Neptune Ngorongoro Luxury Lodge *****

Exkluzivní Lodge s dřevěnými sruby v panenské africké divočině

Neptune Ngorongoro Luxury Lodge

Neptune Ngorongoro Luxury Lodge ***** Tanzánie

Neptune Ngorongoro Luxury Lodge byla otevřena v lednu 2012 a od té doby nabízí 20 chat k ubytování, které se nacházejí na zalesněném svahu, který zabírá asi 50 akrů půdy. Lodge je situována na samém okraji kráteru Ngorongoro, který je zapsán na seznamu světového dědictví UNESCO.

Lokalita: TanzánieMapa

Každá chata byla postavena ve stylu srubu s dřevěnými podlahami a trámovými stropy. Ačkoliv se chaty nacházejí na divoké tanzanské půdě, nepostrádají vůbec nic z vysokého komfortu a moderního vybavení.

Hlavní část lodge tvoří dřevěná budova s doškovou střechou ve tvaru písmene T s verandou okolo. Na jednom konci se nachází recepce, na druhé straně výborná restaurace Acacia. V horní části je bar a TV salonek. Dvojité dveře vedou na venkovní terasu. Velká skleněná okna poskytují krásné výhledy do okolí.

Nejoblíbenější volnočasovou aktivitou je bezpochyby safari, které se nabízí v oblastech kolem kráteru Ngorongoro. K relaxaci slouží bazén, knihovna a lázně Mvua African Rain Spa. Dalšími volbami pak jsou procházky v přírodě, návštěva vesnice nebo plantáží.

Ngorongoro Conservation Area je od lodge vzdálena pouhých 5 minut jízdy. Díky své poloze láká lodge cestovatele z celého světa.

 

Naše doporučení k Neptune Ngorongoro Luxury Lodge

 

Neptune Ngorongoro má unikátní polohu jen pár minut od vstupní brány parku Ngorongoro, který je ideálním místem k pozorování tzv. velké pětky, do které patří slon africký, nosorožec dvourohý, buvol africký, lev a levhart skvrnitý. Ubytování je vskutku úchvatné, pouze 20 velkých chat s verandou, kde si vychutnáte nezapomenutelný výhled do přírody. Cestovatelé určitě ocení krb během chladnějších večerů. V areálu se nachází menší BIO farma, kde z potravin šéfkuchař vykouzlí ty největší dobroty.

Kategorie a vybavení pokojů Neptune Ngorongoro Luxury Lodge

Lodge se skládá z 20 chat, které slouží jako útočiště pro návštěvníky. Každá chata má dřevěnou podlahu, trámový strop a nabízí ložnici, salonek, šatnu, vlastní koupelnu a soukromou terasu. V salonku se nachází rozkládací pohovka a dvě křesla rozmístěná kolem konferenčního stolku. Nechybí ani krb. Pohovka může být přeměněna na postel pro děti. Vybavení zahrnuje také psací stůl, mini-bar a příslušenství k přípravě čaje a kávy.

Ložnice má dvě oddělená lůžka s nebesy nebo velkou manželskou postel. Válenda se dá použít jako další postel. Tmavý nábytek doplňují barevné polštáře a africká umělecká díla.

Šatna poskytuje dostatek prostoru k uložení zavazadel a oblečení. Koupelna je dlážděná a nabízí dvojité umyvadlo, sprchu a samostatnou toaletu. Součástí chatu je také zařízená terasa s výhledem na zalesněné údolí.

Vybavení chat zahrnuje fén, telefon, trezor, WiFi, stropní ventilátory, slunečníky, župany, pantofle, toaletní potřeby a budík.

Nabídka pokojů

Online cena a slevy Neptune Ngorongoro Luxury Lodge *****

Garance nejlepší ceny

Profi foto hotelu Neptune Ngorongoro Luxury Lodge *****

Naše foto hotelu Neptune Ngorongoro Luxury Lodge *****

Gastronomie a hotelové restaurace Neptune Ngorongoro Luxury Lodge

Stravování v Neptune Ngorongoro Luxury Lodge funguje na principu plné penze.

Jídlo se podává v restauraci Acacia a to buď ve vnitřních prostorách jídelny, nebo na venkovní terase. Všechny pokrmy jsou připravovány z čerstvých a chutných surovin, které pocházejí z místních zdrojů. Maso, ovoce a mléčné výrobky jsou z okolních obcí, zeleninu si lodge pěstuje sama na své zahradě.

Den začíná bohatou snídaní, která nabízí croissanty, koblihy, čerstvé rohlíky, ovoce, ovocné a zeleninové šťávy, müsli, ovesné kaše, vaječné pokrmy, skořicové toasty, palačinky, vafle, apod.

Oběd se většinou dostává v podobě balíčku, který si hosté berou sebou ven. Obvykle jsou na výběr tři možnosti: maso, kuře nebo vegetariánské jídlo a na výběr jsou i přílohy – buď rýže, salát, anebo těstoviny.

Večer se na stůl dostávají košíky s čerstvým chlebem, pikantní lilek, guacamole a bílá čočka. Poté si hosté vybírají z menu á la carte. Po hlavním jídle následuje výběr ze zákusků a káva nebo čaj.

Sport a wellness hotelu Neptune Ngorongoro Luxury Lodge *****

Neptune Ngorongoro Luxury Lodge nabízí následující zařízení a aktivity k trávení volného času:

  • bazén
  • saunu
  • safari butik
  • safari výlety - safari v kráteru Ngorongoro začíná brzy ráno ve speciálních vozidlech s odklápěcí střechou. V doprovodu odborného rangera zažijete velkolepé chvíle plné nedotčené africké přírody. Jakmile dorazíte do kráteru, budete se moci kochat bujnými lesy
    a domovem slonů a buvolů. Nabídne se vám možnost obdivovat neuvěřitelnou krajinu přímo uprostřed kráteru s jezerem Magadi a okolními močály. Oběd je servírován v piknikovém stylu a v původním přírodním prostředí se všemi živočichy okolo.
  • lázně Mvua African Rain Spa – hlavním principem těchto lázní je déšť, která má v Africe životadárnou roli. Bez deště není život. V lázních je využíváno místní vlhkosti, vyživujících přírodních ingrediencí a dalších nativních zdrojů, mezi které patří rostliny, květiny, sůl, obilí, koření, med divokých včel a surový cukr. Zdejší léčebné procedury jsou založeny na starověkých afrických, asijských a evropských tradicích, jejichž cílem je uklidnění ducha, omlazení těla a obohacení mysli.

Děti v hotelu Neptune Ngorongoro Luxury Lodge *****

Děti všech věků jsou v lodge vřele vítány. Rodičům je k dispozici služba hlídání dětí, je třeba ale mít na paměti, že se nejedná o profesionální chůvy, ale o zaměstnance lodge.

Chaty jsou vybaveny tak, aby poskytly dostatek prostoru celé rodině. Každá chata má dvě pohovky/postele, na kterých se děti pohodlně vyspí. K dispozici jsou také dětské postýlky a vysoké židličky. Na vyžádání lze zapůjčit hry a omalovánky.

Mapa - Neptune Ngorongoro Luxury Lodge

Osobní poradenství u DELUXEA zájezdů do Tanzánie do hotelu Neptune Ngorongoro Luxury Lodge *****

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem Neptune Ngorongoro Luxury Lodge *****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

Recenze hotelu Neptune Ngorongoro Luxury Lodge *****

Hodnocení poskytli naši zákazníci po ukončení pobytu v hotelu Neptune Ngorongoro Luxury Lodge *****

Safari
10
Ubytování
10
Strava
9.8
Poloha
10
Služby Deluxea
10
Cena / Kvalita
9.8
Průměrné hodnocení
9.9
6 hodnocení
Safari
10
Ubytování
10
Strava
10
Poloha
10
Služby Deluxea
10
Cena / Kvalita
10
Průměrné hodnocení
10
1 hodnocení
Safari
10
Ubytování
10
Strava
10
Poloha
10
Služby Deluxea
10
Cena / Kvalita
10
Průměrné hodnocení
10
1 hodnocení
Safari
0
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Služby Deluxea
0
Cena / Kvalita
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení
Safari
10
Ubytování
10
Strava
9.8
Poloha
10
Služby Deluxea
10
Cena / Kvalita
9.8
Průměrné hodnocení
9.9
4 hodnocení
10
Safari
10
Ubytování
10
Strava
10
Poloha
10
Služby Deluxea
10
Cena / Kvalita
10
Starší dvojice
Brno
Datum pobytu:
05. 01. - 18. 01. 2018
abychom byli spokojeni a odvezli si s sebou nezapomenutelné zážitky. Obdivovali jsme u Husseina, jak se přes veškeré úsilí včetně vizuální gestikulace nám snaží vysvětli kam jedeme, co uvidíme, atd….. Myslím si, že to co pro nás dělal a udělal bylo nad rámec jeho práce průvodce. Proto jsme Husseinovi rádi zaplatili i více peněz než bylo vaše doporučení a nezapomeneme na něj. Je mě líto, že jsme Husseinovi nedali vysvědčení, jak jsme s jeho prací byli s
10
Safari
10
Ubytování
10
Strava
10
Poloha
10
Služby Deluxea
10
Cena / Kvalita
10
Starší dvojice
Rudina
Datum pobytu:
19. 08. - 31. 08. 2017
Velmi doporučuji. Je to velmi klidné místo, krásné záhrady s užastnými květy, bio farmou a velmi blízko ke kráteru Ngorongoro.
Obrovská chatka s oddělenou ložnicí a obývacim prostorem,kde jsou v obou místnostech krby,které vám večer zapálí a přinesou šampanské.Jídlo je vynikající - zejména polévky, které se podávají ve sklenici na víno.Vše připravováno z BIO čerstvých potravin a šéfkuchař je prostě ŚÉÉFF.Nádherné místo s profesionálním personálem bez jediné chybičky.Děkujeme!

Ohlasy klientů DELUXEA

Letová spojení do Tanzánie

Máte dotaz k dovolené?

Zavoláme a poradíme Vám. Zájezd připravíme na míru.

Poskytujeme
Mezinárodní standard
kvality cestovních služeb
Více info
Bc. Petra Melková
Neptune Ngorongoro Luxury Lodge
„Hotely znám osobně.“
Odlet
Nocí
Strava
Cena za osobu
x

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.