Serene Pavilions *****

Srí Lanka

Opravdu jedinečný butikový hotel

Osobně
jsme
navštívili

Hotel Serene Pavilions *****

Lokalita Srí Lanka, Wadduwa | Zobrazit mapu
Strava Snídaně, Polopenze, Plná penze | Více o gastronomii
Tipy specialistů Unikátní resort pro ty nejnáročnější Privátní vily s vlastním bazénem Kvalitní hotelové lázně
Specialisté, kteří
hotel navštívili

Popis hotelu Serene Pavilions ***** Srí Lanka

Serene Pavilions představuje prostorné tropické útočiště skládající se z 12 přepychových pavilonů, kde se snoubí luxus a prvotřídní servis s dechberoucí přírodní krásou. Z tohoto spojení vzniká nejlepší hotel na Srí Lance určený těm nejnáročnějším klientům.

Resort je vyvrcholením zkušeností, které byly posbírány během několika dekád mezinárodního cestovního ruchu. Tyto zkušenosti přispěly k vytvoření něčeho krásného, nezapomenutelného a život povyšujícího na ospalém západním pobřeží Srí Lanky.

V prostorech střediska se nachází 12 pavilonů, lázně, posilovna, tenisový kurt, čítárna, plavecký bazén, restaurace, bar a k dispozici jsou soukromí komorníci.

Pobyt v Serene Pavilions je vhodným místem k oslavě speciálních příležitostí, jako je svatba, výročí či narozeniny. Zaměstnanci resortu udělají vše pro to, aby se váš významný den stal nezapomenutelným.

Zobrazit více  Mám zájem o hotel

Naše doporučení k Serene Pavilions

Resort Serene Pavilions je luxusní resort vhodný pro náročné klienty. Na výběr máte z dvou kategorií ubytování, Ocean Pavilion a Garden Pavilion. My doporučujeme Ocean Pavilion, ze kterého je krásný výhled na moře. Všechny pavilony mají soukromý bazén a jsou velmi prostorné. Ubytování poskytuje dostatek soukromí a je velmi klidné. Vhodnější je spíše pro páry než pro rodiny s dětmi. 

Jedná se o menší butikový hotel, který si zakládá na individuálním přístupu ke klientům. Vily nejsou číslované, tak jak je běžné v jiných resortech, ale každá vila má své vlastní jméno. Zaměstnanci hotelu vám splní všechny vaše přání ještě než je vyslovíte. Po celou dobu ubytování vám je k dispozici váš osobní komorník. 

Nenechte si ujít poznání autentické srílanské kultury a naplánujte si během svého pobytu poznávací výlety. Hotel je díky svému umístění na západním pobřeží vhodný pro jednodenní výlety například do pevnosti Galle nebo do hlavního města Colombo. 

 
Ing. Jindřiška Kubíčková
Poslední inspekce hotelu
Ing. Jindřiška Kubíčková 724 065 778

Nabídka pokojů

Ocean Pavilion

Ocean Pavilion

Ocean Pavilions (celkem 8) jsou zařízeny soukromým bazénem z části obkládaný dřevem, obývacím pokojem a jídelním koutem směřujícím na slunečnou stranu, spižírnou a kuchyňským kou..

Garden Pavilion

Garden Pavilion

Garden Pavilions (celkem 4) vám také nabídnou vlastní bazén, dále venkovní obývací a jídelní část, kuchyňku, mramorovou koupelnu s jacuzzi a odděleným sprchovým koutem a WC...

2-Bedroom Garden Pavilion

2-Bedroom Garden Pavilion

Dvouložnicové Garden Pavilions vám také nabídnou vlastní bazén, dále venkovní obývací a jídelní část, kuchyňku, mramorovou koupelnu s jacuzzi a odděleným sprchovým koutem a WC...

Gastronomie a hotelové restaurace

Těsná blízkost Indického oceánu umožňuje návštěvníkům vychutnat si nejčerstvější ryby zakoupené od místních rybářů. Nabízí se i možnost, abyste si koupili ryby sami na pláži nebo na místním trhu a poté se úlovky připravují dle vaší libosti.

Kanic červený, kanic malý, šproty a tuňák jsou nejhojnějšími úlovky v okolí Wadduwa. Kousek dál na jih zahrnují úlovky například humry, makrely a jiné živočichy oceánu. Jehněčí a kachní maso se dováží z Nového Zélandu, zatímco hovězí pochází z Austrálie. Hotel se pyšní místní udržitelností a jiným než červeným masem, které hraje ve zdejší kuchyni velkou roli, zásobují velkou část ostrova na místní úrovni.

Pokud jde o ovoce a zeleninu, potřeba dovozu není tak zcela na místě. Díky osmi klimatickým zónám se na ostrově pěstuje velké množství rozmanitých druhů ovoce a zeleniny. Ananas, mango, papaya, mangostany a kokosové ořechy patří mezi nejhojnější a dobře známou součást srílanské vegetariánské stravy. Dále pak lákavé a možná méně známé pochoutky, jako je okra a žakie čekají na ty, kdo chtějí rozšířit svou paletu chutí.

Domácí pekárna je vrcholem hotelové kuchařské skládačky. Čerstvě upečený chleba doprovází všechny pokrmy. Důraz je kladen na rozmanitost nabídky pokrmů, které jsou podávány s chlebem a zdobí jídelní stoly mnoha jihovýchodních asijských a také evropských zemí. Místní kuchyně se neomezuje pouze na jeden styl vaření a snaží se vytvořit něco nového a vzrušujícího, co vaše chuťové pohárky znamenitě ocení.

The Pavilions Restaurant představuje malebné prostředí, kde si vychutnáte opravdu nezapomenutelné jídlo, které kombinuje bohaté místní produkty s nejlepšími surovinami z celého světa. Restaurace je nasměrována na západ a nachází se nad barem Amritha. O čerstvosti pokrmů svědčí menu, které se obměňuje každý den. Po příchodu do restaurace se vás zeptají, zdali si nesednete s místním šéfkuchařem, což vám dá možnost probrat s ním své kulinářské požadavky a očekávání. Nevtíravá interakce mezi hosty a personálem patří k srdci hotelové etiky a vy tak můžete pomoci našemu kuchařskému týmu překonat vaše chuťová očekávání.

Pokud vám vyhovuje spíše naprosté soukromí, šéfkuchař přijde přímo do vaší vily, při vaření vytvoří naprosté domácí prostředí a vy si pochutnáte na výtečném jídle ať už z menu, při grilování či vlastním kuchařském umění. Samozřejmě existuje možnost vzít si jídlo k bazénu, na pláž nebo na odlehlý kout zahrady.

Bar Amritha čelí západu a nabídne vám výhled na zahradu, pláž a oceán. Posedět tu můžete se sklenkou likéru, konverzovat s ostatními hosty a užívat si přátelskou atmosféru. Vinný lístek je vyčerpávající a klade zvláštní důraz na Nový svět. Národním nápojem Srí Lanky je však Arak a zaměstnanci vám rádi doporučí konkrétní značku. Každé ráno se muži známí jako „toddy tappers“ pohybují v korunách kokosových palem na místě bývalé kokosové plantáže a získávají suroviny pro Arak, aby si hosté mohli tento jemný nápoj vychutnat.

V cestovní kanceláři DELUXEA Vám připravíme dovolenou na míru

 

V cestovní kanceláři Deluxea stojíte na prvním místě Vy, naši klienti. Na Srí Lanku se specializujeme od roku 2009 a ostrov známe dokonale. Již 15 roků vlastníme platnou koncesi. Pojištěni proti úpadku jsme u ERV Evropská pojišťovna, a. s. Naši zaměstnanci Srí Lanku navštívili a detailně poznali místní prostředí, nabídku služeb a ubytování. Díky tomu Vám mohou velmi odborně na základě osobních zkušeností poradit a sestavit zájezd přesně podle Vašich přání.

Cenová nabídka, kterou od nás obdržíte, bude konečná a kompletní – tedy žádné přirážky nebo skryté poplatky. Pracujeme rychle a nabídku od nás obdržíte do 24 hodin, při větší složitosti nejpozději do 48 hodin. Po návratu ze zájezdu Vám zatelefonujeme s dotazem na zhodnocení Vámi vybraného místa pobytu a poskytnutých služeb. Vyžádejte si náš specializovaný katalog (posíláme poštou – zdarma).

Kategorie a vybavení pokojů Serene Pavilions

Ubytování v resortu Serene Pavilions je prostoupeno decentní elegancí a diskrétní dokonalostí. Resort nabízí dvě kategorie ubytování  - Ocean Pavilion a Garden Pavilion.

Součástí vybavení je přístup k WiFi, Home Entertainment systém zahrnující iPod/DVD/CD přehrávače, širokoúhlá TV, elektronický trezor, vysoušeč vlasů a několik adaptérů. Dále pak jsou součástí každého pokoje telefony s IDD připojením. K vybavení patří také soukromý bar s nabídkou místních i mezinárodních nápojů. K dispozici je zde osobní komorník 24 hodin denně.

 

Nabídka pokojů

Ocean Pavilion

Ocean Pavilion foto

Ocean Pavilions (celkem 8) jsou zařízeny soukromým bazénem z části obkládaný dřevem, obývacím pokojem a jídelním koutem směřujícím na slunečnou stranu, spižírnou a kuchyňským koutem, mramorovou koupelnou s vířivkou, samostatným sprchovým koutem a WC, manželskou postelí s nebesy a výběrem polštářů, šatnou a velkou skříní. Samozřejmostí je 24 hodinový osobní pokojový servis.

Garden Pavilion

Garden Pavilion foto

Garden Pavilions (celkem 4) vám také nabídnou vlastní bazén, dále venkovní obývací a jídelní část, kuchyňku, mramorovou koupelnu s jacuzzi a odděleným sprchovým koutem a WC. Spát budete na posteli velikosti king 4 poster. K dispozici budete mít stejné vybavení jako v pavilonech Ocean. Samozřejmostí je 24 hodinový osobní pokojový servis.

2-Bedroom Garden Pavilion

2-Bedroom Garden Pavilion foto

Dvouložnicové Garden Pavilions vám také nabídnou vlastní bazén, dále venkovní obývací a jídelní část, kuchyňku, mramorovou koupelnu s jacuzzi a odděleným sprchovým koutem a WC. Spát budete na posteli velikosti king 4 poster. K dispozici budete mít stejné vybavení jako v pavilonech Ocean. Samozřejmostí je 24 hodinový osobní pokojový servis.

Pláž a moře

Srí Lanka je proslulá svými nádhernými plážemi s jemným světlým pískem. Výjimkou není ani pobřeží, u kterého se nachází resort Serene Pavilions. Pláž lemující brány resortu vás okouzlí zlatavým pískem a přílivy třpytivého oceánu.

Online cena a slevy Serene Pavilions *****

Profi foto hotelu Serene Pavilions *****

Naše foto hotelu Serene Pavilions *****

Gastronomie a hotelové restaurace Serene Pavilions

Těsná blízkost Indického oceánu umožňuje návštěvníkům vychutnat si nejčerstvější ryby zakoupené od místních rybářů. Nabízí se i možnost, abyste si koupili ryby sami na pláži nebo na místním trhu a poté se úlovky připravují dle vaší libosti.

Kanic červený, kanic malý, šproty a tuňák jsou nejhojnějšími úlovky v okolí Wadduwa. Kousek dál na jih zahrnují úlovky například humry, makrely a jiné živočichy oceánu. Jehněčí a kachní maso se dováží z Nového Zélandu, zatímco hovězí pochází z Austrálie. Hotel se pyšní místní udržitelností a jiným než červeným masem, které hraje ve zdejší kuchyni velkou roli, zásobují velkou část ostrova na místní úrovni.

Pokud jde o ovoce a zeleninu, potřeba dovozu není tak zcela na místě. Díky osmi klimatickým zónám se na ostrově pěstuje velké množství rozmanitých druhů ovoce a zeleniny. Ananas, mango, papaya, mangostany a kokosové ořechy patří mezi nejhojnější a dobře známou součást srílanské vegetariánské stravy. Dále pak lákavé a možná méně známé pochoutky, jako je okra a žakie čekají na ty, kdo chtějí rozšířit svou paletu chutí.

Domácí pekárna je vrcholem hotelové kuchařské skládačky. Čerstvě upečený chleba doprovází všechny pokrmy. Důraz je kladen na rozmanitost nabídky pokrmů, které jsou podávány s chlebem a zdobí jídelní stoly mnoha jihovýchodních asijských a také evropských zemí. Místní kuchyně se neomezuje pouze na jeden styl vaření a snaží se vytvořit něco nového a vzrušujícího, co vaše chuťové pohárky znamenitě ocení.

The Pavilions Restaurant představuje malebné prostředí, kde si vychutnáte opravdu nezapomenutelné jídlo, které kombinuje bohaté místní produkty s nejlepšími surovinami z celého světa. Restaurace je nasměrována na západ a nachází se nad barem Amritha. O čerstvosti pokrmů svědčí menu, které se obměňuje každý den. Po příchodu do restaurace se vás zeptají, zdali si nesednete s místním šéfkuchařem, což vám dá možnost probrat s ním své kulinářské požadavky a očekávání. Nevtíravá interakce mezi hosty a personálem patří k srdci hotelové etiky a vy tak můžete pomoci našemu kuchařskému týmu překonat vaše chuťová očekávání.

Pokud vám vyhovuje spíše naprosté soukromí, šéfkuchař přijde přímo do vaší vily, při vaření vytvoří naprosté domácí prostředí a vy si pochutnáte na výtečném jídle ať už z menu, při grilování či vlastním kuchařském umění. Samozřejmě existuje možnost vzít si jídlo k bazénu, na pláž nebo na odlehlý kout zahrady.

Bar Amritha čelí západu a nabídne vám výhled na zahradu, pláž a oceán. Posedět tu můžete se sklenkou likéru, konverzovat s ostatními hosty a užívat si přátelskou atmosféru. Vinný lístek je vyčerpávající a klade zvláštní důraz na Nový svět. Národním nápojem Srí Lanky je však Arak a zaměstnanci vám rádi doporučí konkrétní značku. Každé ráno se muži známí jako „toddy tappers“ pohybují v korunách kokosových palem na místě bývalé kokosové plantáže a získávají suroviny pro Arak, aby si hosté mohli tento jemný nápoj vychutnat.

Aktivity

A jak můžete strávit den?

Golf

Srí Lanka je se svými přírodními krásami a teplým podnebím skvělým prostředím pro golf. Royal Colombo je jedno z nejstarších hřišť na světě a je jen hodinu cesty od Serene Pavilions. Skutečné potěšení však leží dále směrem na Kandy – Royal Victoria je ohromujícím místem pro golf při scenérii okolních přírodních krás.

Kriket

Na Srí Lance je kriket milovaným sportem díky hrdosti na úspěchy národního týmu. Serene Pavilions má ideální polohu mezi Colombem (dvě mezinárodní hřiště) a ohromným mezinárodním stadionem Galle. Pozorování mezistátních zápasů kriketu je na Srí Lance v zorném poli mnoha fanoušků a představuje nedílnou součást návštěvy pro nespočet turistů.

Nakupování

Colombo poskytuje obrovské zázemí pro ty, kteří milují nakupování. Od západní elegance předního nákupního centra Odel až po vášnivě chaotický Pettah Market, což je skvělé místo plné slev. Milovníci nákupů budou také spokojeni se dnem stráveným ve srílanském hlavním městě. Holandská Galle Fort je zase domovem obchodu s drahokamy a také stojí za navštívení.

Galle Fort

Spojení hmotné historie, dlážděných uliček, muzeí, galerií a množství krásných malých restaurací na výběr vyvolává pocit romantiky při procházce kolem hradeb místní pevnosti.

K dalším atraktivitám Srí Lanky patří čajové stezky, deštné lesy, útočiště želv, úžasná místa bohoslužeb a míle krásného pobřeží čekajícího na prozkoumání.

Sport a wellness hotelu Serene Pavilions *****

V resortu Serene Pavilions se nebudete nudit ani vteřinu. Součástí areálu je mnoho volnočasových zařízení, které uspokojí hosty toužící po aktivitě i hosty, kteří se na Srí Lanku přijeli oddat odpočinku.

Odpočinku jsou zasvěcena následující zařízení:

Ayu Spa

Lázně jsou pro mnoho hostů první zastávkou po příjezdu, protože představují ideální místo k odpočinku po dlouhém letu. Zdejší terapeuti jsou známí a respektovaní lékaři terapie ajurvéda, která je původní pro subkontinent, přesahuje hranice prostého uvolnění zad a ponoří se do vašeho těla, duše i mysli. Terapeuti spolu s kuchaři mohou vytvořit program relaxace a ošetření, který slouží hostům individuálních potřeb a požadavků.

Klubovna

Klubovna představuje ústřední bod v hotelu a vytváří intimní malou vesnici s kadeřnictvím, nehtovými lázněmi, butikem, klenotnictvím, posilovnou a lázněmi.

Čítárna 

V nabídce je rozsáhlá knihovna, množství her, pohodlné sezení a všudypřítomný klid, který vás bude provázet všemi činnostmi v této části resortu.

Aktivitě jsou zasvěcena tato zařízení:

Asana Gym

Hotel má vlastní plně vybavenou posilovnu, která nbízí prvnotřídní svičební zařízení. Po tréninku se lze osvěžit chlazeným ručníkem a studenou vodou. 

Bazén

Bazén je zasazen mezi Klubovnou a svěžími zahradami. Je stylově navržen s čistými liniemi a jemnými anděly, zatímco impozantní palmové stromy střeží bazén a pozorují každodenní život v jeho okolí. Nechybí ani jacuzzi jako vrchol vodní relaxace. Bazén je dostatečně dlouhý, a tak nebudete omezování ostatními hosty.

Tenisové kurty

Tenisové kurty jsou umístěny v klidném koutu u bazénu a jsou v provozu za každého počasí.

Vodní sporty

Serene Pavilions může připravit pro své hosty vodní zábavu v podobě šnorchlování, výletu lodí, potápění, windsurfingu a další podle Vašich vášní.

Výlety

Pro ty, kterým nestačí jen areál resortu Serene Pavilions a chtějí vidět více ze Srí Lanky, existuje obrovská škála činností a výletů, kterých nebudou litovat. Personál v hotelu udělá vše pro to, aby vám pomohl svými tipy a znalostmi ohledně možností v okolí.

Mapa - Serene Pavilions *****

Osobní poradenství u DELUXEA zájezdů na Srí Lanku do hotelu Serene Pavilions *****

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem Serene Pavilions *****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

 
Ing. Jindřiška Kubíčková
Poslední inspekce hotelu
Ing. Jindřiška Kubíčková 724 065 778

Recenze hotelu Serene Pavilions *****

Factsheet

Podobný hotel

Letová spojení na Srí Lanku

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.