Abi d'Oru Hotel Porto Rotondo *****

Sardinie

Hladivý dotek středomořské elegance

Rychlá kalkulace hotelu

Odlet
Nocí v hotelu
Abi d'Oru Hotel Porto Rotondo

Pro hotel Abi d'Oru Hotel Porto Rotondo není dostupná online kalkulace. Cenu Vám rádi sdělíme na vyžádání – prosím vyplňte svůj požadavek v kontaktním formuláři. Detail hotelu Abi d'Oru Hotel Porto Rotondo.

Typ pokoje
Strava

Letecká společnost
Bonus
EUR
Počítáme cenu Vašeho zájezdu. Vyčkejte prosím.
Počítáme cenu
Vašeho zájezdu.
Vyčkejte prosím.
Cena zájezdu
- /osoba
Původní cena
-/osoba
Hotel,
- /osoba- /osoba
Naše ceny hotelů v Emirátech již zahrnují DPH ve výši 5%, poplatek obci ve výši 10% i poplatek za služby v ubytování ve výši 10%.
Dospělý
Dítě do let
Dítě do let
Dítě do let
Dítě do let
Dítě do let
Garance nejlepší ceny
Transfer
- /osoba
Dospělý
Dítě 2 až 12 let
Český delegátDelegát      
- /osoba
Akční sleva
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dospělý
Dítě 2 až 12 let
Dítě do 2 let
Cena platí v případě volných míst v nejvýhodnější rezervační třídě
Podmínky zájezdu
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Počítáme cenu Vašeho zájezdu. Vyčkejte prosím.
Počítáme cenu
Vašeho zájezdu.
Vyčkejte prosím.

Hotel Abi d'Oru Hotel Porto Rotondo *****

Lokalita Sardinie, Sardínie, Porto Rotondo | Zobrazit mapu
Strava Snídaně, Polopenze | Více o gastronomii
Tipy specialistů unikátní výhledy na zátoku široká písečná pláž krásné jezírko a udržovaná zahrada

Popis hotelu Abi d'Oru Hotel Porto Rotondo ***** Sardinie

Hotel Abi d'Oru (v překladu „zlatá včela“) svým názvem dokonale vystihuje charakter místa, na kterém se nachází: zlatavě bílý písek prohřátý silným sardinským sluncem a třpytivá hladina Středozemního moře jsou rájem pro milovníky tepla, léta a luxusu. Všechny tyto rysy se odrážejí i v budovách exkluzivního hotelu Abi d'Oru jehož terasovité rozložení nabízí unikátní výhledy na přilehlou zátoku Golfo di Marinella. Moře v zátoce je klidné a široká písečná pláž vybízí k odpočinku na lehátkách ve stínu romantických přístřešků vyhrazených pro hotelové hosty. 

Tento elegantní hotel je zárukou příjemné dovolené, kterou ku spokojenosti i té nejnáročnější mezinárodní klientely zajišťuje již od roku 1963. Od té doby přošel několika přestavbami a aktuálně nabízí jen ty nejlepší služby, které si dokážete představit. Většina pokojů je směrovaných čelem k zátoce, takže o romantické výhledy jistě nebudete ochuzeni. Pár kroků bujnou středomořskou zahradou s přírodním jezírkem, vyhřívaným venkovním bazénem a jacuzzi Vás dělí od nezapomenutelné procházky po písečné pláži. 

Hotel dále nabízí například vlastní wellness, posilovnu, tenisové kurty nebo dětský klub s bohatým programem pro Vaše ratolesti. 

 

 

Zobrazit více  Mám zájem o hotel

Naše doporučení k Abi d'Oru Hotel Porto Rotondo

Serverní část ostrova Sardinie je jedinečným místem i pro ty z Vás, kdo touží po aktivní dovolené. Hotel se nechází pouhé 4 km od malebného přístavního městečka Porto Rotondo a nedaleko proslulého Smaragrového pobřeží, stejně tak jako dalších turistických destinací s bohatou historií, kterými Sardinie doslova překypuje. V okolí budete mít zaručeně co objevovat, ať už po vlastní ose nebo na doplňkových výletech organizovaných přímo hotelem. 

Video hotelu

Nabídka pokojů

Standard Room

Standard Room

Standardní verze pokojů (18–25 m²) s balkonem orientovaným do zahrady nebo k přilehlým kopcům sardinského pobřeží. Nabízené ve verzi s manželskou postelí nebo dvěma oddělenými jednolůžky ..

Superior Room

Superior Room

S výhledem na zakulacené břehy zátoky Golfo di Marinella a zářivou mořskou hladinu, pokoje třídy Superior (18–25 m²) budou ideální volbou pro ty, kdo si přejí užívat krásné pohledy..

Deluxe Room

Deluxe Room

Pokoje typu Deluxe (22–28 m²), nedávno opatřeny novým luxusním nábytkem, jsou jako dělené i pro ty nejnáročnější hosty...

Junior Suite

Junior Suite

Suity Junior (30–40 m²) s výhledem na moře a oddělenou obytnou části a ložnicí. Prostorné suity jsou ideální volbou pro náročnější hosty nebo delší pobyty...

Gastronomie a hotelové restaurace

Hotel má celkem čtyři restaurace z nichž jedna se nachází přímo na pláži a je přístupná veřejnosti. Šéfkuchaři v jídelníčku kombinujé tradiční místní chutě s mezinároodními a vytváří tak jedinečnou gastronomickou fúzi. 

Central Restaurant je hlavní restaurace hotelu, na terase i uvnitř si můžete pochutnat na výborné bohaté snídani či obědě. 

Restaurant Marinella leží přímo na pláži. Bufetová restaurace v době oběda a večer à la carte v unikátním prostředí.

Gourmet Restaurant je exkluzivní volbou pro dokonalou večeři na terase s výhledem na zátoku. 

Restaurant Tzia Maria & Bonaria Vám nabídne výtečnou nabídku ostrovních specialit za doprovodu těch nejlepších vín Sardinie. 

Ve třech výběrových barech Vám hotelový personál nabídne ty nejlepší koktejly, vína, aperitivy, ale i nealkoholické osvěžující nápoje a malé občerstvění. 

V cestovní kanceláři DELUXEA Vám připravíme dovolenou na míru

 

Každý zájezd do Evropy je vytvořen speciálně s ohledem na individuální přání a potřeby klienta.

Termín, délka pobytu, místo nebo styl ubytování, vše bude sestaveno podle Vašich přání. Stejně jako Vy jste jedinečná osobnost, bude individuálně připraven i zájezd pro Vás.

Stačí jen zavolat na mobil +420 724 730 016 nebo +420 724 065 776 nebo napsat svou představu a požadované parametry dovolené na náš email zajezdy@deluxea.cz. Vypracujeme Vám nabídku na míru a doporučíme pro Vás to nejlepší na základě osobní zkušenosti s hotely, které jsme navštvili. 

Zvolit si můžete odletové letiště: Praha, Vídeň, případně jiná evropská metropole, typ transferu do hotelu, délku pobytu, termín i kombinaci různých destinací či hotelů.

Nebo nám jen napište, co od dovolené očekáváte, jaké jsou Vaše přání a sny a ostatní nechte na nás. 

Kategorie a vybavení pokojů Abi d'Oru Hotel Porto Rotondo

Hotel disponuje celkem 170 pokoji včetně několika druhů luxusních suit. Dominantou většiny pokojů je bezpochyb překrásný pohled na pobřeží Sardinie a krásnou písčitou pláž omývanou mírnými vlnami Středozemního moře. 

Pečlivě vybírané vybavení pokojů se Vám jistě zalíbí. Tradiční tvary, barvy i vzory se skvěle doplňují s moderními prvky užitými například v doplňcích. Pokoje působí velmi elegantně a útulně, dotváří příjemný pocit luxusu pro Vaši dokonalou dovolenou. 

Všechny nabízené pokoje nabízí veškeré potřebné vybavení pro Váš komfort: klimatizaci, satelitní TV, wifi připojení, telefon, minibar, bezpečnostní trezor, vysoušeč vlasů a plážové osušky. 

Nabídka pokojů

Standard Room

Standard Room foto

Standardní verze pokojů (18–25 m²) s balkonem orientovaným do zahrady nebo k přilehlým kopcům sardinského pobřeží. Nabízené ve verzi s manželskou postelí nebo dvěma oddělenými jednolůžky

Superior Room

Superior Room foto

S výhledem na zakulacené břehy zátoky Golfo di Marinella a zářivou mořskou hladinu, pokoje třídy Superior (18–25 m²) budou ideální volbou pro ty, kdo si přejí užívat krásné pohledy na moře ze soukromého balkonku s posezením. I v této třídě jsou na výběr pokoje s manželkou postelí či dvěma jednolůžky.

Deluxe Room

Deluxe Room foto

Pokoje typu Deluxe (22–28 m²), nedávno opatřeny novým luxusním nábytkem, jsou jako dělené i pro ty nejnáročnější hosty. Každý z nich disponuje soukromým balkonem s posezením orientovaným k pobřeží, s výhledem na bílou písčitou pláž zálivu.

Junior Suite

Junior Suite foto

Suity Junior (30–40 m²) s výhledem na moře a oddělenou obytnou části a ložnicí. Prostorné suity jsou ideální volbou pro náročnější hosty nebo delší pobyty. Samozřejmě disponují možností dvou jednotlivých postelí či velkého dvoulůžka.

Premium Suite

Premium Suite foto

Klasické suity nabízí ještě větší rozlohu než Junior Suite, a to úžasných 40–50 m² které s lehkostí ubytují až čtyři hosty. Ložnice a obývací část jsou odděleny pro Váš nerušený komfort. Suity zajišťují útulné prostředí a prostorná terasa s panoramatickými výhledy vybízí k večernímu posezení u západu slunce.

Signiture Suites Eleonora e Grazia

Signiture Suites Eleonora e Grazia foto

Přepychová suita o rozloze 85 m² se dvěma opulentními koupelnami v jedinečném zlatém mramoru se sprchou i samostatně stojící vanou. Oddělený obývací pokoj disponuje rozkládacími sedačkami, nabízí tak dodatečná místa k přespání. Nezapomenutelný výhled z terasy na moře je další nespornou výhodou této luxusní suity, která byla pojmenovaná podle nejznámější ženy sardinské historie, soudkyně a vládkyně Eleonory d'Arborea. Hosté ubytovaní v prezidentských suitách mají možnost zasednout ke snídani v rezervovaných VIP lóžích.

Family Classic

Family Classic foto

Pláž a moře

Hotel leží u pohádkové zátoky Golfo di Marinella z obou stran lemované mírnými kopci posetými středomořskou vegetací. Pláž, která se rozprostírá po celé šířce této zátoky je široká, jemný bílý písek Vás bude při romantických procházkách při západu slunce příjemně hřát. Moře je klidné a ideální i pro koupání s dětmi. Pláž před hotelem je posetá soukromými lehátky a přístřešky rezervovanými právě pro Vás, hotelové hosty. 

Online cena a slevy Abi d'Oru Hotel Porto Rotondo *****

Profi foto hotelu Hotel Abi d'Oru Porto Rotondo *****

Video

Gastronomie a hotelové restaurace Abi d'Oru Hotel Porto Rotondo

Hotel má celkem čtyři restaurace z nichž jedna se nachází přímo na pláži a je přístupná veřejnosti. Šéfkuchaři v jídelníčku kombinujé tradiční místní chutě s mezinároodními a vytváří tak jedinečnou gastronomickou fúzi. 

Central Restaurant je hlavní restaurace hotelu, na terase i uvnitř si můžete pochutnat na výborné bohaté snídani či obědě. 

Restaurant Marinella leží přímo na pláži. Bufetová restaurace v době oběda a večer à la carte v unikátním prostředí.

Gourmet Restaurant je exkluzivní volbou pro dokonalou večeři na terase s výhledem na zátoku. 

Restaurant Tzia Maria & Bonaria Vám nabídne výtečnou nabídku ostrovních specialit za doprovodu těch nejlepších vín Sardinie. 

Ve třech výběrových barech Vám hotelový personál nabídne ty nejlepší koktejly, vína, aperitivy, ale i nealkoholické osvěžující nápoje a malé občerstvění. 

Aktivity

Hotel Abi d'Ouru není místem pouze pro milovníky slunce a odpočinku. Nabízí totiž širokou škálu sportů, organizovaných výletů či výprav za místní gastronomií. 

 

Sport a wellness hotelu Hotel Abi d'Oru Porto Rotondo *****

Na hotelové recepci je možné rezervovat rozmanite sportovní i kulturní aktivity. Uveďme například potapěčský kurz nebo zapůjčení loděk, kanoí, nafukovacích člunů či surfů. Pokud si toužíte zapůjčit větší loď nebo se nechat svést, personál na recepci Vám samozřejmě poskytne kontakt na externí půjčovny v okolí hotelu. 

Z pozemních sportů je pak k dispozici například tenis na zbrusu nových osvětlených tenisových hřištích, dále máte možnost zahrát si například fotbal nebo volejbal. Nabízí se i možnost golfu v externím Pavero Golf Club. 

 
Wellness

Pro Vaši relaxaci a uvolnění je samozřejmě k dispozici i privátní wellness s celou řadou pečujících procedur rozdělených do tří síní pojmenovaných podle typických sardinských esencí (myrta, masticha a smil italský). Využijte také saunu, turecké parní lázně, masážní sprchy, ledovou fontánu a solnou stěnu. Ve vnitřní relaxační místnosti si dopřejte bylinné čaje nebo vydechněte ve venkovním soláriu u bazénu, kde si dokonale užijete uvolnění pod hladivými slunečními paprsky. 

Děti v hotelu Hotel Abi d'Oru Porto Rotondo *****

K dispozici pro Vás a Vaše děti bude dětský klub, ve kterém se školení instruktoři postarají o zábavu pro ty nejmenší. 

Doprava do hotelu Abi d'Oru Hotel Porto Rotondo

Hotel se nachází pouhých 15 minut jízdy od mezinárodního letiště Olbia. Dále Vám bude k dispozici každodenní shuttle do nedalekého městečka Porto Rotondo. 

Vzdálenost od letiště v Olbii 18 km (cca 30 min).

Mapa - Abi d'Oru Hotel Porto Rotondo *****

Osobní poradenství u DELUXEA zájezdů na Sardínii do hotelu Abi d'Oru Hotel Porto Rotondo *****

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem Abi d'Oru Hotel Porto Rotondo *****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

Recenze hotelu Abi d'Oru Hotel Porto Rotondo *****

Podobný hotel

Letová spojení na Sardínii

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.