Uga Chena Huts *****

Srí Lanka

Úchvatné divoké pláže a unikátní srílanská příroda

Osobně
jsme
bydleli

Hotel Uga Chena Huts *****

Lokalita Srí Lanka, Yala | Zobrazit mapu
Strava All Inclusive | Více o gastronomii
Tipy specialistů Národní park a nádherná příroda Exkluzivní lázně a bazén Unikátní ubytování v chatkách
Specialisté, kteří
v hotelu bydleli

Popis hotelu Uga Chena Huts ***** Srí Lanka

Uga Chena Huts je zcela unikátní hotel zasazený mezi divočinou národního parku Yala a vlny Indického oceánu. Snoubí se zde to nejlepší, co může Srí Lanka nabídnout – nespoutané pláže a exotická divoká příroda. Díky jedinečné poloze hotelu si můžete užít naprostý klid uprostřed divočiny, zatímco exkluzivní vybavení hotelu zajišťuje dokonalý komfort. Můžete se těšit na luxusní lázně, špičkovou restauraci i bazénový bar. K dispozici je celkem 18 nádherně zařízených chatek se soukromým bazénem, které jsou speciálně navrženy tak, aby umocňovaly zážitek z pobytu v divoké přírodě. Resort Uga Chena Huts nabízí ideální zázemí, odkud se můžete vydat na safari do národního paku Yala či na výpravu za pozorováním ptáků do národního parku Bundala. Čeká vás tak nezapomenutelná dovolená se spoustou výjimečných zážitků.

Zobrazit více  Mám zájem o hotel

Naše doporučení k Uga Chena Huts

Uga Chena Huts se nachází přímo na okraji národního parku Yala. Pokud by ale někdo očekával klasickou plážovou destinaci, tak je trochu jinak. Pláže zde jsou krásné, ale moře opravdu rozbouřené a oceánského rázu, takže plavat se určitě nedá. Ale kdo rád dovádí ve vlnách, tak si své užije. Hotel sám o sobě jednoznačně patří k tomu nejlepšímu v dané oblasti u národního parku.. Nabízí 18 privátních vil s prostornými interiéry a privátním bazénem ve srílanské buši. Při cestě z recepce či restaurace do vily tak můžete narazit na opice, ještěrky či dokonce i divoké slony. Člověk tak musí být opatrný a ostražitý. Každopádně personál hotelu je vždy přítomný, aby v takových situacích věděl, co dělat a pomohl či Vás bezpečně osobně doprovodil do vily. Ale vlastně kdy se Vám poštěstí bydlet na místě, kde je příroda v takové divoké kráse? A pokud jste milovníky gastronomie, tak se máte na co těšit. Hotelové menu je dokonale propracované a ani složité požadavky či stravovací omezení nejsou problém. Navíc hotel funguje vyloženě na konceptu All Inclusive s a la carte menu, takže si člověk může dát, co hrdlo ráčí. Do All Inclusive pak spadá i safari v jeepu s průvodcem a lehkým občerstvením během výletu.

2023
Ing. Ondřej Světlík
Poslední inspekce hotelu
Ing. Ondřej Světlík 724 065 774

Video hotelu

Nabídka pokojů

Luxury Cabins (148 m²)

Luxury Cabins (148 m²)

Každá chatka se skládá z útulné ložnice s velkorysým obývacím prostorem a koupelny s volně stojící vanou, sprchou a dvojitým umyvadlem...

Gastronomie a hotelové restaurace

Díky rozmanitému prostředí a odlehlé poloze nabízí hotel Uga Chena Huts řadu jedinečných kulinářských zážitků pro každou náladu. Hotelová restaurace Basses je pojmenovaná podle nedalekého korálového útesu s majákem a její interiér inspirovaný námořnickou tématikou vytváří dokonalé kulisy pro moderní gastronomii. Můžete si také vychutnat večeři na pláži pod hvězdami u romantického táboráku. K dispozici je hlavní hotelový bar u pobřeží nebo i stylový bazénový bar.

V cestovní kanceláři DELUXEA Vám připravíme dovolenou na míru

 

V cestovní kanceláři Deluxea stojíte na prvním místě Vy, naši klienti. Na Srí Lanku se specializujeme od roku 2009 a ostrov známe dokonale. Již 15 roků vlastníme platnou koncesi. Pojištěni proti úpadku jsme u ERV Evropská pojišťovna, a. s. Naši zaměstnanci Srí Lanku navštívili a detailně poznali místní prostředí, nabídku služeb a ubytování. Díky tomu Vám mohou velmi odborně na základě osobních zkušeností poradit a sestavit zájezd přesně podle Vašich přání.

Cenová nabídka, kterou od nás obdržíte, bude konečná a kompletní – tedy žádné přirážky nebo skryté poplatky. Pracujeme rychle a nabídku od nás obdržíte do 24 hodin, při větší složitosti nejpozději do 48 hodin. Po návratu ze zájezdu Vám zatelefonujeme s dotazem na zhodnocení Vámi vybraného místa pobytu a poskytnutých služeb. Vyžádejte si náš specializovaný katalog (posíláme poštou – zdarma).

Kategorie a vybavení pokojů Uga Chena Huts

Hotel Uga Chena Huts představuje unikátní koncept s důrazem na exkluzivitu a soukromí navržený tak, aby umocnil zážitek z pobytu v divoké přírodě. K dispozici je celkem 18 luxusních chatek (cca 148 m²) se soukromým bazénem, jež jsou inspirované místní tradiční architekturou a zařízené v souladu s okolní přírodou. Interiéry zdobí decentní safari motivy, unikátní nábytek z dřevěných kmenů a rustikální dekorace v africkém stylu, které vytváří kontrast s ultramoderním vybavením chatek.

Nabídka pokojů

Luxury Cabins (148 m²)

Luxury Cabins (148 m²) foto

Každá chatka se skládá z útulné ložnice s velkorysým obývacím prostorem a koupelny s volně stojící vanou, sprchou a dvojitým umyvadlem. Venkovní prostory zahrnují stinnou terasu a zapuštěný bazén (5 m). Chatky jsou vybavené klimatizací, centrálním osvětlením s ovládáním intenzity, 42" LED televizí, minibarem, příslušenstvím pro přípravu čaje a kávy. Úklid chatek probíhá každý den. V chatce lze ubytovat 2 děti.

Pláž a moře

Hosté ubytovaní v hotelu Uga Chena Huts se nachází na jihovýchodním pobřeží Srí Lanky a nabízí tak přístup na divoké pláže omývané Indickým oceánem. Tyto pláže se zlatavým pískem jsou po většinu rozku divoké a moře je zde rozbouřené. Není tak tedy vhodné na plavání, surf či šnorchlování. Ale kdo rád blbne ve vlnách, může si užít spoustu radosti. Na pláž tu a tam zavítají i divocí sloni z nedalekého národního parku.

Online cena a slevy Uga Chena Huts *****

Profi foto hotelu Uga Chena Huts *****

Naše foto hotelu Uga Chena Huts *****

Video

Gastronomie a hotelové restaurace Uga Chena Huts

Díky rozmanitému prostředí a odlehlé poloze nabízí hotel Uga Chena Huts řadu jedinečných kulinářských zážitků pro každou náladu. Hotelová restaurace Basses je pojmenovaná podle nedalekého korálového útesu s majákem a její interiér inspirovaný námořnickou tématikou vytváří dokonalé kulisy pro moderní gastronomii. Můžete si také vychutnat večeři na pláži pod hvězdami u romantického táboráku. K dispozici je hlavní hotelový bar u pobřeží nebo i stylový bazénový bar.

Aktivity

Hosté ubytovaní v hotelu Uga Chena Huts mohou využít přístup do největšího a nejstaršího národního parku na Srí Lance, kde žije největší populace leopardů na světě. Národní park Yala ohromuje návštěvníky svou rozmanitostí – najdete tu monzunové a poloopadavé lesy, trnité křoviny, pastviny, sladkovodní i mořské mokřady a písečné pláže. Jediné stopy, které potkáte, patří ptákům a zvířatům hledajícím potravu. V parku žije 44 různých druhů savců a desítky druhů plazů včetně želv, krokodýlů, létajících hadů a elegantních vějířovitých ještěrů. Kromě toho zde pobývá až 215 druhů stálých i stěhovavých ptáků.

K dalším zajímavostem v okolí hotelu patří korálové útesy Great Basses a Little Basses (k nimž se nejlépe dostanete přes pláž Mirissa), v jejichž blízkosti se shromažďují plejtváci obrovští a keporkaci, dovádějí tu delfíni a na mořském dně leží roztroušené vraky portugalských galeon. Dále můžete navštívit starobylou lesní svatyni Kataragama na okraji národního parku Yala, zasvěcenou místnímu božstvu často ztotožňovanému s hinduistickým bohem Muruganem, kterou v červenci a srpnu navštěvuje desetitisíce hinduistických a buddhistických poutníků. Nenechte si ujít ani národní park Bundala, který se svou džunglí a mokřady přitahuje tolik druhů ptáků jako Yala a mezi pobřežními dunami skrývá pozůstatky společenství Homo erectus staré více jak půl milionu let. V hotelu Uga Chena Huts vám pomůžou naplánovat výpravy do všech těchto lokalit, včetně celodenních výletů do národního parku Yala a výprav za pozorováním velryb z pláže Mirissa.

Sport a wellness hotelu Uga Chena Huts *****

Nechte se hýčkat v exkluzivních lázních uprostřed srílanské divočiny. Hotel Uga Chena Huts patří mezi nejluxusnější lázeňská letoviska v blízkosti národního parku Yala na Srí Lance. Můžete se těšit na celou řadu relaxačních procedur včetně masáží, tělových zábalů, aromaterapie a omlazujících kosmetických ošetření. Součástí resortu je také krásný venkovní bazén (200 m²) s barem.

Děti v hotelu Uga Chena Huts *****

Hotelu Uga Chena Huts rád přivítá i nejmenší hosty. Nicméně k disppozici není hotelový dětský klub.

Doprava do hotelu Uga Chena Huts

Hotel Uga Chena Huts je vzdálený 315 km od mezinárodního letiště Colombo a jen 20 km od Tissamaharama, nejbližšího města.

Mapa - Uga Chena Huts *****

Osobní poradenství u DELUXEA zájezdů na Srí Lanku do hotelu Uga Chena Huts *****

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem Uga Chena Huts *****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

2023
Ing. Ondřej Světlík
Poslední inspekce hotelu
Ing. Ondřej Světlík 724 065 774

Recenze hotelu Uga Chena Huts *****

Letová spojení na Srí Lanku

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.