Hotel Heritance Kandalama *****

Srí Lanka

Panoramatický výhled na srílanskou přírodu

Destinaci
jsme
navštívili

Hotel Hotel Heritance Kandalama *****

Hodnocení 10 Hodnotí 2 klientů
Detailní hodnocení
Lokalita Srí Lanka, Dambulla | Zobrazit mapu
Tipy specialistů Unikátní výhledy na hory Příjemné ubytování Nádherné jezero Kandalama přímo před hotelem

Popis hotelu Hotel Heritance Kandalama ***** Srí Lanka

Zamiřte do luxusního hotelu obklopeného neuvěřitelnou srílanskou přírodou. Relaxujte v pohodlí svého moderně zařízeného pokoje při sledování opic, šplhajících po balkonových pilířící, jako by to byly větve stromů.

Užívejte si nádherný pohled na Sigiriya Rock, osmý div světa, zatímco relaxujete v příjemném hotelovém bazénu. 

Hotel se nachází uprostřed zelené džungle, klidných vod a skalnatých hor. Užijte si dovolenou, kde se můžete kochat ohromujícími výhledy a odpočinout si tak od každodenních starostí.

Zobrazit více  Mám zájem o hotel

Nabídka pokojů

Superior Room

Superior Room

V samém srdci historického města Sigiriya Vás na pokojích Superior čeká ubytování nejodvážnějšího druhu...

Panaromic Room

Panaromic Room

Vejděte na Vás soukromý balkon a užívejte si výhledu na nádherné jezero s horou Dambulla v pozadí...

Luxury Room

Luxury Room

Jestliže si vyberete pokoj Luxury v jednom z nejkrásnějších hotelů v Kandalamě, můžete si být jisti, že k odpočinku najdete vše, co potřebujete...

Luxury Panoramic Room

Luxury Panoramic Room

Tři luxusní panoramatické pokoje jsou umístěny v 7. poschodí hotelu. Krásným výhledem se můžete kochat z každého z nich...

Gastronomie a hotelové restaurace

Kanchana Restaurant

Hlavní hotelová restaurace je umístěna v 6. podlaží a nabízí nádherný výhled na jezero ze svých oken. Vyzkoušejte některé ze srílanských pokrmů za doprovodu příjemné melodie živé hudby. 

Kaludiya Restaurant

Vychutnejte si to nejlepší z kuchyní z celého světa se sklenicí dobrého vína. 

Kanchana Lounge

Lehké občerstvení, nápoje i různé koktejly, kulturní přehlídky a dokonce vystoupení zaměstnanců si můžete vychutnat v klidném baru Kanchana. 

Kachchan Bar

Přijďte ochutnat místní koktejly do baru Kachchan, který je otevřen denně od 11 hodin do půlnoci. 

Café Kachchan

Příjemná kavárna, kde si můžete odpočinout od každodenních starostí, se pyšní svým nádherným výhledem na jezero Kandalama.

V cestovní kanceláři DELUXEA Vám připravíme dovolenou na míru

 

V cestovní kanceláři Deluxea stojíte na prvním místě Vy, naši klienti. Na Srí Lanku se specializujeme od roku 2009 a ostrov známe dokonale. Již 15 roků vlastníme platnou koncesi. Pojištěni proti úpadku jsme u ERV Evropská pojišťovna, a. s. Naši zaměstnanci Srí Lanku navštívili a detailně poznali místní prostředí, nabídku služeb a ubytování. Díky tomu Vám mohou velmi odborně na základě osobních zkušeností poradit a sestavit zájezd přesně podle Vašich přání.

Cenová nabídka, kterou od nás obdržíte, bude konečná a kompletní – tedy žádné přirážky nebo skryté poplatky. Pracujeme rychle a nabídku od nás obdržíte do 24 hodin, při větší složitosti nejpozději do 48 hodin. Po návratu ze zájezdu Vám zatelefonujeme s dotazem na zhodnocení Vámi vybraného místa pobytu a poskytnutých služeb. Vyžádejte si náš specializovaný katalog (posíláme poštou – zdarma).

Kategorie a vybavení pokojů Hotel Heritance Kandalama

Hotel Heritance Kandalama nabízí 8 kategorií ubytování, ze kterých si každý může vybrat podle svých preferencí. 

V každém pokoji se můžete připojit na bezplatnou WiFi a využívat 24 hodinovou pokojovou službu a servis prádelny.

Standardní vybavení pokojů zahrnuje pohodlnou manželskou postel, klimatizaci, župan s přezůvkami, elektrický sejf, bezplatné toaletní potřeby, fén na vlasy, IDD telefon, televizi s kabelovými kanály, IDD telefon, minibar, sprchový kout, vlastní balkon a některé z pokojů dokonce vlastní vířivku.

 

Nabídka pokojů

Superior Room

Superior Room

V samém srdci historického města Sigiriya Vás na pokojích Superior čeká ubytování nejodvážnějšího druhu. Vybavení v pokojích: klimatizace i větrák, elektrický sejf, IDD telefon, zařízení na přípravu čaje a kávy, minibar, fén na vlasy, župan s přezůvkami, bezplatné toaletní potřeby, sprchový kout a vlastní balkon.

Panaromic Room

Panaromic Room

Vejděte na Vás soukromý balkon a užívejte si výhledu na nádherné jezero s horou Dambulla v pozadí. Vybavení v pokojích: klimatizace i větrák, elektrický sejf, IDD telefon, zařízení na přípravu čaje a kávy, minibar, fén na vlasy, župan s přezůvkami, bezplatné toaletní potřeby, sprchový kout a vlastní balkon.

Luxury Room

Luxury Room

Jestliže si vyberete pokoj Luxury v jednom z nejkrásnějších hotelů v Kandalamě, můžete si být jisti, že k odpočinku najdete vše, co potřebujete. Vybavení v pokojích: klimatizace i větrák, elektrický sejf, IDD telefon, zařízení na přípravu čaje a kávy, minibar, fén na vlasy, župan s přezůvkami, bezplatné toaletní potřeby, sprchový kout a vlastní balkon.

Luxury Panoramic Room

Luxury Panoramic Room

Tři luxusní panoramatické pokoje jsou umístěny v 7. poschodí hotelu. Krásným výhledem se můžete kochat z každého z nich. Užijte si ranní snídaně při zpěvu ptáků nebo si vychutnejte drink při západu slunce na vlastním balkoně. Vybavení v pokojích: klimatizace i větrák, elektrický sejf, IDD telefon, zařízení na přípravu čaje a kávy, minibar, fén na vlasy, župan s přezůvkami, bezplatné toaletní potřeby, sprchový kout a vlastní balkon.

Deluxe Room

Deluxe Room

Vychutnejte si nádherný rozsáhlý výhled na jezero Kandalama a kopce Dambulla z krásně zařízeného pokoje Deluxe nebo z koupelny s vlastní vířivkou. Vybavení v pokojích: klimatizace i větrák, elektrický sejf, IDD telefon, zařízení na přípravu čaje a kávy, minibar, fén na vlasy, župan s přezůvkami, bezplatné toaletní potřeby, sprchový kout, vlastní balkon a vířivka.

Suite

Suite

Odpočiňte si ve skvěle zařízených pokojích Suite s širokým výhledem na historické území Dambulla. Vychutnejte si večerní koktejl na vlastním balkoně, krásně zařízeném obývacím pokoji, nebo si dopřejte odpočinku v soukromé vířivce. Vybavení v pokojích: klimatizace i větrák, elektrický sejf, IDD telefon, zařízení na přípravu čaje a kávy, minibar, fén na vlasy, župan s přezůvkami, bezplatné toaletní potřeby, sprchový kout, vlastní balkon a vířivka.

Luxury Suite

Luxury Suite

Pro mimořádnou dovolenou na Srí Lance nabízí dokonalý komfort luxusní apartmá v hotelu Heritance Kandalama. Panoramatický výhled na skálu Dambulla a jezero Kandalama Vás vítá ze všech stran. Ubytování v Luxury Suite je nejlepší způsob, jak si nejlépe odpočinout a relaxovat. Vybavení v pokojích: klimatizace i větrák, elektrický sejf, IDD telefon, zařízení na přípravu čaje a kávy, minibar, fén na vlasy, župan s přezůvkami, bezplatné toaletní potřeby, sprchový kout, vlastní balkon a vířivka.

Royal Suite

Royal Suite

Odpočiňte si v prostorném apartmá se společným obývacím pokojem. 24hodinová služba komorníka vám zajistí královskou službu – ať už si přejete občerstvení v odpoledních hodinách nebo šampaňské při západu slunce. Lesy nebo jezero – rozhodněte se pro ten nejlepší výhled z vlastního balkonu. Relaxovat také můžete ve své vlastní vířivce. Vybavení v pokojích: klimatizace i větrák, elektrický sejf, IDD telefon, zařízení na přípravu čaje a kávy, minibar, fén na vlasy, župan s přezůvkami, bezplatné toaletní potřeby, sprchový kout, vlastní balkon a vířivka.

Online cena a slevy Hotel Heritance Kandalama *****

Profi foto hotelu Heritance Kandalama *****

Video

Gastronomie a hotelové restaurace Hotel Heritance Kandalama

Kanchana Restaurant

Hlavní hotelová restaurace je umístěna v 6. podlaží a nabízí nádherný výhled na jezero ze svých oken. Vyzkoušejte některé ze srílanských pokrmů za doprovodu příjemné melodie živé hudby. 

Kaludiya Restaurant

Vychutnejte si to nejlepší z kuchyní z celého světa se sklenicí dobrého vína. 

Kanchana Lounge

Lehké občerstvení, nápoje i různé koktejly, kulturní přehlídky a dokonce vystoupení zaměstnanců si můžete vychutnat v klidném baru Kanchana. 

Kachchan Bar

Přijďte ochutnat místní koktejly do baru Kachchan, který je otevřen denně od 11 hodin do půlnoci. 

Café Kachchan

Příjemná kavárna, kde si můžete odpočinout od každodenních starostí, se pyšní svým nádherným výhledem na jezero Kandalama.

Aktivity

Knihovna

Hotelová knihovna obsahuje malou sbírku referenčních knih o historii a kultuře Srí Lanky. Otevřeno 24 hodin denně.

Business centrum

Bezplatné připojení k WiFi je k dispozici ve všech pokojích a veřejných prostorách hotelu. K dispozici je však i malé budiness centrum se dvěma počítačovými termináy, které mohou hosté hotelu zdarma využívat. 

Hotelové obchůdky

 do Hledáte specialní šperk nebo dárek pro rodinu či přátele? Navštivte obchůdky, které jsou přímo v hotelu, otevřeny 7 od 21 hodin. 

Sport a wellness hotelu Heritance Kandalama *****

Zůstaňte aktivní i během dovolené díky celé řadě sportovního a relaxačního vybavení resortu. Vyberte si z jogging treku, stolních her, cvičení v posilovně, cyklistiky, plavby lodí nebo pěší túry do historické jeskyně Aligala. Navštívit můžete také nedaleké Lake Safari, Kandalama Rock, Purangama, známou Lví Skálu nebo Dambulla Cave Temple, kde Vás víta socha Buddhy ve zlaté barvě. 

Fitness Centrum

V posilovně jsou k dispozici dva běžecké pásy, dva rotopedy, veslovací trenažér a mnohé další. K dispozici jsou také sprchy a šatna. Otevřeno 24 hodin denně. 

Hotelové bazény jsou výjimečným místem pro relaxaci s rodinou nebo pro odpočinek v klidném prostředí s výhledem na jezero Kandalama. 

Kachchan Pool

Okraj tohoto nekonečného bazénu se mísí s vodou jezera Kandalama. Máte tedy dojem, že plavete v samotném jezeře. K dispozici jsou převlékárny i ručníky zdarma. Bazén je otevřen každý den od 7 do 20 hodin. 

Kaludiya Pool

Kaludija znamená "černá voda". Dno bazénu je z tmavého kamene, na kterém spočívá struktura hotelu. Bazén je otevřen každý den od 8 do 20 hodin. 

Rashmi Pool

Rashmi znamená "sluneční paprsek". Bazén se nachází na západním konci hotelu, takže je skvělý pro večerní plavání u romantického západu slunce. Rashmi Pool je největší bazén hotelu s širokou nabídkou vodních sportů. 

Wellness Centrum

Dopřejte svému napjatému a unavenému tělu zvláštní péči v hotelových lázních. Využijte velmi oblíbené masážní terapie a vychutnejte si individuální terapeutickou masáž celého těla a hlavy včetně tváře.

 

Děti v hotelu Heritance Kandalama *****

Personál hotelu Heritance Kandalama s radostí přivítá rodiny s dětmi. K dispozici je několik propojených místnostní nebo přistýlky ve vlastním pokoji. 

Využít můžete také babysittingu, dětského menu nebo hřiště.

Mapa - Hotel Heritance Kandalama *****

Osobní poradenství u DELUXEA zájezdů na Srí Lanku do hotelu Hotel Heritance Kandalama *****

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem Hotel Heritance Kandalama *****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

Recenze hotelu Hotel Heritance Kandalama *****

Podobný hotel

Letová spojení na Srí Lanku

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.