Seahorse Resort & Spa ****

Vietnam

Neodolatelný vietnamský plážový resort s elegancí a stylem

Destinaci
jsme
navštívili

Hotel Seahorse Resort & Spa ****

Lokalita Vietnam, Mui Ne | Zobrazit mapu
Strava Snídaně, Polopenze, Plná penze | Více o gastronomii
Tipy specialistů Pro nenáročné V rušném centru Mui Ne Pěkná pláž

Popis hotelu Seahorse Resort & Spa **** Vietnam

Útěk do ráje, kde se setkává klid a pohoda, představuje Seahorse Resort & Spa – nejelegantnější a nejstylovější plážový resort na pobřeží Mui Ne. Malebná pláž na březích je místem klidu, krásy a harmonie s dokonalými výhledy a pohádkovými západy slunce. Seahorse Resort & Spa nabízí opravdu unikátní plážové okamžiky. K dispozici je 40 luxusních bungalovů a 59 úžasných pokojů a suit, které z resortu dělají okouzlující destinaci v soukromém vlastnictví. Hotel byl navržen pro uspokojení náročných požadavků hostů, kteří vyžadují klid, personalizované služby a komfortní vybavení. Okolní prostředí je plné přírodní krajiny s výhledem na oceán.

Hotel Seahorse je vhodným místem i pro meetingy a jiné události. Najdete zde dvě zasedací místnosti s kapacitou 15-200 osob a s prvotřídním vybavením jako ozvučení, osvětlení, projektor a v neposlední řadě se zkušeným personálem.

Vítejte v neodolatelném vietnamském útočišti, v místě s dlouholetou tradicí a s neobyčejnou úrovní pohostinnosti, stylu a služeb.

Zobrazit více  Mám zájem o hotel

Naše doporučení k Seahorse Resort & Spa

Seahorse Resort & Spa se nachází pouhých 200 km od letiště v Ho Chi Minhově městě, což je asi 4,5 hodiny jízdy autem. Pokud nechcete absolvovat další přelet na pláž, je toto místo ideální pro Váš pobyt. 

Resort je umístěný v tropické zahradě u pěkné pláže a na výběr je z několika různých kategorií ubytování. My doporučujeme plážový bungalow nebo bungalow s výhledem na moře. 

Plánujete jeden z nejdůležitějších dnů svého života se svou drahou polovičkou? Pokud chcete mít tu nejromantičtější svatbu v prostředí tropické krásy, modrého moře a bílého písku, pak právě Seahorse resort přinese nezapomenutelné zážitky jak pro nevěstu s ženichem, tak i pro případné svatebčany.

Video hotelu

Nabídka pokojů

Deluxe Room (32 m2)

Deluxe Room (32 m2)

Vydejte se na poklidnou a příjemnou dovolenou a prožijte krásné chvíle v tomto pokoji s veškerým komfortním vybavením. Dostane se Vám nezapomenutelných zážitků...

Deluxe Garden View Room (32 m2)

Deluxe Garden View Room (32 m2)

V pokojích Deluxe s výhledem na zahradu budete moci prožít příjemnou dovolenou s dostatkem prostoru. Budete se cítit propojení s okolím a zároveň pocítíte příjemné pohodlí a komfort...

Deluxe Sea View (32 m2)

Deluxe Sea View (32 m2)

V poklidné části tropického zahradního ráje si budete moci užít dovolenou v pokoji s výhledem na moře...

Deluxe Family Room (64 m2)

Deluxe Family Room (64 m2)

Rodinné pokoje Deluxe disponují dostatkem volného prostoru. Design má svou vlastní inspiraci a celkový návrh pokoje jej propojuje s okolním prostředím a zároveň zajišťuje komfort pro poh..

Gastronomie a hotelové restaurace

Non La Bar

Budete mít příležitost se osvěžit v bazénu a vychutnat si tropický koktejl či zmrzlinu v baru u bazénu s oceánským prostředím. Non La Bar se nachází v jihozápadním rohu hotelového bazénu a představuje relaxační a neformální místo pro vychutnání si mezinárodního koktejlu a místních drinků s přáteli a blízkými při sledování západu slunce.

Hippocampe Restaurant

Restaurace Hippocampe je ideálním místem, kde si můžete vychutnat báječnou kuchyni. Nachází se přímo na pláži a při pochutnávání si na lahodných a rozmanitých pokrmech se můžete kochat výhledem na západ slunce. Restaurace je otevřena na bázi 24/7.

Seahorse Bistro

V bistru Seahorse si můžete pochutnat na pokrmech z mořských plodů, místní kuchyni v podobě palačinek či dušeného pokrmu Lau Tha a mnohých dalších specialitách. K dispozici je zde prostorná zahrada se svěžím mořským vánkem, kde je možné si vychutnat jídlo se sklenkou červeného vína při příjemné večeři s rodinou či přáteli. Pokud jste fanoušky tradiční vietnamské kuchyně, Seahorse Bistro by mělo být první kulinářskou zastávkou.

V cestovní kanceláři DELUXEA Vám připravíme dovolenou na míru

 

V cestovní kanceláři Deluxea stojíte na prvním místě Vy, naši klienti. Na zájezdy do Vietnamu se specializujeme již po mnoho let a zemi známe dokonale. Již 18 roků vlastníme platnou koncesi. Pojištěni proti úpadku jsme u ERV Evropská pojišťovna, a. s. Naši zaměstnanci Vietnam opakovaně navštívili a detailně poznali místní prostředí, nabídku služeb a ubytování. Díky tomu Vám mohou velmi odborně na základě osobních zkušeností poradit a sestavit zájezd přesně podle Vašich přání.

Cenová nabídka, kterou od nás obdržíte, bude konečná a kompletní – tedy žádné přirážky nebo skryté poplatky. Pracujeme rychle a nabídku od nás obdržíte do 24 hodin, při větší složitosti nejpozději do 48 hodin. Po návratu ze zájezdu Vám zatelefonujeme s dotazem na zhodnocení Vámi vybraného místa pobytu a poskytnutých služeb. Vyžádejte si náš specializovaný katalog (posíláme poštou – zdarma).

Kategorie a vybavení pokojů Seahorse Resort & Spa

Nabídka pokojů

Deluxe Room (32 m2)

Deluxe Room (32 m2) fotoDeluxe Room (32 m2)

Vydejte se na poklidnou a příjemnou dovolenou a prožijte krásné chvíle v tomto pokoji s veškerým komfortním vybavením. Dostane se Vám nezapomenutelných zážitků. Do vybavení a služeb pokojů patří WiFi připojení, klimatizace a ventilátor, satelitní LCD TV, IDD telefon, zrcadlo, vnitřní koupelna se sprchou, pantofle, budíček pomocí telefonátu, luxusní vybavení koupelny, vysoušeč vlasů, dětská postýlka (na vyžádání), sejf, bezplatné 2 láhve vody, čaj a káva v pokoji, minibar, doktor na vyžádání, deštník a napětí 220V. K dispozici jsou nekuřácké pokoje.

Deluxe Garden View Room (32 m2)

Deluxe Garden View Room (32 m2) fotoDeluxe Garden View Room (32 m2)

V pokojích Deluxe s výhledem na zahradu budete moci prožít příjemnou dovolenou s dostatkem prostoru. Budete se cítit propojení s okolím a zároveň pocítíte příjemné pohodlí a komfort. Do vybavení a služeb pokojů patří WiFi připojení, klimatizace a ventilátor, satelitní LCD TV, IDD telefon, zrcadlo, vnitřní/venkovní koupelna se sprchou, vlastní balkon, pantofle, budíček pomocí telefonátu, luxusní vybavení koupelny, vysoušeč vlasů, dětská postýlka (na vyžádání), sejf, bezplatné 2 láhve vody, čaj a káva v pokoji, minibar, doktor na vyžádání, deštník a napětí 220V. K dispozici jsou nekuřácké pokoje.

Deluxe Sea View (32 m2)

Deluxe Sea View (32 m2) fotoDeluxe Sea View (32 m2)

V poklidné části tropického zahradního ráje si budete moci užít dovolenou v pokoji s výhledem na moře. Relaxujte a užívejte si chvíle při kochání se pobřežím Mui Ne a báječnou atmosférou exotického klidu. Do vybavení a služeb pokojů patří WiFi připojení, klimatizace a ventilátor, satelitní LCD TV, IDD telefon, zrcadlo, vnitřní koupelna se sprchou, vlastní balkon, pantofle, budíček pomocí telefonátu, luxusní vybavení koupelny, vysoušeč vlasů, dětská postýlka (na vyžádání), sejf, bezplatné 2 láhve vody, čaj a káva v pokoji, minibar, doktor na vyžádání, deštník a napětí 220V. K dispozici jsou nekuřácké pokoje.

Deluxe Family Room (64 m2)

Deluxe Family Room (64 m2) fotoDeluxe Family Room (64 m2)

Rodinné pokoje Deluxe disponují dostatkem volného prostoru. Design má svou vlastní inspiraci a celkový návrh pokoje jej propojuje s okolním prostředím a zároveň zajišťuje komfort pro pohodlný pobyt. Pokoje poskytují panoramatické výhledy. Do vybavení a služeb pokoje patří WiFi připojení, klimatizace a ventilátor, satelitní LCD TV, IDD telefon, zrcadlo, venkovní koupelna se sprchou nebo vanou, vlastní balkon, pantofle, budíček pomocí telefonátu, luxusní vybavení koupelny, vysoušeč vlasů, dětská postýlka (na vyžádání), sejf, bezplatné 2 láhve vody, čaj a káva v pokoji, minibar, doktor na vyžádání, deštník a napětí 220V. K dispozici jsou nekuřácké pokoje.

Premium Deluxe Sea View Room (64 m2)

Premium Deluxe Sea View Room (64 m2) fotoPremium Deluxe Sea View Room (64 m2)

V poklidné části tropického zahradního ráje si budete moci užít dovolenou v pokoji s výhledem na moře. Relaxujte a užívejte si chvíle při kochání se pobřežím Mui Ne a báječnou atmosférou exotického klidu. Do vybavení a služeb pokoje patří WiFi připojení, klimatizace a ventilátor, satelitní LCD TV, IDD telefon, zrcadlo, venkovní koupelna se sprchou nebo vanou, vlastní balkon, pantofle, budíček pomocí telefonátu, luxusní vybavení koupelny, vysoušeč vlasů, dětská postýlka (na vyžádání), sejf, bezplatné 2 láhve vody, čaj a káva v pokoji, minibar, doktor na vyžádání, deštník a napětí 220V.

Bungalow Beach Front (36 m2)

Bungalow Beach Front (36 m2) fotoBungalow Beach Front (36 m2)

Vyberte si tyto plážové bungalovy a dopřejte si krásné chvíle strávené v nádherném prostředí pláže Mui Ne. Bungalovy byly navrženy tak, aby byl Váš pobyt opravdu nezapomenutelný. Do vybavení a služeb bungalovu patří WiFi připojení, klimatizace a ventilátor, satelitní LCD TV, IDD telefon, zrcadlo, venkovní koupelna se sprchou, vlastní balkon, pantofle, budíček pomocí telefonátu, luxusní vybavení koupelny, vysoušeč vlasů, dětská postýlka (na vyžádání), sejf, bezplatné 2 láhve vody, čaj a káva v pokoji, minibar, doktor na vyžádání, deštník a napětí 220V. K dispozici jsou nekuřácké bungalovy.

Bungalow Sea View Room (36 m2)

Bungalow Sea View Room (36 m2) fotoBungalow Sea View Room (36 m2)

Tyto pokoje v bungalovech poskytují okouzlující výhledy na zahrady, oceánské dálky a pohádkové západy slunce u pobřeží Mui Ne. Do vybavení a služeb pokojů patří WiFi připojení, klimatizace a ventilátor, satelitní LCD TV, IDD telefon, zrcadlo, venkovní koupelna se sprchou, vlastní chodba, pantofle, budíček pomocí telefonátu, luxusní vybavení koupelny, vysoušeč vlasů, dětská postýlka (na vyžádání), sejf, bezplatné 2 láhve vody, čaj a káva v pokoji, minibar, doktor na vyžádání, deštník a napětí 220V. K dispozici jsou nekuřácké pokoje.

Bungalow Pool View Room (36 m2)

Bungalow Pool View Room (36 m2) fotoBungalow Pool View Room (36 m2)

Z Vašeho pokoje se budete moci kochat výhledy na bazén, který je situovaný pod restaurací Hippocampe. Tyto pokoje v bungalovu Vám poskytnou komfortní ubytování během pobytu v Seahorse Resort & Spa. Do vybavení a služeb pokojů patří klimatizace a ventilátor, satelitní LCD TV, IDD telefon, zrcadlo, venkovní koupelna se sprchou, vlastní chodba, pantofle, budíček pomocí telefonátu, luxusní vybavení koupelny, vysoušeč vlasů, dětská postýlka (na vyžádání), sejf, bezplatné 2 láhve vody, čaj a káva v pokoji, minibar, doktor na vyžádání, deštník a napětí 220V. K dispozici jsou nekuřácké pokoje.

Bungalow Garden View Room (36 m2)

Bungalow Garden View Room (36 m2) fotoBungalow Garden View Room (36 m2)

Pokoje v bungalovu se chlubí tradičním stylem, vkusným vybavením a pohodlnými prostory. Užijte si výhledy kombinující pohled na přírodu, krajinu, architekturu a umění. Do vybavení a služeb pokojů patří WiFi připojení, klimatizace a ventilátor, satelitní LCD TV, IDD telefon, zrcadlo, venkovní koupelna se sprchou nebo vanou, vlastní balkon, pantofle, budíček pomocí telefonátu, luxusní vybavení koupelny, vysoušeč vlasů, dětská postýlka (na vyžádání), sejf, bezplatné 2 láhve vody, čaj a káva v pokoji, minibar, doktor na vyžádání, deštník a napětí 220V. K dispozici jsou nekuřácké pokoje.

Online cena a slevy Seahorse Resort & Spa ****

Profi foto hotelu Seahorse Resort ****

Video

Gastronomie a hotelové restaurace Seahorse Resort & Spa

Non La Bar

Budete mít příležitost se osvěžit v bazénu a vychutnat si tropický koktejl či zmrzlinu v baru u bazénu s oceánským prostředím. Non La Bar se nachází v jihozápadním rohu hotelového bazénu a představuje relaxační a neformální místo pro vychutnání si mezinárodního koktejlu a místních drinků s přáteli a blízkými při sledování západu slunce.

Hippocampe Restaurant

Restaurace Hippocampe je ideálním místem, kde si můžete vychutnat báječnou kuchyni. Nachází se přímo na pláži a při pochutnávání si na lahodných a rozmanitých pokrmech se můžete kochat výhledem na západ slunce. Restaurace je otevřena na bázi 24/7.

Seahorse Bistro

V bistru Seahorse si můžete pochutnat na pokrmech z mořských plodů, místní kuchyni v podobě palačinek či dušeného pokrmu Lau Tha a mnohých dalších specialitách. K dispozici je zde prostorná zahrada se svěžím mořským vánkem, kde je možné si vychutnat jídlo se sklenkou červeného vína při příjemné večeři s rodinou či přáteli. Pokud jste fanoušky tradiční vietnamské kuchyně, Seahorse Bistro by mělo být první kulinářskou zastávkou.

Sport a wellness hotelu Seahorse Resort ****

Lázně

Do resortu Seahorse nemusíte jet pouze za účelem ležení na pláži, ale také za opravdovou relaxací a péčí o zdraví a krásu v hotelových lázních Seahorse Spa. Seahorse Spa jsou známé lázně s dostatkem prostoru, který oplývá atmosférou Vietnamu.

Perfektní procedury skýtají moderní techniky v kombinaci se starobylými terapiemi. Díky tomu se budete moci zbavit stresu, cítit se uvolněněji a užívat si účinků esenciálních olejů a voňatky citronové. Nebo si můžete vybrat procedury pro osvěžení těla zvenčí pomocí zábalů z růží či bylinných koupelí.

Všech 10 místností pro procedury je navrženo s kamennými a dřevěnými prvky. Všude si užijete přirozené osvětlení, aby byla navozena uklidňující a relaxační atmosféra pro každou proceduru.

Zábava a volný čas

Posilovna – Posilovna Vám pomůže zůstat ve formě a zpříjemní Vaši dovolenou v Mui Ne pomocí fyzické aktivity podle Vašich preferencí. Je situována přímo u pobřeží a disponuje moderním vybavením pro Vaše pohodlí a relaxaci. Dopřejte svému tělu zdravý pohyb.

Jízda na kole – Mui Ne je známé díky západnímu městu Nguyen Dinh Chieu a jeho ulicím, přičemž zdejší restaurace, obchody bistra, bary a jiné jsou snadno dostupné z hotelu na kole. V sedle můžete objevovat kulturu v srdci Mui Ne. Půjčení kol je pro hosty hotelu bezplatné.

Výlety v Jeepu – Objevte překrásná místa v oblasti Mui Ne díky možnosti pronájmu jeepu v resortu Seahorse. Můžete se vydat „na vlastní pěst“ a řídit vozidlo sami nebo Vám hotel poskytne řidiče a průvodce. Záleží pouze na Vašich preferencích.

Tenisový kurt – Zahrajte si tenis v zahradách Seahorse Resort & Spa. Užijete si spoustu zábavy a dodáte svému tělu tolik potřebný pohyb i během tropické dovolené.

Windsurfing a kitesurfing – Je známé, že oblast Mui Ne je jedním ze čtyř nejlepších míst na světě pro sporty spojené s větrem, zejména pro windsurfing a kitesurfing. Na pobřeží vládnou stabilní a spolehlivé větrné proudy po celý rok, přičemž nejvhodnější doba je od listopadu do března. K dispozici jsou lekce i pronájem potřebného vybavení.

Kurzy vaření – V resortu Seahorse je každodenní příležitostí se naučit gastronomickým kousků a prozkoumat speciality oblasti Mui Ne – Phan Thiet. S šéfkuchařem se dozvíte mnohé z gurmánského světa a dostanete příležitost vyzkoušet si vaření vietnamských pokrmů či místních mořských plodů. Dozvíte se také nejrůznější tipy, které Vám pomohou poznat čerstvé ingredience a mnohé další. Navíc se vám naskytne možnost tímto způsobem poznat zdejší kulturu a lidi. Domů si tak vezmete suvenýr v podobě dovednosti přípravy autentických pokrmů.

Transfery a exkurze – Hotel pro Vás ochotně připraví transfery z a na letiště i na různá jiná místa. K dispozici jsou transfery do Ho Chi Minhova města, na letiště Cam Ranh, do města Nha Trang a dále výlety do Da Lat či Phan Thiet (supermarket). Možné jsou také transfery na železniční stanici v Phan Thiet či v Moung Man. Tyto služby jsou zpoplatněny.

Děti v hotelu Seahorse Resort ****

Seahorse Resort & Spa rád přivítá i ty nejmenší návštěvníky. Je pro ně nachystaný malý dětský koutek a bohatý program. 

Doprava do hotelu Seahorse Resort & Spa

Seahorse Resort & Spa se nachází přibližně 200 km (asi 4,5 hodin jízdy) od mezinárodního letiště Tan Son Nhat.

Mapa - Seahorse Resort & Spa ****

Osobní poradenství u DELUXEA zájezdů do Vietnamu do hotelu Seahorse Resort & Spa ****

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem Seahorse Resort & Spa ****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

Recenze hotelu Seahorse Resort & Spa ****

Podobný hotel

Letová spojení do Vietnamu

Ing. Jindřiška Jelínková
Seahorse Resort & Spa
„Procestovala jsem svět. Ráda Vám poradím.“
Odlet
Nocí
Strava
Cena za osobu
x

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.