Seahorse Resort & Spa ****

Vietnam

Neodolatelný vietnamský plážový resort s elegancí a stylem

Destinaci
jsme
navštívili

Hotel Seahorse Resort & Spa ****

Lokalita Vietnam, Mui Ne | Zobrazit mapu
Strava Snídaně, Polopenze, Plná penze | Více o gastronomii
Tipy specialistů Pro nenáročné V rušném centru Mui Ne Pěkná pláž

Popis hotelu Seahorse Resort & Spa **** Vietnam

Útěk do ráje, kde se setkává klid a pohoda, představuje Seahorse Resort & Spa – nejelegantnější a nejstylovější plážový resort na pobřeží Mui Ne. Malebná pláž na březích je místem klidu, krásy a harmonie s dokonalými výhledy a pohádkovými západy slunce. Seahorse Resort & Spa nabízí opravdu unikátní plážové okamžiky. K dispozici je 40 luxusních bungalovů a 59 úžasných pokojů a suit, které z resortu dělají okouzlující destinaci v soukromém vlastnictví. Hotel byl navržen pro uspokojení náročných požadavků hostů, kteří vyžadují klid, personalizované služby a komfortní vybavení. Okolní prostředí je plné přírodní krajiny s výhledem na oceán.

Hotel Seahorse je vhodným místem i pro meetingy a jiné události. Najdete zde dvě zasedací místnosti s kapacitou 15-200 osob a s prvotřídním vybavením jako ozvučení, osvětlení, projektor a v neposlední řadě se zkušeným personálem.

Vítejte v neodolatelném vietnamském útočišti, v místě s dlouholetou tradicí a s neobyčejnou úrovní pohostinnosti, stylu a služeb.

Zobrazit více  Mám zájem o hotel

Naše doporučení k Seahorse Resort & Spa

Seahorse Resort & Spa se nachází pouhých 200 km od letiště v Ho Chi Minhově městě, což je asi 4,5 hodiny jízdy autem. Pokud nechcete absolvovat další přelet na pláž, je toto místo ideální pro Váš pobyt. 

Resort je umístěný v tropické zahradě u pěkné pláže a na výběr je z několika různých kategorií ubytování. My doporučujeme plážový bungalow nebo bungalow s výhledem na moře. 

Plánujete jeden z nejdůležitějších dnů svého života se svou drahou polovičkou? Pokud chcete mít tu nejromantičtější svatbu v prostředí tropické krásy, modrého moře a bílého písku, pak právě Seahorse resort přinese nezapomenutelné zážitky jak pro nevěstu s ženichem, tak i pro případné svatebčany.

Video hotelu

Nabídka pokojů

Deluxe Room (32 m2)

Deluxe Room (32 m2)

Vydejte se na poklidnou a příjemnou dovolenou a prožijte krásné chvíle v tomto pokoji s veškerým komfortním vybavením. Dostane se Vám nezapomenutelných zážitků...

Deluxe Garden View Room (32 m2)

Deluxe Garden View Room (32 m2)

V pokojích Deluxe s výhledem na zahradu budete moci prožít příjemnou dovolenou s dostatkem prostoru. Budete se cítit propojení s okolím a zároveň pocítíte příjemné pohodlí a komfort...

Deluxe Sea View (32 m2)

Deluxe Sea View (32 m2)

V poklidné části tropického zahradního ráje si budete moci užít dovolenou v pokoji s výhledem na moře...

Deluxe Family Room (64 m2)

Deluxe Family Room (64 m2)

Rodinné pokoje Deluxe disponují dostatkem volného prostoru. Design má svou vlastní inspiraci a celkový návrh pokoje jej propojuje s okolním prostředím a zároveň zajišťuje komfort pro poh..

Gastronomie a hotelové restaurace

Non La Bar

Budete mít příležitost se osvěžit v bazénu a vychutnat si tropický koktejl či zmrzlinu v baru u bazénu s oceánským prostředím. Non La Bar se nachází v jihozápadním rohu hotelového bazénu a představuje relaxační a neformální místo pro vychutnání si mezinárodního koktejlu a místních drinků s přáteli a blízkými při sledování západu slunce.

Hippocampe Restaurant

Restaurace Hippocampe je ideálním místem, kde si můžete vychutnat báječnou kuchyni. Nachází se přímo na pláži a při pochutnávání si na lahodných a rozmanitých pokrmech se můžete kochat výhledem na západ slunce. Restaurace je otevřena na bázi 24/7.

Seahorse Bistro

V bistru Seahorse si můžete pochutnat na pokrmech z mořských plodů, místní kuchyni v podobě palačinek či dušeného pokrmu Lau Tha a mnohých dalších specialitách. K dispozici je zde prostorná zahrada se svěžím mořským vánkem, kde je možné si vychutnat jídlo se sklenkou červeného vína při příjemné večeři s rodinou či přáteli. Pokud jste fanoušky tradiční vietnamské kuchyně, Seahorse Bistro by mělo být první kulinářskou zastávkou.

V cestovní kanceláři DELUXEA Vám připravíme dovolenou na míru

 

V cestovní kanceláři Deluxea stojíte na prvním místě Vy, naši klienti. Na zájezdy do Vietnamu se specializujeme již po mnoho let a zemi známe dokonale. Již 18 roků vlastníme platnou koncesi. Pojištěni proti úpadku jsme u ERV Evropská pojišťovna, a. s. Naši zaměstnanci Vietnam opakovaně navštívili a detailně poznali místní prostředí, nabídku služeb a ubytování. Díky tomu Vám mohou velmi odborně na základě osobních zkušeností poradit a sestavit zájezd přesně podle Vašich přání.

Cenová nabídka, kterou od nás obdržíte, bude konečná a kompletní – tedy žádné přirážky nebo skryté poplatky. Pracujeme rychle a nabídku od nás obdržíte do 24 hodin, při větší složitosti nejpozději do 48 hodin. Po návratu ze zájezdu Vám zatelefonujeme s dotazem na zhodnocení Vámi vybraného místa pobytu a poskytnutých služeb. Vyžádejte si náš specializovaný katalog (posíláme poštou – zdarma).

Kategorie a vybavení pokojů Seahorse Resort & Spa

Nabídka pokojů

Deluxe Room (32 m2)

Deluxe Room (32 m2) foto

Vydejte se na poklidnou a příjemnou dovolenou a prožijte krásné chvíle v tomto pokoji s veškerým komfortním vybavením. Dostane se Vám nezapomenutelných zážitků. Do vybavení a služeb pokojů patří WiFi připojení, klimatizace a ventilátor, satelitní LCD TV, IDD telefon, zrcadlo, vnitřní koupelna se sprchou, pantofle, budíček pomocí telefonátu, luxusní vybavení koupelny, vysoušeč vlasů, dětská postýlka (na vyžádání), sejf, bezplatné 2 láhve vody, čaj a káva v pokoji, minibar, doktor na vyžádání, deštník a napětí 220V. K dispozici jsou nekuřácké pokoje.

Deluxe Garden View Room (32 m2)

Deluxe Garden View Room (32 m2) foto

V pokojích Deluxe s výhledem na zahradu budete moci prožít příjemnou dovolenou s dostatkem prostoru. Budete se cítit propojení s okolím a zároveň pocítíte příjemné pohodlí a komfort. Do vybavení a služeb pokojů patří WiFi připojení, klimatizace a ventilátor, satelitní LCD TV, IDD telefon, zrcadlo, vnitřní/venkovní koupelna se sprchou, vlastní balkon, pantofle, budíček pomocí telefonátu, luxusní vybavení koupelny, vysoušeč vlasů, dětská postýlka (na vyžádání), sejf, bezplatné 2 láhve vody, čaj a káva v pokoji, minibar, doktor na vyžádání, deštník a napětí 220V. K dispozici jsou nekuřácké pokoje.

Deluxe Sea View (32 m2)

Deluxe Sea View (32 m2) foto

V poklidné části tropického zahradního ráje si budete moci užít dovolenou v pokoji s výhledem na moře. Relaxujte a užívejte si chvíle při kochání se pobřežím Mui Ne a báječnou atmosférou exotického klidu. Do vybavení a služeb pokojů patří WiFi připojení, klimatizace a ventilátor, satelitní LCD TV, IDD telefon, zrcadlo, vnitřní koupelna se sprchou, vlastní balkon, pantofle, budíček pomocí telefonátu, luxusní vybavení koupelny, vysoušeč vlasů, dětská postýlka (na vyžádání), sejf, bezplatné 2 láhve vody, čaj a káva v pokoji, minibar, doktor na vyžádání, deštník a napětí 220V. K dispozici jsou nekuřácké pokoje.

Deluxe Family Room (64 m2)

Deluxe Family Room (64 m2) foto

Rodinné pokoje Deluxe disponují dostatkem volného prostoru. Design má svou vlastní inspiraci a celkový návrh pokoje jej propojuje s okolním prostředím a zároveň zajišťuje komfort pro pohodlný pobyt. Pokoje poskytují panoramatické výhledy. Do vybavení a služeb pokoje patří WiFi připojení, klimatizace a ventilátor, satelitní LCD TV, IDD telefon, zrcadlo, venkovní koupelna se sprchou nebo vanou, vlastní balkon, pantofle, budíček pomocí telefonátu, luxusní vybavení koupelny, vysoušeč vlasů, dětská postýlka (na vyžádání), sejf, bezplatné 2 láhve vody, čaj a káva v pokoji, minibar, doktor na vyžádání, deštník a napětí 220V. K dispozici jsou nekuřácké pokoje.

Premium Deluxe Sea View Room (64 m2)

Premium Deluxe Sea View Room (64 m2) foto

V poklidné části tropického zahradního ráje si budete moci užít dovolenou v pokoji s výhledem na moře. Relaxujte a užívejte si chvíle při kochání se pobřežím Mui Ne a báječnou atmosférou exotického klidu. Do vybavení a služeb pokoje patří WiFi připojení, klimatizace a ventilátor, satelitní LCD TV, IDD telefon, zrcadlo, venkovní koupelna se sprchou nebo vanou, vlastní balkon, pantofle, budíček pomocí telefonátu, luxusní vybavení koupelny, vysoušeč vlasů, dětská postýlka (na vyžádání), sejf, bezplatné 2 láhve vody, čaj a káva v pokoji, minibar, doktor na vyžádání, deštník a napětí 220V.

Bungalow Beach Front (36 m2)

Bungalow Beach Front (36 m2) foto

Vyberte si tyto plážové bungalovy a dopřejte si krásné chvíle strávené v nádherném prostředí pláže Mui Ne. Bungalovy byly navrženy tak, aby byl Váš pobyt opravdu nezapomenutelný. Do vybavení a služeb bungalovu patří WiFi připojení, klimatizace a ventilátor, satelitní LCD TV, IDD telefon, zrcadlo, venkovní koupelna se sprchou, vlastní balkon, pantofle, budíček pomocí telefonátu, luxusní vybavení koupelny, vysoušeč vlasů, dětská postýlka (na vyžádání), sejf, bezplatné 2 láhve vody, čaj a káva v pokoji, minibar, doktor na vyžádání, deštník a napětí 220V. K dispozici jsou nekuřácké bungalovy.

Bungalow Sea View Room (36 m2)

Bungalow Sea View Room (36 m2) foto

Tyto pokoje v bungalovech poskytují okouzlující výhledy na zahrady, oceánské dálky a pohádkové západy slunce u pobřeží Mui Ne. Do vybavení a služeb pokojů patří WiFi připojení, klimatizace a ventilátor, satelitní LCD TV, IDD telefon, zrcadlo, venkovní koupelna se sprchou, vlastní chodba, pantofle, budíček pomocí telefonátu, luxusní vybavení koupelny, vysoušeč vlasů, dětská postýlka (na vyžádání), sejf, bezplatné 2 láhve vody, čaj a káva v pokoji, minibar, doktor na vyžádání, deštník a napětí 220V. K dispozici jsou nekuřácké pokoje.

Bungalow Pool View Room (36 m2)

Bungalow Pool View Room (36 m2) foto

Z Vašeho pokoje se budete moci kochat výhledy na bazén, který je situovaný pod restaurací Hippocampe. Tyto pokoje v bungalovu Vám poskytnou komfortní ubytování během pobytu v Seahorse Resort & Spa. Do vybavení a služeb pokojů patří klimatizace a ventilátor, satelitní LCD TV, IDD telefon, zrcadlo, venkovní koupelna se sprchou, vlastní chodba, pantofle, budíček pomocí telefonátu, luxusní vybavení koupelny, vysoušeč vlasů, dětská postýlka (na vyžádání), sejf, bezplatné 2 láhve vody, čaj a káva v pokoji, minibar, doktor na vyžádání, deštník a napětí 220V. K dispozici jsou nekuřácké pokoje.

Bungalow Garden View Room (36 m2)

Bungalow Garden View Room (36 m2) foto

Pokoje v bungalovu se chlubí tradičním stylem, vkusným vybavením a pohodlnými prostory. Užijte si výhledy kombinující pohled na přírodu, krajinu, architekturu a umění. Do vybavení a služeb pokojů patří WiFi připojení, klimatizace a ventilátor, satelitní LCD TV, IDD telefon, zrcadlo, venkovní koupelna se sprchou nebo vanou, vlastní balkon, pantofle, budíček pomocí telefonátu, luxusní vybavení koupelny, vysoušeč vlasů, dětská postýlka (na vyžádání), sejf, bezplatné 2 láhve vody, čaj a káva v pokoji, minibar, doktor na vyžádání, deštník a napětí 220V. K dispozici jsou nekuřácké pokoje.

Online cena a slevy Seahorse Resort & Spa ****

Profi foto hotelu Seahorse Resort ****

Video

Gastronomie a hotelové restaurace Seahorse Resort & Spa

Non La Bar

Budete mít příležitost se osvěžit v bazénu a vychutnat si tropický koktejl či zmrzlinu v baru u bazénu s oceánským prostředím. Non La Bar se nachází v jihozápadním rohu hotelového bazénu a představuje relaxační a neformální místo pro vychutnání si mezinárodního koktejlu a místních drinků s přáteli a blízkými při sledování západu slunce.

Hippocampe Restaurant

Restaurace Hippocampe je ideálním místem, kde si můžete vychutnat báječnou kuchyni. Nachází se přímo na pláži a při pochutnávání si na lahodných a rozmanitých pokrmech se můžete kochat výhledem na západ slunce. Restaurace je otevřena na bázi 24/7.

Seahorse Bistro

V bistru Seahorse si můžete pochutnat na pokrmech z mořských plodů, místní kuchyni v podobě palačinek či dušeného pokrmu Lau Tha a mnohých dalších specialitách. K dispozici je zde prostorná zahrada se svěžím mořským vánkem, kde je možné si vychutnat jídlo se sklenkou červeného vína při příjemné večeři s rodinou či přáteli. Pokud jste fanoušky tradiční vietnamské kuchyně, Seahorse Bistro by mělo být první kulinářskou zastávkou.

Sport a wellness hotelu Seahorse Resort ****

Lázně

Do resortu Seahorse nemusíte jet pouze za účelem ležení na pláži, ale také za opravdovou relaxací a péčí o zdraví a krásu v hotelových lázních Seahorse Spa. Seahorse Spa jsou známé lázně s dostatkem prostoru, který oplývá atmosférou Vietnamu.

Perfektní procedury skýtají moderní techniky v kombinaci se starobylými terapiemi. Díky tomu se budete moci zbavit stresu, cítit se uvolněněji a užívat si účinků esenciálních olejů a voňatky citronové. Nebo si můžete vybrat procedury pro osvěžení těla zvenčí pomocí zábalů z růží či bylinných koupelí.

Všech 10 místností pro procedury je navrženo s kamennými a dřevěnými prvky. Všude si užijete přirozené osvětlení, aby byla navozena uklidňující a relaxační atmosféra pro každou proceduru.

Zábava a volný čas

Posilovna – Posilovna Vám pomůže zůstat ve formě a zpříjemní Vaši dovolenou v Mui Ne pomocí fyzické aktivity podle Vašich preferencí. Je situována přímo u pobřeží a disponuje moderním vybavením pro Vaše pohodlí a relaxaci. Dopřejte svému tělu zdravý pohyb.

Jízda na kole – Mui Ne je známé díky západnímu městu Nguyen Dinh Chieu a jeho ulicím, přičemž zdejší restaurace, obchody bistra, bary a jiné jsou snadno dostupné z hotelu na kole. V sedle můžete objevovat kulturu v srdci Mui Ne. Půjčení kol je pro hosty hotelu bezplatné.

Výlety v Jeepu – Objevte překrásná místa v oblasti Mui Ne díky možnosti pronájmu jeepu v resortu Seahorse. Můžete se vydat „na vlastní pěst“ a řídit vozidlo sami nebo Vám hotel poskytne řidiče a průvodce. Záleží pouze na Vašich preferencích.

Tenisový kurt – Zahrajte si tenis v zahradách Seahorse Resort & Spa. Užijete si spoustu zábavy a dodáte svému tělu tolik potřebný pohyb i během tropické dovolené.

Windsurfing a kitesurfing – Je známé, že oblast Mui Ne je jedním ze čtyř nejlepších míst na světě pro sporty spojené s větrem, zejména pro windsurfing a kitesurfing. Na pobřeží vládnou stabilní a spolehlivé větrné proudy po celý rok, přičemž nejvhodnější doba je od listopadu do března. K dispozici jsou lekce i pronájem potřebného vybavení.

Kurzy vaření – V resortu Seahorse je každodenní příležitostí se naučit gastronomickým kousků a prozkoumat speciality oblasti Mui Ne – Phan Thiet. S šéfkuchařem se dozvíte mnohé z gurmánského světa a dostanete příležitost vyzkoušet si vaření vietnamských pokrmů či místních mořských plodů. Dozvíte se také nejrůznější tipy, které Vám pomohou poznat čerstvé ingredience a mnohé další. Navíc se vám naskytne možnost tímto způsobem poznat zdejší kulturu a lidi. Domů si tak vezmete suvenýr v podobě dovednosti přípravy autentických pokrmů.

Transfery a exkurze – Hotel pro Vás ochotně připraví transfery z a na letiště i na různá jiná místa. K dispozici jsou transfery do Ho Chi Minhova města, na letiště Cam Ranh, do města Nha Trang a dále výlety do Da Lat či Phan Thiet (supermarket). Možné jsou také transfery na železniční stanici v Phan Thiet či v Moung Man. Tyto služby jsou zpoplatněny.

Děti v hotelu Seahorse Resort ****

Seahorse Resort & Spa rád přivítá i ty nejmenší návštěvníky. Je pro ně nachystaný malý dětský koutek a bohatý program. 

Doprava do hotelu Seahorse Resort & Spa

Seahorse Resort & Spa se nachází přibližně 200 km (asi 4,5 hodin jízdy) od mezinárodního letiště Tan Son Nhat.

Mapa - Seahorse Resort & Spa ****

Osobní poradenství u DELUXEA zájezdů do Vietnamu do hotelu Seahorse Resort & Spa ****

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem Seahorse Resort & Spa ****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

Recenze hotelu Seahorse Resort & Spa ****

Podobný hotel

Letová spojení do Vietnamu

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.