Palm Hotel & Spa *****

Reunion

Naprostý klid a dokonalá vyrovnanost

Rychlá kalkulace hotelu

Odlet
Nocí v hotelu
Palm Hotel & Spa

Pro hotel Palm Hotel & Spa není dostupná online kalkulace. Cenu Vám rádi sdělíme na vyžádání – prosím vyplňte svůj požadavek v kontaktním formuláři. Detail hotelu Palm Hotel & Spa.

Typ pokoje
Strava

Transfer zahrnut
Český delegát
Letecká společnost
Bonus
EUR
Počítáme cenu Vašeho DELUXEA zájezdu. Vyčkejte prosím.
Počítáme cenu
Vašeho DELUXEA zájezdu.
Vyčkejte prosím.
Cena zájezdu
- /osoba- /osoba
Hotel,
- /osoba- /osoba
Naše ceny hotelů v Emirátech již zahrnují DPH ve výši 5%, poplatek obci ve výši 10% i poplatek za služby v ubytování ve výši 10%.
Dospělý
Dítě do let
Dítě do let
Dítě do let
Dítě do let
Dítě do let
Garance nejlepší ceny
Transfer
- /osoba
Dospělý
Dítě 2 až 12 let
Český delegátDelegát      
- /osoba
Akční sleva
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dospělý
Dítě 2 až 12 let
Dítě do 2 let
Cena platí v případě volných míst v nejvýhodnější rezervační třídě
Podmínky zájezdu
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Počítáme cenu Vašeho zájezdu - prosím vyčkejte.
Počítáme cenu
Vašeho DELUXEA zájezdu.
Vyčkejte prosím.
Máte dotaz k dovolené?

Zavoláme a poradíme Vám. Zájezd připravíme na míru.

Hotel Palm Hotel & Spa *****

Hodnocení 7.4 Hodnotí 1 klientů
Detailní hodnocení
Lokalita Reunion | Zobrazit mapu
Strava Polopenze, Snídaně | Více o gastronomii
Tipy specialistů Panoramatický výhled Nedotčená příroda Domečky na kůlech ve svahu

Popis hotelu Palm Hotel & Spa ***** Reunion

The Palm Hotel & Spa je součástí nové generace hotelů na velmi vysoké úrovni, jenž jsou směsice jemného luxusu, výjimečného designu, absolutního pohodlí a zenové atmosféry. Nachází se v zeleném svahu nad písečnou pláži Grande Anse na jižní straně ostrova. Díky své výjimečné poloze nabízí krásný výhled na tyrkysové vody Indického oceánu. Pokud chcete kombinovat poznávání Reunionu s relaxací u moře, nemůžete si vybrat lépe. Hotel leží kousek od slavných vodopádů na řece Langevin, odkud můžete pokračovat až k proslulé měsíční krajině kolem činného vulkánu Piton de la Fournaise. Po náročných výletech Vás v hotelu The Palm vždy přivítá usměvavý personál, komfortní pokoje a vilky s terasami a fantastický bazén s nezapomenutelným výhledem na oceán.  Načerpáte síly v romantickém Spa. Pochutnávat si budete ve dvou restauracích. Bavit Vás budou i procházky po hotelových cestičkách a terasách, odkud se otevírají překrásné výhledy na zelené kopce, bílé pláže a modrý oceán. 

Zobrazit více  Mám zájem o hotel

Plánek hotelu a nabídka pokojů

Plánek hotelu

Plánek hotelu

Rozkliknutím si plánek zvětšíte.

Superior Room (34 m²)

Superior Room (34 m²)

Všech 32 Superior pokojů se nachází v přízemí a v 1. patře krásných vil s kreolským kouzlem v srdci hotelové tropické zahrady...

Deluxe Room (41 m²)

Deluxe Room (41 m²)

Deluxe pokoje mají stejné armatury a zařízení jako pokoje Superior, ale mají navíc vlastní obývací místnost a velkou verandu s dveřmi přímo do tropické zahrady. Kapacita pokoje: max...

Suite & Family Suite (55 m²)

Suite & Family Suite (55 m²)

Suity obsahují nejen nádhernou koupelnu, ale také venkovní sprchu, verandu se skvělým posezením přímo pod sluncem a Zen prostor s vířivkou, takže si můžete vychutnávat přírodu v plné..

Gastronomie a hotelové restaurace

Objevte gastronomické poklady vytvořené v Palm Hotel. Hotel nabízí jídla inspirovaná kreolskými chutěmi typickými pro Reunion.

The Deck je hlavní hotelová restaurace a pojme až 180 hostů každý den! Tato luxusní brasserie s jednoznačnými kreolskými vlivy využívá bohatství regionálních produktů. Nabízí příjemnou gurmánskou atmosféru s nádherným výhledem na oceán. Fantastická snídaně (od 6:30 do 10:00) je podávána formou stylového bufetu. Obědy (od 12:00 do 14:00) a večeře (od 19:30 do 22:00) jsou také servírovány formou bufetu. Každý pátek a sobotu jsou večeře v podobě lahodných tematických bufetů s představením či různými aktivitami.

The Makassar je gastronomickou restaurací, kde šéfkuchař dělá zázraky z místních surovin ostrova Réunion. Claude Pothin je přísný a velmi precizní v jeho výběru surovin a vyhledává chutě, které Vás rozhodně nezklamou: například hlívy z Chaloupe Saint-Leu, organická zelenina z Etang-Salé, kokosové a palmové zelí ze Saint-Philippe a hlavně využití místních bylin a rostlin. Vzácné a lahodné pokrmy jsou přivedeny k životu skrze vášeň tohoto profesionála. Restaurace s kapacitou pro 36 hostů (povinná rezervace) je otevřená od úterý do soboty pouze pro večeře (od 19:30 do 21:30). Plážové oblečení je nevhodné, doporučuje se elegantní odění.

The Kah Beach & Restaurant - ochutnejte letní chutě v přátelské atmosféře s výhledem na krásnou pláž Grand Anse. Poobědvejte s nohama v písku ve stínu obrovské pergoly o rozloze 120 m². Otevřeno je od oběda až do západu slunce. Vaše gurmánské očekávání naplní velmi pestrý jídelníček (BBQ pokrmy, saláty s místními houskami a pečivem, sendviče, různé ovocné koktejly či zmrzliny a další). Plážová společenská atmosféra je určena pro skutečné okamžiky pohody a zklidnění s okouzlujícími pokrmy a různými denními recepturami.

The Kokoa Bar je elegantní a přesto neformální a velmi uvolněný hotelový bar, který je ideální k tomu, dát si dobrý koktejl a sledovat proplouvající velryby zálivem (pouze v zimě). Každou neděli bar nabízí „Sunday@Sunset“ večerní párty s DJ se skvělou a jemně ztlumenou hudbou. „Happy hour“ je od 17:00 do 18.30 hod a nabízí pokrmy z výběrových tapas. Bar je otevřen každý den od 10:00 do 23:45 hod.

V cestovní kanceláři DELUXEA Vám připravíme dovolenou na míru

 
Specialista na Reunion – cestovní kancelář Deluxea

V cestovní kanceláři Deluxea stojíte na prvním místě Vy, naši klienti. Na Reunion se specializujeme od našeho založení v roce 1995 a ostrov známe dokonale. Již více než 20 let vlastníme platnou koncesi. Pojištěni proti úpadku jsme u ERV Evropská pojišťovna, a. s. Naši zaměstnanci Reunion opakovaně navštívili a detailně poznali místní prostředí, nabídku služeb a ubytování. Díky tomu Vám mohou velmi odborně na základě osobních zkušeností poradit a sestavit zájezd přesně podle Vašich přání.

Cenová nabídka, kterou od nás obdržíte, bude konečná a kompletní – tedy žádné přirážky nebo skryté poplatky. Pracujeme rychle a nabídku od nás obdržíte do 24 hodin, při větší složitosti nejpozději do 48 hodin. Po návratu ze zájezdu Vám zatelefonujeme s dotazem na zhodnocení Vámi vybraného místa pobytu a poskytnutých služeb. Vyžádejte si náš specializovaný katalog (posíláme poštou – zdarma).

Kategorie a vybavení pokojů Palm Hotel & Spa

Všechny pokoje a apartmány jsou umístěny v půvabných a honosných kreolských vilách, nacházejících se uprostřed tropické zahrady o 3,5 hektarech. Jedinečný a nádherný výhled na záliv Grand Anse představují chaty na kůlech (Lodge), zasazené společně na okraji útesu, jenž se tyčí nad nádhernou bílou písčitou pláží, kterou omývá Indický oceán. Objevte skutečný pokoj a pohodlí tohoto útočiště, kde se naprostý klid a dokonalá vyrovnanost prolínají dohromady.

Technologie je v každém pokoji přidána k hotelovému šarmu a exotice. Ložnice mají individuální LED osvětlení s příjemnou atmosférou. Zrcadlové televizní obrazovky jsou připojené k centrální interaktivní službě (zabezpečené místnosti, Wi-Fi síť, hotelový kanál s praktickými informacemi, další programy a televizní služby jsou k dispozici na požádání). Samozřejmostí je také minibar, trezor a kávovar Nespresso.

Plánek hotelu a nabídka pokojů

Plánek hotelu

Plánek hotelu

Rozkliknutím si plánek zvětšíte.

Superior Room (34 m²)

Superior Room (34 m²) fotoSuperior Room (34 m²)

Všech 32 Superior pokojů se nachází v přízemí a v 1. patře krásných vil s kreolským kouzlem v srdci hotelové tropické zahrady. Chcete-li si svůj pobyt užít jako větší rodina, tak neváhejte, protože resort nabízí k dispozici 8 propojitelných pokojů. Kapacita pokoje: max. 3 osoby (2 dospělí + 1 dítě/nemluvně).

Deluxe Room (41 m²)

Deluxe Room (41 m²) fotoDeluxe Room (41 m²)

Deluxe pokoje mají stejné armatury a zařízení jako pokoje Superior, ale mají navíc vlastní obývací místnost a velkou verandu s dveřmi přímo do tropické zahrady. Kapacita pokoje: max. 4 osoby (2 dospělí + 1 dítě + 1 nemluvně).

Suite & Family Suite (55 m²)

Suite & Family Suite (55 m²) fotoSuite & Family Suite (55 m²)

Suity obsahují nejen nádhernou koupelnu, ale také venkovní sprchu, verandu se skvělým posezením přímo pod sluncem a Zen prostor s vířivkou, takže si můžete vychutnávat přírodu v plné míře. Kapacita suity: max. 4 osoby (2 dospělí + 1 dítě + 1 nemluvně). Rodinné suity mají stejné armatury, zařízení a rozvržení místností jako normální suity, ovšem navíc disponují prostorem pro 2 děti, které mohou využít televizi a herní konzoli. Kapacita rodinné suity: max. 5 osob (2 dospělí + 2 děti + 1 nemluvně).

Lodge (100 m²)

Lodge (100 m²) fotoLodge (100 m²)

Chaty navržené speciálně pro páry jsou posazené na okraji útesu, kde nabízejí jedinečný a nezapomenutelný výhled na záliv Grand Anse a jeho krásné bílé písčité pláže. Ložnice je skutečnou oázou klidu a vyrovnanosti. Obývací místnost s televizí, stejně jako terasa s panoramatickým výhledem na Indický oceán a kulatým lehátkem pro dvě osoby s vířivkou Vás ohromí. Koupelna disponuje sprchou i vanou. Kapacita pokoje: max. 2 osoby (2 dospělí).

Pláž a moře

The Palm leží v kopci nad pobřežím s divokou písečnou pláží, ke které Vás dovede chodníček ukrytý v zeleni. Užijete si zde nádherné procházky v romantickém prostředí. Pláže na Reunionu ale nemusejí být vždy vhodné ke koupání, jelikož nejsou chráněny korálovým útesem. Pokud by Vás odradily velké vlny nebo výstraha před žraloky, doporučujeme panoramatický hotelový bazén a terasu s lehátky s výhledem na moře. 

Online cena a slevy Palm Hotel & Spa *****

Nejnižší cena od 4 155 Kč / osoba, noc, snídaně v Superior
v termínu od 16.08.2020 do 02.10.2020

EUR

Počítáme cenu Vašeho zájezdu - prosím vyčkejte.
Počítáme cenu Vašeho DELUXEA zájezdu. Vyčkejte prosím.

Cena zájezdu v /osoba zahrnuje všechny aktuální slevy. Proklikem přes vybraný termín se dostanete na detail ceny.

ODLET sobota24.9.2016 něděle25.9.2016 pondělí26.9.2016
NÁVRAT
pátek30.9.2016 -Nejnižší cenaDetail ceny > -Nejnižší cenaDetail ceny > -Nejnižší cenaDetail ceny >
sobota1.10.2016 -Nejnižší cenaDetail ceny > -Nejnižší cenaDetail ceny > -Nejnižší cenaDetail ceny >
neděle2.10.2016 -Nejnižší cenaDetail ceny > -Nejnižší cenaDetail ceny > -Nejnižší cenaDetail ceny >

Cena zájezdu v /osoba zahrnuje všechny aktuální slevy. Proklikem přes vybraný termín se dostanete na detail ceny.

Dítě do let
/dítě
Dítě do let
/dítě
Dítě do let
/dítě
Dítě do let
/dítě
Dítě do let
/dítě

Cena zájezdu od naší specializované cestovní kanceláře zahrnuje

Osobní poradenství a doporučení
Zpáteční letenku (z Prahy, Vídně či jiného letiště dle kalkulace) vč. letištních tax v uvedené cestovní třídě
Ubytování na vybraný počet nocí
Stravování dle uvedené kalkulace výše
Zpáteční transfer klimatizovaným vozidlem dle kalkulace z letiště přímo do hotelu
Help desk naší cestovní kanceláře v České republice 24h/7d
Pojištění cestovní kanceláře proti úpadku
Informace před cestou na zájezd s naší cestovní kanceláří
Mapa ostrova Reunion s vyznačenými místy, která doporučujeme navštívit
"Průvodce Mauricius, Reunion, Seychely" - kniha z edice Lonely Planet v češtině
SLUŽBY NEKUPUJEME U ŽÁDNÉ NĚMECKÉ CESTOVNÍ KANCELÁŘE A PŘI CESTOVÁNÍ NEBUDETE ČLENY NĚMECKÉ SKUPINY. ZÁJEZD OBJEDNÁVÁ NAŠE CESTOVNÍ KANCELÁŘ PŘÍMO NA REUNIONU. PŘÍPADNÉ ZMĚNY VYŘÍDÍME RYCHLE
cena zájezdu zahrnuje

Vylepšete svůj zájezd - možnosti rozšíření

Cestovní pojištění

Vyberte si optimální variantu cestovního pojištění a my Vám ho uzavřeme.
Sbaleno - kompletní ochrana na zájezd nebo Multi Trip - celoroční pojištění.


Profi foto hotelu Palm Hotel & Spa *****

Video

Gastronomie a hotelové restaurace Palm Hotel & Spa

Objevte gastronomické poklady vytvořené v Palm Hotel. Hotel nabízí jídla inspirovaná kreolskými chutěmi typickými pro Reunion.

The Deck je hlavní hotelová restaurace a pojme až 180 hostů každý den! Tato luxusní brasserie s jednoznačnými kreolskými vlivy využívá bohatství regionálních produktů. Nabízí příjemnou gurmánskou atmosféru s nádherným výhledem na oceán. Fantastická snídaně (od 6:30 do 10:00) je podávána formou stylového bufetu. Obědy (od 12:00 do 14:00) a večeře (od 19:30 do 22:00) jsou také servírovány formou bufetu. Každý pátek a sobotu jsou večeře v podobě lahodných tematických bufetů s představením či různými aktivitami.

The Makassar je gastronomickou restaurací, kde šéfkuchař dělá zázraky z místních surovin ostrova Réunion. Claude Pothin je přísný a velmi precizní v jeho výběru surovin a vyhledává chutě, které Vás rozhodně nezklamou: například hlívy z Chaloupe Saint-Leu, organická zelenina z Etang-Salé, kokosové a palmové zelí ze Saint-Philippe a hlavně využití místních bylin a rostlin. Vzácné a lahodné pokrmy jsou přivedeny k životu skrze vášeň tohoto profesionála. Restaurace s kapacitou pro 36 hostů (povinná rezervace) je otevřená od úterý do soboty pouze pro večeře (od 19:30 do 21:30). Plážové oblečení je nevhodné, doporučuje se elegantní odění.

The Kah Beach & Restaurant - ochutnejte letní chutě v přátelské atmosféře s výhledem na krásnou pláž Grand Anse. Poobědvejte s nohama v písku ve stínu obrovské pergoly o rozloze 120 m². Otevřeno je od oběda až do západu slunce. Vaše gurmánské očekávání naplní velmi pestrý jídelníček (BBQ pokrmy, saláty s místními houskami a pečivem, sendviče, různé ovocné koktejly či zmrzliny a další). Plážová společenská atmosféra je určena pro skutečné okamžiky pohody a zklidnění s okouzlujícími pokrmy a různými denními recepturami.

The Kokoa Bar je elegantní a přesto neformální a velmi uvolněný hotelový bar, který je ideální k tomu, dát si dobrý koktejl a sledovat proplouvající velryby zálivem (pouze v zimě). Každou neděli bar nabízí „Sunday@Sunset“ večerní párty s DJ se skvělou a jemně ztlumenou hudbou. „Happy hour“ je od 17:00 do 18.30 hod a nabízí pokrmy z výběrových tapas. Bar je otevřen každý den od 10:00 do 23:45 hod.

Aktivity

Z hotelu můžete podnikat výlety do okolních městeček, ale hlavně do přírody. Nenechte si ujít slavný vulkán nebo typické horské vesničky v kreolském stylu. Naši delegáti Vám sestaví aktivní program soukromých výletů na míru. 

Sport a wellness hotelu Palm Hotel & Spa *****

Chcete-li, aby Váš pobyt byl ještě příjemnější, vyzkoušejte následující hotelové aktivity a služby:

  • Fitness centrum (k dispozici je i školitel): je vybaveno žebřinami, sparing systémem, 2 běžeckými pásy a 2 veslařskými stroji, nakloněnou ab deskou, krokovým a eliptickým „cross-trainer“ přístrojem
  • Mini-golf, stolní tenis, stolní fotbal, pétanque, kulečník a šachy
  • Multimediální místnost s konzolemi Wii a PlayStation 3
  • Skutečnou oázu klidu - venkovní relaxační prostor KAH Beach o rozloze 1.200 m² s výhledem na oceán: kde si konečně odpočinete, vyzkoušíte turecké lázně, vířivku anebo jen relaxujte na lehátku
  • Dva bazény, z nichž jeden je vyhřívaný s nejmodernějším vybavením a můžete se zúčastnit běhu v bazénu pro zlepšení kondice
  • AKÉA Spa & Beauty: wellness areál a tropická zahrada o rozloze 435 m² s tureckou lázní, vířivkou, 4 masážními místnostmi (2 místnosti pro páry), kosmetickým ošetřením a butikem
  • Sledování velryb z KAH Beach a zapojení se do ekologických diskuzích s ekologickými dobrovolníky resortu (možné pozorovat pouze od června do října)

Děti v hotelu Palm Hotel & Spa *****

Hotelová služba hlídání dětí je k dispozici za příplatek (povinná rezervace předem).

Doprava do hotelu Palm Hotel & Spa

The Palm leží cca 1,5 hodiny cesty od letiště Rolland Garros v St. Denis a 25 minut od letiště Pierrefonds v St. Pierre. 

Mapa - Palm Hotel & Spa *****

Osobní poradenství u DELUXEA zájezdů na Reunion do hotelu Palm Hotel & Spa *****

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem Palm Hotel & Spa *****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

Recenze hotelu Palm Hotel & Spa *****

Pláž
7
Ubytování
8
Strava
8
Poloha
7
Cena / Kvalita
7
Služby Deluxea
0
Průměrné hodnocení
7.4
1 hodnocení
Pláž
0
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení
Pláž
0
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení
Pláž
0
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení
Pláž
7
Ubytování
8
Strava
8
Poloha
7
Cena / Kvalita
7
Služby Deluxea
0
Průměrné hodnocení
7.4
1 hodnocení

Ohlasy klientů DELUXEA

Podobný hotel

Letová spojení na Reunion

Ing. Pavlína Zbořilová
Palm Hotel & Spa
„Procestovala jsem svět. Ráda Vám poradím.“
Odlet
Nocí
Strava
Cena za osobu
x

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.