Lake Duluti Lodge *****

Tanzánie

Komfort v blízkosti klidného jezera a několika národních parků

Osobně
jsme
navštívili

Hotel Lake Duluti Lodge *****

Lokalita Tanzánie | Zobrazit mapu
Specialisté, kteří
hotel navštívili

Popis hotelu Lake Duluti Lodge ***** Tanzánie

Lodge se nachází na okraji města Arusha a necelých 600 metrů od klidného sopečného jezera Duluti a bohaté přírody, která jezero obklopuje. Komplex se skládá z prostorných chat důmyslně navržených tak, že poskytují svým obyvatelům komfortní a nerušené zázemí. V tomto útulném prostředí se nepochybně budete cítit jako doma.

Ubytování je poskytováno v 18 prostorných chatách s kapacitou pro 2 osoby. Interiér byl navržen s citem pro detail, v moderním africkém stylu. Dřevěné obložení i podlahy a především masivní nábytek v kombinaci s přírodními tóny jsou zárukou toho, že se v pokojích budete cítit přinejmenším velmi příjemně.

Všechny chaty jsou orientované směrem ke kávové plantáži a disponují terasou, která nabízí bezkonkurenční výhledy na okolní přírodu. Ta vyniká zejména množstvím mohutných památných stromů, které se v okolí nacházejí.

Ať už tedy toužíte po zážitkové safari dovolené nebo méně náročném relaxu v obklopení nezaměnitelné africké přírody, Lake Duluti Lodge pro Vás bude tím pravým cílem.

 

Zobrazit více  Mám zájem o hotel

Naše doporučení k Lake Duluti Lodge

Pokud Vás láká pozorování divoké africké krajiny a zvěře, vydejte se objevovat okolí se safari průvodcem od některé z externích společností; nedaleké přírodní parky Serengeti a Ngorongoro k tomu jasně vybízejí.

I blízké okolí Lodge Vám však má co nabídnout: pozorování kormoránů a jiného ptactva na jezeře Duluti, které můžete obdivovat ze souše i kánoe, jež hotel nabízí k zapůjčení. Dalším oblíbeným cílem převážně pro zdatnější turisty je sopka Mount Meru v přízodní rezervaci Arusha, která Vám po zdolání nabídne nezapomenutelné výhledy do okolí.

Avšak pokud toužíte po méně náročné dovolené, Lake Duluti Lodge se Vám přizpůsobí. Bazén, nabídka exkluzivních masáží a dalších relaxačních aktivit pro Vás budou tím pravým.

Poslední inspekce hoteluzaměstnancem cestovníkanceláře DELUXEA
 
Marica Verešová

Nabídka pokojů

Chalet Twin

Chalet Twin

Pokoj je vybaven dvěma samostatnými lůžky a ubytuje dvě osoby. ..

Chalet King

Chalet King

Vybaven manželskou postelí velikosti king s nebesy. Kapacita dvě osoby. ..

Gastronomie a hotelové restaurace

Hotelová restaurace nabízí svým hostům prvotřídní gastronomický zážitek. Šéfkuchaři z Lake Duluti Lodge se pyšní delikátními pokrmy připravovanými dle přání svých hostů. Doporučují Vám okusit ty nejlepší snídaně pro skvělý start do nového dne, nápadité předkrmy a výborné pokrmy z grilu.

 

Kategorie a vybavení pokojů Lake Duluti Lodge

Chaty jsou navrženy tak, aby Vám poskytly to největší možné soukromí. Ložnice zařízené kvalitním nábytkem v masivním dřevě a přírodních tónech působí velice příjemným dojmem.

Nabídka pokojů

Chalet Twin

Chalet Twin

Pokoj je vybaven dvěma samostatnými lůžky a ubytuje dvě osoby.

Chalet King

Chalet King

Vybaven manželskou postelí velikosti king s nebesy. Kapacita dvě osoby.

Online cena a slevy Lake Duluti Lodge *****

Profi foto hotelu Lake Duluti Lodge *****

Gastronomie a hotelové restaurace Lake Duluti Lodge

Hotelová restaurace nabízí svým hostům prvotřídní gastronomický zážitek. Šéfkuchaři z Lake Duluti Lodge se pyšní delikátními pokrmy připravovanými dle přání svých hostů. Doporučují Vám okusit ty nejlepší snídaně pro skvělý start do nového dne, nápadité předkrmy a výborné pokrmy z grilu.

 

Aktivity

Lake Duluti Lodge svou ideální polohou vybízí k safari vyjížďkám do nedalekých národních parků Ngorongoro a Serengeti, k túrám různých stupňu náročnosti v okolí Kilimandžára.

V blízkém okolí hotelu se nachází národní park Arusha a přírodní rezervace jezera Duluti. To je vzdálené od hotelu přibližně 600 metrů a je ideálním místem pro jednodenní výlety.

Kolem tohoto jezera sopečného původu vede stezka, ze které můžete pozorovat dění na jezeře: rozmanité hnízdící ptactvo či kormorány, kteří se živí rybami v jezeře. Lodge nabízí k zapůjčení kánoe, jezero tedy můžete oblevovat z několika různých perspektiv.

Pokud toužíte po klidnější dovolené, nechte o sebe pečovat při masáži nebo si zaplavte v bazénu. Pak se neváhejte podívat do přilehlého města Arusha s jedinečnou africkou atmosférou.

 

Doprava do hotelu Lake Duluti Lodge

Lake Duluti Lodge se nachází zhruba 20 km od Letiště Arusha a 30 km od Mezinárodního letiště Kilimandžáro. Lodge poskytuje službu transferu z/na letiště.

Mapa - Lake Duluti Lodge *****

Osobní poradenství u DELUXEA zájezdů do Tanzánie do hotelu Lake Duluti Lodge *****

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem Lake Duluti Lodge *****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

Poslední inspekce hoteluzaměstnancem cestovníkanceláře DELUXEA
 
Marica Verešová

Recenze hotelu Lake Duluti Lodge *****

Letová spojení do Tanzánie

Ing. Pavlína Zbořilová
Lake Duluti Lodge
„Procestovala jsem svět. Ráda Vám poradím.“
Odlet
Nocí
Strava
Cena za osobu
x

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.