Boucan Canot ****
Boucan Canot ****

Lokalita: Reunion | Mapa

Strava: Polopenze, Snídaně

Inspekce: Martina Melková, 724 730 002

PLÁŽOVÝ | Nejlépe situovaný plážový hotel na ostrově

Diana Dea Lodge ****

Hotel ukrytý v přírodní rezervaci s výhledem na hory i na oceán.

Diana Dea Lodge

Diana Dea Lodge **** Reunion

Ve výšce kolem 600 metrů nad mořem se nachází hotel Diana Dea Lodge, který skýtá široké možnosti pro prožití příjemné dovolené a dokonale splývá s okolní přírodou.

Lokalita: ReunionMapa

Menší resort nabízí kvalitní služby, gurmánskou restauraci, ubytování v komfortních pokojích či suitě
a mnohé další. V prostředí přírodní rezervace a bývalé lovecké oblasti se vám naskytnou výhledy na Indický oceán i na okolní svěží přírodu.

Geografická poloha je ideální primárně k objevování Belouvského lesa, oblasti Salazie, místní vesnice v Hellburg a stejně tak můžete navštívit i vulkanickou oblast nebo oblast Takamaka s vodopády.

K obohacení celého pobytu můžete využít i služby hotelových lázní, bazén či výlety do přírody i za kulturou. Tento zájezd je ideální kombinací aktivní dovolené a odpočinku na Reunionu.

 

Poslední inspekce hotelu zaměstnancem cestovní kanceláře DELUXEA:
Ing. Pavlína Zbořilová, 724 730 003,

V cestovní kanceláři DELUXEA Vám zájezd připravíme na klíč

 
Specialista na Reunion – cestovní kancelář Deluxea

V cestovní kanceláři Deluxea stojíte na prvním místě Vy, naši klienti. Na Reunion se specializujeme od našeho založení v roce 1995 a ostrov známe dokonale. Již více než 20 let vlastníme platnou koncesi. Pojištěni proti úpadku jsme u ERV Evropská pojišťovna, a. s. Naši zaměstnanci Reunion opakovaně navštívili a detailně poznali místní prostředí, nabídku služeb a ubytování. Díky tomu Vám mohou velmi odborně na základě osobních zkušeností poradit a sestavit zájezd přesně podle Vašich přání.

Cenová nabídka, kterou od nás obdržíte, bude konečná a kompletní – tedy žádné přirážky nebo skryté poplatky. Pracujeme rychle a nabídku od nás obdržíte do 24 hodin, při větší složitosti nejpozději do 48 hodin. Po návratu ze zájezdu Vám zatelefonujeme s dotazem na zhodnocení Vámi vybraného místa pobytu a poskytnutých služeb. Vyžádejte si náš specializovaný katalog (posíláme poštou – zdarma).

Kategorie a vybavení pokojů Diana Dea Lodge

Hosté se mohou ubytovat v pokojích dvou kategorií (Classic a Privilege), které nabízejí dostatek prostoru i komfortu. Nejen novomanželům je určena suita Honeymoon.

Pokoje jsou velmi pohodlné a zajistí vám bezstarostný pobyt, disponují balkonem či terasou a slibují úžasné výhledy na oceán, přírodu a divoké jeleny, kteří se v této oblasti hojně vyskytují.

Nabídka pokojů

Classique Room

Classic Rooms (20 m²) mají postel velikosti king nebo dvě oddělená lůžka, koupelnu s vanou, která poskytuje krásný výhled na Indický oceán. Dále přízemní zahradu s terasou nebo balkon v prvním patře, satelitní TV, župan a pantofle, telefon, bezpečnostní schránka, minibar, klimatizace/vytápění, samostatná toaleta, zařízení na přípravu čaje a kávy, malou láhev minerální vody. Pět těchto pokojů je vybaveno rozkládacím gaučem pro dítě do 11 let.

Privilege Room

Privilege Rooms (25 m²) též disponují postelí velikosti king či dvěma oddělenými lůžky, mají obývací pokoj, koupelnu s designovou vanou, sprchu, venkovní terasu do zahrady se židlemi, stolkem a lehátky. Výhled budete mít na Domaine, popásající se jeleny a nekonečné dálky Indického oceánu. Další vybavení je stejné, jako u pokojů Classic.

Honeymoon Suite

Honeymoon Suite (suita se třemi patry) má patro se vstupem, designovou koupelnu a kout s minibarem. Přízemní patro se vyznačuje salonkem, satelitní TV a terasou s lehátky, horní „privilege“ patro komfortní postelí o velikosti king a panoramatickým výhledem na Domaine a Indický oceán. Hosty také čeká VIP přivítání (koš s ovocem, čokoláda a dezerty). K dispozici budete mít telefon, bezpečnostní schránku, minibar, klimatizaci/vytápění, samostatnou toaleta, zařízení na přípravu čaje a kávy a malou láhev minerální vody.

Pláž a moře

Hotel Diana Dea Lodge nemá vlastní pláž, neboť je součástí přírodní rezervace. Hosté hotelu to ale k mořskému pobřeží nebudou mít daleko.

Online cena a slevy Diana Dea Lodge ****

Cena zájezdu od naší specializované cestovní kanceláře zahrnuje

- Osobní poradenství - v hotelu jsme bydleli
- Zpáteční letenku AIR FRANCE z Prahy či Vídně vč. letištních tax v nejnižší knihovací economy třídě
- Ubytování na vybraný počet nocí
- Stravování dle kalkulace
- Privátní zpáteční transfer klimatizovaným mikrobusem z letiště přímo do hotelu
- Help desk naší cestovní kanceláře v České republice 24h/7d
- Pojištění cestovní kanceláře proti úpadku
- Informace před cestou na zájezd s naší cestovní kanceláří.
- "Průvodce Mauritius, Reunion, Seychely" kniha z edice Lonely Planet v češtině
- Mapa ostrova Reunion vyznačenými místy, která doporučujeme navštívit
- SLUŽBY NEKUPUJEME U ŽÁDNÉ NĚMECKÉ CESTOVNÍ KANCELÁŘE A PŘI CESTOVÁNÍ NEBUDETE ČLENY NĚMECKÉ SKUPINY. ZÁJEZD OBJEDNÁVÁ NAŠE CESTOVNÍ KANCELÁŘ PŘÍMO NA REUNIONU. PŘÍPADNÉ ZMĚNY VYŘÍDÍME RYCHLE

Podmínky a zvýhodnění pro rodiny s dětmi

Kapacita Classic pokoje je 2 dospělí a 1 dítě do 12 let. Ostatních pokojů max. 2 dospělí.

Cestovní pojištění

Vyberte si optimální variantu cestovního pojištění a my Vám ho uzavřeme.
Sbaleno - kompletní ochrana na zájezd nebo Multi Trip - celoroční pojištění.


Profi foto hotelu Diana Dea Lodge ****

Naše foto hotelu Diana Dea Lodge ****

Gastronomie a hotelové restaurace Diana Dea Lodge

Restaurace Diana Dea je otevřena přírodě i panoramatickým výhledům na Indický oceán. Šéfkuchař se svým týmem tu připravuje pokrmy, které spojují ty nejlepší místní produkty s kořením a chutí ostrova. Pochutnáte si zde na specialitách Réunionu, jako jsou Chou coco, Chouchou, sladké brambory, cambar, Bourbon vanilka a nechybí ani výběr toho nejlepšího z Francie, například hovězí medailonky, foie gras, atd. Menu je pravidelně obměňováno.

Sport a wellness hotelu Diana Dea Lodge ****

Využít můžete nabídky aktivit a výletů jako túry do přírody, lov pokladů, jízda na koni, v motokárách, v kajaku či v kánoi.

Čas můžete strávit i hrou paintballu, ochutnávkou vín nebo výlety za kulturou.

Hotel také nabízí vlastní lázně Diana Dea Spa, nacházejí se v blízkosti bazénu a čeká tu na vás výjimečná relaxace. Otevřeny jsou každý den od deváté ranní do osmé večerní. Dopřát si tu můžete péči o tělo, o obličej, relaxace i další procedury, které využívají přírodní produkty. Odpočinout si můžete i u hotelového bazénu.

Pokud jste přijeli za prací, jistě uvítáte prostory pro meetingy a konference.

Mapa - Diana Dea Lodge

Osobní poradenství u DELUXEA zájezdů na Reunion do hotelu Diana Dea Lodge ****

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem Diana Dea Lodge ****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

Poslední inspekce hotelu zaměstnancem cestovní kanceláře DELUXEA:
Ing. Pavlína Zbořilová, 724 730 003,

Recenze hotelu Diana Dea Lodge ****

Hodnocení poskytli naši zákazníci po ukončení pobytu v hotelu Diana Dea Lodge ****

Ubytování
9
Strava
8.8
Poloha
8.7
Cena / Kvalita
8.5
Služby Deluxea
9.4
Aktivity
8.3
Průměrné hodnocení
8.8
6 hodnocení
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Aktivity
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Aktivity
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení
Ubytování
8
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
9
Služby Deluxea
8
Aktivity
10
Průměrné hodnocení
9.2
1 hodnocení
Ubytování
9.2
Strava
8.6
Poloha
8.4
Cena / Kvalita
8.4
Služby Deluxea
9.8
Aktivity
8
Průměrné hodnocení
8.7
5 hodnocení
10
Ubytování
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
10
Služby Deluxea
10
Aktivity
10
Starší dvojice
Brno
Datum pobytu:
22. 02. - 04. 03. 2015
Reunion je nádherný ostrov a nám zcela okouzlil. Děkujeme za skvělou dovolenou!
10
Ubytování
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
10
Služby Deluxea
10
Aktivity
10
Starší dvojice
Praha
Datum pobytu:
06. 11. - 18. 11. 2014

Ohlasy klientů DELUXEA

Reunion a Mauritius

Vážená paní Zbořilová,

včera jsme se s manželkou vrátili z dovolené, kterou jste nám pomohla zajistit. Velice rádi bychom Vám poděkovali za - Návrh se zastavit i na Réunionu, kde se nám hodně-hodně líbilo (… Piton Maïdo, Cirque de Cilaos i Cirque de Salazie byly 100 % zážitky, podobně jako Piton de la Fournaise … let helikoptérou nám počasí zkrátilo z celého Réunionu pouze na Cirque de Mafate a Cirque de Cilaos, ale i tak stál za to …) - Zajištění letenek, včetně konkrétních míst (letěli jsme poprvé AIRBUSem A380, což byl sám o sobě zážitek …) - Návrh i harmonogram trasy na Réunionu, konkrétních míst k vidění i hotelů k přenocování (obzvlášť pak Diana Dea Lodge …) - Pomoc s výběrem místa ubytovaní na Mauriciu ( … hora Le Morne je úchvatná - dokonce jsme se vydali na její vrchol … v Lux le Morne jsme oceňovali klid, pláž i oceán - manželku jsem nakonec „ukecal“ kromě výletu na horu Le Morne i na výlet za potápěním s delfíny, co se jí nesmírně líbilo a ani nechtěla skončit … dokonce to chvíli vypadalo, že si výlet dáme ještě jednou … a to obecně nemusí plavbu na lodích, i když já sám mám kapitánské zkoušky a každé léto se jí snažím ve Francii dostat aspoň jeden den na malou plavbu pronajatou lodí …) , včetně typu (bydlení bylo luxusní … venkovní sprcha nás oba nadchla … a často jsme ji užívali …), samostatnou kapitolou pak byl velice příjemný a pozorný personál celého hotelu - Perfektní zajištění všech voucherů, které vždy bezchybně zafungovali … - Celkové pohodové, rychlé, efektivní i příjemné jednání s Vámi … S přátelským pozdravem Julo a Naďa Štullerovi

Zobrazit více

Maurícius + Reunion

Maurícius

Vážená paní Fronová,

 

byla to nádherná dovolená, a to i Vaším přičiněním, neboť vše klaplo u vašich partnerských cestovních kanceláří a ubytování jak na Mauriciu, tak i na ostrově Reunion bylo vynikající. Ostrov sám je malebný, krásná příroda, úžasné vodopády ………….

 

Manželka se u Vás ještě zastaví a vše Vám vylíčí.

 

Moc Vám děkuji za nás oba a přeji krásný den.

 

Milan Kocourek

Zobrazit více

Reunion, březen 2015

Reunion

Dobrý den,

 
byli jsme spokojeni na maximální úrovni! Helikoptéra bohužel z neznámých důvodů neklapla - došel pouze omluvný dopis, ale všem milovníkům přírody budu pouze doporučovat. Oceán s korálovými útesy klidný a nádherný a plný neuvěřitelných ryb...naneštěstí i těch jedovatých, které se schovávaly nebo proplouvaly poblíž (perutýn, ropušnice). Cilaos je úžasné místo pro pěší turistiku i dobrodružství. Vyšli jsme na Piton des Neiges (opravdu je to 10h tam a zpět). Vyzkoušeli canyoning a slaňovali 25m vodopády. Obešli jsme vulkán Piton de Fournaise a další den se doslova plazili s čelovkou v lávových tunelech...vše je blízko a vše je rozmanité a okouzlující. Džungle..lesy...provoněné květinami a každou chvíli nás doprovázeli nějací ptáci a místní ježci...a nakonec jsme si užili nádherný klid hotelu Diana Dea Lodge, který nemá konkurenci...božské místo.
Zobrazit více

Letová spojení na Reunion

Máte dotaz k dovolené?

Zavoláme a poradíme Vám. Zájezd připravíme na míru.

Poskytujeme
Mezinárodní standard
kvality cestovních služeb
Více info
Ing. Pavlína Zbořilová
Diana Dea Lodge
„V hotelu jsem bydlela.“
Odlet
Nocí
Strava
Cena za osobu
x

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.