Serene Pavilions *****

Opravdu jedinečný butikový hotel

Rychlá kalkulace hotelu

Odlet
Nocí v hotelu
Serene Pavilions

Pro hotel Serene Pavilions není dostupná online kalkulace. Cenu Vám rádi sdělíme na vyžádání – prosím vyplňte svůj požadavek v kontaktním formuláři. Detail hotelu Serene Pavilions.

Typ pokoje
Strava

Transfer zahrnut
Český delegát
Letecká společnost
Bonus
EUR
Počítáme cenu Vašeho DELUXEA zájezdu. Vyčkejte prosím.
Počítáme cenu
Vašeho DELUXEA zájezdu.
Vyčkejte prosím.
Cena zájezdu
- /osoba- /osoba
Hotel,
- /osoba- /osoba
Naše ceny hotelů v Emirátech již zahrnují DPH ve výši 5%, poplatek obci ve výši 10% i poplatek za služby v ubytování ve výši 10%.
Dospělý
Dítě do let
Dítě do let
Dítě do let
Dítě do let
Dítě do let
Garance nejlepší ceny
Transfer
- /osoba
Dospělý
Dítě 2 až 12 let
Český delegátDelegát      
- /osoba
Akční sleva
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dospělý
Dítě 2 až 12 let
Dítě do 2 let
Cena platí v případě volných míst v nejvýhodnější rezervační třídě
Podmínky zájezdu
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Počítáme cenu Vašeho zájezdu - prosím vyčkejte.
Počítáme cenu
Vašeho DELUXEA zájezdu.
Vyčkejte prosím.
Máte dotaz k dovolené?

Zavoláme a poradíme Vám. Zájezd připravíme na míru.

Osobně
jsme
navštívili

Hotel Serene Pavilions *****

Lokalita Srí Lanka, Wadduwa | Zobrazit mapu
Strava Polopenze, Plná penze, Snídaně | Více o gastronomii
Tipy specialistů Unikátní resort pro ty nejnáročnější Privátní vily s vlastním bazénem Hotel neakceptuje děti do 12 let
Specialisté, kteří
hotel navštívili

Popis hotelu Serene Pavilions ***** Srí Lanka

Serene Pavilions představuje prostorné tropické útočiště skládající se z 12 přepychových pavilonů, kde se snoubí luxus a prvotřídní servis s dechberoucí přírodní krásou. Z tohoto spojení vzniká nejlepší hotel na Srí Lance určený těm nejnáročnějším klientům.

Resort je vyvrcholením zkušeností, které byly posbírány během několika dekád mezinárodního cestovního ruchu. Tyto zkušenosti přispěly k vytvoření něčeho krásného, nezapomenutelného a život povyšujícího na ospalém západním pobřeží Srí Lanky.

Hotel je určen pro dospělé a děti nad 15 let. Není to kvůli diskriminaci mladších dětí, ale zejména kvůli tomu, že si resort zakládá na prostoru, soukromí, klidu, luxusu a útěku od rušivých elementů všedního dne.

V prostorech střediska se nachází 12 pavilonů, lázně, posilovna, tenisový kurt, čítárna, plavecký bazén, restaurace, bar a k dispozici jsou soukromí majordomové.

Pobyt v Serene Pavilions je vhodným místem k oslavě speciálních příležitostí, jako je svatba, výročí či narozeniny. Zaměstnanci resortu udělají vše pro to, aby se váš významný den stal nezapomenutelným.

Zobrazit více  Mám zájem o hotel

Nabídka pokojů

Ocean Pavilion

Ocean Pavilions (celkem 8) jsou zařízeny soukromým bazénem z části obkládaný dřevem, obývacím pokojem a jídelním koutem směřujícím na slunečnou stranu, spižírnou a kuchyňským kou..

Garden Pavilion

Garden Pavilions (celkem 4) vám také nabídnou vlastní bazén, dále venkovní obývací a jídelní část, kuchyňku, mramorovou koupelnu s jacuzzi a odděleným sprchovým koutem a WC...

Garden Pavilion 2 bedroom

Garden Pavilions 2 bedroom vám také nabídnou vlastní bazén, dále venkovní obývací a jídelní část, kuchyňku, mramorovou koupelnu s jacuzzi a odděleným sprchovým koutem a WC...

Gastronomie a hotelové restaurace

Těsná blízkost Indického oceánu umožňuje návštěvníkům vychutnat si nejčerstvější ryby zakoupené od místních rybářů. Nabízí se i možnost, abyste si koupili ryby sami na pláži nebo na místním trhu a poté se úlovky připravují dle vaší libosti.

Kanic červený, kanic malý, šproty a tuňák jsou nejhojnějšími úlovky v okolí Wadduwa. Kousek dál na jih zahrnují úlovky například humry, makrely a jiné živočichy oceánu. Jehněčí a kachní maso se dováží z Nového Zélandu, zatímco hovězí pochází z Austrálie. Hotel se pyšní místní udržitelností a jiným než červeným masem, které hraje ve zdejší kuchyni velkou roli, zásobují velkou část ostrova na místní úrovni.

Pokud jde o ovoce a zeleninu, potřeba dovozu není tak zcela na místě. Díky osmi klimatickým zónám se na ostrově pěstuje velké množství rozmanitých druhů ovoce a zeleniny. Ananas, mango, papaya, mangostany a kokosové ořechy patří mezi nejhojnější a dobře známou součást srílanské vegetariánské stravy. Dále pak lákavé a možná méně známé pochoutky, jako je okra a žakie čekají na ty, kdo chtějí rozšířit svou paletu chutí.

Domácí pekárna je vrcholem hotelové kuchařské skládačky. Čerstvě upečený chleba doprovází všechny pokrmy. Důraz je kladen na rozmanitost nabídky pokrmů, které jsou podávány s chlebem a zdobí jídelní stoly mnoha jihovýchodních asijských a také evropských zemí. Místní kuchyně se neomezuje pouze na jeden styl vaření a snaží se vytvořit něco nového a vzrušujícího, co vaše chuťové pohárky znamenitě ocení.

The Pavilions Restaurant představuje malebné prostředí, kde si vychutnáte opravdu nezapomenutelné jídlo, které kombinuje bohaté místní produkty s nejlepšími surovinami z celého světa. Restaurace je nasměrována na západ a nachází se nad barem Amritha. O čerstvosti pokrmů svědčí menu, které se obměňuje každý den. Po příchodu do restaurace se vás zeptají, zdali si nesednete s místním šéfkuchařem, což vám dá možnost probrat s ním své kulinářské požadavky a očekávání. Nevtíravá interakce mezi hosty a personálem patří k srdci hotelové etiky a vy tak můžete pomoci našemu kuchařskému týmu překonat vaše chuťová očekávání.

Pokud vám vyhovuje spíše naprosté soukromí, šéfkuchař přijde přímo do vaší vily, při vaření vytvoří naprosté domácí prostředí a vy si pochutnáte na výtečném jídle ať už z menu, při grilování či vlastním kuchařském umění. Samozřejmě existuje možnost vzít si jídlo k bazénu, na pláž nebo na odlehlý kout zahrady.

Bar Amritha čelí západu a nabídne vám výhled na zahradu, pláž a oceán. Posedět tu můžete se sklenkou likéru, konverzovat s ostatními hosty a užívat si přátelskou atmosféru. Vinný lístek je vyčerpávající a klade zvláštní důraz na Nový svět. Národním nápojem Srí Lanky je však Arak a zaměstnanci vám rádi doporučí konkrétní značku. Každé ráno se muži známí jako „toddy tappers“ pohybují v korunách kokosových palem na místě bývalé kokosové plantáže a získávají suroviny pro Arak, aby si hosté mohli tento jemný nápoj vychutnat.

V cestovní kanceláři DELUXEA Vám připravíme dovolenou na míru

 

V cestovní kanceláři Deluxea stojíte na prvním místě Vy, naši klienti. Na Srí Lanku se specializujeme od roku 2009 a ostrov známe dokonale. Již 15 roků vlastníme platnou koncesi. Pojištěni proti úpadku jsme u ERV Evropská pojišťovna, a. s. Naši zaměstnanci Srí Lanku navštívili a detailně poznali místní prostředí, nabídku služeb a ubytování. Díky tomu Vám mohou velmi odborně na základě osobních zkušeností poradit a sestavit zájezd přesně podle Vašich přání.

Cenová nabídka, kterou od nás obdržíte, bude konečná a kompletní – tedy žádné přirážky nebo skryté poplatky. Pracujeme rychle a nabídku od nás obdržíte do 24 hodin, při větší složitosti nejpozději do 48 hodin. Po návratu ze zájezdu Vám zatelefonujeme s dotazem na zhodnocení Vámi vybraného místa pobytu a poskytnutých služeb. Vyžádejte si náš specializovaný katalog (posíláme poštou – zdarma).

Kategorie a vybavení pokojů Serene Pavilions

Ubytování v resortu Serene Pavilions je prostoupeno decentní elegancí a diskrétní dokonalostí. Resort nabízí dvě kategorie ubytování.

Součástí vybavení je přístup k WiFi, Home Entertainment systém zahrnujícím iPod/DVD/CD přehrávačem, širokoúhlá TV, elektronický trezor, vysoušeč vlasů a několik adaptérů. Dále pak jsou součástí každého pokoje telefony s IDD připojením. K vybavení patří také soukromý bar s nabídkou místních i mezinárodních nápojů. V této kategorii ubytování je k dispozici osobní komorník a to 24 hodin denně.

 

Nabídka pokojů

Ocean Pavilion

Ocean Pavilions (celkem 8) jsou zařízeny soukromým bazénem z části obkládaný dřevem, obývacím pokojem a jídelním koutem směřujícím na slunečnou stranu, spižírnou a kuchyňským koutem, mramorovou koupelnou s vířivkou, samostatným sprchovým koutem a WC, manželskou postelí s nebesy a výběrem polštářů, šatnou a velkou skříní.

Garden Pavilion

Garden Pavilions (celkem 4) vám také nabídnou vlastní bazén, dále venkovní obývací a jídelní část, kuchyňku, mramorovou koupelnu s jacuzzi a odděleným sprchovým koutem a WC. Spát budete na posteli velikosti king 4 poster. K dispozici budete mít stejné vybavení, jako v pavilonech Ocean. Samozřejmostí je 24 hodinový osobní pokojový servis.

Garden Pavilion 2 bedroom

Garden Pavilions 2 bedroom vám také nabídnou vlastní bazén, dále venkovní obývací a jídelní část, kuchyňku, mramorovou koupelnu s jacuzzi a odděleným sprchovým koutem a WC. Spát budete na posteli velikosti king 4 poster. K dispozici budete mít stejné vybavení, jako v pavilonech Ocean. Samozřejmostí je 24 hodinový osobní pokojový servis.

Pláž a moře

Srí Lanka je proslulá svými nádhernými plážemi s jemným světlým pískem. Výjimkou není ani pobřeží, u kterého se nachází resort Serene Pavilions. Pláž lemující brány resortu vás okouzlí zlatavým pískem a přílivy třpytivého oceánu.

Online cena a slevy Serene Pavilions *****

Nejnižší cena od 6 715 Kč / osoba, noc, snídaně v Ocean Pavilion - 1 bedroom
v termínu od 11.01.2020 do 31.03.2020

EUR

Počítáme cenu Vašeho zájezdu - prosím vyčkejte.
Počítáme cenu Vašeho DELUXEA zájezdu. Vyčkejte prosím.

Cena zájezdu v /osoba zahrnuje všechny aktuální slevy. Proklikem přes vybraný termín se dostanete na detail ceny.

ODLET sobota24.9.2016 něděle25.9.2016 pondělí26.9.2016
NÁVRAT
pátek30.9.2016 -Nejnižší cenaDetail ceny > -Nejnižší cenaDetail ceny > -Nejnižší cenaDetail ceny >
sobota1.10.2016 -Nejnižší cenaDetail ceny > -Nejnižší cenaDetail ceny > -Nejnižší cenaDetail ceny >
neděle2.10.2016 -Nejnižší cenaDetail ceny > -Nejnižší cenaDetail ceny > -Nejnižší cenaDetail ceny >

Cena zájezdu v /osoba zahrnuje všechny aktuální slevy. Proklikem přes vybraný termín se dostanete na detail ceny.

Dítě do let
/dítě
Dítě do let
/dítě
Dítě do let
/dítě
Dítě do let
/dítě
Dítě do let
/dítě

Cena zájezdu od naší specializované cestovní kanceláře zahrnuje

Osobní poradenství - v hotelech jsme bydleli
Zpáteční letenku (z Prahy, Vídně či jiného letiště dle kalkulace) vč. letištních tax v uvedené cestovní třídě
Ubytování na vybraný počet nocí
Stravování dle kalkulace
Privátní zpáteční transfer klimatizovaným osobním vozem nebo minibusem z letiště přímo do hotelu
Help desk naší cestovní kanceláře v České republice 24h/7d
Pojištění cestovní kanceláře proti úpadku
Informace před cestou na zájezd s naší cestovní kanceláří
Knižní "Průvodce Srí Lanka" - kniha z edice Lonely Planet
SLUŽBY NEKUPUJEME U ŽÁDNÉ NĚMECKÉ CESTOVNÍ KANCELÁŘE A PŘI CESTOVÁNÍ NEBUDETE ČLENY NĚMECKÉ SKUPINY. ZÁJEZD OBJEDNÁVÁ NAŠE CESTOVNÍ KANCELÁŘ PŘÍMO NA MAURICIU. PŘÍPADNÉ ZMĚNY VYŘÍDÍME RYCHLE

Podmínky a zvýhodnění pro rodiny s dětmi

Hotel je přístupný pouze hostům od 12 let a výše a jsou považovány již za dospělou osobu.

Vylepšete svůj zájezd - možnosti rozšíření

Cestovní pojištění

Vyberte si optimální variantu cestovního pojištění a my Vám ho uzavřeme.
Sbaleno - kompletní ochrana na zájezd nebo Multi Trip - celoroční pojištění.


Profi foto hotelu Serene Pavilions *****

Naše foto hotelu Serene Pavilions *****

Gastronomie a hotelové restaurace Serene Pavilions

Těsná blízkost Indického oceánu umožňuje návštěvníkům vychutnat si nejčerstvější ryby zakoupené od místních rybářů. Nabízí se i možnost, abyste si koupili ryby sami na pláži nebo na místním trhu a poté se úlovky připravují dle vaší libosti.

Kanic červený, kanic malý, šproty a tuňák jsou nejhojnějšími úlovky v okolí Wadduwa. Kousek dál na jih zahrnují úlovky například humry, makrely a jiné živočichy oceánu. Jehněčí a kachní maso se dováží z Nového Zélandu, zatímco hovězí pochází z Austrálie. Hotel se pyšní místní udržitelností a jiným než červeným masem, které hraje ve zdejší kuchyni velkou roli, zásobují velkou část ostrova na místní úrovni.

Pokud jde o ovoce a zeleninu, potřeba dovozu není tak zcela na místě. Díky osmi klimatickým zónám se na ostrově pěstuje velké množství rozmanitých druhů ovoce a zeleniny. Ananas, mango, papaya, mangostany a kokosové ořechy patří mezi nejhojnější a dobře známou součást srílanské vegetariánské stravy. Dále pak lákavé a možná méně známé pochoutky, jako je okra a žakie čekají na ty, kdo chtějí rozšířit svou paletu chutí.

Domácí pekárna je vrcholem hotelové kuchařské skládačky. Čerstvě upečený chleba doprovází všechny pokrmy. Důraz je kladen na rozmanitost nabídky pokrmů, které jsou podávány s chlebem a zdobí jídelní stoly mnoha jihovýchodních asijských a také evropských zemí. Místní kuchyně se neomezuje pouze na jeden styl vaření a snaží se vytvořit něco nového a vzrušujícího, co vaše chuťové pohárky znamenitě ocení.

The Pavilions Restaurant představuje malebné prostředí, kde si vychutnáte opravdu nezapomenutelné jídlo, které kombinuje bohaté místní produkty s nejlepšími surovinami z celého světa. Restaurace je nasměrována na západ a nachází se nad barem Amritha. O čerstvosti pokrmů svědčí menu, které se obměňuje každý den. Po příchodu do restaurace se vás zeptají, zdali si nesednete s místním šéfkuchařem, což vám dá možnost probrat s ním své kulinářské požadavky a očekávání. Nevtíravá interakce mezi hosty a personálem patří k srdci hotelové etiky a vy tak můžete pomoci našemu kuchařskému týmu překonat vaše chuťová očekávání.

Pokud vám vyhovuje spíše naprosté soukromí, šéfkuchař přijde přímo do vaší vily, při vaření vytvoří naprosté domácí prostředí a vy si pochutnáte na výtečném jídle ať už z menu, při grilování či vlastním kuchařském umění. Samozřejmě existuje možnost vzít si jídlo k bazénu, na pláž nebo na odlehlý kout zahrady.

Bar Amritha čelí západu a nabídne vám výhled na zahradu, pláž a oceán. Posedět tu můžete se sklenkou likéru, konverzovat s ostatními hosty a užívat si přátelskou atmosféru. Vinný lístek je vyčerpávající a klade zvláštní důraz na Nový svět. Národním nápojem Srí Lanky je však Arak a zaměstnanci vám rádi doporučí konkrétní značku. Každé ráno se muži známí jako „toddy tappers“ pohybují v korunách kokosových palem na místě bývalé kokosové plantáže a získávají suroviny pro Arak, aby si hosté mohli tento jemný nápoj vychutnat.

Sport a wellness hotelu Serene Pavilions *****

V resortu Serene Pavilions se nebudete nudit ani vteřinu. Součástí areálu je mnoho volnočasových zařízení, které uspokojí hosty toužící po aktivitě i hosty, kteří se na Srí Lanku přijeli oddat odpočinku.

Aktivitě jsou zasvěcena tato zařízení:

  • Bazén: je zasazen mezi Klubovnou a svěžími zahradami. Je stylově navržen s čistými liniemi a jemnými anděly, zatímco impozantní palmové stromy střeží bazén a pozorují každodenní život v jeho okolí. Nechybí ani jacuzzi jako vrchol vodní relaxace. Bazén je dostatečně dlouhý, a tak nebudete omezování ostatními hosty.
  • Tenisové kurty: jsou umístěny v klidném koutu u bazénu a jsou v provozu za každého počasí.
  • Výlety: pro ty, kterým nestačí jen areál resortu Serene Pavilions a chtějí vidět více ze Srí Lanky, existuje obrovská škála činností a výletů, kterých nebudou litovat. Personál v hotelu udělá vše pro to, aby vám pomohl svými tipy a znalostmi ohledně možností v okolí.

A jak můžete strávit den?

Golf. Srí Lanka je se svými přírodními krásami a teplým podnebím skvělým prostředím pro golf. Royal Colombo je jedno z nejstarších hřišť na světě a je jen hodinu cesty od Serene Pavilions. Skutečné potěšení však leží dále směrem na Kandy – Royal Victoria je ohromujícím místem pro golf při scenérii okolních přírodních krás.

Kriket. Na Srí Lance je kriket milovaným sportem díky hrdosti na úspěchy národního týmu. Serene Pavilions má ideální polohu mezi Colombem (dvě mezinárodní hřiště) a ohromným mezinárodním stadionem Galle. Pozorování mezistátních zápasů kriketu je na Srí Lance v zorném poli mnoha fanoušků a představuje nedílnou součást návštěvy pro nespočet turistů.

Vodní sporty. Serene Pavilions může připravit pro své hosty vodní zábavu v podobě šnorchlování, výletu lodí, potápění, windsurfingu a další podle Vašich vášní.

Nakupování. Colombo poskytuje obrovské zázemí pro ty, kteří milují nakupování. Od západní elegance předního nákupního centra Odel až po vášnivě chaotický Pettah Market, což je skvělé místo plné slev. Milovníci nákupů budou také spokojeni se dnem stráveným ve srílanském hlavním městě. Holandská Galle Fort je zase domovem obchodu s drahokamy a také stojí za navštívení.

Galle Fort. Spojení hmotné historie, dlážděných uliček, muzeí, galerií a množství krásných malých restaurací na výběr vyvolává pocit romantiky při procházce kolem hradeb místní pevnosti.

K dalším atraktivitám Srí Lanky patří čajové stezky, deštné lesy, útočiště želv, úžasná místa bohoslužeb a míle krásného pobřeží čekajícího na prozkoumání.

Odpočinku jsou zasvěcena následující zařízení:

  • Klubovna: představuje ústřední bod v hotelu a vytváří intimní malou vesnici s kadeřnictvím, nehtovými lázněmi, butikem, klenotnictvím, posilovnou a lázněmi.
  • Čítárna: v nabídce je rozsáhlá knihovna, množství her, pohodlné sezení a všudypřítomný poklid, který vás bude provázet všemi činnostmi v této části resortu.
  • The Serenity Spa: jsou pro mnoho hostů první zastávkou po příjezdu, protože představují ideální místo k odpočinku po dlouhém letu. Zdejší terapeuti jsou známí a respektovaní lékaři terapie ajurvéda, která je původní pro subkontinent, přesahuje hranice prostého uvolnění zad a ponoří se do vašeho těla, duše i mysli. Terapeuti spolu s kuchaři mohou vytvořit program relaxace a ošetření, který slouží hostům individuálních potřeb a požadavků.

Děti v hotelu Serene Pavilions *****

Mapa - Serene Pavilions *****

Osobní poradenství u DELUXEA zájezdů na Srí Lanku do hotelu Serene Pavilions *****

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem Serene Pavilions *****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

Poslední inspekce hoteluzaměstnancem cestovníkanceláře DELUXEA
 
Ing. Jindřiška Jelínková
Ing. Jindřiška Jelínková 724 065 778

Recenze hotelu Serene Pavilions *****

Pláž
0
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení
Pláž
0
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení
Pláž
0
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení
Pláž
0
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení
Pláž
0
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení

Ohlasy klientů DELUXEA

Podobný hotel

Letová spojení na Srí Lanku

Ing. Jindřiška Jelínková
Serene Pavilions
„Hotel jsem osobně navštívila.“
Odlet
Nocí
Strava
Cena za osobu
x

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.