La Digue Island Lodge ****

Seychely

Autentické chaloupky s doškovou střechou

Rychlá kalkulace hotelu

Odlet
Nocí v hotelu
La Digue Island Lodge

Pro hotel La Digue Island Lodge není dostupná online kalkulace. Cenu Vám rádi sdělíme na vyžádání – prosím vyplňte svůj požadavek v kontaktním formuláři. Detail hotelu La Digue Island Lodge.

Typ pokoje
Strava

Transfer zahrnut
Český delegát
Letecká společnost
Bonus
EUR
Počítáme cenu Vašeho DELUXEA zájezdu. Vyčkejte prosím.
Počítáme cenu
Vašeho DELUXEA zájezdu.
Vyčkejte prosím.
Cena zájezdu
- /osoba- /osoba
Hotel,
- /osoba- /osoba
Naše ceny hotelů v Emirátech již zahrnují DPH ve výši 5%, poplatek obci ve výši 10% i poplatek za služby v ubytování ve výši 10%.
Dospělý
Dítě do let
Dítě do let
Dítě do let
Dítě do let
Dítě do let
Garance nejlepší ceny
Transfer
- /osoba
Dospělý
Dítě 2 až 12 let
Český delegátDelegát      
- /osoba
Akční sleva
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dospělý
Dítě 2 až 12 let
Dítě do 2 let
Cena platí v případě volných míst v nejvýhodnější rezervační třídě
Podmínky zájezdu
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Počítáme cenu Vašeho zájezdu - prosím vyčkejte.
Počítáme cenu
Vašeho DELUXEA zájezdu.
Vyčkejte prosím.
Máte dotaz k dovolené?

Zavoláme a poradíme Vám. Zájezd připravíme na míru.

Osobně
jsme
bydleli

Hotel La Digue Island Lodge ****

Hodnocení 9.2 Hodnotí 9 klientů
Detailní hodnocení
Lokalita Seychely, La Digue, Anse La Réunion | Zobrazit mapu
Strava Polopenze | Více o gastronomii
Tipy specialistů Ubytování v dřevěných chatkách s doškovou střechou Jedna z nejkrásnějších pláží světa Anse Source D’argent. Třetí největší a údajně nejmalebnější ostrov La Digue
Specialisté, kteří
v hotelu bydleli

Popis hotelu La Digue Island Lodge **** Seychely

Hotel La Digue Island Lodge se nachází na La Digue, nejmenším trvale obydleném ostrůvku Seychel. Toto kouzelné místo přenáší návštěvníky zpět v čase, který zde plyne velmi pomalu. Můžete se tu soustředit na skutečně důležité věci ve svém životě. La Digue je ostrovem kontrastů. Spatříte zde svěží zalesněné svahy, oslňující písečné pláže, azurové moře, růžové a šedé žulové útvary a dechberoucí večerní světlo, kterým zapadající slunce den co den zabarví oblohu. La Digue Island Lodge se nachází přímo u pláže Anse Reunion a jen kousíček od světoznámé pláže Anse Source d´Argent, kterou si během návštěvy Seychel rozhodně nesmíte nechat ujít.

Areál hotelu tvoří dřevěné chatky zastřešené palmovými listy, plážový dům a ostře žluté sídlo, tzv. koloniální dům. Vše je rozeseto po klidné exotické zahradě plné palem, stromů takamaka a pestrobarevných květin. Pár kroků od chatičky se Vám otevře pohled na pláž a tyrkysové moře. V dálce uvidíte obrysy sousedního ostrova Praslin. Doporučujeme Vám ubytování v plážových chatkách jen kousek od pobřeží. O stravování se Vám postarají dvě hotelové restaurace a několik uvolněných barů. V hotelu nechybí bazén, lázně a samozřejmě ani profesionální potapěčské centrum.

Pokud zatoužíte vyrazit mimo hotel a poznávat La Digue, není nic jednoduššího než nasednout na kolo nebo se vydat na pěší výlet. Hned za zatáčkou se rozkládá jediné městečko na ostrově, La Passe. Nejezdí zde auta a život plyne pomaleji, než jsme zvyklí. Toto jedinečné prostředí společně s pohodlím a vynikajícím servisem hotelu Vám dávají záruku, že během dovolené opravdu vypnete a odpočinete si od každodenních stereotypů. 

Zobrazit více  Mám zájem o hotel

Naše doporučení k La Digue Island Lodge

La Digue Island Lodge je jedním z nejpohodlnějších hotelů na La Digue. Doporučujeme hlavně ubytování v chatkách na pláži nebo v zahradě. Užijete si soukromí vlastního domečku s terasou. Hotel je skvělý i pro rodiny, protože zde pohodlně ubytujete 2 dospělé a 2 děti. Poloha v rámci ostrova je také ideální. Jedná se o klidnou lokalitu, ale všechny zajímavosti máte na dosah ruky: světoznámou pláž Anse Source d´Argent, Union Estate Park s jedním z nejstarších francouzských koloniálních domů, plantáží na pěstování vanilky a ukázkou tradičního zpracování kokosových ořechů. 

Poslední inspekce hoteluzaměstnancem cestovníkanceláře DELUXEA
2019
Kateřina Mackovičová
Kateřina Mackovičová 724 730 018

Video hotelu

Plánek hotelu a nabídka pokojů

Plánek hotelu

Plánek hotelu

Rozkliknutím si plánek zvětšíte.

Petit Village - Garden room

Petit Village - Garden room

Petit Village, neboli malá vesnička, je zastrčena v klidném koutě zahrady, a tvoří ji nízké bungalovy. Nacházejí se v nich jednoduché pokoje s výhledem do zahrady...

Garden Chalet

Garden Chalet

Kouzelné dřevěné chaticky ve tvaru A se nacházejí v dobře udržované zahradě. Vevnitř jsou překvapivě prostorné...

Beach House

Beach House

Beach House je tradiční koloniální dům stojící přímo na pláži. Má doškovou střechu i typickou zastřešenou vreandu po celé délce budovy...

Gastronomie a hotelové restaurace

Veuve Restaurant je známý po celém ostrově pro svou tradiční kreolskou kuchyni. Používají se tu ty nejčerstvější místní suroviny a vaří se podle tradičních receptur. Kromě kreolských jídel se tu servírují i mezinárodní kuchyně a konají se zde i tematické večery. Stolovat tu budete přímo na pláži s nohama v písku.

Kolem bazénu jsou situovány stoly Pool Side Restaurant. Tato restaurace nabízí širokou škálu možností. Otevřena je od jedenácté dopolední do sedmnácté odpolední. Oblíbeným pokrmem jsou čerstvě ulovené grilované ryby.

Pokud vám na dovolené chybí populární italská kuchyně, vydejte se do Pizzeria at Gregoire’s. Pizzu a těstoviny tu doplňuje příjemný personál a vřelá atmosféra.

Čtvrtou a poslední možností, je Vye Kaz. Jedná se o zcela novou restauraci, která brzy zahájí své otevření. Užijete si tu pravou chuť Seychel. Vye Kaz znamená „Starý dům“, jehož bývalá sláva byla postupně obnovována.

V cestovní kanceláři DELUXEA Vám připravíme dovolenou na míru

 

Odlety jsou možné z Prahy nebo Vídně každý den. Létáme luxusními letadly Emirates. Délka Vašeho pobytu může být libovolná. Můžete si vybrat typ pokoje nebo formu stravování. Seychely jsme opakovaně navštívili a poskytneme Vám osobní rady. Jsou specializací české cestovní kanceláře DELUXEA a.s. založené roku 1995. Hotel, transfer a další služby pro Vás objednáváme přímo na Seychelách. Služby pro Vás nekupujeme u německé cestovní kanceláře a při cestování nebudete členy žádné skupiny. Pokud byste potřebovali jakoukoliv změnu v zájezdu, tak přímo my Vám vše na Seychelách vyřídíme, rychle a operativně. Postaráme se o Vás.

Kategorie a vybavení pokojů La Digue Island Lodge

Pár kroků od pláže najdete dřevěné chatky se střechami z palmových listů. Prostorný interiér má dvě úrovně, horní je vhodná jen pro větší děti. Chatky se dělí na plážové a zahradní. Ubytování se nabízí i v dalších jednotkách, jako je dům na pláži, či koloniální sídlo.

Chatky jsou vybaveny klimatizací, mini-barem, satelitní televizí, IDD telefonem, fénem, holicí jednotkou, trezorem a příslušenstvím k přípravě čaje a kávy.

 

Plánek hotelu a nabídka pokojů

Plánek hotelu

Plánek hotelu

Rozkliknutím si plánek zvětšíte.

Petit Village - Garden room

Petit Village - Garden room

Petit Village, neboli malá vesnička, je zastrčena v klidném koutě zahrady, a tvoří ji nízké bungalovy. Nacházejí se v nich jednoduché pokoje s výhledem do zahrady. Každá jednotka má vlastní verandu. Dvoulůžkové pokoje jsou vybaveny televizí, klimatizací, minibarem, varnou konvicí a lehátky na verandě. Nechybí plážové osušky, koupelnové potřeby ani Wi-fi.

Garden Chalet

Garden Chalet

Kouzelné dřevěné chaticky ve tvaru A se nacházejí v dobře udržované zahradě. Vevnitř jsou překvapivě prostorné. Kromě hlavní ložnice mají ještě malé patro se dvěma postelemi, takže se zde v případě potřeby dá ubytovat celá rodina. Garden Chalets jsou vybaveny televizí, klimatizací, minibarem, varnou konvicí a lehátky na verandě. Nechybí plážové osušky, koupelnové potřeby a Wi-fi.

Beach House

Beach House

Beach House je tradiční koloniální dům stojící přímo na pláži. Má doškovou střechu i typickou zastřešenou vreandu po celé délce budovy. Jednotlivé pokoje jsou situovány v přízemí i v prvním patře, ze kterého budete mít nádherný výhled na moře a sousední ostrov Praslin. Pokoje vybaveny televizí, klimatizací, minibarem, varnou konvicí a lehátky na verandě. Nechybí plážové osušky, koupelnové potřeby a Wi-fi.

Třílůžkový Beach House

Pokoje v rámci Beach house ve variantě pro 3 dospělé.

Beach Chalet

Beach Chalet

Dřevěné útulné chatky poskytnou ubytování jen pár kroků od moře. Uvnitř chatek se nachází velká manželská postel, v patře dvě jednolůžkové postele pro děti v zadní části domku koupelna s vanou. Využít můžete také velmi oblíbené venkovní sprchy nebo soukromé terasy s lehátky.

Pláž a moře

La Digue Island Lodge se nachází přímo u krásné pláže Anse Reunion, kterou pokrývá jemný bílý písek. Nedaleko se také vine jedna z nejkrásnějších pláží světa Anse Source D’argent, která rozhodně stojí za návštěvu. Uvítá vás dlouhý úsek zlatých korálových písků a krásné žulové balvany. O této pláži se také říká, že je nejvíce fotografovanou pláží na světě.

Ať už navštívíte jakoukoliv pláž na ostrově La Digue ( je jich celkem 8), dejte si pozor na silné sezónní proudy a silné vlny. Pláže, kde byste se měli mít na pozoru, jsou označeny výstražnými značkami.

Online cena a slevy La Digue Island Lodge ****

Nejnižší cena od 4 198 Kč / osoba, noc, polopenze v Třílůžkový Beach House
v termínu od 01.07.2020 do 31.10.2020

Rychlá kalkulace hotelu

Odlet
Nocí v hotelu
La Digue Island Lodge

Pro hotel La Digue Island Lodge není dostupná online kalkulace. Cenu Vám rádi sdělíme na vyžádání – prosím vyplňte svůj požadavek v kontaktním formuláři. Detail hotelu La Digue Island Lodge.

Typ pokoje
Strava

Transfer zahrnut
Český delegát
Letecká společnost
Bonus
EUR
Počítáme cenu Vašeho DELUXEA zájezdu. Vyčkejte prosím.
Počítáme cenu
Vašeho DELUXEA zájezdu.
Vyčkejte prosím.
Počítáme cenu Vašeho zájezdu - prosím vyčkejte.
Počítáme cenu
Vašeho DELUXEA zájezdu.
Vyčkejte prosím.
Cena zájezdu
Podrobnosti zájezdu
- /osoba- /osoba
Hotel,
- /osoba- /osoba
Naše ceny hotelů v Emirátech již zahrnují DPH ve výši 5%, poplatek obci ve výši 10% i poplatek za služby v ubytování ve výši 10%.
Dospělý
Dítě do let
Dítě do let
Dítě do let
Dítě do let
Dítě do let
Garance nejlepší ceny
Transfer
- /osoba
Dospělý
Dítě 2 až 12 let
Český delegátDelegát      
- /osoba
Akční sleva
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dospělý
Dítě 2 až 12 let
Dítě do 2 let
Cena platí v případě volných míst v nejvýhodnější rezervační třídě
Podmínky zájezdu
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Cena zájezdu na
svatební cestu

Podrobnosti zájezdu
- /osoba
Hotel,
- /osoba
Naše ceny hotelů v Emirátech již zahrnují DPH ve výši 5%, poplatek obci ve výši 10% i poplatek za služby v ubytování ve výši 10%.
Garance nejlepší ceny
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Akční sleva
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Cena platí v případě volných míst v nejvýhodnější rezervační třídě
Svatební obřad
ZDARMA
Vysoká obsazenost
Zahrnuje všechny poplatky
Nezávazně poptat Podrobnosti zájezdu

Cena zájezdu v /osoba zahrnuje všechny aktuální slevy. Proklikem přes vybraný termín se dostanete na detail ceny.

ODLET sobota24.9.2016 něděle25.9.2016 pondělí26.9.2016
NÁVRAT
pátek30.9.2016 -Nejnižší cenaDetail ceny > -Nejnižší cenaDetail ceny > -Nejnižší cenaDetail ceny >
sobota1.10.2016 -Nejnižší cenaDetail ceny > -Nejnižší cenaDetail ceny > -Nejnižší cenaDetail ceny >
neděle2.10.2016 -Nejnižší cenaDetail ceny > -Nejnižší cenaDetail ceny > -Nejnižší cenaDetail ceny >

Cena zájezdu v /osoba zahrnuje všechny aktuální slevy. Proklikem přes vybraný termín se dostanete na detail ceny.

Dítě do let
/dítě
Dítě do let
/dítě
Dítě do let
/dítě
Dítě do let
/dítě
Dítě do let
/dítě

Nabídka nocí zdarma v hotelu La Digue Island Lodge

Speciální podmínky pro rezervace do 31.10.2020

- hotel prodloužil ceny pro nízkou sezonu do 31.10.2020 a zároveň zrušil všechny platné specky (počítá se automaticky)

- Storno pro nové zakázky do 31.10.2020 zdarma do 17 dnů před cestou. Od 17. dne před cestou do příjezdu 100 %. Od 1.11. naopak přísné storno - viz níže!

- úplné prominutí storna z důvodu koronaviru je možné jen na základě domluvy s hotelem a bude posuzováno případ od případu.

Nepočítá se automaticky:

1.11.2020 - 31.10.2021 pro pobyty nad 7 nocí: 1x za pobyt romantická večeře a 1 koktejl na osobu zdarma, romantická rozestýlka, lahev vína, 15% sleva na procedury ve Spa. Při bookingu zmínit "Long stay offer." Lze kombinovat se slevou za předstih a slevou na svatební cestu a výročí. Booking do 24.10.2021.

1.11. - 30.11.2020, 23.12.2020 - 06.01.2021., 16.2.2021 - 12.05.2021., 01.07.2021 - 31.10.2021 pro opakované klienty s pobytem minimálně 4 noci: 10 % sleva na ubytování a příplatky za stravu, 1xza pobyt lahev vína a sušenky, 30min masáž pro pár, 1 koktejl na osobu zdarma. Lze kombinovat s akcí na svatební cestu a výročí. Při bookingu zmínit "Return guest offer." Booking do 27.10.2021.

Výhody od DELUXEA pro svatbu v zahraničí nebo svatební cestu

Svatba v hotelu = právoplatný svatební obřad v hotelu. Získáváte slevu na nevěstu uvedenou níže. Svatební cesta = pobyt v hotelu do 6 měsíců po svatbě uskutečněné kdekoliv. Získáváte slevu na nevěstu uvedenou níže.

Kulaté výročí svatby = každé 5. výročí svatby. Příjezd do hotelu se musí uskutečnit v termínu 1 měsíce před až do 1 měsíce po výročí svatby. Dvojice musí prokázat v CK i v hotelu Oddací list.

Dárky pro novomanžele (platí pouze na svatební cestu, nikoli na svatbu v hotelu) do 6m po svatbě kdekoli: 1xza pobyt šumivé víno a sušenky, romantická výzdoba u večeře, 10% sleva do Spa a 10% sleva na alkoholické nápoje v baru a v restauraci. Neplatí pro rezervace s dětmi. 

Výročí: každé 5. výročí, termín pobytu musí být max 1 měsíc před nebo 1 měsíc po datu výročí, min. délka pobytu 3 noci, pro pobyty bez dětí. Dárky pro pár: 1x za pobyt romantická výzdoba u večeře a rozestýlka, dort a lahev vína, 20% sleva do Spa. Neplatí pro rezervace s dětmi. 

Svatební balíček „Svatba v ráji”

Klasický svatební balíček43.840,- Kč
 • ZAHRNUJE:
  - Osobního svatebního koordinátora po dobu přípravy Vaší svatby v hotelu
  - Veškeré úřední a správní poplatky na Seychelách
  - Zajištění apostily na oddací list
  - Výzdobu místa pro svatební obřad (běžně pořádaný na hotelové pláži)
  - Květinový svatební oblouk
  - Láhev šampaňského a svatební dort pro novomanžele
  - Svatební kytici pro nevěstu
  - Korsáž pro ženicha
  - Služby profesionálního fotografa
  - Speciální květinovou rozestýlku postele
  - Předsvatební lázeňskou proceduru pro pár
  - Romantickou večeři při svíčkách
  Vážíme si Vašeho času a překlady dokumentů pro Vás vyřídíme my! Nemusíte hledat žádného překladatele a chodit na různé adresy ani se trápit skenováním. Stačí, když se zastavíte osobně v našich kancelářích Praha 1, Na Příkopě 9/11 nebo Brno, Vídeňská 55 nebo Bratislava, Miletičova 5. Po dohodě můžete i vše odeslat poštou či po kurýrovi. Zaplatíte pouze cenu samotného ověření a překladu.
 • Ke svatbě si můžete objednat za příplatek tyto služby:
  - Výpravu zdobeného svatebního vozu na pláž Anse Source d´Argent
  - Pořádání obřadu v soboty, neděle a svátky
 • Nabídka svatebních balíčků resortu platí pro interval 1.11.2017 - 31.10.2018.
 • ceny jsou informativní a potvrdíme Vám je při rezervaci svatby

Svatby v ráji pořádáme od roku 1998. Jsou připravené speciálně s ohledem na individuální přání a potřeby snoubenců. Naši zaměstnanci destinace opakovaně navštívili a detailně poznali místní prostředí a nabídku služeb. Díky tomu Vám velmi podrobně poradí na základě osobních zkušeností.

Cena zájezdu od naší specializované cestovní kanceláře zahrnuje

Osobní poradenství - v hotelu jsme bydleli
Zpáteční letenku z Prahy či Vídně vč. letištních tax v uvedené cestovní třídě
Ubytování na vybraný počet nocí
Stravování dle uvedené kalkulace výše
Zpáteční transfer dle kalkulace z letiště přímo do hotelu
Help desk v průběhu Vašeho pobytu od naší cestovní kanceláře v České republice 24h/7d
Pojištění cestovní kanceláře proti úpadku
Informace o Seychelských ostrovech v češtině
Informace před cestou za zájezd s naší cestovní kanceláří
"Průvodce Mauritius, Reunion, Seychely" - kniha z edice Lonely Planet v češtině
Mapa Seychelských ostrovů s vyznačenými místy, která doporučujeme navštívit
Širokou nabídku pozemních a vodních sportů
SLUŽBY NEKUPUJEME U ŽÁDNÉ NĚMECKÉ CESTOVNÍ KANCELÁŘE A PŘI CESTOVÁNÍ NEBUDETE ČLENY NĚMECKÉ SKUPINY. ZÁJEZD OBJEDNÁVÁ NAŠE CESTOVNÍ KANCELÁŘ PŘÍMO NA SEYCHELÁCH. PŘÍPADNÉ ZMĚNY VYŘÍDÍME RYCHLE
cena zájezdu zahrnuje

Podmínky a zvýhodnění pro rodiny s dětmi

1 dítě 0 - 11.99 let na přistýlce zdarma, platí pro Beach Chalet a Garden Chalet. 
Děti 6 - 11 let na přistýlce v Beach House platí příplatek dle ceníku.
V Yellow house a Garden room není povoleno ubytovávat děti pod 12 let.
Dítě od dovršení 12 let je považováno za dospělou osobu.

Family offer při rezervaci dvou pokojů: 20% sleva na druhý pokoj +na  příplatky za stravu. Platí jen pro druhý pokoj obsazený max. 4 dětmi do 12 let v kategoriích Beach Chalet, Beach House a Garden Chalet. Pokoj pro děti se počítá jako pokoj obsazený dospělými a aplikuje se Family offer 20 %. Na pokoj rodičů lze aplikovat pouze Early bird offer, splňuje-li klient podmínky. S jinou akcí nelze kombinovat. V termínech 1.11.-30.11.2020, 23.12.-06.01.2021, 16.02.-12.05.2021, 01.07.-31.10.2021 platí min. délka pobytu 3 noci a rezervace je do 28.10.2021, po zbytek roku bez omezení délky pobytu a rezervace do 29.06.2021.

Vylepšete svůj zájezd - možnosti rozšíření

   
- příplatek za dřívější check-in před 14.00 hod. 100% z ceny za osobu za 1 noc
- příplatek za pozdní check-out do 18 hod. 50% z ceny za osobu za 1 noc
- příplatek za zrychlený průchod letištěm při příletu 600 Kč / osoba
- příplatek za VIP služby při odletu (zahrnující občerstvení) 1.000 Kč /osoba
- Transfer je standardně osobním autem. Nabízíme i možnost transferu limuzínou (za příplatek) nebo mikrobusem (se slevou) na vyžádání

Cestovní pojištění

Vyberte si optimální variantu cestovního pojištění a my Vám ho uzavřeme.
Sbaleno - kompletní ochrana na zájezd nebo Multi Trip - celoroční pojištění.


Garance nejlepší ceny

Profi foto hotelu La Digue Island Lodge ****

Naše foto hotelu La Digue Island Lodge ****

Video

Gastronomie a hotelové restaurace La Digue Island Lodge

Veuve Restaurant je známý po celém ostrově pro svou tradiční kreolskou kuchyni. Používají se tu ty nejčerstvější místní suroviny a vaří se podle tradičních receptur. Kromě kreolských jídel se tu servírují i mezinárodní kuchyně a konají se zde i tematické večery. Stolovat tu budete přímo na pláži s nohama v písku.

Kolem bazénu jsou situovány stoly Pool Side Restaurant. Tato restaurace nabízí širokou škálu možností. Otevřena je od jedenácté dopolední do sedmnácté odpolední. Oblíbeným pokrmem jsou čerstvě ulovené grilované ryby.

Pokud vám na dovolené chybí populární italská kuchyně, vydejte se do Pizzeria at Gregoire’s. Pizzu a těstoviny tu doplňuje příjemný personál a vřelá atmosféra.

Čtvrtou a poslední možností, je Vye Kaz. Jedná se o zcela novou restauraci, která brzy zahájí své otevření. Užijete si tu pravou chuť Seychel. Vye Kaz znamená „Starý dům“, jehož bývalá sláva byla postupně obnovována.

Delegát a služby na Seychelách

Cestovní kancelář DELUXEA nabízí na Seychelách asistenci naší místní partnerské CK Masons Travel. Jejich zástupce na Vás bude čekat na letišti a doprovodí Vás na Váš transfer, ať již autem, lodí, nebo letadlem. Předá Vám informační složku s mapou Seychel a také kontakt na delegáta, který Vás druhý den na hotelu navštíví. Delegáti mluví anglicky a francouzsky, po předchozím vyžádání můžeme zajistit německy hovořícího.

Na osobní schůzce ve Vašem hotelu se můžete delegáta zeptat na vše, co Vás zajímá. Během celé dovolené jsme pro Vás na telefonu 24 hodin denně i my v cestovní kanceláři. Můžete nás požádat o asistenci nebo jenom poslat fotky, jak si užíváte moře či místní kuchyni. Průvodci a privátní řidiči ovládají plynule angličtinu a francouzštinu.

Na Seychelských ostrovech se o Vás bude starat naše partnerská cestovní kancelář MASON´S TRAVEL, která klade důraz především na kvalitu služeb, které poskytuje Návštěvníkům ostrovů. Cílem společnosti je nejen zajistit transfery, výlety a další služby, ale hlavně se postarat, aby prožitek z pobytu na Seychelských ostrovech byl úplný. Snaží se představit krásy přírody i místní kreolskou kulturu. Společnost má několik profesionálně vyškolených zaměstnanců mluvících anglicky, francouzsky a německy.

Služby MASON´S TRAVEL po příletu, v průběhu pobytu a před odletem zahrnují:

 • Přivítání s tabulí s Vašimi jmény nebo u přepážky MASON´S TRAVEL, která se nachází přímo v budově letiště
 • Team usměvavých delegátů v uniformách, kteří Vám předají mapu ostrova a brožurku s možnostmi výletů a exkurzí
 • Vodu nebo uvítací nápoj (VIP uvítací balíček Creole Exclusiv)
 • Pomoc v případě jakéhokoli problému (například poškození nebo zpoždění zavazadel)
 • Transfer do hotelu
 • Zařízení exkursí dle přání
 • Řidiče, který Vám cestou do hotelu rád předá informace o ostrově a možnostech výletů
 • Schůzku s delegátkou přímo v hotelu, a to běžně druhý den po příletu
 • Asistenci při odbavení během odletu ze Seychel

Sport a wellness hotelu La Digue Island Lodge ****

La Digue je sám o sobě velkým hřištěm, kde si svou oblíbenou činnost najdou malí i velcí. Jednou z nejoblíbenějších aktivit je rybaření. Ryby jsou ústřední součástí seychelské kuchyně. Teplé vody Indického oceánu jsou domovem nesčetné řady ryb, a tak se rybaření může naplánovat i jako celodenní výlet. Doprovodí vás zkušená posádka.

Další velice oblíbenou aktivitou je potápění. Vody objímající ostrov La Digue jsou bohatým zdrojem podmořského života. Užijí si začátečníci a zkušení potápěči. Světem pod hladinou vás provedou zkušení PADI instruktoři.

Island Lodge svým hostům nabízí i řadu exkurzí. Lodí se snadno dostanete na okolní neobydlené ostrůvky, i na dva velké ostrovy Mahé a Praslin. Oblíbená je i pěší turistika, díky které poznáte místní flóru a faunu.

Hotel nabízí i lázně Marine Beauty. Věnují se osobní péči, která je šitá na míru individuálním potřebám každého klienta. Můžete zde podstoupit řadu léčebných procedur i holistické masáže. Lázně se nachází v blízkosti pobřeží, a tak vás tu ukolébají nejen šikovné ruce kvalifikovaných pracovníků, ale i zvuky vln oceánu.

Děti v hotelu La Digue Island Lodge ****

Island Lodge je hotel vhodný i pro rodiny s dětmi. Některé kategorie ubytování jsou přímo uzpůsobeny i pro početnější rodiny. Je také možné domluvit si hlídání.

Svatební balíček „Svatba v ráji” La Digue Island Lodge

La Digue Island Lodge ****
La Digue Island Lodge ****, Seychely

Autentické chaloupky s doškovou střechou

Klasický svatební balíček od 43 880 Kč podrobnosti
 • - Osobního svatebního koordinátora po dobu přípravy Vaší svatby v hotelu
 • - Veškeré úřední a správní poplatky na Seychelách
 • - Zajištění apostily na oddací list
 • - Výzdobu místa pro svatební obřad (běžně pořádaný na hotelové pláži)
 • - Květinový svatební oblouk
 • - Láhev šampaňského a svatební dort pro novomanžele
 • - Svatební kytici pro nevěstu
 • - Korsáž pro ženicha
 • - Služby profesionálního fotografa
 • - Speciální květinovou rozestýlku postele
 • - Předsvatební lázeňskou proceduru pro pár
 • - Romantickou večeři při svíčkách
 • Vážíme si Vašeho času a překlady dokumentů pro Vás vyřídíme my! Nemusíte hledat žádného překladatele a chodit na různé adresy ani se trápit skenováním. Stačí, když se zastavíte osobně v našich kancelářích Praha 1, Na Příkopě 9/11 nebo Brno, Vídeňská 55 nebo Bratislava, Miletičova 5. Po dohodě můžete i vše odeslat poštou či po kurýrovi. Zaplatíte pouze cenu samotného ověření a překladu.

ceny jsou informativní a potvrdíme Vám je při rezervaci svatby

Svatby v ráji pořádáme od roku 1998. Jsou připravené speciálně s ohledem na individuální přání a potřeby snoubenců. Naši zaměstnanci destinace opakovaně navštívili a detailně poznali místní prostředí a nabídku služeb. Díky tomu Vám velmi podrobně poradí na základě osobních zkušeností.

Výhody od DELUXEA pro svatbu v zahraničí nebo svatební cestu

Svatba v hotelu = právoplatný svatební obřad v hotelu. Získáváte slevu na nevěstu uvedenou níže. Svatební cesta = pobyt v hotelu do 6 měsíců po svatbě uskutečněné kdekoliv. Získáváte slevu na nevěstu uvedenou níže.

Kulaté výročí svatby = každé 5. výročí svatby. Příjezd do hotelu se musí uskutečnit v termínu 1 měsíce před až do 1 měsíce po výročí svatby. Dvojice musí prokázat v CK i v hotelu Oddací list.

Doprava do hotelu La Digue Island Lodge

Přiletíte na mezinárodní letiště hlavního ostrova Seychel, který se jmenuje MahéJakmile se autem dopravíte do přístavu v Mahé na molo a budete přivítáni občerstvením v salonku, převeze Vás loď do přístavu ostrova La Digue, kde Vás bude čekat odvoz, který Vás dopraví autem až do hotelového resortu. Dopravní situace může ovlivnit dobu cesty.

Jízda autem z letiště do přístavu trvá 15-20 min.

Cesta lodí z přístavu do hotelu trvá 1 hod 40 min.

Mapa - La Digue Island Lodge ****

Osobní poradenství u DELUXEA zájezdů na Seychely do hotelu La Digue Island Lodge ****

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem La Digue Island Lodge ****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

Poslední inspekce hoteluzaměstnancem cestovníkanceláře DELUXEA
2019
Ing. Vendula Pilátová
Ing. Vendula Pilátová 724 730 016

Recenze hotelu La Digue Island Lodge ****

Pláž
8.2
Ubytování
9
Strava
9.4
Poloha
9.8
Cena / Kvalita
8.9
Služby Deluxea
9.9
Průměrné hodnocení
9.2
9 hodnocení
Pláž
8.5
Ubytování
9
Strava
9.5
Poloha
10
Cena / Kvalita
9.5
Služby Deluxea
10
Průměrné hodnocení
9.4
2 hodnocení
Pláž
10
Ubytování
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
10
Služby Deluxea
10
Průměrné hodnocení
10
1 hodnocení
Pláž
0
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení
Pláž
7.8
Ubytování
8.8
Strava
9.3
Poloha
9.7
Cena / Kvalita
8.5
Služby Deluxea
9.8
Průměrné hodnocení
9
6 hodnocení
Svatební obřad
10
Místo pro svatbu
0
Svatební koordinátor v hotelu
0
Svatební fotograf
10
Služby tlumočníka v českém jazyce při svatbě
0
Průměrné hodnocení svateb
10
2 hodnocení
9.3
Pláž
8
Ubytování
9
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
9
Služby Deluxea
10
Rodina s dětmi
Lány
Datum pobytu:
06. 03. - 15. 03. 2020
Služby cestovní kanceláře DeLuxea (kontaktní osoba p. Mlejnská) na velice vysoké úrovni (organizace zájezdu, dodržení časového harmonogramu, ubytování dle požadavku, …). Krásné prostředí, ubytování, chutná strava, vstřícný a příjemný personál, kvalitní služby.
9.5
Pláž
7
Ubytování
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
10
Služby Deluxea
10
Starší dvojice
Kosoř
Datum pobytu:
20. 07. - 01. 08. 2019
Nádherná dovolená ve skutečném ráji. Nebylo co vytknout! Úchvatná příroda, milí, přátelští, kultivovaní lidé, příjemné klima, vynikající strava, krásné ubytování přímo na pláži s výhledem na oceán, vždy čistě uklizeno, každé ráno již připravené čisté plážové osušky přímo na terase chatky, čisté moře, ve kterém můžete krmit barevné rybky přímo z ruky...A všude je cítit vanilka a rajská pohoda...Moc děkujeme paní Jelínkové za zprost?
9.8
Pláž
9
Ubytování
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
10
Služby Deluxea
10
Starší dvojice
Brno
Datum pobytu:
04. 03. - 15. 03. 2019
Byli jsme velmi spokojeni, hodnocení pláže se týká pláže bezprostředně u hotelu, neboť tam je mělko a nedá se plavat, ale navštívili jsme spoustu dalších míst, kde bylo nádherně.
Děkujeme, vše bylo SUPER a příprava zájezdu vaší cestovní kanceláři neměla chybu
7
Pláž
3
Ubytování
7
Strava
8
Poloha
9
Cena / Kvalita
5
Služby Deluxea
10
Starší dvojice
Zlín
Datum pobytu:
01. 03. - 13. 03. 2019
10
Pláž
10
Ubytování
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
10
Služby Deluxea
10
Novomanželé
Malinovo
Datum pobytu:
09. 10. - 20. 10. 2017

Ohlasy klientů DELUXEA

Seychely kombinace ostrovů - hotely La Reserve a La Digue Island Lodge březen 2012

Seychely – kombinace ostrovů , hodnocení ze dne 11. 10. 2012

Dobrý den,

dovolená byla úžasná, ostrovy jsou jedním z nejkrásnějších míst, která jsme kdy navštívili. Škoda, že jsme neměli ještě tak týden navíc:-). Organizace byla perfektní, vše se odehrálo tak, jak bylo domluveno před cestou. Viděli jsme několik pro nás doposud nejkrásnějších pláži, jídlo bylo vynikající (z pití hlavně koktejly:-)) a místní lidé byli velmi přátelští a sympatičtí.

Ještě jednou mnohokrát děkujeme za pomoc.

S pozdravem

Naďa a Roberto Pozzi

Zobrazit více

Seychely - Fleur de Lys; La Digue 22.6.2010

Seychely – kombinace ostrovů , hodnocení ze dne 09. 10. 2012

Dobrý den Markéto,

chtěl bych vám poděkovat za vaši ochotu a péči při přípravě dovolené.

Bylo to moc prima, škoda, že už jsme zase doma. S manželkou a malou jsme na Praslinu váhali jestli nenaskočíme zpátky na škuner na La Digue:o))

s pozdravem

22.6.2010, D. Š.


Zobrazit více

Podobný hotel

Letová spojení na Seychely

Ing. Vendula Pilátová
La Digue Island Lodge
„V hotelu jsem bydlela.“
Odlet
Nocí
Strava
Cena za osobu
x

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.