Singita Faru Faru Lodge *****

Luxusní lodge, která se nachází poblíž proslulé trasy migrace zvířat.

Singita Faru Faru Lodge

Singita Faru Faru Lodge ***** Tanzánie

Singita Faru Faru Lodge se nachází v rezervaci Grumeti v severní Tanzanii, která tvoří část ekosystému Serengeti Mara. Tato poříční lodge je postavena na mírně svažitém kopci. Když k tomu navíc připočteme, že se nachází poblíž proslulé trasy migrace zvířat (ročně migruje až milion pakoňů), můžete od pobytu v Singita Faru Faru Lodge skutečně očekávat neočekávané. Neformální, netradiční a překvapující na každém kroku.

Lokalita: TanzánieMapa

Tato Lodge je směsicí moderního, ekologického stylu a praktičnosti tradičního tábora. S těsnou blízkostí řeky a plání v okolí mají hosté jedinečnou příležitost, zažít úzké spojení s divokou přírodou.

Ubytování zajišťuje sedm suit s jednou ložnicí, jedna suita pro rodiny (2 dospělí a 2 děti) a jedna vila se dvěma ložnicemi a privátním bazénem (4 dospělí).

Součástí lodge jsou také dva bazény, lázně, tělocvična, butik a televizní salonek. Po celé lodge je možné se připojit na WiFi síť. Na některých místech ale může být signál velmi slabý.

Děti všech věků jsou vítány, k dispozici je služba hlídání dětí i dostatek rodinných aktivit.

Zdravotní požadavky

Singita Faru Faru Lodge se nachází v zóně výskytu malárie. Proto je důležité, abyste zvážili přijetí vhodných antimalarických přípravků. Dále se v Tanzanii vyskytuje i žlutá zimnice a před návštěvou východní Afriky je povinnost nechat se očkovat. V každém případě vám doporučujeme, abyste se před cestou poradili se svým lékařem.

 

Kategorie a vybavení pokojů Singita Faru Faru Lodge

Všechny suity Faru Faru Lodge hrdě reprezentují africkou atmosféru. Jsou vyzdobeny v přírodních tónech, dominuje jim dřevo a kameny. Manželská postel čelí velkým oknům, ze kterých se naskýtá výhled na okolní přírodní prostředí. Součástí suit je také obývací část a koupelna s volně stojící vanou.

Nabídka pokojů

1 Bedroom Suites

1 Bedroom Suites (celkem 7) ubytují 2 dospělé.

Family Suite

Family Suite (celkem 1) ubytuje 2 dospělé a 2 děti.

2 Bedroom Villa Suite

2 Bedroom Villa Suite (celkem 1) ubytuje až 4 dospělé osoby. Pyšní se soukromým bazénem.

Online cena a slevy Singita Faru Faru Lodge *****

Garance nejlepší ceny

Profi foto hotelu Singita Faru Faru Lodge *****

Gastronomie a hotelové restaurace Singita Faru Faru Lodge

Signita Faru Faru Lodge je známý, jako jeden z nejvlivnějších sběratelů vína v Africe. S rozsáhlým vinným sklepem, který nabízí nejvyhledávanější nejvíce exkluzivní značky, včetně velmi vzácných vín, je tento lodge ideální volbou pro všechny milovníky vína. Vinný lístek zahrnuje přibližně 222 značek a 20 000 láhví ve sklepech Singita.

Můžeme tedy říci, že víno je v Singita Faru Faru Lodge klíčovou ingrediencí unikátních zážitků. Vinný lístek Singita obdržel řadu ocenění. Za vše je zodpovědný Francois Rautenbach, který jako ředitel vinných sklepů Singita, řídí výběr, nákup, skladování a servis všech vín. Zúčastněte se ochutnávky a za pomoci profesionálních sommelierů zjistěte, které víno odpovídá právě vašemu individuálnímu vkusu. Francois Rautenbach také vytvořil speciální vzdělávací program pro mladé milovníky vína, který má za cíl rozvoj a výchovu „nové generace“ sommelierů pro Afriku.

Sport a wellness hotelu Singita Faru Faru Lodge *****

 • Plavání. V hlavní části lodge jsou k dispozici dva bazény.

  Posilovna. Plně vybavená a k dispozici pro všechny hosty lodge. Navíc nabízí krásný výhled na okolní přírodu.

  Safari. Koná se každý den a díky profesionálním průvodcům se mohou návštěvníci dostat do bezprostřední blízkosti volně žijících zvířat. Safari je možné zažít i v noci, kdy je možné spatřit i zvířata, která ve dne nepotkáte. Safari vozy mají kapacitu pro max. 6 osob. Běžně je možné spatřit levharty, pakoně, nosorožce, žirafy, slony, lvy, buvoly, leopardy, zebry i opice.

  Jezdecké centrum. Středně pokročilí a pokročilí jezdci budou nadšeni z tohoto jezdeckého centra s 18 světovými koňmi. Strávit den v sedle a prohánět se po pláních Serengeti je ideální způsob, jak poznat tuto velkolepou krajinu.

  Vzdělávací centrum. Bylo vyvinuto pro mladé lidi z místních komunit, kteří se chtějí dozvědět více o ekologii, ekosystémech a chráněných oblastech. Řeší se zde i otázky globálního životního prostředí.

  Lázně. Nabízí komplexní léčebné metody a přístup k léčbě, což umožňuje pečovat o každého hosta individuálně a nabídnout mu péči, kterou potřebuje. Menu procedur bylo navrhnuto tak, aby maximálně doplnilo energii a navodilo pocit klidu a míru u všech hostů. U procedur pro péči o pleť je používána kosmetika Dermalogica, která přirozeně voní a je vhodná pro muže i ženy.

  Serengeti Stress Relief Ceremony představuje léčbu, která posiluje tělo i mysl a zmírňuje stres a napětí. Zároveň přináší i pocit regenerace a klidu. Teplý zábal, inhalace bylinek, mořských řas a éterických olejů k detoxikaci, demineralizace a nakonec ošetření celého obličeje.

  Njozi za Africa (Sny o Africe) vám umožní objevit zázračný léčivý rituál. Tato procedura zahrnuje celé tělo. Nejdříve je celé tělo zabaleno do speciálního zábalu a nakonec následuje speciálně vytvořená masáž celého těla.

Děti v hotelu Singita Faru Faru Lodge *****

Africké safari je skutečně zážitek na celý život. Vytváří vzácné vzpomínky, které je nejlepší zažít společně se svou rodinou. Uvolněné a neformální nastavení Singita Faru Faru Lodge umožňuje rodinám vychutnat si krásy africké přírody. Aktivity jsou speciálně přizpůsobené tak, aby vyhovovaly každé rodině. Hlídání dětí je k dispozici. V zájmu bezpečnosti však účast dětí v jakékoliv herní činnosti závisí na uvážení průvodce.

Ubytování vhodné pro rodiny:

   1× rodinný apartmán (vhodný pro 2 děti a 2 dospělé)

   1× 2-bedroom villa suite se soukromým bazénem

 

Aktivity pro děti:

 • lukostřelba
 • plavání
 • pečení s kuchaři
 • umění a řemesla
 • DVD o zvířatech v Africe
 • stolní hry
 • malování na obličej
 • procházky kolem tábora
 • kurz malého rangera – tento speciální kurz pro malé návštěvníky zahrnuje mnoho aktivit, jako jsou například: sledování zvířat, sledování noční oblohy (astronomie), učení techniky přežití v divočině, kvízy a mnoho dalšího. Po zvládnutí kurzu obdrží každý absolvent certifikát potvrzující tuto událost.

Mapa - Singita Faru Faru Lodge *****

Osobní poradenství u DELUXEA zájezdů do Tanzánie do hotelu Singita Faru Faru Lodge *****

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem Singita Faru Faru Lodge *****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

Recenze hotelu Singita Faru Faru Lodge *****

Hodnocení poskytli naši zákazníci po ukončení pobytu v hotelu Singita Faru Faru Lodge *****

Safari
0
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Služby Deluxea
0
Cena / Kvalita
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení
Safari
0
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Služby Deluxea
0
Cena / Kvalita
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení
Safari
0
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Služby Deluxea
0
Cena / Kvalita
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení
Safari
0
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Služby Deluxea
0
Cena / Kvalita
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení
Safari
0
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Služby Deluxea
0
Cena / Kvalita
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení

Ohlasy klientů DELUXEA

Letová spojení do Tanzánie

Máte dotaz k dovolené?

Zavoláme a poradíme Vám. Zájezd připravíme na míru.

Poskytujeme
Mezinárodní standard
kvality cestovních služeb
Více info
Bc. Petra Melková
Singita Faru Faru Lodge
„Procestovala jsem svět. Ráda Vám poradím.“
Odlet
Nocí
Strava
Cena za osobu
x

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.