Jetwing Yala *****

Srí Lanka

Resort na okraji džungle

Osobně
jsme
bydleli

Hotel Jetwing Yala *****

Hodnocení 9.5 Hodnotí 1 klientů
Detailní hodnocení
Lokalita Srí Lanka, Yala | Zobrazit mapu
Strava Snídaně, Polopenze | Více o gastronomii
Tipy specialistů Autentické safari se slony Moderní design a komfortní pokoje Oceán i národní park na dosah ruky
Specialisté, kteří
v hotelu bydleli

Popis hotelu Jetwing Yala ***** Srí Lanka

Yala zastupuje nezkrotné, tajemné a magické místo země, ovládané zákony džungle. Nachází se zde národní park, který se pyšní nejvyšší koncentrací leopardů na světě. Též je domovem slonů, lenochodů a krokodýlů, neméně důležitá je zde bohatá tapisérie rostlin a stromů.

Hotel Jetwing Yala, vzdálený pouhé 4 kilometry od národního parku Yala, je součástí této divoké přírodní krásy. Nabízí nejen fascinující zážitky spojené s divokou přírodou, ale i přístup ke krásným plážím. Hosté si mohou užívat klidných procházek po pobřeží a relaxaci na písečných plážích. Prostorné pokoje jsou vkusně zařízené a nabízejí výhledy do okolní krajiny nebo směrem na oceán. Hosté mohou relaxovat u bazénu, prozkoumávat okolní přírodu při safari v národním parku nebo si dopřát masáž v hotelovém wellness centru.

Jetwing Yala nabízí útočiště pro dobrodružné cestovatele i ty, kteří hledají odpočinek a relaxaci.

 

Zobrazit více  Mám zájem o hotel

Nabídka pokojů

Superior Room

Superior Room

Superior Rooms slučují nádherný výhled na nekonečnou vodní hladinu s veškerým pohodlím, jaké si jen umíte představit...

Deluxe Room

Deluxe Room

Deluxe Rooms jsou velmi rozlehlé, se soukromým balkonem a výhledem na oceán. Samozřejmostí je klimatizace, příslušenství na přípravu čaje a kávy, elektronický sejf, fén na vlasy, žeh..

Family Room

Family Room

Family Room nastavují vysokou laťku ve vnímání prostoru a elegance v divočině. Užijte si výhled na divokou přírodu z bezpečí svého pokoje, který disponuje ložnicí, samostatným obýva..

Tented Villas

Tented Villas

Tented Villas ztělesňují magickou divokost oblasti Yala. Tyto vily stojí stranou od hlavní části letoviska a nabízejí soukromí s privátními terasami a otevřeným nádvořím...

Gastronomie a hotelové restaurace

Tým hotelu Jetwing Yala klade přání klienta vždy na první místo. Zajistí vám tak úžasný gurmánský zážitek podle vašich preferencí.

Nabídka hotelové restaurace The Dining Room je skutečně široká a sahá od místních pokrmů až po mezinárodní pochoutky. Podávají se zde snídaně, obědy i večeře.

Na malé občerstvení si můžete zajít do The Lounge a to od 10:00 do 22:00.

K dispozici vám bude i bar, otevřený od 11:00 do 23:00. Servírují se zde výběrová vína, vychlazené pivo nebo třeba čerstvé saláty.

Pro speciální okamžiky jsou tu pro vás připraveny delikátní večeře pod širým nebem ve světle ohňů nebo romantické stolování u bazénu.

V cestovní kanceláři DELUXEA Vám připravíme dovolenou na míru

 

V cestovní kanceláři Deluxea stojíte na prvním místě Vy, naši klienti. Na Srí Lanku se specializujeme od roku 2009 a ostrov známe dokonale. Již 15 roků vlastníme platnou koncesi. Pojištěni proti úpadku jsme u ERV Evropská pojišťovna, a. s. Naši zaměstnanci Srí Lanku navštívili a detailně poznali místní prostředí, nabídku služeb a ubytování. Díky tomu Vám mohou velmi odborně na základě osobních zkušeností poradit a sestavit zájezd přesně podle Vašich přání.

Cenová nabídka, kterou od nás obdržíte, bude konečná a kompletní – tedy žádné přirážky nebo skryté poplatky. Pracujeme rychle a nabídku od nás obdržíte do 24 hodin, při větší složitosti nejpozději do 48 hodin. Po návratu ze zájezdu Vám zatelefonujeme s dotazem na zhodnocení Vámi vybraného místa pobytu a poskytnutých služeb. Vyžádejte si náš specializovaný katalog (posíláme poštou – zdarma).

Kategorie a vybavení pokojů Jetwing Yala

Hotel Jetwing Yala se snaží navrátit se k přírodě způsobem, který by nijak nesnížil komfort ubytování. Je ztělesněním divokého safari společně s klidným a pohostinným prostředím.

Hotel tvoří celkem 80 pokojů. Všechny pokoje jsou stylizovány v barvách země, disponují balkonem nebo terasou, jsou vybaveny připojením na internet, televizí se satelitním příjmem a mini-barem.

 

Nabídka pokojů

Superior Room

Superior Room foto

Superior Rooms slučují nádherný výhled na nekonečnou vodní hladinu s veškerým pohodlím, jaké si jen umíte představit. Volit můžete z pokojů v přízemí, jejichž dveře vedou přímo do zahrady a máte též snadný přístup k bazénu nebo z pokojů v podlaží, které poskytují pohled na majestátný indický oceán z privátních balkonů. Součástí každého pokoje je klimatizace, koupelna je vybavena luxusním sprchovým koutem.

Deluxe Room

Deluxe Room foto

Deluxe Rooms jsou velmi rozlehlé, se soukromým balkonem a výhledem na oceán. Samozřejmostí je klimatizace, příslušenství na přípravu čaje a kávy, elektronický sejf, fén na vlasy, žehlička a žehlicí prkno. Koupelna je vybavena sprchovým koutem. K dispozici budete mít také velký obývací pokoj.

Family Room

Family Room foto

Family Room nastavují vysokou laťku ve vnímání prostoru a elegance v divočině. Užijte si výhled na divokou přírodu z bezpečí svého pokoje, který disponuje ložnicí, samostatným obývacím pokojem a luxusní koupelnou.

Tented Villas

Tented Villas foto

Tented Villas ztělesňují magickou divokost oblasti Yala. Tyto vily stojí stranou od hlavní části letoviska a nabízejí soukromí s privátními terasami a otevřeným nádvořím. Součástí této luxusní samoty jsou služby komorníka. K dispozici budete mít i klimatizaci, IDD telefon, příslušenství k přípravě čaje a kávy, balenou vodu, žehličku a žehlicí prkno. Koupelna je vybavena sprchovým koutem a fénem.

Pláž a moře

Jetwing Yala je obklopen divokou přírodní krásou. Tu neprezentuje jen džungle a exotická fauna a flóra, ale také pláž se světlým pískem a vody oceánu. Pláž se vine kolem bran hotelu a nabízí dostatečný prostor k relaxaci pod horkým srílanským sluncem.

Online cena a slevy Jetwing Yala *****

Profi foto hotelu Jetwing Yala *****

Naše foto hotelu Jetwing Yala *****

Gastronomie a hotelové restaurace Jetwing Yala

Tým hotelu Jetwing Yala klade přání klienta vždy na první místo. Zajistí vám tak úžasný gurmánský zážitek podle vašich preferencí.

Nabídka hotelové restaurace The Dining Room je skutečně široká a sahá od místních pokrmů až po mezinárodní pochoutky. Podávají se zde snídaně, obědy i večeře.

Na malé občerstvení si můžete zajít do The Lounge a to od 10:00 do 22:00.

K dispozici vám bude i bar, otevřený od 11:00 do 23:00. Servírují se zde výběrová vína, vychlazené pivo nebo třeba čerstvé saláty.

Pro speciální okamžiky jsou tu pro vás připraveny delikátní večeře pod širým nebem ve světle ohňů nebo romantické stolování u bazénu.

Sport a wellness hotelu Jetwing Yala *****

Hotel Jetwing Yala poskytuje hostům prvotřídní zařízení, díky kterým mohou zažít pověstnou srílanskou pohostinnost v celé své kráse.

Krásný bazén a vnitřní klimatizovaná tělocvična jsou rekreačním prostorem pro všechny nadšené sportovce. Napětí a bolesti se snadno zbavíte v hotelových lázních a den plný dobrodružství můžete zažít díky safari s hotelovým přírodovědcem.

Doprava do hotelu Jetwing Yala

Jetwing Yala  je vzdálen cca 290 km od Colomba a cca 300 km od mezinárodní letiště Bandaranaike International Airport. Mezinárodní letiště Mattala je od hotelu vzdáleno 50 kilometrů.

Mapa - Jetwing Yala *****

Osobní poradenství u DELUXEA zájezdů na Srí Lanku do hotelu Jetwing Yala *****

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem Jetwing Yala *****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

2023
Ing. Jana Paseková
Poslední inspekce hotelu
Ing. Jana Paseková 724 065 779

Recenze hotelu Jetwing Yala *****

Factsheet

Podobný hotel

Letová spojení na Srí Lanku

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.