REX Hotel *****

Vietnam

Výborná poloha v centru města

Destinaci
jsme
navštívili

Hotel REX Hotel *****

Lokalita Vietnam, Ho Chi Min City/Saigon | Zobrazit mapu
Strava Snídaně, Polopenze, Plná penze | Více o gastronomii
Tipy specialistů Umístění v centru města Kvalitní Spa Krásný výhled

Popis hotelu REX Hotel ***** Vietnam

Rex Hotel je symbolem vietnamské pohostinnosti. Představuje luxusní hotel, který odkazuje na počátky 20. století, kdy byl otevřen, nikoliv jako hotel, ale jako francouzský autosalon. V 60. letech fungoval jako americké centrum kultury. Od roku 1975 se zde začal profilovat hotel. Budova se tak stala svědkem vzestupů a pádů historie města Saigon, ve kterém se nachází.

Hotel je situován přímo v centru Ho Chi Minh City. Byl přestavěn, aby se mohl stát jednou z nejprestižnějších adres ve městě. Nabízí vysokou třídu ubytování v 286 pokojích ve třech křídlech hotelu East Wing, West Wing a Executive Wing. Nabízí také konferenční sál a salonek vhodný ke svatbám. Uvnitř se nachází i proslulé lázně, čtyři restaurace, kavárna a bar umístěný přímo na střeše hotelu.

Letiště Tan Son Nhat Airport je od hotelu vzdáleno osm kilometrů.

Zobrazit více  Mám zájem o hotel

Naše doporučení k REX Hotel

REX Hotel nabízí ideální umístění pro pořádání výletů. Jeho poloha v centru města vám umožní poznat Ho Chi Minhovo Město zblízka aniž byste museli využívat transfery autem. Navíc leží kousek od letiště, proto je ideálním místem k odpočinku po příletu nebo před odletem. 

Ze střešního bazénu budete mít krásný výhled na město a v místním vyhlášeném baru si naplno užijete atmosféru nočního Saigonu. 

Hotel nabízí několik kategorií ubytování. Pokud na hotelu zůstanete jen jednu noc, bude vám stačit pokoj Deluxe nebo Premium. Pokud byste rádi zůstali déle, doporučujeme vybrat některou ze suit, které mají navíc obývací část, například Governor Suite, Executive Suite nebo Imperal Suite. Pro rodiny hotel nabízí pěkný apartmán Family Governor Suite.

Nabídka pokojů

Executive Premium

Executive Premium

Executive Premiums (38 m²) jsou stejné jako Premium Rooms, jen mají lepší koupelnu a neomezený přístup do Executive Lounge...

Executive Governor Suite

Executive Governor Suite

Executive Governor Suites (57 m²) jsou elegantně zařízeny a mají velký obývací pokoj. Hosté mají přístup do salonku Executive Lounge, který je otevřen denně od šesté ranní do desát..

Executive Suite

Executive Suite

Executive Suite (75 m²) jsou vybaveny v moderním stylu a nabízejí výhled na unikátní City Hall. ..

Presidential Suite

Presidential Suite

Presidential Suite (200 m²) se nachází v nejvyšším patře křídla. Má dvě ložnice, kuchyň, velký obývací pokoj a pracovní část, navíc zde budete mít hydro-masážní vanu a balkon s..

Gastronomie a hotelové restaurace

V dnešní době je už zcela normální, že luxusní světové hotely nabízejí hned několik restaurací a barů. Výjimkou není ani Rex Hotel ve Vietnamu. Ten vám představí čtyři restaurace, kavárnu a salonek.

Rooftop Garden Bar se pyšní několika oceněními a úžasnými výhledy na město. Je to místo, kde vzpomínky na minulosti přetrvávají. Těšit se můžete na pozdní pokrmy, lehké občerstvení, oblíbení koktejly a kvalitní alkoholické nápoje.

Hoa Mai Restaurant je skvělým místem pro výjimečnou večeři. Ochutnáte zde to nejlepší z vietnamské kuchyně a pochutnáte si i na asijských pokrmech. Ke stolování vám zahraje tradiční folková hudba a zatančí vám tanečníci.

Paradise Coffee Lounge se nachází v přízemí a nabízí prostor ke schůzkám, relaxaci u kávy, odpolední čaj, apod.

Vertical Garden představuje tropickou zahradu a vodopád. Je místem odpočinku u kávy, koktejlu a mezinárodních jídel. Jedná se o první a největší vertikální zahradu ve Vietnamu.

Cung Dinh Restaurant se prezentuje vietnamskou kuchyní a tradiční výzdobou.

Executive Lounge je salonek určený pro VIP hosty. Otevřen je každý den od šesté ranní do desáté večerní. Nabízí široký výběr jídel a nápojů, panoramatický výhled na Vertical Graden a salonek určený k obchodním schůzkám. Hosté mohou využívat následující privilegia salonku:

 • privátní přihlášení a odhlášení z hotelu
 • expresní odhlášení na vyžádání
 • uvítací drink
 • výběr z mezinárodního tisku
 • snídaně od šesti do desíti
 • odpolední čaj od druhé odpolední do páté odpolední
 • večerní koktejl od šesti do osmi
 • po celý den čaj, kávy a lehké občerstvení
 • bezplatné využívání internetu
 • služby prádelny
 • fax, scan a kopírování
 • večerní pokojovou službu
 • jednu hodinu v Executive boardroom pro osm osob

V cestovní kanceláři DELUXEA Vám připravíme dovolenou na míru

 

V cestovní kanceláři Deluxea stojíte na prvním místě Vy, naši klienti. Na zájezdy do Vietnamu se specializujeme již po mnoho let a zemi známe dokonale. Již 18 roků vlastníme platnou koncesi. Pojištěni proti úpadku jsme u ERV Evropská pojišťovna, a. s. Naši zaměstnanci Vietnam opakovaně navštívili a detailně poznali místní prostředí, nabídku služeb a ubytování. Díky tomu Vám mohou velmi odborně na základě osobních zkušeností poradit a sestavit zájezd přesně podle Vašich přání.

Cenová nabídka, kterou od nás obdržíte, bude konečná a kompletní – tedy žádné přirážky nebo skryté poplatky. Pracujeme rychle a nabídku od nás obdržíte do 24 hodin, při větší složitosti nejpozději do 48 hodin. Po návratu ze zájezdu Vám zatelefonujeme s dotazem na zhodnocení Vámi vybraného místa pobytu a poskytnutých služeb. Vyžádejte si náš specializovaný katalog (posíláme poštou – zdarma).

Kategorie a vybavení pokojů REX Hotel

Pokoje a suity hotelu Rex balancují mezi komfortem a tradicí. Všechny jsou vyzdobeny vietnamským dekorem. Jsou rozděleny do tří křídel a to: East Wing, West Wing a Executive Wing.

East Wing nabízí tradiční prostředí a vybavení první třídy, které zahrnuje: klimatizaci, budík, snídaně, kabelový kanál s filmy, kávovar, elektronické noviny, telefon, fén, přístup k internetu, služby prádelny, mini-bar, televizi, WiFi, sprchu a vanu.

West Wing prošlo kompletní renovací v prosinci 2013. Tři kategorie suit jsou vybaveny klimatizací, servisem hlídání dětí, snídaněmi, kabelovým filmovým kanálem, extra lůžkem, fénem, přístupem k internetu, servisem prádelny, mini-barem, trezorem, LCD TV, WiFi, vanou a sprchou.

Executive Wing se skládá ze čtyř pater a 60 pokojů Executive Premiums, 11 Executive Governor Suites, 3 Executive Suites a 1 Presidential Suite.

Tyto pokoje a suity jsou vybaveny klimatizací, budíkem, službou hlídání dětí, snídaněmi, filmovým kanálem, elektronickými novinami, extra lůžkem, fénem, přístupem k internetu, servisem prádelny, mini-barem, trezorem, parkováním, příslušenstvím k přípravě čaje a kávy, žehličkou a žehlicím prknem (na vyžádání), trezorem, psacím stolem, vysokorychlostním internetem, LCD TV a WiFi.

Nabídka pokojů

Executive Premium

Executive Premium foto

Executive Premiums (38 m²) jsou stejné jako Premium Rooms, jen mají lepší koupelnu a neomezený přístup do Executive Lounge.

Executive Governor Suite

Executive Governor Suite foto

Executive Governor Suites (57 m²) jsou elegantně zařízeny a mají velký obývací pokoj. Hosté mají přístup do salonku Executive Lounge, který je otevřen denně od šesté ranní do desáté večerní.

Executive Suite

Executive Suite foto

Executive Suite (75 m²) jsou vybaveny v moderním stylu a nabízejí výhled na unikátní City Hall.

Presidential Suite

Presidential Suite foto

Presidential Suite (200 m²) se nachází v nejvyšším patře křídla. Má dvě ložnice, kuchyň, velký obývací pokoj a pracovní část, navíc zde budete mít hydro-masážní vanu a balkon s úžasným výhledem. Součástí této suity je také sauna a jacuzzi.

Deluxe Room

Deluxe Room foto

Deluxe Rooms (28 m²) představují standardní pokoje s plnou výbavou a světlými a vzdušnými prostory. Okna jsou zvukotěsná, a tak vás zde nebude nic a nikdo rušit.

Rex Suite

Rex Suite foto

Rex Suites (36 m²) jsou vhodné pro rodiny s dětmi a nabízejí postele velikosti king nebo queen. Mají zvukotěsná okna sahající od podlahy až ke stropu a některé nabízejí vskutku úžasný výhled z privátního balkonu. V ceně za pokoj jsou zahrnuty snídaně a služba hlídání dětí.

Imperial Suite

Imperial Suite foto

Imperial Suites (98 m²) se nacházejí ve 3. a 4. patře. Nabídnou vám ten nejlepší výhled na město a prostory, které balancují mezi tradicí a moderností. Mají oddělený obývací pokoj a jídelní část. V koupelně najdete vanu i sprchu. Výhodou navíc je privátní sauna a jacuzzi. V ceně za pokoj je zahrnuta i snídaně.

Premium

Premium foto

Premiums (38 m²) nabízí postel velikosti king nebo dvě oddělená lůžka velikosti queen. V koupelně najdete sprchu a vanu.

Governor Suite

Governor Suite foto

Governor Suites (57 m²) se pyšní uvolněnou atmosférou, dostatkem místa k relaxaci, odděleným obývacím pokojem a psacím stolem. Ložnice je vybavena postelí king.

Family Governor Suite

Family Governor Suite foto

Family Governor Suite (75 m²) má dvě ložnice, jednu s postelí king a druhou se dvěma oddělenými lůžky. Obývací pokoj je od ložnic oddělen. Tato suita je dostatečně prostorná pro čtyři osoby.

Pláž a moře

Hotel Rex se nachází v centru města, nemá vlastní pláž ani přístup k pobřeží.

Online cena a slevy REX Hotel *****

Profi foto hotelu REX Hotel *****

Gastronomie a hotelové restaurace REX Hotel

V dnešní době je už zcela normální, že luxusní světové hotely nabízejí hned několik restaurací a barů. Výjimkou není ani Rex Hotel ve Vietnamu. Ten vám představí čtyři restaurace, kavárnu a salonek.

Rooftop Garden Bar se pyšní několika oceněními a úžasnými výhledy na město. Je to místo, kde vzpomínky na minulosti přetrvávají. Těšit se můžete na pozdní pokrmy, lehké občerstvení, oblíbení koktejly a kvalitní alkoholické nápoje.

Hoa Mai Restaurant je skvělým místem pro výjimečnou večeři. Ochutnáte zde to nejlepší z vietnamské kuchyně a pochutnáte si i na asijských pokrmech. Ke stolování vám zahraje tradiční folková hudba a zatančí vám tanečníci.

Paradise Coffee Lounge se nachází v přízemí a nabízí prostor ke schůzkám, relaxaci u kávy, odpolední čaj, apod.

Vertical Garden představuje tropickou zahradu a vodopád. Je místem odpočinku u kávy, koktejlu a mezinárodních jídel. Jedná se o první a největší vertikální zahradu ve Vietnamu.

Cung Dinh Restaurant se prezentuje vietnamskou kuchyní a tradiční výzdobou.

Executive Lounge je salonek určený pro VIP hosty. Otevřen je každý den od šesté ranní do desáté večerní. Nabízí široký výběr jídel a nápojů, panoramatický výhled na Vertical Graden a salonek určený k obchodním schůzkám. Hosté mohou využívat následující privilegia salonku:

 • privátní přihlášení a odhlášení z hotelu
 • expresní odhlášení na vyžádání
 • uvítací drink
 • výběr z mezinárodního tisku
 • snídaně od šesti do desíti
 • odpolední čaj od druhé odpolední do páté odpolední
 • večerní koktejl od šesti do osmi
 • po celý den čaj, kávy a lehké občerstvení
 • bezplatné využívání internetu
 • služby prádelny
 • fax, scan a kopírování
 • večerní pokojovou službu
 • jednu hodinu v Executive boardroom pro osm osob

Sport a wellness hotelu REX Hotel *****

V hotelu najdete Rex Health Club, který podporuje zdravý životní styl. Otevřeno má každý den od desáté dopolední do půl jedenácté večerní. Lázně nabízí odpočinkovou zónu, péči o tělo a krásu za pomocí vietnamských, indických a čínských technik. Součástí je také fitness s kardio vybavením a kvalifikovanými instruktory.

Rex Hotel myslí i na trávení volného času svých hostů a nabízí:

 • výlety – celodenní, půldenní, dvoudenní, noční i cesty za golfem
 • kurzy vaření – nakupte si potraviny na trhu a pak se z nich naučte připravovat tradiční vietnamské pokrmy
 • cyklo-výlety
 • tenisové kurty
 • dva venkovní bazény
 • Rex Golden Lotus Theatre - divadlo umístěné ve venkovní restauraci Vertical Garden nabízí různá představení včetně vodního loutkového divadla

Děti v hotelu REX Hotel *****

Doprava do hotelu REX Hotel

Hotel Rex Hotel Saigon je od letiště Tan Son Nhat Airport vzdálený osm kilometrů. Transfer autem zabere cca 25 minut.

Mapa - REX Hotel *****

Osobní poradenství u DELUXEA zájezdů do Vietnamu do hotelu REX Hotel *****

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem REX Hotel *****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

Recenze hotelu REX Hotel *****

Factsheet

Podobný hotel

Letová spojení do Vietnamu

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.