Time + Tide Chinzombo *****

Zambie

Přepychové ubytování uprostřed nádherné přírody

Hotel Time + Tide Chinzombo *****

Lokalita Zambie | Zobrazit mapu
Strava Plná penze | Více o gastronomii
Tipy specialistů Ubytování se soukromým bazénem Široká nabídka výletů a aktivit Vynikající snídaně, obědy i večeře

Popis hotelu Time + Tide Chinzombo ***** Zambie

Time + Tide Chinzombo je zasazen v malebných kulisách národního parku South Luangwa, jednoho z nejkrásnějších a zároveň téměř nedotčených území Zambie. Ubytujte se v tomto skvostném komplexu, kde se snoubí moderní prvky s divočinou a jehož okolí skýtá domov stovkám druhům divokých zvířat. Každá jednotka nabídne přepychové ubytování s prostornou verandou a se soukromým bazénem, odkud si můžete užívat výhled na řeku Luangwa a pozorovat, jak se stáda zvířat shlukují u vody. Čeká na vás také množství safari zážitků, díky nimž přijdete do blízkého kontaktu třeba s levharty, se lvy, se slony, s buvoly a řadou dalších.

Součástí komplexu jsou stylově zařízené společné prostory, ve kterých se každý den podávají vynikající snídaně, obědy, večeře a mimořádně lahodné nápoje. Vychutnejte si osvěžující drink v zastřešené části nebo u plápolajícího ohniště za zvuků nočního života přírody.

Time + Tide Chinzombo v kategorii safari ubytování skutečně vyniká. Vydejte se do africké divočiny na cestu plnou dobrodružství, která si budete navždy pamatovat a objevujte krásy Tanzánie v doprovodu zkušených průvodců.

Zobrazit více  Mám zájem o hotel

Nabídka pokojů

Safari Tent

Safari Tent

Tato stylová jednotka nabídne pohodlné zázemí pro vaši safari dovolenou. Součástí je ložnice (s manželskou postelí / s oddělenými lůžky), koupelna s volně stojící vanou a dřevěná..

Family Safari Tent

Family Safari Tent

Pro hosty, kteří cestují s rodinou je vystavěna tato prostorná jednotka o dvou ložnicích (s manželskou postelí / s oddělenými lůžky), salónku a dvou koupelnách...

Gastronomie a hotelové restaurace

Time + Tide Chinzombo je přepychovým útočištěm se vším všudy. Čeká na vás stylová jídelna; kam si můžete zajít na snídani, oběd i na večeři; bar s bohatou nabídku nápojů; ohniště; salónek a venkovní terasa s posezením a dokonalým výhledem na řeku Luangwa.

V cestovní kanceláři DELUXEA Vám připravíme dovolenou na míru

 
Specialista na Zambii cestovní kancelář Deluxea

 V cestovní kanceláři Deluxea stojíte na prvním místě Vy, naši klienti. Již 18 roků vlastníme platnou koncesi. Proti úpadku jsme pojištěni u ERV Evropská pojišťovna, a. s. Od našeho založení v roce 1995 se specializujeme na cesty do exotických destinací.

Každý pobyt na Zambii i je vytvořen speciálně s ohledem na individuální přání a potřeby klienta. Termín, délka pobytu, výlety nebo kvalita ubytování– všechno bude sestaveno podle Vašich přání. Stejně jako Vy jste jedinečná osobnost, bude individuálně připraven zájezd pro Vás.

 • Odletové letiště může být Praha nebo Vídeň případně jiné
  Letenky nakupujeme jen u vybraných leteckých společností Emirates, Turkish Airlines, Egyptair.
  Váš pobyt může být libovolně dlouhý (5, 6, 7, 8, 9 … nocí)
  Stop over v Dubaji v rámci letenky může být dlouhý maximálně 96 hodin
  Odletět můžete každý den
  Odlety zařídíme během 48 hodin

Ať už se Vám jedná o dovolenou, svatební nebo obchodní cestu na některé z unikátních míst, nalaďte se těmito stránkami k rozhodnutí, že Zambii si zasloužíte poznat. O hmotné majetky můžete přijít, ale vzpomínky z cestování Vám zůstanou v paměti po celý život.

Kategorie a vybavení pokojů Time + Tide Chinzombo

Vyberte si z nabídky šesti přepychových jednotek a zažijte jedinečný pobyt v Time + Tide Chinzombo, kde budete moci pozorovat divoká zvířata přímo z pohodlí vaší jednotky.

Součástí vybavení každé jednotky je: ložnice s postelí (manželská postel / oddělená lůžka), obývací pokoj s posezením, koupelna s volně stojící vanou, veranda s menším bazénem, větrák, set zásuvek (s několika redukcemi), omezené připojení k síti Wi-Fi, omezený mobilní signál.

Součástí pobytu je také zcela zdarma: transfer z nejbližšího letiště (mimo letiště Jeki), transfer do jiného kempu Time + Tide, přeprava parkem za pozorováním zvířat, pěší safari, safari plavba (pouze od února do března), bližší seznámení s místní kulturou, zábavný program pro celou rodinu, stravování (snídaně, oběd, večeře, vybrané nápoje), bezplatná služba praní prádla.

Nabídka pokojů

Safari Tent

Safari Tent foto

Tato stylová jednotka nabídne pohodlné zázemí pro vaši safari dovolenou. Součástí je ložnice (s manželskou postelí / s oddělenými lůžky), koupelna s volně stojící vanou a dřevěná veranda se soukromým bazénem. Osvěžte se v horkých dnech ve vodě, zatímco budete pozorovat divokou zvěř, která putuje podél břehu řeky Luangwa nebo si ve večerních hodinách dopřejte vanu, odkud je stejně skvělý výhled, abyste nepřišli o žádný důležitý moment.

Family Safari Tent

Family Safari Tent foto

Pro hosty, kteří cestují s rodinou je vystavěna tato prostorná jednotka o dvou ložnicích (s manželskou postelí / s oddělenými lůžky), salónku a dvou koupelnách. Nechybí zde samozřejmě ani veranda se soukromým bazénem a dostatkem míst k posezení a odpočinku.

Online cena a slevy Time + Tide Chinzombo *****

Profi foto hotelu Chinzombo *****

Gastronomie a hotelové restaurace Time + Tide Chinzombo

Time + Tide Chinzombo je přepychovým útočištěm se vším všudy. Čeká na vás stylová jídelna; kam si můžete zajít na snídani, oběd i na večeři; bar s bohatou nabídku nápojů; ohniště; salónek a venkovní terasa s posezením a dokonalým výhledem na řeku Luangwa.

Aktivity

Time + Tide Chinzombo nabízí následující aktivity:

 • pěší safari (květen–polovina listopadu)
 • safari plavbu lodičkou (únor–březen)
 • přepravu národním parkem South Luangwa a pozorování zvířat – ve dne i v noci
 • projížďku národním parkem terénním autem za doprovodu průvodce
 • zábavné safari pro celou rodinu
 • seznámení s místní kulturou
 • seznámení s nadací Time + Tide
 • 7denní výlet napříč Zambií v takzvaném období „green season“ (listopad–květen)
 • 10denní výlet napříč Zambií
 • 11denní výlet napříč Zambií a Madagaskarem
 • lázeňské procedury
 • přespání pod hvězdami „Sleepout Under the Stars“ (za příplatek)

Fantastickou aktivitou je přespání pod hvězdami, takzvané „Sleepout Under the Stars“. Vydejte se za doprovodu týmu Time + Tide vstříc divočině národního parku South Luangwa, nechte se nabít emocemi naprostého propojení s přírodou a umocněte svůj safari zážitek. Aby bylo zajištěno co možná největší pohodlí, budete mít připravený dočasný kemp – ohniště, o něž se postará šéfkuchař; lůžka s moskytiérou a toaletu v křovinách. Maximální kapacita: od 2 až do 8 osob (k dispozici je 10 stanů). Dostupnost: 20. 05. – 31. 10.

Národní park South Luangwa je známý především pro pozorování levhartů, spatřit zde však můžete mnohem víc zvířat jako jsou lvi, sloni, hroši, krokodýli, buvoli, hyeny, zebry, žirafy, antilopy, kočkodani červenozelení, paviáni, ženetky, komby, dikobrazi a další.

Největší pravděpodobnost výskytu:

 • v dubnu: ptactva
 • v červnu: lvů
 • v září–říjnu: servalů a karakalů
 • v září–listopadu: včelaříků karmínských
 • v září–listopadu: šelem
 • v září–listopadu: slonů
 • ke konci října–listopadu: psů hyenových

Sport a wellness hotelu Chinzombo *****

Time + Tide Chinzombo je úžasným místem pro aktivní dovolenou. Procházejte se s průvodcem nedotčenou přírodou a kochejte se domovinou stovky divokých zvířat. Okouzlí vás nejen flóra, ale samozřejmě i fauna. Stáda slonů, rodinky hrochů a levharti jsou okamžitým lákadlem. Po návratu se můžete osvěžit v menším soukromým bazénu a dopřát si v pohodlí vaší jednotky lázeňskou proceduru.

Děti v hotelu Chinzombo *****

Time + Tide Chinzombo je otevřen pro hosty všech věkových kategorií a nabízí širokou škálu aktivit, kterou potěší každého návštěvníka. Safari projížďky jsou zpestřeny zábavným programem, kde se děti přiučí něco o přírodě, divokých zvířatech a kultuře. Mohou se naučit stopovat od zkušených stopařů, následně své znalosti aplikovat na procházce, nastražit kamerovou past a zjistit, jaká zvířata přišla v noci na obhlídku. Také mají možnost se seznámit s prací v Time + Tide, jako například s obsluhováním, se servírováním či s vařením. Nezapomenutelným zážitkem je safari plavba lodičkou nebo výroba suvenýrů – pletení košů / pokrývky hlavy s lokálními umělci, sestavení šperku z přírodních materiálů a vyzdobení povlaku na polštář safari tematikou. Součástí programu je rovněž řada venkovních i stolních her, vyprávění spousty zajímavých příběhů, pro děti od 12 let pěší safari a přespání pod hvězdami. Služba hlídání dětí je dostupná za příplatek.

Doprava do hotelu Time + Tide Chinzombo

Přeprava z letiště Mfuwe trvá cca hodinu a zajišťuje ji bezplatně Time + Tide Chinzombo.

Mapa - Time + Tide Chinzombo *****

Osobní poradenství u DELUXEA zájezdů do Zambie do hotelu Time + Tide Chinzombo *****

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem Time + Tide Chinzombo *****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

Recenze hotelu Time + Tide Chinzombo *****

Factsheet

Letová spojení do Zambie

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.