Mango Bay Resort ***

Nepřelidněný resort podél téměř kilometrové pláže na ostrově Phu Quoc

Cena zájezdu na vyžádání

Cenovou nabídku Vám rádi připravíme individuálně po zaslání nezávazné poptávky.

Máte dotaz k dovolené?

Zavoláme a poradíme Vám. Zájezd připravíme na míru.

Osobně
jsme
bydleli

Hotel Mango Bay Resort ***

Lokalita Vietnam, Phu Quoc | Zobrazit mapu
Strava Snídaně | Více o gastronomii
Tipy specialistů Unikátní eco resort Na ospalém ostrůvku Phu Quoc Dlouhá pláž
Specialisté, kteří
v hotelu bydleli

Popis hotelu Mango Bay Resort *** Vietnam

Mango Bay je unikátní nepřelidněný resort se 40 pokoji a bungalovy, který se rozprostírá podél téměř kilometrové pláže na dvaceti hektarech převážně endemického lesa a zahrad. Nachází se na největším vietnamském ostrově Phu Quoc v Thajském zálivu.

Při výstavbě a vývoji tohoto hotelu bylo přihlíženo k ochraně životního prostředí, sofistikovanému využití materiálu a k podpoře ostrovní kultury. Na ostrově žije méně než 100 tisíc obyvatel, kteří se živí především rybařením a zemědělstvím a přispívají k udržení tradiční autenticity.

Resort Mango Bay byl založen v roce 2000 a nechal se inspirovat snovými představami o životě na pláži. Dříve se zde rozprostíral tropický les s nedotčenou pláží, kde se sbíralo mango a kokosy. Vznik hotelu v těchto místech ovšem neznamenal zničení původního prostředí, ale spíše doplnění a ohleduplnou úpravu, takže zde můžete zažít původní přírodní atmosféru, která zde panuje už léta.

Pláž, jež je resortu přilehlá, nabízí zábavu, pohodlí a relaxaci. Užijete si báječné jídlo, čerstvé koktejly, studené pivo a ponoříte se do atmosféry se zvuky moře a občasného cinkání zvonků na krcích krav z nedaleké osady.

Od roku 2006 podporuje resort Mango Bay organizaci na ochranu divoké přírody – „Wildlife at Risk“ a pomáhá tak k zachování biodiverzity ve Vietnamu. Majitelé tento hotel provozují s ohledem na zachování přírodních zdrojů pro budoucí generace.

Na ostrov Phu Quoc se dostanete letecky z měst Ho Chi Minh, Hanoi či Can Tho. Druhým způsobem je doprava lodí z Rach Gia na Vong Beach nebo z Ha Tien do Ham Ninh. Z přístavu či z letiště pak lze bez problémů zařídit dopravu do hotelu Mango Bay. Většina hostů využívá vzdušnou dopravu a proto je na letišti přítomen zástupce resortu Mango Bay.

Zobrazit více  Mám zájem o hotel

Naše doporučení k Mango Bay Resort

Mango Bay je eko resort s unikátním konceptem. Cestujte zodpovědně, ať už lenošíte na pláži nebo vás láká expedice po ostrově Phu Quoc.

Poslední inspekce hotelu zaměstnancem cestovní kanceláře DELUXEA:
Ing. Jindřiška Jelínková, 724 065 778,

Nabídka pokojů

Bay View Private Villas

Bay View Private Villas (240 m²) představují pět tradičních dřevěných vil, které se nacházejí na osm metrů vyvýšeném prostoru nad pláží...

Veranda Rooms

Veranda Rooms (30 m²) byly nedávno zrenovovány. Mají krytou verandu a poskytují báječné výhledy na moře. Navíc jeden pokoj se nachází v zahradě a nabízí také výhledy na moře...

Rammed Earth Bungalow

Rammed Earth Bungalow (35 m²) s výhledem do zahrad byly postaveny z materiálů ostrova Phu Quoc. Tyto malebné domky jsou umístěny v hotelových zahradách a disponují terasou s lehátky a stolk..

Fisherman Bungalow

Fisherman Bungalow (40 m²) nabízejí prostory s postelí s nebesy o velikosti queen a možnost jednoho přídavného lůžka navíc. Všechny mají venkovní koupelnu a terasu s lehátky a stolkem...

Gastronomie a hotelové restaurace

Stravování v Mango Bay je kulinářským zážitkem samo o sobě. Personál i vedení jsou náležitě hrdí, že jejich kuchyně je jednou z nejlepších na ostrově. Základním kamenem jsou zde mořské plody a nejlepší čerstvé suroviny, které pochází z ostrovních tržišť. Všechny pokrmy jsou připravovány s největší péčí a s důrazem na kvalitu a autenticitu.

Dopřejte svým chuťovým buňkám speciality asijské i západní kuchyně. K dispozici je také celá řada nápojů od mezinárodních vín přes čerstvé ovocné šťávy až po nejlepší koktejly.

Prvotřídní restaurace On The Rocks Restaurant poskytuje báječné výhledy na Thajský záliv. V uvolněné atmosféře za zvuků jazzové hudby si můžete vychutnat neskutečné množství specialit. Á la carte menu nabízí širokou škálu chutí vietnamské, asijské i západní kuchyně. Denně jsou k dispozici tipy na báječné pokrmy přímo od šéfkuchařky a také jednoduché zdravé polední menu.

Beach Bar na pláži je otevřen po celý den k obědům i večeřím. Oběd se zde nese v neformální uvolněné atmosféře a může být servírován také přímo na pláži. Večer toto prostředí představuje elegantní místo pro kochání se západem slunce a stolování pod širým nebem. Nabízí velký výběr lehkých jídel, pizzy, mořských plodů a grilovaného masa připravovaného přímo na stole nebo v otevřené kuchyni. To vše je doprovázeno relaxační hudbou a pohledem na hvězdnou oblohu.

V cestovní kanceláři DELUXEA Vám připravíme dovolenou na míru

 

V cestovní kanceláři Deluxea stojíte na prvním místě Vy, naši klienti. Na zájezdy do Vietnamu se specializujeme již po mnoho let a zemi známe dokonale. Již 18 roků vlastníme platnou koncesi. Pojištěni proti úpadku jsme u ERV Evropská pojišťovna, a. s. Naši zaměstnanci Vietnam opakovaně navštívili a detailně poznali místní prostředí, nabídku služeb a ubytování. Díky tomu Vám mohou velmi odborně na základě osobních zkušeností poradit a sestavit zájezd přesně podle Vašich přání.

Cenová nabídka, kterou od nás obdržíte, bude konečná a kompletní – tedy žádné přirážky nebo skryté poplatky. Pracujeme rychle a nabídku od nás obdržíte do 24 hodin, při větší složitosti nejpozději do 48 hodin. Po návratu ze zájezdu Vám zatelefonujeme s dotazem na zhodnocení Vámi vybraného místa pobytu a poskytnutých služeb. Vyžádejte si náš specializovaný katalog (posíláme poštou – zdarma).

Kategorie a vybavení pokojů Mango Bay Resort

Ubytování v Mango Bay zahrnuje 40 pokojů a bungalovů, které se rozprostírají podél 700 metrové pláže a jsou zasazeny do 20 hektarů původních lesů a zahrad. Takové prostředí navozuje ideální pocit prostoru a ústraní.

Všechny bungalovy mají doškovou střechu a na jejich stavbu byly použity přírodní materiály z ostrova. K dispozici není díky ohleduplnosti k přírodě a přírodním zdrojům klimatizace ani telefon. Bungalovy byly navrženy tak, aby oslavovaly klid, pohodu a přírodu.

Každá kategorie ubytování je jednoduchá a zároveň krásně zdobená. Interiéry jsou vybaveny postelemi s nebesy, dřevěným nábytkem, ventilátory a bavlněnými sítěmi proti komárům. Všechny pokoje mají dřevěné žaluzie, abyste mohli cítit jemný mořský vánek.

Většina pokojů disponuje venkovní sprchou s výhledem na bujnou vegetaci, přičemž ohřev vody je zajištěn pomocí solárních panelů. V pokojích i bungalovech je k dispozici bezplatné připojení WiFi, chladicí box na drinky, bezpečnostní schránka a zařízení na přípravu čaje a kávy.

K dalšímu vybavení patří slunečník, moskytiéra, bavlněné ložní prádlo, džbán na vodu a termosky, zařízení na přípravu kávy a čaje, ručníky a osušky, pantofle, plážová taška, ostrovní mapa a další.

Nabídka pokojů

Bay View Private Villas

Bay View Private Villas (240 m²) představují pět tradičních dřevěných vil, které se nacházejí na osm metrů vyvýšeném prostoru nad pláží. Jsou součástí přírodního lesa a disponují panoramatickým výhledem na záliv. V přízemí se nachází ložnice se dřevěnou terasou a venkovní koupelna se sprchou ústící do zahrady. V patře pak najdete obývací pokoj.

Veranda Rooms

Veranda Rooms (30 m²) byly nedávno zrenovovány. Mají krytou verandu a poskytují báječné výhledy na moře. Navíc jeden pokoj se nachází v zahradě a nabízí také výhledy na moře. Pět pokojů je vybaveno manželskou postelí a vnitřní koupelnou, jen jeden nabízí dvě oddělená lůžka a koupelnu venkovní. Pro tyto pokoje není možnost přidání přistýlky.

Rammed Earth Bungalow

Rammed Earth Bungalow (35 m²) s výhledem do zahrad byly postaveny z materiálů ostrova Phu Quoc. Tyto malebné domky jsou umístěny v hotelových zahradách a disponují terasou s lehátky a stolkem, stejně jako venkovní koupelnou. Jedinečnost spočívá v unikátní stavební technice a využití místní půdy, což skvěle doplňuje zdejší ekosystém.

Fisherman Bungalow

Fisherman Bungalow (40 m²) nabízejí prostory s postelí s nebesy o velikosti queen a možnost jednoho přídavného lůžka navíc. Všechny mají venkovní koupelnu a terasu s lehátky a stolkem. Užijte si báječného výhledu na moře a dalšího vybavení.

Plantation Bungalow

Plantation Bungalow (60 m²) těchto osmnáct dřevěných bungalovů s postelí s nebesy velikosti queen, otevřenou koupelnou a prostornou terasou s lehátky a stolkem nabízí ubytování pro ideální dovolenou u pláže. Většina z nich se nachází přímo na pobřeží a některé nabízí výhled na moře přes krásné zahrady.

Family Bungalow

Family Bungalow (65 m²) tento rodinný bungalov nabízí dvě propojené ložnice – jednu s postelí s nebesy o velikosti queen a druhou se dvěma oddělenými lůžky. K dispozici budete mít terasu s lehátky, stolkem a s nádherným výhledem na moře.

Reef House

Reef House (120 m²) představuje prostorný soukromý dům s vlastním stravovacím zařízením, který se nachází na vyvýšeném místě s výhledem na moře. Zahrnuje dvě ložnice, venkovní koupelny a otevřený obývací pokoj společně s jídelnou. Reef House je ideálním místem pro dovolenou strávenou s rodinou či přáteli. Za příplatek můžete stolovat při snídani i ostatních jídlech během dne přímo ve svém domě. Vedle domu se za příplatek nachází kamenný bungalov s manželskou postelí a koupelnou, který je vhodný pro přátele, děti či chůvu.

Pláž a moře

Dvě poklidné a nedotčené pláže umožňují návštěvníkům zažít nejkrásnější vietnamské západy slunce a kochat se výhledy na nekonečné moře. Pobřežní oblasti s útesy jsou domovem pro nespočet ryb, korálů a dalších živočichů v podobě volavek, orlů, atd.

Online cena a slevy Mango Bay Resort ***

Profi foto hotelu Mango Bay Resort ***

Naše foto hotelu Mango Bay Resort ***

Gastronomie a hotelové restaurace Mango Bay Resort

Stravování v Mango Bay je kulinářským zážitkem samo o sobě. Personál i vedení jsou náležitě hrdí, že jejich kuchyně je jednou z nejlepších na ostrově. Základním kamenem jsou zde mořské plody a nejlepší čerstvé suroviny, které pochází z ostrovních tržišť. Všechny pokrmy jsou připravovány s největší péčí a s důrazem na kvalitu a autenticitu.

Dopřejte svým chuťovým buňkám speciality asijské i západní kuchyně. K dispozici je také celá řada nápojů od mezinárodních vín přes čerstvé ovocné šťávy až po nejlepší koktejly.

Prvotřídní restaurace On The Rocks Restaurant poskytuje báječné výhledy na Thajský záliv. V uvolněné atmosféře za zvuků jazzové hudby si můžete vychutnat neskutečné množství specialit. Á la carte menu nabízí širokou škálu chutí vietnamské, asijské i západní kuchyně. Denně jsou k dispozici tipy na báječné pokrmy přímo od šéfkuchařky a také jednoduché zdravé polední menu.

Beach Bar na pláži je otevřen po celý den k obědům i večeřím. Oběd se zde nese v neformální uvolněné atmosféře a může být servírován také přímo na pláži. Večer toto prostředí představuje elegantní místo pro kochání se západem slunce a stolování pod širým nebem. Nabízí velký výběr lehkých jídel, pizzy, mořských plodů a grilovaného masa připravovaného přímo na stole nebo v otevřené kuchyni. To vše je doprovázeno relaxační hudbou a pohledem na hvězdnou oblohu.

Sport a wellness hotelu Mango Bay Resort ***

Prostředí, ve kterém se resort nachází, je zdrojem neuvěřitelného přírodního bohatství. Atmosféra ostrova přímo tepe životem. Mango Bay vám nabízí to nejlepší z ostrova Phu Quoc:

  • Centrum aktivit – Vedle baru na pláži se nachází Centrum aktivit, kde najdete potápěčské vybavení, kajaky a kánoe k pronájmu. Badminton, volejbal, plážové míče, pétanque, kriket a dětské hračky na pláž jsou zde k zapůjčení zdarma.
  • Šnorchlování – Vybavení pro šnorchlování je k dispozici k zapůjčení, abyste mohli navštívit zdejší bohatý korálový útes.
  • Wellness centrum – Hotelové wellness centrum je místem klidu s výhledem na moře. Užijte si přírodních produktů a procedur s neuvěřitelným relaxačním účinkem, který osvěží vaše tělo, duši i mysl. Nechejte se hýčkat profesionálním personálem. Lázně jsou otevřeny každý den od 9:00 – 18:00.
  • Kurzy vaření – Poznejte nové kulinářské umění s hotelovou šéfkuchařkou a naučte se mnohé z autentické asijské kuchyně. Tyto praktické zkušenosti můžete získat v prostorách restaurace On the Rocks. Ideální náplní je příprava menu o třech chodech, které si po návratu z dovolené lehce připravíte i doma.

Výlety a poznávání ostrovů:

Jednodenní šnorchlovací výlet – Prožijte jeden den na vlnách oceánu na palubě rybářské lodi. V doprovodu zkušeného týmu budete plout do severní části ostrova Phu Quoc se zastávkami na dvou ostrovech: Hon Mong Tay („nehtový ostrov“) a Hon Doi Moi („želví ostrov“). Na palubě si vychutnáte také báječný oběd.

Exkurze na jih – Pokud budete chtít, můžete absolvovat celodenní výlet automobilem s osobním průvodcem „Tin Tinem“. Navštívíte továrnu na rybí omáčky (Nuoc Mam), pepřové zahrady, vodopád Tranh, rybářskou vesnici Ham Ninh a slavnou pláž Bai Sao, kde si vychutnáte lahodný oběd a budete moci relaxovat na pláži či ve vodě než vyrazíte na cestu zpět. Při zpáteční cestě se zastavíte ještě na perlové farmě Phu Quoc a v Duong Dong, kde je možné navštívit tradiční trh.

Trekking – Pokud se chcete vydat do divočiny a dostat se ještě blíže k přírodě, pak se odhodlejte vyrazit na tuto túru do nedotčených oblastí ostrova Phu Quoc. Doprovázet vás bude průvodce Conrad (manažer aktivit v resortu). Túra trvá přibližně 4–5 hodin, přičemž u menšího vodopádu budete mít čas na odpočinek a oběd, který připraví hotelová kuchyně.

Mapa - Mango Bay Resort ***

Osobní poradenství u DELUXEA zájezdů Vietnam do hotelu Mango Bay Resort ***

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem Mango Bay Resort ***, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

Poslední inspekce hotelu zaměstnancem cestovní kanceláře DELUXEA:
Ing. Jindřiška Jelínková, 724 065 778,

Recenze hotelu Mango Bay Resort ***

Pláž
0
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení
Pláž
0
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení
Pláž
0
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení
Pláž
0
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení
Pláž
0
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení

Ohlasy klientů DELUXEA

Podobný hotel

Letová spojení Vietnam

Ing. Jindřiška Jelínková
Mango Bay Resort
„V hotelu jsem bydlela.“
Odlet
Nocí
Strava
Cena za osobu
x

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.