Four Seasons Safari Lodge Serengeti *****

Tanzánie

Výjimečné místo v srdci africké savany

Osobně
jsme
bydleli

Hotel Four Seasons Safari Lodge Serengeti *****

Hodnocení 8.5 Hodnotí 1 klientů
Detailní hodnocení
Lokalita Tanzánie | Zobrazit mapu
Tipy specialistů Ideální poloha pro pozorování zvířat Safari výlety a lety balonem Nejlepší ubytování v Serengeti
Specialisté, kteří
v hotelu bydleli
Specialisté, kteří
hotel navštívili

Popis hotelu Four Seasons Safari Lodge Serengeti ***** Tanzánie

Zasazen v srdci africké rezervace Serengeti, Safari Lodge poskytuje nepředstavitelné pohodlí a ten nejvyšší standard značky Four Seasons. Svou výjimečnou polohou je ideálním místem pro všechny, kteří touží zažít opravdové safari dobrodružství, ale zároveň vyžadují komfort a bezpečí špičkového ubytovacího zařízení.

Four Seasons Serengeti je luxusní zařízení, které disponuje celkem 77 prostornými pokoji, suitami a přepychovými vilami, jejichž interiér dokonale doplňuje prostředí, ve kterém se nacházejí. Fúze afrických vzorů, přírodních materiálů a barev, moderního vybavení a dokonalých výhledů do divoké přírody vytváří prostor pro vytvoření nezapomenutelných vzpomínek.

Při návštěvě Four Seasons Serengeti se rozhodně nezapomeňte vypravit na safari, – svahislky „cesta“ – kde budete mít možnost zažít opravdové propojení s přírodou, místními lidmi a jejich kulturou. Po vyčerpávajícím objevování jistě oceníte návrat do pohodlí Vašich elegantních pokojů, relaxaci ve spa nebo bazénu s nekonečným okrajem shlížejícím na široké pláně africké savany. V těsné blízkosti Safari Lodge se navíc nacházejí dvě malá jezírka: přímo ze zázemí hotelu nebo z Vašeho pokoje se Vám může naskytnout pohled na divokou zvěř, která se zrovna přišla osvěžit.

Zobrazit více  Mám zájem o hotel

Naše doporučení k Four Seasons Safari Lodge Serengeti

Národní park Serengeti, největší v Tanzanii, se rozkládá na ploše téměř 15 000 km2. Tato jedinečná rezervace byla zapsána na seznam UNESCO a je součástí světového přírodního dědictví: její výjimečnost spočívá zejména v pravidelné masové migraci savců a rozmanité fauně, kterou každoročně přijíždí obdivovat turisté a dobrodruhové z celého světa.

Four Seasons Safari Lodge je ideální volbou pro páry, ale i rodiny s dětmi od dvou let. Pro páry doporučujeme Terrace Suite, které zahrnuje i soukromý bazén. Pro ty nejmenší je připraven bohatý zábavní program, vzdělávací centrum Safari Discovery nebo pozorování divokých zvířat s instruktory, válečníky Masaj, nebo rodinné safari výpravy. Pro větší rodiny doporučujeme ubytování v jedné z vil, které Vás okouzlý nejen skvostným vybavením, ale i výhledy.

Pokud budete mít štěstí, můžete přímo u hotelu spatřit slony, kteří se chodí osvěžit do zdejšího jezírka.

2022
Kateřina Charlebois
Poslední inspekce hotelu
Kateřina Charlebois 724 730 019

Video hotelu

Nabídka pokojů

Savannah Room

Savannah Room

Pokoje o rozloze 55 m2 vhodné pro 2 dospělé a jedno dítě 2–10 let. Disponují manželskou postelí velikosti king nebo dvěma oddělenými lůžky, prostornou koupelnou s vanou a sprchovým kou..

Savannah Room Water Hole View

Savannah Room Water Hole View

Pokoje tohoto typu disponují stejnou rozlohou a zařízením jako běžné pokoje Savannah, navíc se ale pyšní výhledem na nedaleké jezírko pro divoká zvířata, kde můžete pozorovat napří..

Horizon Room

Horizon Room

Pokoje typu Horizon disponují rozlohou 55 m2 a ubytují až 3 dospělé nebo 2 dospělé + dítě 2–10 let...

Horizon Room Water Hole View

Horizon Room Water Hole View

Pokoje tohoto typu disponují stejnou rozlohou a zařízením jako běžné pokoje Horizon, navíc se ale pyšní výhledem z vrchního patra na nedaleké jezírko pro divoká zvířata...

Gastronomie a hotelové restaurace

V Lodge zažijete autentickou africkou kuchyni v moderní úpravě a s jedinečným stylem. Atmosféra ve vnitřních i venkovních jídelních místech bude stejně nezapomenutelná jako pokrmy připravované talentovanými šéfkuchaři – navíc s výjimečnými panoramatickými výhledy na rozlehlé pláně, jezírko, ke kterému se přicházejí občerstvovat skupiny slonů, klidnou hladinu bazénu či dramatické kulaté ohniště kde masajští válečníci předvádějí své tradiční tance.

Boma Grill

Restaurace je zřízena kolem kruhového otevřeného ohniště, které místu dodává skvělou atmosféru. Vychutnejte si zde fúzi tradičních a současných pokrmů připravovaných z čerstvých surovin typických pro africký kontinent. Menu à la carte se zaměřuje především na grilované pochoutky.

Kula’s Restaurant

Kula’s nabízí mezinárodní i africké pokrmy formou bufetu s otevřenými kuchyněmi, kde kuchaři pokrmy připravují přímo před Vašim zrakem. Z restaurace se naskýtá úžasný výhled do národního parku a k jezírku. Pokud se toužíte dozvědět něco víně, obzvláště tom jihoafrickém, zvažte jeho ochutnávku v přilehlém vinném sklípku.

Maji Bar and Terrace

Osvěžte se špičkovými koktejly s výhledem na planiny Serengeti, bazén a jezírko nebo si vychutnejte lehká jídla dostupná během celého dne. V nabídce jsou chutné jednohubky, domácí pizza, pasta, sendviče a hamburgery a čerstvě připravované saláty.

Kategorie a vybavení pokojů Four Seasons Safari Lodge Serengeti

Four Deasons Serengeti se chlubí 60 pokoji, 12 suitami a 5 luxusními vilami, které jsou navrženy tak, abyste byli neustále v kontaktu s magickou místní přírodou. Moderní africký styl, který se vyznačuje použitím místních tradičních textilií a uměleckých dekorací, doplněných všemi možnými vychytávkami a technologiemi, které Vám Váš pobyt usnadní. Každý pokoj tedy disponuje širokou pohodlnou postelí s nebesy, terasou s posezením a výhledem do okolí, prostornou plně vybavenou koupelnou, Wi-Fi, klimatizací, digitální TV, trezorem na cennosti a minibarem.

Hosté ubytovaní ve vilách mohou využít služeb komorníka, mohou si vychutnat BBQ večeře na vlastní terase u bazénu nebo využít 2 masáží a lázeňských procedur. Hosté prezidentské vily budou mít k dispozici také vlastního kuchaře, který se jim bude věnovat během celého pobytu.

 

Nabídka pokojů

Savannah Room

Savannah Room foto

Pokoje o rozloze 55 m2 vhodné pro 2 dospělé a jedno dítě 2–10 let. Disponují manželskou postelí velikosti king nebo dvěma oddělenými lůžky, prostornou koupelnou s vanou a sprchovým koutem a všudypřítomnými výhledy na národní park Serengeti.

Savannah Room Water Hole View

Savannah Room Water Hole View

Pokoje tohoto typu disponují stejnou rozlohou a zařízením jako běžné pokoje Savannah, navíc se ale pyšní výhledem na nedaleké jezírko pro divoká zvířata, kde můžete pozorovat například celé skupiny slonů.

Horizon Room

Horizon Room foto

Pokoje typu Horizon disponují rozlohou 55 m2 a ubytují až 3 dospělé nebo 2 dospělé + dítě 2–10 let. Nacházejí se ve vyšším patře a nabízejí tak naprosto úchvatné výhledy na Serengeti. Koupelna je vybavena vanou i sprchovým koutem a v ložnici naleznete širokou postel velikosti king, nebo dvě jednolůžka s nebesy.

Horizon Room Water Hole View

Horizon Room Water Hole View

Pokoje tohoto typu disponují stejnou rozlohou a zařízením jako běžné pokoje Horizon, navíc se ale pyšní výhledem z vrchního patra na nedaleké jezírko pro divoká zvířata.

Terrace Suite

Terrace Suite foto

Suity se pyšní velkorysou rozlohou 88 m2 a ubytují až 3 dospělé nebo 2 dospělé + dítě 2–10 let. Jejich nespornou předností je soukromý bazének na terase a venkovní sprcha, stejně tak jako prostorný obývací prostor. Výhledy krásy okolní přírody si užívejte z odpočinkové zóny na terase. Suity navíc disponují dvěma koupelnami.

Terrace Suite Water Hole View

Terrace Suite Water Hole View

Tento typ suity disponuje stejnou rozlohou a vybavaním jako Terrace Suite, narozdíl od ní ale disponuje přímým výhledem na venkovní jezírko, ke kterému se přichází osvěžovat divoká zvířata.

One-Bedroom Villa

One-Bedroom Villa foto

Vila s jednou ložnicí disponuje dále i samostatnou kuchyní a obývacím pokojem. Její celková rozloha je 121 m2 a ubytuje až tři osoby. Její předností je rozhodně terasa s bazénem s nekonečným okrajem, ze které se naskýtají pohledy do národního parku. Oddělená ložnice s prostornou postelí s nebesy a dvě koupelny, z nichž jedna je venkovní, Vám zaručí komfort po celou dobu pobytu. Navíc si můžete na jeden večer vyžádat soukromé barbecue s šéfkuchařem přímo na terase nebo doplňkovou masáž ve spa či ve Vaší vile.

Two-Bedroom Villa

Two-Bedroom Villa foto

V této vile se budete cítit jako doma. Disponuje dvěma prostornými ložnicemi, kuchyní a velkým obývacím pokojem, stejně tak jako dvěma koupelnami s venkovní sprchou. Rozloha 172 m2 zaručuje pohodlí pro maximálně 4 dospělé osoby, nebo dvě osoby a tři děti. Z rozlehlé terasy se Vám naskytnou nezapomenutelné výhledy na Serengeti. Samozřejmostí je pak i soukromý bazén s nekonečným okrajem, večer na terase s barbecue nebo doplňkové masáže.

Presidential Villa

Presidential Villa foto

Velkolepá a pohostinná, tak by se dala popsat prezidentská vila se třemi ležnicemi. Pyšní se rozlohou 242 m2 a ubytuje až 6 osob. Disponuje celkem třemi koupelnami s vanou a venkovní sprchou, plně vybavenou kuchyní, jídelnou, obývacím pokojem a soukromou posilovnou. Na terase naleznete posezení a bazén s nekonečným okrajem, ze kterého se můžete kochat výhledem do savany. Hosté ubytovaní v prezidentské vile budou mít navíc možnost využít služby spa nebo masáží přímo v prostorách své vily.

Online cena a slevy Four Seasons Safari Lodge Serengeti *****

Profi foto hotelu Four Seasons Serengeti *****

Naše foto hotelu Four Seasons Serengeti *****

Video

Gastronomie a hotelové restaurace Four Seasons Safari Lodge Serengeti

V Lodge zažijete autentickou africkou kuchyni v moderní úpravě a s jedinečným stylem. Atmosféra ve vnitřních i venkovních jídelních místech bude stejně nezapomenutelná jako pokrmy připravované talentovanými šéfkuchaři – navíc s výjimečnými panoramatickými výhledy na rozlehlé pláně, jezírko, ke kterému se přicházejí občerstvovat skupiny slonů, klidnou hladinu bazénu či dramatické kulaté ohniště kde masajští válečníci předvádějí své tradiční tance.

Boma Grill

Restaurace je zřízena kolem kruhového otevřeného ohniště, které místu dodává skvělou atmosféru. Vychutnejte si zde fúzi tradičních a současných pokrmů připravovaných z čerstvých surovin typických pro africký kontinent. Menu à la carte se zaměřuje především na grilované pochoutky.

Kula’s Restaurant

Kula’s nabízí mezinárodní i africké pokrmy formou bufetu s otevřenými kuchyněmi, kde kuchaři pokrmy připravují přímo před Vašim zrakem. Z restaurace se naskýtá úžasný výhled do národního parku a k jezírku. Pokud se toužíte dozvědět něco víně, obzvláště tom jihoafrickém, zvažte jeho ochutnávku v přilehlém vinném sklípku.

Maji Bar and Terrace

Osvěžte se špičkovými koktejly s výhledem na planiny Serengeti, bazén a jezírko nebo si vychutnejte lehká jídla dostupná během celého dne. V nabídce jsou chutné jednohubky, domácí pizza, pasta, sendviče a hamburgery a čerstvě připravované saláty.

Aktivity

Světově proslulá rezervace a součást přírodního světového dědictví UNESCO, národní park Serengeti v Tanzánii, počítá s neuvěřitelnou rozlohou necelých 15 000 m2. Four Seasons Safari Lodge Serengeti je umístěný přímo v jeho středu.

Lodge nabízí nespočet způsobů jak si naplno vychutnat Serengeti, od přeletu horkovzdušným balonem, přes piknik v buši, až po kurzy safari fotografie. Discovery Centre je pak skvělým místem pro interaktivní prozkoumání africké historie a kultury.

Můžete si rezervovat průvodce na devadesátiminutovou vycházku savanou, kde se dozvíte nečekaná fakta a zajímavosti o místní přírodě a zvyklostech. Podíváte se společně s průvodcem na obrázky z nainstalovaných fotopastí a naučíte se rozeznávat různé druhy africké zvěře.

V hotelu je rovněž možné rezervovat celodenní safari vyjížďky jeepem, výlety do okolních národních parků (například ke kráteru Ngorongoro), do masajských vesnic poznávat cizí kulturu, nebo pozorovat hrochy v jejich přirozeném prostředí. Safari vyjížďky je možné zorganizovat také pro rodiny s dětmi.

Sport a wellness hotelu Four Seasons Serengeti *****

Serengeti Spa

Přijďte si odpočinout a doplnit energii po dlouhém dni safari či dlouhých cest. Vyberte si z nabídky kosmetických procedur a masáží inspirovaných prostředím Serengeti, které čerpají sílu z místních rostlin, minerálů a tradičních ozdravovacích rituálů.

Spa je rozmístěno v šesti samostatných budovách, velkých akorát pro páry. Některé jsou vybaveny vanami, v šatnách pak naleznete parní sprchu pro posílení pocitu klidu. Některé procedury je možné vychutnávat v soukromí Vašeho vlastního pokoje.

Mapa - Four Seasons Safari Lodge Serengeti *****

Osobní poradenství u DELUXEA zájezdů do Tanzánie do hotelu Four Seasons Safari Lodge Serengeti *****

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem Four Seasons Safari Lodge Serengeti *****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

2022
Kateřina Charlebois
Poslední inspekce hotelu
Kateřina Charlebois 724 730 019

Recenze hotelu Four Seasons Safari Lodge Serengeti *****

Letová spojení do Tanzánie

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.