Arumeru River Lodge ***

Tanzánie

Zelená oáza klidu nedaleko Arushy

Osobně
jsme
bydleli

Hotel Arumeru River Lodge ***

Lokalita Tanzánie, Pevninská Tanzánie, Arusha | Zobrazit mapu
Strava Snídaně | Více o gastronomii
Tipy specialistů Nedaleko letiště Kilimanjaro Skvělý stopover před a po Safari Nádherné výhledy na Mount Meru a Kilimanjaro

Popis hotelu Arumeru River Lodge *** Tanzánie

Hotel Arumeru Lodge je situován v ničím nedotčené přírodě východní Afriky, konkrétně na území Tanzanie, nedaleko národního parku Arusha, který je známý díky velice oblíbenému pěšímu safari. Z hotelu můžete spatřit dechberoucí výhledy, například na nejvyšší horu Afriky, Kilimandžáro, a na aktivní sopku, Mount Meru.

Ponořte se do tropické atmosféry Afriky, kochejte se malebnými výhledy a užívejte si dokonalý komfort. Architektura hotelu je vizuálně propojena s okolní přírodou, čímž hostům umožňuje dokonalé souznění s krajinou a vnitřní část dokonale propojuje moderní interiér s tradičními prvky. Zvolte si některé z pohodlných zázemí a vydejte se na nezapomenutelnou dovolenou po stopách Tanzánie. V národním parku Arusha na vás čekají plameňáci, buvolové, žirafy, prasata, hroši, zebry, hyeny, levharti a spousta dalších zvířat.

Zobrazit více  Mám zájem o hotel

Naše doporučení k Arumeru River Lodge

Ubytování doporučujeme především jako první zastávku před vstupem na Safari nebo naopak pro ty, co Safari opouští a jejich zpáteční let je až následující den v ranních hodinách. Hotel se nachází asi 40 min od mezinárodního letiště Kilimanjaro a nabízí krásné výhledy na Mt. Meru a Kilimanjaro.

2024
Ing. Pavlína Zbořilová
Poslední inspekce hotelu
Ing. Pavlína Zbořilová 724 730 003

Video hotelu

Nabídka pokojů

Standard Rooms

Standard Rooms

Užijte si dovolenou v prostorné chatičce umístěné v zahradě, kde se snoubí rustikální interiér s veškerým pohodlím moderního bydlení a kochejte se nezapomenutelnými výhledy...

Junior Suites

Junior Suites

Perfektně zařízené apartmá se skládá z ložnice s manželskou postelí nebo se dvěma samostatnými lůžky a z koupelny...

Family Units

Family Units

Pokud cestujete s rodinou či větší skupinou, zvolte toto zázemí, které zajistí maximální pohodlí a soukromí pro každého hosta...

Gastronomie a hotelové restaurace

Jednou z výhod pobytu v hotelu Arumeru Lodge je jeho restaurace, která se nachází přímo v areálu. Nejenže se vždy skvěle najíte, ale můžete u stolování pozorovat skvostné výhledy.

Kategorie a vybavení pokojů Arumeru River Lodge

Hotel Arumeru Lodge nabízí ubytování v nedotčené přírodě Tanzánie a poskytuje svým hostům dokonalé výchozí útočiště pro safari výlety, národní park Arusha je totiž vzdálen pouhých 35 minut od hotelu. Celý koncept hotelu je navržen v souladu s přírodou a doplněn tradičními africkými prvky. Dřevěné chatičky a apartmá zasazené v bujných zahradách vám dopřejí maximální pohodlí a zaručí ničím nerušený pobyt. Vyberte si to nejlepší zázemí pro vás, posaďte se na soukromou terasu, zaposlouchejte se do zpěvu ptáků a vnímejte příjemný vánek na tváři.

Součástí vybavení každé jednotky je: koupelna se sprchou, umyvadlem a toaletou, telefon, sada příslušenství pro přípravu kávy a čaje, ventilátor, několik zásuvek, ložnice s manželskou postelí nebo dvěma samostatnými lůžky, moskytiéra, balkón či terasa.

Nabídka pokojů

Standard Rooms

Standard Rooms foto

Užijte si dovolenou v prostorné chatičce umístěné v zahradě, kde se snoubí rustikální interiér s veškerým pohodlím moderního bydlení a kochejte se nezapomenutelnými výhledy.

Junior Suites

Junior Suites foto

Perfektně zařízené apartmá se skládá z ložnice s manželskou postelí nebo se dvěma samostatnými lůžky a z koupelny.

Family Units

Family Units foto

Pokud cestujete s rodinou či větší skupinou, zvolte toto zázemí, které zajistí maximální pohodlí a soukromí pro každého hosta. Jednotku lze ještě dále propojit, čímž je možné vytvořit více prostoru.

Online cena a slevy Arumeru River Lodge ***

Profi foto hotelu Arumeru Lodge ***

Naše foto hotelu Arumeru Lodge ***

Video

Gastronomie a hotelové restaurace Arumeru River Lodge

Jednou z výhod pobytu v hotelu Arumeru Lodge je jeho restaurace, která se nachází přímo v areálu. Nejenže se vždy skvěle najíte, ale můžete u stolování pozorovat skvostné výhledy.

Aktivity

Hotel Arumeru Lodge doporučuje následující aktivity:

  • objevování tajů deštného pralesu
  • výlet do vesničky Mulala
  • výlet na kávové plantáže
  • výlet za aktivní sopkou Mount Meru a zároveň druhým nejvyšším vrcholem Tanzánie
  • výlet k jezeru Duluti
  • výlety s průvodcem
  • objevování skvostů místní přírody
  • golf

Sport a wellness hotelu Arumeru Lodge ***

Pokud rádi v průběhu dovolené trávíte čas aktivně, vyzkoušejte běh po okolí hotelového komplexu, každé nové zákoutí vás jistě mile překvapí. Dále samozřejmě nechybí plavecký bazén a krásně udržované zahrady, jako dělané pro procházky. Po příjemné procházce se zastavte v menších lázních, dopřejte si péči od špičkových masérů a načerpejte novou energii.

Doprava do hotelu Arumeru River Lodge

Nespornou výhodu hotelu Arumeru Lodge je báječná poloha pouhých 35 minut od mezinárodního letiště Kilimanjaro.

Mapa - Arumeru River Lodge ***

Osobní poradenství u DELUXEA zájezdů do Tanzánie do hotelu Arumeru River Lodge ***

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem Arumeru River Lodge ***, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

2024
Ing. Pavlína Zbořilová
Poslední inspekce hotelu
Ing. Pavlína Zbořilová 724 730 003

Recenze hotelu Arumeru River Lodge ***

Podobný hotel

Letová spojení do Tanzánie

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.