Ngorongoro Lodge Meliá Collection *****

Tanzánie

Hotel v unikátní lokalitě nad sopečným kráterem

Osobně
jsme
navštívili

Hotel Ngorongoro Lodge Meliá Collection *****

Lokalita Tanzánie, Pevninská Tanzánie, Ngorongoro | Zobrazit mapu
Strava Snídaně, Plná penze, All Inclusive | Více o gastronomii
Tipy specialistů Jedinečná lokalita Široký výběr ubytování Tradiční africká kuchyně
Specialisté, kteří
hotel navštívili

Popis hotelu Ngorongoro Lodge Meliá Collection ***** Tanzánie

Hotel Ngorongoro Lodge Meliá Collection je zasazen v unikátní lokalitě, nad srdcem kráteru Ngorongoro, který vznikl před miliony let erupcí sopky. Je největším neporušeným sopečným kráterem na světě a díky své rozmanité fauně a flóře byl zapsán na seznam světového dědictví UNESCO. Vyberte si z široké nabídky ubytování a pozorujte stáda zvířat v jejich přirozeném prostředí. Každá jednotka je vystavěna s ohledem na životní prostředí, interiéry jsou moderní, promyšlené do posledního detailu, inspirované okolní přírodou a masajskou kulturou.

Kromě ubytování poskytuje hotel stolování ve špičkových gastronomických podnicích, kde můžete zakusit různé delikatesy z africké kuchyně, přivedené k dokonalosti z těch nejlepších surovin od vybraných místních farmářů. Pokud se potýkáte s potravinovými alergiemi či intolerancemi, nemusíte se strachovat, kuchaři vám rádi přichystají speciální pokrmy.

Zobrazit více  Mám zájem o hotel

Nabídka pokojů

The Forest Room (20 m²)

The Forest Room (20 m²)

Dopřejte si nezapomenutelnou dovolenou a ubytujte se v pokoji, jehož interiéry čerpají inspiraci z masajské kultury a propojují vás s přírodou, neboť se pyšní dechberoucím výhledem na k..

The Forest Room Safari Experience (20 m²)

The Forest Room Safari Experience (20 m²)

Vychutnejte si výhled na kráter Ngorongoro z pohodlí vlastního pokoje, jehož interiéry zdobí motivy masajské kultury a nabízí manželskou postel nebo dvě lůžka...

The Ring Room (20 m²)

The Ring Room (20 m²)

Vkročte do okouzlujícího pokoje, odkud spatříte majestátní kráter Ngorongoro a užívejte si jej po celou dobu vaší dovolené...

The Ring Room Safari Experience (20 m²)

The Ring Room Safari Experience (20 m²)

Pozorujte takzvaný osmý div světa, kráter Ngorongoro přímo z vašeho pokoje a zároveň si v ceně ubytování dopřejte výlet do národního parku Serengeti, kde zažijete pravé safari...

Gastronomie a hotelové restaurace

Ngorongoro Lodge Meliá Collection poskytuje kolekci fantastických restaurací a baru, kde můžete zakusit tradiční chutě Afriky, jejichž chuť podtrhují čerstvé suroviny od místních farmářů. Příjemnou atmosféru utváří moderní interiéry s dřevěnými prvky a mohutnými okny, odkud uvidíte kráter a jezero.

The Crater

Jak napovídá sám název, tato restaurace je umístěna u kráteru Ngorongoro, pyšní se dechberoucím výhledem na jezero a vynikajícím menu. Ochutnejte tradiční africkou kuchyni, která se prolíná s asijskou a vytváří jedinečné spojení. Kuchaři rádi připraví speciální pokrmy pro děti i jídla dle vašich alergií a intolerancí. Prostory restaurace jsou uzpůsobeny pro hosty s omezenými pohybovými možnostmi.

The Crater Grill

Nenechte si ujít provoněné grilované lahůdky, které se podávají ve stylových prostorách a užijte si stolování s nezapomenutelným výhledem.

The Crater Bar

Úchvatný výhled na kráter Ngorongoro vám nemusí sejít z očí, ani když dostanete chuť na osvěžující drink. Zajděte do baru s uvolněnou atmosférou, sledujte divokou zvěř a relaxujte.

Kategorie a vybavení pokojů Ngorongoro Lodge Meliá Collection

Ngorongoro Lodge Meliá Collection nabízí široký výběr moderního ubytování zasazeného v jedinečné lokalitě národního parku Ngorongoro. Každá jednotka (pokoj, apartmá i vila) je vystavěna tak, aby poskytovala překrásný výhled na kráter, jeho faunu a flóru. Vychutnejte si pohled na stáda zvířat, vodní ptactvo a rozmanitou přírodu, zatímco budete relaxovat v posteli nebo si budete povídat s přáteli v obývacím pokoji. Spatřit můžete lvy, levharty, slony, buvoly, nosorožce, plameňáky a spoustu dalších zvířat. Interiéry jednotek jsou navrženy s inspirací v přírodě a obsahují prvky z masajské kultury. V každé kategorii můžete zvolit ubytování se zážitkovým safari, tato možnost je označena Safari Experience.

Součástí vybavení ubytovacích jednotek je: manželská postel nebo oddělená lůžka, dešťová sprcha, minibar (doplněný organickými a místními produkty), toaletní potřeby, příslušenství na přípravu kávy a čaje, výběr polštářů (z umělých vláken, péřový, gelový), výběr knih.

Nabídka pokojů

The Forest Room (20 m²)

The Forest Room (20 m²)

Dopřejte si nezapomenutelnou dovolenou a ubytujte se v pokoji, jehož interiéry čerpají inspiraci z masajské kultury a propojují vás s přírodou, neboť se pyšní dechberoucím výhledem na kráter Ngorongoro. Pozorujte okolní krásy z ložnice, v náručí luxusu manželské postele nebo oddělených lůžek.

The Forest Room Safari Experience (20 m²)

The Forest Room Safari Experience (20 m²)

Vychutnejte si výhled na kráter Ngorongoro z pohodlí vlastního pokoje, jehož interiéry zdobí motivy masajské kultury a nabízí manželskou postel nebo dvě lůžka. Ubytováním v tomto pokoji získáte navíc výlet do národního parku Serengeti, kde zažijete pravé safari.

The Ring Room (20 m²)

The Ring Room (20 m²)

Vkročte do okouzlujícího pokoje, odkud spatříte majestátní kráter Ngorongoro a užívejte si jej po celou dobu vaší dovolené. Okolní příroda byla zároveň inspirací pro celkový design vnitřních prostor pokoje, čímž architekti docílili příjemného a útulného zázemí.

The Ring Room Safari Experience (20 m²)

The Ring Room Safari Experience (20 m²)

Pozorujte takzvaný osmý div světa, kráter Ngorongoro přímo z vašeho pokoje a zároveň si v ceně ubytování dopřejte výlet do národního parku Serengeti, kde zažijete pravé safari. Součástí pokoje je manželská postel nebo dvě lůžka.

Enkaji Junior Suite (44 m²)

Enkaji Junior Suite (44 m²)

Kochejte se každý den vaší dovolené výhledem na skvostný kráter Ngorongoro a relaxujte v apartmá, jehož součástí je ložnice, obývací pokoj a koupelna.

Enkaji Junior Suite Safari Experience (44 m²)

Enkaji Junior Suite Safari Experience (44 m²)

Výzdoba inspirovaná masajskou kulturou, obývací pokoj a ložnice, v níž najdete francouzská okna s překrásným výhledem na kráter Ngorongoro – to vše na vás čeká v tomto apartmá. Součástí je také výlet do národního parku Serengeti, kde zažijete pravé safari.

Emuny Suite with Terrace (64 m²)

Emuny Suite with Terrace (64 m²)

Výhled, na který jen tak nezapomenete, si můžete užívat nejen z ložnice, ale také z obývacího pokoje a terasy. Usaďte se na pohodlném místě a pozorujte skvosty, které dokáže vytvořit příroda. Interiéry apartmá jsou moderní, pyšní se vysokými stropy, v obývacím pokoji je vystavěn krb a v koupelně najdete dešťovou sprchu i vanu.

Emuny Suite with Terrace Safari Experience (64 m²)

Emuny Suite with Terrace Safari Experience (64 m²)

Nespornou výhodou tohoto apartmá je výlet do národního parku Serengeti, kde zažijete na vlastní kůži safari. Čeká toho na vás však mnohem víc, k dispozici máte ložnici s manželskou postelí, obývací pokoj s útulným krbem, koupelnu s vanou i dešťovou sprchou a také terasu, ze které si můžete vychutnávat výhled na kráter.

Sidai Suite (60 m²)

Sidai Suite (60 m²)

Probouzejte se do apartmá zalitého slunečním světlem a užívejte si strhující výhled na kráter Ngorongoro z pohodlí manželské postele. Tento úchvatný pohled se vám naskytne i z obývacího pokoje, jenž je oddělen od ložnice posuvnými dveřmi. Součástí je také koupelna s vanou a dešťovou sprchou.

Sidai Suite Safari Experience (60 m²)

Sidai Suite Safari Experience (60 m²)

Zažijte propojení s přírodou z apartmá, jež nabízí výhled na území po vyhaslém vulkánu, kráteru Ngorongoro, takzvanému osmému divu světa a sledujte některé z jeho divokých obyvatel. Součástí je také výlet do národního parku Serengeti, kde zažijete pravé safari. Je vybaveno ložnicí, menším obývacím pokojem a koupelnou se sprchou i vanou.

Superior Suite with Terrace (114 m²)

Superior Suite with Terrace (114 m²)

Prostorné apartmá zahrnuje ložnici s manželskou postelí, obývací pokoj, koupelnu se sprchou i vanou a terasu, kde se můžete posadit, užívat si naprostý klid a sledovat stáda divokých zvířat, která se prohánějí po národním parku Ngorongoro.

Superior Suite with Terrace Safari Experience (114 m²)

Superior Suite with Terrace Safari Experience (114 m²)

Nechte se okouzlit apartmá rafinovaně vystavěného, abyste si výhled na kráter Ngorongoro mohli vychutnávat z ložnice, obývacího pokoje i z terasy. Ložnice je vybavena manželskou postelí, koupelna sprchou i vanou a venkovní terasa vybízí k posezení dlouho do noci, neboť disponuje krbem. Součástí ubytování je také výlet do národního parku Serengeti, kde zažijete na vlastní kůži safari.

2 Bedroom Superior Suite with Terrace (134 m²)

2 Bedroom Superior Suite with Terrace (134 m²)

Užijte si pobyt v národním parku Ngorongoro naplno díky skvělé poloze tohoto apartmá. Přivítají vás francouzská okna, odkud se naskýtá výhled na přírodní skvost a tisíce divokých zvířat. Interiéry tvoří dvě ložnice, obývací pokoj, terasa a koupelna se sprchou i vanou.

2 Bedroom Superior Suite with Terrace Safari Experience (134 m²)

2 Bedroom Superior Suite with Terrace Safari Experience (134 m²)

Zažijte pobyt v ráji na zemi, přímo nad kráterem Ngorongoro, útočištěm tisíců divokých zvířat. Spatříte je z ložnice, obývacího pokoje i z terasy, nepřijdete tak opravdu o nic. Prostory apartmá zahrnují také koupelnu, kde se nachází dešťová sprcha i volně stojící vana. Součástí ubytování je výlet do národního parku Serengeti.

Grand Suite (248 m²)

Grand Suite (248 m²)

Nesrovnatelné výhledy na vás čekají v tomto prostorném apartmá, jehož součástí je ložnice s manželskou postelí, obývací pokoj, šatna a koupelna s dešťovou sprchou i volně stojící vanou. Nechybí ani terasa s krbem a houpací sítí, kde můžete odpočívat a nasávat atmosféru národního parku Ngorongoro.

Grand Suite Safari Experience (248 m²)

Grand Suite Safari Experience (248 m²)

Toto apartmá s výhledem na kráter Ngorongoro představuje dokonalé ubytování. Ložnice s manželskou postelí, obývací pokoj, koupelna s dešťovou sprchou a prostornou vanou utváří ideální prostředí pro váš odpočinek. Kromě toho se můžete těšit na výlet do národního parku Serengeti a zažít na vlastní kůži safari.

2 Bedroom Grand Suite (268 m²)

2 Bedroom Grand Suite (268 m²)

Pokud preferujte prostorné ubytování, zvolte toto apartmá, které disponuje dvěma ložnicemi, obývacím pokojem, šatnou, terasou a koupelnou a prožijte jedinečnou dovolenou v národním parku Ngorongoro.

2 Bedroom Grand Suite Safari Experience (268 m²)

2 Bedroom Grand Suite Safari Experience (268 m²)

Vychutnejte si výhled na dominantu národního parku Ngorongoro z vlastního apartmá a prozkoumejte domov tisíců divokých zvířat. Interiéry jsou zařízeny moderně a skýtají dvě ložnice, každou s vlastní koupelnou, dále zde najdete obývací pokoj, šatnu a venkovní terasu. Součástí ubytování je také výlet do národního parku Serengeti, kde zažijete na vlastní kůži safari.

Ngorongoro House (400 m²)

Ngorongoro House (400 m²)

To nejlepší, co může hotel nabídnout, najdete právě zde. Tato prostorná vila se pyšní čtyřmi ložnicemi, obývacím pokojem, kuchyní, dvěma koupelnami a oddělenou toaletou. Zlatým hřebem ubytování je však ta nejlepší poloha, abyste si mohli maximálně užít výhled na národní park Ngorongoro, jeho faunu a flóru.

Ngorongoro House Safari Experience (400 m²)

Ngorongoro House Safari Experience (400 m²)

Tato prostorná vila předčí všechna vaše očekávání. Nejenže disponuje čtyřmi ložnicemi, obývacím pokojem, kuchyní, šatnou, dvěma koupelnami a oddělenou toaletou, ale pyšní se jedinečnou lokací pro pozorování tajů Tanzánie. Sledujte krásy kráteru Ngorongoro z pohodlí vašeho ubytování. Nechybí ani výlet do národního parku Serengeti, kde zažijete na vlastní kůži safari.

Online cena a slevy Ngorongoro Lodge Meliá Collection *****

Profi foto hotelu Ngorongoro Lodge Meliá *****

Gastronomie a hotelové restaurace Ngorongoro Lodge Meliá Collection

Ngorongoro Lodge Meliá Collection poskytuje kolekci fantastických restaurací a baru, kde můžete zakusit tradiční chutě Afriky, jejichž chuť podtrhují čerstvé suroviny od místních farmářů. Příjemnou atmosféru utváří moderní interiéry s dřevěnými prvky a mohutnými okny, odkud uvidíte kráter a jezero.

The Crater

Jak napovídá sám název, tato restaurace je umístěna u kráteru Ngorongoro, pyšní se dechberoucím výhledem na jezero a vynikajícím menu. Ochutnejte tradiční africkou kuchyni, která se prolíná s asijskou a vytváří jedinečné spojení. Kuchaři rádi připraví speciální pokrmy pro děti i jídla dle vašich alergií a intolerancí. Prostory restaurace jsou uzpůsobeny pro hosty s omezenými pohybovými možnostmi.

The Crater Grill

Nenechte si ujít provoněné grilované lahůdky, které se podávají ve stylových prostorách a užijte si stolování s nezapomenutelným výhledem.

The Crater Bar

Úchvatný výhled na kráter Ngorongoro vám nemusí sejít z očí, ani když dostanete chuť na osvěžující drink. Zajděte do baru s uvolněnou atmosférou, sledujte divokou zvěř a relaxujte.

Aktivity

Ngorongoro Lodge Meliá Collection doporučuje následující aktivity:

  • Safari
  • Turistika (objevte se zkušeným doprovodem každé zákoutí kráteru)
  • Piknik na okraji kráteru
  • Výlet do masajské vesnice

Sport a wellness hotelu Ngorongoro Lodge Meliá *****

Ngorongoro Lodge Meliá Collection nabízí:

  • Lázně
  • Masáže
  • Posilovnu (24h denně)
  • Venkovní bazén

Děti v hotelu Ngorongoro Lodge Meliá *****

Doprava do hotelu Ngorongoro Lodge Meliá Collection

Hotel Ngorongoro Lodge Meliá Collection se nachází 52,5 km od letiště Lake Manyara a 164 km od mezinárodního letiště Kilimanjaro.

Mapa - Ngorongoro Lodge Meliá Collection *****

Osobní poradenství u DELUXEA zájezdů do Tanzánie do hotelu Ngorongoro Lodge Meliá Collection *****

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem Ngorongoro Lodge Meliá Collection *****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

2024
Ing. Pavlína Zbořilová
Poslední inspekce hotelu
Ing. Pavlína Zbořilová 724 730 003

Recenze hotelu Ngorongoro Lodge Meliá Collection *****

Factsheet

Podobný hotel

Letová spojení do Tanzánie

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.