Serengeti Pioneer Camp ****

Impozantní stanový tábor v srdci Serengeti.

Serengeti Pioneer Camp

Serengeti Pioneer Camp **** Tanzánie

Serengeti Pioneer Camp je úžasný stanový kemp v samém srdci Serengeti, v její jižní centrální části, v oblasti Moru Kopjes. Díky své ideální poloze nabízí oblast, kterou každoročně migrují divoká zvířata a snadno zde potkáte pověstnou Velkou pětku (lvi, leopardi, nosorožci, buvolové a sloni).

Lokalita: TanzánieMapa

Tento kemp je součástí Elewana Collection. Každý kemp má přitom svou vlastní osobitou atmosféru a styl. Serengeti Pioneer Camp v této tradici pokračuje. Vychází z třicátých let dvacátého století, kdy existovaly typické mobilní tábory, a africké safari bylo skutečnou cestou do neznáma. Díky nulové stopě zanechané táborem v kombinaci s blízkosti k přírodě nabízí tábor skutečně jedinečnou příležitost.

Tábor se skládá z deseti stanových ubytování, z nichž všechny mají koupelnu, včetně splachovacího WC, umyvadla a sprchy. Stanové interiéry jsou navrženy tak, aby evokovaly to nejlepší z dob minulých, avšak rozhodně ne zapomenutých.

Tento tábor je ideální destinací pro všechny milovníky divoké přírody. Hosté si tu užijí nezapomenutelné safari a relaxaci v komfortních stanech.

 

Kategorie a vybavení pokojů Serengeti Pioneer Camp

Serengeti Pioneer Camp se skládá celkově z dvanácti stanových ubytování – včetně jednoho rodinného stanu s dvěma ložnicemi.

Stany mají plátěnou podlahu pokrytou zdobenými koberci, zdobený čalouněný nábytek, psací stůl a kancelářské sady. Všechny stany mají koupelnu, včetně splachovacího WC, umyvadla a teplé sprchy.

Další vybavení zahrnuje postele velikosti Queen s moskytiérou, ložní stolky a lampy v dobovém stylu, prádelník a věšák na klobouky, teplou vodu díky solárnímu ohřevu, vnitřní lehátka a venkovní posezení na plátěné verandě s venkovním nábytkem.

Nabídka pokojů

Online cena a slevy Serengeti Pioneer Camp ****

Garance nejlepší ceny

Profi foto hotelu Serengeti Pioneer Camp ****

Naše foto hotelu Serengeti Pioneer Camp ****

Gastronomie a hotelové restaurace Serengeti Pioneer Camp

Jídelní stan nabízí hostům snídaně a večeře. Obědy jsou buď také v táboře, anebo přímo v buši, kde jistě strávíte fascinující dny.

Sport a wellness hotelu Serengeti Pioneer Camp ****

S krásnou a rozmanitou přírodou a s každoroční migrací Velké pětky je vlastně každá návštěva Národního parku Serengeti zážitek. A v resortu Serengeti Pioneer Camp udělají vše proto, aby splnili přání i těch nejnáročnějších hostů.

Díky kombinaci Serengeti Pioneer Campu a oceněného Serengeti Migration Camp na severu, je nyní možné pokrýt až 90% parku Serengeti z obou těchto táborů a tím maximalizovat příležitosti k prohlížení a zvýšit pozorovací čas.

Každoroční migrace více než dvou milionů zvířat v ekosystému Serengeti je jedním z nejznámějších a nejlépe zdokumentovaných přírodních divů světa.

Serengeti Pioneer Camp zaručuje vlastnosti a služby, které jsou typické pro společnost Elewana Lodge and Camp. Evokující vnitřní prostory, příkladné standardy služeb a příležitosti k výjimečnému zážitku.

Mapa - Serengeti Pioneer Camp ****

Osobní poradenství u DELUXEA zájezdů do Tanzánie do hotelu Serengeti Pioneer Camp ****

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem Serengeti Pioneer Camp ****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

Recenze hotelu Serengeti Pioneer Camp ****

Hodnocení poskytli naši zákazníci po ukončení pobytu v hotelu Serengeti Pioneer Camp ****

Safari
0
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Služby Deluxea
0
Cena / Kvalita
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení
Safari
0
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Služby Deluxea
0
Cena / Kvalita
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení
Safari
0
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Služby Deluxea
0
Cena / Kvalita
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení
Safari
0
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Služby Deluxea
0
Cena / Kvalita
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení
Safari
0
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Služby Deluxea
0
Cena / Kvalita
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení

Ohlasy klientů DELUXEA

Letová spojení do Tanzánie

Máte dotaz k dovolené?

Zavoláme a poradíme Vám. Zájezd připravíme na míru.

Poskytujeme
Mezinárodní standard
kvality cestovních služeb
Více info
Ing. Ondřej Světlík
Serengeti Pioneer Camp
„Procestoval jsem svět. Rád Vám poradím.“
Odlet
Nocí
Strava
Cena za osobu
x

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.