Mango Bay Resort ***

Vietnam

Nepřelidněný resort podél téměř kilometrové pláže na ostrově Phu Quoc

Osobně
jsme
bydleli

Hotel Mango Bay Resort ***

Lokalita Vietnam, Phu Quoc | Zobrazit mapu
Strava Snídaně | Více o gastronomii
Tipy specialistů Unikátní eco resort Na ospalém ostrůvku Phu Quoc Dlouhá pláž
Specialisté, kteří
v hotelu bydleli

Popis hotelu Mango Bay Resort *** Vietnam

Mango Bay je unikátní nepřelidněný resort se 40 pokoji a bungalovy, který se rozprostírá podél téměř kilometrové pláže na dvaceti hektarech převážně endemického lesa a zahrad. Nachází se na největším vietnamském ostrově Phu Quoc v Thajském zálivu.

Při výstavbě a vývoji tohoto hotelu bylo přihlíženo k ochraně životního prostředí, sofistikovanému využití materiálu a k podpoře ostrovní kultury. Na ostrově žije méně než 100 tisíc obyvatel, kteří se živí především rybařením a zemědělstvím a přispívají k udržení tradiční autenticity.

Resort Mango Bay byl založen v roce 2000 a nechal se inspirovat snovými představami o životě na pláži. Dříve se zde rozprostíral tropický les s nedotčenou pláží, kde se sbíralo mango a kokosy. Vznik hotelu v těchto místech ovšem neznamenal zničení původního prostředí, ale spíše doplnění a ohleduplnou úpravu, takže zde můžete zažít původní přírodní atmosféru, která zde panuje už léta.

Pláž, jež je resortu přilehlá, nabízí zábavu, pohodlí a relaxaci. Užijete si báječné jídlo, čerstvé koktejly, studené pivo a ponoříte se do atmosféry se zvuky moře a občasného cinkání zvonků na krcích krav z nedaleké osady.

Od roku 2006 podporuje resort Mango Bay organizaci na ochranu divoké přírody – „Wildlife at Risk“ a pomáhá tak k zachování biodiverzity ve Vietnamu. Majitelé tento hotel provozují s ohledem na zachování přírodních zdrojů pro budoucí generace.

Na ostrov Phu Quoc se dostanete letecky z měst Ho Chi Minh, Hanoi či Can Tho. Druhým způsobem je doprava lodí z Rach Gia na Vong Beach nebo z Ha Tien do Ham Ninh. Z přístavu či z letiště pak lze bez problémů zařídit dopravu do hotelu Mango Bay. Většina hostů využívá vzdušnou dopravu a proto je na letišti přítomen zástupce resortu Mango Bay.

Zobrazit více  Mám zájem o hotel

Naše doporučení k Mango Bay Resort

Mango Bay je eko resort s unikátním konceptem. Cestujte zodpovědně, ať už lenošíte na pláži nebo vás láká expedice po ostrově Phu Quoc.

Poslední inspekce hoteluzaměstnancem cestovníkanceláře DELUXEA
 
Ing. Jindřiška Jelínková
Ing. Jindřiška Jelínková 724 065 778

Nabídka pokojů

Bay View Private Villas

Bay View Private Villas (240 m²) představují pět tradičních dřevěných vil, které se nacházejí na osm metrů vyvýšeném prostoru nad pláží...

Veranda Rooms

Veranda Rooms (30 m²) byly nedávno zrenovovány. Mají krytou verandu a poskytují báječné výhledy na moře. Navíc jeden pokoj se nachází v zahradě a nabízí také výhledy na moře...

Rammed Earth Bungalow

Rammed Earth Bungalow (35 m²) s výhledem do zahrad byly postaveny z materiálů ostrova Phu Quoc. Tyto malebné domky jsou umístěny v hotelových zahradách a disponují terasou s lehátky a stolk..

Fisherman Bungalow

Fisherman Bungalow (40 m²) nabízejí prostory s postelí s nebesy o velikosti queen a možnost jednoho přídavného lůžka navíc. Všechny mají venkovní koupelnu a terasu s lehátky a stolkem...

Gastronomie a hotelové restaurace

Stravování v Mango Bay je kulinářským zážitkem samo o sobě. Personál i vedení jsou náležitě hrdí, že jejich kuchyně je jednou z nejlepších na ostrově. Základním kamenem jsou zde mořské plody a nejlepší čerstvé suroviny, které pochází z ostrovních tržišť. Všechny pokrmy jsou připravovány s největší péčí a s důrazem na kvalitu a autenticitu.

Dopřejte svým chuťovým buňkám speciality asijské i západní kuchyně. K dispozici je také celá řada nápojů od mezinárodních vín přes čerstvé ovocné šťávy až po nejlepší koktejly.

Prvotřídní restaurace On The Rocks Restaurant poskytuje báječné výhledy na Thajský záliv. V uvolněné atmosféře za zvuků jazzové hudby si můžete vychutnat neskutečné množství specialit. Á la carte menu nabízí širokou škálu chutí vietnamské, asijské i západní kuchyně. Denně jsou k dispozici tipy na báječné pokrmy přímo od šéfkuchařky a také jednoduché zdravé polední menu.

Beach Bar na pláži je otevřen po celý den k obědům i večeřím. Oběd se zde nese v neformální uvolněné atmosféře a může být servírován také přímo na pláži. Večer toto prostředí představuje elegantní místo pro kochání se západem slunce a stolování pod širým nebem. Nabízí velký výběr lehkých jídel, pizzy, mořských plodů a grilovaného masa připravovaného přímo na stole nebo v otevřené kuchyni. To vše je doprovázeno relaxační hudbou a pohledem na hvězdnou oblohu.

V cestovní kanceláři DELUXEA Vám připravíme dovolenou na míru

 

V cestovní kanceláři Deluxea stojíte na prvním místě Vy, naši klienti. Na zájezdy do Vietnamu se specializujeme již po mnoho let a zemi známe dokonale. Již 18 roků vlastníme platnou koncesi. Pojištěni proti úpadku jsme u ERV Evropská pojišťovna, a. s. Naši zaměstnanci Vietnam opakovaně navštívili a detailně poznali místní prostředí, nabídku služeb a ubytování. Díky tomu Vám mohou velmi odborně na základě osobních zkušeností poradit a sestavit zájezd přesně podle Vašich přání.

Cenová nabídka, kterou od nás obdržíte, bude konečná a kompletní – tedy žádné přirážky nebo skryté poplatky. Pracujeme rychle a nabídku od nás obdržíte do 24 hodin, při větší složitosti nejpozději do 48 hodin. Po návratu ze zájezdu Vám zatelefonujeme s dotazem na zhodnocení Vámi vybraného místa pobytu a poskytnutých služeb. Vyžádejte si náš specializovaný katalog (posíláme poštou – zdarma).

Kategorie a vybavení pokojů Mango Bay Resort

Ubytování v Mango Bay zahrnuje 40 pokojů a bungalovů, které se rozprostírají podél 700 metrové pláže a jsou zasazeny do 20 hektarů původních lesů a zahrad. Takové prostředí navozuje ideální pocit prostoru a ústraní.

Všechny bungalovy mají doškovou střechu a na jejich stavbu byly použity přírodní materiály z ostrova. K dispozici není díky ohleduplnosti k přírodě a přírodním zdrojům klimatizace ani telefon. Bungalovy byly navrženy tak, aby oslavovaly klid, pohodu a přírodu.

Každá kategorie ubytování je jednoduchá a zároveň krásně zdobená. Interiéry jsou vybaveny postelemi s nebesy, dřevěným nábytkem, ventilátory a bavlněnými sítěmi proti komárům. Všechny pokoje mají dřevěné žaluzie, abyste mohli cítit jemný mořský vánek.

Většina pokojů disponuje venkovní sprchou s výhledem na bujnou vegetaci, přičemž ohřev vody je zajištěn pomocí solárních panelů. V pokojích i bungalovech je k dispozici bezplatné připojení WiFi, chladicí box na drinky, bezpečnostní schránka a zařízení na přípravu čaje a kávy.

K dalšímu vybavení patří slunečník, moskytiéra, bavlněné ložní prádlo, džbán na vodu a termosky, zařízení na přípravu kávy a čaje, ručníky a osušky, pantofle, plážová taška, ostrovní mapa a další.

Nabídka pokojů

Bay View Private Villas

Bay View Private Villas (240 m²) představují pět tradičních dřevěných vil, které se nacházejí na osm metrů vyvýšeném prostoru nad pláží. Jsou součástí přírodního lesa a disponují panoramatickým výhledem na záliv. V přízemí se nachází ložnice se dřevěnou terasou a venkovní koupelna se sprchou ústící do zahrady. V patře pak najdete obývací pokoj.

Veranda Rooms

Veranda Rooms (30 m²) byly nedávno zrenovovány. Mají krytou verandu a poskytují báječné výhledy na moře. Navíc jeden pokoj se nachází v zahradě a nabízí také výhledy na moře. Pět pokojů je vybaveno manželskou postelí a vnitřní koupelnou, jen jeden nabízí dvě oddělená lůžka a koupelnu venkovní. Pro tyto pokoje není možnost přidání přistýlky.

Rammed Earth Bungalow

Rammed Earth Bungalow (35 m²) s výhledem do zahrad byly postaveny z materiálů ostrova Phu Quoc. Tyto malebné domky jsou umístěny v hotelových zahradách a disponují terasou s lehátky a stolkem, stejně jako venkovní koupelnou. Jedinečnost spočívá v unikátní stavební technice a využití místní půdy, což skvěle doplňuje zdejší ekosystém.

Fisherman Bungalow

Fisherman Bungalow (40 m²) nabízejí prostory s postelí s nebesy o velikosti queen a možnost jednoho přídavného lůžka navíc. Všechny mají venkovní koupelnu a terasu s lehátky a stolkem. Užijte si báječného výhledu na moře a dalšího vybavení.

Plantation Bungalow

Plantation Bungalow (60 m²) těchto osmnáct dřevěných bungalovů s postelí s nebesy velikosti queen, otevřenou koupelnou a prostornou terasou s lehátky a stolkem nabízí ubytování pro ideální dovolenou u pláže. Většina z nich se nachází přímo na pobřeží a některé nabízí výhled na moře přes krásné zahrady.

Family Bungalow

Family Bungalow (65 m²) tento rodinný bungalov nabízí dvě propojené ložnice – jednu s postelí s nebesy o velikosti queen a druhou se dvěma oddělenými lůžky. K dispozici budete mít terasu s lehátky, stolkem a s nádherným výhledem na moře.

Reef House

Reef House (120 m²) představuje prostorný soukromý dům s vlastním stravovacím zařízením, který se nachází na vyvýšeném místě s výhledem na moře. Zahrnuje dvě ložnice, venkovní koupelny a otevřený obývací pokoj společně s jídelnou. Reef House je ideálním místem pro dovolenou strávenou s rodinou či přáteli. Za příplatek můžete stolovat při snídani i ostatních jídlech během dne přímo ve svém domě. Vedle domu se za příplatek nachází kamenný bungalov s manželskou postelí a koupelnou, který je vhodný pro přátele, děti či chůvu.

Pláž a moře

Dvě poklidné a nedotčené pláže umožňují návštěvníkům zažít nejkrásnější vietnamské západy slunce a kochat se výhledy na nekonečné moře. Pobřežní oblasti s útesy jsou domovem pro nespočet ryb, korálů a dalších živočichů v podobě volavek, orlů, atd.

Online cena a slevy Mango Bay Resort ***

Profi foto hotelu Mango Bay Resort ***

Naše foto hotelu Mango Bay Resort ***

Gastronomie a hotelové restaurace Mango Bay Resort

Stravování v Mango Bay je kulinářským zážitkem samo o sobě. Personál i vedení jsou náležitě hrdí, že jejich kuchyně je jednou z nejlepších na ostrově. Základním kamenem jsou zde mořské plody a nejlepší čerstvé suroviny, které pochází z ostrovních tržišť. Všechny pokrmy jsou připravovány s největší péčí a s důrazem na kvalitu a autenticitu.

Dopřejte svým chuťovým buňkám speciality asijské i západní kuchyně. K dispozici je také celá řada nápojů od mezinárodních vín přes čerstvé ovocné šťávy až po nejlepší koktejly.

Prvotřídní restaurace On The Rocks Restaurant poskytuje báječné výhledy na Thajský záliv. V uvolněné atmosféře za zvuků jazzové hudby si můžete vychutnat neskutečné množství specialit. Á la carte menu nabízí širokou škálu chutí vietnamské, asijské i západní kuchyně. Denně jsou k dispozici tipy na báječné pokrmy přímo od šéfkuchařky a také jednoduché zdravé polední menu.

Beach Bar na pláži je otevřen po celý den k obědům i večeřím. Oběd se zde nese v neformální uvolněné atmosféře a může být servírován také přímo na pláži. Večer toto prostředí představuje elegantní místo pro kochání se západem slunce a stolování pod širým nebem. Nabízí velký výběr lehkých jídel, pizzy, mořských plodů a grilovaného masa připravovaného přímo na stole nebo v otevřené kuchyni. To vše je doprovázeno relaxační hudbou a pohledem na hvězdnou oblohu.

Sport a wellness hotelu Mango Bay Resort ***

Prostředí, ve kterém se resort nachází, je zdrojem neuvěřitelného přírodního bohatství. Atmosféra ostrova přímo tepe životem. Mango Bay vám nabízí to nejlepší z ostrova Phu Quoc:

  • Centrum aktivit – Vedle baru na pláži se nachází Centrum aktivit, kde najdete potápěčské vybavení, kajaky a kánoe k pronájmu. Badminton, volejbal, plážové míče, pétanque, kriket a dětské hračky na pláž jsou zde k zapůjčení zdarma.
  • Šnorchlování – Vybavení pro šnorchlování je k dispozici k zapůjčení, abyste mohli navštívit zdejší bohatý korálový útes.
  • Wellness centrum – Hotelové wellness centrum je místem klidu s výhledem na moře. Užijte si přírodních produktů a procedur s neuvěřitelným relaxačním účinkem, který osvěží vaše tělo, duši i mysl. Nechejte se hýčkat profesionálním personálem. Lázně jsou otevřeny každý den od 9:00 – 18:00.
  • Kurzy vaření – Poznejte nové kulinářské umění s hotelovou šéfkuchařkou a naučte se mnohé z autentické asijské kuchyně. Tyto praktické zkušenosti můžete získat v prostorách restaurace On the Rocks. Ideální náplní je příprava menu o třech chodech, které si po návratu z dovolené lehce připravíte i doma.

Výlety a poznávání ostrovů:

Jednodenní šnorchlovací výlet – Prožijte jeden den na vlnách oceánu na palubě rybářské lodi. V doprovodu zkušeného týmu budete plout do severní části ostrova Phu Quoc se zastávkami na dvou ostrovech: Hon Mong Tay („nehtový ostrov“) a Hon Doi Moi („želví ostrov“). Na palubě si vychutnáte také báječný oběd.

Exkurze na jih – Pokud budete chtít, můžete absolvovat celodenní výlet automobilem s osobním průvodcem „Tin Tinem“. Navštívíte továrnu na rybí omáčky (Nuoc Mam), pepřové zahrady, vodopád Tranh, rybářskou vesnici Ham Ninh a slavnou pláž Bai Sao, kde si vychutnáte lahodný oběd a budete moci relaxovat na pláži či ve vodě než vyrazíte na cestu zpět. Při zpáteční cestě se zastavíte ještě na perlové farmě Phu Quoc a v Duong Dong, kde je možné navštívit tradiční trh.

Trekking – Pokud se chcete vydat do divočiny a dostat se ještě blíže k přírodě, pak se odhodlejte vyrazit na tuto túru do nedotčených oblastí ostrova Phu Quoc. Doprovázet vás bude průvodce Conrad (manažer aktivit v resortu). Túra trvá přibližně 4–5 hodin, přičemž u menšího vodopádu budete mít čas na odpočinek a oběd, který připraví hotelová kuchyně.

Mapa - Mango Bay Resort ***

Osobní poradenství u DELUXEA zájezdů do Vietnamu do hotelu Mango Bay Resort ***

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem Mango Bay Resort ***, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

Poslední inspekce hoteluzaměstnancem cestovníkanceláře DELUXEA
 
Ing. Jindřiška Jelínková
Ing. Jindřiška Jelínková 724 065 778

Recenze hotelu Mango Bay Resort ***

Podobný hotel

Letová spojení do Vietnamu

Ing. Jindřiška Jelínková
Mango Bay Resort
„V hotelu jsem bydlela.“
Odlet
Nocí
Strava
Cena za osobu
x

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.