Wild Coast Tented Lodge *****

Srí Lanka

Dokonalé útočiště uprostřed divočiny

Destinaci
jsme
navštívili

Hotel Wild Coast Tented Lodge *****

Lokalita Srí Lanka, Yala | Zobrazit mapu
Strava All Inclusive | Více o gastronomii
Tipy specialistů Široká nabídka aktivit Srílanská kuchyně Luxusní lázně

Popis hotelu Wild Coast Tented Lodge ***** Srí Lanka

Safari resort Wild Coast Tented Lodge představuje dokonalé útočiště uprostřed divočiny, které se rozkládá na okouzlujícím místě v blízkosti národního parku Yala na pobřeží Indického oceánu. Díky jedinečnému designu, jež je inspirovaný mohutnými balvany rozesetými po zlatavé pláži, hotel dokonale splývá s okolní krajinou, zatímco důmyslné uspořádání jednotlivých budov do tvaru leopardí tlapy odkazuje na nejznámějšího obyvatele této oblasti. Čeká vás nezapomenutelný pobyt plný dobrodružství, vzrušujících zážitků i odpočinku.

Ubytovat se můžete v samostatných apartmá připomínajících kokony s úchvatným výhledem na okolní divokou přírodu a stylovým interiérem. Ze soukromé terasy se nabízí pohled na důmyslně navržená napajedla obklopená místní flórou, která navštěvují leopardi, sloni, lenochodi a další divoká zvěř. Neoddělitelnou součástí pobytu v hotelu Wild Coast Tented Lodge je také poznávání srílanské kuchyně v prvotřídní restauraci a baru s bohatou nabídkou originálních pokrmů a koktejlů. A po nabitém dni v džungli si můžete dopřát zasloužený odpočinek v luxusních lázních Sanctuary Spa.

Zobrazit více  Mám zájem o hotel

Plánek hotelu a nabídka pokojů

Plánek hotelu

Plánek hotelu

Rozkliknutím si plánek zvětšíte.

Cocoon Pool Suite (55 m²)

Cocoon Pool Suite (55 m²)

V tomto unikátním apartmá se soukromým bazénem se snoubí expediční design s moderními prvky a skrze jeho prosklená průčelí se nabízí úchvatný výhled do džungle...

Cocoon Suite (55 m²)

Cocoon Suite (55 m²)

Vychutnejte si fascinující výhled na džungli a speciálně navržené napajedlo obklopené rozmanitou faunou a flórou z vlastní vyhlídkové terasy, která je jako stvořená pro ranní pozorov..

Family Cocoon Suite with Urchin (75 m²)

Family Cocoon Suite with Urchin (75 m²)

Toto rodinné apartmá se skládá z hlavní prostorné stavby v podobě kokonu a menšího kulatého domečku, které propojuje dřevěná lávka...

Gastronomie a hotelové restaurace

Objevování srílanské kuchyně je nedílnou součástí pobytu v hotelu Wild Coast Tented Lodge, který se může pochlubit unikátní restaurací a stylovým barem. Každý pokrm ztělesňuje propojení s okolní přírodou a ostrovem, vyzdvihuje lokální sezónní produkty od místních farmářů a vyživuje nejen tělo, ale i duši. Talentovaní a zkušení šéfkuchaři se svým týmem vytváří jedinečné menu, které vás nadchne svojí kreativitou a rozmanitostí. Ať už si chcete dopřát dokonalý kulinářský požitek, vychutnat si večeři se sklenkou vína nebo hledáte neobyčejný zážitek v inspirativním prostředí, hotel Wild Coast Tented Lodge představuje ideální místo pro rozšíření vašich gastronomických obzorů.

 

Restaurace a bar

The Dining Pavilion – Poznejte srílanskou kuchyni v originálním moderním pojetí. Začněte den výběrem z tradičních srílanských či mezinárodních snídaňových pokrmů, později se zastavte na oběd ve formě à la carte s nabídkou oblíbených komfortních i zdravých jídel a na závěr dne si dopřejte nezapomenutelnou večeři. Můžete se těšit na unikátní pokrmy inspirované okolní přírodou a připravené z těch nejčerstvějších lokálních produktů. Tato osobitá restaurace ve tvaru kopule se pyšní jednoduchým, a zároveň sofistikovaným interiérem s elegantními měděnými prvky a stoly, které jsou důmyslně zakomponované do skulpturních útvarů z hliněných cihel.

The Tuskers Bar – Přijďte si vychutnat originální koktejl či aperitiv do tohoto stylového baru u bazénu s úchvatným výhledem na nekonečný Indický oceán. Prostor, kterému dominuje velký bambusový lustr, je jako stvořený pro večerní degustaci opojných koktejlů. Zkušení mixologové vám připraví nezapomenutelný zážitek na míru v podobě pečlivě sestavené kombinace chutí, barev a přírodních lokálních ingrediencí – od štiplavě kyselého tamarindu přes pikantní chilli papričky Scotch Bonnet až po sladkou šťávu z královského kokosu a citrusu kalamondin.

 

Hotel Wild Coast Tented Lodge nabízí i další netradiční kulinářské zážitky:

 • Wildreness Dining – oběd či večeře v buši na břehu Indického oceánu
 • Daily Sundowners – večerní koktejly a občerstvení v hotelové zahradě na pláži s výhledem na oceán
 • Discover Sri Lanka Cuisine – lekce vaření srílanské kuchyně
 • Exclusive Game Drive and Jungle Afternoon Tea – projížďka s pozorováním divoké zvěře a odpolední čaj v džungli
 • Junior Chef – lekce vaření pro děti

V cestovní kanceláři DELUXEA Vám připravíme dovolenou na míru

 

V cestovní kanceláři Deluxea stojíte na prvním místě Vy, naši klienti. Na Srí Lanku se specializujeme od roku 2009 a ostrov známe dokonale. Již 15 roků vlastníme platnou koncesi. Pojištěni proti úpadku jsme u ERV Evropská pojišťovna, a. s. Naši zaměstnanci Srí Lanku navštívili a detailně poznali místní prostředí, nabídku služeb a ubytování. Díky tomu Vám mohou velmi odborně na základě osobních zkušeností poradit a sestavit zájezd přesně podle Vašich přání.

Cenová nabídka, kterou od nás obdržíte, bude konečná a kompletní – tedy žádné přirážky nebo skryté poplatky. Pracujeme rychle a nabídku od nás obdržíte do 24 hodin, při větší složitosti nejpozději do 48 hodin. Po návratu ze zájezdu Vám zatelefonujeme s dotazem na zhodnocení Vámi vybraného místa pobytu a poskytnutých služeb. Vyžádejte si náš specializovaný katalog (posíláme poštou – zdarma).

Kategorie a vybavení pokojů Wild Coast Tented Lodge

Hotel Wild Coast Tented Lodge nabízí ubytování v unikátních samostatných apartmá připomínajících kokony s úchvatným výhledem do džungle. Vybrat si můžete ze tří různých variant. Uvnitř na vás čeká důmyslně navržený interiér, v němž se snoubí expediční design s moderními prvky včetně samostatně stojící měděné vany, postele s nebesy a osobitého nábytku. Každé apartmá se pyšní vysokými klenutými stropy a krásnými prosklenými průčelími. Apartmá se shlukují okolo pěti speciálně vytvořených hliněných jezírek zásobených recyklovanou vodou z hotelu, která představují útočiště pro endemické sladkovodní ryby a korýše a lákají místní divoká prasata, slony a buvoly. Okolo napajedel jsou vysázeny stromy vhodné pro hnízdění ptactva, jež s oblibou navštěvují pávi, vlhy a pelikáni.

Součástí vybavení všech apartmá je: Wi-Fi, klimatizace na ovládání, prosklená průčelí z dvojitého skla, dvě opalovací lehátka na terase, venkovní stůl a dvě židle, samostatná toaleta a sprcha s teplou i studenou tekoucí vodou, rozkládací pohovka nebo dvě futonové matrace pro děti, dětská postýlka na vyžádání, psací stůl s lampičkou, měděná vana, dvě umyvadla, ručně vyráběné koupelové produkty Ophir, minibar s kávovarem na espresso a kávou Illy, výběr čajů Dilmah, reproduktor značky Sonos s hudební knihovnou, univerzální elektrické zásuvky, zámek na dveřích s technologií RFID, bezpečnostní schránka Elsafe, digitální telefon.

Plánek hotelu a nabídka pokojů

Plánek hotelu

Plánek hotelu

Rozkliknutím si plánek zvětšíte.

Cocoon Pool Suite (55 m²)

Cocoon Pool Suite (55 m²) foto

V tomto unikátním apartmá se soukromým bazénem se snoubí expediční design s moderními prvky a skrze jeho prosklená průčelí se nabízí úchvatný výhled do džungle. Kromě velké manželské postele je apartmá vybaveno prostornou koupelnou se samostatně stojící měděnou vanou. Kapacita: 2 dospělí a 2 děti.

Cocoon Suite (55 m²)

Cocoon Suite (55 m²) foto

Vychutnejte si fascinující výhled na džungli a speciálně navržené napajedlo obklopené rozmanitou faunou a flórou z vlastní vyhlídkové terasy, která je jako stvořená pro ranní pozorování ptáků. Toto okouzlující apartmá se pyšní vysokými klenutými stropy, krásnými prosklenými průčelími a samostatně stojící měděnou vanou. Kapacita: 2 dospělí a 2 děti.

Family Cocoon Suite with Urchin (75 m²)

Family Cocoon Suite with Urchin (75 m²) foto

Toto rodinné apartmá se skládá z hlavní prostorné stavby v podobě kokonu a menšího kulatého domečku, které propojuje dřevěná lávka. Domeček se dvěma samostatnými lůžky připomíná tvarem mořského ježka a je vhodný pro straší děti. Hlavní stavba disponuje manželskou postelí, prostornou koupelnou se samostatně stojící vanou, venkovní sprchou a vyhlídkovou terasou, z níž můžete pozorovat místní flóru a faunu shlukující se okolo speciálně navrženého napajedla uprostřed džungle. Kapacita: 2 dospělí a 4 děti.

Pláž a moře

Resort Wild Coast Tented Lodge se rozkládá přímo u skalnaté panenské pláže s výhledem na Indický oceán, kde se můžete nechat ovívat mořským vánkem a dopřávat si vytoužený odpočinek za zvuků vln narážejících o pobřeží.

Online cena a slevy Wild Coast Tented Lodge *****

Profi foto hotelu Wild Coast Tented Lodge *****

Video

Gastronomie a hotelové restaurace Wild Coast Tented Lodge

Objevování srílanské kuchyně je nedílnou součástí pobytu v hotelu Wild Coast Tented Lodge, který se může pochlubit unikátní restaurací a stylovým barem. Každý pokrm ztělesňuje propojení s okolní přírodou a ostrovem, vyzdvihuje lokální sezónní produkty od místních farmářů a vyživuje nejen tělo, ale i duši. Talentovaní a zkušení šéfkuchaři se svým týmem vytváří jedinečné menu, které vás nadchne svojí kreativitou a rozmanitostí. Ať už si chcete dopřát dokonalý kulinářský požitek, vychutnat si večeři se sklenkou vína nebo hledáte neobyčejný zážitek v inspirativním prostředí, hotel Wild Coast Tented Lodge představuje ideální místo pro rozšíření vašich gastronomických obzorů.

 

Restaurace a bar

The Dining Pavilion – Poznejte srílanskou kuchyni v originálním moderním pojetí. Začněte den výběrem z tradičních srílanských či mezinárodních snídaňových pokrmů, později se zastavte na oběd ve formě à la carte s nabídkou oblíbených komfortních i zdravých jídel a na závěr dne si dopřejte nezapomenutelnou večeři. Můžete se těšit na unikátní pokrmy inspirované okolní přírodou a připravené z těch nejčerstvějších lokálních produktů. Tato osobitá restaurace ve tvaru kopule se pyšní jednoduchým, a zároveň sofistikovaným interiérem s elegantními měděnými prvky a stoly, které jsou důmyslně zakomponované do skulpturních útvarů z hliněných cihel.

The Tuskers Bar – Přijďte si vychutnat originální koktejl či aperitiv do tohoto stylového baru u bazénu s úchvatným výhledem na nekonečný Indický oceán. Prostor, kterému dominuje velký bambusový lustr, je jako stvořený pro večerní degustaci opojných koktejlů. Zkušení mixologové vám připraví nezapomenutelný zážitek na míru v podobě pečlivě sestavené kombinace chutí, barev a přírodních lokálních ingrediencí – od štiplavě kyselého tamarindu přes pikantní chilli papričky Scotch Bonnet až po sladkou šťávu z královského kokosu a citrusu kalamondin.

 

Hotel Wild Coast Tented Lodge nabízí i další netradiční kulinářské zážitky:

 • Wildreness Dining – oběd či večeře v buši na břehu Indického oceánu
 • Daily Sundowners – večerní koktejly a občerstvení v hotelové zahradě na pláži s výhledem na oceán
 • Discover Sri Lanka Cuisine – lekce vaření srílanské kuchyně
 • Exclusive Game Drive and Jungle Afternoon Tea – projížďka s pozorováním divoké zvěře a odpolední čaj v džungli
 • Junior Chef – lekce vaření pro děti

Aktivity

Hotele Wild Coast Tented Lodge nabízí následující aktivity:

 • projížďky s pozorováním divoké zvěře
 • procházky přírodou s průvodcem
 • pozorování ptáků v národním parku Bundala
 • program pro děti zaměřený na poznávání přírody se správcem parku
 • projížďka na kole po vesnici
 • návštěva posvátného města Kataragama
 • návštěva starobylého kláštera Sithulpawwa v džungli
 • návštěva záchranné stanice pro slony v národním parku Udawalawe
 • knihovna s knihami o místní divoké přírodě a velkou TV s výběrem dokumentů a oblíbených filmů

Sport a wellness hotelu Wild Coast Tented Lodge *****

Resort Wild Coast Tented Lodge se pyšní unikátním nekonečným bazénem se slanou vodou a svažujícím se dnem – venkovní část je lemována trávníkem s lehátky, která jsou umístěna čelem k oceánu, a kryté výklenky bazénu s tryskami nabízí stinné místo, kde si můžete vychutnat osvěžující koktejl z přilehlého baru.

Lázně Sanctuary Spa se nachází v unikátním prostředí, které pomáhá navodit duševní pohodu a přispívá k regeneraci těla. K dispozici jsou čtyři léčebné místnosti v originálních budovách připomínajících slony. Dopřejte si po vzrušující projížďce džunglí některou z uklidňujících procedur a holistických terapií inspirovaných tradičními léčebnými metodami, divokou přírodou a bohatou sbírkou lokálních bylin – včetně skořice a čaje, které jsou známé pro své zdraví prospěšné účinky.

Děti v hotelu Wild Coast Tented Lodge *****

Vítány jsou všechny věkové kategorie. Cocoon Family Suites mají přilehlý stan „hedgehog“ s oddělenými postelemi pro děti. V Cocoon Suites a Cocoon Pool Suites mohou spát dvě děti na nafukovacích matracích. Děti do 2 let mají pobyt zdarma, osoby starší 12 let jsou považovány za dospělé.

Program Junior Ranger (pro děti ve věku 6 - 16 let) představuje několik aspektů nadšení z divočiny dětem všech věkových kategorií. Program nabízí několik možností. Nejdelší a nejkomplexnější je 3denní zkušenost (zahrnující identifikaci zvířat, identifikaci a sledování stop, charakteristiky skupin zvířat) s certifikací. Certifikace „Specialista“ zahrnuje výcvik dětí na jejich oblíbeném zvířeti (například specialista na slony) a certifikace „Junior Tracker“ je zaměřená na tlumočení.

Další aktivitou pro děti je Junior Chef, kde si mohou užít přímou zkušenost s výrobou místních oblíbených palačinek, kokosových sušenek a dalších pokrmů.

Doprava do hotelu Wild Coast Tented Lodge

Cesta na/z letiště Colombo International Airport Ratmalana do hotelu na jihu Srí Lanky trvá přibližně 4 hodiny. V některých případech lze zajistit i transfer místní leteckou linkou, kdy doletíte na letiště vzdálené asi 45 minut automobilem od hotelu.

Mapa - Wild Coast Tented Lodge *****

Osobní poradenství u DELUXEA zájezdů na Srí Lanku do hotelu Wild Coast Tented Lodge *****

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem Wild Coast Tented Lodge *****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

Recenze hotelu Wild Coast Tented Lodge *****

Letová spojení na Srí Lanku

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.