Saint Michel **

Reunion

Ideální relaxace v malebném prostředí

Hotel Saint Michel **

Lokalita Reunion | Zobrazit mapu
Strava Snídaně | Více o gastronomii
Tipy specialistů Ideální relaxace v malebném prostředí Blízkost pláže Boucan Canot Rodinný hotýlek v krásné zahradě

Popis hotelu Saint Michel ** Reunion

Tento hotýlek s 15 dvoulůžkovými pokoji je umístěn v pohostinné atmosféře západního prostředí. Zde je přímo ideální prostředí pro relaxaci. Hotýlek je obklopen tropickou zahradou směřující směrem k laguně. Nedaleko je hotel Saint Gilles a pláž Boucan Canot.

 

Zobrazit více  Mám zájem o hotel

Gastronomie a hotelové restaurace

Hotelová restaurace nabízí místní kreolskou, ale i mezinárodní kuchyni. Bar se nachází u bazénu a oceníte zde především exotické koktaily.

 

V cestovní kanceláři DELUXEA Vám připravíme dovolenou na míru

 
Specialista na Reunion – cestovní kancelář Deluxea

V cestovní kanceláři Deluxea stojíte na prvním místě Vy, naši klienti. Na Reunion se specializujeme od našeho založení v roce 1995 a ostrov známe dokonale. Již více než 20 let vlastníme platnou koncesi. Pojištěni proti úpadku jsme u ERV Evropská pojišťovna, a. s. Naši zaměstnanci Reunion opakovaně navštívili a detailně poznali místní prostředí, nabídku služeb a ubytování. Díky tomu Vám mohou velmi odborně na základě osobních zkušeností poradit a sestavit zájezd přesně podle Vašich přání.

Cenová nabídka, kterou od nás obdržíte, bude konečná a kompletní – tedy žádné přirážky nebo skryté poplatky. Pracujeme rychle a nabídku od nás obdržíte do 24 hodin, při větší složitosti nejpozději do 48 hodin. Po návratu ze zájezdu Vám zatelefonujeme s dotazem na zhodnocení Vámi vybraného místa pobytu a poskytnutých služeb. Vyžádejte si náš specializovaný katalog (posíláme poštou – zdarma).

Kategorie a vybavení pokojů Saint Michel

Všech 15 pokojů je vybaveno klimatizací, televizorem, mini barem, koupelnou a terasou. Jeden z pokojů je vybaven pro hendikepované klienty.

 

Nabídka pokojů

Pláž a moře

Online cena a slevy Saint Michel **

Profi foto hotelu Saint Michel **

Gastronomie a hotelové restaurace Saint Michel

Hotelová restaurace nabízí místní kreolskou, ale i mezinárodní kuchyni. Bar se nachází u bazénu a oceníte zde především exotické koktaily.

 

Sport a wellness hotelu Saint Michel **

Mapa - Saint Michel **

Osobní poradenství u DELUXEA zájezdů na Reunion do hotelu Saint Michel **

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem Saint Michel **, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

Recenze hotelu Saint Michel **

Letová spojení na Reunion

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.