Paragon Saigon Hotel ****

Vietnam

Skvělý hotel pro obchodní i volnočasové pobyty

Destinaci
jsme
navštívili

Hotel Paragon Saigon Hotel ****

Lokalita Vietnam, Ho Chi Min City/Saigon | Zobrazit mapu
Strava Snídaně, Polopenze, Plná penze | Více o gastronomii
Tipy specialistů Vysoký standard Žádaná lokalita Profesionální péče

Popis hotelu Paragon Saigon Hotel **** Vietnam

Paragon Saigon Hotel je jedním z nejlepších čtyřhvězdičkových hotelů v Ho Chi Minh City. Je situován v obchodní čtvrti a nachází se jen tři minuty od Opery a nákupního centra VinCom. Z pokojů se hosté mohou kochat krásným výhledem na centrální část města s Operou či katedrálou Notre Dame.

Hotel nabízí vynikající úroveň služeb a pohodlí, které zajistí vhodné podmínky pro obchodní cestující i dovolenkáře, kteří navštíví tuto rušnou bránu Asie s příjemnou pohostinností a osobním přístupem. Harmonická kombinace tradiční vietnamské architektury ve spojení s moderními rysy s francouzským nádechem přináší hostům neobyčejný zážitek.

Ho Chi Minh City (dříve známé jako Saigon) je městem obchodu a kultury, které oplývá neuvěřitelným množstvím energie. Je to svým způsobem živý organismus, který strhne k aktivnímu životu všechny, kteří ho byť jen na krátko navštíví. Návštěvníci se tedy nemusí obávat nudy či nedostatku aktivit při svém pobytu.

 

Zobrazit více  Mám zájem o hotel

Naše doporučení k Paragon Saigon Hotel

Hotel nabízí velmi vysoký standard za příznivou cenu. Díky svému výhodnému umístění v centru města můžete poznávat místní kulturu, architekturu i kuchyni během krátké procházky po okolí.

Pokoje Deluxe a Premier Room jsou hodně malé. Pro delší pobyt doporučujeme výběr kategorie Suite Room, která je větší a kromě ložnice budete mít k dispozici také malou obývací místnost s pracovním stolem. 

Hotel kromě svého skvělého umístění nabízí také střešní bazén ve 12.patře budovy, ve kterém si hosté mohou zaplavat s krásným výhledem na město.  

Cesta z mezinárodního letiště Tay Son Nhat do hotelu trvá přibližně 30 minut.

Video hotelu

Nabídka pokojů

Deluxe Room

Deluxe Room

Deluxe Rooms (25 m²) představují ideální ubytování pro méně náročně hosty. K dispozici budete mít manželskou postel nebo dvě oddělená lůžka...

Premier Room

Premier Room

Premier Rooms (28 m²) jsou komfortní pokoje, které nabízejí možnost postele o velikosti queen a jedno oddělené lůžko nebo samostatnou velkou postel o velikosti king...

Suite Room

Suite Room

Suite Rooms (42 m²) vám nabídnou krásné výhledy na město. Suity nabízejí pohodlí v podobě obývacího pokoje s pracovním stolem a oddělené ložnice...

Gastronomie a hotelové restaurace

Stolování v hotelu Paragon Saigon nabízí hostům výběr z místních jídel a mezinárodní kuchyně.

Fusion Restaurant vám naservíruje vietnamskou kuchyni se západními prvky a k tomu vynikající výběr francouzských, španělských, italských a chilských vín. Stolovat tu budete v moderním prostředí. Pokud máte rádi japonské chutě, jistě oceníte sushi koutek, kde se podávají i sashimi, miso polévky a další východní speciality.

S přáteli nebo kolegy pak po dobrém jídle můžete zajít do Lobby Bar a dopřát si koktejl.

V cestovní kanceláři DELUXEA Vám připravíme dovolenou na míru

 

V cestovní kanceláři Deluxea stojíte na prvním místě Vy, naši klienti. Na zájezdy do Vietnamu se specializujeme již po mnoho let a zemi známe dokonale. Již 18 roků vlastníme platnou koncesi. Pojištěni proti úpadku jsme u ERV Evropská pojišťovna, a. s. Naši zaměstnanci Vietnam opakovaně navštívili a detailně poznali místní prostředí, nabídku služeb a ubytování. Díky tomu Vám mohou velmi odborně na základě osobních zkušeností poradit a sestavit zájezd přesně podle Vašich přání.

Cenová nabídka, kterou od nás obdržíte, bude konečná a kompletní – tedy žádné přirážky nebo skryté poplatky. Pracujeme rychle a nabídku od nás obdržíte do 24 hodin, při větší složitosti nejpozději do 48 hodin. Po návratu ze zájezdu Vám zatelefonujeme s dotazem na zhodnocení Vámi vybraného místa pobytu a poskytnutých služeb. Vyžádejte si náš specializovaný katalog (posíláme poštou – zdarma).

Kategorie a vybavení pokojů Paragon Saigon Hotel

Hotel se může pochlubit 173 pokoji Deluxe, Premier a suitami, které byly navrženy prestižní francouzskou architektonickou a designovou společností. Stylové ubytování poskytuje hostům komfort v podobě moderního vybavení, které zahrnuje telefon s IDD, minibar, internet, klimatizaci, satelitní TV, sejf, vysoušeč vlasů a zařízení na přípravu kávy nebo čaje.

 

Nabídka pokojů

Deluxe Room

Deluxe Room foto

Deluxe Rooms (25 m²) představují ideální ubytování pro méně náročně hosty. K dispozici budete mít manželskou postel nebo dvě oddělená lůžka. Vychutnáte si zde pohodlí domova za přívětivou cenu.

Premier Room

Premier Room foto

Premier Rooms (28 m²) jsou komfortní pokoje, které nabízejí možnost postele o velikosti queen a jedno oddělené lůžko nebo samostatnou velkou postel o velikosti king.

Suite Room

Suite Room foto

Suite Rooms (42 m²) vám nabídnou krásné výhledy na město. Suity nabízejí pohodlí v podobě obývacího pokoje s pracovním stolem a oddělené ložnice. Speciálním rysem suit je parní lázeň, kterou můžete využít pro relaxaci po dlouhém a náročném dni.

Pláž a moře

Online cena a slevy Paragon Saigon Hotel ****

Profi foto hotelu Paragon Saigon Hotel ****

Naše foto hotelu Paragon Saigon Hotel ****

Video

Gastronomie a hotelové restaurace Paragon Saigon Hotel

Stolování v hotelu Paragon Saigon nabízí hostům výběr z místních jídel a mezinárodní kuchyně.

Fusion Restaurant vám naservíruje vietnamskou kuchyni se západními prvky a k tomu vynikající výběr francouzských, španělských, italských a chilských vín. Stolovat tu budete v moderním prostředí. Pokud máte rádi japonské chutě, jistě oceníte sushi koutek, kde se podávají i sashimi, miso polévky a další východní speciality.

S přáteli nebo kolegy pak po dobrém jídle můžete zajít do Lobby Bar a dopřát si koktejl.

Sport a wellness hotelu Paragon Saigon Hotel ****

Součástí hotelu Paragon Saigon je i perfektně vybavené fitness centrum a lázně.

Fitness centrum disponuje tím nejmodernějším vybavením, běhacími pásy a stroji, které formují tělo a upravují hmotnost. Zavítat sem můžete v kteroukoliv denní dobu.

Mc Queen Spa vám nabídnou péči o tělo, tvář i ruce. Až odtud odejdete, budete se doslova vznášet.Doprava do hotelu Paragon Saigon Hotel

Mapa - Paragon Saigon Hotel ****

Osobní poradenství u DELUXEA zájezdů do Vietnamu do hotelu Paragon Saigon Hotel ****

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem Paragon Saigon Hotel ****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

Recenze hotelu Paragon Saigon Hotel ****

Factsheet

Podobný hotel

Letová spojení do Vietnamu

Ing. Jindřiška Jelínková
Paragon Saigon Hotel
„Procestovala jsem svět. Ráda Vám poradím.“
Odlet
Nocí
Strava
Cena za osobu
x

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.