Le Nautique Waterfront Hotel La Digue ***

Seychely

Poznejte pravé Seychely v luxusním hotelu

Rychlá kalkulace hotelu

Odlet
Nocí v hotelu
Le Nautique Waterfront Hotel La Digue

Pro hotel Le Nautique Waterfront Hotel La Digue není dostupná online kalkulace. Cenu Vám rádi sdělíme na vyžádání – prosím vyplňte svůj požadavek v kontaktním formuláři. Detail hotelu Le Nautique Waterfront Hotel La Digue.

Typ pokoje
Strava

Letecká společnost
Bonus
EUR
Počítáme cenu Vašeho zájezdu. Vyčkejte prosím.
Počítáme cenu
Vašeho zájezdu.
Vyčkejte prosím.
Cena zájezdu
- /osoba
Původní cena
-/osoba
Hotel,
- /osoba- /osoba
Naše ceny hotelů v Emirátech již zahrnují DPH ve výši 5%, poplatek obci ve výši 10% i poplatek za služby v ubytování ve výši 10%.
Dospělý
Dítě do let
Dítě do let
Dítě do let
Dítě do let
Dítě do let
Garance nejlepší ceny
Transfer
- /osoba
Dospělý
Dítě 2 až 12 let
Český delegátDelegát      
- /osoba
Akční sleva
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dospělý
Dítě 2 až 12 let
Dítě do 2 let
Cena platí v případě volných míst v nejvýhodnější rezervační třídě
Podmínky zájezdu
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Počítáme cenu Vašeho zájezdu. Vyčkejte prosím.
Počítáme cenu
Vašeho zájezdu.
Vyčkejte prosím.
Osobně
jsme
navštívili

Hotel Le Nautique Waterfront Hotel La Digue ***

Lokalita Seychely, La Digue, Anse La Réunion | Zobrazit mapu
Strava Snídaně | Více o gastronomii
Tipy specialistů Luxusní butikový hotel Hotel pouze pro dospělé Klidné prostředí a příjemná atmosféra
Specialisté, kteří
hotel navštívili

Popis hotelu Le Nautique Waterfront Hotel La Digue *** Seychely

Rodinný podnik Le Nautique je luxusní hotel na pobřeží ostrova La Digue patřící do souostroví Seychely. Vyznačuje se tradiční kreolskou architekturou a neposkvrněným přírodním okolím.

Všechny pokoje jsou jen pár kroků od Indického oceánu a jejich výzdoba se nese v extravagantním, avšak moderním stylu. Vybavení zahrnuje postel o velikosti king vyrobenou na zakázku, kvalitní evropská prostěradla, bezplatný internet, plochou televizi se širokým výběrem programů, dešťovou sprchu, klimatizaci, kávovar značky Nespresso, lednici a mnohé další.

Hotel je od svého počátku vedený příslušníky jedné rodiny s mezinárodními kořeny. Jejich odkaz je založený na kvalitních službách a zážitcích šitých na míru, proto je pro ně vaše zkušenost z dovolené na prvním místě.

Na ostrově La Digue na vás čekají unikátní zážitky jako je například jízda v povoze taženém volem a návštěva tradičního mlýnu na kokosová jádra, jílových pecí kiln, majestátních plantáží nebo hřbitova, kde odpočívají původní osadníci. Místní pozoruhodná fauna pak nabízí příležitost poznat skrze pozorování život obřích želv a ptáků z ohroženého druhu s názvem lejskovec seychelský. Další vyžití se skrývá v možnosti šnorchlovat v azurových vodách oceánu nebo lovit ryby z autentické loďky pirogue.

Místní bíle pláže jsou navíc kromě klasických rekreačních aktivit přímo stvořené pro dlouhé procházky. Najdete mezi nimi také legendární ‘Source d’Argent’, což je jedna z nejvíce fotografovaných pláží na světě.

Zobrazit více  Mám zájem o hotel

Nabídka pokojů

King Garden

King Garden

Ubytování King Garden se chlubí privátní verandou, ze které budou hostům nabídnuty výhledy do tropické zahrady a částečně i na moře...

2 Bed Villa

2 Bed Villa

Moderní vila, která kombinuje útulnost suity King Seafront Room a prostornost s vybaveností suity Deluxe King Seafront room...

3 Bed Villa

3 Bed Villa

Vila 3 Bed je nejluxusnější z nabízených hotelových pokojů. Kombinace suity Deluxe King Seaftont a dvou pokojů King Seafront představuje královský komfort a prvotřídní vybavení...

King Seafront

King Seafront

Suita pro dvě osoby se soukromou verandou na vás zapůsobí svým autentickým vzhledem a luxusním vybavením...

Gastronomie a hotelové restaurace

Stolování v Le Nautique je oslavou unikátnosti místní kuchyně, která si zakládá na chutných lokálních pokrmech a známých mezinárodních jídlech. Snídani, oběd i večeři si můžete užít jak v restauraci na pobřeží, tak i u bazénu. Úkol šéfkuchařů je jednoduchý – uvařit pokrmy, které jejich hosty potěší a nikdy na ně nezapomenou.

V jídelníčku najdete unikátní seychelské speciality s prvky francouzské fúze a indických či orientálních koření a vůní. Tato jídla byla inspirována cestami majitelů po Evropě, Austrálii, Americe a jižní Asii. Oblíbenými pokrmy jsou perfektně propečená masa, mořské plody, saláty, těstoviny, dezerty a další.

Pro kompletní kulinářský požitek doplňte vámi vybraný pokrm pečlivě vybranými víny, pivem a alkoholickými nápoji. Zároveň nezapomeňte vyzkoušet koktejly s označením „twisted“, což jsou speciální drinky jedinečného ostrova La Digue.

V cestovní kanceláři DELUXEA Vám připravíme dovolenou na míru

 

Odlety jsou možné z Prahy nebo Vídně každý den. Létáme luxusními letadly Emirates. Délka Vašeho pobytu může být libovolná. Můžete si vybrat typ pokoje nebo formu stravování. Seychely jsme opakovaně navštívili a poskytneme Vám osobní rady. Jsou specializací české cestovní kanceláře DELUXEA a.s. založené roku 1995. Hotel, transfer a další služby pro Vás objednáváme přímo na Seychelách. Služby pro Vás nekupujeme u německé cestovní kanceláře a při cestování nebudete členy žádné skupiny. Pokud byste potřebovali jakoukoliv změnu v zájezdu, tak přímo my Vám vše na Seychelách vyřídíme, rychle a operativně. Postaráme se o Vás.

Kategorie a vybavení pokojů Le Nautique Waterfront Hotel La Digue

Nabídka pokojů

King Garden

King Garden fotoKing Garden

Ubytování King Garden se chlubí privátní verandou, ze které budou hostům nabídnuty výhledy do tropické zahrady a částečně i na moře. V ložnici najdete ručně dělanou postel o velikosti king a na zakázku vyrobený dřevěný nábytek. Dále se zde nachází designová koupelna se dvěma umyvadly, dešťovou sprchou a koupelnovými přípravky. Osvěžení vám zajistí vybavený minibar a kávovar značky Nespresso s kapslemi. Zároveň je v pokoji zahrnuta plochá televize s kanály ve více jazycích, elektronický sejf, klimatizace a stropní větrák.

2 Bed Villa

2 Bed Villa foto2 Bed Villa

Moderní vila, která kombinuje útulnost suity King Seafront Room a prostornost s vybaveností suity Deluxe King Seafront room. Ze soukromé terasy se vám naskytne krásný výhled na modrý oceán, při kterém zapomenete na problémy všedního života. Vila je ideální nejen pro rodiny s dětmi, ale také skupiny přátel, neboť v nich najdete dvě prostorné ložnice s ručně vyrobenými postelemi, autentickým vzhledem a luxusním vybavením. Ve vile najdete také salónek s pohovkou, soukromou verandu a krásnou koupelnu. První a druhé poschodí je propojené točitým schodištěm. Vila je dále vybavena plochou televizí s televizními programy ve více jazycích, na zákazku vyrobeným dřevěným nábytkem, kávovarem značky Nespresso, čajovými a kávovými kapslemi, elektrickým trezorem, klimatizácí a stropním vetrákem.

3 Bed Villa

3 Bed Villa foto3 Bed Villa

Vila 3 Bed je nejluxusnější z nabízených hotelových pokojů. Kombinace suity Deluxe King Seaftont a dvou pokojů King Seafront představuje královský komfort a prvotřídní vybavení. Výhled z privátní verandy spadá na oceán. Ve vile se tak můžete těšit na tři samostatné pokoje, z nichž každý se pyšní soukromou terasou s úžasným výhledem na oceán, soukromou koupelnou se dvěma umyvadly, děšťovou sprchou a kvalitními koupelnovými přípravky a salónkem s pohodlnou pohovkou. První a druhé poschodí je propojené točitým schodištěm. Vila je dále vybavena plochou televizí s televizními programy ve více jazycích, na zákazku vyrobeným dřevěným nábytkem, kávovarem značky Nespresso, čajovými a kávovými kapslemi, elektrickým trezorem, klimatizácí a stropním vetrákem.

King Seafront

King Seafront fotoKing Seafront

Suita pro dvě osoby se soukromou verandou na vás zapůsobí svým autentickým vzhledem a luxusním vybavením. To zahrnuje ručně dělanou postel o velikosti king, bezplatnou Wi-Fi, plochou televizi s programy ve více jazycích, lokálně vyrobený dřevěný nábytek, minibar, kávovar značky Nespresso s kapslemi zdarma, výběr čajů, elektronický sejf a klimatizaci se stropním větrákem. Dále zde najdete koupelnu s dvěma umyvadly, dešťovou sprchou a kvalitními koupelnovými přípravky.

King Deluxe Seafront

King Deluxe Seafront fotoKing Deluxe Seafront

V dvoupatrové suitě King Deluxe Seafront najdete prostornou ložnici s ručně vyrobenou postelí o velikosti king s evropským ložním prádlem, salónek s pohovkou o velikosti queen, soukromou verandu s výhledy na oceán a designovou koupelnu se dvěma umyvadly, volně stojící vanou, dešťovou sprchou a luxusními koupelnové přípravky. Vybavení dále zahrnuje dvě ploché televize s televizními programy ve více jazycích, na zakázku dělaný dřevěný nábytek, pracovní stůl, minibar, kávovar značky Nespresso, čajové a kávové kapsle zdarma, elektronický sejf, klimatizaci a stopní větrák. První a druhé patro je propojeno točivým schodištěm.

Online cena a slevy Le Nautique Waterfront Hotel La Digue ***

Garance nejlepší ceny

Profi foto hotelu Le Nautique ***

Naše foto hotelu Le Nautique ***

Gastronomie a hotelové restaurace Le Nautique Waterfront Hotel La Digue

Stolování v Le Nautique je oslavou unikátnosti místní kuchyně, která si zakládá na chutných lokálních pokrmech a známých mezinárodních jídlech. Snídani, oběd i večeři si můžete užít jak v restauraci na pobřeží, tak i u bazénu. Úkol šéfkuchařů je jednoduchý – uvařit pokrmy, které jejich hosty potěší a nikdy na ně nezapomenou.

V jídelníčku najdete unikátní seychelské speciality s prvky francouzské fúze a indických či orientálních koření a vůní. Tato jídla byla inspirována cestami majitelů po Evropě, Austrálii, Americe a jižní Asii. Oblíbenými pokrmy jsou perfektně propečená masa, mořské plody, saláty, těstoviny, dezerty a další.

Pro kompletní kulinářský požitek doplňte vámi vybraný pokrm pečlivě vybranými víny, pivem a alkoholickými nápoji. Zároveň nezapomeňte vyzkoušet koktejly s označením „twisted“, což jsou speciální drinky jedinečného ostrova La Digue.

Aktivity

Výlety, rybaření a potápění

Seychely jsou známé jako ideální místo pro odpočinkovou dovolenou na pláži, což ale neznamená, že zde nenajdete rozmanitou nabídku aktivit a poznávacích výletů. Hotel vám pomůže vybrat dobrodružství, které vám bude šité na míru. V nabídce figuruje šnorchlování a potápění v malebných mořských parcích, výlet na otevřené moře s následným rybařením, túry po pobřeží a v bohatých tropických lesích, nebo jen ležérní plavba po okolních ostrovech na palubě luxusního katamaránu.

 

Svatba

Svatba na Seychelách je unikátní zážitek, na který budete mít už do konce života nesmazatelné vzpomínky. Nekonečné bílé písečné pláže, azurové moře, tancující palmy a bohatá tropická vegetace jsou všechno prvky, které by neměli na exotické svatbě chybět. Zvolit si můžete jednoduchou svatbu na pláži, civilní obřad v hotelu, romantickou slavnost v kostele, nebo oddání na lodi plující do západu slunce. Jako bonus vás na místo obřadu odveze tradiční vozík tažený volem, což nikde jinde na světě nenajdete.

Delegát a služby na Seychelách

Cestovní kancelář DELUXEA nabízí na Seychelách asistenci naší místní partnerské CK Masons Travel. Jejich zástupce na Vás bude čekat na letišti a doprovodí Vás na Váš transfer, ať již autem, lodí, nebo letadlem. Předá Vám informační složku s mapou Seychel a také kontakt na delegáta, který Vás druhý den na hotelu navštíví. Delegáti mluví anglicky a francouzsky, po předchozím vyžádání můžeme zajistit německy hovořícího.

Na osobní schůzce ve Vašem hotelu se můžete delegáta zeptat na vše, co Vás zajímá. Během celé dovolené jsme pro Vás na telefonu 24 hodin denně i my v cestovní kanceláři. Můžete nás požádat o asistenci nebo jenom poslat fotky, jak si užíváte moře či místní kuchyni. Průvodci a privátní řidiči ovládají plynule angličtinu a francouzštinu.

Na Seychelských ostrovech se o Vás bude starat naše partnerská cestovní kancelář MASON´S TRAVEL, která klade důraz především na kvalitu služeb, které poskytuje Návštěvníkům ostrovů. Cílem společnosti je nejen zajistit transfery, výlety a další služby, ale hlavně se postarat, aby prožitek z pobytu na Seychelských ostrovech byl úplný. Snaží se představit krásy přírody i místní kreolskou kulturu. Společnost má několik profesionálně vyškolených zaměstnanců mluvících anglicky, francouzsky a německy.

Služby MASON´S TRAVEL po příletu, v průběhu pobytu a před odletem zahrnují:

  • Přivítání s tabulí s Vašimi jmény nebo u přepážky MASON´S TRAVEL, která se nachází přímo v budově letiště
  • Team usměvavých delegátů v uniformách, kteří Vám předají mapu ostrova a brožurku s možnostmi výletů a exkurzí
  • Vodu nebo uvítací nápoj (VIP uvítací balíček Creole Exclusiv)
  • Pomoc v případě jakéhokoli problému (například poškození nebo zpoždění zavazadel)
  • Transfer do hotelu
  • Zařízení exkursí dle přání
  • Řidiče, který Vám cestou do hotelu rád předá informace o ostrově a možnostech výletů
  • Schůzku s delegátkou přímo v hotelu, a to běžně druhý den po příletu
  • Asistenci při odbavení během odletu ze Seychel

Sport a wellness hotelu Le Nautique ***

Půjčení kola

Kolo představuje jednoduchý způsob cestování po ostrově. Můžete si zapůjčit klasické nebo tandemové kolo a tříkolku, díky kterým poznáte všechna zákoutí a přírodní krásy, které La Digue nabízí.

Doprava do hotelu Le Nautique Waterfront Hotel La Digue

Hotel Le Nautique pro vás na požádání zařídí privátní transfer z mezinárodního letiště Seychely do přístavu La Digue za pomocí trajektu. Na ostrově na vás bude čekat golfový vozík, kterým budete dopraveni přímo do resortu.

Mapa - Le Nautique Waterfront Hotel La Digue ***

Osobní poradenství u DELUXEA zájezdů na Seychely do hotelu Le Nautique Waterfront Hotel La Digue ***

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem Le Nautique Waterfront Hotel La Digue ***, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

Poslední inspekce hoteluzaměstnancem cestovníkanceláře DELUXEA
2019
Ing. Vendula Kudelová (Pilátová)
Ing. Vendula Kudelová (Pilátová) 724 730 016

Recenze hotelu Le Nautique Waterfront Hotel La Digue ***

Podobný hotel

Letová spojení na Seychely

Ing. Vendula Kudelová (Pilátová)
Le Nautique Waterfront Hotel La Digue
„Hotel jsem osobně navštívila.“
Odlet
Nocí
Strava
Cena za osobu
x

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.