Lake Duluti Lodge *****

Tanzánie

Komfort v blízkosti klidného jezera a několika národních parků

Osobně
jsme
bydleli

Hotel Lake Duluti Lodge *****

Lokalita Tanzánie | Zobrazit mapu
Specialisté, kteří
v hotelu bydleli
Specialisté, kteří
hotel navštívili

Popis hotelu Lake Duluti Lodge ***** Tanzánie

Lodge se nachází na okraji města Arusha a necelých 600 metrů od klidného sopečného jezera Duluti a bohaté přírody, která jezero obklopuje. Komplex se skládá z prostorných chat důmyslně navržených tak, že poskytují svým obyvatelům komfortní a nerušené zázemí. V tomto útulném prostředí se nepochybně budete cítit jako doma.

Ubytování je poskytováno v 18 prostorných chatách s kapacitou pro 2 osoby. Interiér byl navržen s citem pro detail, v moderním africkém stylu. Dřevěné obložení i podlahy a především masivní nábytek v kombinaci s přírodními tóny jsou zárukou toho, že se v pokojích budete cítit přinejmenším velmi příjemně.

Všechny chaty jsou orientované směrem ke kávové plantáži a disponují terasou, která nabízí bezkonkurenční výhledy na okolní přírodu. Ta vyniká zejména množstvím mohutných památných stromů, které se v okolí nacházejí.

Ať už tedy toužíte po zážitkové safari dovolené nebo méně náročném relaxu v obklopení nezaměnitelné africké přírody, Lake Duluti Lodge pro Vás bude tím pravým cílem.

 

Zobrazit více  Mám zájem o hotel

Naše doporučení k Lake Duluti Lodge

Pokud Vás láká pozorování divoké africké krajiny a zvěře, vydejte se objevovat okolí se safari průvodcem od některé z externích společností; nedaleké přírodní parky Serengeti a Ngorongoro k tomu jasně vybízejí.

I blízké okolí Lodge Vám však má co nabídnout: pozorování kormoránů a jiného ptactva na jezeře Duluti, které můžete obdivovat ze souše i kánoe, jež hotel nabízí k zapůjčení. Dalším oblíbeným cílem převážně pro zdatnější turisty je sopka Mount Meru v přízodní rezervaci Arusha, která Vám po zdolání nabídne nezapomenutelné výhledy do okolí.

Avšak pokud toužíte po méně náročné dovolené, Lake Duluti Lodge se Vám přizpůsobí. Bazén, nabídka exkluzivních masáží a dalších relaxačních aktivit pro Vás budou tím pravým.

2023
Kateřina Charlebois
Poslední inspekce hotelu
Kateřina Charlebois 724 730 019

Nabídka pokojů

Chalet Twin

Chalet Twin

Pokoj je vybaven dvěma samostatnými lůžky a ubytuje dvě osoby. ..

Chalet King

Chalet King

Vybaven manželskou postelí velikosti king s nebesy. Kapacita dvě osoby. ..

Gastronomie a hotelové restaurace

Hotelová restaurace nabízí svým hostům prvotřídní gastronomický zážitek. Šéfkuchaři z Lake Duluti Lodge se pyšní delikátními pokrmy připravovanými dle přání svých hostů. Doporučují Vám okusit ty nejlepší snídaně pro skvělý start do nového dne, nápadité předkrmy a výborné pokrmy z grilu.

 

Kategorie a vybavení pokojů Lake Duluti Lodge

Chaty jsou navrženy tak, aby Vám poskytly to největší možné soukromí. Ložnice zařízené kvalitním nábytkem v masivním dřevě a přírodních tónech působí velice příjemným dojmem.

Nabídka pokojů

Chalet Twin

Chalet Twin

Pokoj je vybaven dvěma samostatnými lůžky a ubytuje dvě osoby.

Chalet King

Chalet King

Vybaven manželskou postelí velikosti king s nebesy. Kapacita dvě osoby.

Online cena a slevy Lake Duluti Lodge *****

Profi foto hotelu Lake Duluti Lodge *****

Gastronomie a hotelové restaurace Lake Duluti Lodge

Hotelová restaurace nabízí svým hostům prvotřídní gastronomický zážitek. Šéfkuchaři z Lake Duluti Lodge se pyšní delikátními pokrmy připravovanými dle přání svých hostů. Doporučují Vám okusit ty nejlepší snídaně pro skvělý start do nového dne, nápadité předkrmy a výborné pokrmy z grilu.

 

Aktivity

Lake Duluti Lodge svou ideální polohou vybízí k safari vyjížďkám do nedalekých národních parků Ngorongoro a Serengeti, k túrám různých stupňu náročnosti v okolí Kilimandžára.

V blízkém okolí hotelu se nachází národní park Arusha a přírodní rezervace jezera Duluti. To je vzdálené od hotelu přibližně 600 metrů a je ideálním místem pro jednodenní výlety.

Kolem tohoto jezera sopečného původu vede stezka, ze které můžete pozorovat dění na jezeře: rozmanité hnízdící ptactvo či kormorány, kteří se živí rybami v jezeře. Lodge nabízí k zapůjčení kánoe, jezero tedy můžete oblevovat z několika různých perspektiv.

Pokud toužíte po klidnější dovolené, nechte o sebe pečovat při masáži nebo si zaplavte v bazénu. Pak se neváhejte podívat do přilehlého města Arusha s jedinečnou africkou atmosférou.

 

Doprava do hotelu Lake Duluti Lodge

Lake Duluti Lodge se nachází zhruba 20 km od Letiště Arusha a 30 km od Mezinárodního letiště Kilimandžáro. Lodge poskytuje službu transferu z/na letiště.

Mapa - Lake Duluti Lodge *****

Osobní poradenství u DELUXEA zájezdů do Tanzánie do hotelu Lake Duluti Lodge *****

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem Lake Duluti Lodge *****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

2023
Kateřina Charlebois
Poslední inspekce hotelu
Kateřina Charlebois 724 730 019

Recenze hotelu Lake Duluti Lodge *****

Letová spojení do Tanzánie

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.