Vinpearl *****
Vinpearl *****

Lokalita: Vietnam, Nha Trang | Mapa

Strava: Plná penze

Zábava pro každého

Six Senses Ninh Van Bay *****

Smyslný resort vystavěný v tradičním vietnamském stylu.

Six Senses Ninh Van Bay

Six Senses Ninh Van Bay ***** Vietnam

Six Senses Hideaway se nachází v zátoce Ninh Van, která je zajímavá skalnatými útvary vyhlížejícími na jižní Čínské moře. Pohled na bílé pláže a za nimi tyčící se hory Vás přenese do pohádkového světa. Tento exkluzivní resort je vystavěn v tradičním vietnamském stylu.

Lokalita: Vietnam, Nha TrangMapa

Vilky postavené z přírodních materiálů se ukrývají v bujné tropické zeleni, která pokrývá celou pevninskou zátoku. Ostře zelené stromy tu kontrastují s nevinně bílým pískem pláže a se svěže tyrkysovými vodami moře.

Kromě komfortního ubytování vám resort nabídne také skvělé restaurace, lázně a mnoho možností
k trávení volného času. Resort je také vhodný k pořádání svateb.

K resortu se dostanete z letiště Cam Ranh International Airport, odkud se svezete autem k hotelovému salonku, cesta trvá 60 minut. Poté vás ještě čeká plavba lodí, přímo k resortu, která zabere 20 minut.

 

V cestovní kanceláři DELUXEA Vám zájezd připravíme na klíč

 

V cestovní kanceláři Deluxea stojíte na prvním místě Vy, naši klienti. Na zájezdy do Vietnamu se specializujeme již po mnoho let a zemi známe dokonale. Již 18 roků vlastníme platnou koncesi. Pojištěni proti úpadku jsme u ERV Evropská pojišťovna, a. s. Naši zaměstnanci Vietnam opakovaně navštívili a detailně poznali místní prostředí, nabídku služeb a ubytování. Díky tomu Vám mohou velmi odborně na základě osobních zkušeností poradit a sestavit zájezd přesně podle Vašich přání.

Cenová nabídka, kterou od nás obdržíte, bude konečná a kompletní – tedy žádné přirážky nebo skryté poplatky. Pracujeme rychle a nabídku od nás obdržíte do 24 hodin, při větší složitosti nejpozději do 48 hodin. Po návratu ze zájezdu Vám zatelefonujeme s dotazem na zhodnocení Vámi vybraného místa pobytu a poskytnutých služeb. Vyžádejte si náš specializovaný katalog (posíláme poštou – zdarma).

Kategorie a vybavení pokojů Six Senses Ninh Van Bay

Ubytování v resortu zajišťují oblíbené vily čtyř kategorií. Některé mají vlastní bazén, jiné se nachází přímo na pláži nebo na útesech. V nabídce je také vila pro rodiny a vila se dvěma ložnicemi. Speciální kategorií je útočiště na kamenech, přímo u moře.

Ve vilách naleznete malý vinný sklípek, vybavení na vaření kávy a čaje, mini-bar, trezor, fén, IDD telefon, minibar, satelitní televizi, DVD přehrávač a filmy, iPOD (na vyžádání).

Nabídka pokojů

Hill Top Pool Villa

Hill Top Pool Villas (158 m²) jsou umístěny nad resortem na konci zátoky, přístupné soukromými cestičkami a schodišti. U každé této vily naleznete bazén, který skýtá nádherný výhled na pohoří Nha Trang a jižní Čínské moře zároveň. Ložnice je vyvýšená. V koupelně si můžete vychutnat lázeň v ručně vyřezávané dřevěné vaně.

Beachfront Pool Villas

Beachfront Pool Villas (176 m²) se pyšní vlastní zahradou, bazénem a přístupem na pláž. Mají dostatek obývacího prostoru a otevřenou koupelnu s krásnou dřevěnou vanou.

Rock Pool Villas

Rock Pool Villas (187 m²) jsou situovány na západním konci zátoky. Potěší vás bazénem, oddělenou ložnicí a obývací částí, venkovní sprchou, unikátní dřevěnou vanou, 24 hodinovou pokojovou službou a přístupem na schodiště v kopci, odkud se vám naskytnou ty nejkrásnější výhledy.

Water Pool Villas

Water Pool Villas (154 m²) jsou vystavěny na okraji moře s úžasnými výhledy na zátoku. Dřevěné schůdku vedou přímo do vody. Z privátní terasy můžete pozorovat západy slunce a k dispozici budete mít i bazén. Koupelna je zčásti otevřená s venkovní sprchou. Vilky se nacházejí na východním konci zátoky a také vám nabídnou stezku po schodech, která se vine kopcem.

Family Beach Pool Villas

Family Beach Pool Villas (207 m²) představují duplexy z přírodních materiálů, s vlastní zahradou, bazénem a přímým vstupem na pláž. Nabídnou vám dvě koupelny – obě s vanou uvnitř a sprchou venku. Dostatek prostoru ke spaní vám umožní dvě ložnice.

Two Bedroom Hill Top Pool Villas

Two Bedroom Hill Top Pool Villas (267 m²) jsou natočeny směrem k horám Nha Trang a nacházejí se nad resortem. Nabídnou vám vlastní bazén, dvě ložnice, dvě koupelny, čtyři lehátka a výhledy na moře.

The Rock Retreat

The Rock Retreat (271 m²) je vrcholem prostoru a soukromí. Tvoří soukromou zátoku a čelí západům slunce. K restauracím resortu se dostanete po 20 minutách chůze nebo po krátké plavbě lodí. Po dřevěných schůdcích sestoupíte přímo do moře. Tato kategorie ubytování se pyšní obývací částí, jídelnou, lázeňským pokojem a hlavní ložnicí s koupelnou, která vám nabídne ručně dělanou dřevěnou vanu. K dispozici vám bude i druhá ložnice.

Pláž a moře

Kdo by tušil, jaká tropická krása se skrývá ve Vietnamu, v zátoce Ninh Van Bay. Je to krásná přírodní pláž, kterou pokrývá jemný světlý písek a světlounce modré vody moře, které jsou bohatým zdrojem podmořského života. Přírodní krása tu zaútočí na všechny vaše smysly.

Online cena a slevy Six Senses Ninh Van Bay *****

Cena zájezdu od naší specializované cestovní kanceláře zahrnuje

- Širokou nabídku pozemních a vodních sportů
- Pojištění cestovní kanceláře proti úpadku
- "Průvodce Vietnam" - kniha z edice Lonely Planet v češtině
- Informace před cestou za zájezd s naší cestovní kanceláří - 9 stran
- Help desk v průběhu Vašeho pobytu od naší cestovní kanceláře v České republice 24h/7d

Vylepšete svůj zájezd - možnosti rozšíření

Cestovní pojištění

Vyberte si optimální variantu cestovního pojištění a my Vám ho uzavřeme.
Sbaleno - kompletní ochrana na zájezd nebo Multi Trip - celoroční pojištění.


Profi foto hotelu Six Senses Ninh Van Bay *****

Gastronomie a hotelové restaurace Six Senses Ninh Van Bay

Restaurace v resortu Sis Senses Ninh Van Bay servírují mezinárodní i místní speciality. Hostům poskytnou dostatek místa k relaxaci na válendách s drinkem v ruce i sofistikovaná místa, která jsou dokonalá ke speciálním příležitostem.

Hlavní restaurace představuje stolování u zátoky. Tvoří ji dvě podlaží, odkud budete mít krásné výhledy na moře a vše objímající zeleň. K snídani se zde podává asijsko-západní výběr, k večeři pak mezinárodní pokrmy.

Signature Restaurant, to je stolování na kamenech. V tropické přírodě, na dřevěné terase, kterou podpírají velké balvany lemující zátoku. Do této restaurace si zajděte na večeři a objednejte si třeba mořské plody.

Lunch Dining, stolování u bazénu, servíruje vietnamská a západní jídla. Otevřena je na obědy a večeře.

Evening Bar, popíjení u zátoky, je perfektním místem k aperitivu a sledování západů slunce. Bar je vybaven válendami a barovými židličkami.

Romantic Dinner, vám zaručí večeři ve vinné jeskyni. Jedná se o autentickou jeskyni v kopci, kde můžete prožít intimní večeři a unikátní atmosféru.

Sport a wellness hotelu Six Senses Ninh Van Bay *****

Personál resortu myslí na každého svého hosta, a tak se zde nikdo nebude nudit. Přesvědčte se díky následující nabídce aktivit:

Rekreace. Je mnoho způsobů, jak svou dovolenou povýšit na životní zážitek. Resort vám nabízí lezení po kopcích Bai Nho, tenisové kurty a ranní lekce tai-či a jógy.

Vodní sporty. Věděli jste, že Vietnam je zemí neuvěřitelně krásného přírodního dědictví? Na vlastní oči to spatříte při potápění, plavbě po okolních ostrůvcích a kajakingu.

Exkurze. Poznejte všechny krásy zátoky a vydejte se ještě dál. Po celou dobu exkurzí budete v bezpečných rukách.

Lázně. Six Senses Spa jsou útočištěm pro všechny vaše smysly. Nechte se hýčkat tradičními vietnamskými procedurami, dopřejte si tělovou i obličejovou péči, znovu probuďte svého ducha v pavilonu jógy a tělo v tělocvičně. Zavítat můžete i do salonu krásy.

Děti v hotelu Six Senses Ninh Van Bay *****

Přijeli jste do Vietnamu se svými dětmi a rádi byste se jich na chvíli zbavili, vlastně, dopřáli jim dostatek zábavy? Pak jste přijeli do správného resortu. Sub Club nabízí denní aktivity pro malé hosty a to každý den dopoledne od devíti do dvanácti a odpoledne od dvou do pěti.

Děti se naučí šnorchlovat, zahrají si fotbal, postaví hrady z písku, něco dobrého uvaří, poskládají si origami, udělají si výlet po resortu, užijí si noc s filmy a bufetem (pouze pro děti nad 12 let), apod.

V resortu je také k dispozici služba hlídání dětí.

Mapa - Six Senses Ninh Van Bay

Osobní poradenství u DELUXEA zájezdů Vietnam do hotelu Six Senses Ninh Van Bay *****

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem Six Senses Ninh Van Bay *****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

Recenze hotelu Six Senses Ninh Van Bay *****

Hodnocení poskytli naši zákazníci po ukončení pobytu v hotelu Six Senses Ninh Van Bay *****

Pláž
0
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení
Pláž
0
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení
Pláž
0
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení
Pláž
0
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení
Pláž
0
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení

Ohlasy klientů DELUXEA

Podobný hotel

Letová spojení Vietnam

Máte dotaz k dovolené?

Zavoláme a poradíme Vám. Zájezd připravíme na míru.

Poskytujeme
Mezinárodní standard
kvality cestovních služeb
Více info
Ing. Lucie Rybová
Six Senses Ninh Van Bay
„Hotely znám osobně.“
Odlet
Nocí
Strava
Cena za osobu
x

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.