Serengeti Pioneer Camp ****

Tanzánie

Impozantní stanový tábor v srdci Serengeti.

Osobně
jsme
navštívili

Hotel Serengeti Pioneer Camp ****

Lokalita Tanzánie | Zobrazit mapu
Strava Plná penze | Více o gastronomii
Tipy specialistů Mobilní tábor stopující trasu migrace Design stanů vychází z třicátých let minulého století
Specialisté, kteří
hotel navštívili

Popis hotelu Serengeti Pioneer Camp **** Tanzánie

Serengeti Pioneer Camp je úžasný stanový kemp v samém srdci Serengeti, v její jižní centrální části, v oblasti Moru Kopjes. Díky své ideální poloze nabízí oblast, kterou každoročně migrují divoká zvířata a snadno zde potkáte pověstnou Velkou pětku (lvi, leopardi, nosorožci, buvolové a sloni).

Tento kemp je součástí Elewana Collection. Každý kemp má přitom svou vlastní osobitou atmosféru a styl. Serengeti Pioneer Camp v této tradici pokračuje. Vychází z třicátých let dvacátého století, kdy existovaly typické mobilní tábory, a africké safari bylo skutečnou cestou do neznáma. Díky nulové stopě zanechané táborem v kombinaci s blízkosti k přírodě nabízí tábor skutečně jedinečnou příležitost.

Tábor se skládá z deseti stanových ubytování, z nichž všechny mají koupelnu, včetně splachovacího WC, umyvadla a sprchy. Stanové interiéry jsou navrženy tak, aby evokovaly to nejlepší z dob minulých, avšak rozhodně ne zapomenutých.

Tento tábor je ideální destinací pro všechny milovníky divoké přírody. Hosté si tu užijí nezapomenutelné safari a relaxaci v komfortních stanech.

Zobrazit více  Mám zájem o hotel

Gastronomie a hotelové restaurace

Jídelní stan nabízí hostům snídaně a večeře. Obědy jsou buď také v táboře, anebo přímo v buši, kde jistě strávíte fascinující dny.

Kategorie a vybavení pokojů Serengeti Pioneer Camp

Serengeti Pioneer Camp se skládá celkově z dvanácti stanových ubytování – včetně jednoho rodinného stanu s dvěma ložnicemi.

Stany mají plátěnou podlahu pokrytou zdobenými koberci, zdobený čalouněný nábytek, psací stůl a kancelářské sady. Všechny stany mají koupelnu, včetně splachovacího WC, umyvadla a teplé sprchy.

Další vybavení zahrnuje postele velikosti Queen s moskytiérou, ložní stolky a lampy v dobovém stylu, prádelník a věšák na klobouky, teplou vodu díky solárnímu ohřevu, vnitřní lehátka a venkovní posezení na plátěné verandě s venkovním nábytkem.

Nabídka pokojů

Online cena a slevy Serengeti Pioneer Camp ****

Garance nejlepší ceny Garance nejlepší ceny

Profi foto hotelu Serengeti Pioneer Camp ****

Naše foto hotelu Serengeti Pioneer Camp ****

Gastronomie a hotelové restaurace Serengeti Pioneer Camp

Jídelní stan nabízí hostům snídaně a večeře. Obědy jsou buď také v táboře, anebo přímo v buši, kde jistě strávíte fascinující dny.

Sport a wellness hotelu Serengeti Pioneer Camp ****

S krásnou a rozmanitou přírodou a s každoroční migrací Velké pětky je vlastně každá návštěva Národního parku Serengeti zážitek. A v resortu Serengeti Pioneer Camp udělají vše proto, aby splnili přání i těch nejnáročnějších hostů.

Díky kombinaci Serengeti Pioneer Campu a oceněného Serengeti Migration Camp na severu, je nyní možné pokrýt až 90% parku Serengeti z obou těchto táborů a tím maximalizovat příležitosti k prohlížení a zvýšit pozorovací čas.

Každoroční migrace více než dvou milionů zvířat v ekosystému Serengeti je jedním z nejznámějších a nejlépe zdokumentovaných přírodních divů světa.

Serengeti Pioneer Camp zaručuje vlastnosti a služby, které jsou typické pro společnost Elewana Lodge and Camp. Evokující vnitřní prostory, příkladné standardy služeb a příležitosti k výjimečnému zážitku.

Mapa - Serengeti Pioneer Camp ****

Osobní poradenství u DELUXEA zájezdů do Tanzánie do hotelu Serengeti Pioneer Camp ****

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem Serengeti Pioneer Camp ****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

Poslední inspekce hoteluzaměstnancem cestovníkanceláře DELUXEA
2022
Kateřina Marečková
Kateřina Marečková 724 730 019

Recenze hotelu Serengeti Pioneer Camp ****

Letová spojení do Tanzánie

Bc. Hana Nádvorníková
Serengeti Pioneer Camp
„Hotel jsem osobně navštívila.“
Odlet
Nocí
Strava
Cena za osobu
x

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.