici, z části ovlivněné Itálií a Francií. Přijďte si pochutnat na snídani, á la carte obědu a večeři skládající se z chutných řeckých pokrmů a mořských plodů, k nimž vám budou jako doprovod sloužit velká okna a okouzlující verandy s krásným výhledem na moře. K dispozici jsou také dětská menu (na požádání).

L' Archipel

Restaurace L’Archipel se pyšní stolováním al fresco a moderními pokrmy vycházejících z mořských plodů, grilování a dalších středomořských specialit či pokrmů s asijským nádechem.

Delos Lounges

Dechberoucí výhled, dokonalá služba a bohatá výzdoba jsou klíčem k úspěchu salónků Delos Lounges. Pochutnejte si na tradičním řeckém nápoji ouzo nebo si objednejte šampaňské a pozorujte s klidem západ slunce ze zdejší verandy s výhledem na bazén, zahrady a světoznámou pláž Psarou. V menu najdete také kanapky, sushi, sorbety či čerstvou zmrzlinu.

The Beach

Dopřejte si sushi a pokrmy z místních zahrad díky sofistikované donáškové službě.

Little Bars

Hotelové bary Vás pohostí velkým výběrem alkoholických i nealkoholických nápojů, které dokonale poslouží k osvěžení během horkých slunečných dnů na pláži či u bazénu.

Speciální stolování

Ať už si chcete pochutnat na výborné svačině před večeří, uspořádat společenský dýchánek, soukromé stolování, pozorování západu slunce, posezení u bazénu nebo na pláži, tak není speciálnější večer, než ten ušitý přímo vám na míru. Kulinářské pokrmy připravují poravdoví profesionálové a v nabídce najdete pokrmy se širokou tematikou - od mořských plodů až po evropské tradiční pochutiny. Nezapomeňte se zeptat číšníka na výtečné koktejly či exkluzivní plážové menu.

 • Stolování ve vile – speciální služby promění vaši vilu v perfektní místo pro soukromé stolování při svíčkách, které může být natolik formální či neformální, jak si jen budete přát. O všechny detaily bude postaráno pečlivým číšníkem, který vás bude obsluhovat po celý večer.
 • Barbecue ve vile – uspořádejte si vlastní barbecue v soukromí vaší vily. O vše okolo barbecue se postarají šéfkuchař a číšník.
 • Romantická večeře na pláži – užijte si romantickou večeři na pláži při západu slunce. K dispozici vám bude váš soukromý číšník, menu šité na míru, skvělé umístění na pláži a nápadité dekorace.
 • Rodinná večeře na pláži – užijte si jedinečnost vaší rodiny při soukromé večeři na pláži. Tuto večeři si může dopřát až 12 osob a kolem vás budou plát pochodně. Jeden ze zdejších kuchařů pro vás připraví vámi vybrané menu. Na požádání pro vás personál hotelu připraví také květiny a zábavu, která pozvedne úroveň vašeho večera.

Aktivity

Bazény

Resort Mykonos Blu se pyšní unikátní hlavním bazénem s nekonečným okrajem a dále také 20 privátními vilami u jednotlivých kategorií ubytování. K dispozici jsou také 3 sdílené bazény u vybraných kategorií pokojů.

Letní aktivity

Mykonos je jedním z nejznámějších ostrovů ve východním Středomoří a jednoznačně patří k nejvíce kosmopolotním oblastem v souostroví Kyklady. Každý si zde najde to "své", ať už se jedná o noční život, poznávání okolí nebo objevování kouzelné přírody. Je to zkrátka místo pro všechny.

Vybavení resortu

Víceúčelové prostory, zázemí pro plážové události, parkovací místa, herní místnost, živá hudba (jednou týdně), Wi-Fi zdarma v celém hotelu a v pokojích, konferenční místnost s moderním vybavením a internetový koutek.

Sport a wellness hotelu Grecotel Mykonos Blu *****

V hotelu vám bude bezplatně k dispozici sauna a fitness místnost. Mezi zpoplatněné sporty a aktivity patří:

 • lekce jógy,
 • vodní sporty a potápění,
 • rybolov,
 • soukromé cestování po plážích pomocí vodního taxi,
 • jeep safari,
 • jogging,
 • jízda na koni a
 • lázně.

Lázně Elixir Wellness Center

Nechte se hýčkat na procedurách dle vaší volby. V lázních budete mít k dispozici:

 • saunu,
 • masážní místnosti,
 • převlékací kabinky,
 • elixíry určené pro tělesný a spirituální odpočinek,
 • procedury o pleť a pokožku,
 • speciální masáže,
 • manikúru a pedikúru a
 • fitness místnost s moderním vybavením.

Děti v hotelu Grecotel Mykonos Blu *****

Dětské kluby a aktivity

Klub Grecoland představuje nekonečně možností pro vaše děti. Děti si zde užijí velkou spoustu zábavy a zároveň se i něco málo naučí. Dětem jsou k dispozici i speciální dětská menu v restauracích. Starší děti pak mohou zažít spoustu zábavy v klubu pro teenagery GrecoTeens. Resort Grecotel Mykonos Blu je připraven na Vaši nezapomenutelnou rodinnou dovolenou.

Doprava do hotelu Grecotel Mykonos Blu

Z letiště do hotelu Grecotel Mykonos Blu je to as 5-10 min jízdy autem. Vzdálenost je totiž méně něž 4 km.

Mapa - Grecotel Mykonos Blu *****

Osobní poradenství u DELUXEA zájezdů do Řecka do hotelu Grecotel Mykonos Blu *****

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem Grecotel Mykonos Blu *****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

Recenze hotelu Grecotel Mykonos Blu *****

Letová spojení do Řecka

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.