DELUXEA - Constance Ephelia Resort ***** Seychely

Hotel: Constance Ephelia Resort - Osobně jsme navštívili a poradíme Vám

Nejoblíbenější hotel našich klientů, Ephelia Resort, je situovaný v nedotčené oblasti západního pobřeží Mahé. Má exkluzivní umístění u mořského národního parku Port Launay. Celý komplex se rozprostírá podél dvou nádherných pláží s jemným bílým pískem. Na klidnější jižní je mělké moře, zatímco severní je lepší na plavání. K dispozici jsou rovněž čtyři bazény s lehátky.

Hotel se snaží být ohleduplný k přírodě. Je postavený na obrovském pozemku 120 hektarů, uprotřed se nachází les z mangrovníků s bujnou tropickou vegetací. Ephelia je součástí řetězce Constance, který vlastní i hotel Lemuria Resort na ostrově Praslin. Ideálně se hodí pro kombinované pobyty na ostrovech Mahé a Praslin.

Vítány tu jsou nejen rodiny s dětmi a zamilované páry, ale všichni, co milují luxus, eleganci a touží po tropické dovolené ve velkém stylu. Resort nabízí moderní ubytování v apartmánech a vilách. Pokud byste rádi zapomněli na své každodenní starosti, pak jste na správném místě.

Na své si zde přijdou i vyznavači aktivně strávené dovolené a nadšení potápěči. Tento resort si zamilujete!

 

 

V cestovní kanceláři DELUXEA Vám zájezd připravíme na klíč

Odlety jsou možné z Prahy nebo Vídně každý den. Létáme luxusními letadly Emirates. Délka Vašeho pobytu může být libovolná. Můžete si vybrat typ pokoje nebo formu stravování. Seychely jsme opakovaně navštívili a poskytneme Vám osobní rady. Jsou specializací české cestovní kanceláře DELUXEA a.s. založené roku 1995. Hotel, transfer a další služby pro Vás objednáváme přímo na Seychelách. Služby pro Vás nekupujeme u německé cestovní kanceláře a při cestování nebudete členy žádné skupiny. Pokud byste potřebovali jakoukoliv změnu v zájezdu, tak přímo my Vám vše na Seychelách vyřídíme, rychle a operativně. Postaráme se o Vás.

Naše doporučení k Constance Ephelia Resort

Resort Constance Ephelia je skvělý luxusní hotel za velmi dobrou cenu, která na rovnocenné úrovni reflektuje kvalitu služeb. Hotel se skládá ze dvou částí. V jižní části se nacházejí pokoje typu Junior Suite, v severní části pak Senior Suite a vily (plážové, rodinné a ve svahu nad útesem).

Jižní pláž je ideální pro rodiny s dětmi, má velmi pozvolný vstup do moře. Při odlivu zde voda ustoupí, že se pláž pak hodí více na koupání než na plavání. Nicméně výhledy na oceán a okolní ostrovy jsou zde nádherné. Severní pláž je naopak vhodná pro plavce, jeliko se nachází v zátoce a ani při odlivu voda příliš neustoupí. Vody oceánu zde přechází v tyrkyosvo-modré barvy. U severní pláže mnohdy kotví lodě či jachty, které lze využít i pro výlety na oceán.

Obecně má severní část hotelu luxusnější nádech, a to jak kvůli kategoriím ubytování, tak také z důvodu pláže či umístění "fine-dining restaurace".

Constance Ephelia je také gastronomickým rájem, kde hlady strádat nebudete. Bufetové stoly v hlavní restauraci uspokojí i ty největší labužníky a výběr jídel je skutečně velice pestrý. K dispozici jsou vám další čtyři restaurace a la carte tématicky zaměřené. Hotelový servis je na špičkové úrovni, proto pokud se řadíte mezi náročné cestovatele, jste na správném místě, ať už preferujete bufet v hlavní restauraci, asijskou kuchyni Adam & Eve, místní speciality v Seselwa nebo středomořské pochoutky v restauraci Helios.

K dokonalému odpočinku přispěje relax u bazénu s vyhlídkou na zelené kopce s bujnou vegetací, několik druhů vířivek pod modrým nebem a profesionální masáž přírodními oleji vlastní značky v největším SPA centru v Indickém oceánu o ploše 500 m2.

Pokus jste milovníci adrenalinu, určitě neopomeňte nezapomenutelný zážitek v podobě jízdy na zip line tropickým pralesem přímo u severní pláže v hotelovém areálu! Při pohledu z výšky na barevný svět se všechny vaše starosti snadno rozplynou! A rodiny s dětmi určitě ocení dětský klub nebo i výběh želv obrovských, které je možné každý den krmit.

Jelikož je resort poměrně velký, je možné pro pohyb v rámci areálu využít kvadlovou dopravu v podobě hotelových bugin nebo si půjčit kolo a být zcela nezávislý na hotelové dopravě (vily mají kola k dispozici zdarma).

Kategorie a vybavení pokojů

Constance Ephelia Resort představují krásně zařízené apartmány a oblíbené vily. Vybírat můžete ze dvou typů apartmánů (junior a senior) a čtyř typů vilek (rodinné, plážové, hillside v kopci a prezidentské).

Standardním vybavením je klimatizace, stropní ventilátor, přístup k bezplatné wi-fi, LCD televize, CD a DVD přehrávač, Mac mini a napájecí stanice pro iPod, telefon, mini-bar, trezor, fén a 24 hodinová pokojová služba.

Pláž a moře

Celý komplex se rozprostírá podél dvou nádherných pláží s jemným bílým pískem. Na klidnější jižní je mělké moře a lehátka jsou umístěna více v zeleni, zatímco severní je lepší na plavání a disponuje lehátky přímo na pláži. Resort je situován v nedotčené oblasti západního pobřeží Mahé u mořského národního parku Port Launay. K dispozici jsou dvě centra vodních sportů - na každé pláži jeden. 

Gastronomie a hotelové restaurace

Constance Ephelia nabízí stravování především formou polopenze, za příplatek je možná i plné penze. Jídla se podávají formou bufetu v hlavní restauraci, lze si však rezervovat i některou ze specializovaných restaurací, na výběr jich je celkem pět. Pro děti je zde připraveno pestré dětské menu.

Corossol „Live“ zastupuje hlavní restauraci resortu, kde se jídla podávají formou bufetu s pokrmy z různých světových kuchyní. Pro večeře je typické tzv. live cooking a tematické zaměření bufetu. Hoste se mohou usadit ve vnitřních i venkovních prostorách.

Helios „Mediterranean“ je neformální elegantní restaurace umístěná v blízkosti jižní pláže. Jejím hlavním prvkem je obrovská pec na dřevo.  Formou bufetu se zde podávají obědy s jídly ovlivněnými kuchyní jižní Francie, Itálie, Španělska, Maroka, Libanonu a dalších zemí. Během večeře se pokrmy podávají formou a la carte menu.

Restaurace Adam & Eve „Ethnic Grill“ na jižní pláži se nachází přímo vedle Junior apartmánů. Jedním z charakteristických rysů této restaurace je otevřená kuchyně. Koncept se zaměřuje na chutě jihovýchodní Asie s důrazem na malajskou, thajskou, singapurskou a indonéskou kuchyni. K obědu a večeři si hosté mohou vybrat z a la carte menu.

Cyann „Signature cuisine“ představuje moderní a vysoce kvalitní restauraci unikátní nejen svým designem. Nachází se v severní části resortu na vyvýšeném místě, a tak se zde hostům otevírá úžasný pohled na přímořský národní park Port Launay. Během oběda nabízí neformální atmosféru a rozmanitý výběr sushi a lehkých pokrmů. Na večeře se restaurace promění v elegantní místo. Nabídka pokrmů pak zahrnuje výběrové speciality, ve kterých se snoubí přesnost francouzských kulinářských technik a lehkost místní a asijské kuchyně. Ve vinném sklepě naleznete širokou nabídku nejlepších archivních vín z celého světa.

Nabídku restaurací uzavírá Seselwa „Cuisine des Iles“, která se vyznačuje živou atmosférou a výhledem na překrásnou severní pláž. Snídaně jsou podávány formou bufetu pro hosty ubytované v Senior suitách a vilách. K obědu a k večeři restaurace nabízí kreolské speciality a mořské plody, které jsou grilovány přímo před vašimi zraky. Obědy a večeře jsou podávány formou výběru z menu a la carte.

Příjemné chvilky a gastronomické zážitky na vás čekají i v pěti hotelových barech. Po večerech tu hraje živá hudba, a pokud rádi tančíte, budete místní atmosférou nadšeni.

Zee bar je otevřen po celý den až do pozdního večera a nabízí rozmanitý výběr nápojů a kreativní sortiment koktejlů. Během dne je to také místo, kde si můžete vychutnat drobné občerstvení například s čerstvým mojitem. Večer si užijete každodenní tematické noci s živou hudbou v neformální a uvolněné atmosféře.

Helios bar nabízí klasický výběr nápojů a koktejlů. V příjemném prostředí podél bazénu si můžete vychutnat aperitiv před jídlem v restauraci.

Adam & Eve bar je součástí stejnojmenné restaurace s výhledem na bazén a směrem na pláž. V tomto baru si můžete užít výběr nápojů a koktejlů po celý den. 

Seselwa bar se nachází přímo na krásné severní pláži. Je součástí stejnojmenné restaurace a můžete si zde vychutnat vychlazené pivo, tropický koktejly nebo široký výběr domácích rumů při poslechu kreolskcýh melodií.

Cyann bar nabízí jedinečný výběr koktejlů, ginů a saké v rámci stejnojmenné vyhlášené restaurace. Zastupuje také místo, kde si můžete vychutnat sklenku vína, speciálně vybraného zdejším sommelierem. Vyhlášený vinný sklep nabízí přes 26 000 lahví s 1 200 referencemi z více než 250 vinařství.

Kabana bar se nachází na severní pláži, přímo před přístavem Port Launay. Jedná se o příjemné, živější místo s klasickým výběrem nápojů a koktejlů. V blízkosti jsou také umístěné hřiště na bocci, šachovnice, plážový volejbal, badminton a dětské hřiště.

Doprava do hotelu

Přiletíte na mezinárodní letiště hlavního ostrova Seychel, který se jmenuje Mahé, kde se nachází i Váš hotel Constance Ephelia Resort. Jakmile se dopravíte na ostrov Mahé, budete vyzvednuti a převezeni autem do hotelového resortu. Dopravní situace může ovlivnit dobu cesty. Hotel má i vlastní heliport!

Jízda autem z letiště do hotelu trvá 40 min.

Cesta autem z hotelu do hlavního města Victoria trvá 40 min.

Kategorie a vybavení pokojů Constance Ephelia Resort

Constance Ephelia Resort představují krásně zařízené apartmány a oblíbené vily. Vybírat můžete ze dvou typů apartmánů (junior a senior) a čtyř typů vilek (rodinné, plážové, hillside v kopci a prezidentské).

Standardním vybavením je klimatizace, stropní ventilátor, přístup k bezplatné wi-fi, LCD televize, CD a DVD přehrávač, Mac mini a napájecí stanice pro iPod, telefon, mini-bar, trezor, fén a 24 hodinová pokojová služba.

Plánek hotelu a nabídka pokojů

Plánek hotelu

Plánek hotelu

Rozkliknutím si plánek zvětšíte.

Junior Suite

Junior Suite fotoJunior Suite

Junior (62 m²) se nachází v jižní části resortu. Mají velkou manželskou postel, prostornou obývací část a luxusní koupelnu s vanou, sprchovým koutem a dvojitým umyvadlem. Pohodlně se zde ubytuje jeden pár nebo rodina s jedním dítětem. Resort má k dispozici i několik vzájemně propojitelných Junior Suite.

Senior Suite

Senior Suite fotoSenior Suite

Senior Suity (80 m²) se nachází v severní části resortu ve více patrových domcích. Představují prostorné a luxusně zařízené místnosti, ke kterým je připojena prosluněná terasa s posezením. Interiér je vybaven stejně, jako u apartmánů Junior. Resort má k dispozici i několik vzájemně propojitelných Senior Suite.

Beach Villa

Beach Villa fotoBeach Villa

Beach Villas (240 m²) s jednou ložnicí se nacházejí na severní pláži. Každá z vil je prostorně navržená a stylově zařízená. Těšit se můžete na prostornou ložnici, koupelnu s vanou, terasu pro relaxaci a vlastní bazén. Ke každé vile jsou zdarma k dispozici jízdní kola

Beach Villas - 2 bedrooms

Beach Villas - 2 bedrooms fotoBeach Villas - 2 bedrooms

Beach Villas (370 m²) se nacházejí jen kousek od jedné z nejkrásnějších pláží na Seychelách. Usínat tu budete za zvuků oceánu. K dispozici hosté mají vlastní bazén a dvorek s posezením. Vily mají dvě ložnice. Ke každé vile jsou zdarma k dispozici jízdní kola.

Family Villas - 2 bedrooms

Family Villas - 2 bedrooms fotoFamily Villas - 2 bedrooms

Family Villas (330 m²)​, dvoupokojové vily s prostornou en-suite koupelnou, soukromým bazénem a terasou pro relaxaci, nabízejí soukromí pro celou rodinu. Samozřejmostí jsou jízdní kola ke každé vile.

Family Villa - 3 bedrooms

Family Villa - 3 bedrooms fotoFamily Villa - 3 bedrooms

Family Villas (350 m²) nabízejí soukromí pro celou rodinu. Prostorně navržené a stylově zařízené vily se skládají ze tří ložnic (jedna hlavní ložnice s vlastní koupelnou a dvě další ložnice sdílející jednu koupelnu). Ve dvoře se nachází soukromý bazén a také venkovní jídelní altán. Samozřejmostí jsou jízdní kola ke každé vile.

Hillside Villas

Hillside Villas fotoHillside Villas

Hillside Villas (120 m²) nabízí luxusní ubytování pouze pro dospělé. Vily představují jedinečný koncept ubytování díky umístění ves svahu a přizpůsobení okolním žulovým horninám. Vily nabízí panoramatické výhledy na tropický prales a nekonečný Indický oceán. Pro snazší dopravu náleží k vilám také bezplatné elektrické golfové vozidlo buggy.

Hillside Vila - 2 bedrooms

Hillside Vila - 2 bedrooms fotoHillside Vila - 2 bedrooms

Prostornější Hillside Villas (220 m²) disponují dvěma ložnicemi. Vily představují jedinečný koncept ubytování díky umístění ves svahu a přizpůsobení okolním žulovým horninám. Vily nabízí panoramatické výhledy na tropický prales a nekonečný Indický oceán. Pro snazší dopravu náleží k vilám také bezplatné elektrické golfové vozidlo buggy.

Presidential Villa - 3 bedrooms

Presidential Villa - 3 bedrooms fotoPresidential Villa - 3 bedrooms

Presidential Villa (980 m²) je tím nejluxusnějším prostorem, který Constance Ephelia nabízí. Hostům poskytuje úžasný výhled díky své pozici v kopci. Panoramatické pohledy si můžete užívat z prosluněné terasy nebo bazénu, jehož hladina jakoby přetéká přes okraj. Pohodlně se zde ubytuje až šest osob díky třem ložnicím. Prezidentská vila má vlastní posilovnu, soukromou parní lázeň a saunu, dva bazény, terasu a jídelní altánek.

Pláž a moře

Celý komplex se rozprostírá podél dvou nádherných pláží s jemným bílým pískem. Na klidnější jižní je mělké moře a lehátka jsou umístěna více v zeleni, zatímco severní je lepší na plavání a disponuje lehátky přímo na pláži. Resort je situován v nedotčené oblasti západního pobřeží Mahé u mořského národního parku Port Launay. K dispozici jsou dvě centra vodních sportů - na každé pláži jeden. 

Profi foto hotelu Ephelia Resort *****

Naše foto hotelu Ephelia Resort *****

Video

Gastronomie a hotelové restaurace Constance Ephelia Resort

Constance Ephelia nabízí stravování především formou polopenze, za příplatek je možná i plné penze. Jídla se podávají formou bufetu v hlavní restauraci, lze si však rezervovat i některou ze specializovaných restaurací, na výběr jich je celkem pět. Pro děti je zde připraveno pestré dětské menu.

Corossol „Live“ zastupuje hlavní restauraci resortu, kde se jídla podávají formou bufetu s pokrmy z různých světových kuchyní. Pro večeře je typické tzv. live cooking a tematické zaměření bufetu. Hoste se mohou usadit ve vnitřních i venkovních prostorách.

Helios „Mediterranean“ je neformální elegantní restaurace umístěná v blízkosti jižní pláže. Jejím hlavním prvkem je obrovská pec na dřevo.  Formou bufetu se zde podávají obědy s jídly ovlivněnými kuchyní jižní Francie, Itálie, Španělska, Maroka, Libanonu a dalších zemí. Během večeře se pokrmy podávají formou a la carte menu.

Restaurace Adam & Eve „Ethnic Grill“ na jižní pláži se nachází přímo vedle Junior apartmánů. Jedním z charakteristických rysů této restaurace je otevřená kuchyně. Koncept se zaměřuje na chutě jihovýchodní Asie s důrazem na malajskou, thajskou, singapurskou a indonéskou kuchyni. K obědu a večeři si hosté mohou vybrat z a la carte menu.

Cyann „Signature cuisine“ představuje moderní a vysoce kvalitní restauraci unikátní nejen svým designem. Nachází se v severní části resortu na vyvýšeném místě, a tak se zde hostům otevírá úžasný pohled na přímořský národní park Port Launay. Během oběda nabízí neformální atmosféru a rozmanitý výběr sushi a lehkých pokrmů. Na večeře se restaurace promění v elegantní místo. Nabídka pokrmů pak zahrnuje výběrové speciality, ve kterých se snoubí přesnost francouzských kulinářských technik a lehkost místní a asijské kuchyně. Ve vinném sklepě naleznete širokou nabídku nejlepších archivních vín z celého světa.

Nabídku restaurací uzavírá Seselwa „Cuisine des Iles“, která se vyznačuje živou atmosférou a výhledem na překrásnou severní pláž. Snídaně jsou podávány formou bufetu pro hosty ubytované v Senior suitách a vilách. K obědu a k večeři restaurace nabízí kreolské speciality a mořské plody, které jsou grilovány přímo před vašimi zraky. Obědy a večeře jsou podávány formou výběru z menu a la carte.

Příjemné chvilky a gastronomické zážitky na vás čekají i v pěti hotelových barech. Po večerech tu hraje živá hudba, a pokud rádi tančíte, budete místní atmosférou nadšeni.

Zee bar je otevřen po celý den až do pozdního večera a nabízí rozmanitý výběr nápojů a kreativní sortiment koktejlů. Během dne je to také místo, kde si můžete vychutnat drobné občerstvení například s čerstvým mojitem. Večer si užijete každodenní tematické noci s živou hudbou v neformální a uvolněné atmosféře.

Helios bar nabízí klasický výběr nápojů a koktejlů. V příjemném prostředí podél bazénu si můžete vychutnat aperitiv před jídlem v restauraci.

Adam & Eve bar je součástí stejnojmenné restaurace s výhledem na bazén a směrem na pláž. V tomto baru si můžete užít výběr nápojů a koktejlů po celý den. 

Seselwa bar se nachází přímo na krásné severní pláži. Je součástí stejnojmenné restaurace a můžete si zde vychutnat vychlazené pivo, tropický koktejly nebo široký výběr domácích rumů při poslechu kreolskcýh melodií.

Cyann bar nabízí jedinečný výběr koktejlů, ginů a saké v rámci stejnojmenné vyhlášené restaurace. Zastupuje také místo, kde si můžete vychutnat sklenku vína, speciálně vybraného zdejším sommelierem. Vyhlášený vinný sklep nabízí přes 26 000 lahví s 1 200 referencemi z více než 250 vinařství.

Kabana bar se nachází na severní pláži, přímo před přístavem Port Launay. Jedná se o příjemné, živější místo s klasickým výběrem nápojů a koktejlů. V blízkosti jsou také umístěné hřiště na bocci, šachovnice, plážový volejbal, badminton a dětské hřiště.

Sport a wellness hotelu Ephelia Resort *****

Pro hosty resortu je bezplatně k dispozici plně vybavená tělocvična, tenisové a squashové kurty a široká nabídka vodních sportů jako například Pedalos®, katamarán, windsurfing a kajaky.

Mezi placené aktivity patří rybaření, potápění (PADI), pronájem tenisového vybavení, tenisové lekce a kurzy jógy, zapůjčení kol, horolezecká stěna a zip line.

Využívat můžete také čtyři hotelové bazény.

Pokud sportu zrovna neholdujete, ve volných chvílích můžete navštívit pět butiků s oblečením, dále vám bude k dispozici rozmanitá nabídka seychelského umění a ručně vyráběného zboží. Exkluzivní službou je „Constance creations“, kde si hosté resortu mohou vytvořit svůj vlastní parfém, mýdlo a tělové mléko.

Pokud toužíte po chvilce dokonalého klidu, zajděte si do lázní Spa de Constance. Jejich rozloha činí 6000 m² a jsou umístěny přímo uprostřed nádherných tropických zahrad.

Děti v hotelu Ephelia Resort *****

Perfektně strávený čas tu zažijí i nejmenší návštěvníci. Pro ty je připraven Kid’s club, multifunkční prostor složený z herny a jídelny. Na děti tu čekají vnitřní i venkovní aktivity. Denní program je tvořen pod vedením profesionálních zaměstnanců a dětské menu si můžete vyžádat na místě.

Součástí hotelu je želví farma, kam mohou hosté přijít a pozorovat krmení. Děti mohou mezi želvy vejít, nakrmit je a vyfotit se s nimi.

 

Doprava do hotelu Constance Ephelia Resort

Přiletíte na mezinárodní letiště hlavního ostrova Seychel, který se jmenuje Mahé, kde se nachází i Váš hotel Constance Ephelia Resort. Jakmile se dopravíte na ostrov Mahé, budete vyzvednuti a převezeni autem do hotelového resortu. Dopravní situace může ovlivnit dobu cesty. Hotel má i vlastní heliport!

Jízda autem z letiště do hotelu trvá 40 min.

Cesta autem z hotelu do hlavního města Victoria trvá 40 min.

Mapa - Constance Ephelia Resort

Osobní poradenství u DELUXEA zájezdů na Seychely

Recenze hotelu Ephelia Resort *****

Hodnocení poskytli naši zákazníci po ukončení pobytu v hotelu Ephelia Resort *****

Pláž
9.4
Ubytování
9.5
Strava
9.5
Poloha
9.6
Cena / Kvalita
8.9
Služby Deluxea
9.7
Průměrné hodnocení
9.4
80 hodnocení
Pláž
9.2
Ubytování
9.6
Strava
9.3
Poloha
9.4
Cena / Kvalita
8.9
Služby Deluxea
9.7
Průměrné hodnocení
9.4
33 hodnocení
Pláž
9
Ubytování
9.7
Strava
9.7
Poloha
9.6
Cena / Kvalita
9.1
Služby Deluxea
9.7
Průměrné hodnocení
9.5
7 hodnocení
Pláž
9.6
Ubytování
9.5
Strava
9.6
Poloha
9.7
Cena / Kvalita
9.2
Služby Deluxea
9.8
Průměrné hodnocení
9.6
11 hodnocení
Pláž
9.4
Ubytování
9.4
Strava
9.7
Poloha
9.7
Cena / Kvalita
8.9
Služby Deluxea
9.8
Průměrné hodnocení
9.5
29 hodnocení
Svatební obřad
10
Místo pro svatbu
0
Svatební koordinátor v hotelu
0
Svatební fotograf
0
Služby tlumočníka v českém jazyce při svatbě
0
Průměrné hodnocení svateb
10
3 hodnocení
Rodina s dětmi
Kamenice nad Lipou
Datum recenze:
22. 12. 2023
Datum pobytu:
17. 11. - 03. 12. 2023
Průměr
9.7
Pláž
10
Ubytování
10
Strava
9
Poloha
10
Cena / Kvalita
9
Služby Deluxea
10
úžasná dovolena především pro vnoučata
Rodina s dětmi
Praha 1
Datum recenze:
27. 02. 2023
Datum pobytu:
07. 02. - 18. 02. 2023
Průměr
9.3
Pláž
9
Ubytování
9
Strava
10
Poloha
9
Cena / Kvalita
9
Služby Deluxea
10
Špičkový resort v krásném prostředí, skvělé koupání, velmi pozorný personál, několik restaurací vysoké úrovně.
Starší dvojice
Brno
Datum recenze:
10. 09. 2022
Datum pobytu:
27. 08. - 05. 09. 2022
Průměr
9.8
Pláž
10
Ubytování
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
9
Služby Deluxea
10
Úžasný hotelový komplex bez monstrózní centrální budovy, zasazený do tropické přírody.Ubytování v několika typech bungalovů, max. ve dvoupodlažních budovách, jak v botanické udržované zahradě. Skvělý hotelový servis, prvotřídní kuchyně v několika oddělených restauracích po areálu, tematické kulinářské večery se zaměřením na několik zemí, pitnou vodou zdarma. Volit severní stranu komplexu, kde je moře i pobyt na pláži o poznání příjemnější. Přeprava z/na letiště, hotelový servis, stravování- 5*.
Dost drahé míchané a alkoholické nápoje nad rámec polopenze. Kdo má v oblibě hotely často pořádané „tematické kulturní večery“, tak to tady naštěstí nebylo - pro někoho to může být jako (-).
Starší dvojice
Praha 4
Datum recenze:
09. 08. 2022
Datum pobytu:
22. 07. - 31. 07. 2022
Průměr
9.5
Pláž
10
Ubytování
9
Strava
9
Poloha
10
Cena / Kvalita
9
Služby Deluxea
10
Hotel na krásném místě a řekla bych že i na nejhezčím na Mahé (projeli jsme celý ostrov). Hotel hodně rozlehlý ale to je právě jedinečné..... my jsme s tím počítali a nebylo nic, co by nás negativně překvapilo ( např. odliv na jižní pláži, více mraků, které přitahují hory národního parku, vítr který na jihu fouká.....).
Nic.
Starší dvojice
Klínec
Datum recenze:
10. 07. 2022
Datum pobytu:
28. 06. - 07. 07. 2022
Průměr
9.8
Pláž
9
Ubytování
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
10
Služby Deluxea
10
Skvělý resort, vynikající poměr ceny a kvality poskytovaných služeb. Restaurace a spa byly excelentní. Velmi dobré možnosti jak pro relaxační, tak pro aktivní dovolenou jako uvnitř, tak i mimo resort.
Mladší dvojice
Praha
Datum recenze:
08. 06. 2022
Datum pobytu:
21. 05. - 01. 06. 2022
Průměr
10
Pláž
10
Ubytování
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
10
Služby Deluxea
10
Krásný, klidný hotel v překrásné přírodě a u dvou krásných pláží. Velmi oceňujeme příjemný a ochotný personál a celkové služby hotelu.
Rodina s dětmi
Praha 1
Datum recenze:
15. 02. 2022
Datum pobytu:
03. 02. - 12. 02. 2022
Průměr
9.3
Pláž
9
Ubytování
10
Strava
9
Poloha
9
Cena / Kvalita
9
Služby Deluxea
10
Skvělý rezort, komfortní ubytování, krásná příroda, výborné koupání. Personál mimořádně vstřícný. Vřele doporučuji. z.s.
Starší dvojice
Postupice
Datum recenze:
07. 02. 2022
Datum pobytu:
17. 01. - 26. 01. 2022
Průměr
9
Pláž
9
Ubytování
8
Strava
9
Poloha
10
Cena / Kvalita
8
Služby Deluxea
10
Personal a sluzby skvele, polo has hotelu a plaz paradni
Predrazene napoje
Starší dvojice
Praha 6
Datum recenze:
21. 09. 2021
Datum pobytu:
08. 09. - 17. 09. 2021
Průměr
10
Pláž
10
Ubytování
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
10
Služby Deluxea
10
V hotelu Constance Ephelia jsme si připadali jako v ráji, je tu krásná příroda, skvělá severní pláž, vhodná na plavání. V hotelu funguje pět restaurací, vyzkoušeli jsme tři, jídlo bylo výborné. Personál je velice ochotný a milý. V době Covidu je hotel bezpečný, skvěle zvládají všechna opatření tak, že to hosty neobtěžuje.
Děkuji Jindřišce Jelínkové za zajištění pobytu, vše bylo skvěle zorganizované.
Nic.
Starší dvojice
Plzeň
Datum recenze:
10. 08. 2021
Datum pobytu:
06. 07. - 15. 07. 2021
Průměr
9.8
Pláž
9
Ubytování
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
10
Služby Deluxea
10
Přístup Ing. Zbořilové před realizací zájezdu i při jejím trvání, promptní reakce při možných problémech, informace se znalostí prostředí, její zájem a feedback. Partnerská agentura Mason´s Travel poskytovala bezkonkurenční služby. Veškeré hotelové služby byly vynikající.
Seychelly jsou opravdu ráj na zemi.
Na začátku jsme vypadli z databáze a museli jsme platit kartou, i když jsme měli slíbeno připisovat cenu nápojů na účet pokoje. Po intervenci Ing. Zbořilové bylo vše v pořádku.
Starší dvojice
Litoměřice
Datum recenze:
08. 06. 2021
Datum pobytu:
26. 05. - 05. 06. 2021
Průměr
9.8
Pláž
9
Ubytování
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
10
Služby Deluxea
10
Tento hotelový komplex mohu jenom vřele doporučit - nádherná poloha celého komplexu v zeleni, perfektní služby - milý a slušný personál, velmi dobrá kuchyně-pestrá strava na snídani-bohatý výběr ovoce a i pestrá strava na večeři. Velmi dbali na protiepidemická opatření. Doporučuji využít SPA centrum - úžasné masáže a procedury, výlet helikoptérou okolo ostrova - heliport je v areálu hotelu. Cena za pobyt odpovídá službám hotelu - ubytování je ve vkusně zařízeném pokoji - každý den úklid pokoje
Rodina s dětmi
Třebíz
Datum recenze:
31. 05. 2021
Datum pobytu:
16. 05. - 28. 05. 2021
Průměr
9.3
Pláž
9
Ubytování
10
Strava
8
Poloha
10
Cena / Kvalita
9
Služby Deluxea
10
Skvely personal,vyborne se o nas vsichni starali.Skvele zvladnuta celkova situace,vzhledem ke slozite dobe.Jen velmi predrazene napoje,vzhledem k cenam mimo resort.
Rodina s dětmi
Praha 1
Datum recenze:
12. 03. 2020
Datum pobytu:
26. 02. - 08. 03. 2020
Průměr
9
Pláž
9
Ubytování
9
Strava
9
Poloha
9
Cena / Kvalita
9
Služby Deluxea
9
Špičková destinace, zvláště v jarních měsících, krásná příroda, pěkné koupání, teplé a stabilní počasí. Pestrá a kvalitní strava.
Starší dvojice
Bratislava
Datum recenze:
26. 11. 2019
Datum pobytu:
15. 11. - 24. 11. 2019
Průměr
9.2
Pláž
10
Ubytování
8
Strava
9
Poloha
10
Cena / Kvalita
9
Služby Deluxea
9
Výborná poloha hotela v krásnej tropickej prírode výborne udržiavanou obrovskou záhradou a s krásnou severnou plážou s jemným bielym pieskom. Množstvo aktivít v areáli hotela. Výborné hotelové služby a upratovanie na izbe.
Z izieb prakticky nemožný priamy výhľad na more a pomerne tmavá izba so slabým osvetlením. Nepríjemné (aj keď nevyhnutné) postreky proti komárom a niekedy aj mimo stanoveného (plánovaného) času. Zaslanie dokumentov na dovolenku kuriérom je možno v niektorých prípadoch zbytočné, odporúčam ponúknuť klientom aj možnosť vyzdvihnúť si ich priamo v kancelárii Deluxea.
Starší dvojice
Praha 5
Datum recenze:
19. 08. 2019
Datum pobytu:
07. 08. - 17. 08. 2019
Průměr
9.7
Pláž
10
Ubytování
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
8
Služby Deluxea
10
Skvělé jídlo i služby, příjemní lidé, spousta aktivit v resortu
V hotelu poddimenzovaný Departure lounge (kazí to dojem). Končí se snídaní i při večerním odjezdu.
Rodina s dětmi
Šoporňa
Datum recenze:
10. 06. 2019
Datum pobytu:
29. 05. - 07. 06. 2019
Průměr
10
Pláž
10
Ubytování
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
10
Služby Deluxea
10
Dokonalé
Starší dvojice
Žilina
Datum recenze:
13. 04. 2019
Datum pobytu:
03. 04. - 11. 04. 2019
Průměr
9.7
Pláž
9
Ubytování
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
9
Služby Deluxea
10
Všetko v hoteli bolo OK.
Jeden väčší problém bol s Vašou partnerskou spoločnosťou. Objednali sme si výlet do Viktórie
so šnorchlovaním v okolí. Po príchode do Viktorie nám oznámili,
že sa šnorchlovať nedá lebo je odliv. To by sa nemalo stať, veď
hodina odlivu je vždy známa.
Novomanželé
Brno
Datum recenze:
21. 06. 2018
Datum pobytu:
18. 05. - 27. 05. 2018
Průměr
9.8
Pláž
9
Ubytování
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
10
Služby Deluxea
10
Prostorný komplex, takže máte dost soukromí, velký výběr restaurací, sportovní vyžití - potápěčské centrum, zipline, horolezecká stěna
Mladší dvojice
​Brno
Datum recenze:
08. 06. 2018
Datum pobytu:
28. 04. - 13. 05. 2018
Průměr
9.7
Pláž
9
Ubytování
10
Strava
10
Poloha
-
Cena / Kvalita
-
Služby Deluxea
-
Ráda bych Vám touto cestou za sebe i manžela chtěla poděkovat , vše proběhlo jak mělo (až na malé nedostatky, ale ty jsme si vyřešili na místě s místní cestovkou).
Lety/hotely/ krásné místo ! Můžeme jen doporučit :-) , také chci poděkovat Vám za realizaci!
Mějte krásný den a níže posílám pár fotek, neb ve smlouvě to tuším máme uvedeno :-)
Přeji jen samé spokojené zákazníky!
ps. pro nás jako golfisty i velmi krásné golfové hřiště!

Mladší dvojice
Brušperk
Datum recenze:
15. 03. 2018
Datum pobytu:
22. 02. - 08. 03. 2018
Průměr
7.7
Pláž
7
Ubytování
8
Strava
7
Poloha
9
Cena / Kvalita
6
Služby Deluxea
9
Velmi pěkný hotel, lepší než na fotkách, jižní má velmi málo vody - po kolena , severní je super , můžete šnorchlovat - krásné rybičky . Hotel má buggi, které Vás vozí na pokoj a po areálu resortu. Mangrovové lesy , spousta zeleně. Jídlo velký výběr a dobré . Velmi drahé nápoje . personál v pohodě.
Rodina s dětmi
Datum recenze:
26. 02. 2018
Datum pobytu:
31. 01. - 09. 02. 2018
Průměr
9.8
Pláž
9
Ubytování
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
10
Služby Deluxea
10
Nádherné ubytování,milí lidé,nejúžasnější jídla,a příroda jako z pohádky.
V tuto dobu trocha mraků byla, ale sluníčka také dost.
Rodina s dětmi
Turnov
Datum recenze:
04. 12. 2017
Datum pobytu:
17. 11. - 30. 11. 2017
Průměr
9.2
Pláž
9
Ubytování
9
Strava
10
Poloha
9
Cena / Kvalita
9
Služby Deluxea
9
Vynikající služby, ubytování i stravování.
Obě pláže, jak jižní, tak i severní byly velice pěkné.
Ubytování v blízkosti hlavní budovy bylo příjemné,
takže jsme měli všude velice blízko. Tímto děkuji cestovní
kanceláři Deluxea.
Rodina s dětmi
Datum recenze:
22. 09. 2017
Datum pobytu:
26. 08. - 05. 09. 2017
Průměr
9.7
Pláž
9
Ubytování
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
9
Služby Deluxea
10
Organizačně vše klaplo , personál hotelu optimistický až mi to připadalo nenormální , ale je to obrovské plus.
prostě na dovolené se nám libilo a budeme vzpomínat jenom pozitivně.
nevybavuji si co by bylo špatně
Starší dvojice
Vilémov
Datum recenze:
13. 12. 2016
Datum pobytu:
28. 11. - 09. 12. 2016
Průměr
8.5
Pláž
8
Ubytování
8
Strava
10
Poloha
9
Cena / Kvalita
7
Personál
9
Organizace klapalo skvěle, až na závěr, kdy jsme byli o půl hodiny vyhnáni z hotelu dříve, než bylo v plánu a navíc nám nedali snídani. Jinak pochvala, kromě drobností jako např. každodenní rostliny ve vodě a na kraji moře.
Mě by se líbila příště plná penze, neboť za pití jsem zaplatil dalších 30 tisíc Kč navíc, protože je tam neúměrně draho.
Rodina s dětmi
Datum recenze:
07. 11. 2016
Datum pobytu:
24. 10. - 02. 11. 2016
Průměr
10
Pláž
10
Ubytování
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
10
Personál
10
Lepší je mít severní pláž a senior suite. Mnohem více vody na plavání. :) Naprosto nepřekonatelná strava.
Mladší dvojice
Dolná Ždaňa
Datum recenze:
23. 09. 2016
Datum pobytu:
12. 09. - 21. 09. 2016
Průměr
10
Pláž
10
Ubytování
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
10
Personál
10
Ak by som to v skratke zhodnotil, bola to super dovolenka, bez akýchkoľvek kompilkácii. Bolo mi doporučené aby som prišiel po novom roku. Pre domácich je tam teraz zima. To viete, nočné teploty iba okolo 25 °C :-) . Ja si, ale myslim, že tento termín je veľmi dobrý. Teploty veľmi príjemné na všetky aktivity. Veľká Vďaka vám Veronika za sprostredkovanie dovolenky, tip na La Dique a starania sa o všetky moje požiadavky.
Mladší dvojice
Prievidza
Datum recenze:
09. 06. 2016
Datum pobytu:
25. 05. - 06. 06. 2016
Průměr
10
Pláž
10
Ubytování
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
10
Personál
10
Uzasný rezort, skvelí ludia, krásna plaž a stasne vela moznosti ci cestovatelských, alebo len oddychových na tom prekrasnom ostrove Mahe. Odporucam tiež navstiviť ostrovy Praslin a La digue. Požicat si bicykle a prejst po ostrove. Výstup na Morne Blanc, ci Tea factory. Lepsia plaž aj ubytovanie je na North beach. Jednou vetou: Seyschelly su RAJOM na ZEMI. To musite len vidiet.
Starší dvojice
Kralupy nad Vltavou
Datum recenze:
25. 01. 2016
Datum pobytu:
13. 01. - 24. 01. 2016
Průměr
9.7
Pláž
9
Ubytování
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
9
Personál
10
Naprosto decentni hotel, dokonalé soukromí , naprostý klid (až moc velký - nepočítejte s večerní zábavou ). Poloprazdna pláž, konečně hotel kde se dodržuje stolování a dress code.
V ceně NENÍ žádné pití . Voda 0.7 l 200 -900 Kč , pivo 0.26 l 220, vino 1300 - 6000, 0,4 vodka 320, presso 120, sendvič 500 - 700. Největší rána, ale kokos na pláži za 560 Kč . Venku i za 40 .
Starší dvojice
Praha 6
Datum recenze:
16. 07. 2015
Datum pobytu:
17. 06. - 02. 07. 2015
Průměr
9.7
Pláž
10
Ubytování
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
8
Personál
10
Hotel Constance Ephelia je krásný, okolí hotelu je nádherné. Krásné pláže, skvělé jídlo a velmi příjemný personál. Doporučuji tento hotel.
Starší dvojice
Návsí
Datum recenze:
20. 11. 2014
Datum pobytu:
10. 11. - 18. 11. 2014
Průměr
9
Pláž
10
Ubytování
10
Strava
8
Poloha
10
Cena / Kvalita
6
Personál
10
Nádherný hotel, skvělé místo, klid, pohoda. Na 100 % doporučuji jako úžasnou dovolenou.
K záporům naší dovolené patři pouze načasovaná strava, tzn. přijedete v cca 8.00 hodin ráno na hotel a dostanete večeři v 18.30 a naopak, odjíždíte z hotelu ve 20.00 a končíte snídani v cca 10.00.
Rodina s dětmi
Čáslavice, okr. třebíč
Datum recenze:
23. 10. 2014
Datum pobytu:
02. 10. - 11. 10. 2014
Průměr
10
Pláž
10
Ubytování
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
10
Personál
10
Seychelly jsou nejlepší dovolenou. Volaříci

Ohlasy klientů DELUXEA

Ephelia a Lemuria - ráj na zemi. :)

Seychely , datum dovolené: 31. 10. 2021 - 12. 11. 2021, hodnocení ze dne: 14. 11. 2021

Dobrý večer,

vrátili jsme se do nějakého šeda a zimy, musím říct, že všechny ty odstíny modré a zelené mi už teď chybí :-)
Seychely jsou stručně a výstižně "ráj na zemi". Opravdu krásné prostředí, kde stojí za to, se jet trochu porozhlédnout, protože ta opravdová krása bývá často mimo hotelové rezorty.
Oba hotely jak Ephelia tak i Lemuria jsou pěkné, velmi vkusně zařízené, na moc hezkých místech. Po pravdě, kdybychom bydleli jen v Ephelii, tak by ten pocit ze Seychel nebyl tak hluboký. Constance Ephelia je v každém případě moc pěkný rezort, má hezké pláže, jižní pláž, kde je větší odliv, ale je klidná a severní, kde je vody na plavání dostatek, ale zase je poměrně rušná (alespoň tedy pro nás) někdy i s hlasitější hudbou. Pak ještě další dvě malé pláže, které jsou obtížněji dostupné, je tam člověk sám, ale proudy jsou většinou silné, tedy místo je vhodné spíš na kochání nebo pro typicky Seychelské fotografie s balvany vykukujícími z vody. Jako velkou nevýhodu Ephelie vidím její velikost, rezort je tak moc veliký, že bohužel ztrácí atmosféru ráje a trochu nám tam chyběla ta péče, kterou jsme měli právě na Maledivách. Už tak pomalé přímořské tempo zde bylo ještě pomalejší, chvílemi to působilo až zmateně, číšníci si nás většinou ani nepamatovali a poměrně dlouho jsme na vše v restauracích čekali. Velmi nepřehledné bylo, co je v rámci placené stravy a co se nakonec ukáže na vyúčtování. Málokterý zaměstnanec se zastavil a prohodil pár slov. Jídlo bylo ale pestré a výborné. Velký chaos ovšem byl při opouštění hotelu, to musím říct, že mě trochu překvapilo. Zavazadla bloudila po hotelu skoro hodinu, několikrát jsme se připomínali, protože už na nás čekal odvoz a stejně tak na tom byli i další návštěvníci. Když si to teď tak zpětně uvědomím, tak se nám v rezortu personál stále za něco omlouval. Může to být opravdu tou velikostí anebo jsme se možná trefili do nějakého přechodného období, než se všichni sehrají ... :-) kdo ví. Určitě bych ale Ephelii doporoučila těm, kdo mají rádi spíše velký, rušnější hotel se spoustou aktivit.
Všechno nám ale vynahradil resort Constance Lemuria na Praslinu, jestli je někde ráj na zemi, tak právě tady. Už jen příchod na recepci je takový zážitek, že jsem měla hrdlo sevřené tak, že jsem ani nebyla schopná pozdravit. Překrásné místo, zasazené do přírody tak, že to místy vypadalo, jako by to tam bylo odjakživa a úžasní lidé, personál velmi milý a přátelský. Kuchyně zatím nejlepší, jakou jsme kdy měli. Velký výběr, výborné večeře, kde za šest dní snad nebylo nic 2x. Jako potápěči se mi podmořský život mnohem více líbil právě kolem ostrova Praslin. Více korálů, barev, života a prvně žralok velrybí naživo. Výlet na La Digue si nikdo nemůže nechat ujít. Cestování na kole, opravdu nádherné pláže ... Máme nádherné zážitky jak pod vodou, tak i na pevnině.
Jak píšete, tak jsme s Františekm přemýšleli, jestli by u nás zvítězily Seychely nebo Maledivy. Máme dvě TOP místa a to Dusit Thani a Constance Lemuria :-) Dusit je nepřekonatelný přístupem, vlastní butler má něco do sebe, prostředí je komornější. Lemuria je zase jako ráj pro Adama a Evu. Těžký výběr, u Františka vyhrává Lemuria :-) a já pořád nevím. Tím, že se potápíme máme o zábavu postaráno asi všude. Kdo jen leží na pláži, toho bych asi poslala spíše na Maledivy, moře je čistější (bez vyplavených řas) a péče personálu mi přišla více upřímnější. Kdo rád i něco prozkoumává, toho bych poslala na Seychely (ideálně do Lemurie). Moře je také čisté, ale občas se vyskytují řasy, velmi jemný písek někdy trochu kalí průzračnost, ale jen maličko. Spousty krásných míst pro výlety.
Koukám, že jsem se nějak rozepsala, plna dojmů.
Krásných 11 dní, opět moc děkujeme :-)
L.
Zobrazit více

Constance Ephelia, srpen 2018

Seychely , hodnocení ze dne: 23. 08. 2018

Vážená paní Mlejnská, 

 děkuji za Váš e-mail, dovolená proběhla  podle představ, které jsme před dovolenou mohli mít a  očekávat.  A to mimo jiné také díky Vámi poskytnutým informacím a doporučením. Vždy oceníme, když takové informace jsou  skutečně relevantní a rady a doporučení praktické.

 Dovolenou jsme si užili, ať co do odpočinku tak co do poznání těch míst, která jsme chtěli a mohli navštívit v časovém úseku, který jsme na ostrovech strávili. Po organizační stránce pak nebylo žádných problémů ať již s dopravou do destinace a zpět, tak ani s ubytováním, výlety apod.

 Takže děkujeme Vám osobně, tak CK DELUXEA.

 Následně zašleme i hodnocení hotelu dle Vašeho odkazu.   Námi uvedené bodové hodnocení lze doplnit pouze tím, že hotel je fakt v pěkné lokalitě, v zeleni,  existence dvou pláží je fajn stejně tak spa a doplňkové zájmové činnosti taktéž,  lidé a personál velmi ochotní a vstřícní, jídlo pak vynikající.   Snad jen stěny  mezi  sousedícími  suitami nejsou z nejsilnějších, ale to je skutečně jen dílčí detail.

 Ještě jednou díky a máme za to, že si dovolíme využít Vašich služeb i v budoucnu.

Zobrazit více

Svadba v Patatran Village a svadobná cesta v Ephelia 04/2015

Seychely , hodnocení ze dne: 16. 04. 2015

Dobry den p. Petreje,

Uvodom sa Vam chceme podakovat za sprostredkovanie nasej svadby v raji. 
Cely pobyt bol bezproblemovy a aj cestovanie prebieralo hladko. 
Pre nas jednoznacne vitazi La Digue...prostredie a ludia robia tento malebny ostrov nezabudnutelnym. 
Hotel Patatran splnal vsetky nase predstavy, strava bola vynikajuca a celkovo nam pocas nasho pobytu u nich nic nechybalo.
Okrem svadby budeme mat odtial vela krasnych zazitkov. 
Constance Resort Ephelia je neskutocne krasny rezort v peknom zelenom prostredi, sluzby na velmi vysokej urovni. Tam sme si uzili skutocny relax. 
Pocas nasho vyletu po ostrove sme navstivili aj rezort Kempinski,resp. jeho plaz, a skonstatovali sme, ze sme sa rozhodli spravne pre Epheliu. 
Rozpravali sme sa s manzelkou o svadobnych fotografiach pre Vasu CK a pokial Vasa ponuka stale plati, tak Vam ich radi poskytneme. 
V skratke by sme to zhrnuli asi nasledovne: 
Svadbu sme mali v raji a svadobnu cestu na mieste, kam raj chodieva oddychovat. 
S pozdravom,
Elena a Peter
Zobrazit více

Seychely - Constance Ephelia hotel máj 2013

Seychely , hodnocení ze dne: 13. 06. 2013

Dobry den pani Zjavkova,

dakujem za privitanie.

No mali sme sa jednoducho uzasne. Vsetko bolo tak ako sme si predstavovali. Cestovka na Seychellach sa
o nas tiez postarala tak ako to bolo dohodnute. Izba a vybavenie vyborne, co sa tyka sluzieb, casnikom
to niekedy trosku trvalo, ale nebolo to nic co by nas negativne ovplyvnilo. Vase sluzby v buducnosti
velmi radi vyuzijeme ak budeme rozmyslat o podobnej odychovej dovolenke, no a inak mozeme len odporucat.

S pozdravom Peter S.

Zobrazit více

Seychely kombinace ostrovů - hotely La Reserve a Ephelia únor 2012

Seychely , hodnocení ze dne: 11. 10. 2012

Děkujeme za nááádhernou dovolenou v ráji. Oba resorty bez chybičky – La Reserve – malý, klidný, perfektně vedený resort, obsazeno jen asi 17 pokojů, tudíž klid a pohoda. Projeli jsme Praslin hotelovým taxi i busem, a viděli téměř vše. Jeli jsme i na La Digue – tam určitě příště! Ephelia resort – velkorysé, nádherná příroda i perfektně postavený i sladěný resort. Opět velmi málo hostů – paráda. jen CTS nás místo sem dovezla na letiště! Ale to byla drobnost. Viděli jsme i karneval!! Určitě příště jedeme zase – posílejte aktuální ceníky na podzim.

Díky, MUDr Nová.

Zobrazit více

Seychelly - hotel Ephelia Resort prosinec 2011

Seychely , hodnocení ze dne: 11. 10. 2012

Dobrý den paní Kijenská,

velice Vám děkujeme za spolupráci a zajištění naší dovolené. Byla opravdu báječná, prostředí bylo velmi příjemné. Přestože nám někdy pršelo, resort nabízel tolik možností zábavy, že jsme si to užily podle našich představ a hlavně nabili energii.

S přáním příjemného dne

Ing. Martina Silvarová

Zobrazit více

Seychely - Le Duc, Praslin; Patatran Village, La Digue; Ephelia, Mahé 2.3.2010

Seychely , hodnocení ze dne: 09. 10. 2012

Zdravím po návratu!

Gratuluju ke sňatku a podávám raport z dovolené. Pokoušela jsem se napsat Vám už z Le Duc v Praslinu, abych Vám poděkovala, ale nějak to neodešlo, myslím. Dovolená byla úžasná, výběr hotelů skvělý - každý jiný, asi nejblíž mi byl právě Le Duc, ovšem nádherně položená byla hlavní budovat Patatranu a krásný výhled na moře a na Mahé zase skvělé jídlo a samozřejmě i vysoce luxusní ubytování, i když trošku vše jako ze sci-fi, prostě hotel z dalšího století :-).  Agentura Kreola se starala velmi dobře, vyřešila problém s rozbitým kufrem (manipulace na trajektu) zakoupením nového a ještě doplacením peněz a také skvěle zařídila auto na Mahé z La Digue. Pavouci mi nevadily, kupodivu, ač jsem jich viděla bezpočet, nicméně sympatičtější zvířátka (želvy, karety, rybičky, kaloni) a též úžasná flora a přírodní scenérie zejména na plážích všechno vynahradily.

Byl jen malý problémek s vízem, při odletu nás úřednice upozornila, že jsme v zemi byli o tři dny déle :-).

A pak větší problém, a to s klimatizací v hotelu Ephelia. Nefungovala tak, jak jsme zvyklí, prostě žádné kliknutí na požadovanou teplotu,jako i v předešlém, nesrovnatelně obyčejnějším Patatranu. V noci jsme zvyklí na 22, max. 24 a ono to níž, než 27 obvykle nešlo (když bylo chladněji a pršelo přes den, tak někdy ráno bylo i 24).  :-(. Výsledek byl ten, že k nám každý večer chodili hoteloví zřízenci zkoumat a pozorovat naši klimatizaci, ovšem měli jsme dojem, že to byl takový "folklor". Když jsme zavolali do recepce, pokaždé odpověděli stejně, předpisově.. :-) Sice jsme se dozvěděli od údržbářů, že nejsme se stížnostmi sami, šlo totiž o jiný typ klimatizace, než obvykle bývá, zřejmě experiment v novém hotelu, asi ekologičtější řešení, nevím....Jasně, hotel byl v provozu sotva dva týdny, když jsme tam přijeli, tak lze očekávat, že leccos bude drhnout. Ovšem musela jsem nasadit na noc prášky a zvláště jedna noc, kdy právě v důsledku opravy centrálního systému klimatizace vypnuli na 5 hodin elektřinu, byla k nepřečkání a hlavně nic nevyřešila. Pravda, odpustili nám hotelovou útratu za večerní nápoje, nicméně soudím že proto, že nebyla nijak vysoká, dávali jsme si jen po sklence vína k večeři, někdy i vodu a jednou láhev.

Až se zkonsoliduju (bohužel jsem si přivezla zánět zvukovodu,ale to šnorchlování stálo za to :-)), tak napíšu článek o dovolené dowww.zena-in.cz. :-) A také mohu sloužit radami ostatním budoucím turistům pro pobyt, protože jsme skutečně prolezli ostrovy křížem krážem, na Praslinu pomocí Busu, na La Digue kol a na Mahé auta a prozkoumali úplně všechno.

Jak jste říkala, v Ephelii se skutečně pohybovali lidé maličko více na úrovni, také večer se občas objevily malé večerní a vysoké podpatky, ale normální byly i zcela obyčejná trička a kalhoty u žen, dokonce tam chodil jeden český turista ve žlutých trenýrkách k večeři a nikdo ho nevykázal :-). Ostudu jsme tam nedělali, nakonec člověk se rád nastrojí, v Praze na to není čas a příležtost :-), ale fakt to není nutné. Přiléhavé a "nahaté" šaty a topy taky není problém, jak jste říkala, naopak, ono je tam strašné vedro i večer a to, i když prší.

Než bude článek, tak trochu víc infa pro Vaše zájemce:

Pokud chce někdo třeba jen týden pobýt na jednom ostrově, rozhodně doporučte La Digue, je absolutně nejkrásnější a týden tam byl vlastně krátký, přestože je tak malý. Má úžasnou atmosféru osady kolem přístaviště, na rozdíl od ostatních ostrovů je tam jakoby klasická promenáda, na kterou jsou turisté zvyklí ze středomořských dovolených. Pláže vyrážejí dech (dokonale fotogenický tvar skal a kamenů najdete pouze tam), pralesa a džungle si tam neoficiálně užijete taky, když chcete, a pohybovat se na kole je super. Navíc lze udělat i výlet na ptačí a želví ostrov lodí stejně jako z Praslinu a je tam blízko na ostrov Coco, kde je zdaleka nejlepší šnorchlování. Pro trošku náročnější doporučuju jistě hotel Patatran (akorát nabídka jídla trošku omezená, hlavně snídaně), ale pokoj superior zřejmě, ten náš byl opravdu malinký a výhled z terasy sice úchvatný, ale bez soukromí (terasa blízko cesty a neoplocená). Dokonalé musí být bydlet přímo v hlavní budově.

Na Praslinu v Art Café, která je součástí Le Duc, jsme si užili nezapomenutelný valentinský večer, je to restaurace s úžasnou atmosférou, tu má ostatně celý hotel včetně pokojů. Hodně jsme ocenili, že jsem měli pokoj nahoře, stejně jako v Euphelii, je to mnohem lepší, než mít terasu v podstatě na hotelové zahradě.

A teď speciální info pro ty zájemce o Ephelii, která je hodně luxusní na to, že je finančně dostupná (nemají náhodou záváděcí ceny, než všechno "doladí"???).  V hotelu se cítíte jako v dalším století,  nemá nic společného s kreolskou atmosférou. Zřejmě úmyslně - jde vlastně o ideu lázní, navození absolutního relaxu a klidu (s tím někdy ostře kontrastuje velké množství miminek a batolat, někdy máte pocit, že večeříte v jeslích :-)), i noční bar je takový jako intelektuální (živá hudba = pomalý džez), rozhodně se tam nikdo "nebaví" :-). Je to, jako byste se ocitli asi ve filmu 3D (pozor, neviděla jsem to ještě) z budoucnosti - nejen architekturou, ale i personál připomíná buď roboty nebo "dokonalé" lidi z budoucnosti - tak  nějak se všichni zpomaleně vznáší, usmívají a jednají prostě předpisově, není v nich kreolský temperament, protože to jsou Indové, jak jsme zjistili, téměř všichni. Vše je ale takové trošku jako sterilní, odosobněné, možnábudhistické (ale Thajsko mi to nepřipomíná), takže pro určitý typ bodrých Čechů, nevím nevím :-))). A jelikož pořád hodně české populace kouří, tak něco o tom:  pro závislé kuřáky, kteří kouří non-stop, velký problém na Seychelách obecně. Leckde sice dovolí kouřit pod širým nebem (ale ne, když se tam zrovna jí) a na terasách pokojů (na některých ostrovech se kouřit vůbec nesmí  - např. ten s ptačí reservací), ale  pouze v Le Duc měli  popelníky u bazénu a na terasách pokojů. Ephelie se jimi evidentně nevybavila vůbec (nakonec za 100 a více let bude kouření zřejmě vymýceno :-)) - i když po širým nebem se kouřit prý může a na balkoně taky, jak tvrdili,  když jsem se zeptala. V půli našeho pobytu jsem si všimla improvizované, ale šikovně vyrobené "náhrady" na pár stolcích venku: misky na salát s pískem.  Víte, já jsem původně 5 let studovala gastronomii a pak i externě učila na hotelovce, restaurace a hotely obecně je vlastně můj koníček dodnes, takže trošku profesionální deformace - proto to tak sleduju. Navíc jsem ta generace, která vyrůstala v době, kdy neexistoval žádný stůl bez popelníku nikde, ani v bytech nekuřáků.  A k tomu sice nejsem rozhodně závislá, ale taková ta sváteční kuřačka, prostě to u mě patří k dokonalému požitku a odpočinku :-).  A hlavně vím, že některým mým vrstevníkům by tohle vadilo, mladí už jsou dnes zvyklí kouřit "na stojáka" před hospodama a firmama, kde pracuji, neberou to tak.

Jinak jídlo v E. fakt nepřekonatelné, úúúúúúúúžasné snídaně (dokonce i tmavé a celozrnné pečivo), večer skvělé ryby a spousta zeleniny (v Le Duc a Patatranu skoro žádná).

Vína podávali kvalitní ve všech třech hotelech a ke koupi byla v krámech vína i za sto rupií a moc dobrá, takže pro mě po Thajsku a Kubě milé překvapení.

2.3.2010, Zuzana Hainallová


Zobrazit více

Seychely - Ephelia 23.2.2010

Seychely , hodnocení ze dne: 09. 10. 2012

Dobrý den,

hotel super, služby.....se učí dělat na úrovni, ale snaží se...koupání nic moc, bazén malý, pláž půl dne bez vody (odliv), na druhou pláž dováželi minibusem.

Nám se to líbilo, služeb cestovky jsme nevyužili, protože jsme vyrazili jen na dva výlety a to jsme si pronajali od Sixt Budget auto i s řidičem.

Děkujeme za rychlou organizaci cesty, určitě se na Vás zase obrátíme.

S pozdravem

23.2.2010, M.H.

Zobrazit více

Factsheet

Letová spojení na Seychely

Termíny a cena zájezdu DELUXEA - Constance Ephelia Resort *****, pokoj Junior Suite

NAHORU
Termín
Nocí v hotelu
Strava
Odlet
Cena za osobu
Detail zájezdu
Načítám vhodné zájezdy...
Termín
Nocí v hotelu
Strava
Odlet
Cena za osobu
Detail zájezdu

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.