Miraggio Thermal Spa Resort *****

Řecko

Unikátní resort s termálním pramenem

Rychlá kalkulace hotelu

Odlet
Nocí v hotelu
Miraggio Thermal Spa Resort

Pro hotel Miraggio Thermal Spa Resort není dostupná online kalkulace. Cenu Vám rádi sdělíme na vyžádání – prosím vyplňte svůj požadavek v kontaktním formuláři. Detail hotelu Miraggio Thermal Spa Resort.

Typ pokoje
Strava

Letecká společnost
Bonus
EUR
Počítáme cenu Vašeho zájezdu. Vyčkejte prosím.
Počítáme cenu
Vašeho zájezdu.
Vyčkejte prosím.
Cena zájezdu
- /osoba
Původní cena
-/osoba
Hotel,
- /osoba- /osoba
Naše ceny hotelů v Emirátech již zahrnují DPH ve výši 5%, poplatek obci ve výši 10% i poplatek za služby v ubytování ve výši 10%.
Dospělý
Dítě do let
Dítě do let
Dítě do let
Dítě do let
Dítě do let
Garance nejlepší ceny
Transfer
- /osoba
Dospělý
Dítě 2 až 12 let
Český delegátDelegát      
- /osoba
Akční sleva
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dospělý
Dítě 2 až 12 let
Dítě do 2 let
Cena platí v případě volných míst v nejvýhodnější rezervační třídě
Podmínky zájezdu
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Počítáme cenu Vašeho zájezdu. Vyčkejte prosím.
Počítáme cenu
Vašeho zájezdu.
Vyčkejte prosím.
Osobně
jsme
bydleli

Hotel Miraggio Thermal Spa Resort *****

Lokalita Řecko, Chalkidiki | Zobrazit mapu
Strava Snídaně, Polopenze, Plná penze | Více o gastronomii
Tipy specialistů Ideální pro rodiny s dětmi 8 restaurací a 5 barů Jedinečné lázně

Popis hotelu Miraggio Thermal Spa Resort ***** Řecko

Hotel Miraggio Thermal Spa Resort v sobě spojuje svůdný půvab Chalkidiki s krásou osobité architektury, která se svažuje ve stylu přírodního amfiteátru až k Egejskému moři. Resort se nachází na unikátním místě s přírodním termálním pramenem, jehož léčivou sílu můžete na vlastní kůži vyzkoušet v hotelových lázních Myrthia Thermal Spa.

Nabídka ubytování zahrnuje 284 útulných pokojů a apartmá s výhledem na moře nebo rozkvetlé hotelové zahrady. Pokud si chcete dopřát nadstandardní luxus a soukromí spolu s prvotřídními službami, ubytujte se v kategorii Miraggio Club, která poskytuje spoustu exkluzivních výhod. Pobyt v hotelu Miraggio Thermal Spa Resort potěší i vaše chuťové buňky. Můžete se těšit na objevování tradiční řecké, asijské i mezinárodní kuchyně v rámci osmi špičkových restaurací a pěti barů. Nejmenší hosty zase potěší velký zábavní park s postavami z animovaných filmů a spoustou zábavy.

Miraggio Thermal Spa Resort je ideálním výchozím bodem pro objevování úžasné přírody Chalkidiki s jejími nekonečnými borovými lesy a majestátní horou Athos, která je zapsána na seznam dědictví UNESCO.

Zobrazit více  Mám zájem o hotel

Naše doporučení k Miraggio Thermal Spa Resort

Pokud toužíte po dovolené s možnosti vyžití kvalitního SPA s vlastním termálním praneme, hotel Miraggio Thermal Spa je výbornou volbou. Nachází se v v příjemném údolí obehnaném cedrovými stromy s krásným výhledem na Egejské moře s druhým výběžkem poloostrova Chalkidiki, Sithonia. Jeho kaskádovitě postavení nabízí krásné výhledy na celý hotelový komplex a pobřeží. Dostupnost do všech jeho částí je snadná i pro osoby na vozíčku, kterým nabízí hotel i bezbariérové pokoje. Pobyt v tomto hotelu doporučuji zejména pro rodiny s dětmi, kteří zde najdou bohaté jak sportovní vyžití, tak i krásný dětský klub s postavičkami z animovaných filmů Doba Ledová, Madagaskar a další. Páry preferující kvalitní spa si zde na své přijdou rovněž. Vzhledem k termálnímu pramenu je vhodný pobyt i na začátek léta či konec podzimu, kdy může být už moře lehce chladnější.

2024
Kateřina Charlebois
Poslední inspekce hotelu
Kateřina Charlebois 724 730 019

Video hotelu

Plánek hotelu a nabídka pokojů

Plánek hotelu

Plánek hotelu

Rozkliknutím si plánek zvětšíte.

Garden View Room (34–36 m²)

Garden View Room (34–36 m²)

Prostorný, pohodlný a útulný pokoj s vlastním zařízeným balkónem nebo terasou, odkud se nabízí překrásný výhled na hotelové zahrady, s ložnicí a koupelnou, která je vybavená sprcho..

Deluxe Garden View Room (37–39 m²)

Deluxe Garden View Room (37–39 m²)

Tento nádherný pokoj nabízí ložnici propojenou s luxusním obývací částí a soukromou terasu nebo balón, odkud se odkrývá jedinečný výhled na svěží hotelové zahrady...

Deluxe Side Sea View Room (37–39 m²)

Deluxe Side Sea View Room (37–39 m²)

Součástí tohoto luxusního pokoje je ložnice propojená s pohodlným obývací částí a vlastní balkón či terasa s částečným výhledem na Egejské moře a ostrůvek Kelyfos...

Gastronomie a hotelové restaurace

Miraggio Thermal Spa Resort vás zve k objevování tradiční řecké, asijské a mezinárodní kuchyně v jedinečné středomořské atmosféře. Kolekce osmi prvotřídních restaurací a pěti elegantních barů je zárukou nezapomenutelných kulinářských zážitků. Místní speciality si můžete vychutnat přímo na místě nebo v soukromí svého pokoje. Zkombinujte pokrm s některým z vyhlášených řeckých vín nebo si dopřejte skleničku při pozorování západu slunce nad zálivem Torneos.

Hostům s objednanou polopenzí nabízí hotel speciální program Dine Around, v rámci něhož mohou kromě restaurace Kritamo večeřet také v à la carte restauracích Portofino, Sommeliers' 8 Meat & Wine Bar a Toroneo, a to i několikrát za pobyt (v závislosti na aktuální dostupnosti).

Při rezervaci na recepci Guest Relation získají hosté kredit (30 € na dospělého a 15 € na dítě do 12 let), který jim bude následně odečten z celkového účtu (nevztahuje se na nápoje a nelze uplatnit na obědy).

Restaurace

Kritamo – Koncept této restaurace stojí na ručně vybíraných lokálních ingrediencích, které odráží řeckou tradici vaření s láskou. V rámci polopenze (snídaně a večeře bez nápojů) budete moct ochutnat celou řadu zdravých a dokonale připravených pokrmů ve formě denně obměňovaného bufetu. Součástí restaurace je i zdravý koutek s nabídkou čerstvého organického ovoce, smoothie, džusů, bezlepkových a bio produktů, medu od místního včelaře, tradičního řeckého jogurtu a spoustu dalších delikates. Otevírací doba: 7:00–10:30 (neděle 7:00–11:00) a 19:00–22:00.

Eliá – Zbrusu nová restaurace určená výhradně pro hosty ubytované v kategorii Miraggio Club, která nabízí vynikající snídaně z těch nejčerstvějších produktů od místních výrobců a zeleniny z hotelové zahrady spolu s úchvatným výhledem na Egejské moře. Můžete se těšit na širokou nabídku uzenin, řeckých sýrů, exotického ovoce, čerstvých džusů, domácího pečiva z listového těsta a nejrůznějších druhů chleba. Nechte si před vašima očima od šéfkuchaře připravit nejlepší snídani, jakou jste kdy měli! Otevírací doba: 7:00–11:00.

Toroneo – Ochutnejte pravé chutě Řecka! Tato unikátní příjemná à la carte restaurace představuje místní kuchyni v novém světle – od čerstvých mořských plodů až po nejrůznější řecké speciality. Přijďte si vychutnat oběd či večeři v nádherném prostředí s přímým výhledem na moře. Otevírací doba: 13:00–17:00 a 19:00–23:00 (v závislosti na počasí).

Portofino – Objevte pestrý svět autentických chutí italského šéfkuchaře v této jedinečné à la carte restauraci. Můžete ochutnat pravou italskou pizzu z pece vytápěné dřevem, ručně vyráběné těstoviny, tradiční italské dezerty a domácí gelato či sorbet. Otevírací doba: večeře 19:00–23:00.

Sommeliers' 8 Meat & Wine Bar – Poznejte umění perfektně připraveného masa podávaného s dokonale ladícím vínem. Tento exkluzivní koncept představuje kombinaci těch nejlepších kousků masa a vybraných vín z celého světa. Otevírací doba: večeře 19:00–23:00.

Oasis Pool Reastaurant – Tato příjemná à la carte restaurace u bazénu s uvolněnou atmosférou nabízí vynikající čerstvě připravené pokrmy po celý den. Otevírací doba: večeře 11:00–18:00.

Sushi Bar – Nechte se místním specialistou na sushi zasvětit do umění přípravy této japonské speciality prostřednictvím bohaté nabídky, která oslní všechny milovníky asijské kuchyně. Otevírací doba: večeře 19:00–1:00.

MEZEdaki Beach Restaurant – Přijďte ochutnat tradiční řecké „mezedes“ (menší pokrmy ve stylu tapas) z těch nejkvalitnějších surovin spolu s velkým výběrem řeckých pálenek tsipouro a ouzo. Otevírací doba: večeře 11:00–18:00.

Bary

Mirage Lobby Bar – Užijte si potěšení z volného času nebo třeba vyřiďte pracovní hovory v příjemném a klidném prostředí tohoto baru s úchvatným výhledem na záliv Toroneos a ostrov Kelyfos. V nabídce najdete sofistikované koktejly, nejrůznější druhy čajů i kávy a výborné občerstvení. Otevírací doba: 9:00–1:00; Sushi Menu 19:00–1:00.

Oasis Pool Bar – Tento bazénový bar nabízí široký výběr drobného občerstvení, zmrzlin, salátů, čerstvých džusů a originálních koktejlů. Otevírací doba: 9:00–19:00.

Oasis Beach Bar – Jen pár kroků od moře se nachází bar s bohatou nabídkou klasických koktejlů a trendy drinků. Zatímco budete odpočívat na lehátku a kochat se výhledem na moře, můžete si objednat třeba čerstvý sendvič, ovoce nebo zmrzlinu. Otevírací doba: 9:00–19:00.

Kids' Planet Café / Restaurant by Bufala Gelato – Speciálně pro děti je k dispozici tato jedinečná cukrárna s každodenní nabídkou čerstvých domácích zmrzlin, palačinek a mléčných koktejlů. Můžete se těšit na zmrzliny nejrůznějších příchutí (z kravského mléka i bez mléčných výrobků) podávané v ručně vyráběném vaflovém kornoutu. Otevírací doba: 12:00–20:00.

Myrthia Health Bar – Dopřejte svému zdraví vzpruhu v podobě ručně připravovaných ovocných smoothie, čerstvých džusů a wellness menu v zenové atmosféře tohoto zdravého baru.

V cestovní kanceláři DELUXEA Vám připravíme dovolenou na míru

 

Každý z Vás jste jedinečný. Určitě máte své vlastní sny a přání. Zavřete oči a představte si dovolenou po jaké toužíte – plnou hřejivého slunce, klidných pláží obklopených průzračným azurovým mořem, gastronomických zážitků a golfových greenů či tradičních lázní. Luxus nejvyšší světové třídy, na který jste zvyklí v exotice pro Vás nyní nabízíme i v Řecku.

Individuální zájezd dle přání klienta

Každý zájezd do Evropy je vytvořen speciálně s ohledem na individuální přání a potřeby klienta. Termín, délka pobytu, místo nebo styl ubytování, vše bude sestaveno podle Vašich přání. Stejně jako Vy jste jedinečná osobnost, bude individuálně připraven i zájezd pro Vás. Můžete nám zavolat na tel. číslo +420 724 730 018 nebo +420 724 730 016, napsat svou představu na email zajezdy@deluxea.cz, nebo nás navštívit osobně v jedné z našich kanceláří v Praze, Brně či Bratislavě. 

 

 

Kategorie a vybavení pokojů Miraggio Thermal Spa Resort

Hotel Miraggio Thermal Spa Resort nabízí široký výběr prostorných a pohodných pokojů s výhledem na Egejské moře nebo rozkvetlé hotelové zahrady. Všechny interiéry jsou zalité přirozeným světlem a navržené tak, aby poskytovaly dokonalé soukromí. Pokud si chcete dopřát ještě větší luxus spolu s prvotřídními službami, ubytujte se v některém z pokojů či apartmá v kategorii Miraggio Club, které se nachází v privátní části hotelu. Oceňovaný architekt Aspasia Taka navrhl unikátní interiéry kombinující ekologické materiály, exkluzivní nábytek a stylové látky. Kromě terasy s úchvatným výhledem na Egejské moře disponují některé pokoje i soukromým bazénem. Hosté ubytovaní v kategorii Miraggio Club navíc získají celou řadu výhod včetně přístupu na privátní část pláže s pohodlnými lehátky a slunečníky.

Součástí vybavení všech pokojů a apartmá je: koupelna se sprchou/dešťovou sprchou (v kategorii Miraggio Club je k dispozici také vana), kosmetické zrcátko, fén na vlasy, satelitní 42palcová televize, polštářové a matracové menu, kávovar Nespresso (denní doplňování kapslí), trezor, telefon s přímou mezinárodní volbou, minibar, příslušenství na přípravu kávy a čaje, balená voda, klimatizace/topení, koupelnové produkty, Wi-Fi, rozkládací pohovka (180x160), služba praní prádla a čištění oděvů (za příplatek), pokojová služba (24 hodin denně), parkování zdarma/parkoviště s obsluhou, služba buzení telefonem, lokální i mezinárodní noviny a časopisy (na vyžádání za příplatek pro hosty z kategorie Miraggio Club), check-in v 15:00 a check-out v 11:00.

Hosté ubytovaní v pokojích a apartmá v kategorii Miraggio Club mají navíc k dispozici tyto výhody:

 • luxusní koupelové produkty značky Abahna
 • speciální uvítání
 • snídaně v restauraci Eliá
 • služba rozestýlání postele
 • soukromá část pláže s VIP obsluhou
 • asistenční služba Concierge
 • jeden lázeňský program Thalasso Circuit Experience zdarma
 • luxusní dárky Miraggio (plážová taška, čepice)
 • polštářové a matracové menu od značky Coco-Mat

Plánek hotelu a nabídka pokojů

Plánek hotelu

Plánek hotelu

Rozkliknutím si plánek zvětšíte.

Garden View Room (34–36 m²)

Garden View Room (34–36 m²) foto

Prostorný, pohodlný a útulný pokoj s vlastním zařízeným balkónem nebo terasou, odkud se nabízí překrásný výhled na hotelové zahrady, s ložnicí a koupelnou, která je vybavená sprchovým koutem a toaletními potřebami. Kapacita: 2 dospělí a 1 dítě.

Deluxe Garden View Room (37–39 m²)

Deluxe Garden View Room (37–39 m²) foto

Tento nádherný pokoj nabízí ložnici propojenou s luxusním obývací částí a soukromou terasu nebo balón, odkud se odkrývá jedinečný výhled na svěží hotelové zahrady. Kapacita: 3 dospělí a 1 dítě nebo 2 dospělí a 2 děti.

Deluxe Side Sea View Room (37–39 m²)

Deluxe Side Sea View Room (37–39 m²) foto

Součástí tohoto luxusního pokoje je ložnice propojená s pohodlným obývací částí a vlastní balkón či terasa s částečným výhledem na Egejské moře a ostrůvek Kelyfos. Kapacita: 3 dospělí a 1 dítě nebo 2 dospělí a 2 děti.

Deluxe Sea View Room (37–39 m²)

Deluxe Sea View Room (37–39 m²) foto

Užijte si dechberoucí výhled na Egejské moře a ostrůvek Kelyfos z balkónu či terasy tohoto exkluzivního pokoje, který nabízí ložnici propojenou s luxusní obývací částí. Kapacita: 3 dospělí a 1 dítě nebo 2 dospělí a 2 děti.

Deluxe Pool Front Room (37–39 m²)

Deluxe Pool Front Room (37–39 m²) foto

Unikátní pokoj nabízející ložnici propojenou s útulnou obývací částí a vlastní balkón či terasu, odkud se můžete kochat úchvatným výhledem na bazén a moře. Kapacita: 3 dospělí a 1 dítě nebo 2 dospělí a 2 děti.

Family Garden View Room (43–45 m²)

Family Garden View Room (43–45 m²) foto

Tento prostorný rodinný pokoj se pyšní nezapomenutelným výhledem na Egejské moře a ostrůvek Kelyfos ze soukromého balkónu či terasy. Jeho interiér se skládá z ložnice propojené s luxusní obývací částí. Kapacita: 4 dospělí a 1 dítě nebo 2 dospělí a 2 děti.

Club Sea View Room (37–39 m²)

Club Sea View Room (37–39 m²) foto

Tento luxusní pokoj se nachází v západním křídle hotelu a nabízí ložnici propojenou s útulnou obývací částí a soukromou terasu či balkón, odkud se odkrývá dechberoucí výhled na Egejské moře a ostrůvek Kelyfos. Kapacita: 4 dospělí / 3 dospělí a 1 dítě / 2 dospělí a 2 děti.

Club Sea View Private Pool Room (37–39 m²)

Club Sea View Private Pool Room (37–39 m²) foto

Úchvatný výhled na Egejské moře, prostorný obývací pokoj a pohodlná manželská postel (nebo dvě samostatná lůžka) dělají z tohoto pokoje dokonalé romantické zázemí jako stvořené pro zamilované páry či novomanžele. Součástí pokoje je navíc terasa a soukromý bazén. Kapacita: 3 dospělí a 1 dítě nebo 2 dospělí a 2 děti.

Miraggio Suite Sea View Private Pool (79 m²)

Miraggio Suite Sea View Private Pool (79 m²) foto

Vzdušné a prostorné apartmá s oddělenou ložnicí a obývacím pokojem, dvěma koupelnami a dalším exkluzivním vybavením včetně altánku, soukromého bazénu a terasy, z níž se nabízí nádherný výhled na Egejské moře. Kapacita: 3 dospělí a 1 dítě nebo 2 dospělí a 2 děti.

Duplex Suite Private Pool (87–89 m²)

Duplex Suite Private Pool (87–89 m²) foto

V tomto unikátním dvoupatrovém apartmá se snoubí decentní luxus, klid a dokonalé pohodlí. Součástí prostorného interiéru je ložnice s balkónem a elegantní obývací pokoj, odkud se můžete kochat výhledem na záliv Torneos a přístav Miraggio. Kromě toho se můžete těšit na venkovní terasu, altánek a soukromý bazén. Kapacita: 4 dospělí a 1 dítě nebo 3 dospělí a 2 děti.

Suite Pool Front Ground Floor (76 m²)

Suite Pool Front Ground Floor (76 m²) foto

Toto prostorné apartmá se nachází v přízemí východního křídla hotelu. Nabízí samostatný obývací pokoj, ložnici s manželskou postelí (nebo dvěma oddělenými lůžky) a také útulnou verandu se soukromou zahradou a krásným výhledem na moře či bazén. K dispozici je možnost propojení dvou nebo tří apartmá v této kategorii. Kapacita: 3 dospělí a 1 dítě nebo 2 dospělí a 2 děti.

Suite Sea View First Floor (76m²)

Suite Sea View First Floor (76m²) foto

Toto prostorné apartmá se nachází v prvním patře východního křídla a nabízí obývací pokoj, samostatnou ložnici s oddělenými nebo manželskými postelemi, pohovku/lůžko pro větší pohodlí a vanu a sprchu pro maximální relaxaci. Vyjděte na svůj pohodlný balkon a kochejte se úchvatným výhledem na Egejské moře. Kapacita: 3 dospělí a 1 dítě nebo 2 dospělí a 2 děti.

Miraggio Duplex Suite Private Pool (178 m²)

Miraggio Duplex Suite Private Pool (178 m²) foto

Miraggio Duplex Suite Private Pool je luxusní ubytování, které se nachází v exkluzivní části hotelu Miraggio Club. Skládá se ze dvou ložnic a samostatného obývacího pokoje, který se rozkládá ve dvou podlažích a jsou propojena dvěma vnitřními schodišti. Apartmá nabízí soukromý bazén, pohodlné balkony a verandy, které nabízejí úžasný výhled na moře a přístav.

Pláž a moře

Hosté hotelu Miraggio Thermal Spa Resort mají k dispozici exkluzivní písečnou pláž s lehátky, slunečníky, osuškovým servisem a plážovým barem, kde mohou ochutnat lahodné koktejly a občerstvení. Řecké speciality se podávají také v plážové restauraci Ouzeri s výhledem na moře.

Pláž Miraggio získala certifikaci Blue Flag za svou kvalitu, čistotu a udržitelnost.

Online cena a slevy Miraggio Thermal Spa Resort *****

Profi foto hotelu Miraggio Thermal Spa Resort *****

Naše foto hotelu Miraggio Thermal Spa Resort *****

Video

Gastronomie a hotelové restaurace Miraggio Thermal Spa Resort

Miraggio Thermal Spa Resort vás zve k objevování tradiční řecké, asijské a mezinárodní kuchyně v jedinečné středomořské atmosféře. Kolekce osmi prvotřídních restaurací a pěti elegantních barů je zárukou nezapomenutelných kulinářských zážitků. Místní speciality si můžete vychutnat přímo na místě nebo v soukromí svého pokoje. Zkombinujte pokrm s některým z vyhlášených řeckých vín nebo si dopřejte skleničku při pozorování západu slunce nad zálivem Torneos.

Hostům s objednanou polopenzí nabízí hotel speciální program Dine Around, v rámci něhož mohou kromě restaurace Kritamo večeřet také v à la carte restauracích Portofino, Sommeliers' 8 Meat & Wine Bar a Toroneo, a to i několikrát za pobyt (v závislosti na aktuální dostupnosti).

Při rezervaci na recepci Guest Relation získají hosté kredit (30 € na dospělého a 15 € na dítě do 12 let), který jim bude následně odečten z celkového účtu (nevztahuje se na nápoje a nelze uplatnit na obědy).

Restaurace

Kritamo – Koncept této restaurace stojí na ručně vybíraných lokálních ingrediencích, které odráží řeckou tradici vaření s láskou. V rámci polopenze (snídaně a večeře bez nápojů) budete moct ochutnat celou řadu zdravých a dokonale připravených pokrmů ve formě denně obměňovaného bufetu. Součástí restaurace je i zdravý koutek s nabídkou čerstvého organického ovoce, smoothie, džusů, bezlepkových a bio produktů, medu od místního včelaře, tradičního řeckého jogurtu a spoustu dalších delikates. Otevírací doba: 7:00–10:30 (neděle 7:00–11:00) a 19:00–22:00.

Eliá – Zbrusu nová restaurace určená výhradně pro hosty ubytované v kategorii Miraggio Club, která nabízí vynikající snídaně z těch nejčerstvějších produktů od místních výrobců a zeleniny z hotelové zahrady spolu s úchvatným výhledem na Egejské moře. Můžete se těšit na širokou nabídku uzenin, řeckých sýrů, exotického ovoce, čerstvých džusů, domácího pečiva z listového těsta a nejrůznějších druhů chleba. Nechte si před vašima očima od šéfkuchaře připravit nejlepší snídani, jakou jste kdy měli! Otevírací doba: 7:00–11:00.

Toroneo – Ochutnejte pravé chutě Řecka! Tato unikátní příjemná à la carte restaurace představuje místní kuchyni v novém světle – od čerstvých mořských plodů až po nejrůznější řecké speciality. Přijďte si vychutnat oběd či večeři v nádherném prostředí s přímým výhledem na moře. Otevírací doba: 13:00–17:00 a 19:00–23:00 (v závislosti na počasí).

Portofino – Objevte pestrý svět autentických chutí italského šéfkuchaře v této jedinečné à la carte restauraci. Můžete ochutnat pravou italskou pizzu z pece vytápěné dřevem, ručně vyráběné těstoviny, tradiční italské dezerty a domácí gelato či sorbet. Otevírací doba: večeře 19:00–23:00.

Sommeliers' 8 Meat & Wine Bar – Poznejte umění perfektně připraveného masa podávaného s dokonale ladícím vínem. Tento exkluzivní koncept představuje kombinaci těch nejlepších kousků masa a vybraných vín z celého světa. Otevírací doba: večeře 19:00–23:00.

Oasis Pool Reastaurant – Tato příjemná à la carte restaurace u bazénu s uvolněnou atmosférou nabízí vynikající čerstvě připravené pokrmy po celý den. Otevírací doba: večeře 11:00–18:00.

Sushi Bar – Nechte se místním specialistou na sushi zasvětit do umění přípravy této japonské speciality prostřednictvím bohaté nabídky, která oslní všechny milovníky asijské kuchyně. Otevírací doba: večeře 19:00–1:00.

MEZEdaki Beach Restaurant – Přijďte ochutnat tradiční řecké „mezedes“ (menší pokrmy ve stylu tapas) z těch nejkvalitnějších surovin spolu s velkým výběrem řeckých pálenek tsipouro a ouzo. Otevírací doba: večeře 11:00–18:00.

Bary

Mirage Lobby Bar – Užijte si potěšení z volného času nebo třeba vyřiďte pracovní hovory v příjemném a klidném prostředí tohoto baru s úchvatným výhledem na záliv Toroneos a ostrov Kelyfos. V nabídce najdete sofistikované koktejly, nejrůznější druhy čajů i kávy a výborné občerstvení. Otevírací doba: 9:00–1:00; Sushi Menu 19:00–1:00.

Oasis Pool Bar – Tento bazénový bar nabízí široký výběr drobného občerstvení, zmrzlin, salátů, čerstvých džusů a originálních koktejlů. Otevírací doba: 9:00–19:00.

Oasis Beach Bar – Jen pár kroků od moře se nachází bar s bohatou nabídkou klasických koktejlů a trendy drinků. Zatímco budete odpočívat na lehátku a kochat se výhledem na moře, můžete si objednat třeba čerstvý sendvič, ovoce nebo zmrzlinu. Otevírací doba: 9:00–19:00.

Kids' Planet Café / Restaurant by Bufala Gelato – Speciálně pro děti je k dispozici tato jedinečná cukrárna s každodenní nabídkou čerstvých domácích zmrzlin, palačinek a mléčných koktejlů. Můžete se těšit na zmrzliny nejrůznějších příchutí (z kravského mléka i bez mléčných výrobků) podávané v ručně vyráběném vaflovém kornoutu. Otevírací doba: 12:00–20:00.

Myrthia Health Bar – Dopřejte svému zdraví vzpruhu v podobě ručně připravovaných ovocných smoothie, čerstvých džusů a wellness menu v zenové atmosféře tohoto zdravého baru.

Aktivity

Hotel Miraggio Thermal Spa Resort nabízí následující aktivity:

 • živá hudba každý večer na terase u vstupní haly
 • denní animační program pro dospělé
 • nákupní centrum o rozloze 380 m²
 • plavby a výlety
 • otevřený amfiteátr pro speciální akce a festivaly
 • přístav (81 kotvišť pro lodě do 40 m)
 • zapůjčení auta
 • kadeřnický salón
 • deskové hry

Sport a wellness hotelu Miraggio Thermal Spa Resort *****

Hotel Miraggio Thermal Spa Resort se pyšní třemi venkovními bazény se slanou vodou (bazén pro dospělé, pro děti a hlavní bazén), které nabízí spoustu prostoru pro relaxaci i zábavu.

Na své si přijdou i sportovní nadšenci – kromě plně vybaveného fitness centra s celou řadou individuálních tréninkových programů a lekcí je k dispozici hřiště na volejbal, basketbal i mini fotbal a tenisové kurty (2 antukové a 1 s tvrdým povrchem). Mezi nabízené sportovní aktivity patří i jízda na kole, pěší túry, lekce jógy a pilates, lukostřelba, šipky či stolní tenis. Hosté si mohou také vyzkoušet celou řadu motorizovaných i nemotorizovaných vodních sportů na hotelové pláži (například vodní skútr, paddleboard, kánoe či vodní lyže) nebo prozkoumat podmořský svět při potápění či šnorchlování.

 

Poznejte blahodárné účinky místní vody, jež nastartují ve vašem těle změnu vedoucí k dlouhodobým a viditelným zdravotním výsledkům. Lázně Myrthia Thermal Spa se rozkládají na dvou patrech o celkové rozloze 3 000 m² a využívají vodu z přírodního termálního pramenu Kanistro, který byl oficiálně uznán Národním výborem pro přírodní termální zdroje. Léčebná kúra probíhá ve vyhřívaném bazénu s mořskou vodou na thalassoterapii, v bazénu s nekonečným okrajem a zóně určené na hydroterapii se třemi horkými termálními bazény.

Kromě toho se můžete těšit na bar s překrásným výhledem na Egejské moře i horu Athos a špičkově vybavené lázeňské zázemí včetně parních lázní, finské i bylinkové sauny, tepidaria, pedikúry a kadeřnictví.

K dispozici je také několik místností určených pro nejrůznější profesionální kosmetické i tělové procedury a soukromá lázeňská apartmá. Otevírací doba lázní je od 10:00 do 19:00 (nutná rezervace).

Vstup do lázní je povolen osobám od 16 let, děti ve věku 12–16 let můžou využívat lázeňské bazény za doprovodu rodičů (za příplatek). Lázně nabízí také několik procedur určených speciálně pro děti.

 

Lázeňský program Thalasso Circuit Experience vedený zkušeným instruktorem zahrnuje:

 • osvěžující sprchu a přípravu těla na procedury
 • bazén na thalassoterapii s mořskou vodou o teplotě až 32 °C, protiproudem a 17 vodními tryskami
 • apartmá Thermal Well-Life Suite s výběrem teplých a studených procedur: tepidarium s vyhřívanými lavicemi a opěrkami nohou s teplotou 35 °C a 20% vlhkostí, parní lázeň o teplotě 50 °C se 100% vlhkostí, suchá finská nebo bylinková sauna, chodník s ledovou vodou, dvě zážitkové sprchy s tryskami na teplou i studenou vodu, nekonečný bazén Thalasso s relaxačními hydromasážními lehátky, termální bazény s různými teplotami od 24 °C do 38 °C

 

Hosté ubytovaní v kategorii Miraggio Club mohou absolvovat jeden program Thalasso Circuit Experience zdarma. Běžná cena je 50 € za dospělého a 25 € za dítě (12–16 let).

Děti v hotelu Miraggio Thermal Spa Resort *****

Součástí hotelu Miraggio Thermal Spa Resort je dětský interaktivní zábavní park Kids Planet s každodenními představeními, postavami z kreslených filmů, brouzdalištěm, kinem, dětským klubem a občerstvením.

Děti ve věku od 6 měsíců do 12 let se můžou účastnit zábavných aktivit uzpůsobených jejich věku pod vedením kvalifikovaného personálu v rámci denního programu od 10:30 do 19:00.

Děti ve věku od 6 měsíců do 4 let se můžou účastnit programu pod dohledem za příplatek 10 euro na hodinu, starší děti zdarma.

V areálu parku je možné zajistit lehký oběd (ovoce, toust a džus) za příplatek 7 euro na dítě (od 13:00 do 13:30).

 

Hotel dále nabízí následující služby a vybavení:

 • hlídání dětí (za příplatek 15 euro na hodinu, nutná rezervace 24 hodin předem)
 • dětské chůvičky (na vyžádání podle dostupnosti)
 • dětské vaničky (na vyžádání a v závislosti na dostupnosti)
 • lékař na zavolání (za příplatek)
 • narozeninové oslavy (za příplatek)

Doprava do hotelu Miraggio Thermal Spa Resort

Letiště je od hotelu vzdálené 109 km a cesta autem trvá asi hodinu a půl.

Mapa - Miraggio Thermal Spa Resort *****

Osobní poradenství u DELUXEA zájezdů do Řecka do hotelu Miraggio Thermal Spa Resort *****

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem Miraggio Thermal Spa Resort *****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

2024
Kateřina Charlebois
Poslední inspekce hotelu
Kateřina Charlebois 724 730 019

Recenze hotelu Miraggio Thermal Spa Resort *****

Factsheet

Letová spojení do Řecka

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.