Grumeti Hills *****

Tanzánie

Výjimečný safari kemp s bazénem na vyhlídce

Osobně
jsme
bydleli

Hotel Grumeti Hills *****

Lokalita Tanzánie, Pevninská Tanzánie, Serengeti | Zobrazit mapu
Tipy specialistů Nezapomenutelné walking safari přímo v kempu Noční safari Bazén vytesaný do skály s výhledem na divokou přírodu

Popis hotelu Grumeti Hills ***** Tanzánie

Kemp Grumeti Hills se nachází v srdci chráněné oblasti Grumeti Wildlife Management Area, na okraji národního parku Serengeti. Rozkládá se na nejvyšším kopci tohoto regionu a nabízí 20 stanů postavených na kamenných terasách, odkud se odkrývá nádherný výhled na svěží buš. Každý ze stanů je navržen z udržitelných materiálů a vyzařuje útulnou atmosféru. Působivá hlavní budova s velkolepou doškovou střechou zahrnuje prostornou restauraci, salónek, bar a příjemnou terasu. Součástí kempu je také nádherný venkovní bazén, opalovací terasa s barem a masážní místnost.

Oblast Grumeti Wildlife Management Area, která na jihu a západě sousedí s NP Serengeti a na severu s rezervací Grumeti Game Reserve, je pravděpodobně jedním z nejkrásnějších a nejrozmanitějších koutů divoké přírody v Tanzanii. Divoká zvěř se zde hojně vyskytuje po celý rok a dvakrát ročně (od května do července a od října do prosince) tudy prochází proslulá Velká migrace. Kemp Grumeti Hills nabízí celou řadu vzrušujících aktivit včetně pěšího safari a nočních projížděk s pozorováním divoké zvěře.

Zobrazit více  Mám zájem o hotel

Nabídka pokojů

The Tents

The Tents

Interiér zahrnuje obývací prostor, ložnici, výklenek s šatnou a koupelnu vybavenou sprchou, umyvadlem a splachovací toaletou...

Gastronomie a hotelové restaurace

Působivá hlavní budova s velkolepou doškovou střechou a barevným designem zahrnuje prostornou restauraci, salónek, bar a příjemnou terasu. V útulném salónku si můžete ve společnosti ostatních hostů vychutnat drink před a po večeři. K dispozici je také bar u bazénu.

Kategorie a vybavení pokojů Grumeti Hills

Kemp Grumeti Hills se pyšní kolekcí 20 samostatně stojících stanů, které jsou rozmístěné kolem malebného kopce. Každý ze stanů je navržen z udržitelných materiálů, má dřevěnou podlahu a vyzařuje útulnou atmosféru. Základní kapacita stanu jsou dvě osoby, k dispozici je také možnost přidání třetí postele, případně čtvrté skládací postele pro rodiny s menšími dětmi. Kemp nabízí i rodinné stany (2 stany pro 6 osob na jedné terase, ale nejsou propojené). Součástí vybavení všech stanů jsou také elektrické zásuvky (adaptéry pro fotografické vybavení na baru), dřevěný trezor a služby praní prádla.

Nabídka pokojů

The Tents

The Tents foto

Interiér zahrnuje obývací prostor, ložnici, výklenek s šatnou a koupelnu vybavenou sprchou, umyvadlem a splachovací toaletou. Velká veranda je jako stvořená k relaxaci s úchvatným výhledem na nekonečné pláně.

Online cena a slevy Grumeti Hills *****

Profi foto hotelu Grumeti Hills *****

Naše foto hotelu Grumeti Hills *****

Gastronomie a hotelové restaurace Grumeti Hills

Působivá hlavní budova s velkolepou doškovou střechou a barevným designem zahrnuje prostornou restauraci, salónek, bar a příjemnou terasu. V útulném salónku si můžete ve společnosti ostatních hostů vychutnat drink před a po večeři. K dispozici je také bar u bazénu.

Aktivity

Kemp Grumeti Hills nabízí následující aktivity:

  • projížďky s pozorováním divoké zvěře v doprovodu průvodce (ráno a odpoledne, k dispozici jsou i elektroauta)
  • noční projížďky s pozorováním divoké zvěře
  • procházky buší se snídaní
  • piknik v buši
  • pozorování rozmanitých druhů ptáků v NP Serengeti
  • výlety k Old German Fort a Mugumu Town

Noční safari
Noční projížďka v chráněné oblasti Grumeti Wildlife Management Area je vzrušující příležitostí k prozkoumání buše v době, kdy je chladněji a obyvatelé buše opouští stín stromů. Mnohá zvířata nelze přes den spatřit. Teprve v noci se začínají probouzet noční lovci, jejichž kořist musí být ve střehu, aby přežila noc. Otevřená safari vozidla s pohonem 4x4 jsou vybavena vysokými sedadly a speciálními světly (aby co nejméně rušila zvěř). Na projížďce vás bude doprovázet speciální ranger z úřadu pro ochranu divoké zvěře.


Pěší safari
Kemp Grumeti Hills je proslulý svými procházkami po safari vedenými rangery z úřadu pro ochranu divoké zvěře. V nabídce jsou různé trasy, takže si můžete naplánovat jedinečný zážitek na míru. Procházky jsou organizovány ráno a všechny trasy vedou až k břehům řeky Grumeti, kde se podává vynikající snídaně v buši.

Sport a wellness hotelu Grumeti Hills *****

Na jižní straně kopce si můžete odpočinout u bazénu, který je zasazený do skály a nabízí výhled na rozlehlé travnaté pláně. Díky ekologickému systému zásobování vodou je navíc šetrný k místní přírodě. Terasa s pohodlnými lehátky na opalování a masážní místnost představují ideální místo, kde načerpat sílu po dni plném dobrodružství v buši.

Mapa - Grumeti Hills *****

Osobní poradenství u DELUXEA zájezdů do Tanzánie do hotelu Grumeti Hills *****

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem Grumeti Hills *****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

2024
Ing. Pavlína Zbořilová
Poslední inspekce hotelu
Ing. Pavlína Zbořilová 724 730 003

Recenze hotelu Grumeti Hills *****

Letová spojení do Tanzánie

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.