Svatební fotograf

Svatební fotograf

Rychlá kalkulace zájezdu se svatbou a svatební cesty

Odlet
Nocí v hotelu
Destinace
Ambre Resort & Spa
Hotel

Pro hotel Ambre Resort & Spa není dostupná online kalkulace. Cenu Vám rádi sdělíme na vyžádání – prosím vyplňte svůj požadavek v kontaktním formuláři. Detail hotelu Ambre Resort & Spa.

Typ pokoje
Strava

Letecká společnost
Svatební balíček
Svatební fotograf
Bonus
EUR
Počítáme cenu Vašeho zájezdu. Vyčkejte prosím.
Počítáme cenu
Vašeho zájezdu.
Vyčkejte prosím.
Hotel,
- /osoba- /osoba
Naše ceny hotelů v Emirátech již zahrnují DPH ve výši 5%, poplatek obci ve výši 10% i poplatek za služby v ubytování ve výši 10%.
Dospělý
Dítě do let
Dítě do let
Dítě do let
Dítě do let
Dítě do let
Garance nejlepší ceny
Transfer
- /osoba
Dospělý
Dítě 2 až 12 let
Český delegátDelegát      
- /osoba
Akční sleva
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dospělý
Dítě 2 až 12 let
Dítě do 2 let
Cena platí v případě volných míst v nejvýhodnější rezervační třídě
Podmínky zájezdu
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Cena se
svatbou v ráji
- /osoba
Cena na vyžádání
Počítáme cenu Vašeho zájezdu. Vyčkejte prosím.
Počítáme cenu
Vašeho zájezdu.
Vyčkejte prosím.

 

Fotografie svatby v zahraničí na ostrově Mauricius

Pokud plánujete svatbu na ostrově Mauricius , jistě chcete mít i nejlepší svatební foto. Neměli byste zapomenout objednat si s předstihem profesionálního svatebního fotografa. A věřte nám, doporučujeme Vám toho nejlepšího! Stephana Antoina z Frame In Production. Stephane je fotograf, který je na ostrově Maurícius známý s profesionalitou a kreativním přístupem ke své práci. Stephane má několikaleté zkušenosti s focením svateb klientů, je navíc pečlivý a mimořádně precizní. Ostrov a jednotlivé hotely zná dokonale, a proto ví, které místo v kterou denní hodinu je pro krásnou svatební fotku tím nejlepším.

svatby-novy-web-059.jpg 
 
 

   

Perfekcionismus v podobě profesionálně upravených svatebních fotografií

Stephane je fotograf a videograf, se kterým je radost pracovat. Dokáže citlivě zachytit každý moment bez zbytečného vyrušování svatebního dění. Jeho videa připomínají celovečerní film. Jeho fotky mají osobitost a hloubku, nečekejte žádné prkenné křečovité pózování. Fotky můžete očekávat upravené na online úložišti ve vysokém rozlišení 3-4 týdny po svatbě.

Samozřejmě ne všichni chtějí to nejlepší a nejdražší. Na ostrově Maurícius je mnoho fotografů, můžete si vybrat i hotelového fotografa, jehož služby jsou levnější, avšak nikdy dopředu nevíte, kdo přesně udělá Vaše svatební foto. Levnější fotograf odevzdá klientům krásné fotografie, ale bez retuše. Ty si můžete upravit sami nebo v grafickém studiu po návratu domů. Ale každý z Vás se jistě chce čím dříve pochlubit nádhernými záběry z ráje na zemi. Myslíme si, že proto je velmi důležité vybrat si správného fotografa, který se o Vás postará od A po Z a jeho práce nekončí pořízením posledního záběru. I za cenu vyšší ceny. 

 

Uchovejte si vzpomínky na nejkrásnější den Vašeho života

Pokud si chcete i Vy vzpomínky na ten nejkrásnější den života uchovat v té nejlepší podobě, rezervujte si jeho služby. Vzhledem k tomu, že většina svateb na Maurícius se koná v odpoledních hodinách, tak v jeden den může fotograf nafotit pouze jednu svatbu. Fotky  Frame In Production Vám budou pravidelně připomínat kouzelné okamžiky Vaší svatby. Svatební fotograf se postará o to, aby Vaše chvíle byly zvěčněny do nejkrásnější podoby. Vy si tak po celý život budete moci připomínat ty nádherné pocity, které Vámi linuly v den „D“. Díky kvalitním fotkám i za dvacet let pocítíte tu příjemnou nervozitu. Tu, která je pro svatební den tak typická.

svatby-novy-web-057.jpg 
 

 

Ceník fotografických balíčků od Frame In Production

 • 468 EUR - Storytelling 4 hodiny fotografický balíček - 4 hodinové focení Fotograf je s Vámi od svatebních příprav, přes svatbu a následné focení v nejkrásnějších lokalitách hotelu. V ceně je 160 retušovaných fotek .
 • 517 EUR - Cinematic: 4 hodiny video balíček - 4 hodinové natáčení. Kameraman je s Vámi od svatebních příprav, přes svatbu a následně dokumentuje focení v nejkrásnějších lokalitách hotelu. V ceně je luxusní 3-5 minutové svatební video s hudebním podkresem dle vlastního výběru na digitálním úložišti.
 • 360 EUR - Storytelling 2 hodiny fotografický balíček - 2 hodinové focení Fotograf je s Vámi u svatby a následného focení v nejkrásnějších lokalitách hotelu. V ceně je 100 retušovaných fotek.
 • 414 EUR - Storytelling 2 hodiny video balíček - 2 hodinové natáčení. Kameraman je s Vámi u svatby a následného focení v nejkrásnějších lokalitách hotelu. V ceně je 1-2 minutové svatební video s hudebním podkresem dle vlastního výběru na digitálním úložišti.

 svatby-novy-web-058.jpg
 

 

Také doporučujeme: Stop Motion Photography - Irwin Nursoo

Irwin se specializuje na emoce, jeho fotky mají dynamiku a pohyb. U svatby je neviditelný, ale zachytí každý důležitý moment. Jeho přístup ke svatebnímu focení dodává svatebním fotografiím spontánnější a přirozenější vzhled. Irwin umí nádherné záběry z dronu a speciální vizuální efekty při editaci fotek.

svatby-novy-web-060.jpg 
 

    

Ceník fotografických balíčků od Stop Motion Photography

BONUS: V případě, že si vyberete jakýkoli fotografický balíček od Stop Motion Photography, dostenete od nás zdarma výlet autem s řidičem na 8h po ostrově Mauricius.

 • 390 EUR - Balíček Basic - 2 hodiny focení, svatební obřad a po obřadu v nejhezčích lokalitách hotelu. Výsledkem je 100 fotografií ve vysokém rozlišení v online úložišti.
 • 520 EUR - Balíček Silver - 3 hodiny focení, přípravy, svatební obřad a po obřadu v nejhezčích lokalitách hotelu. Výsledkem je 150 upravených fotografií ve vysokém rozlišení v online úložišti.
 • 710 EUR - Balíček Gold - 4.5 hodin focení svatební přípravy, obřad a po obřadu v nejhezčích lokalitách hotelu, slavnostní večeře. Výsledkem je 250 upravených fotografií ve vysokém rozlišení v online úložišti.
 • 510 EUR - Video balíček Basic - 2 hodiny natáčení s výsledným 3-4 minutovým videem na hudbu dle vlastního výběru v online úložišti.
 • 710 EUR - Video balíček Silver - 3 hodiny natáčení s výsledným 4-5 minutovým videem na hudbu dle vlastního výběru v online úložišti.

svatby-novy-web-061.jpg 
 

 

Dále doporučujeme: Exotica Fotos – Zubeyer Kureemun

Je velmi důležité, abyste pro Váš velký den vybrali profesionálního fotografa. Fotografa, který Vás při pohledu na fotografie dokáže vtáhnout do minulosti a oživit vzpomínky, které se časem z paměti člověka vytrácejí. Opravdu kvalitní svatební fotografie vám umožní znovu pocítit emoce, které jste v daný okamžik prožívali. Pokud takového fotografa hledáte, rádi Vám zprostředkujeme nezapomenutelné focení Vaší svatby na ostrově Mauritius s profesionálním fotografem ze společnosti Exotica Fotos.

 

Ceník fotografických balíčků od Exotica Fotos

 • 290 EUR - Balíček Základ - Civilní obřad, focení v hotelové zahradě a na pláži - DVD se všemi fotkami, z toho 50 snímků bude upravených a ve vysokém rozlišení
 • 340 EUR - Balíček Standard - Svatební přípravy, civilní obřad, focení v hotelové zahradě a na pláži až do západu slunce - DVD se všemi fotkami, z toho 75 snímků bude upravených a ve vysokém rozlišení
 • 400 EUR - Balíček Komplet - Svatební přípravy, civilní obřad, focení v hotelové zahradě a na pláži až do západu slunce, večeře - DVD se všemi fotkami, z toho 100 snímků bude upravených a ve vysokém rozlišení

 svatby-novy-web-053.jpg
 

   

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.