Saman Villas *****

Kouzelné místo pro romantické chvilky ve dvou

Saman Villas
Srí Lanka, Induruwa

Saman Villas ***** Srí Lanka

Domovem resortu Saman Villas je krásný skalnatý mys na jižním pobřeží Srí Lanky. Hotel se nachází v klidné a ospalé rybářské vesničce Aturuwella na okraji města Bentota. Může se pochlubit nejúžasnějším výhledem na Indický oceán spolu s jedním z nejhezčích úseků zlaté písčité pláže na jižním pobřeží ostrova. Kombinace bujné tropické vegetace a klidných pláží vytváří geniální prostředí pro odpočinkovou dovolenou.

Lokalita: Srí Lanka, InduruwaMapa

Saman Villas má tu čest být prvním luxusním butikovým hotelem na Srí Lance a je provozován tak, aby byl ostatním hotelům vždy vzorem. Hotel byl oceněn cenou „Nejlepší butikový hotel na Srí Lance“ po dobu tří po sobě jdoucích let od Travel & Tourism Awards a jako uznání tohoto úspěchu byl Saman Villas poctěn získáním ceny „Síně slávy“. Saman Villas je v současnosti nejoblíbenějším hotelem v Bentotě.

Od otevření hotelu v roce 1995 jsou postupně prováděny jeho úpravy, aby i nadále zůstal vyhledávanou destinací s jedinečným zázemím pro náročnější cestovatele. Chloubou resortu je 26 suit a jedna dvoupodlažní vila. Všechny typy ubytování jsou jedinečné svou pozicí a nabízí úchvatný výhled na oceán.

Saman Villas je se svou nesrovnatelnou atmosférou a službami vyhledávaným cílem pro snoubence a novomanžele.

 

Poslední inspekce hotelu zaměstnancem cestovní kanceláře DELUXEA:
Ing. Jindřiška Jelínková, 724 065 778,

V cestovní kanceláři DELUXEA Vám zájezd připravíme na klíč

 

V cestovní kanceláři Deluxea stojíte na prvním místě Vy, naši klienti. Na Srí Lanku se specializujeme od roku 2009 a ostrov známe dokonale. Již 15 roků vlastníme platnou koncesi. Pojištěni proti úpadku jsme u ERV Evropská pojišťovna, a. s. Naši zaměstnanci Srí Lanku navštívili a detailně poznali místní prostředí, nabídku služeb a ubytování. Díky tomu Vám mohou velmi odborně na základě osobních zkušeností poradit a sestavit zájezd přesně podle Vašich přání.

Cenová nabídka, kterou od nás obdržíte, bude konečná a kompletní – tedy žádné přirážky nebo skryté poplatky. Pracujeme rychle a nabídku od nás obdržíte do 24 hodin, při větší složitosti nejpozději do 48 hodin. Po návratu ze zájezdu Vám zatelefonujeme s dotazem na zhodnocení Vámi vybraného místa pobytu a poskytnutých služeb. Vyžádejte si náš specializovaný katalog (posíláme poštou – zdarma).

Kategorie a vybavení pokojů Saman Villas

Tradiční srílanský styl 26 suit a dvoupatrové vily oživuje skalnatý výběžek po obou jeho stranách. Díky své poloze poskytuje ubytování úžasný výhled na Indický oceán. Všechny suity a jediná vila nabízejí naprostý komfort a jsou umístěny v dvoupatrových budovách s výhledem na pláž, přičemž v jedné budově se nachází pouze dvě suity.

Jednoduché elegantní suity líčí starověkou srílanskou architekturu inspirovanou v tradičních chrámech a ideálně zapadají do okolního prostředí. Zatímco všechny suity a vila nabízí manželská lůžka, dvě Deluxe Suite s bazény mohou být přeměněny na pokoje s oddělenými postelemi.

Vybavení suit zahrnuje LCD TV, DVD přehrávač, stanici pro iPod, mini-bar, trezor, fén a kosmetické zrcadlo. K dispozici budete mít také přístup k WiFi, koupelnové doplňky, uvítací košík ovoce a drink, denně balenou vodu a 24 hodinový pokojový servis.

Nabídka pokojů

Superior Suite

Superior Suites (65 m²) se skládá z ložnice s postelí king, velké otevřené koupelny s terasovitou vanou a venkovní sprchou, obývacího pokoje a prostorného balkonu s venkovním nábytkem. Výhled si užijete na oceán.

Deluxe Suite

Deluxe Suites (76 m²) mají privátní verandu s venkovním nábytkem a navíc zahradu s lehátky. Samozřejmostí je luxusní otevřená koupelna s vanou a venkovní sprchou.

Deluxe Suite with Swimming Pool

Deluxe Suites with Swiming Pool (81 m²) vám navíc poskytnou 7 metrový bazén, který si můžete užívat úplně sami, včetně výhledu na oceán. Tyto suity mají i vlastní zahrádku s lehátky, verandu s jídelním koutem, salonek, ložnici s postelí king nebo dvěma oddělenými lůžky a velkou koupelnu s vanou a venkovní sprchou.

Grand Deluxe Suite with Swimming Pool

Grand Deluxe Suites with Swiming Pool (83 m²) jsou prostorem, který nebudete chtít nikdy opustit. Jak často si můžete užívat osvěžení ve vlastním 7 metrovém bazénu, stolování na venkovní verandě, relaxaci na lehátkách v tropické zahradě a lenošení v luxusní posteli king? A to vše s nadstandardním vybavením, které posune váš pobyt na ještě vyšší úroveň.

Saman Villa Suite with Swimming Pool

Saman Villa Suite with Swiming Pool (118 m²) je vrcholem luxusního ubytování v resortu Saman Villas. Přízemní část nabízí hostům dostatek venkovního prostoru, velkou koupelnu a obývací část. V patře se nachází ložnice, malá koupelna a balkon. Samozřejmostí je soukromý 7 metrový bazén.

Pláž a moře

Resort se nachází na skalnatém výběžku, na který z obou stran navazuje nádherná dlouhá pláž s prachovým pískem světlé barvy. Vody oceánu přelévající se těsně u resortu vás ohromí krásnou tyrkysovou barvou, která v dálce postupně přechází v ty nejtemnější odstíny modré.

 

Online cena a slevy Saman Villas *****

Nejnižší cena od 5 946 Kč / osoba, noc, snídaně v Superior Suite
v termínu od 16.03.2018 do 30.04.2018

Online kalkulace ceny Saman Villas *****

EUR

Počítáme cenu Vašeho zájezdu - prosím vyčkejte.
Počítáme cenu Vašeho DELUXEA zájezdu. Vyčkejte prosím.

Cena zájezdu v /osoba zahrnuje všechny aktuální slevy. Proklikem přes vybraný termín se dostanete na detail ceny.

ODLET sobota24.9.2016 něděle25.9.2016 pondělí26.9.2016
NÁVRAT
pátek30.9.2016 -Nejnižší cenaDetail ceny > -Nejnižší cenaDetail ceny > -Nejnižší cenaDetail ceny >
sobota1.10.2016 -Nejnižší cenaDetail ceny > -Nejnižší cenaDetail ceny > -Nejnižší cenaDetail ceny >
neděle2.10.2016 -Nejnižší cenaDetail ceny > -Nejnižší cenaDetail ceny > -Nejnižší cenaDetail ceny >

Cena zájezdu v /osoba zahrnuje všechny aktuální slevy. Proklikem přes vybraný termín se dostanete na detail ceny.

Dítě do let
/dítě
Dítě do let
/dítě
Dítě do let
/dítě
Dítě do let
/dítě
Dítě do let
/dítě

Cena zájezdu od naší specializované cestovní kanceláře zahrnuje

Vylepšete svůj zájezd - možnosti rozšíření

- Štedrovečerní gala večeře 24.12.2017 -160 USD/os (pro pobyt se snídaní), 93 USD/os (pro pobyt s polopenzí)

VIP Service a Lounge na letišti v Praze

Cestovní pojištění

Vyberte si optimální variantu cestovního pojištění a my Vám ho uzavřeme.
Sbaleno - kompletní ochrana na zájezd nebo Multi Trip - celoroční pojištění.


Profi foto hotelu Saman Villas *****

Naše foto hotelu Saman Villas *****

Gastronomie a hotelové restaurace Saman Villas

V Saman Villas je každé jídlo nezapomenutelným smyslovým zážitkem, který nabízejí dvě elegantní restaurace The Terrace a Fine Dining Restaurant. Nabízejí směs evropské, asijské a srílanské kuchyně v podobě menu o čtyřech chodech. Hosté si mohou vychutnat večeři také na zahradní terase nebo využít možnosti posnídat či poobědvat v restauraci The Terrace. Mimo jiné byl pro hosty pečlivě sestaven rozsáhlý vinný lístek, který jemně doplňuje zdejší pokrmy.

Prožijte čas večeře v šesti různých soukromých místech: vychutnejte si jídlo při svitu měsíce, v naprostém klidu na okraji skály na pobřeží, na zlatavé pláži nebo v pohodlí vašeho apartmá. Vynechat byste neměli jídelní pavilon v zahradách lázní a pavilon u bazénu. A pokud vás zastihne hlad o půlnoci, není to žádný problém pro místní pokojovou službu s půlnočním občerstvením.

Se sklenkou v ruce můžete pozorovat majestátní západy slunce ve třech barech: Lounge/Pool Bar a Sunset Bar.

Sport a wellness hotelu Saman Villas *****

Máte-li dostatek času, nezůstávejte pouze za zdmi resortu a vydejte se objevovat krásy Srí Lanky. Oblast Bentota zachycuje srdce a duši ostrovního života. Představuje místní rybáře, tropickou džungli i mírumilovné obyvatele. V rámci této oblasti můžete vyrazit na řadu výletů, díky kterým se stanete součástí ostrovního života.

Resort Saman Villas vám doporučuje tyto výlety:

 • Cyklo-výlet: užijte si scénickou jízdu malebnou krajinou s políčky. Uvidíte 125 let starý chrám Katukoliha i domy vyznávající holandskou architekturu.
 • Pěší výlet: na vlastní kůži okuste místní krajinu a život v autentických vesnicích.
 • Brief Garden: představují zahrady, které byly navrženy známým srílanským architektem Bevisem Bavou. Jeho dílo je esteticky rozloženo na pěti akrech a oplývá bujnou vegetací. Sochy a široká škála tropických stromů a rostlin prostupují celým areálem zahrad a ztělesňují všechny druhy energií, které architekt do Brief Garden vložil.
 • návštěva buddhistického chrámu Kande Viharaya.
 • vodní sporty: vodní lyžování, jet ski, mono ski, wake boarding, jízda na banánu, windsurfing a kánoe.
 • Dutch Fort: je starobylou holandskou pevností, jež byla nedávno prohlášena za „Světové dědictví“. Nachází se v pobřežním městě Galle. Pevnost byla postavena holandskou společností poté, co město Galle dobyli Portugalci v 17. století.
 • návštěva rybího trhu
 • safari na řece: plavba skrz nedotčený mangrovový les, okolo mnoha malých ostrůvků a po řece s třpytivými přírodními krásami.
 • exkurze pralesem: Sinharaja zasahuje do několika různých provincií a je národním parkem a místem s výraznou biodiverzitou. Tato rezervace nabyla také mezinárodního významu v podobě biosférické rezervace UNESCO. Za svůj domov ji považuje mnoho endemických druhů hmyzu, obojživelníků, plazů, ptáků, savců a stromů.
 • pozorování velryb a delfínů
 • rybaření na otevřeném moři
 • potápění

Po dni plném dobrodružství se vydejte do lázní Sahana Spa a načerpejte síly na další den. Tyto lázně jsou prvními na Srí Lance, které zavedly koncept procedur prováděných v otevřených apartmánech v soukromé zahradě s různorodými vodními prvky. Nabízeny jsou soukromá zařízení jako jacuzzi, květinové lázně, různé druhy jídel a relaxační prostory.

Procedury v lázních Sahana spa mají kořeny ve starodávných tradicích přírodního léčitelství, které využívají éterické oleje a srílanské byliny a kombinují je s holistickými terapiemi – aromaterapie, ajurvéda, reflexní terapie, léčba horkými kameny, které jsou používány k odstranění stresu a omlazení mysli.

Mapa - Saman Villas

Osobní poradenství u DELUXEA zájezdů Srí Lanka do hotelu Saman Villas *****

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem Saman Villas *****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

Poslední inspekce hotelu zaměstnancem cestovní kanceláře DELUXEA:
Ing. Jindřiška Jelínková, 724 065 778,

Recenze hotelu Saman Villas *****

Hodnocení poskytli naši zákazníci po ukončení pobytu v hotelu Saman Villas *****

Pláž
10
Ubytování
10
Strava
9
Poloha
10
Cena / Kvalita
9
Služby Deluxea
10
Průměrné hodnocení
9.7
3 hodnocení
Pláž
0
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení
Pláž
0
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení
Pláž
10
Ubytování
10
Strava
9
Poloha
10
Cena / Kvalita
9
Služby Deluxea
10
Průměrné hodnocení
9.7
3 hodnocení
Pláž
0
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení
9.3
Pláž
10
Ubytování
10
Strava
8
Poloha
10
Cena / Kvalita
8
Služby Deluxea
10
Mladší dvojice
Praha 6 - Břevnov
Datum pobytu:
26. 02. - 10. 03. 2018
Nejlepsi hotel, co jsem kdy byl - hlavne soukromi, pristup na plaz, uzasne SPA
Snidane prilis formalni, citil jsem se jak na veceri v drahe restauraci, trosku moc na muj vkus, preferuji bufet

Housekeeping 3x za den - vetsinu casu jsme travili na pokoji, bylo to uz docela otravne

Ohlasy klientů DELUXEA

Úžasná Srí Lanka

Srí Lanka

Dobrý den,

dovolená byla úžasná, protože celá Srí Lanka je úžasná.

Hotel je takový malý architektonický zázrak, luxusní, ale přitom lidsky velmi příjemný, na nádherném místě.
Chybu prostě nemá. My jsme si to opravdu užívali a určitě se chceme na Srí Lanku vrátit.
Dáša a Láďa Veselí

Zobrazit více

Podobný hotel

Letová spojení Srí Lanka

Rychlá kalkulace hotelu

Odlet
Nocí v hotelu
Saman Villas

Pro hotel Saman Villas není dostupná online kalkulace. Cenu Vám rádi sdělíme na vyžádání – prosím vyplňte svůj požadavek v kontaktním formuláři. Detail hotelu Saman Villas.

Typ pokoje
Strava

EUR
Cena zájezdu
Podrobnosti
- /osoba- /osoba
Hotel,
- /osoba- /osoba
Naše ceny hotelů v Emirátech již zahrnují poplatek obci ve výši min. 10% i poplatek za služby v ubytování ve výši min. 10%.
Dospělý
Dítě do let
Dítě do let
Dítě do let
Dítě do let
Dítě do let
Garance nejlepší ceny
Transfer
- /osoba
Dospělý
Dítě 2 až 12 let
Český delegátDelegát      
- /osoba
Cena letenky
- /osoba
Dospělý
Dítě 2 až 12 let
Dítě do 2 let
Cena platí v případě volných míst v nejvýhodnější rezervační třídě
Podmínky zájezdu
Dítě do let
Podrobnosti
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Cena letenky
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Cena letenky
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Cena letenky
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Cena letenky
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Cena letenky
- /osoba
Cena zájezdu na
svatební cestu

Podrobnosti
- /osoba
Hotel,
- /osoba
Naše ceny hotelů v Emirátech již zahrnují poplatek obci ve výši min. 10% i poplatek za služby v ubytování ve výši min. 10%.
Garance nejlepší ceny
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Cena letenky
- /osoba
Cena platí v případě volných míst v nejvýhodnější rezervační třídě
Vysoká obsazenost
Zahrnuje všechny poplatky
Nezávazně poptat Podrobnosti
Počítáme cenu Vašeho zájezdu - prosím vyčkejte.
Počítáme cenu
Vašeho DELUXEA zájezdu.
Vyčkejte prosím.
Máte dotaz k dovolené?

Zavoláme a poradíme Vám. Zájezd připravíme na míru.

Poskytujeme
Mezinárodní standard
kvality cestovních služeb
Více info
Ing. Jindřiška Jelínková
Saman Villas
„Hotel jsem osobně navštívila.“
Odlet
Nocí
Strava
Cena za osobu
x

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.